Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11721 odpowiedzi na ten temat

#5241 Share tracker

tracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, polityka, motoryzacja, mechanizacja

Napisany 06 marzec 2016 - 14:31

Ale tu lemingów ... masakra. Poziom nawet nie denny, tylko muł.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 15:21
  •  

#5242 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 14:38

Sam nic do tego poziomu nie wnosisz. Więc odpowiem ci na twoim niskim poziomie. Leming to miłe kosmate zwierzątko. Więc lepiej byćlemingiem niż pisuarem.

500 + to jak najbardziej oszustwo. Bo w kampanii było na każde dziecko, teraz jest na drugie.

#5243 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 14:43

Umiesz linki otwierać to otwórz ten który wkleiłem. Twoje słynne powtarzane czytanie czytanie ze zrozumieniem. Artykuł jest z onetu półtora miesiąca przed wyborami. Jakie wnioski z tego linka potrafisz wyciągnąć? Zapomniałem że Ty tylko powtarzać po swoich idolach potrafisz.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

#Dobry rok w rolnictwie zobacz »

•  

#5244 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 14:46

Oszustwo czy nie oszustwo ale głupota napewno

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#5245 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 15:41

Pisz sobie co chcesz. Naliczono Beacie Szydło jak w ciągu kampanii i ekspoze 6 razy powiedziała, że na każde dziecko będzie 500 złotych. Nawet w debacie z ewą Kopacz mówiła o 500 zł na kazde dziecko. Ja wiem, że pis myślał o 500 zł na drugie dziecko. Jednak w kampanii próbowali stworzyć takie wrażenie, że na każde raz mówiąc tak raz tak. I ciemny lód to kupił.

#5246 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 15:45

Akurat ogladałem  debate i pamietam 

#5247 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 16:02

To wszystko jest manipulacja i czarny PR ze strony tych niechetnych dobrej zmianie. Pani premier napewno tak nie mówiła tylko spece od efektów i photoshopa to zmontowali. Cała ta intryga jest zapewne zmontowana przez byłe słuzby w porozumieniu z agentura rosyjską i jest elementem wojny hybrydowej i dlatego potrzebne są nam bazy NATO. Cholera , chyna mam fach w reku :P . Jutro składam CV do ministerstwa propagandy :D

#5248 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 16:19

Czyli Ty wiesz o co chodziło Pisowi ja tez wiem tylko pozostali ludzie to idioci i dali się nabrać. Trzeba było wtedy krzyczeć że kłamie bo w oficjalnym pisanym programie wyborczym Pis jak byk stoi że 500 na drugie i każde następne i pierwsze przy dochodach poniżej 800 zł. W dwuminutowym podsumowaniu debaty nie rozwodziła się nad szczegółami programu. Boli strasznie że ten program wprowadziła i teraz takie gadanie że oszustwo. Znajdź jednego człowieka który głosował na pis i mówi że to oszustwo. Oszustwo krzyczy Platforma, Nowoczesna i Psl. Ich elektorat napewno nie zagłosuje na Pis w żadnych wyborach. Ale za to czują się oszukani. Oszukany to mogę powiedzieć że ja jestem bo głosowałem zawsze na Psl, a oni z rolników sobie nie wiele robili.

#5249 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 16:25

Najprostrze wytłumaczenia sa najbardziej trafne - może po prostu nie wiedziała co jest w programie partii bo go nie pisała. 

#5250 Share henio2

henio2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 502 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 16:45

Widzisz wszystko sobie tłumaczysz jak Ci wygodnie nic dodać nic ująć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5251 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 17:00

Uważam że z premedytacją i wyrachowaniem mówili że na kazde mimo że w programie było inaczej. Wiekszość elektoratu wszelkich partii słucha co mówia w telewizorni  nie czytajac programów. Dopuszczam możliwość że wiedziała co jest w programie ale mówiła co kazali ale tez tak jak pisałem powyżej - może mówiła co kazali nie wiedząc jaki jest program. Jesli jestem w  "mylnym błedzie" to chetnie poczytam jaka jest twoja wersja, o ile sie doczekam bo do komentowania jesteś skory ale do odpowiedzi jakoś nie bardzo

Od rana nie wytłumaczyłeś mi miernocie czemu sianie nienawisci na UPAinie nam nie przeszkadza , pożyczamy im pieniadze mając niedobory w budzecie i jednoczesnie zapożyczamy sie u niemców.. 

Edytowany przez Ulman, 06 marzec 2016 - 17:04.

#5252 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 17:59

No pewnie, że w kampanii coraz wspominano celowo że na każde dziecko. Politycy pis wiedzieli co jest w programie ale nie zaglądał tam każdy. Chodziło oczywiście o maksymalne zamieszanie i przekaz główny, że na każde dziecko będzie 500 zł.

Nic mnie nie boli, że ten program wprowadziła. Bolec to może jak zaczną szukać na niego pieniędzy. Co do tego, że to oszustwo mówiła nie jedna osoba z jednym dzieckiem w tv. Ale czy wyborca pisu z dwojgiem czy więcej  dzieci to usłyszał? Jeśli nawet usłyszał to szybciutko wytłumaczył sobie, że te osoby na pewno nie głosowały na pis a teraz mówią,że oszustwo i że głosowały. Więc po co mam pokazywać takie osoby. Jak program wprowadzano tych osób cała masa wypowiadała się w mediach. Nie słyszałeś?

Powiedzenie na każde dziecko czy na drugie dziecko zabiera mniej więcej tyle samo czasu. Więc nie ma co się tłumaczyć, że się nie rozwodziła itd. Po prostu starali się jak najwięcej ludzi oszukać. Wprowadzając dezinformacje.

#5253 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 06 marzec 2016 - 19:06

Oficjalne przemówienia są bardzo skrupulatnie i zmyślnie przygotowywane. Od czego w końcu  mają sztab ^^ "od wizerunku" itp.

Dlatego wypowiedź  Premierowej jak najbardziej mogła być celowa, nie wątpię.

Inaczej mają się improwizowane wypowiedzi w kontakcie bezpośrednim z wyborcami, gdzie takie wpadki były ilekroć wychwytywane.

P.S. Ależ to takie niewinne kłamstewko..........a może perfidia i premedytacja. Ważne że skuteczna.

Uczyli się od najlepszych i wiedzieli, że tylko zagranie podobnymi kartami, dzięki którym we wcześniejszych wyborach zwyciężyło PO, da im szanse wybicia.

;)

Edytowany przez Ywa, 06 marzec 2016 - 19:22.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#5254 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 19:20

Dlatego wynaleziono termin odpowiedzialność polityczna. Jest to termin specjalnie dla wyborców, mający dawać im złudzenie że mogą czegokolwiek wymagać od kandydata a już na pewno nie spełnienia obietnic. A najgorsze jest to że słysząc ten termin ludzie wyobrażają sobie że mogą z czegoś , kogoś rozliczyć (no chyba ż na niego następnym razem nie zagłosują).

#5255 Share henio2

henio2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 502 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 19:21

No pewnie, że w kampanii coraz wspominano celowo że na każde dziecko. Politycy pis wiedzieli co jest w programie ale nie zaglądał tam każdy. Chodziło oczywiście o maksymalne zamieszanie i przekaz główny, że na każde dziecko będzie 500 zł.

Nic mnie nie boli, że ten program wprowadziła. Bolec to może jak zaczną szukać na niego pieniędzy. Co do tego, że to oszustwo mówiła nie jedna osoba z jednym dzieckiem w tv. Ale czy wyborca pisu z dwojgiem czy więcej  dzieci to usłyszał? Jeśli nawet usłyszał to szybciutko wytłumaczył sobie, że te osoby na pewno nie głosowały na pis a teraz mówią,że oszustwo i że głosowały. Więc po co mam pokazywać takie osoby. Jak program wprowadzano tych osób cała masa wypowiadała się w mediach. Nie słyszałeś?

