Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11415 odpowiedzi na ten temat

#5961 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 30 marzec 2016 - 18:35

Adekwatne do pozycji europosła. PIS i PAD maja przerost ambicji oraz  ego i zostali potraktowani adekwatnie do pozycji naszego kraju na świecie. Obam zrobił im - "do szeregu wstap ! " ot i cała historia.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 09:42
  •  

#5962 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 30 marzec 2016 - 19:39

Ale co Bama im zrobił bo nie widziałem ? ;)

I do tego miliony polaków zarabiajacy   kase na zachodzie

Tuska masz na myśli? I tych co walcząc z bezrobociem za granicę wygonił? :D :D

#5963 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 30 marzec 2016 - 19:51

A gdzie Pis mówił że Duda spotka się z Obamą bo chyba to przegapiłem. Mam czasem ciekawsze rzeczy do roboty. Głosujesz na kogoś kto nie ma ambicji rządzić, tylko chce być notoryczną opozycją i o jakimś szeregu mówisz? Ilu Prezydentów Polski było do tej pory na szczycie nuklearnym, bo coś mi się wydaje że Duda jest pierwszy. To jest ta straszna porażka Pisu?

#5964 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 30 marzec 2016 - 19:53

A  w jaki9ch latzch wyjechało najwiecej polaków

#5965 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 30 marzec 2016 - 20:44

Widać poprzedni prezydenci uznali, że skoro nie posiadamy takiej broni to nie ma co tam jechać. Duda udał się tam raczej z powodu nadchodzącego szczytu NATO, którego gospodarzami będziemy. I raczej będzie tam tylko tłem.

#5966 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 30 marzec 2016 - 21:07

A gdzie Pis mówił że Duda spotka się z Obamą bo chyba to przegapiłem. Mam czasem ciekawsze rzeczy do roboty. Głosujesz na kogoś kto nie ma ambicji rządzić, tylko chce być notoryczną opozycją i o jakimś szeregu mówisz? Ilu Prezydentów Polski było do tej pory na szczycie nuklearnym, bo coś mi się wydaje że Duda jest pierwszy. To jest ta straszna porażka Pisu?

No nie żartuj - to po co wczoraj tłumaczyli że brak spotkania nic nie oznacza  :wacko:

JKM ma ambicje by przekonać wyborców do swoich racji i jest jedynym politykiem który nie zmienia poglądów od 26 lat. Wybacz ale nie masz zupełnie pojęcia co on chce a czego nie . To że nie zgadza się z POPIS i PSLD  to dlatego że nie zgadza się z socjalistami i prezentuje poglady które osobom przesiąkniętym socjalizmem są obce i nie zrozumiałe.

Co do głosowania na niego to robie to bo podzielam jego poglądy. Wiele osób mysli że głosując na PIS głosuje na prawice i łudzi się że różnia sie od PO czy SLD a potem sie dziwia że nic sie nie zmiania. Tłuszcza głosuje właśnie na tych co chcą rządzić za wszelką cenę a oni mówią i obiecują im wszystko byle zostać wybranym i tak sie to kręci 

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#5967 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 31 marzec 2016 - 06:20

No tak Pis albo się z czegoś tłumaczy, albo nie tłumaczy.  W każdym razie zawsze robi źle. http://wiadomosci.wp...l?ticaid=116bf7 tak wyglądaję obiektywne media w Polsce. Zamiast sprostowania artykuł znika bez śladu i pojawia się następny równie durny, a ludzie nie wiem czy bezmyślnie czy celowo powtarzają swoje prawdy zaczytane w nich.

#5968 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 31 marzec 2016 - 06:54

Rozumiem, że pisząc o durnych artykułach masz na myśli ten z linku? Autor nawet logicznie napisać nie umie co ma na mysli. Tu się z tobą zgadzam ten artykuł jest durny i stronniczy. Co za chwilę na podstawie tylko jednego zdania udowodnię.

"Obama, który w planach wizyty z Dudą nie miał, i tak podejmuje go uroczystą kolacją, rozmowy z Tuskiem natomiast nie ma." 

Na moje oko autor jest po prostu nie douczony w ramach języka polskiego. Dla dziennikarza to faktycznie wstyd. I wychodzą durnoty. Jaką wizytę miał mieć w planach Obama z Dudą? Jaką uroczystą kolacją podejmuje Dudę Obama? Skoro sam Duda stwierdził, że na kolacji będą wszyscy. A z tekstu wynika, że kolacja ma być specjalnie dla Dudy.  Tusk podał na swojej stronie info o udziale w kolacji. Być może tej dla wszystkich być może osobnej. Nie sprecyzowano. Fakt problem jest u nas z niezależnym dziennikarstwem. Jedni ciągną za PiSem inni za opozycją. Jak chyba na całym świecie. Popatrzcie co tvp wyprawia. Tam zobaczycie "niezależne" dziennikarstwo.

Prezydent Duda poinformował, że w nasz region amerykanie czy tam NATO wyślą batalion czołgów. Miały być bazy jest brygada. To tak jak byście na żniwa potrzebowali przyczepy 7 ton. A wypożyczający obiecał wam przyczepkę samochodową 750 kg i do tego będzie ona jeszcze rotacyjnie u innych sąsiadów. A więc jest sukces.

