Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11839 odpowiedzi na ten temat

#5861 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 22 marzec 2016 - 22:44

Ciekawe jest to że ojciec Komorowskiego był żołnierzem wyklętym a ojciec Kaczyńskiego dostał willę od komunistycznych władz. Ciekawe za jakie zasługi?

'

"Niech Bronek wytłumaczy ten “cud nad cudami”, że oto żołnierz AK z oddziału Łupaszki, śmiertelnego wroga Sowietów i polskich zdrajców, złapany z bronią w ręku, w ciągu paru miesięcy zostaje oficerem L.W.P.

Jeżeli fakty podane przez Bronka, że jego ojciec był w oddziale Łupaszki są prawdziwe, to jedynym wytłumaczeniem tego “cudu” jest to, że Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława – był sowieckim agentem!"

https://wzzw.wordpre...◙◙◙-przeczytaj/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 01:37
  •  

#5862 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 22 marzec 2016 - 22:55

http://wiadomosci.on...nie-wody/1esewd niektórzy naukowcy uwazają że w przyszłości woda z powodu jej braku będzie przyczyną wojen większych niż teraźniejsze o ropę. Czas zacząć uczyć się ją oszczędzać.

PS. Kto znalazł ciekawostkę, drobny szczegół w linku który wkleiłem :)

Edytowany przez PawelWlkp, 22 marzec 2016 - 22:59.

#5863 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 22 marzec 2016 - 23:02

Pieniadz rządzi światem,  pieniądzem banki a taki rząd PIS czy PO to im może skoczyć.

Socjaliści najpierw rozdają potem się uzależniaja od kredytodawców aż w końcu tacą samodzielność. Dopuki będzie socjalizm nie bedzie rządów w interesie kraju choć w teorii właśnie tak powinno być

Cytat na pohybel socjalistom z linku od @Ywa

Margaret Thatcher „Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś da – to znaczy, że zabierze Tobie, bowiem, rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy”.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#5864 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 23 marzec 2016 - 00:33

http://wiadomosci.on...nie-wody/1esewd niektórzy naukowcy uwazają że w przyszłości woda z powodu jej braku będzie przyczyną wojen większych niż teraźniejsze o ropę. Czas zacząć uczyć się ją oszczędzać.
PS. Kto znalazł ciekawostkę, drobny szczegół w linku który wkleiłem :)

Zapewne chodzi Ci o ,,przedsiębiorcy rolni" czyli mówiąc zwykłym językiem rolnicy

#5865 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 23 marzec 2016 - 06:27

@PawelWlkp z jednej strony straszą brakiem wody z drugiej tym, że oceany się podniosą. Naukowcy zawsze czymś straszą. By dostać forsę na badania. Jak nie wodą to tym, że klimat się ociepli itd. A tym czasem nikt nie potrafi zbadać czy zmiany klimatyczne powoduje człowiek czy dzieją się same z siebie. Bo przed erą przemysłową klimat tez się zmieniał.

W artykule jest coś o wymogach unijnych. Szkoda, że nie sprecyzowali jakie to wymogi. No i szkoda, że PiS już się tak nie chce w tej sprawie unii stawiać. Jak się stawia w sprawie TK. Sprawa TK mało istotna dla kieszeni Polaka a wojna jak o nie podległość. Sprawa opłat za wodę, którą odczuje kieszeń Polaka to wymówka, że unia wymaga a dla PiS argument bo będzie z tego kasa.

Ty to byś się cieszył nawet gdyby PiS wprowadził podatek od oddychania. Bo wmówiono by ci, że ludzie będą powietrze oszczędzać. Naucz krowę oszczędnie z wody korzystać i powiedz jej, że za to się płaci.  Może zrozumie i będzie piła mniej.

#5866 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 23 marzec 2016 - 07:40

Ale jesteście bystrzaki. Artykuł jest dokładnie sprzed roku i jest w nim wypowiedź byłego ministra. Wiem Hubert że jeszcze nie doszedłeś do siebie po podwyżce za zdrapkę w PKO, a tu może kolejne 10 zł rocznie dojdzie. Podatek śmieciowy pewnie płaci za Ciebie mama z tatą więc go przeoczyłeś i kilka innych wprowadzonych w ostatnich latach. Ja jak większość rolników żyje z socjalu a więc dopłaty, KRUS, teraz jeszcze 500+ na kieszonkowe do dzieci. Gdzie mi będzie lepiej. Piszecie że narzekanie jest dla ludzi którzy nie radzą sobie. Podobno sobie radzicie więc nie narzekajcie, ludziom się gorzej żyje i są szczęśliwi.

#5867 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 23 marzec 2016 - 08:11

http://biznes.interi...dy,2308940,4199

To tez jest z przed roku? Gajda jest z PO? Czy będzie to 10 złoty to zobaczymy.

Za śmieci płaciłeś wcześniej i płacisz teraz. Inaczej się to nazywa. Ale w moim przypadku oplata nie wiele wzrosła. I zamiast jednego kosza 160 l za który mama płaciła wcześniej i ani grama więcej wziąć nie chcieli. Teraz mogę wystawić 3 takie i słowa nikt nie powie za tą samą ryczałtową opłatę. No może dla ciebie ta opłata to faktycznie nowość. Bo wcześniej albo do lasu, albo spalanie za stodołą czy w piecu. To taki zdziwiony.  Widzisz jak wpadłeś. wydało się co ze śmieciami robiłeś. Bo jak ktoś płacił wcześniej i płaci teraz po zmianie prawa. To nie jest zdziwiony.

Co do zdrapki, to tak jak mówiłem podatek tu podatek tam. Teraz woda. PiS tak brzydzi się PO ale wciela w życie jej pomysły bo będzie kasa. 10 zł o ile tyle będzie to ty zapłacisz sam. Ale kolejne doliczy ci energetyka czy wielu innych którzy przerzucą na ciebie i na nas te opłaty. To tak jak z bankami. Ilu się tu zapierało bo im pis wtłoczył, że podatki bankowe zapłacą banki. I co wyszło. Sam napisałeś na kogo te podatki bank przerzucił.

Ale dali ci te 500 zł. Zamydlili oczy, ty się z tego cieszysz. A zaraz zobaczysz ile z tych 500 oddasz. Wyjdzie ci może po 100 na czysto na dziecko i dalej będziesz się cieszył. To jest właśnie populizm. Kupić człowieka za 100 czy 200 zł. Nisko się dumny Polak ceni.

Edytowany przez hubertuss, 23 marzec 2016 - 08:12.

#5868 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 23 marzec 2016 - 08:12

Ciekawe jest to że ojciec Komorowskiego był żołnierzem wyklętym a ojciec Kaczyńskiego dostał willę od komunistycznych władz. Ciekawe za jakie zasługi?

To bardzo brzydko że Komorowski nie szanował ojca

#5869 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1492 postów

Napisany 23 marzec 2016 - 08:26

http://biznes.interi...dy,2308940,4199

To tez jest z przed roku? Gajda jest z PO? Czy będzie to 10 złoty to zobaczymy.

Za śmieci płaciłeś wcześniej i płacisz teraz. Inaczej się to nazywa. Ale w moim przypadku oplata nie wiele wzrosła. I zamiast jednego kosza 160 l za który mama płaciła wcześniej i ani grama więcej wziąć nie chcieli. Teraz mogę wystawić 3 takie i słowa nikt nie powie za tą samą ryczałtową opłatę. No może dla ciebie ta opłata to faktycznie nowość. Bo wcześniej albo do lasu, albo spalanie za stodołą czy w piecu. To taki zdziwiony.  Widzisz jak wpadłeś. wydało się co ze śmieciami robiłeś. Bo jak ktoś płacił wcześniej i płaci teraz po zmianie prawa. To nie jest zdziwiony.

Co do zdrapki, to tak jak mówiłem podatek tu podatek tam. Teraz woda. PiS tak brzydzi się PO ale wciela w życie jej pomysły bo będzie kasa. 10 zł o ile tyle będzie to ty zapłacisz sam. Ale kolejne doliczy ci energetyka czy wielu innych którzy przerzucą na ciebie i na nas te opłaty. To tak jak z bankami. Ilu się tu zapierało bo im pis wtłoczył, że podatki bankowe zapłacą banki. I co wyszło. Sam napisałeś na kogo te podatki bank przerzucił.

Ale dali ci te 500 zł. Zamydlili oczy, ty się z tego cieszysz. A zaraz zobaczysz ile z tych 500 oddasz. Wyjdzie ci może po 100 na czysto na dziecko i dalej będziesz się cieszył. To jest właśnie populizm. Kupić człowieka za 100 czy 200 zł. Nisko się dumny Polak ceni.

Podatek śmiciowy najbardziej udeża w najuboższych bo oni mają w koszu ledwo dno zakryte ;) Ty wystawiasz 3 i oni muszą płacić za Ciebie nie wstyd Ci? :P :P i nie pisz że nie jest drożej bo w moim przypadku 10 krotnie jakby chodziło im o ochronę środowiska to by śmieci brali za darmo a nawet za nie powinni płacić bo to są również s\urowce wtórne :ph34r: tobie nie dali bo nie masz dzieci życie już Cię ukarało ale to nie powód byś tu ludzi obrażał

Pieniadz rządzi światem,  pieniądzem banki a taki rząd PIS czy PO to im może skoczyć.

Socjaliści najpierw rozdają potem się uzależniaja od kredytodawców aż w końcu tacą samodzielność. Dopuki będzie socjalizm nie bedzie rządów w interesie kraju choć w teorii właśnie tak powinno być

Cytat na pohybel socjalistom z linku od @Ywa

Margaret Thatcher „Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś da – to znaczy, że zabierze Tobie, bowiem, rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy”.

Fajnie że dałeś ten cytat tak samo jest z funduszami UE najpierw wszystkim zabiorą aby dać wybranym i napewno zabrali nam każdy to widzi nie ma środków UE są to nasze pieniądze a grabią je najzamożnijsi ddobrodzieje

#5870 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 23 marzec 2016 - 08:39

Tymczasem kolejny "hit" Pani Premier z teczki pełnej gotowych ustaw: http://wyborcza.pl/1...Gazeta_Wyborcza

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5871 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1492 postów

Napisany 23 marzec 2016 - 08:53

To n ie jest obiektywna zróddło do szukania informacji typowa propaganda PO

#5872 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 23 marzec 2016 - 09:22

Staszek po co ty w ogóle dyskutujesz? W każdym poście dajesz dowód, że nawet nie rozumiesz co czytasz. Na każdej stronie tego tematu musisz palnąć głupotę bo inaczej nie wytrzymasz.  Na poprzedniej Osterley napisał, że Komorowski nie był najlepszym prezydentem. Ty zrozumiałeś i skomentowałeś, że on napisał, że był. Teraz ja napisałem, że mogę wystawić 3 kosze. Ty zrozumiałeś, że wystawiam. Nie wiem lubisz tak się ośmieszać?

Co mnie obchodzą najbiedniejsi. Niech się wezmą do roboty będą bogatsi. A tak na poważnie. Większość z nich wcześniej śmieciami paliła lub woziła do lasu. Teraz każde gospodarstwo domowe płaci więc wozić do lasu się nie opłaca, czy palić za stodołą. Jeśli ktoś tak wcześniej robił to faktycznie może być nie zadowolony.

Skoro te surowce wtórne to taki biznes. To otwórz firmę, zbieraj je. Płać i zrobisz fortunę. Jaki problem? Albo niech ci najbiedniejsi zbierają, będą milionerami.

Staszku ciebie życie ukarało głupotą. Jako dorosły człowiek nie rozumiesz co czytasz w języku polskim. Czemu dajesz dowody na każdej stronie. To, że krytykuję 500 zł na dziecko nie oznacza, że dzieci nie mam, czy mam. Wielu moich znajomych mających dzieci krytykuje ten zasiłek. Ale nie dziwię się człowiekowi, którego kupiono populistyczną ustawą, że tego nie rozumie. Tak więc nie wyciągaj mylnych wniosków z tego co ktoś pisze o ustawie 500 plus. Bo możesz być zaskoczony.

