nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Kaszlak79    749

Nie rozumiesz że rolników nie dopuszczono do prywatyzacji pokaż m i przepisy na podstawie których rolnicy mogli stać się właścicielami tak jak np spólki pracownicze? Zobacz co zrobiono z polską hodowlą wpuszczono zachodnie koncerny psując jakość którą tak się szczxyciliśmy

 

PO zPSL korupcja kwitła na każdym kroku audyt to pokazał ale taccy jak ty nigdy w to nie uwierzą bo oni zioną nienawiścią do drugiego człowieka :D :D

Ale człowieku, przykład z przytoczonego przez Ciebie artykułu http://przedsiebiorcarolny.pl/index.php?switch=wartowiedziec&itemid=2726 pokazuje, że nic nie stało ani nie stoi na przeszkodzie aby rolnicy rolnicy stali się właścicielami np. przetwórni. No, ale że się nie udało, to jak zwykle wina Tuska.

 

Zachodnie koncerny wpuszczono bo taki był warunek, aby Zachód wpuścił do Polski swoje pieniądze. Tak, doszło do załamania w hodowli trzody, ale fakt że Jarek Nadęty nic nie poradził w tej sprawie od ponad pół roku potwierdza tylko to, że minister rolnictwa nie za wiele ma tu do gadania. Niestety, Ty za bardzo nie rozumiesz prawideł działania wolnego rynku.

 

 

Ani po czy nowoczesna nie mają szans by zdobyć władzę nawet za 40 lat

Masz na to jakieś dowody, czy w to też tylko wierzysz ??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/gazeta-polska-cztery-razy-wiecej-z-reklam-w-gore-takze-w-sieci-i-do-rzeczy-w-dol-newsweek-i-polityka

 

W I kwartale br. o 330 proc. wzrosły wpływy reklamowe „Gazety Polskiej” w porównaniu z analogicznym okresem ub.r. Większe przychody miały również tygodniki „W Sieci” i „Do Rzeczy”. Wzrosty te nie są skutkiem nagłej poprawy ich pozycji rynkowej, ale wynikiem przekierowania tam budżetów bardzo wielu spółek Skarbu Państwa - oceniają eksperci z domów mediowych.

 

Chyba nie muszę przypominać kto kontroluje ów wydawnictwa? Przypadkiem są to osoby związane z PiS i bardzo blisko z Kaczyńskim. Czekam na oburzenie @staszka i reszty zwolenników rządów PiS.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

Złoty mercedes   sie zmył i pozostał  szary metalik

Rydzykowe babki już zapamietały że złoty więc zmiana wersji nie wchodzi w gre bo PIS sie przeciez nie myli i nie oszukuje.

Jakim głupim trzeba być żeby to wymyslić ale też jak głupim trzeba być żeby taką bzdurę kupić :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199
Napisano (edytowany)

Jak pracowali nie biorąc pieniędzy w transzach za postęp w pracach to pobankrutowali. Jak ktoś jest głupi to moja wina. Nawet majster jak ci dom buduje to się umawia na sukcesywne wpłaty w miarę postępu w pracy.

Jak to przeczytałem to przypomniał mi się ten filmik:

" Jakby on (rower) był przypięty to bym go nie wziął"

Zresztą, to że pobankrutowali to nie wina rządu tylko nie uczciwych firm, które powygrywały przetargi. Dawały tak niskie ceny, że same bankrutowały lub po prostu oszukiwały tych co budowali.

Nie, no jasne. Rząd z poparciem sejmowej większości w ogóle nie ma wpływu na kształt ustawy o zamówieniach publicznych, a także nie może wprowadzić przepisów usprawniających pracę polskich sądów. Tak sobie tłumacz.

 

Nie wiem czy zauważyłeś, ale zarówno kolejność jak i treść Twojej argumentacji sugerują, że większość winy za kradzież leży po stronie poszkodowanego, a nie złodzieja czy rządu, który nie dołożył starań, aby publiczne pieniądze na publiczne drogi trafiły do uczciwych i rzetelnych firm.

Zarobił miliony obniżył sobie pensję. Takie numery może działają na ciebie. Dla mnie to czysta propaganda. Powinien to co teraz o bankach mówi w cv napisać. Jak pierwszy raz o pracę się tam starał. Teraz taki mądry.

Wygląda na to, że nie przeczytałeś nic poza nagłówkiem.

Edytowano przez AS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533
Napisano (edytowany)

Przecież nikt nikomu nie kazał współpracować przy budowie autostrad. Podjeli ryzyko i polegli - tak bywa. Czemu jak coś się nie uda to wszyscy lecą po zapomoge do Państwa? Weźmy Amber gold,-  czemu Państwo ma pokrywać straty poniesione przez jednostki w wyniku ich naiwności i pazerności?  Tak samo z frankowiczami - chcieli przechytrzyć system ale nie wyszło. Kto decyduje sie na waluty w momencie gdy złotówka jest najmocniejsza od kilkunastu lat? Sami sobie winni. Niedługo zaczna protestować jak przegraja w kasynie.

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52
Napisano (edytowany)

A pacjentom szpitali psychiatrycznych , zabronić dostepu do internetu.

Bo nie wierzę by ktoś o zdrowych zmyslach pisał taki posty.

Dno..

No pislamskich powinno wsadzać się do psychiatryka bo nie wierzę by ktoś głosował na sektę pislamu .Dno sam jesteś i kilo mułu na nim jeśli nie dostrzegasz szkodników przez których nie mogę sprzedać 20 arowej działki bo na 10 arach rośnie parę badylastych drzew które co najwyżej nadają się do pieca CO a widnieją jako las  .Dlatego jestem za tym by wieszać polityków pislamskich  bo ubezwłasnowolnili moją własność którą rodzina ma od prawie 250 lat (mapa ziemi wystawiona po rozbiorach z pieczątką cesarza ) .Nawet za komuny w latach 40 XX wieku takich jaj nie było .Po prostu przyszli komuniści do mojej babki i powiedzieli że ma sprzedać połowę ziemi bo jest kułaczką i jak nie sprzeda to wtedy zabiorą .Ceny sprzedaży nie ustalali tak jak to zrobili pislamiści .Jako że pislamiści są zdrajcami interesu polaków to nie przysługuje im kula a tylko stryczek jako zdrajcą narodu który szczycił się przez setki lat największą swobodą 

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199

Przecież nikt nikomu nie kazał współpracować przy budowie autostrad. Podjeli ryzyko i polegli - tak bywa. Czemu jak coś się nie uda to wszyscy lecą po zapomoge do Państwa? Weźmy Amber gold,-  czemu Państwo ma pokrywać straty poniesione przez jednostki w wyniku ich naiwności i pazerności?  Tak samo z frankowiczami - chcieli przechytrzyć system ale nie wyszło. Kto decyduje sie na waluty w momencie gdy złotówka jest najmocniejsza od kilkunastu lat? Sami sobie winni. Niedługo zaczna protestować jak przegraja w kasynie.

Totalnie nietrafiona argumentacja. Oszukani przez Ambergold czy frankowicze to przykład zarządzania prywatnymi pieniędzmi. W przypadku budowy dróg publicznych w grę wchodzą pieniądze podatników. Więc zakichanym obowiązkiem wydającej te pieniądze administracji publicznej jest, aby trafiły one do podmiotów uczciwych. A podwykonawcy mieli prawo sądzić, że tak też się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652
Napisano (edytowany)

 

Nie, no jasne. Rząd z poparciem sejmowej większości w ogóle nie ma wpływu na kształt ustawy o zamówieniach publicznych, a także nie może wprowadzić przepisów usprawniających pracę polskich sądów. Tak sobie tłumacz.

 

Nie wiem czy zauważyłeś, ale zarówno kolejność jak i treść Twojej argumentacji sugerują, że większość winy za kradzież leży po stronie poszkodowanego, a nie złodzieja czy rządu, który nie dołożył starań, aby publiczne pieniądze na publiczne drogi trafiły do uczciwych i rzetelnych firm.

Wygląda na to, że nie przeczytałeś nic poza nagłówkiem.

 

Na kształt ustawy oczywiście rząd wpływ ma. Tylko zapomniałeś o jednym. taka ustawa nie może działać wstecz. Innymi słowy ustawa działała tak, że w przetargach kluczowym czynnikiem była cena. Zgłaszały się firmy, które dawały najniższą. Tak, że same bankrutowały. Nie miały też z czego płacić podwykonawcom. Dajmy na to, gdyby rząd coś pozmieniał w ustawie. A z tego co pamiętam coś tam zmieniali. To te zmiany i tak już nie dotyczą tych oszukanych bo prawo nie działa wstecz.