A tym czasem poseł PiS złożył poprawkę do ustawy o obrocie ziemią. Wyłączającą z pod jej jurysdykcji związki wyznaniowe. Księża staną się więc pośrednikami w obrocie ziemią. Bo łatwo mi wyobrazić sobie sytuację. Że podstępny Niemiec, który łaknie polskiej ziemi. Idzie do księdza. Za oczywiście sowitą prowizją ksiądz kupuje ziemię, którą mu odsprzedaje. Wszystko w majestacie prawa. Zwykły rolnik dostanie po d. A bogaty załatwi z księdzem jak trzeba i sobie kupi co będzie chciał.

Edytowany przez hubertuss, 31 marzec 2016 - 07:34.

#5969 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 31 marzec 2016 - 07:32

To co wyprawia TVN ,wyborcza to jest dopiero szmacenie, ostatnia informacja że Polska musi oddac unijne miliony za nie stworzenie systemu inf. w ministerstwie zdrowia na czas TVN podała że winne są wszystkie rządy od 89,

#5970 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 31 marzec 2016 - 07:44

Po cześć tak jest. Winę za bałagan ponoszą wszyscy po kolei. Nie znam dokładnie tej sprawy. Ale sami rolnicy dokładnie wiedzą, że jeśli nie wywiążą się z unijnych programów kasę trzeba zwrócić. Znając bałagan w wielu państwowych instytucjach to całkiem realne. A że PO rządziła najdłużej po 2004 roku to im się dostanie najwięcej.

To co wyrabia tvp jest bardziej ordynarne i prostackie. Ziemiec na drugi dzień po publikacji akt Wałęsy mówi, że ich oryginalność potwierdził grafolog. Niby sie myli. Ale na drugi dzień jakoś nie przeprasza. Bo grafolog nawet tych akt jeszcze wtedy badać nie zaczął. jakiś tydzień temu, gdy ruszała sprawa Amber Gold. To prostaki z tvp niby to przypadkiem mówiąc o Amber Gold pokazywali budynek Trybunału Konstytucyjnego. Przez jakieś dwie, trzy minuty komentarza. Próba wmówienia ludziom, że za Amber Gold stoi TK jest naprawdę prostacka.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5971 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 31 marzec 2016 - 08:12

I do tego miliony polaków zarabiajacy   kase na zachodzie

No to są dopiero zdrajcy i nie patrioci.

Kaszlak Twój poziom inteligencji w wypowiedziach jest na żalosnym poziomie. Rozterki życiowe? Wow...nieźle. Między interesowal tylko aspekt szacunku do Polaków. Heh, guru powiadasz. Niestety nie mam żadnego guru. Twoje teksty "Jarosław Nadęty" ośmieszaja Ciebie i pokazują ciągłą tępote w narodzie.

Z wzajemnością co do twojej osoby. Skoro nie znasz pojęcia ironii, twoja sprawa. Najpierw popraw błędy swojej pisowni 100% Polaku, potem może pogadamy o polskości.

Wódz narodu Jarosław Polskę Zbaw I wzywa poprzez swoją wysłanniczkę Beatę opozycję na dywanik, po raz kolejny prosząc o "90 dni spokoju", bo sobie porządzić spokojnie nie może:  http://wiadomosci.ga...html#Czolka3Img

#5972 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 31 marzec 2016 - 12:52

"Będzie można przekazać darowiznę. A zakony uprawiają ziemię, produkują żywność i jednocześnie zajmują się opieką ludźmi - mówił w TVN24 BiS minister rolnictwa i rozwoju wsi Krzysztof Jurgiel, wyjaśniając dlaczego PiS wprowadziło poprawkę zgodnie, z którą spod nowej ustawy o obrocie ziemią wyłączone będą związki wyznaniowe, w tym Kościół Katolicki."

Wstawiłem ten cytat ponieważ nawet moja granica tolerancji na głupotę i traktowanie ludzi jak idiotów, tym razem została przekroczona. Przecież ten człowiek śmieje się ewidentnie rolnikom w twarz. Tyle tysięcy ha zostało przekazanych kościołowi, może nawet więcej niż kupiły słupy, 
Według mnie albo z Ardanowskim ulegli naciskom, albo jest głupszy od opryskanej stonki.

#5973 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 31 marzec 2016 - 16:12

Brak słów na powyższe. Agitacja kościoła to pierwsza klasa!!

Kościół obrońcy ludu czy tak naprawdę własnych tyłków przy pomocy ludu?

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#5974 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 31 marzec 2016 - 16:12

Księża zajmą się deweloperką i obrotem ziemią. Będzie dziura w prawie, która będzie mógł wykorzystać bogaty Niemiec czy Warszawiak. A co nie którzy cieszyli się, że to taka dobra ustawa. Jest jeszcze sprawa spadków, chodzi o to, że wiele samotnych osób w tym księża i zakonnice, zakonnicy przekazują swoje ziemie kościołowi. 

#5975 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 31 marzec 2016 - 16:25

Ciekawy program na TVP Historia kto oglądał wczoraj? Jak Agenci obalili rząd Olszewskiego :D :D ;)  to co PiS dziś robi wobec tego czego oni wtedy dokonali to bułka z masłem ciekawe gdzie KOD wtedy był i Tow Kwaśniewski i Pawlak To jedna banda była i pozostali do dzisiaj B)

Bredzisz Hubertus zakonnice ziemi nie mają na własność bo ślubowali ubustwo

#5976 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 31 marzec 2016 - 16:40

Słuchaj to, że głupi jesteś jak but to nic ci nie pomorze. Wyobraź sobie rodzice mają córkę czy syna jedynaka, który idzie do zakonu. Rodzice umierają, dobra dziedziczy syn czy córka w zakonie. Oczywiście są śluby ubóstwa. Ale w nie wszystkich zakonach to raz a dwa takie właśnie majątki, które przeszły na takie dzieci jak wyżej przechodzą na zakony. Nie myśl sobie, że władze tych zakonów każą swoim zakonnikom te majątki na skarb państwa oddawać. To samo tyczy się księżny, którzy dziedziczą po rodzicach a potem nie mają co z tym majątkiem zrobić. Czy ogólnie ludzi samotnych. Sam znam przypadek gdzie kobieta przekazała dom wart 850 tys na kościół. Równie dobrze taka kobieta na wsi mogła by przekazać ziemię. Bo wszyscy w domu poumierali. Tak więc następnym razem, gdy napiszesz, że ktoś bredzi zastanów się sam nad sobą. Bo jak zwykle nic mądrego nie piszesz ale do epitetów to pierwszy.

#5977 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 31 marzec 2016 - 17:06

Czyli tak, 100 osób zakłada związek wyznaniowy a w statucie wprowadza zapis że po rozwiązaniu związku jego mienie przechodzi na fundację , uzyskują osobowość prawną. Wnoszą swoje grunty do związku jako darowiznę i tworzą fundację, prezes fundacji dogaduje się z nimi na początku i płaci im pod stołem kasę za ziemię. Rozwiązuje się związek wyznaniowyi ziemia już jest na rynku?

Edytowany przez mirro, 31 marzec 2016 - 17:25.

#5978 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 31 marzec 2016 - 17:22

To jest właśnie pisowskie prawo. To tak jak z tym podatkiem od sklepów.  Ci ludzie pojęcia nie mają co piszą i co chcą osiągnąć. Ich wyborcy tez pojęcia nie mają. Bo znajdzie się taki co myśli, że zakonnicy ślubowali ubóstwo i zakony ich majątków nie wezmą. Nie wie co pisze. Ale pisze, że ktoś bredzi. Jacy wyborcy taki rząd czego tu się spodziewać.

Będą związki wyznaniowe handlowały ziemią. Będą powstawały jak grzyby po deszczu. Będą księża i już istniejące zakony handlowały ziemią. Tylko zwykły rolnik. Dla którego ta ziemia i ustawa ma niby służyć dostanie po d. Tak jak z podatkiem sklepowym. Miał obronić polskich sklepikarzy a wyszło, że to ci sklepikarze najbardziej dostali by po d. Tak to PiS robi dobrą zmianę.

#5979 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 31 marzec 2016 - 18:21

Czy Ciebie można traktować poważnie? :D :D  piszesz jak by w co drugim domu byli starzy rodzice z jedynakiem w zakonie to są marginalne sprawy tych ludzi jest tak mało że to nie ma żadnnego znaczenia a Ty pierdoły wypisujesz że kościól pól Polski przejmie płakać ze śmiechu się chce czytając Twoje posty ;)

Czyli tak, 100 osób zakłada związek wyznaniowy a w statucie wprowadza zapis że po rozwiązaniu związku jego mienie przechodzi na fundację , uzyskują osobowość prawną. Wnoszą swoje grunty do związku jako darowiznę i tworzą fundację, prezes fundacji dogaduje się z nimi na początku i płaci im pod stołem kasę za ziemię. Rozwiązuje się związek wyznaniowyi ziemia już jest na rynku?

Kolejny nawiedzony :P :P 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5980 Share FiltryOlejeMaszyny

FiltryOlejeMaszyny

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 31 marzec 2016 - 18:46

Z tym obrotem ziemią i kościołem to jest wałek pierwsza klasa. Piszesz kolego że to są sporadyczne przypadki kiedy nie ma komu dać...hmmm, u mnie w miejscowości jest kilka osób każda po kilkanaście hektarów - dzieci brak , jakaś dalsza rodzinamieszka za granicą albo w mieście. Agencja raczej u mnie nie wykupi bo nie ma w okolicy żadnych ziem. Jak nic przejmie to kler.

A wtedy następnym krokiem - dziesięcina.

Coś strasznie się zaczynają sukienkowi szarogęsić , następnym przykładem ich wtrącanie się w temat aborcji - jeżeli oni moga decydować w sprawach świeckich to powinniśmy domagać się kastracji każdego księdza wraz z przestąpieniem progu seminarium.