Podsumowując dziecko zrobić może facet nawet w wieku 60 lat. Ale jeśli ktoś nie nauczył się w szkole podstawowej czytania ze zrozumieniem to i do 60 tki się nie nauczy.

Co do ustawy o darmowych lekach. To w kampanii było tak jak z tym 500 zł na każde dziecko. raz mówiono tak raz tak. Aby zamieszanie wprowadzić. Wiadomo populizm wpada łatwiej do ucha. Więc wielu zrozumiało, że darmowe wszystkie leki. Tak jak wielu zrozumiało, że 500 na wszystkie dzieci. Teraz okazało się tu i tu, że na nie wszystkie.

Edytowany przez hubertuss, 23 marzec 2016 - 09:25.

#5873 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 23 marzec 2016 - 10:11

Panie Hubertus rozumiem pana poglądy,chce pan Polski słabej,będącej pod klauzurą francusko-niemiecką jak było przez 8 lat,podam przykład,likwidacja stoczni z zablokowaniem ich dofinansowania przez ue,a w tym samym czasie rozbudowa stoczni w niemczech,z dofinansowaniem,pisząc o trzymaniu z najsilniejszymi,świadomie zagania nas pan w slepy tunel,jako państwo drugiej kategorii bez przyszłości.Podam kolejny przykład poglądów z którym panu po drodze a do czego doprowadza polityka tego typu.

Przeciętny Polak tyra dziś w należącej do Niemców firmie na spłatę kredytu w niemieckim banku, kupuje niemieckie produkty w niemieckich marketach, a należące do Niemców media szczują go na polską tradycję, religię oraz patriotyzm i robią propagandę politykom posłusznym wobec Niemców.

Dalej,trzy strony wcześniej pisał pan że wprowadzenie 7 tysięcy imigrantów do Polski nie będzie miało żadnego znaczenia ponieważ oni upatrują nas jako słabo atrakcyjny kraj i mimo wszystko wyjadą do Niemiec,czy tam gdziekolwiek..

I tu jest pan zakładnikiem kolejnych błędnych wyobrażeń jakie pan świadomie bądz nieświadomie wyznaje,jako że namawiasz do trzymania z zachodnim dyktatem poprawności politycznej,ci imigranci wcale nie wyjadą,jeżeli zaczną to robić,to po prostu kraj do którego zaczną uciekać,niemcy,francja wprowadzi zasadę szantażu...,np odebrania unijnych dotacji.A Pan i pańska partia jako mentor kopania w jedną bramkę przyjmie to bez kiwnięcia palcem do świadomości,bo przeciwnym razie zostanie pan skarcony do tego stopnia że polityka zdrady Wyszechradu i interesów państw nadbałtyckich będzie Pana drogo kosztować.

Dzisiaj musimy stanąć ponad animozjami,polityka lewicowego ideolo poprawności politycznej i partii których im po drodze doprowadza do wypaczenia normatyzmu w unii europejskiej,owoce tej polityki we wczorajszym dniu znów dały o sobie przypomnieć.Zapamiętajcie nie należy popierać partii które chcą wprowadzić zasadę lewicowego ideologizmu poprawności.Jeżeli nie obojętne jest wam zachowanie kultury chrześcijanskiej,bezpieczeństwa naszych kobiet,nas samych,i nie godzicie się na " bata na wnuki nasze",to nigdy nie dajcie dojśc do władzy takiej parti jak PO,PSL,Nowoczesna Targowica,SLD,czy Marksistowskiej-Razem

#5874 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 23 marzec 2016 - 10:35

Ja nic nie chcę. Ja tylko oceniam sytuację Polski. Czy to naprawdę tak trudno zrozumieć? Już chyba trzeci raz powtarzam. Polskie stocznie zlikwidowano. Tylko jakoś nikt nie mówi, że po upadku komuny wiecznie nie rentowne były. Mój kolega pracował w Stoczni Gdańskiej to mówił, że biurowych było tylu co fizycznych. Jak to miało nie upaść? To tak jak z kopalniami. Sztucznie podtrzymywanymi przez każdy rząd. Nie moja wina, że Niemieckie w większości prywatne tego typu zakłady działają w oparciu o rachunek ekonomiczny i są w stanie na rynku się utrzymać. Taka to właśnie nasza potęga.