Poszkodowany powinien dochować wszelkich starań, aby nie być poszkodowanym. To tak jak nie zostawia się auta z kluczykami w stacyjce. Powtarzam ci jeszcze raz, kluczem była cena a nie uczciwość. Gdyby rząd wybierał firmy pod względem uczciwości. Dzisiaj pis krzyczał by, że były przekręty bo nie wybrano tańszych tylko droższe. Zresztą jak w przetargu założyć, że jakaś firma jest nie uczciwa. To dla niej było by oskarżenie, które trafiło by do sądu.

Co do sądów one oddaliły 90 % powództw. Bo nie udolni podwykonawcy pozywali skarb państwa. A on nie był stroną. Bo oni pracowali dla firm, które wygrywały przetargi. Powtórzę jeszcze raz większość drogich kontraktów oparta jest na finansowaniu transzami. Ale tego nikt z podwykonawców nie pilnował. Bo myśleli, że skarb państwa czyli my za ich naiwność zapłaci. Teraz wiele firm dla których pracowali upadło i nie ma z kogo ściągać.

Co do Morawieckiego naprawdę dajmy już sobie spokój. Po co mam czytać jakieś stronnicze artykuły. Ten człowiek doradzał Tuskowi, był jego doradcą. A teraz co mówi, że źle mu doradzał? Po obniżeniu ratingów w styczniu mówił, że Polska gospodarka ma się dobrze. A teraz mówił, że ma się źle. To co on to wszystko popsuł przez kilka miesięcy? Przecież te wypowiedzi krążą w mediach. Można sobie je po kolei odtworzyć. I wyjdzie jak Morawiecki mówi w styczniu, że gospodarka ma się ok a w maju mówi, że jest kiepsko. Czyli co sam na siebie bata kręci? Niby mądry człowiek a się wydurnia.

PS Szałamacha pisze list do Rzeplińskiego, aby powstrzymał się od nieprzychylnych wypowiedzi przed publikacją ratngu. Kilka dni potem rząd sam się wypowiada, że wszystko jest do bani i gospodarka ledwo zipie. Przed szczytem NATO Macierewicz mówi, że armia jest do bani, inwigilowana przez obce służby praktycznie nie istnieje. Czy to nie jest głupota?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Mamy najdroższe autostrady w tej części europy i bankrutujące firmy które je budowały. Ale wszystko jest ok, rząd nie był stroną. Ale państwo polskie istnieje tylko teoretycznie więc co się dziwić i nwymagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

W sumie się z tobą zgadzam. Państwo rządzone przez pis jest teoretyczne. Jeśli tak piszesz, że jest nie będę się kłócił. A co do budowy autostrad nie twierdzę, że tam wszystko było różowo. ja zawsze twierdzę, że prywatnie jest lepiej. A2 Nowy Tomyśl Świecko zbudowana pół roku przed czasem. Nikt nie zbankrutował, Wszyscy zarobili. Wszyscy zadowoleni. Państwo chyba tez bo gdzieś koło 2037 autostrada przejdzie na jego własność. Nikt tak dobrze nie zadba o własność jak prywatny właściciel. Prywatyzacja tylko musi być uczciwa a zyski z niej przeznaczane na cele strategiczne. A nie przejadane na socjal.

Z drugiej strony ten prywatny przedsiębiorca nie może być naiwny. Bo kapitalizm taki jest. Słaby pada silny zostaje. Ja wiem, że pis chce socjalizmu. Ale mi nie uśmiecha się robić na tych co sobie nie radzą. I nie chodzi mi tu o ludzi chorych itd. Ale o leni i niedojdów.

Skoro jak piszesz autostrady były jedne z droższych to podwykonawcy tym bardziej powinni zabezpieczać się przed możliwością nie uzyskania zapłaty. A tu wszyscy się rzucili bo to autostrada, forsa będzie z nieba lecieć. I są efekty. To tak jak z amber gold czy skokami. Ludzie nieśli kasę bo ktoś nawali odsetek. Ci ze skoków to chociaż szczęście mieli, że ta zła PO przy sprzeciwie PiSu uchwaliła nadzór i odpowiedzialność nad nimi przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Gdyby nie to skoki wyrządziły by szkodę większą, większej ilości osób niż amber gold. 

Podsumowując każdy z nas musi uważać na to co robi zwłaszcza przedsiębiorca, zwłaszcza tam gdzie są miliony. Państwo jeszcze nie płaciło poszkodowanym w oszustwach, czy to przy autostradach, czy skokach, czy oszustwach na wnuczka itd.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

W sumie się z tobą zgadzam. Państwo rządzone przez pis jest teoretyczne. Jeśli tak piszesz, że jest nie będę się kłócił. A co do budowy autostrad nie twierdzę, że tam wszystko było różowo. ja zawsze twierdzę, że prywatnie jest lepiej. A2 Nowy Tomyśl Świecko zbudowana pół roku przed czasem. Nikt nie zbankrutował, Wszyscy zarobili. Wszyscy zadowoleni. Państwo chyba tez bo gdzieś koło 2037 autostrada przejdzie na jego własność. Nikt tak dobrze nie zadba o własność jak prywatny właściciel. Prywatyzacja tylko musi być uczciwa a zyski z niej przeznaczane na cele strategiczne. A nie przejadane na socjal.

Z drugiej strony ten prywatny przedsiębiorca nie może być naiwny. Bo kapitalizm taki jest. Słaby pada silny zostaje. Ja wiem, że pis chce socjalizmu. Ale mi nie uśmiecha się robić na tych co sobie nie radzą. I nie chodzi mi tu o ludzi chorych itd. Ale o leni i niedojdów.

Skoro jak piszesz autostrady były jedne z droższych to podwykonawcy tym bardziej powinni zabezpieczać się przed możliwością nie uzyskania zapłaty. A tu wszyscy się rzucili bo to autostrada, forsa będzie z nieba lecieć. I są efekty. To tak jak z amber gold czy skokami. Ludzie nieśli kasę bo ktoś nawali odsetek. Ci ze skoków to chociaż szczęście mieli, że ta zła PO przy sprzeciwie PiSu uchwaliła nadzór i odpowiedzialność nad nimi przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Gdyby nie to skoki wyrządziły by szkodę większą, większej ilości osób niż amber gold. 

Podsumowując każdy z nas musi uważać na to co robi zwłaszcza przedsiębiorca, zwłaszcza tam gdzie są miliony. Państwo jeszcze nie płaciło poszkodowanym w oszustwach, czy to przy autostradach, czy skokach, czy oszustwach na wnuczka itd.

 

Jakbym słyszał naszego starostę który sprzedawał szpital ponieważ ten po uwzględnieniu amortyzacji przyniósł stratę. Prywatny właściciel naprawdę pokazał, że potrafi zadbać o swoją własność...

http://elka.pl/content/view/79294/77/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

 

 

Bardziej nie była łamana niż teraz jest. Za PO prezydent i premier nie łamali konstytucji. Obawiam się, że po rządach psu audyt będzie jeszcze bardziej przerażający i co ważne na piśmie poparty faktami. Dwa pierwsze poważne przestępstwa już mamy. Za łamanie konstytucji prezydentowi i premier grozi TS. A dla Tuska jak widać grozi co najwyżej poparcie przez PiS na ponowną kadencję.

Dobre kłamstwa dla naiwnych,łamaliście konstytucję nie publikując wielu ustaw.Mając w łapie media,inwigilowanie dziennikarzy,prezesa w TK uchodziło wam to płazem przed opinią publiczną.

 

Wy mieliście dwa audyty,pierwszy z nich na taśmach poparty faktami,i to jest przerażające jakimi słowami określaliście stan Państwa po 8 latach rządów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533
Napisano (edytowany)

Totalnie nietrafiona argumentacja. Oszukani przez Ambergold czy frankowicze to przykład zarządzania prywatnymi pieniędzmi. W przypadku budowy dróg publicznych w grę wchodzą pieniądze podatników. Więc zakichanym obowiązkiem wydającej te pieniądze administracji publicznej jest, aby trafiły one do podmiotów uczciwych. A podwykonawcy mieli prawo sądzić, że tak też się stało.

Jak odróżnisz uczciwych od nieuczciwych? Podwykonawcy niech podpisuja takie umowy i zabezpieczenia by być pewnymi zapłaty. O ile wiem Państwo zapłaciło wykonawcom więc jeśli ktoś ma nie zapłacone to Państwo nie jest już stroną.

 

@Alamo - "Wy mieliście dwa audyty,pierwszy z nich na taśmach poparty faktami,i to jest przerażające jakimi słowami określaliście stan Państwa po 8 latach rządów."

Każdy kto nie z PISem to "Wy" . 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mam nadzieję, że również niejasne sprawy SKOKów ujrzą światło dzienne.

???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak odróżnisz uczciwych od nieuczciwych? Podwykonawcy niech podpisuja takie umowy i zabezpieczenia by być pewnymi zapłaty. O ile wiem Państwo zapłaciło wykonawcom więc jeśli ktoś ma nie zapłacone to Państwo nie jest już stroną.

 

@Alamo - "Wy mieliście dwa audyty,pierwszy z nich na taśmach poparty faktami,i to jest przerażające jakimi słowami określaliście stan Państwa po 8 latach rządów."

Każdy kto nie z PISem to "Wy" . 

 

A powiedz mi czy jeśli sprzedałem świnie a ktoś mi nie zapłacił to Państwo jest stroną czy nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52
Napisano (edytowany)

Czekam co debilu scoffer jeszcze wypocisz :D Dawno nie miałem takiej beki z debilnego pisuara :D :D Nic tylko urwać ten pusty łeb pisuarom a tułów przerobić na kibel .

 

https://www.google.co.uk/search?q=debil&espv=2&biw=1920&bih=979&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjLtYOY_dbMAhXFSCYKHWeqALAQsAQIGw#tbm=isch&q=ja+pier**le+co+za+debil&imgrc=6JO59XYi_G3aKM%3A

 

Ban na tydzień za obrażanie

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652
Napisano (edytowany)

Zgadza się Ulman. Sądy oddaliły 90 %pozwów bo skarb państwa nie jest stroną.

 

Dobre kłamstwa dla naiwnych,łamaliście konstytucję nie publikując wielu ustaw.Mając w łapie media,inwigilowanie dziennikarzy,prezesa w TK uchodziło wam to płazem przed opinią publiczną.

 

Wy mieliście dwa audyty,pierwszy z nich na taśmach poparty faktami,i to jest przerażające jakimi słowami określaliście stan Państwa po 8 latach rządów.

 

Nie wiem co znaczy wam, wy? Ja w rządach PO udziału nie brałem. Jak byś pogrzebał na tym forum to znalazł byś wiele postów krytycznych pod adresem tamtego rządu napisanych przeze mnie. To, że jedne rząd czasami postępował nie tak. To nie znaczy, że obecny może postępować jeszcze gorzej. jakich to ustaw nie opublikował rząd PO? Masz jakieś konkrety. Bo ja napisałem konkretnie za co Dudzie i Szydło grozi TS.

 

A powiedz mi czy jeśli sprzedałem świnie a ktoś mi nie zapłacił to Państwo jest stroną czy nie? ;)

 

Jest o ile sprzedasz ją podmiotowi, którego właścicielem jest skarb państwa. Ale póki co rząd świń nie skupuje. Więc jeśli ktoś ci nie zapłaci to twoja strata. A strona jesteś ty i podmiot kupujący. Możesz się oczywiście zwrócić do państwa o pomoc w egzekucji straconej sumy. Ale państwo może ci pomóc jedynie w ramach obowiązującego prawa. Jeśli ten, który ci nie zapłacił nie ma już nic na siebie. Państwo mu nic nie zrobi. Poza wymierzeniem kary za oszustwo oczywiście. Jednak twoich pieniędzy co nie zwróci.

Przecież na tym forum już nie raz pojawiały się tematy poszkodowanych przez nie uczciwych kupców, co za płody rolnikom nie płacili. Jakoś nikt nie skarżył za to skarbu państwa.

Oszustwo jest stare jak świat. Działa w każdym systemie politycznym. Czy to komuna czy kapitalizm. Na świecie co dzień jest mnóstwo oszukanych. Jakoś nikt rządów nie skarży.

Też mam nadzieję, że sprawa skoków zostanie wyjaśniona tak jak amber gold. Niestety rozum podpowiada co innego. Jeśli ta komisja w ogóle powstanie to będzie to koleiny cyrk za naszą forsę. A pierwszy wystąpi Gowin jako ówczesny minister sprawiedliwości.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

 

 

 

Nie wiem co znaczy wam, wy? 

 

 

Jasno określałeś się jako -lemingoza

 

 

 

 

Ja w rządach PO udziału nie brałem. 

 

Ale chronisz ich na każdym kroku marząc o powrocie do koryta.Złodziejstwo jakie tam było rozpanoszone,zegarki,mercedesy,układy,inwigilacja,korupcja itp.nie ma dla ciebie znaczenia.

 

Propaganda na takiej zasadzie działa żeby wroga widzieć w kimś innym,Ty się w to wpisujesz myśląc że dzięki swoim propagandowym wpisom POzyskasz wyborców do powrotu skundlonych elit.Naród jeszcze nie ostygł po waszych nierządach.

 

Śmiem twierdzić że na jesieni zostaliście potraktowani jak AWS i SLD.Teraz przynajmniej 10 lat koryto będzie nieosiągalne.

 

 

 

 

 jakich to ustaw nie opublikował rząd PO? Masz jakieś konkrety. Bo ja napisałem konkretnie za co Dudzie i Szydło grozi TS.

 

 

 

Ktoś kto klepie wpisy 24 godziny na dobę,ma na tyle dużo czasu aby zaczerpnąć wiedzę z internetu

 

 

 

Czekam co debilu scoffer jeszcze wypocisz :D Dawno nie miałem takiej beki z debilnego pisuara :D :D Nic tylko urwać ten pusty łeb pisuarom a tułów przerobić na kibel .

 

https://www.google.co.uk/search?q=debil&espv=2&biw=1920&bih=979&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjLtYOY_dbMAhXFSCYKHWeqALAQsAQIGw#tbm=isch&q=ja+pier**le+co+za+debil&imgrc=6JO59XYi_G3aKM%3A

TABLETKI_Uspokajajace_Biogarden_60_tabl_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

Mam nadzieję, że również niejasne sprawy SKOKów ujrzą światło dzienne.

???

No co ty  :lol:  Przecież obecnie przy władzy jest PIS

 

A powiedz mi czy jeśli sprzedałem świnie a ktoś mi nie zapłacił to Państwo jest stroną czy nie? ;)

https://www.youtube.com/watch?v=32GjKAoHEnk 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zgadza się Ulman. Sądy oddaliły 90 %pozwów bo skarb państwa nie jest stroną.

 

 

Nie wiem co znaczy wam, wy? Ja w rządach PO udziału nie brałem. Jak byś pogrzebał na tym forum to znalazł byś wiele postów krytycznych pod adresem tamtego rządu napisanych przeze mnie. To, że jedne rząd czasami postępował nie tak. To nie znaczy, że obecny może postępować jeszcze gorzej. jakich to ustaw nie opublikował rząd PO? Masz jakieś konkrety. Bo ja napisałem konkretnie za co Dudzie i Szydło grozi TS.

 

 

Jest o ile sprzedasz ją podmiotowi, którego właścicielem jest skarb państwa. Ale póki co rząd świń nie skupuje. Więc jeśli ktoś ci nie zapłaci to twoja strata. A strona jesteś ty i podmiot kupujący. Możesz się oczywiście zwrócić do państwa o pomoc w egzekucji straconej sumy. Ale państwo może ci pomóc jedynie w ramach obowiązującego prawa. Jeśli ten, który ci nie zapłacił nie ma już nic na siebie. Państwo mu nic nie zrobi. Poza wymierzeniem kary za oszustwo oczywiście. Jednak twoich pieniędzy co nie zwróci.

Przecież na tym forum już nie raz pojawiały się tematy poszkodowanych przez nie uczciwych kupców, co za płody rolnikom nie płacili. Jakoś nikt nie skarżył za to skarbu państwa.

Oszustwo jest stare jak świat. Działa w każdym systemie politycznym. Czy to komuna czy kapitalizm. Na świecie co dzień jest mnóstwo oszukanych. Jakoś nikt rządów nie skarży.

Też mam nadzieję, że sprawa skoków zostanie wyjaśniona tak jak amber gold. Niestety rozum podpowiada co innego. Jeśli ta komisja w ogóle powstanie to będzie to koleiny cyrk za naszą forsę. A pierwszy wystąpi Gowin jako ówczesny minister sprawiedliwości.

 

To dlaczego Państwo dało prawo prywatnym bankom do wystawiania bankowego tytułu egzekucyjnego czyje interesy wtedy reprezentowało? 500 + będzie wolne od zajęć komorniczych w końcu ktoś tę banksterkę rozumu nauczył :D :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj