nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

marko-kolo    709

    trudno żeby coś  było  do stracenia, skoro poczułeś się wywołany do odpowiedzi  ;)

    widać trafiłem z opisem :D   

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

Ty jednak jesteś glupszy niż ustawa przewiduje . Nic nie złapałaś. Typowy leming.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

  nie no prawie się przestraszyłem i  zrobiłem  siku  ;)

   

 

   

  

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

Powiedz czemu mam traktować TVP która jest upolityczniona jako wiarygodne żródło.? TVN jest odchylony w jedna a TVP w drugą więc z zasady nie wierzę całkowicie nikomu.

 

 

zgadzam się z tobą ulman ale teraz przynajmniej wszystkie strony polityczne mają swoją telewizje bo wcześniej to tylko PO-PSL miały tvp/tvn/polsat teraz jest sprawiedliwie

pozdrawiam ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Jeśli ktoś uważnie patrzy jak TVP zmieniła ton to widzi jak tłuszcza jest karmiona jedynie słusznym punktem widzenia.Wiekszość nie ma swojego zdania i na TV i gazetach sie opiera. Ludzie łykną wszystko bo jak mawiał dr. Goebbels "Kłamstwo powtórzone po stokroć staje się prawdą"


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Prawda że pislamscy wyborcy to łykną wszystko .Nie przeszkadza im np taki fakt http://www.wykop.pl/ramka/3216671/krystyna-pawlowicz-wydala-ponad-52-tys-zl-na-taksowki/ Jest to o tyle dziwne że babsko mieszka w Warszawie a posłowie mają komunikację państwową za darmo jak dobrze pamiętam .  Śmieszne wynajmowanie ksero gdzie można kupić za 500 zł małe lub poselskie wypociny Hofmana za 25 tyś .Duda pomylił się kiedyś i powiedział prawdę że oni są od tej dojnej zmiany 

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Następna miernota bez prawa jazdy. Pewnie jeździła do spowiedzi i na miesięcznice


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

 

Chyba się nie rozumiemy .

Konstytucja i ustawa mówi o gospodarstwie rodzinnym , i tu jest definicja ustawy z 2003 r 

http://www.arslege.p...go/k122/a15170/

1. Za gospodarstwo rodzinne uważa się gospodarstwo rolne:

1) prowadzone przez rolnika indywidualnego oraz

2) w którym łączna powierzchnia użytków rolnych jest nie większa niż 300 ha.

2. Przy ustalaniu powierzchni użytków rolnych, o której mowa w ust. 1 pkt 2, będących przedmiotem współwłasności uwzględnia się powierzchnię nieruchomości rolnych odpowiadających udziałowi we współwłasności takich nieruchomości, a w przypadku współwłasności łącznej uwzględnia się łączną powierzchnię nieruchomości rolnych stanowiących przedmiot współwłasności.

3. Przepis ust. 2 stosuje się odpowiednio do ustalania po­wierzchni użytków rolnych będących przedmiotem współposiadania samoistnego oraz współposiadania na podstawie użytkowania wieczystego lub na podstawie umowy dzierżawy.

 

W czym więc problem. Czy w tym że rząd wspiera gospodarstwa rodzinne , kosztem posiadaczy ziemskich?

Rząd wspiera gospodarstwa rodzinne, bo to jest podstawowy model gospodarstwa w Polsce wedle definicji, zgodnie z rzeczywistością. Swoją drogą, ciekawe czy zdajesz sobie sprawę, że to pokłosie reformy rolnej z 1944, to wtedy "rozkułaczono złych obszarników". Z drugiej strony, całe programy pomocowe po 2004 roku były skierowane po to, aby zmienić strukturę tych gospodarstw, a zwłaszcza powiększyć ich powierzchnię, co nie udało się w takim wymiarze, jak zakładano. A i tak najlepiej na rynku radzą sobie wielkie gospodarstwa, przykład choćby masowe odchodzenie małych i średnich gospodarstw od produkcji trzody chlewnej, co poniektórzy z aplauzem komentują w tym temacie że "no i dobrze, bo się nie opłaca" ...

