Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11407 odpowiedzi na ten temat

#521 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów

Napisany 30 kwiecień 2015 - 19:26

Jesli musiał bym wybierać tylko z tych dwóch kandydatów to z płaczem ale wybrał bym Dudę i pewnie będzie druga tura z Bredzisławem i Dudą wiec wybiorę z braku innej możliwości Dudę ale nie z przekonania tylko z przymusu .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 18:45
  •  

#522 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 30 kwiecień 2015 - 19:33

Ja zagłosuje na p.Andrzeja Dude.To czlowiek mlody,dynamiczny,wykształcony pelen zapału do pracy(tacy ludzie byli w kregu śp.L.Kaczynskiego).Korupcja wtedy nie kwitła,bo zaraz bylo wyjaśniane,Nie chroniono,aferzystow,,zlodziei,nie zamiatano takich spraw pod dywan.Ludzie uczciwi mogli spać spokojnie.Bali się zlodzieje,aferzysci i przestępcy

Dodałabym: "Z wyjątkiem A. Leppera"..., którego  zamieciono pod dywan, aby zapomnieć.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#523 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 30 kwiecień 2015 - 21:18

a gdzie jest sprawa ulaskawienia kumpla bylego ziecia l. kaczynskiego. i co sie stalo z dokumentami ktore zniknely z kancelarii ktora zarzadal niejaki andrzej duda. 

pamietajcie mlodzi ludzie kaczynski i jego srodowisko nigdy nic nie zbudowali, od ponad 25 lat potrafili tylko niszczyc wszystko co mieli pod swoja wladza -niewazne jak sie nazywali i w jakiej partii byli,pozostawiali po sobie tylko popiol  i zgliszcza i nic na to nie wskazuje ze kiedys bedzie inaczej, pewnie niedlugo bedziecie mieli okazje na wlasnej skorze tego

doswiadczyc.

chyba sie juz starzeje,pamiec mi szwankuje wiec YWA przypomnij mi wiekopomne osiagniecia leppera bo jakos nic sensownego mi do glowy nie przychodzi.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#524 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 30 kwiecień 2015 - 21:38

Nie miałam na myśli osiągnięć jego.....był aferzystą...i prostym człowiekiem....dążył do prawdy, w to co wierzył,...w swoisty dla siebie  niedyplomatyczny  sposób.....za to go ośmieszali, zeszmacili i dobili.

#525 Share miwigos

miwigos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1228 postów

Napisany 01 maj 2015 - 07:32

Jacus a co PO lepsze, wszyscy tylko nie ONI

#526 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 01 maj 2015 - 10:11

Trzeba czekać aż Korwin z Kukizem partię założą bo nie ma sensu na kogo innego głosować bo wszystkie ugrupowania rządziły Polską i żyje się tylko lepiej tym co są przy korycie i im kolegą.....

#527 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 03 maj 2015 - 22:17

korwin juz byl dlugie lata w partii wspolrzadzacej czyli stronnictwie demokratycznym. to byla taka przystawka pzpr podobnie jak zsl[poprzedniczka psl] .kukiz popieral juz chyba wszystkie glowne partie polityczne III rp a nawet komorowskiego. :D

niestety ja nie mam zadnych zludzen ze jakas nowa partia cos zmieni , moglbym przedstawic cala litanie takich partii  ale dzisiaj zadne z was by nie rozszyfrowalo ich nazw i nic nie zwojowaly. za dlugo interesuje sie polityka by wierzyc w cuda :P  :P  :P

#528 Share miszka16

miszka16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 04 maj 2015 - 06:45

Ja myślę podobnie jak Jacus. Dodam tyle że w obecnej sytuacji to tylko pomoc z zewnątrz albo interwencja Najwyższego może coś zmienić.Żadne Dudy nic nie zmienią a będzie nawet gorzej.Jeszcze mocniej będziemy "robić laskę" USA i Niemcom , wpieprzać się w konflikt na Ukrainie a nawet możemy doczekać banderowców hasających po naszym kraju którzy będą "riezat lachów".Na razie będą "riezat" Poroszekę i Jaceniuka za straty wojsk ukraińskich w Debalcewie jak z nimi skończą to się przerzucą do nas i upomną o Przemyśl a metody walki mają ciekawe.Sami zobaczcie.

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

#529 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 04 maj 2015 - 12:29

WIERZĘ oczywiście,że to "pic na wodę" fotomontaż, jak cała polityka....innej opcji nie ma..

nic dodać nic ująć...(wystarczą komentarze pod utworem na YT)

Edytowany przez Ywa, 04 maj 2015 - 20:20.

#530 Share LukaszC5

LukaszC5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 275 postów

Napisany 04 maj 2015 - 17:27

Dla mnie cały PIS i PO to taki sam syf,wolałbym już w ogóle nie iść na wybory niż głosować na kogoś od nich.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 18:45
  •  

#531 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 05 maj 2015 - 08:11

Ja głosuję na A.Dudę,człowiek ambitny,z charakterem,z pomysłem na Polskę,chętny do pracy i do zmian w tym kraju,bez doświadczeń PRL-u.B.Komorowski takiego pomyslu nie daje,to kontynuacja dotychczasowej polityki,za zamkniętymi dzwiami pałacu prezydenckiego, jego kampania opiera się na zgodzie i bezpieczeństwu,dla mnie pusty chwyt wyborczy,mówi o zgodzie,a w swojej 5 letniej prezydenturze wszystkie inicjatywy obywatelskie wyrzucił do kosza,a bezpieczeństwo na czym niby ma polegać.Dzisiaj polityka zagraniczna prezydenta praktycznie nie istnieje,nie ma żadnego nurtu,poprzedni prezydent miał pewną wizję,łączenia państw bloku wschodniego w sojusz pilityczny,przeciwwaga między zachodnią polityką Francji i Niemiec,i wschodnią,imperialnym zagrożeniem Rosyjskim,patrząc z perspektywy czasu to był słuszny kierunek i takiej wizji polityki oczekuję.

#532 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 05 maj 2015 - 08:17

Polska potrzebuje silnego prezydenta! Co sądzicie o M. Kowalskim? Elokwentne i trafne riposty imponują.

#533 Share LukaszC5

LukaszC5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 275 postów

Napisany 05 maj 2015 - 08:51

Według mnie w Polsce mamy teraz taki bałagan że potrzebne są rządy silnej ręki a takimi ludźmi są właśnie Marian Kowalski,Korwin Mikke,może Jacek Wilk albo Kukiz.

Nie wiem ktory jest najlepszy ale po mojemu tylko w nich jest jakaś szansa.

Najgorsze to wybierać kandydata po sondażach które mają niewiele wspólnego z rzeczywistością,to jest zwyczajna reklama.

Przykładowo Ktoś chce zagłosować na Wilka,podoba mu się jego program ale widzi że jest w sondażach gdzieś na końcu i głosuje na tych z początku bo wydaje mu się że Wilk i tak nie ma szans.

Dla mnie takie sondaże powinny być zabronione żeby najsilniejsze partie (Finansowo) nie mogły sobie robić tak silnej reklamy która nie dopuszcza wyszystkich mniejszych parti.

#534 Share polszu

polszu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów
  • Zainteresowania:agro....info...

Napisany 05 maj 2015 - 09:55

Panowie ogłaszam Tydzień walki z "Bulem.."":-)

Pozdrawiam

#535 Share miwigos

miwigos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1228 postów

Napisany 05 maj 2015 - 20:35

Polać Lukaszowi dobrze mówi

#536 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 maj 2015 - 20:41

tylko Grzegorz Braun, reszta to nieporozumienie

#537 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 05 maj 2015 - 21:54

na szczescie  spora czesc spoleczenstwa ma jeszcze zdrowy rozsadek i nie da sie na brac na kielbase wyborcza, zreszta  kandydaci to chyba nie wiedza w jakich wyborach biora udzial, przypominam- w polsce prezydent to moze sobie skoczyc nawet na fotel bo bez wiekszosci parlamenternej nic nie znaczy i nie ma zadnej wladzy, moze tylko wetowac ustawy ale te mozna obejsc rozporzadzeniami i beda sobie wojowac jak tusk z l. kaczynskim a koniec tego jest znany.

duda chyba dorwal kase bo cala okolica jest obwieszona tylko jego plakatami, pare juz zniszczonych, sam w ostatnich wyborach do europarlamentu zdzieralem jego podobizne z mojej wiaty  :P  :P , i bez tego u nas ma zwyciestwo w pierwszej turze na poziomie 70 %, w 2010 w niektorych wioskach kaczynski mial  90%,  jestem jednym z niewielu z twardego elektoratu po i komorowskiego  :D

#538 Share Legat997

Legat997

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Zainteresowania:Desperatos Hydraulikos