Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11509 odpowiedzi na ten temat

#4781 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 24 luty 2016 - 12:21

staraj się wypowiadać za siebie i nie uznawać bez podstaw swoich racji  skoro inni twierdzą inaczej 

każdy tu wypowie się sam więc nie stosuj tych płytkich i chamskich technik samo pochwały i uciekania do epitetów bo to nie pomoże 

pienisz się tak samo w innych tematach nie mając nic sensownego do powiedzenia 

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 16:00
  •  

#4782 Share osterley

osterley

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 24 luty 2016 - 12:21

Problem jest taki że to ty , ja i wileu innych będziemy te rachunki spłacać. Jak ktoś nie miał nic - to mu z niczego wezmą całe nic.

Oni się skupią a tych co coś robią żeby te rachunki spłacili.

#4783 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2832 postów

Napisany 24 luty 2016 - 12:41

Jeden ma urojenia, a drugi urwał się z choinki. :D

#4784 Share osterley

osterley

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 24 luty 2016 - 12:53

Znaczy się piszesz o maliniaku i jego prezesie kaczyńskim ? ;)

#4785 Share henio2

henio2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 502 postów

Napisany 24 luty 2016 - 13:12

Nie o Schetynie i Swetru :D :D ;)

#4786 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 24 luty 2016 - 13:15

Troche więcej niż po 10 procent poparcia mają dwie wielkie siły opozycji, a noszą się jakby po 50 mieli. Napewno zawiedzeni górnicy i rolnicy w następnych wyborach zagłosują na nowoczesną. To taka nowoczesna partia, przez 100 dni 120 wniosków o przerwe i ani jednego projektu ustawy. Nikt marszałkowi nie zarzuci że ma jakąś zamrażarkę i chowa tam projekty opozycji bo takowych projektów  nie ma.

#4787 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2832 postów

Napisany 24 luty 2016 - 13:26

Nie wytłumaczysz im tego, bo w TV chcieli aby rozumieli zupełnie inaczej.

#4788 Share osterley

osterley

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 24 luty 2016 - 13:36

Troche więcej niż po 10 procent poparcia mają dwie wielkie siły opozycji, a noszą się jakby po 50 mieli. Napewno zawiedzeni górnicy i rolnicy w następnych wyborach zagłosują na nowoczesną. To taka nowoczesna partia, przez 100 dni 120 wniosków o przerwe i ani jednego projektu ustawy. Nikt marszałkowi nie zarzuci że ma jakąś zamrażarkę i chowa tam projekty opozycji bo takowych projektów  nie ma

Kwesta czasu jak ci "zadowoleni" górnicy zaczną palić opony w warszawie. Podobnie jak kwestią czasu są protesty rolników -  dopłat nie ma, ceny słabe , nawozy drogie - a wiadomo kogo się wini. Niech tylko minie ten powyborczy amok.

Ale to tylko moje zdanie - Mi to wisi kto rządzi dopóki nie zaczyna się pchać na mój "plac zabaw". A że ci sie pchają więc ciężko im dobrze życzyć. Jeszcze na dodatek ta karykatura prezydenta.

#4789 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 24 luty 2016 - 13:38

W jakie piękne słowa ubrałeś wasze wywody o łamaniu konstytucji przez rząd z powodu nie respektowania orzeczeń TK.

Szkoda że wtedy mówiliście innym tonem.

O jakim łamaniu piszesz? Tych 48 wyrokach TK których PO tak miało nie spełnić? Nie spełniło bo nie dało się spełnić gdy zakwestionowany przepis z ustawy zniknął albo ustawa była już nieaktualna. Trudno wtedy naprawić coś czego nie ma.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#4790 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2832 postów

Napisany 24 luty 2016 - 13:49

To co było jest nie spójne z tym co tu pisano, swoje złudzenia chcieli wmówić innym bo im się wydawało że mają rację gdyż TV im tak powiedziało.

Nawet co niektórzy uwierzyli że TK chce zablokować ustawę 500 + dlatego utworzyli KOD który pod hasłem ,,obrona demokracji,, stał na straży ustawy 500+. Zresztą sam giertych nie krył zadowolenia z osiągniętych rezultatów kodu, tj obrona ustawy 500+ z trybunałem czy bez. :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4791 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 24 luty 2016 - 14:04

Tylko koni żal  https://www.nik.gov....inach-koni.html

#4792 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 24 luty 2016 - 14:12

Kwesta czasu jak ci "zadowoleni" górnicy zaczną palić opony w warszawie. Podobnie jak kwestią czasu są protesty rolników -  dopłat nie ma, ceny słabe , nawozy drogie - a wiadomo kogo się wini. Niech tylko minie ten powyborczy amok.

Ale to tylko moje zdanie - Mi to wisi kto rządzi dopóki nie zaczyna się pchać na mój "plac zabaw". A że ci sie pchają więc ciężko im dobrze życzyć. Jeszcze na dodatek ta karykatura prezydenta.

Tylko teraz ktoś rozmawia z górnikami ,rolnikami nie robi z nich idiotów w mediach ,a co do cen to nawozy potaniały,a dopłaty płacą mimo nie działającego systemu

#4793 Share henio2

henio2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 502 postów

Napisany 24 luty 2016 - 14:56

Dokładnie ale Ci wyznawcy PO-Pslu snują jakieś teorie sPISkowe ;)

#4794 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 24 luty 2016 - 15:34

http://fakty.interia...esz,nId,2150537

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#4795 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 24 luty 2016 - 15:59

Nawet co niektórzy uwierzyli że TK chce zablokować ustawę 500 + dlatego utworzyli KOD który pod hasłem ,,obrona demokracji,, stał na straży ustawy 500+.  

jedynym , który w to uwierzył byłeś ty , ale dobrze że dotarło i choć przewrotnie to nabijasz się sam z siebie 

to się chwali dla idioty który twierdzi że musi być na słońcu żeby doznać poparzenia bo inaczej nie uwierzy że to właśnie słońce co dzień samo do niego zagląda  :D

#4796 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2832 postów

Napisany 24 luty 2016 - 16:00

I takich ludzi jak krasus, nam potrzeba tu na forum, którzy bacznie śledzą i przytaczają wszelkie nieudolności pseudo redaktorów.

EDIT:

marko jestem w stanie zrozumieć że coś tam próbujesz wywalczyć dla siebie z tej rozmowy o TK, jednak nie skutecznie.

ale pojąc nie mogę, dlaczego mianujesz się idiotą i na dowód tego przytaczasz, swój niezrozumiały tok myślenia.

Powtarzam, nie trzeba być na słońcu by wiedzieć że parzy. :ph34r:

Czym ty jeszcze nas zaskoczysz? :P

Edytowany przez damianzbr, 24 luty 2016 - 16:13.

#4797 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 24 luty 2016 - 16:35

widzisz nie oceniaj ludzi swoją miarą , ja tu nie jestem po to  żeby zaskakiwać 

za słaba moja wiara ;)

historia_prawdziwa.jpg

Edytowany przez marko-kolo, 24 luty 2016 - 16:42.

#4798 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2832 postów

Napisany 24 luty 2016 - 17:07

Z tego co słyszałem od znajomych na Żolibożu on wcale taki mały nie jest.

Więc nie bądź taki skromy że słaba, skoro daliście radę.

jarek, jarek się nie ożeni.

i marko kolo tego nie zmieni.

#4799 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 24 luty 2016 - 17:41

Jeden ma urojenia, a drugi urwał się z choinki. :D

Napisał człowiek, który sam zadawał pytania i sam na nie odpowiadał. Wymyślając jakąś fikcyjną ankietę, aby udowodnić inną fikcję. Którym jesteś?

To że ty ciągle masz jakieś zwidy o jakimś cyrku i z tego powodu próbujesz mi wmówić na co się zasadziłem lub w co uwierzyłem, nie znaczy że każdy do okola cierpi na taką przypadłość.  :D

Kończę bo doświadczeniem sprowadzasz mnie do swojego poziomu, uwłaczającego poziomu. :wacko:

Uwierzyłeś, uwierzyłeś. Jarek wmówił ci, że TK zablokuje 500 zł na dziecko i uwierzyłeś. Chciałeś to udowodnić przy pomocy fikcji i domniemań. Więc nie kłam, że nie uwierzyłeś bo ponoć nie kłamiesz. Z tym poziomem to nie przesadzaj. Bo u ciebie różnie z tym bywa. Twoje złote myśli tu publikowane są naprawdę na jakimś nie znanym poziomie.

Troche więcej niż po 10 procent poparcia mają dwie wielkie siły opozycji, a noszą się jakby po 50 mieli. Napewno zawiedzeni górnicy i rolnicy w następnych wyborach zagłosują na nowoczesną. To taka nowoczesna partia, przez 100 dni 120 wniosków o przerwe i ani jednego projektu ustawy. Nikt marszałkowi nie zarzuci że ma jakąś zamrażarkę i chowa tam projekty opozycji bo takowych projektów  nie ma.

Wystarczy, że nie zagłosują na PiS. Nie zakładaj wyjść zero jedynkowych, że jak nie na tą partię to na tą. Trzeba będzie szukać koalicjanta. Ewentualnie opozycja może stworzyć kolalicję większościową. I chociaż PiS wygra wybory może wyladowac w opozycji. Zostało jeszcze prawie cztery lata, kupa obietnic i problemów i mało pieniędzy w kasie. Po co opozycja ma składać projekty skoro PiS nawet nie raczy nimi się zająć.

Tylko teraz ktoś rozmawia z górnikami ,rolnikami nie robi z nich idiotów w mediach ,a co do cen to nawozy potaniały,a dopłaty płacą mimo nie działającego systemu

Tak rozmawia. Premier w styczniu prosiła górników by nie strajkowali. Bo zagrożona była wypłata czternastek. Tak naprawdę sytuację ratują związki zawodowe. Które porozumiały się z PiSem przed wyborami. I teraz nie bardzo wiedzą co robić. Z jednej strony są opóźnienia w realizacji obietnic wyborczych. Z drugiej związkowcy na razie siedzą cicho. Bo w PiS uwierzyli.

Co do wypowiedzi pani Witek. Już mówiłem przekaz medialny PiSu jest dostosowany do poziomu ich wyborców. Ta kobieta myli stawkę godzinową z kwotą wolną od podatku. Twierdząc, że ta ostatnia to sprawa pracodawca pracownik. Potem to durne tłumaczenie, że PiTy rozlicza się raz w roku w Polsce. I oni od listopada nie zdążyli. Mówi te bzdury. A potem dodaje, że trzeba ludziom tłumaczyć. To nie mogła powiedzieć, że na koniec roku 2016 będzie.

Dzisiaj Błaszczak twierdzi, że komendanta z przeszłością powołał uwaga z winy PO. Bo za PO ten człowiek pełnił różne funkcje to i on go powołał. Normalnie durnota goni durnotę.

Edytowany przez hubertuss, 24 luty 2016 - 20:21.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4800 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 24 luty 2016 - 19:10

ale tempo od wczoraj trudno sie połapac

kolezanka pisała ze władza rozmawia z górnikami

http://gornictwo.wnp...8054_1_0_0.html

http://gornictwo.wnp...8093_1_0_0.html

Edytowany przez GoRAL1, 24 luty 2016 - 20:02.