Co do emigrantów podtrzymuje swoje zdanie. To dla Polski nic nie zaszkodzi. Oni wyjadą do Niemiec czy gdzieś dalej. Teksty o jakimś szantażu i sankcjach to już śmieszna bajka. Jak ich złapią w Niemczech to co najwyżej deportują z powrotem do Polski. Taka jest procedura. Ale patrząc ilu nielegalnych uchodźców jest w Niemczech można powiedzieć, że jakoś gorliwie ich tam nie łapią.

Zdrada interesów Wyszechradu i państw nadbałtyckich? Jakie to interesy? Na Litwie mniejszość polska jest gnębiona jak tylko się da. Węgry chcą zniesienia sankcji na Rosję i trzymają z Putinem. Słowacja tak samo. Jakie my mamy wspólne interesy? W końcu co takie potęgi jak my i ta reszta są w stanie walczyć na Świecie? Kto się ich przestraszy? Przecież to jest jakaś kpina. Czy może wspólnym interesem państw nadbałtyckich było utopienie przez Orlen gigantycznych pieniędzy w rafinerię w Możejkach? Litwa nawet palcem nie kiwnęła gdy ktoś uszkodził ropociąg. Zainwestowaliśmy tam kupę kasy a oni mają nas w d. Tak samo jak z mostem energetycznym. Litwini nas olali.

Z kim wy chcecie budować sojusze? Z państwami, które nas nie lubią jak Litwa, czy z państwami, które mają sprzeczne z nami interesy jak Węgry? To ma być ta potęga złożona z takich partnerów?

#5875 Share jacek1296

jacek1296

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 484 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja.sport

Napisany 23 marzec 2016 - 10:39

Weź rozbieg i walnij łbem w ścianę. Czy wśród wyznawców pisu naprawdę nie ma ludzi myslących? 500+ totalna głupota, jak wszelkie pozostałe zasiłki. Buta i arogancja wobec wszystkich dokoła. Jak jeden ci mówi, że robisz coś źle, może się mylić. Jak dwóch, powinieneś się zastanowić. Jak mówią tak wszyscy dokoła........

Hubertuss to nie do ciebie.

Edytowany przez jacek1296, 23 marzec 2016 - 11:34.

#5876 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 23 marzec 2016 - 11:42

Domyślam się wszak wyznawcą pisu nie jestem. Czego tu się spodziewać wbili im do głów, że Polska to potęga. Nie wytłumaczyli tylko dlaczego. co za tą potęga stoi. Oczywiście wytłumaczyć im nie mogli. Bo za ta potęgą nie ma nic. Nie jesteśmy jakimś słabeuszem. Ale w pierwszym rzędzie światowych potęg też nigdy nie będziemy. Za to politycy pis zachowują się wobec innych państw tak jak byśmy byli mocarstwem co najmniej równym potęgą Francji, Wielkiej Brytanii czy Niemiec. Z wielu przyczyn oczywiście nawet tego poziomu długo nie osiągniemy.  Ale co szkodzi śnić o potędze?

#5877 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1492 postów

Napisany 23 marzec 2016 - 12:39

Weź rozbieg i walnij łbem w ścianę. Czy wśród wyznawców pisu naprawdę nie ma ludzi myslących? 500+ totalna głupota, jak wszelkie pozostałe zasiłki. Buta i arogancja wobec wszystkich dokoła. Jak jeden ci mówi, że robisz coś źle, może się mylić. Jak dwóch, powinieneś się zastanowić. Jak mówią tak wszyscy dokoła........

Hubertuss to nie do ciebie.

Dlaczego głupota uzasadnij o jakiej arogancji mówisz jeśli nazywanie rzeczy po imieniu to dla Ciebie arogancja to współczuję B)

Staszek po co ty w ogóle dyskutujesz? W każdym poście dajesz dowód, że nawet nie rozumiesz co czytasz. Na każdej stronie tego tematu musisz palnąć głupotę bo inaczej nie wytrzymasz.  Na poprzedniej Osterley napisał, że Komorowski nie był najlepszym prezydentem. Ty zrozumiałeś i skomentowałeś, że on napisał, że był. Teraz ja napisałem, że mogę wystawić 3 kosze. Ty zrozumiałeś, że wystawiam. Nie wiem lubisz tak się ośmieszać?

Co mnie obchodzą najbiedniejsi. Niech się wezmą do roboty będą bogatsi. A tak na poważnie. Większość z nich wcześniej śmieciami paliła lub woziła do lasu. Teraz każde gospodarstwo domowe płaci więc wozić do lasu się nie opłaca, czy palić za stodołą. Jeśli ktoś tak wcześniej robił to faktycznie może być nie zadowolony.

Skoro te surowce wtórne to taki biznes. To otwórz firmę, zbieraj je. Płać i zrobisz fortunę. Jaki problem? Albo niech ci najbiedniejsi zbierają, będą milionerami.

Staszku ciebie życie ukarało głupotą. Jako dorosły człowiek nie rozumiesz co czytasz w języku polskim. Czemu dajesz dowody na każdej stronie. To, że krytykuję 500 zł na dziecko nie oznacza, że dzieci nie mam, czy mam. Wielu moich znajomych mających dzieci krytykuje ten zasiłek. Ale nie dziwię się człowiekowi, którego kupiono populistyczną ustawą, że tego nie rozumie. Tak więc nie wyciągaj mylnych wniosków z tego co ktoś pisze o ustawie 500 plus. Bo możesz być zaskoczony.

Podsumowując dziecko zrobić może facet nawet w wieku 60 lat. Ale jeśli ktoś nie nauczył się w szkole podstawowej czytania ze zrozumieniem to i do 60 tki się nie nauczy.

Co do ustawy o darmowych lekach. To w kampanii było tak jak z tym 500 zł na każde dziecko. raz mówiono tak raz tak. Aby zamieszanie wprowadzić. Wiadomo populizm wpada łatwiej do ucha. Więc wielu zrozumiało, że darmowe wszystkie leki. Tak jak wielu zrozumiało, że 500 na wszystkie dzieci. Teraz okazało się tu i tu, że na nie wszystkie.

Widzisz Ty już masz tak mózg zryty że nic Ci nie pomoże jesteś nawiedzony jak Twój guru to i jego językiem mówisz z kim przystajesz takim się stajesz :D :D :D

#5878 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 23 marzec 2016 - 14:22

Jak zwykle nic ci nie zostało prócz obelg. Po prostu bezsilny jesteś. Do tego nie rozumiesz co czytasz. Zauważ, że tak się kończy każda twoja próba nawiązania polemiki ze mną. Nerwy ci puszczają i lecą epitety.

#5879 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1492 postów

Napisany 23 marzec 2016 - 14:47

Ale z Tobą szkoda czasu na polemikę , gdzie Ty tu obelgi widzisz to są zwykłe fakty

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5880 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 23 marzec 2016 - 15:11

Dzisiaj musimy stanąć ponad animozjami,polityka lewicowego ideolo poprawności politycznej i partii których im po drodze doprowadza do wypaczenia normatyzmu w unii europejskiej,owoce tej polityki we wczorajszym dniu znów dały o sobie przypomnieć.Zapamiętajcie nie należy popierać partii które chcą wprowadzić zasadę lewicowego ideologizmu poprawności.Jeżeli nie obojętne jest wam zachowanie kultury chrześcijanskiej,bezpieczeństwa naszych kobiet,nas samych,i nie godzicie się na " bata na wnuki nasze",to nigdy nie dajcie dojśc do władzy takiej parti jak PO,PSL,Nowoczesna Targowica,SLD,czy Marksistowskiej-Razem

W końcu jakiś swój chłop .Ja tez jestem zdania  że tylko na Korwina warto głosować!

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu