Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11694 odpowiedzi na ten temat

#4261 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 13 luty 2016 - 08:19

To pewnie akurat tych uczciwych ukarali hehe ;)

Tych z poza układu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 01:54
  •  

#4262 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 13 luty 2016 - 11:47

Tylko że jeden układ zastąpiono innym. A cała dyskusja toczy się o to, który gorszy. Władza to zawsze jakiś układ. Nie bądź naiwna jak dziecko.

#4263 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 13 luty 2016 - 13:57

Powstaje nowy instytut do badania zbrodni nazizmu i totalitaryzmu. 
A nie idzie powołać czegoś od innowacji nowych technologii albo chociaż tylko zapobieganiu głupocie.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4264 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 13 luty 2016 - 15:13

Instytut Myśli Logicznej to byłaby piękna inicjatywa. Na to nawet chętnie bym 1% podatku przekazał ;) Nasze obecne władze niestety nie maja kompletnie pomysłu na przyszłość za to świetnie się czują polityce historycznej. Niedługo powstanie komisja ds. badania zbrodni krzyżackich a nastepnie sejm podejmie uchwałę potepiajacą postawę hetmana Chmielnickiego. Fajnie, ale co z tego?   

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#4265 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 13 luty 2016 - 15:16

węgry 2007 pkb 0,5
węgry 2013 pkb 1,5

twoja bezsilność jest piękna :)

Ja nie jestem bezsilny tylko śmieję się z pisowskiego działacza przygłupa za jakiego cię uważam .Wygadałeś się że masz pislamską legitymację :D Idź szkolić swój ciemny lud i wkładać im do łba banialuki :D Węgrom przez 7 lat rzeczywiście PKB urosło że ho ho :D Normalnie to powinni mieć z 3 % minimum przyrostu jako kraj rozwijający się w EU i korzystający z programów pomocowych .Gdybyś nie był taki ciemny to byś wiedział że Polskę ominął kryzys tylko dlatego że właśnie korzystała z programów pomocowych .Banialuki które opowiadali eksperci PO/PSL i będzie opowiadała twoja pislamska partia dla normalnego człowieka są idiotyzmami dla prostej gawiedzi przed tv .Wystarczy że Bruksela przykręci wam kurek i PKB Polski spadnie do 0% .Dlatego że nie myślicie o rozwijaniu gospodarki tworząc do tego odpowiednie mechanizmy podatkowe a uprawiacie tylko nierządy rozdawnictwa głupiego .Myślę że za 4 lata waszych rządów to Polska bardziej będzie przypominać Grecję z kryzysu niż kraj który ma się rozwijać .Po prostu fundusze UE przeżrecie a nie wykorzystacie

#4266 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1489 postów

Napisany 13 luty 2016 - 15:24

Widzisz ten ciemny lud wygrał demokratyczne wybory i teraz takie człowieki jak ty z KODem mogą sobie podskakiwać i kwiczeć i nic to nie zmieni B)

#4267 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 13 luty 2016 - 15:31

A może Instytut Rzutu Granatem gdzie mogła funkcjonować np. Katedra Odginania Zawleczki?
Albo Instytut Roztrząsania Obornika metodą wybuchową?

#4268 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 13 luty 2016 - 15:42

Co się dziwicie. Tabuny absolwentów historii muszą gdzieś znaleźć pracę. IPN jest już nimi zapchany. Potrzebny nowy urząd.

Na czele delegacji do Indii o charakterze gospodarczym pojechał minister kultury Gliński. Powinni raczej Morawieckiego wysłać. Lub innych ministrów bardziej z tym związanych. Ale gdzie tam PiSowscy notable muszą po Świecie pojeździć  A Morawiecki to żaden działacz a bardziej fachowiec. Więc jest od czarnej roboty.

Edytowany przez hubertuss, 13 luty 2016 - 15:54.

#4269 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 13 luty 2016 - 15:52

Widzisz ten ciemny lud wygrał demokratyczne wybory i teraz takie człowieki jak ty z KODem mogą sobie podskakiwać i kwiczeć i nic to nie zmieni B)

Bo mądrych ludzi w Polsce została garstka bo większość wyjechała do normalnych krajów .Zostali tylko ciemniaki co wierzą guru kaczorowi .KOD-y srody mnie nie interesują .Mam takie pytanie .Co za debil z pislamu nadał wam tem tekst o kwiczeniu a wy jak te debile powtarzacie za nim ?Możesz odpowiedzieć kwicząc :D

#4270 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 13 luty 2016 - 15:57

A co mają odpowiadać? Zero argumentów. Jak można logicznie obronić ten nieudolny rząd? Nie da się logicznie. To w kółko piszą o kodzie, kwiku czy, że PO robiła to czy tamto. To im wpiera PiS a oni reszcie. Myśląc, że na głupszych od siebie trafili. Nie na darmo badania pokazują, że na PiS głosują gorzej wykształceni.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4271 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 13 luty 2016 - 16:03

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Szkoda Morawieckiego i Szałamachy w tym rządzie. Widać, że coś potrafią i chcą ale będą ograniczani.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#4272 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 13 luty 2016 - 16:03

:)

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#4273 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 13 luty 2016 - 16:07

A co mają odpowiadać? Zero argumentów. Jak można logicznie obronić ten nieudolny rząd? Nie da się logicznie. To w kółko piszą o kodzie, kwiku czy, że PO robiła to czy tamto. To im wpiera PiS a oni reszcie. Myśląc, że na głupszych od siebie trafili. Nie na darmo badania pokazują, że na PiS głosują gorzej wykształceni.

Słabiej wykształceni, mniej ambitni, mniej zaradni bardziej sfrustrowani (znowu w życiu mi nie wyszłoooo!) = bardziej socjalni.

PIS jest bardziej socjalny od SLD i dlatego nie ma ich w sejmie   .Kwiik, kwiiik, kwiiiiik! ;)

Edytowany przez Ulman, 13 luty 2016 - 16:09.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#4274 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 13 luty 2016 - 16:12

Podobno nasz PAD jest zniesmaczony niskim poziomem nauczania języka polskiego w za Odrą. To tam aż tak uciskają biedną polonię że trzeba interwencji?

#4275 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 13 luty 2016 - 16:15

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Też uważacie, że protestujący sklepikarze to poprzedni układ i kwiczą bo są odrywani od koryta?
Co ja co, ale kibicuję PiSowi w tym, że zrobią porządek z kopalniami.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#4276 Share konrad82

konrad82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 972 postów

Napisany 13 luty 2016 - 16:22

Bo mądrych ludzi w Polsce została garstka bo większość wyjechała do normalnych krajów .Zostali tylko ciemniaki co wierzą guru kaczorowi .KOD-y srody mnie nie interesują .Mam takie pytanie .Co za debil z pislamu nadał wam tem tekst o kwiczeniu a wy jak te debile powtarzacie za nim ?Możesz odpowiedzieć kwicząc :D

To co tu robisz ciemniaku???? Pakuj manatki i jedz do ,,normalnego'' kraju do tych mądrzejszych...

#4277 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 13 luty 2016 - 16:53

To co tu robisz ciemniaku???? Pakuj manatki i jedz do ,,normalnego'' kraju do tych mądrzejszych...

Idioto ja już od 1996 od stycznia mieszkam i pracuje w normalnych krajach .Dlatego mam dobry osąd bo patrzę na Polskę z zewnątrz i porównuję do tego jak nie które dobre dla gospodarki rzeczy funkcjonują u innych a jak kulawo to wygląda w Polsce .Wiem też jak to jest być Polakiem i wstydzić się za rządzących w Polsce przed innymi ludźmi z innych krajów .To że ty od święta odwiedzisz miasto powiatowe czy miasteczko w którym odbywa się jarmark co 2 tygodnie to nie mierz wszystkich swoją miarą .Dlatego masz skrzywiony obraz tego co się dzieje w Polsce i jak postrzegana jest w świecie .

Share Krassus

Też uważacie, że protestujący sklepikarze to poprzedni układ i kwiczą bo są odrywani od koryta? 
Co ja co, ale kibicuję PiSowi w tym, że zrobią porządek z kopalniami. 

PIS nic nie zrobi z kopalniami a raczej tylko wpędzi kraj w kolejne długi przez nie .Na górników jest tylko jedno lekarstwo .Prywatne kopalnie i  przywileje ograniczone do 0% .Jakoś prywatne kopalnie nie wyciągają ręki non stop po państwową kasę i radzą sobie 

Edytowany przez akko, 13 luty 2016 - 16:59.

#4278 Share rafalus8

rafalus8

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 169 postów

Napisany 13 luty 2016 - 16:53

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? http://www.jaroslaws...rownikami-ARiMR

#4279 Share konrad82

konrad82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 972 postów

Napisany 13 luty 2016 - 17:05

Skąd Ty wiesz jakie ja mam poglądy i gdzie ja byłem???? że się nie przechwalam tak jak ty nie znaczy że tylko jeżdze do miasta powiatowego....

Dla mnie jesteś PAJACEM KTÓRY KWICZy na forum, Ja jakbym miał kilkaset hektarów tak jak ty to znalazłbym sobie ciekawsze zajęcie , niż siedzenie na forum i pisanie z ,,ciemniakami''

Byłeś we Włoszech??? Taki picolino katso z ciebie.... :D :D :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4280 Share grzen

grzen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,budownictwo

Napisany 13 luty 2016 - 17:07

a wiecie mój kolega był kierownikiem arimr w powiecie i był w psl na moje pytanie ;'stary co cię trzyma w tym psl-u on odpowiada tak.cytuje;.słuchaj ja wiem że psl to największa k.rwa która każdej parti daje dupe ale wiesz ja mam robote moja żona ma robote i znajomi też mają/