nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

grego    385

dobrze powiedziane! Szkoda, że tak mało Polaków ma o tym jakieś pojęcie i chcą żyć nierealnymi marzeniami jakie im funduje PIS. Co do emerytur to niestety tak jak kolego napisał jedyne realne wyjście to zrewidować już wypłacane emerytury i renty bo jak tak dalej pójdzie to za parę lat trzeba będzie pracować do 70 albo i 75 lat po to aby obecnie było na emerytury dla 40-50 latków nie licząc całej armii lewych rencistów, których odsetek mamy największy na świecie i żadne zaciskanie pasa czy obniżanie poselskich pensji nie pomoże (choć nie zaszkodzi ;)) A najlepiej wprowadzić te emerytury obywatelskie,  a jak ktoś chce więcej to sobie odłożyć. Do tego likwidacja masy przywilejów dla budżetówki, górników, nauczycieli ale i też po części dla rolników bo te 300zł na kwartał to jednak dość symboliczna kwota no i przede wszystkim uszczelnić KRUS. Bo co to za rolnik jak ma 1,01ha? Tylko kto takie coś zaproponuje PIS? Przecież on nawet nie stara się zapowiadać jakiekolwiek reformy, a jak zacznie relizować swój socjalny raj to pewnego dna obudzimy sie z ręką w nocniku jako bankruci. PO idealne nie jest i mam im za złe, że nie przeprowadzili żadnych reform, ale jak pomyśle co może zrobić PIS to wolę już te PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Przypominam, że PiS obniżając składkę emerytalną i zwiększając wydatki budżetowe, zostawił PO w prezencie o 20 mld większą dziurę budżetową. Nie zapominajmy, że to Kaczyński namawiał Tuska do jeszcze większego zadłużania się żeby walczyć z kryzysem.

Do tego obniżka podatków nie zawsze da większe wpływy do budżetu. Miller obniżył CIT z 27% do 19% i mimo to nie było większych wpływów do budżetu. Nasz problem jest taki, że chcemy mieć socjal i państwo na poziomie Niemiec a płacić podatki jak w USA. Tak się nie da. Jedynym wyjściem żeby poprawić nasz los to jest wzrost gospodarczy, tworzenie nowych firm, powiększanie obecnych. Wtedy będą większe wpływy podatkowe.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bzdura obłożyć podatkiem markety i inne firmy a nie robić im ułatwienia w postaci ulg a one co dają w zamian?Najniższą krajową niewolnicze warunki pracy a potem won na bruk tyle złego co przez ostatnie lata  ci POpaprańcy zrobili to przez dwie kadencje nie da się nadrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Jak chcesz do Polski ściągnąć firmy skoro chcesz je podatkiem obkładać? Czyli według Ciebie lepiej żeby Ci ludzie byli na bezrobociu i zasiłkach niż żeby pracowali? Do tego zobacz jakie warunki oferuje np. Biedronka pracownikom.

 

I co Ci z PO takiego zrobili, że gorzej być nie może? Ale konkrety proszę a nie osobiste odczucia którymi możecie co najwyżej zabłysnąć wśród słuchaczy Radia Maryja.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26
Napisano (edytowany)

Jak chcesz do Polski ściągnąć firmy skoro chcesz je podatkiem obkładać? Czyli według Ciebie lepiej żeby Ci ludzie byli na bezrobociu i zasiłkach niż żeby pracowali? Do tego zobacz jakie warunki oferuje np. Biedronka pracownikom.

 

I co Ci z PO takiego zrobili, że gorzej być nie może? Ale konkrety proszę a nie osobiste odczucia którymi możecie co najwyżej zabłysnąć wśród słuchaczy Radia Maryja.

 

A wszystko co jest od 2010 to jest złe nie ustanowili żadnych nowych praw, tylko panoszą się. Budżet jaki wynegocjowali z unii jest o wiele gorszy niż za PISu (żeby nie było nie jestem za pisem). Podnoszą tylko tym co mają dobre plecy tudzież związki zawodowe czyli górnicy, lekarze, pielęgniarki nauczyciele żadnej reformy służby zdrowia, podatków etc. tylko miliony ludzi za godnym życiem wyjeżdżają stąd. Gdzieś słyszałem że w grudniu chcieli sprzedać lasy państwowe ale im to nie przeszło bo zabrakło kliku głosów, za bezcen oddajemy nasze ziemie gdzie takie niemcy czy francuzi mają takie obwarowania że nas nie stać żeby tam kupić ziemi dlaczego oni mogli a my nie... Korupcja goni korupcję pieniądze z unii są przejadane dosłownie nikt nad tym nie panuje, zarzucają nam że dostajemy (rolnicy) za nic pieniądze z unii a tym czasem byłem na szkoleniu gdzie poszło na to ok 15 tys. a ywstarczyło sie podpisać tylko i chulaj dusza nie musiałeś być pili wszyscy korzystali z uroków gór.... I pomyśleć ile takich szkoleń zapchaj dziur jest... Tego nie regulują a kto Twoim zdaniem jest odpowiedzialny jak nie rząd administracja, przetargi w tym kraju są ustawiane pod znajomego widziałem jak to robią żenada, w takich niemcach miałby jeden z drugim dożywotni zakaz sprawowania stanowisk a w chinach śmierć u nas maja się dobrze i jeszcze lepiej kto na coś takiego pozwala - Władza!!!. Także władza powinna się zmieniać moim zdaniem przynajmniej co 4 lata by móc zobaczyć co inni narobili przez ten okres i spróbować wyciągnąć jakieś wnioski ale być może jestem w błędzie bo tutaj nic się nie zmieni.

 

A kto pozwala biedrze na takie praktyki jak nie rząd....

 

 

Najwięcej żywności od nas biorą Niemcy, Francuzi czy Anglicy. Rosjanie brali na poziomie Słowacji czy Czech. Do tego wartość eksportu żywności mimo embarga nam wzrosła więc twoja teoria kuleje.

 

Przypominam, że w UK chcą wydłużyć wiek do 70 lat. Ciekawe jak zareagują na to nasi obywatele tam pracujący.

 

Problemem naszego systemu jest to, że mamy najmłodszych emerytów i rencistów w Europie. Średnia wieku emeryta w Polsce to 57 lat chyba gdy w Niemczech to chyba 65 lat. Czego byśmy nie zrobili, co roku musimy mieć ok 170 mld na wypłatę obecnych emerytur i żadna reforma nie pomoże temu chyba, że obecnym emerytom zabieramy emerytury. Dodatkowy podatek na bezdzietnych nie pomoże bo, to że dzieci nie robimy to nie wina systemu a kultury. Dzieci to już zbędny balast w obecnym życiu.

 

Masz racje jednak postawmy pytanie dlaczego mamy najmłodszych emerytów ? Uderz w stół a od razu Ci powiedzą bo Polak to kombinator otóż nie wszyscy kombinują gro osób w młodym wieku choruje nie tak jak Niemcy czy inni dlaczego bo mało zarabiamy dużo robimy na śmieciówkach wręcz się zaharowujemy (nie wszyscy to prawda) kiepska opieka zdrowotna i profilaktyka ot dlaczego mamy dużo chorych w młodym wieku ludzie często nie mają na doktora, na jedzenie które jest dobre a nie z biedry czy fastfoodów .... Jemy źle, źle nami się opiekują służby zdrowotne, kiepska profilaktyka i kiepskie standardy życia to jest to dlaczego mamy tak wielu chorych i rencistów. Owszem paranoją jest że 35 letni mundurowy, górnik chyba kilka lat później idą na emerytury to powinno się skończyć.  Czy też nauczyciel 4 miechy wolnego w roku a podwyżek chcą co miesiąc albo pielęgniarki śmiech mnie bierze jak jedna z drugą się wypowiadały ze muszą pracować na trzech etatach żeby zarobić 6 tys. Powiedz pani na kasie w biedrze żeby robiła na trzech etatach ciekawe w jaki sposób ma to zrobić skoro robią po 12 godzin za min. krajową a ciekawe jak pielęgniarki robią na trzech etatach więc cały tydzień ich nie ma w domu ? A kiedy śpią ?  Także punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... Wielu także mówi jak to rolnikom jest dobrze nic nie robią dopłaty płyną w polu rośnie a oni jeżdżą pod sejm ciągnikami po 200 tys. (swoją drogą banda durni, którzy dali się wyciągnąć i pojechać tam tymi ciągnikami a było wyjechać 330 władymircami 360 a nie od razu pokazywać jakie to oni nie mają ciągniki, a fakt jest taki że Ci co naprawdę maja biedę tam nie pojechali bo tak jak mleczarze nie mieli czasu na to by jechać a inni kasy na ropę bo przecież nie oszukujmy się ale jechać tyle km ciągnikami ok 200 koni to troszkę spalili ropki) tylko nikt nie widzi tych kredytów, tego że połowę netto dali a teraz haruje jeden z drugim ciężej niż przed wzięciem ciągnika czyż nie tak. 

Edytowano przez aster453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renesis16xT    13

Jaki jest stosunek Dudy (czy raczej Jarka) do KRUSu?


Zapraszam na mój kanał na YouTube i Facebook:

Agroblog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

dzisiaj zajeżdżam na pole ,ponad ha dziki zniszczyły pastwiska ,gdzie mam wypasać byly protesty ,obiecanki a najprostrzego problemu nie mogą rozwiązać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2060

Bronisław Komorowski skupia w sobie całe zło. Po pierwsze nie potrafi się zachować. Stawanie na krześle w Japońskim parlamencie jest ostatnim przykładem. Nie wymagamy tu wyższej kultury, ale tego czego wymaga się od każdego ucznia liceum, jakiegoś elementarnego obycia. Po drugie, urzędujący prezydent sprowokował powstanie pojęcia “walnąć Bronka”. Cytowanie słów “Jana Pawła Trzeciego” czy “wychodzenie z NATO, jestem po rozmowie z premierem” to śmieszne przykłady. Obrażanie Obamy i sugerowanie by lepiej pilnował żonę, czy nazywanie Palaków sprawcami holokaustu Żydów, są już mniej śmieszne, bo wyrządzają realną szkodę Polsce.

Teraz kwestie poważniejsze – zagadywanie problemów chwytami stylistycznymi. Symboliczna jest wypowiedz: “nie ma Polski A, B, C i D, jest jedna Polska”. Fakty i statystyki mówią co innego. Jest Polska A i B. Ale co tam fakty, liczy się rymiarstwo. Wszystko to podlane jest niejasnymi związkami z wywiadem wojskowym i przemówieniami w stylu wiejskiego proboszcza – pompatycznie, gdzie banał goni banał.

Dopóki jest “Komorowki i reszta”, ciemny lud to kupi. Podczas bezpośredniej debaty Komorowskiego z Dudą, bardzo szybko wyjdzie, jak ........ prosty jest obecnie urzędujący prezydent. Trzeba jednak powiedzieć, że lud też jest prymitywny, więc niekoniecznie musi to być wada.

 

Dla zwolenników pis i po (w szczególności), zamiast wypisywać bzdury wystarczy poczytać roczniki statystyczne zawierające dane mikro i makroekonomiczne w czasie rządów pis i po. Są dostępne dla każdego, wystarczy tylko umieć czytać. Po owocach ich poznacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ale jak? Że jak PiS doszedł do władzy to już pierwszego dnia wskaźniki poszybowały w górę?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3037

moze nie pierwszego ale to byl najlepszy czas dla swiatowej gospodarki wiec i polsce skapnelo pare % pkb.

ja na szczescie jestem z polski a wiec glosuje na komorowskiego, choc w mojej wsi duda wygral w I turze ale to tylko malopolski wyjatek ze bogaci glosuja przeciw swoim interesom.

w starym krakowie duda dostal najwyzej 25 % , w szpitalu specjalistycznym wygral [jak zwykle pis] bezapelacyjnie, w aresztach i wiezieniach jak zawsze marnie -na monte gora bronek :D , to dziwne ze psychicznie chorzy i wiezniowe doskonale rozumieja swoje interesy tylko rolnicy nie wiedza na kogo glosowac i 52 % poparlo dude, moze temu jest tak zle na wsi.

 

ela -moze komorowski jako stary mysliwy przyjedzie i wystrzela dziki-tak na powaznie obracam sie w srodowisku mysliwych i wiem ze to nie takie proste, mnostwo biurokracji, mieso tanie, nie ma komu po nocach czatowac, dziki sie mnoza na potege dzieki zmianom klimatu i kukurzydzy, to drogie hobby -sam ich kasuje na parenascie stow. a gdzie ziarno, nawoz,opryski,dzierzawa ziemi na poletka, ludzie niszcza ambony, kradna zanete, w naszym kole za ostatni rok odstrzelili 63 szt  w podmiejskim rejonie gdzie lasow jest moze 5%. pare lat temu jezdzili w polske na polowania na dziki.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2060

Tak. Napełnili balony helem (żeby nikt nie widział to zrobili sztuczna mglę), przywiązali do wskaźników i wypuścili w powietrze. Stary jak to ruszyło, jak poszło w niebo to aż o. Rydzyk się przeżegnał, a Obama zadzwonił do Władimira bo myślał, że ruskie pochlali i zamiast nacisnąć guzik od spłuczki to nacisnęli guzik od atomówki.

 

taki właśnie jest poziom, zero czytania, zero faktów, tylko domysły, fantasmagorie, pomówienia, kłamstwa

 

jak choćby najnowsza wypowiedź Komorowskiego:

 

Prezydent, wzorem Andrzeja Dudy, spotkał się z wyborcami, spacerując kilka godzin w otoczeniu sztabu wyborczego i Roberta Korzeniowskiego. Nie uniknął trudnych pytań. Młody chłopak zapytał Komorowskiego, jak ma znaleźć pracę i za co żyć, kiedy jego siostra dopiero po trzech latach znalazła pracę, dzięki której zarabia 2 tys. złotych:

- Znaleźć inną pracę. Wziąć kredyt. Mieć pracę. Wiesz, że w Polsce spada bezrobocie? A w Anglii idzie w górę - odpowiedział.

 

UK UNEMPLOYMENT RATE w ciągu trzech lat spadł z 8,30 na 5,60 i cały czas jest w trendzie spadkowym

 

 

czy pokaz wyżyn intelektu:

 

Dziennkarz zadaje pytanie Prezydentowi Komorowskiemu:

- Kto jest naszym najważniejszym sojusznikiem w Unii Europejskiej ?

- Ale w Unii ? , spytał Prezydent

- Tak , odpowiedział dziennikarz.

- To cały Świat zachodni , to są Stany Zjednoczone i Unia Europejska, ale oprócz tego ważnymi krajami są nasi sąsiedzi.

 

 

 

pozostaje mi tylko powtórzyć:

Podczas bezpośredniej debaty Komorowskiego z Dudą, bardzo szybko wyjdzie, jak ........ prosty jest obecnie urzędujący prezydent. Trzeba jednak powiedzieć, że lud też jest prymitywny, więc niekoniecznie musi to być wada.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BomV    190
Napisano (edytowany)

ale że co rolnicy powinni głosować na Komorowskiego bo nam raj otworzył czy zrobił coś co by rolnikom pomogło??? Chłopie jakbyś mi to w oczy powiedział czy komuś ze słabymi nerwami to byś dostał w pysk. Z twojej wypowiedzi mogę tylko ZASUGEROWAĆ że oglądasz za dużoooo TV zaczerpnij troche wiedzy z niezaleznych stron internetowych oraz innych źródeł, ja np. od czasu do czasu po wiadomościach i faktach włączam yt i oglądam co kto powiedział a nie to co redaktor wyszarpnął z całej wypowiedzi dodał kilka słów i już bajka idzie w inna strone. 

 

O tak @nie z niecierpliwością czekam na ta debatę :D Ależ będą jajca. Co do twojego postu nie wiem o co kaman z tymi balonami :D

Edytowano przez BomV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RaFaL47    11

Nie jestem za PiS-em ale Komorowski to jakiś żart. Nie pamiętam żeby wygłosił jakieś przemówienie którego by nie przeczytał (nawet podziękowania) żenada. Figurant który jest kierowany zakulisowo i tyle. Co do dzików to w ramach ćwiczeń wpuścić wojsko i niech się cwiczo (nie pamiętam gdzie ale tak zrobiono w Rosji albo Białorusi). Ludziom jak nie pasuje dziczyzna to na mielonke dla kotów.
jacus@ co Bronek poprawił dla rolnictwa za swojej kadencji a raczej PO. Sprzedadzą kopalnie, lasy, Ciebie z twoim polem wprowadzono euro, a Ty na swoim będzie parobkiem u Niemca czy kogo tam. Jeszcze tylko niech wprowadzo euro i nie mamy suwerenności gospodarczej jak dojdzie do manipulacji waluto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie stwierdziłam, że tematy polityczne to istne kabarety, za którymi zresztą nie przepadam również....Dzięki Wam uśmiech sam pojawia się na twarzy i ubaw po pachy :lol: bo lepiej się śmiać z tego niż płakać. Lubię czytać Wasze posty... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Przed wyborami w Polsce dzwoni Merkel do Putina.

- To co wasz Prezydent ,nasz premier?

 

I było by to śmieszne gdyby nie było prawdą .

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newagro    7

Bawi mnie jak rośnie nam kolejny super "duda" obrońca i znawca Polskiej wsi  


Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26
Napisano (edytowany)

moze nie pierwszego ale to byl najlepszy czas dla swiatowej gospodarki wiec i polsce skapnelo pare % pkb.

ja na szczescie jestem z polski a wiec glosuje na komorowskiego, choc w mojej wsi duda wygral w I turze ale to tylko malopolski wyjatek ze bogaci glosuja przeciw swoim interesom.

w starym krakowie duda dostal najwyzej 25 % , w szpitalu specjalistycznym wygral [jak zwykle pis] bezapelacyjnie, w aresztach i wiezieniach jak zawsze marnie -na monte gora bronek :D , to dziwne ze psychicznie chorzy i wiezniowe doskonale rozumieja swoje interesy tylko rolnicy nie wiedza na kogo glosowac i 52 % poparlo dude, moze temu jest tak zle na wsi.

 

ela -moze komorowski jako stary mysliwy przyjedzie i wystrzela dziki-tak na powaznie obracam sie w srodowisku mysliwych i wiem ze to nie takie proste, mnostwo biurokracji, mieso tanie, nie ma komu po nocach czatowac, dziki sie mnoza na potege dzieki zmianom klimatu i kukurzydzy, to drogie hobby -sam ich kasuje na parenascie stow. a gdzie ziarno, nawoz,opryski,dzierzawa ziemi na poletka, ludzie niszcza ambony, kradna zanete, w naszym kole za ostatni rok odstrzelili 63 szt  w podmiejskim rejonie gdzie lasow jest moze 5%. pare lat temu jezdzili w polske na polowania na dziki.

 

Sory że będę taki mocny ale chyba ok krakowa to z kobierzyna jesteś dokładnie ze szpitala skoro piszesz że jesteś z Polski ( nie koniecznie musisz być prawdziwym Polakiem, w ogóle Polakiem ) i będziesz na komorowskiego głosował wg mnie tylko elyta żydowsko-komuchowska bedzie glosować na komarenkę z bulu połączonego...

 

Nie pisz kto jest Polakiem a kto nie jest jak nie wiesz co to znaczy być Polakiem !!! To że nie zagłosuje na komarenkę nie znaczy że nie jestem Polakiem być może w ogóle nie pójdę do wyborów, albo pójdę żeby skończyć z tą farsą PsełdoObywatelską. Śmieszy mnie to że jak się pojawia Duda to od razu jak z rękawa wyciągają nam jarka albo rydzyka to już się zdewaluowało konkrety a nie strachy na lachy jak w średniowieczu każdy ma swój rozum i zgodnie z nim niech wybierze ... 

 

A i tez jestem z okolic Krakowa 

Edytowano przez aster453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo najlepiej jest straszyć, ludzie poziomu jacka tylko to umieją a nie potrafia  pokazać konkretnych argumentów, proszę nie pisać że okolice Krakowa, ja też jestem z okolic i moja dziewczyna też i obydwoje byliśmy za Dudą i w drugiej turze też ja nie zamierzam się łączyć kolejne 5 lat w bulu i nadzieji, sporo jeżdżę teraz z towarem po targach i widzę że w ludzi wstąpił nowy duch do tej pory nie wierzyli że da się złodziei od koryta odepchnąć a teraz ludzie widać że idą w drugą turę nawet ci co głosowali na Kukiza ida na dudę. W każdym razie jak będą parlamentarne głosuje na Kukiza, facet z jajami moze w końcu zrobi porządek w tym bagnie. A dwa mówicie, Pis jak będzie będzie wojna Polsko-Ruska, ogarnijcie się ludzie , lata ich rządów 2005-2007 mieliśmy największy handel z Rosja po czasach Komunistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Za poprzednich rządów PiS nie było jeszcze katastrofy smoleńskiej a w PiS jest jedna osoba która ma fioła na tym punkcie.Wojny nie będzie bo Jarek jest za krótki na takie coś.W drugiej turze głosuje na Dude.A na jesieni oczywiście Kukiz bo dawno w polskiej polityce nie było chłopa z jajami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3037

chlopow z jajami bylo pelno, tylko ze sie okazalo ze jajami nie da sie rzadzic trzeba troche rozumu, sprytu, przekupstwa, szantazu itp. i dopiero wtedy mozna sprawnie rzadzic w naszym [i nie tylko] kraju . zreszta jesli duda wygra wybory- co jest bardzo prawdopodobne- sami sie przekonacie jak bedzie pieknie i wspaniale, jak od razu nam sie poprawi-juz to widze , za stary jestem i za duzo pamietam zeby wierzyc w cuda, tak samo bedzie jesli wygra komorowski -ja nie mam i co do niego zadnych zludzen, jak nie moze byc lepiej to przynajmniej bedzie smieszniej  :D  :D  :D

koledzy "krakowiacy" jak macie na blachach KRA to mozemy pogadac bo jakos z ludzmi z za kordonu to nie moge znalesc wspolnego jezyka. B)


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj