nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Ulman    5575

Uważam że z premedytacją i wyrachowaniem mówili że na kazde mimo że w programie było inaczej. Wiekszość elektoratu wszelkich partii słucha co mówia w telewizorni  nie czytajac programów. Dopuszczam możliwość że wiedziała co jest w programie ale mówiła co kazali ale tez tak jak pisałem powyżej - może mówiła co kazali nie wiedząc jaki jest program. Jesli jestem w  "mylnym błedzie" to chetnie poczytam jaka jest twoja wersja, o ile sie doczekam bo do komentowania jesteś skory ale do odpowiedzi jakoś nie bardzo

Od rana nie wytłumaczyłeś mi miernocie czemu sianie nienawisci na UPAinie nam nie przeszkadza , pożyczamy im pieniadze mając niedobory w budzecie i jednoczesnie zapożyczamy sie u niemców.. 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

No pewnie, że w kampanii coraz wspominano celowo że na każde dziecko. Politycy pis wiedzieli co jest w programie ale nie zaglądał tam każdy. Chodziło oczywiście o maksymalne zamieszanie i przekaz główny, że na każde dziecko będzie 500 zł.

Nic mnie nie boli, że ten program wprowadziła. Bolec to może jak zaczną szukać na niego pieniędzy. Co do tego, że to oszustwo mówiła nie jedna osoba z jednym dzieckiem w tv. Ale czy wyborca pisu z dwojgiem czy więcej  dzieci to usłyszał? Jeśli nawet usłyszał to szybciutko wytłumaczył sobie, że te osoby na pewno nie głosowały na pis a teraz mówią,że oszustwo i że głosowały. Więc po co mam pokazywać takie osoby. Jak program wprowadzano tych osób cała masa wypowiadała się w mediach. Nie słyszałeś?

Powiedzenie na każde dziecko czy na drugie dziecko zabiera mniej więcej tyle samo czasu. Więc nie ma co się tłumaczyć, że się nie rozwodziła itd. Po prostu starali się jak najwięcej ludzi oszukać. Wprowadzając dezinformacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oficjalne przemówienia są bardzo skrupulatnie i zmyślnie przygotowywane. Od czego w końcu  mają sztab ^^ "od wizerunku" itp.

Dlatego wypowiedź  Premierowej jak najbardziej mogła być celowa, nie wątpię.

Inaczej mają się improwizowane wypowiedzi w kontakcie bezpośrednim z wyborcami, gdzie takie wpadki były ilekroć wychwytywane.

 

P.S. Ależ to takie niewinne kłamstewko..........a może perfidia i premedytacja. Ważne że skuteczna.

Uczyli się od najlepszych i wiedzieli, że tylko zagranie podobnymi kartami, dzięki którym we wcześniejszych wyborach zwyciężyło PO, da im szanse wybicia.

;)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Dlatego wynaleziono termin odpowiedzialność polityczna. Jest to termin specjalnie dla wyborców, mający dawać im złudzenie że mogą czegokolwiek wymagać od kandydata a już na pewno nie spełnienia obietnic. A najgorsze jest to że słysząc ten termin ludzie wyobrażają sobie że mogą z czegoś , kogoś rozliczyć (no chyba ż na niego następnym razem nie zagłosują).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

No pewnie, że w kampanii coraz wspominano celowo że na każde dziecko. Politycy pis wiedzieli co jest w programie ale nie zaglądał tam każdy. Chodziło oczywiście o maksymalne zamieszanie i przekaz główny, że na każde dziecko będzie 500 zł.

Nic mnie nie boli, że ten program wprowadziła. Bolec to może jak zaczną szukać na niego pieniędzy. Co do tego, że to oszustwo mówiła nie jedna osoba z jednym dzieckiem w tv. Ale czy wyborca pisu z dwojgiem czy więcej  dzieci to usłyszał? Jeśli nawet usłyszał to szybciutko wytłumaczył sobie, że te osoby na pewno nie głosowały na pis a teraz mówią,że oszustwo i że głosowały. Więc po co mam pokazywać takie osoby. Jak program wprowadzano tych osób cała masa wypowiadała się w mediach. Nie słyszałeś?

Powiedzenie na każde dziecko czy na drugie dziecko zabiera mniej więcej tyle samo czasu. Więc nie ma co się tłumaczyć, że się nie rozwodziła itd. Po prostu starali się jak najwięcej ludzi oszukać. Wprowadzając dezinformacje.

 

No widzisz a mnie oszukali bo dopłaty wprowadzili do bydła od 3 sztuki i co teraz mam zrobić ja oszukany czy ja nie muszę karmićv tych 2 sztuk tak jak ten co ma 3 a powinno być od pierwszej sztuki PO-PSL mnie oszukało bo ddzieli bydło na lepsze i gorszego sortu!!!!!!!!!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Co do Suwałk pani w białej bluzce prawdę powiedział. Ludziom dali po dwa złote z kawałkiem podwyżki emerytur a ojciec biznesmen dostaje miliony. Tego w tvp nie pokazali. Żeby dowiedzieć się w całości jak to było trzeba było fakty oglądać. Przyznam się, że za czasów po faktów nie oglądałem. Ale teraz do nich wróciłem. Bo z tvp wszystkiego się nie dowiesz. Tak samo Błaszczak mówił o walce o mandat senatora. A Anders, że to nie kampania. Ludzie nie są idiotami. Nie wyglądało to najkulturalniej. Ale taka prawda jest jak ci ludzie mówili.

Prawda jest taka, że ani pisowi ani po nie brakuje zasług. W podgrzewaniu wojny polsko - polskiej. Gdy rządziła po. Na państwowych uroczystościach zadymy robił aktyw pisu. Teraz jest odwrotnie. Zamieszanie robi po lub kod czy inni z opozycji. PiS będac 8 lat w opozycji przyzwyczaił się, że to oni organiuzują sprzeciw. Teraz nie mogą się pogodzić, że ten sprzeciw organizuje ktoś inny przeciwko pisowi.

Co do emerytur. Jan Olszewski dostał podwyżkę z 5 tys na 8 tys. Żona z 1,5 tys na 4 tys. Nie wiadomo za co. A szary Polak dostał 2,8 zł podwyżki. Taka to sprawiedliwość i dobra zmiana.

 

Do SUWAŁK to te panie bus przywiózł na warsawskich blachach ,przed wyborami parlamentarnymi pod gminą KRUS robił darmowe badania a obok w limuzynach posłowie PO i PSL tak wyglądała kampania

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

@henio, No w końcu mogę sie z toba zgodzić!  PIS to tacy sami oszuści jak PO  :lol:

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

No do świętych to im daleko, ale do Po jeszcze dalej, więc na kogo proponujesz oddać głos w następnych wyborach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Ja zapewnę zagłosuje na JKM lub kogoś o zbliżonych poglądach a ty głosuj zgodnie ze swoim światopogladem. Czemu PIS daleko do PO? Ich  naprawdę niewiele różni dlatego nieustannie się kłucą by sie odróżniać.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Spokojnie dopiero zaczynają. A tempo w przejmowaniu koryta mają dużo lepsze niż PO. Tak więc wszystko przed nimi.

 

No widzisz a mnie oszukali bo dopłaty wprowadzili do bydła od 3 sztuki i co teraz mam zrobić ja oszukany czy ja nie muszę karmićv tych 2 sztuk tak jak ten co ma 3 a powinno być od pierwszej sztuki PO-PSL mnie oszukało bo ddzieli bydło na lepsze i gorszego sortu!!!!!!!!!!!!!! ;)

 

Tusk obiecywał drugą Irlandię. Ale nie słyszałem by obiecywał dopłaty od którejś tam sztuki bydła. Co innego wydać jakiś przepis np dopłaty od którejś sztuki bydła czy zasiłek na co najmniej dwoje dzieci. A co innego obiecywać to w kampanii słowa nie dotrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafik87    16

Czyli co korzystniej było za PO i PSL gdy zadna kwota nie przysługiwała na dzieci, a lepiej było przejeść przez POsłów  w restauracjach po 1500 zł na jeden obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Pis za obiad z Orbanem zapłacił 13 tys. Taka jest prawda te partie nie wiele różni. A drugi fakt to, ze obie starają się wmówić ludziom, że jednak coś je różni. Popatrzcie na przejmowanie stołków. Gdzie ta różnica?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Umiesz linki otwierać to otwórz ten który wkleiłem. Twoje słynne powtarzane czytanie czytanie ze zrozumieniem. Artykuł jest z onetu półtora miesiąca przed wyborami. Jakie wnioski z tego linka potrafisz wyciągnąć? Zapomniałem że Ty tylko powtarzać po swoich idolach potrafisz.

 

Jak nie oszustwo to głupota. Gdy się okaże że jednak nie głupota wymyślą coś w zamian i tak w koło.

 

Już to przerabiałem. Najpierw było że nie znajdą na to kasy. Gdy się okazało że kasa jest to ponoć za rok ma jej zabraknąć.

 

Lemingi nieustannie dorabiają teorie, to ich praca to ich karma.

Nie ma się czym przejmować, bo każdy ma swój rozum i rzadko kto ich bierze na poważnie.

 

EDIT: Hubertus, próbuj dalej, może kiedyś uda ci się wmówić ludziom że czarne jest białe, ale wątpię.

Bo każdy potrafi zrozumieć że prezydenta, premiera, ogólnie gościa z zagranicy nie poczęstujemy obwarzankami z szklanką mleka.

Ale z drugiej str, co sami ludzie nie potrafią zrozumieć jak dwóch czy czterech pajaców spotyka się na obiedzie za kilkanaście tysięcy złotych aby pogawędzić że d*pie marynie, czy o tym że tylko idiota może pracować za 6tys zł.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

http://polska.newsweek.pl/prezydent-andrzej-duda-zmarginalizowany-dlaczego-boi-sie-kaczynskiego-,artykuly,381268,1.html

kurna ja tez jestem kibicem cracovii, dobrze ze, ani w zhp od 84, ani w unii wolnosci nie bylem, ani zadnych kurdupli sie nie boje. jezdzile kiedys na nartach ,ale dawno zapomnialem jak to sie robi.narty sprzedalem. :D

wydaje mi sie[ale nie jestem pewny] ze pis-owcy maja rozum -tylko dlaczego  rzadko go uzywaja ??????

taka refleksja z mojej wsi-jechalem sobie rano w dniu zbierania smieci i tylko przy jednej bramie byl samotny kosz i ani jednego worka z sortowanymi smieciami-nawet nie wiedzialem ze u nas ludzie tak dbaja o srodowisko- zgadnijcie jakiej partii banery wisza co kazde wybory na ogrodzeniu tego domu ?  ciekawe czemu wielbiciele pis-u pala smieci w piecu....


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafik87    16

Pis za obiad z Orbanem zapłacił 13 tys. Taka jest prawda te partie nie wiele różni. A drugi fakt to, ze obie starają się wmówić ludziom, że jednak coś je różni. Popatrzcie na przejmowanie stołków. Gdzie ta różnica?

 

To normalne że muszą wywalić nieudolnych i skompromitowanych ludzi którzy realizują inne założenia, jak mają rządzić w taki sposób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@Rafik87 iles tam lat temu PO to samo mówiła. A oddający władzę PiS i koalicjanci protestowali. Więc sam widzisz, że niczym się nie różnią.

@damianzbr Widać już mi się udało. Udowodniłem to tobie. Bo jak rozumiem pisząc o pajacach i obiedzie za kilkanaście tys miałeś na myśli Kaczyńskiego i Orbana. Bo obiady czy tam kolacje bohaterów nagrań z PO zamykały się sumą z reguły poniżej 10 tys. A więc kilku tysięcy.

Widzę tez, że odrobiłeś lekcje i postanowiłeś nie odnosić się konkretnie do moich wypowiedzi. Produkujesz tylko jakieś swoje luźne wywody. Masz rację. Jeśli masz znowu dostać nauczkę lepiej tak rób. Każdy weźmie to za żart i ci się upiecze. Nie ośmieszysz się tak jak ostatnio kilka razy.

Bez względu jak byś tu się nie skręcał to i tak Szydło 6 razy powiedziała o każdym dziecku. W tym w debacie i ekspoze. Więc daj se spokój z tymi pierdołami.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobrze wiesz o kim piszę tylko rżniesz głupa, gdyż nic innego nie potrafisz.

A jeśli faktycznie nie wiesz każdy kto to przeczyta uzna cię za przygłupa.

Więc wybieraj za kogo chcesz uchodzić za cfaniaczka rżnącego głupa, czy pospolitego głupka bez zdolności interpretowania prostych zdań?

Obiady tych pajaców kończyły się sumą z reguły za dużą o 100%.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Jak nie oszustwo to głupota. Gdy się okaże że jednak nie głupota wymyślą coś w zamian i tak w koło.

 

Już to przerabiałem. Najpierw było że nie znajdą na to kasy. Gdy się okazało że kasa jest to ponoć za rok ma jej zabraknąć.

 

Lemingi nieustannie dorabiają teorie, to ich praca to ich karma.

Nie ma się czym przejmować, bo każdy ma swój rozum i rzadko kto ich bierze na poważnie.

 

EDIT: Hubertus, próbuj dalej, może kiedyś uda ci się wmówić ludziom że czarne jest białe, ale wątpię.

Bo każdy potrafi zrozumieć że prezydenta, premiera, ogólnie gościa z zagranicy nie poczęstujemy obwarzankami z szklanką mleka.

Ale z drugiej str, co sami ludzie nie potrafią zrozumieć jak dwóch czy czterech pajaców spotyka się na obiedzie za kilkanaście tysięcy złotych aby pogawędzić że d*pie marynie, czy o tym że tylko idiota może pracować za 6tys zł.

Kasy nie ma - to nic , po prostu sie bardziej zapożyczymy a potem niech sie inni martwia jak to oddać. Dokładnie tak samo jak za PO.

Dobrze @damian .że jesteś bo już zaczynało mi brakować obiektywnych i konkretnych argumentów.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Spotkanie prezesów dwóch partii zapłacone z pieniędzy partii. Na rachunku jak byk stoi że płaci Pis.

Obiadek z kolegą zapłacony służbową kartą ministra. Płaci ministerstwo. Mogli sobie za obiadki płacić pieniędzmi Platformy. Ale tych szkoda, lepiej wydać na co innego a za obiadki płacić służbową kartą. Dyskusje przy tym mieli naprawdę o sprawach wagi państwowej. Kamieni kupa i debile pracujący za 6 tys.

 

Udowodniłeś Hubert jedynie że za bystry nie jesteś skoro nie widzisz różnicy.

Edytowano przez PawelWlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@damianzbr Widzisz nerwy ci puściły. Nawet na jednym zdaniu cię przerobiłem. Na jednym słowie. Nie mierz wszystkich swoją miarą. To, że rżnąłeś tutaj głupa przez ostatnie dwa tygodnie. Nie oznacza, że inni tak mają. W końcu nie kto inny jak ty wymyślał coś czego nie napisali inni i się z tym kłócił. Nie kto inny odpowiadał sam sobie na ankietę próbując udowodnić fikcję fikcją. Niestety co do rżnięcia głupa nikt cię tutaj nie pobije. Bo nie każdy wymyśli slogan w stylu skoro coś czytasz to się z tym zgadzasz. Przyszedłeś po paru dniach odpoczynku i koleiny prztyczek w nos.

Oczywiście dla potrzeb tej dyskusji można rozróżnić pieniądze partyjne, ministerjalne. Ale to i tak my podatnicy za to płacimy. PiS stoi na straży finansowania partii z budżetu. Ale to i tak na jedno wychodzi. Ale skoro ulubiona partia płaciła to się udaje, że ok. Bo gdyby PO zaprosiła kogoś w podobnym stylu to skandal by był niesamowity.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kasy nie ma - to nic , po prostu sie bardziej zapożyczymy a potem niech sie inni martwia jak to oddać. Dokładnie tak samo jak za PO.

Dobrze @damian .że jesteś bo już zaczynało mi brakować obiektywnych i konkretnych argumentów.

Za PO zdecydowanie gorzej, nawet nie masz co porównywać.

 

Mi to się wydaje że tobie zaczęło brakować zupełnie czego innego. Ale niech ci będzie, powiedzmy że jest to twoja oficjalna wersja i niech tak zostanie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

@Pawewlkp , a skąd PIS ma pieniadze i jaka jest różnica miedzy partyjnymi a jak to ty nazywasz pieniedzmi ministerstwa?

@damian , co masz na mysli pisząc że za PO duzo gorzej?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin_95    7

Obecny rząd zrobił więcej przez swoje pierwsze 100 dni. Takie jest moje zdanie. Odnosząc się do 500 plus dla każdego dziecka, za poprzedniego rządu na dziecko dostawało 100 złotych rodzinnego, zakładając że masz dwójkę i na pierwsze dziecko nie dostajesz 500 złotych to dostajesz na dwójkę 200 złotych rodzinnego plus te 500 złotych to wychodzi do podziały na każde dziecko 350 złotych a za poprzedniego rządu na jedno dziecko kwota rodzinnego wynosiła 100 złotych. To nie wiem skąd ten raban skoro dostanie się więcej pieniędzy niż poprzednio. A jeżeli kogoś zazdrości sąsiadowi że ma dwójkę dzieci a on tylko jedno to niech sobie dorobi i będzie z pożytkiem dla kraju i dla niego samego. Dużym pluszem jest zakaz sprzedaży państwowej ziemi obcokrajowcom dla każdego niby to błaha sprawa ale większość majątku państwowego zostało wyprzedane została się tylko ziemia państwowa i lasy państwowe oczywiście duma polskiego przemysłu czyli parę zakładzików produkująca kosy bo nawet własnego ciągnika nie potrafimy wyprodukować. Wstyd aby 40 milionowy kraj był tak uzależniony od zewnątrz. Po trzecie każdy narzeka na kaczora nie jedni by do odstrzelili ale on jako jedyny chyba nie obraził polskiego rolnika (moje pytanie gdzie jest [chciałem napisać pan ale nie zasługuje na ten tytuł] sawicki który mówi że macie droższe ciągniki od mercedesów). Tak samo mówiły poprzednie media i ten obrazek polskiej wisi po prostu sielanka kombajny same w polach pracują a polski rolnik leży pod drzewem miliony same mu przychodzą i jeszcze wielka unia mu za to płaci grube dolary  za to "leżenie" i czego się jeszcze dopomina pamiętam gdy tona saletrzaku przed wejściem do UE kosztowała 300 złotych a już po dwóch latach członkostwa już 800 czy aż tak drastycznie wzrosły koszty produkcji pojawiła się dopłata do zakupu nowego ciągnika zaraz wrosła ich cena a polski rolnik jak dureń (nie bójmy się tego tak nazwać)   zaczął mówić polski produkt szmelc badziewie i napędzał konta zagranicznym producentom (czyli kto zyskał nie polski rolnik i pracownik tylko zagraniczny producent i bank oczywiście też zagraniczny bo poprzednia ekipa wszystkie sprzedała)   a niech spojrzy na swoje podwórko i podejrzewam że 80 % procentach polskich podwórek stoi własnie ten szmelc typu ursus c 360 i c 330 ten badziew który pracuje już trzydzieści lat albo dłużej. Ktoś zada pytanie no tak ale wtedy państwu będzie lepiej ale mi się poprawi byt ? Ja uważam że tak że silna Polska to nam też będzie lepiej  się żyło a Prawo i Sprawiedliwość do tego dąży 

Teraz gdy się wypisałem możecie wylać na mnie wszystkie żale no bo jestem pisiorem i mocherem bo i tak nie przekonam was że idzie ku lepszemu po wyborach parlamentarnych A na koniec dodam że ja jako polski rolnik nie chce aby mi ktoś za darmo pieniądze dawał tylko chcę aby uczciwie zapłacono mi za moją pracę a nie długo tak będzie że unia będzie mi mówiła kiedy mam i do toalety 

Edytowano przez Marcin_95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Za PO  przynajmniej dopłaty płacili  a teraz czekaja az  jeszcze wiecej stracimy   przez  zmiane  kursu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj