Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11391 odpowiedzi na ten temat

#5341 Share jacek1296

jacek1296

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja.sport

Napisany 08 marzec 2016 - 08:31

Partie powinny być finansowane tylko i wyłącznie ze składek członków. Członek partii nie ma prawa zasiadać w radach nadzorczych spółek z udziałem skarbu państwa. Za ekspertyzy prawne refundacja z budżetu państwa. W przypadku niezgodności ekspertyzy z konstytucją brak refundacji.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 03:49
  •  

#5342 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 08 marzec 2016 - 09:15

Rozumiem że zgodność z konstytucją oceniałby Trybunał "made by PiS" ??

Skoro pis dadzą mi 500 zł na dziecko, to dlaczego miał bym im żałować drogich obiadków? Transakcja wiązana, każdy zadowolony.

A kasę mogą dodrukować lub wziąć krechę ja i tak tego nie będę spłacał ani moje dzieci, mogą też ujednolicić kwoty emerytury, ja nikomu nie kazałem być prezesem żeby teraz dostawać 6000 zł emerytury. Mógł imbecyl jeden z drugim zasuwać przy łopacie jak większość, teraz by się nie pultał że na  jego emerytury nie starczy. A jak już był tym pseud prezesem, to mógł sobie kasę odkładać.

Nie cierpię ludzi bogatych, którzy nakradli, lub mieli dobrze opłacane stanowiska dziedziczone, powinno się im skonfiskować majątki i przekazać rozwijającym się rolnikom takim jak ja.

Za PO wprowadzili modulacje do dopłat dla rolników się rozwijających więc nie chrzań że płacili, bo mi jedynie zabierali, co najlepsze wcześniej nie uprzedzając. A teraz to co we wrześniu sobie wyliczyłem, to co do grosza przyszło.

ulman mam na myśli że tuck to zdradziecka wsza która dążyła do kolonizacji Polski pod zaborem niemieckim, ale na szczęście stanęliśmy mu na drodze z Prezesem naszego klubu Jarosławem na czele. Łu bu du bu, łu bu du bu, niech nam żyje, prezes naszego klubu!! Mówiłem to ja damian_zbr.

Czyli na zasadzie, po Nas to bodaj i koniec Świata. Do tego udowodniłeś jak się solidaryzujesz z resztą społeczeństwa, Polacy to nie tylko rolnicy, a będzie nas rolników coraz mniej. Poza tym, żaden Prezes nie kazał mi być rolnikiem, to był mój wybór. Co do reszty, bez obrazy, ale poglądy trochę bolszewickie.

chyba cała prawda 

Podawanie osiłka po podstawówce z głupawo wyglądającą mordą jako za wzór całkowicie Cię usprawiedliwia w twoich poglądach.

Dokładnie tak jest. Mój znajomy co ma za sąsiada wysoko postawionego urzędnika ARiMR na szczeblu gminnym czy nawet powiatowym, opowiadał mi że ten jego podejrzany sąsiad ostatnio kupił sobie nowe audi sześcioletnie, w kombi i alusy, za co najmniej 34 tys zł. I myślicie że ciekawe skąd miał by na to kasę? Bo ja się domyślam, z mojej MODULACJI!! Złodzieje.

Więc nie rozumiem was dlaczego jesteście przeciwni zabierania tej kasy bogaczom którzy wzbogacili się na złodziejstwie i draństwu, oraz dawaniu jej biednym ojcom i matkom często bez pracy z 3- 6ciorgiem dzieci. Nie macie serca, lemingi peowskie.

Goral, docelowo chcę mieć 4 dzieci, a wiem że ze 100 ha bez kredytu żyjesz jak panisko, chyba że odbiją ci we łbie jakie fanaberie typu nowe kombajny czy opryskiwacze za 300 tys zł.

I wracając do czwórki dzieci, muszę się rozwinąć do 400 ha (tak wiem przez chwilę będę postrzegany jak jakiś złodziej co nakradł i się dorobił ale to będzie nie prawda) aby móc te 400 ha rozpisać na czwórkę dzieci, żeby sobie żyły jak panisko ale nie postrzegane jak dorobkiewicze.

Więc jak widzisz nie chodzi mi o politykę a o dzieci.

Nowe sześcioletnie Audi ?? Czyli że co, mogę być po 6 piwach i trzeźwy  :blink:  ?? Są tacy, co mają po 500-1000 ha, i wtedy Oni są panisko a ten ze 100 ha jest dziad. Poza tym, każdy kombajn był kiedyś nowy ...

Analizując wyciąg bankowy oczom nie wierzę.

Nigdy dotąd od kilku lat nie miałam pobieranych żadnych prowizji przy wypłacie z jakichkolwiek bankomatów w kraju.

A tu nagle od lutego patrzę i każda wypłata nawet najdrobniejsza jest opatrzona prowizją 2,50 zł

SZOK?

Może polecicie jakiś lepszy bank???????????

Rydzyk Bank . Nasze państwo już wpłaciło pierwsze pieniądze :P

Chcesz mieć spokój z bankomatami , trzymaj w skarpecie .

Nie ma powrotu do jaskiń, jest nas za dużo.

Edytowany przez Kaszlak79, 08 marzec 2016 - 09:34.

#5343 Share henio2

henio2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 502 postów

Napisany 08 marzec 2016 - 10:09

http://niewygodne.in...prezesa-NIK.htm

#5344 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 510 postów

Napisany 08 marzec 2016 - 11:11

Kupować ziemię żeby potem dzieci uwiązać do pracy na niej, to dość ryzykowne. Można zostać niezrozumianym i potem nie ma się z kim podzielić opłatkiem na święta. 

#5345 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 08 marzec 2016 - 14:02

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Miałem niezły ubaw z tego

#5346 Share henio2

henio2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 502 postów

Napisany 08 marzec 2016 - 14:42

Dziś znowu garstka KODowców na spacerku pod Trybunałem  http://www.tokfm.pl/...min-ziobry.html

Jakoś tych tłumów nie widać no chyba że dla kogoś 40 osób to tłum ;)

#5347 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 08 marzec 2016 - 15:23

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Tak trochę na marginesie tego tematu coś takiego http://m.video.anyfi...ie/video/150448 Niektórych być może to zainteresuje .Na podstawie tego filmu można spróbować wysnuć daleko idący wniosek że amerykanie doskonale wiedzą kto doprowadził do katastrofy smoleńskiej .Być może i ci co mają w PL dostęp do tajnych informacji też o tym wiedzą jeśli sojusznik USA podzielił się nimi (przynajmniej powinien) .Pewnie za jakiś czas wypłynie na światło dzienne hipokryzja niektórych ludzi którzy kreują teorię zamachu .

Edytowany przez akko, 08 marzec 2016 - 15:47.

#5348 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 510 postów

Napisany 08 marzec 2016 - 16:05

Zanim to nastąpi jeszcze nie jedna parówka odda życie w imię nauki.

#5349 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 08 marzec 2016 - 16:10

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? To że nie jedna parówka pęknie to nie ulega wątpliwości .Przecież nikt nigdzie nie płaci 25 tyś miesięcznie za darmowe wyżerki i podgrzewanie kiełbasek w mikrofali .Podstawą powstania tej podkomisji było takie założenie a nie odkrycie prawdy bo to speców z podkomisji nie interesuje

#5350 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 08 marzec 2016 - 16:30

Może to zwykłe rozmowy, a tak je wyolbrzymiają w jakimś celu:

"Nie dowiemy się, o czym rozmawiali przez telefon Donald Tusk i Władimir Putin przed i po katastrofie smoleńskiej. Naczelny Sąd Administracyjny zdecydował, że „dla dobra polityki zagranicznej” i ze względu na „ogólną zasadę poufności na szczeblach dyplomatycznych” notatki z tych rozmów nie mogą zostać ujawnione. „Istnieje podejrzenie zniszczenia tych dokumentów” – powiedział serwisowi niezalezna.pl Piotr Grodecki, prawnik, który przez kilkanaście miesięcy próbował uzyskać od KPRM treść notatek"

http://www.fakt.pl/S...y,205545,1.html

Inwigilacja to cud postępu cywilizacyjnego. Nie wyobrażam sobie co by było, gdyby jej nie było.

Dlatego świadomy człowiek powinien zdawać sobie sprawę co oznacza dla niego dostęp do sieci. To jest cena tzw. "wolności".

Dlatego również jestem za powrotem do natury :D

Dlatego Scoffer Twoja rada jest najlepsza :P tylko ją ulepszę: czyli skarpetka do słoiczków, zawekować i zakopać.

Kaszlak no wiesz, daj spokój z Twoją poradą :o

Ziemia człowieka wyda i ziemia człowieka zje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5351 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 08 marzec 2016 - 16:55

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Ja wprost uwielbiam naturę .Pamiętam czasy jak wyjeżdżałem na 2 dniowe wycieczki na pustynię w weekend gdzie nie było żywej duszy.U siebie w górach uwielbiam wycieczki do lasu na przegląd co trzeba w nim zrobić by dobrze służył nadal. Ostatnio pani namawiała mnie godzinę bym zmienił mój podstawowy telefon z którego można tylko rozmawiać i wysyłać sms-y na smartfon .Już zaczynała mnie tym denerwować bo tłumaczyłem jej że w szufladzie mam 2 smartfony których używam sporadycznie :D

#5352 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów

Napisany 08 marzec 2016 - 18:58

Dlatego Scoffer Twoja rada jest najlepsza :P tylko ją ulepszę: czyli skarpetka do słoiczków, zawekować i zakopać.

A ile plusów .

Nie padniesz ofiarą hochsztaplerów.

Nie płacisz podatków

Nie obawiasz się zajęcia przez US lub ,lub ( nie daj P.Boże) , komornika.

Zawsze masz kasę pod ręką lub łopatą .

P.s

Wszystkiego Najlepszego z ok. Dnia Kobiet

#5353 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 08 marzec 2016 - 19:40

Te wasze super zarządzane stadniny to straty przynoszą, a zarabiają na krowach i polach. W tym roku to będzie dopiero strata, mleko tanie, zboże równiez a na koniach dokładka cały czas. Trzeba organizować marsze w obronie tej super doświadczonej dyrekcji   http://www.farmer.pl/finanse/zyski-z-hodowli-i-aukcji-koni-w-janowie-w-duzej-czesci-dla-posrednika,62973,2.html

Ps. Coś link nie chodzi, artykuł z farmer pl.

Edytowany przez PawelWlkp, 08 marzec 2016 - 19:45.

#5354 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 08 marzec 2016 - 19:48

A jaki rolnik płaci podatek dochodowy? Niezaradny elektorat nie chodzi na wybory wcale, bo stwierdzili dawno że to wszystko to te same złodzieje.

Dochodowego nie płaci ale płaci rolny wiec zapewne jest to do zrobienia.

Niezaradny elektorat socjalny chodzi na wybory i głosuje za socjalistami bo nadal żyje złudzeniami że się władza zmieni i ktoś im cos da za darmo.Do tego wolą wierzyć że są okradani zamiast się przed soba przyznać że jałopy z nich. Osoby które maja prawidłowe rozeznanie wiedzą od dawna że POPIS i PSLD niewiele różni i głosują na Kukiza/Korwina lub wcale..

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#5355 Share henio2

henio2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 502 postów

Napisany 08 marzec 2016 - 20:01

Miałem niezły ubaw z tego

No cóż jaki poziom reprezentuje aktor taki jego widz czyli dno B)

#5356 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 08 marzec 2016 - 20:14

Czemu dno?

#5357 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 08 marzec 2016 - 20:21

Dochodowego nie płaci ale płaci rolny wiec zapewne jest to do zrobienia.

Niezaradny elektorat socjalny chodzi na wybory i głosuje za socjalistami bo nadal żyje złudzeniami że się władza zmieni i ktoś im cos da za darmo.Do tego wolą wierzyć że są okradani zamiast się przed soba przyznać że jałopy z nich. Osoby które maja prawidłowe rozeznanie wiedzą od dawna że POPIS i PSLD niewiele różni i głosują na Kukiza/Korwina lub wcale..

Zapytam ponownie, czy Twoja żona wie że chcesz ją pozbawić praw wyborczych?  Prezes partii na którą głosujesz powiedział, że kobiety są zbyt głupie żeby mieć prawa wyborcze.

Przepraszam za ten cytat wszystkie panie i życze wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet.

#5358 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 08 marzec 2016 - 20:37

Koniec pisania   wybieram wolnosc 

#5359 Share FiltryOlejeMaszyny

FiltryOlejeMaszyny

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 08 marzec 2016 - 20:43

No cóż jaki poziom reprezentuje aktor taki jego widz czyli dno B)

heniu , a bilety na "smoleńsk" już sobie kupiłeś? to pewnie będzie kino "wysokich lotów". Tylko parówek nie zapomnij zabrać w słoiczku;).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5360 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 08 marzec 2016 - 21:13

Zapytam ponownie, czy Twoja żona wie że chcesz ją pozbawić praw wyborczych?  Prezes partii na którą głosujesz powiedział, że kobiety są zbyt głupie żeby mieć prawa wyborcze.

Przepraszam za ten cytat wszystkie panie i życze wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet.

Po pierwsze widzisz Korwina tak jak wiekszość - wyrywkowo, niepełnie i bez kontekstu. Po drugie - nie musze się we wszystkim z nim zgadzać i akurat prawa wyborcze obywateli to sprawa dyskusyjna. Czy 18-sto latek lub 80 latek sa w stanie swiadomie wybrać? Masa ludzi nie głosuje na programy tylko przeciw czemuś lub kieruje sie innymi emocjami a nie merytoryką.  Po trzecie - nigdzie nie mówił że są zbyt głupie a jedynie że średnio w populacji IQ kobiet jest niższe of mężczyzn co jest naukowo udowodnione. Mówił też że kobiety są bardziej średnie i jest wsród nich mniej mniej geniuszy ale tez mniej idiotek jak wsród mężczyzn ale tego zapewne nie słyszałeś. Do tego częścia całego wywodu była teza że zainteresowanie i orientacja kobiet w polityce jest srednio znacznie niższa wiec i swiadomość wyboru mniejsza.