 

 

A i jeszcze jedno , nie wiem jak u Ciebie ,a le u mnie na wsi jest 1000 mieszkancOw z czego 8 gospodarstw z ktÓrych utrzymuje się ok 20 osób.

Wobec czego twój postulat o rozdaniu kazdemu mieszkancowi po 5ha jest z du..y wzięty .

W ośmiu mamy co najwyżej 800 ha . Gdyby rozdac je każdemu nikt nie miał by gospodarstwa , bo do tego potrzeba 1 ha.

No o sam sobie odpowiedziałeś na twój postulat. Bo parę postów wyżej napisałeś że ...

 

Dlatego w naszym interesie i interesie konsumentów jest by ilośc podmiotów na rynku rolnym była jak największa.

Skoro jak największa, czyli dajmy każdemu po 5 ha i wtedy będzie baaardzo dużo gospodarstw. Czy chodziło Ci raczej o to że ...

 

Upowszechnienie przedsiębiorstw rolnych zniszczy 99% gospodarstw rodzinnych

Czyli źle jak by miały zapanować na rynku "korporacje" rolnicze, ale też źle, jak by miało być dużo podmiotów na rynku rolnym ... Ktoś sam sobie zaprzeczył. Albo po prostu nie jesteś drobnicą typu 5-10ha, ale masz mniej niż ustawowe 300 ha i stwierdzasz że taki model jest najlepszy. Fajnie, tylko trochę to zajeżdża zasadą "moja racja jest najmojsza" a "moje myślenie najlepsze". Może by tak jednak szerzej spojrzeć ??

 

a ceny płodów rolnych wejdą na pułap cenowy o którym my mozemy jedynie pomarzyć .

A to ceny płodów rolnych nie reguluje niewidzialna ręka rynku ?? Przypomnij sobie ceny z 2012, wtedy polskie rolnictwo wyglądało tak samo jak obecnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

Prawda że pislamscy wyborcy to łykną wszystko .Nie przeszkadza im np taki fakt http://www.wykop.pl/ramka/3216671/krystyna-pawlowicz-wydala-ponad-52-tys-zl-na-taksowki/ Jest to o tyle dziwne że babsko mieszka w Warszawie a posłowie mają komunikację państwową za darmo jak dobrze pamiętam .  Śmieszne wynajmowanie ksero gdzie można kupić za 500 zł małe lub poselskie wypociny Hofmana za 25 tyś .Duda pomylił się kiedyś i powiedział prawdę że oni są od tej dojnej zmiany 

 

prawda jest taka że po-pslarduchy też sporo wydali na transporty i żarcie swego czasy było głośno w tv nawet gdy telewizje były  pod ich przwódstwem

takie uwagi to zachowaj dla siebie bo nie mają najmniejszego sęsu wszyscy jak dobiorą się do koryta to ciągnie ile się da .sam też byś tak robił

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Trafiłeś w sedno. PIS i PO niczym się nie różnią. Ludzie wybieraja gołodupców bo wiekszośc mierzy swoja miarą i kazdy zamożny jest uwazany za spekulanta, kombinatora albo złodzieja. Potem ci gołodupcy i niemoty nami rzadza a ze nic nie potrafili zrobić dla siebi to tymbardziej nic nie zrobia dla nas.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

no i co zrobisz skoro naród tak chce ? 

''proletariat''dopomina się swego

jaki będzie tego efekt ? dobrze to wiemy bo to znane zjawisko ;)  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

prawda jest taka że po-pslarduchy też sporo wydali na transporty i żarcie swego czasy było głośno w tv nawet gdy telewizje były  pod ich przwódstwem

takie uwagi to zachowaj dla siebie bo nie mają najmniejszego sęsu wszyscy jak dobiorą się do koryta to ciągnie ile się da .sam też byś tak robił

 

Ci co mają interesy dobrze prosperujące to nie pchają się do bieżącej polityki bo im to nie potrzebne .Robienie pieniędzy wymaga by była cisza i stabilne prawo a nie co rząd  to każdy ch.. robi na swój strój .U nas jest moda na gołodupcy co po  odejściu od koryta są nachapani  .Tobie coś się popierdoliło pod kopułą skoro uważasz że do rządzenia mają przychodzić ci co kradną lub chcą nakraść i to jest okej oraz patriotyzm pierwszego sortu .Z takim podejściem to rzeczywiście zbudujecie w Polsce ale drugą Rosję mafijną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

troche żle napisałem .nie chodziło mi o to że każdy powinien kraść tylko zwrócić uwage że nie tylko posłowie pisu biorą kase państwową za jakieś wycieczki

sam dobrze o tym wiesz więc troche się dziwie że nie zrozumiałeś

zobacz ulman wiedział o czym pisze .

zarabiaj kaske i przywieś troche do polski to gospodarkę podniesiesz z kolan

Edytowano przez grzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Akko daj du...py jakiemuś angolowi z małą kuśką ,niech wsadzi ci w sam środek Twojego gibaalstwa i zaraz twój mózg jeśli go masz zatrybi .

Typowy debil pislamski z ciebie co ma zlasowany mózg .Widocznie tak zwany prezes Jarek musiał głęboko wsadzić ci w odbyt że aż mózg wypłynął ci nosem jak gile smarkowi  .Powiedz niedorajdo kto cię takiego debila zmajstrował a cię pomszczę by takie gówno nie męczyło się na tym świecie .Zatruwasz tylko niepotrzebnie innym powietrze i marnotrawisz chleb . Społeczeństwo na straty narażasz  gdyż muszą utrzymywać przy życiu taki pustostan umysłowy jakim jesteś .

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabajo6    7

Typowy debil pislamski z ciebie co ma zlasowany mózg .Widocznie tak zwany prezes Jarek musiał głęboko wsadzić ci w odbyt że aż mózg wypłynął ci nosem jak gile smarkowi  .Powiedz niedorajdo kto cię takiego debila zmajstrował a cię pomszczę by takie gówno nie męczyło się na tym świecie .Zatruwasz tylko niepotrzebnie innym powietrze i marnotrawisz chleb . Społeczeństwo na straty narażasz  gdyż muszą utrzymywać przy życiu taki pustostan umysłowy jakim jesteś .

Właśnie pokazałeś jaki jest Twój stan umysłowy.Język pogardy godny samego Niesiołowskiego.

Prawda że pislamscy wyborcy to łykną wszystko .Nie przeszkadza im np taki fakt http://www.wykop.pl/ramka/3216671/krystyna-pawlowicz-wydala-ponad-52-tys-zl-na-taksowki/ Jest to o tyle dziwne że babsko mieszka w Warszawie a posłowie mają komunikację państwową za darmo jak dobrze pamiętam .  Śmieszne wynajmowanie ksero gdzie można kupić za 500 zł małe lub poselskie wypociny Hofmana za 25 tyś .Duda pomylił się kiedyś i powiedział prawdę że oni są od tej dojnej zmiany 

Nie popieram rozrzutności i powinna się gęsto tłumaczyć z tych 50 tys.Ale wystarczy spojrzeć na skalę,co robili poprzednicy...  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03077-Polskie-Caracale-a-tureckie-Blackhawki.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Spokojnie oni mają jeszcze parę lat przed sobą. Wierz mi, że będzie masa podobnych afer jak w po. Dorwała się do koryta taka sama hołota. Nie ma prawka ani auta ale na paliwo kasę bierze. Jak Łyżwińscy kiedyś. ten sam poziom. Pisząc o języku pogardy mogłeś z przyzwoitości zacytować również post @Kas. Bo to on ni z tego ni z owego zaczął wątek o czynnościach za którymi pewnie tęskni. Bo jak to mówią głodnemu chleb na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Typowy debil pislamski z ciebie co ma zlasowany mózg .Widocznie tak zwany prezes Jarek musiał głęboko wsadzić ci w odbyt że aż mózg wypłynął ci nosem jak gile smarkowi  .Powiedz niedorajdo kto cię takiego debila zmajstrował a cię pomszczę by takie gówno nie męczyło się na tym świecie .Zatruwasz tylko niepotrzebnie innym powietrze i marnotrawisz chleb . Społeczeństwo na straty narażasz  gdyż muszą utrzymywać przy życiu taki pustostan umysłowy jakim jesteś .

Typowy poziom i stan umysłu  POpaprańca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

 

 

Skoro jak największa, czyli dajmy każdemu po 5 ha i wtedy będzie baaardzo dużo gospodarstw. 

Jest to niemozliwe , chyba że w swoich planach masz podbicie państwa o pow 10 krotnie wiekszej jak Ukraina , przy założeniu że grunty uprawne stanowią 50% pow podbitego kraju .

Przypominam ,że swoje gospodarstwo rone posiadam z zakupu na przestrzeni wielu lat, 

Kazdy budynek kupiłem lub osobiście zbudowałem , oraz kazdy kawałek ziemi pochodzi z zakupu prywatnego 

W`różąnych latach , były rozne wymagania prawne , ale nigdy nie przeszkadzało mi w tym wykształcenie , gdyż być może nie slusznie , uważam że rolnik nie musi być głupi.

Co do niewidzialnej ręki rynku , to owszem istnieje i w związku z tym ciągnik w twoim avwiatarze jest jaki jest i wiedz ze będziesz z nim żył kolejne pięcdziesięciolecie.

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Typowy poziom i stan umysłu  POpaprańca .

Z pislamistami rozmawia się pislamskim językiem i leje równo w uzębienie bo tylko taki język rozumie patologiczny wyborca pierwszego sortu tak wam zbełtali mózgi .Tylko wtedy czujecie respekt .Spaprany to ty jesteś bo ja żadnych złodziei nie popieram :D Od 25 lat tak naprawdę to nie ma na kogo głosować w Polsce .Mamy tylko wybór między dżumą a cholerą  i normalni ludzie wybierają w danej chwili tą chorobę która później ich zabije :D

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

 

Jest to niemozliwe , chyba że w swoich planach masz podbicie państwa o pow 10 krotnie wiekszej jak Ukraina , przy założeniu że grunty uprawne stanowią 50% pow podbitego kraju .

Twój problem polega na tym, że odbierasz to co mówią inni zbyt dosłownie a do tego masz problem ze zrozumieniem pojęcia sarkazm tudzież ironia. Pisałeś że im więcej gospodarstw, tym lepiej, no Ja zaproponowałem rozwiązanie.

 

Przypominam ,że swoje gospodarstwo rone posiadam z zakupu na przestrzeni wielu lat, 

Kazdy budynek kupiłem lub osobiście zbudowałem , oraz kazdy kawałek ziemi pochodzi z zakupu prywatnego

Gratuluję.

 

W`różąnych latach , były rozne wymagania prawne , ale nigdy nie przeszkadzało mi w tym wykształcenie , gdyż być może nie slusznie , uważam że rolnik nie musi być głupi.

Nie wiem gdzie to napisałem że ma być głupi, w moich okolicach wielu młodych rolników indywidualnych ma wyższe wykształcenie.

 

Co do niewidzialnej ręki rynku , to owszem istnieje i w związku z tym ciągnik w twoim avwiatarze jest jaki jest i wiedz ze będziesz z nim żył kolejne pięcdziesięciolecie.

Gdybym miał oceniać to co mają ludzie po awatarze, to Ty nawet takiego nie masz.

 

Wiesz co jest u Ciebie bardzo zabawne ?? Domniemam że jesteś człowiekiem w średnim wieku, a lubisz się chwalić jak dziecko, nie podnosi to poziomu merytorycznego wypowiedzi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

Z pislamistami rozmawia się pislamskim językiem i leje równo w uzębienie bo tylko taki język rozumie patologiczny wyborca pierwszego sortu tak wam zbełtali mózgi .Tylko wtedy czujecie respekt .Spaprany to ty jesteś bo ja żadnych złodziei nie popieram :D Od 25 lat tak naprawdę to nie ma na kogo głosować w Polsce .Mamy tylko wybór między dżumą a cholerą  i normalni ludzie wybierają w danej chwili tą chorobę która później ich zabije :D

 

a od 25lat to jednak piepszony komóch jesteś .dla twojej wiedzy komuniści też kradli

 będziesz głosował za breksitem angli czy też nie masz prawa głosu w tym kraju

jakie są nastroje anglików na członkostwo w uni,czy oni naprawdę chcą wyjść z członkostwa

tak pytam bo podobno w angli zarabiasz funciaki

Edytowano przez grzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

To jak zabawia się i czym zarabia na życie @akko to jego sprawa i tego nie będę komentował .Ale to co wypisuje na forum oraz jego obsesyjna fascynacja moczem świadczy aż nadto dobitnie o jego problemach psychicznych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Właśnie pokazałeś jaki jest Twój stan umysłowy.Język pogardy godny samego Niesiołowskiego.

Nie popieram rozrzutności i powinna się gęsto tłumaczyć z tych 50 tys.Ale wystarczy spojrzeć na skalę,co robili poprzednicy...  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03077-Polskie-Caracale-a-tureckie-Blackhawki.htm

 

Akurat ten przykład nie świadczy o niczym. A raczej o tym jakiej  wersji śmigłowca chcieliśmy my, a jaką  chciano nam sprzedać. Poza tym sprawy, dostaw broni dla Turcji i negocjacji z tym związanych a także cen to osobny dział. Akurat zachód zawsze miał u Turków jakiś dług wdzięczności związany z działaniem na bliskim wschodzie i zawsze wolał mieć furtkę do tego aby granica turecka była możliwa do wykorzystania podczas ewakuacji sił specjalnych lub akcji ratunkowych gdyby coś poszło nie tak.

Turcja to także bufor i tak jest traktowana, choć głośno nikt tego nie mówi bo jeszcze gotowi się obrazić.

Tak że proponuję więcej powściągliwości w obrzucaniu błotem albo wytykaniu rozrzutności.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

a od 25lat to jednak piepszony komóch jesteś .dla twojej wiedzy komuniści też kradli

 będziesz głosował za breksitem angli czy też nie masz prawa głosu w tym kraju

jakie są nastroje anglików na członkostwo w uni,czy oni naprawdę chcą wyjść z członkostwa

tak pytam bo podobno w angli zarabiasz funciaki

Ja jestem z tej zdrowej polskiej ludności a nie patologicznej jak ty .Pieprzony były złodziej z PGR się odezwał który zamiast pracować chlał wino patykiem pisane a teraz żyje z 500+ .Nigdy nie byłem komuchem ale twoi starzy i ty zapewne tak .Posłuchaj debilu kim jest twój guru pislamski https://www.youtube.com/watch?v=BgslDlN5QNA  https://www.youtube.com/watch?v=Rf9M2eG5Zwk Normalni ludzie to dawno wiedzą że pisiory to zbiór ubeków i byłych komunistycznych oprawców sędziów .Przykładowo Macierewicz kapuś ubecki i siedział we władzach przybudówki PZPR   Zrzeszenia Studentów Polskich .Wojciech Jasiński do PZPR zapisał się w 1975 roku. Dwa lata wcześniej został pracownikiem Urzędu Miejskiego w Płocku, gdzie kierował Wydziałem Spraw Wewnętrznych.  Maciej Łopiński do PZPR zapisał się w 1971 r. i był w partii aż do wybuchu stanu wojennego w 1981 r. W tym czasie pracował jako dziennikarz. Najpierw w "Głosie Wybrzeża", później w tygodniku "Czas" . Po 1989 r. był ministrem w Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, teraz takie samo stanowisko dostał od prezydenta Dudy. Był posłem VII kadencji Sejmu.Dalej mamy Stanisława Kostrzewskiego. Postać drugoplanowa, ale swego czasu znacząca w Prawie i Sprawiedliwości. Był skarbnikiem PiS-u i doradcą gospodarczym prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Należał do PZPR aż do jej rozwiązania.Andrzej Kryże, czyli sekretarz stanu i podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego. Był w Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej do samego końca. W 1980 r. jako warszawski sędzia wydał wyroki skazujące na ówczesnych opozycjonistów - Andrzeja Czumę, Wojciecha Ziembińskiego i Bronisława Komorowskiego.Stanisław Piotrowicz po odzyskaniu wolności bywał posłem i senatorem, pełnił również funkcję sekretarza stanu w KPRM. To jego ostanie sejmowe wystąpienia opozycja zakrzykiwała słowami "precz z komuną!". Do PZPR należał od 1978 roku. Ma również na sumieniu akt oskarżenia przeciwko opozycjoniście.Kolejny http://niezalezna.pl/46088-ujawniamy-dokumenty-ziobro-byl-czlonkiem-pzpr Kolejny Rafał Rogalski  członek PZPR .Janusz Wojciechowski PZPR sędzia który w 1980 roku czynnie brał udział w orzekaniu wyroków dla opozycji .Karol Karski (PiS) obecnie radykalny przewodniczący komisji IV RP ds. zmian w ustawie lustracyjnej. Aparatczyk władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad narodowych. Wtedy kiedy wszyscy przyzwoici ludzie wybory bojkotowali. Był jednym z tych ludzi którzy tworzyli ówczesny PRL i ochoczo opluwał na uczelni solidarnościowy NZS. Stanisław Kostrzewski, od 25.02.2006 skarbnik PiS - był aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności. Żeby było ciekawiej - od 31.12.2005 jest wiceprezesem Banku Ochrony Środowiska i nie ma tu żadnego konfliktu interesów lub niejasności.Stanisław Podlewski, mianowany 17.07.2006 dyrektorem departamentu rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa - należał do PZPR do końca jej istnienia. Marcin Wolski, 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu PR - od 1975 roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w PR. Tomasz Gąska, mianowany 25.07.2006 nowym wiceprezesem Radia PiK z nadania PiS - były PZPR-owski aparatczyk, który strzegł linii partii i bronił stanu wojennego. Był członkiem PZPR, sekretarzem Podstawowej Organizacji Partyjnej w tygodniku `Fakty' i zastępcą redaktora naczelnego tej gazety od 1979 roku, przez stan wojenny, aż do upadku komunizmu, odznaczony medalem im. Janka Krasickiego. Używając pseudonimu Tomasz Hellen pisał m.in. peany na temat WRON, a w tekście `Jaka może być partia' nawoływał do odrodzenia w PZPR `ducha leninowskich zasad'. Irena Okrągła, powołana 01.12.2005 przez ministra Ziobro na stanowisko zastępcy prokuratora generalnego. W 1985 r., pełniąc funkcję wiceszefowej Prokuratury Rejonowej w Sopocie, podjęła decyzję o aresztowaniu Jarosława Malca, działacza opozycji, zatrzymanego przez milicję w czasie rozlepiania plakatów nawołujących do bojkotu wyborów do Sejmu.

14 lipca 2006 r. Irena Okrągła podała się do dymisji, stało się to po tym, jak w rozmowie z dziennikiem „Rzeczpospolita” prokurator przyznała, że w 1985 r., pełniąc funkcję wiceszefowej Prokuratury Rejonowej w Sopocie, wydała decyzję o aresztowaniu rozlepiającego plakaty opozycjonisty. Wcześniej, jeszcze przed powołaniem jej na stanowisko zastępcy prokuratora generalnego, Irena Okrągła zapewniała, że nie prowadziła śledztw przeciwko opozycji...
 

 

 

Mam ci frajerze wyszukać jeszcze więcej działaczy PZPR w pislamskiej sekcie .Proponuję ci mordę w kubeł aparatczyku PZPR bo się ośmieszasz 

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

dla uzupelnienia -gdzie jest doktorat kaczynskiego n?,gdzie zaginal i czy kiedys sie odnajdzie jak teczka bolka,a willa na zolibozu to za jakie zaslugi ?

sedzia kryze skazal komorowskiego za swietowanie 11 listopada-co wy na to narodowcy

https://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Kry%C5%BCe

a prawicowi celebryci- pietrzak, wolski, targalski-sprawdzcie ich droge kariery :D ,


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj