Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11549 odpowiedzi na ten temat

#541 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 10 maj 2015 - 22:18

legacie popatrz na moja sygnaturke -ja jestem krakowiakiem i w odroznieniu od ciebie nie wstydze sie tego skad jestem. z racji tego publiczna dzialalnosc dudy znam jak nikt z was-opisywalem ja wiele razy tutaj- slyszales o nim pol roku temu gdy kaczynski zglaszal jego kandydature ???? na prezydenta krakowa sie nie nadawal a polski ma  zostac[a moze rzeczywiscie polska prowincjonalna ktora na niego glosowala na takiego zasluguje]. w lokalnej telewizji podali ze w swoim rodzinnym miescie dostal 20 % -cos ci to daje do myslenia ????

o moja wiate sie nie mart gdyby twoja kubota wjechala w nia to japonski zlom by poszedl do huty.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 13:33
  •  

#542 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 10 maj 2015 - 22:23

panowie a co wy na to aby kukiza na premiera wybrać, duda na prezydenta, a kukiz na premiera, może by się z pisem dogadali jakoś, jestem za partią która jest pro polska i w ogóle takze mój głos dostał duda, a w parlamentarnych zobaczę albo pis albo partia kukiza, wmiarę rosądnie  byle by Polska odżyła jakoś,  jutro 80 rocznica śmierci Marszałka Piułsudzkiego, człowieka wielkiego patriote, może to sygnał do zmian  w ogóle. Jedno powiem nie pozwolę o sobie mówić że jestem faszystą jak mówił bull to że mam poglądy  za pisem nie oznacza że jestem gorszym człowiekiem od innych, widzimy że straszenie pisem już ne pomogło komorosiowi, za 2 tyg  czekam i głosuję dalej na Andrzeja i myślę że będzie dobrze. Jedno mnie cieszy i to bardzo zielone trole przegrały z kretesem;) Komorowski miał swoje 5 minut i je spierdzielił był prezydentem PO i nie mówcie mi że nie prawda, nie dbał o innych ludzi, wiek emerytalny sprawa 6 latków i w ogóle, potrzeba kogoś młodego prężnego i z jajami do rządzenia takim teraz widzę dudę w postaci prezydenta i Kukiza w postaci premiera nawet w koalicji z pisem, byle zrobić porządek z tym syfem w tym kraju

Edytowany przez zetorlublin7341, 10 maj 2015 - 22:32.

#543 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 10 maj 2015 - 23:03

ja dobrze pamietam lata 05-07 premiera marcinkiewicza, wice-leppera i giertycha, pamietam pc,zchn. aws -mowia wam cos te nazwy to partie w ktorych byl kaczynski i jego najblizsze otoczenie, bo duda byl razem z komorowskim w jednej partii - unii wolnosci    :D  :D  :D ale jakos sie tym nie chwali.

nie wiem na jakiej podstawie myslicie ze pod rzadami dudy i pis-u bedzie lepiej , oni juz wielokrotnie rzadzili i co zrobili -jeszcze mniej niz po. duda wyjdzie i co powie-prezesie melduje wykonanie zadania- historia powtarza sie jako parodia i tak moze byc i tym razem, chyba ze "lemingi" sie obudza i przepedza ta pisowska recydywe.

w panstwie w ktorym blizej nieznany biznesmen z peru przechodzi do drugiej tury wyborow i dostaje tyle glosow co dzisiaj duda, komunistyczny aparatczyk wygrywa z legenda solidarnosci a potem nawet "choroba filipinska" mu nie przeszkadza wygrac wyborow w I turze, burak w bialo-czerwonym krawacie zdobywa 15 % nic mnie juz nie zdziwi nawet te 20 % kukiza-tylko co z tego zostanie  w realnej polityce czy wiekszy upadek niz walesy, ktory w swoich ostatnich wyborach prezydenckich dostal 1,7 %. bylo juz wiele gwiazd jednego sezonu i kto o nich pamieta chyba tylko ja  :rolleyes:

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#544 Share RaFaL47

RaFaL47

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 11 maj 2015 - 01:22

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Jacus jesteś bardzo (PO)prawny politycznie. Powiedz co ta partia zrobiła dla społeczeństwa. Z tego co ja widzę to się bawią nieźle naszym kosztem ( Amber gold, afera tasmowa)
A co do Wałęsy to pokazał swój stosunek do narodu ostatnimi wypowiedziami do górników. ( daliście mi władze tytuły i pieniądze a ja mam was w d...e)
Co do PiS to się z Tobą. zgodzę

#545 Share dfk110

dfk110

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 11 maj 2015 - 05:09

witam wszystkich, ja myślę, że jak pis zdobędzie władzę t zajmie się stawianiem pomników, szukaniem haków na przeciwników politycznych, i karaniem za katastrofę smoleńską, napewno popsują się stosunki z sęsiadami z zachodu, a an gospodarkę nie będzie miał czasu. tam są ludzie (w PIS) podszyci nienawiścią chociarz utorzsamiają się z kościołem. A kukiz, cóż, co on wie o polityce, gospodarce, ekonomii... Ja głosowałem na Komorowskiego i będę na niego głosował, bo Polsce potrzebna jest stabilizacja i dobre stosunki z sojusznikami a nie awanturnictwo.

#546 Share TelefonyRadom

TelefonyRadom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 322 postów

Napisany 11 maj 2015 - 05:39

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Prezydent ma dobrze rządzić krajem i pokazywać go z dobrej strony ma być wizytówką czy przypadkiem za PiSu wołowina i jablka były sprzedawane do Rosji?? I to były te wojny?

#547 Share miwigos

miwigos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1228 postów

Napisany 11 maj 2015 - 07:45

Wiadomo że lepsze zło to duda

#548 Share akernolat

akernolat

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 604 postów

Napisany 11 maj 2015 - 08:15

i bardzo dobrze, że prezydentem nie został złodziej, który okradł ludzi z 150 milardów złotych

duda na prezedynta, a kukiz na premier i będzie git

#549 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3451 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 11 maj 2015 - 08:19

Jasne  będzie  super ,  DUDA da  wszystkim  pracę , zrobi  z  Polski mocarstwo ekonomiczne  i militarne .

Przecież  to  figurant , nic nie  zrobi bez akceptacji małego , a  ten co potrafi  to już każdy wie  ......

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#550 Share akmaly

akmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2122 postów

Napisany 11 maj 2015 - 08:22

witam wszystkich, ja myślę, że jak pis zdobędzie władzę t zajmie się stawianiem pomników, szukaniem haków na przeciwników politycznych, i karaniem za katastrofę smoleńską, napewno popsują się stosunki z sęsiadami z zachodu, a an gospodarkę nie będzie miał czasu. tam są ludzie (w PIS) podszyci nienawiścią chociarz utorzsamiają się z kościołem. A kukiz, cóż, co on wie o polityce, gospodarce, ekonomii... Ja głosowałem na Komorowskiego i będę na niego głosował, bo Polsce potrzebna jest stabilizacja i dobre stosunki z sojusznikami a nie awanturnictwo.

Jakbyś jeszcze znał realia to dobrze byś wiedział że gospodarka pozostawiona sama sobie bez regulacji rządu zawsze się rozpędza. PO jak i ten ich Komorowski tylko gadają pod publikę. Zobacz na skład rządu pani Kopacz i wcześniejszy Tuska to nie trzeba dalej komentować. Jakoś za PiS-u gospodarka się rozwijała, handel z sąsiadami rozwijał a i obywatel miał więcej swobody jak teraz. Oczywiście to nie zasługi PiS-u i nawiedzonego Jarka ze swoimi przygłupami a efekt mniejszej ingerencji państwa w życie zwykłego obywatela. Dla przykładu sprawdź sobie ile Belgia była bez rządu i jakoś nie upadła. Najważniejsze jest to aby obywatel pokazał niezadowolenie i dał jasny sygnał że jak po wyborach przestaniesz się z nim liczyć to czeka cię polityczny koniec. Dla przykładu komuchy z SLD - nie istnieją praktycznie na scenie politycznej. Teraz trzeba zrobić to samo z PO i jej posłami a w przyszłości z każdą partią która widzi w obywatelu wroga i nieudacznika oraz nie dotrzymuje obietnic. Niestety ale nasza scena polityczna przesiąknięta jest zgnilizną i aby ja oczyścić potrzeba świeżego powietrza - może Kukiz i JKM? Kwestia tylko jakimi ludźmi się otoczą bo to że Kukiz jest patriotą nie trzeba udowadniać. Głosujcie mądrze i pamiętajcie co wam obiecywali a na następnych wyborach rozliczajcie. Co do stabilizacji to gdzie ona niby jest? W tych długach PO? ZUS czy KRUS? A może w NBP?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#551 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3821 postów

Napisany 11 maj 2015 - 08:25

Chyba nie ma wyjścia - za 2 tyg Duda, jesienią partie spoza systemu - Kukiz, Korwin i reszta. 

#552 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 maj 2015 - 08:29

ja dobrze pamietam lata 05-07 premiera marcinkiewicza, wice-leppera i giertycha, pamietam pc,zchn. aws -mowia wam cos te nazwy to partie w ktorych byl kaczynski i jego najblizsze otoczenie, bo duda byl razem z komorowskim w jednej partii - unii wolnosci    :D  :D  :D ale jakos sie tym nie chwali.

nie wiem na jakiej podstawie myslicie ze pod rzadami dudy i pis-u bedzie lepiej , oni juz wielokrotnie rzadzili i co zrobili -jeszcze mniej niz po. duda wyjdzie i co powie-prezesie melduje wykonanie zadania- historia powtarza sie jako parodia i tak moze byc i tym razem, chyba ze "lemingi" sie obudza i przepedza ta pisowska recydywe.

w panstwie w ktorym blizej nieznany biznesmen z peru przechodzi do drugiej tury wyborow i dostaje tyle glosow co dzisiaj duda, komunistyczny aparatczyk wygrywa z legenda solidarnosci a potem nawet "choroba filipinska" mu nie przeszkadza wygrac wyborow w I turze, burak w bialo-czerwonym krawacie zdobywa 15 % nic mnie juz nie zdziwi nawet te 20 % kukiza-tylko co z tego zostanie  w realnej polityce czy wiekszy upadek niz walesy, ktory w swoich ostatnich wyborach prezydenckich dostal 1,7 %. bylo juz wiele gwiazd jednego sezonu i kto o nich pamieta chyba tylko ja  :rolleyes:

jak ciebie czytam to mi sie nóż w kieszeni otwiera, tych bzdur to sie nie da czytac ani tymbardziej w nie wierzyc,

każdy ma prawo wiedziec kim jest nasz obecny prezydent, kazdy kto chce znac prawde powinien obejrzec ten wykład

#553 Share sstefan93

sstefan93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 11 maj 2015 - 10:40

ludzie zrozumcie ze komorowski i duda to ten sam system ! nie wazne kto z nich zostanie prezydentem i tak sie nic nie zmieni :) ja głosowalem na kukiza :) moze nie ma jakiegos doswiadczenia politycznego ale głosowalem chociazby z tego wzgledu ze nie wziął ani jednej złotówki z naszych pieniedzy na kampanie, wszystko prowadzil za swoje pieniadze i za te ktore zebrał z datków, komorowski i duda wydali po 20 milionów naszych pieniedzy, ale o tym w TV sie nie mowi, telewizja jest zakłamana, kto rzadzi w sejmie ten rzadzi i w telewizji radio, bankach itp., widzieliście kiedys w sondazu ze komorowski przegrał ?? przeciez zawsze byl na 1 miejscu i z kilkoma % przewagi, tak samo kukiz, na poczatku 4-6 % az do 12%, zobaczcie ze media nic nie mowili o kandydatach antysystemowych, powtarzam jeszcze raz ze telewizja jest zaklamana ! a na wybory za dwa tygodnie nie ide bo uwazam ze nie ma sensu :)

Edytowany przez sstefan93, 11 maj 2015 - 10:41.

#554 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 11 maj 2015 - 10:53

Jeśli piszesz o Lepperze jako buraku w białoczerwonym krawacie toś sam burak i jeszcze większy pewnie s...łeś do kołyski kiedy on wysypywał zboże importowane z wagonów. Gdyby nie Lepper to wieś nadal byłaby w szarej .. d. dzieki niemu szersza społeczność dowiedziała się o nas ... że tutaj też mieszkają ludzie etc... Choć nie głosowałem na niego to i tak uważam że gość taki do końca kiepski nie był i co jego to trzeba mu oddać... To że im nie wyszło (Kaczyński, Lepper, Giertych) to w znacznej mierze zasługa Giertycha wystarczy spojrzeć na niego i wiadomo że gość coś ma nie tak z głową ... rząd powinny tworzyć max dwa ugrupowania a nie taki zlepek zwłaszcza że LPR były oszołomy. Kaczyński ? cóż może i jest przytupnięty tzn troszkę nawiedzony ale ja osobiście mam dość rządów żydo-komuny czas na Polskę i Polaków trzeba zastopowiać wykradanie Polski oddawanie za bezcen mienia naszego na rzecz właśnie wymienionej nacji stop 50 lat nie płacił podatków nie odbudowywał a teraz mu oddaj sory ale cos nie tak.. Stop wyprzedawaniu ziem Polski obcokrajowcom przez PeŁowców... Ktoś musi się temu sprzeciwić.... Dobrze że im nie wyszła sprzedaż lasów za darmo jak chcieli to zrobić w grudniu 2014r.    

Edytowany przez aster453, 11 maj 2015 - 10:54.

#555 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 11 maj 2015 - 11:25

Moim zdaniem kukuz powinien byc premierem albo kowalski , do rządzenia musi byc chłop z jajami twardy typ dyktatora , i wtedy coś sie ruszy

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#556 Share akernolat

akernolat

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 604 postów

Napisany 11 maj 2015 - 11:46

i popieram- kukiz na premiera, i oby psl nie weszło

#557 Share jonek98

jonek98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 534 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze,motoryzacja,muza,piłka nożna itp

Napisany 11 maj 2015 - 11:47

Duda dojdzie do władzy,to Jarkowi znów zacznie odwalać ale lepsze to już niż Komorowski.Jakby u nas były wybory premiera jak prezydenta,to Kukiz miał by pewne stanowisko. Pisiory pewnie zrobią tak że wiadomo kto zostanie premierem,ale z Kukizem trzeba się liczyć zresztą zobaczymy na co będzie na jesieni

Edytowany przez jonek98, 11 maj 2015 - 11:58.

#558 Share TelefonyRadom

TelefonyRadom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 322 postów

Napisany 11 maj 2015 - 19:09

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Ja myślę że bd koalicja PiS i pewnie Kukiz utworzy partię

#559 Share royal261

royal261

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 148 postów

Napisany 11 maj 2015 - 19:22

Kukiz nie powinien tworzyć żadnej partii tylko ogólnopolski ruch społeczny a na jesieni wszystkie małe, antysystemowe środowiska wystartować z jednej listy wyborczej. Po cholere nowa partia. To tylko ludzi rozjuszy ze jest taki sam jak reszta. Start wszystkich środowisk z jednej listy na dzień dzisiejszy daję ok 30% a wiec możliwe jest nawet wygranie wyborów. Partie polityczne to największe gówno jakie może być 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#560 Share konrad82

konrad82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 969 postów

Napisany 11 maj 2015 - 20:16

Ej panowie rolnicy a na PSL to już nikt nie głosuje ? Przecież to partia chłopska,. :D