Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11850 odpowiedzi na ten temat

#5541 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 13 marzec 2016 - 11:12

A nogi cię nie bolą ?Ge4_mN.gif

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 13:19
  •  

#5542 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1492 postów

Napisany 13 marzec 2016 - 11:28

akurat niezalezna..pl nie jest najlepszym przykładem do cytowania. na tym "prawicowym" portalu najlepsze są komentarze - nazwanie rezydenta dudy d*pą to nic w porównaniu z jadem który tam się leje. 

Akurat ja byłem wczoraj w Warszawie i poszedłem zobaczyć na protest KOD - były dziesiątki tysięcy ludzi. Od młodych po starych.  I nie było oszołomów w kominiarkach , nie było palenia rac , nie było nawoływania do przemocuy - jak to bywa na "patriotycznych" marszach. Porównanie protestu KOD do pisowskich miesięcznic stawia w bladym świetle pisowców - bo tam to albo aparatczycy pisu , element "narodowców" albo ci którzy już się powoli ziemią nacierać powinni.

Wolę Polskę w Europie niż wizję kaczyńskiego i kilku narodowców.

Żal mi tych ludzi co dają się wciągnąć przez KOD i opozycję bo myślą że walczą o wolność a im przecież wiadomo że chodzi tylko o władzę a potem mają ich głęboko gdzieś

Otwarci na kompromis? Dobre sobie. PiS nie chce żadnego kompromisu. Im ta sytuacja na rękę. Od razu powiedzieli, że nikt nie będzie im dyktował co mają robić. Słyszeliście o jakiejś kompromisowej propozycji odnośnie TK wysłanej przez PiS? To jest czysta propaganda. Tania propaganda na poziomie wyborcy pisu. Ok dali te 500 zł. Dać łatwiej niż zarobić. Ale w tym spocie już nie mówią, że na dziecko czy na drugie dziecko. Tylko rodzina 500 plus. Podatek bankowy zapłacą Polacy a nie zachodnie banki. A reszta to w zasadzie ustawy nic nie znaczące. 

Lecha Kaczyńskiego już nie ma. Bo o ile był trochę zamotany to hamował zapędy Jarka. Dzisiaj Jarosław Kaczyński idzie na zwarcie, kreuje konflikt i robi co chce. Wmawianie, że KOD broni jakiegoś układu jest śmieszne. Wielu ludzi którzy tam chodzą nie miało nic wspólnego z władzą i nie korzystało z niej. Sam wielu takich znam. Dlaczego pis nie wspomniał w spocie jak sami teraz całymi rodzinami opanowują stołki i pchają się do koryta? Myślą, że jak pokażą jakiś durny filmik to ludzie uwierzą. A media co dzień praktycznie donoszą o prywacie i kolesiostwie jakie uprawia pis pchając się do koryta.

Człowieku bredzisz jak kowal w gorączce  wiadomo że to co robi KOD nie służy Polakom tylko ich dzieli ale ciemnota w to wierzy i podskakuje jak dzieci w stoisku z zabawkami co rodzic nie chce kupić

#5543 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 13 marzec 2016 - 11:29

Wypisz wymaluj Staszku ostatnie wybory i śpiewy "Ojczyznę wolna racz nam....." Cieszę się że wreszcie zauważyleś iż jest to reguła uniwersalna i dotyczy każdej władzy.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#5544 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1492 postów

Napisany 13 marzec 2016 - 11:32

Bo to o to chodziło. Żeby wszystko tak zapętlić i sparaliżować TK. Właśnie taki idiotyzm był potrzebny. TK orzekał by na podstawie grudniowej ustawy. orzekł by jej nie konstytucyjność. A więc jako, że działał na podstawie nie konstytucyjnej ustawy, orzeczenie było nie konstytucyjne. Przecież od początku mówię, że to wszystko dla zadymy. Komunistyczny prokurator kieruje całością prac. Prezydent nie przyjmuje ślubowania legalnie wybranych sędziów. Prawo działa wstecz. Jest bałagan zamieszanie i temat zastępczy. 

Trybunał to mają tam wszyscy gdzieś bo chasła na transparentach mówią zupełnie o czym innym ale tacy jak Ty to widzą tylko to co by chcieli zobaczyć i te babki z Nowoczesnej za robotę by się wzięły a niwrzeszczą jak nawiedzone na ulicy :D :D :D

#5545 Share osterley

osterley

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 13 marzec 2016 - 11:35

Żal mi tych ludzi co dają się wciągnąć przez KOD i opozycję bo myślą że walczą o wolność a im przecież wiadomo że chodzi tylko o władzę a potem mają ich głęboko gdzieś

Człowieku bredzisz jak kowal w gorączce  wiadomo że to co robi KOD nie służy Polakom tylko ich dzieli ale ciemnota w to wierzy i podskakuje jak dzieci w stoisku z zabawkami co rodzic nie chce kupić

A jak faszyzujące chłopaki nazywający siebie "narodowcami" skaczą to dla ciebie staszu dobrze??

Widać że szydło się schowała ostatnimi dniami , kaczor trochę folguje , duda głupot nie gada.....czyżby pisowcy czuli że za bardzo narozrabiali i juz koniec blisko czy może szykują coś grubego ? 

A może szydło z dudą się już zorientowali że są marionetkami w rękach karła i teraz myślą jak się wyplątać?

#5546 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1492 postów

Napisany 13 marzec 2016 - 11:42

Widzisz to jest poziom KOD doskonały dajesz tego przykład ubliżać innym nie masz żadnych argumentów tylko głosisz swoje fantazzje :D :D  sam pewnie masz metr pięć w kapeluszu i karły wszędzie widzisz ale PiS i tak jest zwycięzcą żadna partia przez 25 lat nie miała takiego poparcia B) B) B)

#5547 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 13 marzec 2016 - 12:10

Zasada jest prosta, im wyżej wleziesz to z większym hukiem spadniesz. Różnica może być tylko taka że tym razem nie będzie już chrześcijańskiego przebaczenia i ktoś przed trybunałem stanu wyląduje. 

#5548 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1492 postów

Napisany 13 marzec 2016 - 12:22

Masz na myśli Komorowskiego czy Tuska?

#5549 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 13 marzec 2016 - 12:28

To tylko twoje zdanie. Ja mogę napisać, że to co robi PiS nie służy Polakom. I często gęsto daje na to dowody czego ty nie robisz. Natomiast w koło bredzisz to samo. Myślisz, że gdzie ma cię Kaczyński. Jemu tez chodziło o władzę i ty pomogłeś mu ją wywalczyć. A że podskakują boli cię to. Ty możesz się poczołgać. Zabawne niby ten KOD nic nie może, dzieciaki na stoisku z zabawkami. Ale PiS tak zaciekle z nimi walczy, tak krytykuje.

Trybunał to mają tam wszyscy gdzieś bo chasła na transparentach mówią zupełnie o czym innym ale tacy jak Ty to widzą tylko to co by chcieli zobaczyć i te babki z Nowoczesnej za robotę by się wzięły a niwrzeszczą jak nawiedzone na ulicy :D :D :D

Wciąż ten sam bełkot. PiSowska propaganda zaprogramowała twój mózg i ty wciąż to samo. Umiesz napisać coś innego? Podać na to jakieś argumenty?

Widzisz to jest poziom KOD doskonały dajesz tego przykład ubliżać innym nie masz żadnych argumentów tylko głosisz swoje fantazzje :D :D  sam pewnie masz metr pięć w kapeluszu i karły wszędzie widzisz ale PiS i tak jest zwycięzcą żadna partia przez 25 lat nie miała takiego poparcia B) B) B)

Sam o sobie piszesz? Żadnych argumentów tylko ta sama płyta w koło. Zaciąłeś się jak stary gramofon i w koło to samo. Gdyby nie jedna debata i Zaldberg. PiS zapomniał by o samodzielnej władzy. Musiał by być w koalicji z Kukizem. Samodzielną władzę zawdzięczają Zaldbergowi.

Na Komorowskiego i Tuska nie ma podstaw na TS. Za to na Dudę i Szydło już są. Dużym błędem PO było nie postawienie Ziobry przed TS. I to zaraz na początku drugiej kadencji. Może ci z PiSu mieli by teraz jakieś opamiętanie.

Edytowany przez hubertuss, 13 marzec 2016 - 12:30.

#5550 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 13 marzec 2016 - 13:06

hubertuss - radzę zaopatrzyć się w porządny zapas, najlepiej czteroletni

maść2.jpeg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5551 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 13 marzec 2016 - 13:10

Sprawdziłeś na sobie, skoro polecasz? Mi nie potrzebna nic mi nie jest. To jest właśnie wasza pisowska gadka. Niby ten KOD nic nie może, niby pisanie przeciwników pisu nic nie daje. A nerwy okropne wami targają. Rzucacie epitety, powtarzacie w koło to samo. Tak naprawdę nic merytorycznego nie potraficie napisać. Ale was boli ten KOD czy to, że komuś nie podobają się rządy pisu.

PiS bierze się za wycinkę Puszczy Białowieskiej. Niby kornik to wina PO. Mam nadzieję, że UE połozy temu kres. I znowu pisowcom ciśnienie skoczy. Znowu będą się miotać i rzucać.

Edytowany przez hubertuss, 13 marzec 2016 - 13:14.

#5552 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1492 postów

Napisany 13 marzec 2016 - 13:17

Kim targają to targają Ty obrażasz tyko nic więcej KOD ma kota ludzie już to widzą garstka za chwile ich zostanie i nikt nie będzie sobie głowy n imi zawracać dobre PiS puszczę następny nawiedzony :lol: :lol:

#5553 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 13 marzec 2016 - 13:22

Wczoraj dziennikarka w tvn zwróciła uwagę wrzeszczącej pani z Po że w ostatnim sondażu Pis miał 37% poparcia  czyli tyle co w wyborach a Po troche mniej niż w wyborach. Pomogła jej się odblokować, bo wciąż opowiadała jak to pis działa przeciw nam Polakom. Szkoda że chwile później program się skończył bo pani z Po trochę poczuła się zbita z tropu. Taki atak na opozycję w tvn.

#5554 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 13 marzec 2016 - 13:27

Twoje słowa @osterley: "...element "narodowców" albo ci którzy już się powoli ziemią nacierać powinni.

Wolę Polskę w Europie niż wizję kaczyńskiego i kilku narodowców."

również brzmią propagandowo ;)

Tak jak generał Petelicki wypowiadał się, że katastrofa smoleńska jest swego rodzaju "cudem", który sprawił, że Polakom otworzyły się oczy (wówczas wyłonił się Ruch Narodowy) na to, co dzieje się za kulisami ówczesnych rządów, w które wierzyli dotąd, że działają w słusznej sprawie dla narodu polskiego. A wyżej wspomniana np. reprywatyzacja dla narodu żydowskiego uzurpującego sobie miano najbardziej pokrzywdzonego i wiecznie szukających współczucia (a dlaczego?) miała być szlachetnym uczynkiem? W interesie czyim? Tych którzy się przy tym wzbogacili, bo im coś obiecano/czy byli winni nie wiadomo czego, kosztem zwykłych podatników.

Niestety częstszym elementem tak, jak to nazywasz bywają właśnie ci w garniturach. Elokwencja i wyuczona kamienna twarz/opanowanie nie świadczą o czyimś poziomie/wykształceniu, lecz czasem i pokrętnej przedsiębiorczości kierowanej własną chęcią zysku. Nie dziw się, że zwykłym ludziom puszczają nerwy i dają upust emocją. To jest szczerość!!! Nie gardź nimi.

Nie dużo jest wspaniałych ludzi na poziomie i jednocześnie bogatych, nie zawsze idzie to w parze. Szkoda wielka, bo właśnie tacy ludzie mają wiele możliwości, aby robić coś dobrego dla kraju i jego rozwoju.

Jesteśmy w Europie i nic tego nie zmieni, chodzi tylko o partnerstwo/ szacunek dla Nas w rozwoju kraju. Chyba nie chcemy zostać kolonią i podporządkowywać się wytycznym ue, która robi z nami co chce, ograniczając rozwój właśnie polskich przedsięwzięć. Nie trudno to zauważyć.

Edytowany przez Ywa, 13 marzec 2016 - 13:32.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#5555 Share wojtekd

wojtekd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 13 marzec 2016 - 13:32

Akurat ja byłem wczoraj w Warszawie i poszedłem zobaczyć na protest KOD 

;) 

OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY

#5556 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 13 marzec 2016 - 14:31

Kim targają to targają Ty obrażasz tyko nic więcej KOD ma kota ludzie już to widzą garstka za chwile ich zostanie i nikt nie będzie sobie głowy n imi zawracać dobre PiS puszczę następny nawiedzony :lol: :lol:

Zabawne. Akurat na marsze ciągle przychodzi równie dużo demonstrujących. Nawet jeśli weźmiemy szacunki policji to liczba uczestników kilku marszy z rzędu nie spada poniżej 15 tysięcy. W sumie sam jestem zdziwiony bo myślałem, że ludzie przyjdą na pierwszy w grudniu i oleją. A tu proszę. Pobożne życzenia pisowców się nie spełniają.

Co do puszczy to nikt inny jak minister z rządu pis i członek tej partii ma wydać decyzję odnośnie wycinki. I nie chodzi tutaj o żadne ratowanie puszczy a o ciężkie pieniądze. Z wycinki drzew żyją nadleśnictwa, lasy państwowe a wielu leśniczych ma na podstawiona osobę otwartą firmę zajmującą się wycinką. Akurat troszkę znam ten interes.

Co do sondaży to niby pis ma 37 %. Ale Anders jakoś w Łomży i Suwałkach przegrała. Chociaż szczerze powiem sam myślałem, że w takim regionie znokautuje psl owca. Kaczyński się trochę zdenerwował. Bo zapowiadali nokaut.

Co do reprywatyzacji dla narodu żydowskiego. To akurat Kaczyński zadbał o panią Goss. No chyba, że to jest rdzennie polskie nazwisko to przepraszam.

#5557 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 13 marzec 2016 - 14:57

#5558 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 13 marzec 2016 - 15:08

http://www.wiocha.pl...ziec-i-pomyslec

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#5559 Share jacek1296

jacek1296

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 484 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja.sport

Napisany 13 marzec 2016 - 15:27

To tylko twoje zdanie. Ja mogę napisać, że to co robi PiS nie służy Polakom. I często gęsto daje na to dowody czego ty nie robisz. Natomiast w koło bredzisz to samo. Myślisz, że gdzie ma cię Kaczyński. Jemu tez chodziło o władzę i ty pomogłeś mu ją wywalczyć. A że podskakują boli cię to. Ty możesz się poczołgać. Zabawne niby ten KOD nic nie może, dzieciaki na stoisku z zabawkami. Ale PiS tak zaciekle z nimi walczy, tak krytykuje.

Wciąż ten sam bełkot. PiSowska propaganda zaprogramowała twój mózg i ty wciąż to samo. Umiesz napisać coś innego? Podać na to jakieś argumenty?

Sam o sobie piszesz? Żadnych argumentów tylko ta sama płyta w koło. Zaciąłeś się jak stary gramofon i w koło to samo. Gdyby nie jedna debata i Zaldberg. PiS zapomniał by o samodzielnej władzy. Musiał by być w koalicji z Kukizem. Samodzielną władzę zawdzięczają Zaldbergowi.

Na Komorowskiego i Tuska nie ma podstaw na TS. Za to na Dudę i Szydło już są. Dużym błędem PO było nie postawienie Ziobry przed TS. I to zaraz na początku drugiej kadencji. Może ci z PiSu mieli by teraz jakieś opamiętanie.

Masz chłopie cierpliwość, lepszą niż świadkowie jehowy. Warto się użerać? Szkoda zdrowia. A ja powtarzam, co napisałem w grudniu "jesienią mamy przedterminowe wybory"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5560 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 13 marzec 2016 - 15:34

Mi to nie sprawia większego problemu. Piszę sobie na luzie. Co do wyborów nie zgodzę się z tobą. Kaczyński tego błędu nie popełni. Raz zdymisjonował rząd bo myślał, że pozbędzie się koalicjantów i będzie rządził sam. Teraz to nie przejdzie. W pisie nastąpił by rozłam. Ponieważ oznaczało by to nie pewność powrotu do koryta. Gowinowi może nie wszystko się podoba. Ale siedzi cicho i tez się nie odważy wyjść z koalicji. Bo koryto jego małej partyjce tez jest drogie. Niestety czeka nas jeszcze trzy i pół roku A potem weselej nie będzie bez różnicy kto by rządził będzie czekało nas spłacanie rachunków za populistyczne obietnice.