Powiedzenie na każde dziecko czy na drugie dziecko zabiera mniej więcej tyle samo czasu. Więc nie ma co się tłumaczyć, że się nie rozwodziła itd. Po prostu starali się jak najwięcej ludzi oszukać. Wprowadzając dezinformacje.

No widzisz a mnie oszukali bo dopłaty wprowadzili do bydła od 3 sztuki i co teraz mam zrobić ja oszukany czy ja nie muszę karmićv tych 2 sztuk tak jak ten co ma 3 a powinno być od pierwszej sztuki PO-PSL mnie oszukało bo ddzieli bydło na lepsze i gorszego sortu!!!!!!!!!!!!!! ;)

#5256 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 19:47

Co do Suwałk pani w białej bluzce prawdę powiedział. Ludziom dali po dwa złote z kawałkiem podwyżki emerytur a ojciec biznesmen dostaje miliony. Tego w tvp nie pokazali. Żeby dowiedzieć się w całości jak to było trzeba było fakty oglądać. Przyznam się, że za czasów po faktów nie oglądałem. Ale teraz do nich wróciłem. Bo z tvp wszystkiego się nie dowiesz. Tak samo Błaszczak mówił o walce o mandat senatora. A Anders, że to nie kampania. Ludzie nie są idiotami. Nie wyglądało to najkulturalniej. Ale taka prawda jest jak ci ludzie mówili.

Prawda jest taka, że ani pisowi ani po nie brakuje zasług. W podgrzewaniu wojny polsko - polskiej. Gdy rządziła po. Na państwowych uroczystościach zadymy robił aktyw pisu. Teraz jest odwrotnie. Zamieszanie robi po lub kod czy inni z opozycji. PiS będac 8 lat w opozycji przyzwyczaił się, że to oni organiuzują sprzeciw. Teraz nie mogą się pogodzić, że ten sprzeciw organizuje ktoś inny przeciwko pisowi.

Co do emerytur. Jan Olszewski dostał podwyżkę z 5 tys na 8 tys. Żona z 1,5 tys na 4 tys. Nie wiadomo za co. A szary Polak dostał 2,8 zł podwyżki. Taka to sprawiedliwość i dobra zmiana.

Do SUWAŁK to te panie bus przywiózł na warsawskich blachach ,przed wyborami parlamentarnymi pod gminą KRUS robił darmowe badania a obok w limuzynach posłowie PO i PSL tak wyglądała kampania

#5257 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 19:47

@henio, No w końcu mogę sie z toba zgodzić!  PIS to tacy sami oszuści jak PO  :lol:

Edytowany przez Ulman, 06 marzec 2016 - 19:50.

#5258 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 20:39

No do świętych to im daleko, ale do Po jeszcze dalej, więc na kogo proponujesz oddać głos w następnych wyborach?

#5259 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 21:00

Ja zapewnę zagłosuje na JKM lub kogoś o zbliżonych poglądach a ty głosuj zgodnie ze swoim światopogladem. Czemu PIS daleko do PO? Ich  naprawdę niewiele różni dlatego nieustannie się kłucą by sie odróżniać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5260 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 21:01

Spokojnie dopiero zaczynają. A tempo w przejmowaniu koryta mają dużo lepsze niż PO. Tak więc wszystko przed nimi.

No widzisz a mnie oszukali bo dopłaty wprowadzili do bydła od 3 sztuki i co teraz mam zrobić ja oszukany czy ja nie muszę karmićv tych 2 sztuk tak jak ten co ma 3 a powinno być od pierwszej sztuki PO-PSL mnie oszukało bo ddzieli bydło na lepsze i gorszego sortu!!!!!!!!!!!!!! ;)

Tusk obiecywał drugą Irlandię. Ale nie słyszałem by obiecywał dopłaty od którejś tam sztuki bydła. Co innego wydać jakiś przepis np dopłaty od którejś sztuki bydła czy zasiłek na co najmniej dwoje dzieci. A co innego obiecywać to w kampanii słowa nie dotrzymać.