Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11818 odpowiedzi na ten temat

#4141 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1491 postów

Napisany 09 luty 2016 - 20:45

Najuboższym będzie lepiej na koszt bogatszych. A co mnie obchodzi że im sie pracować nie chce i czemu mam im za to płacić?

Logika PISowców  pozwala na wniosek że jak się krytykuje PIS to sie popiera PO. Innych opcji brak. Bez obaw ! PIS dorówna PO w arogancji i ściemniactwie szybciej niż myslisz

Dzieciom nie zabierze bo one nie maja dochodów. Co najwyżej zabierze rodzicom - tak jak PIS.

Widzisz a przed chwilą twierdziłeś że wszyscy za to zapłacą a teraz piszesz że jednak najbogatsi :D 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 13:54
  •  

#4142 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 09 luty 2016 - 21:03

Napisałem że bogatsi a nie najbogatsi. Każdy kto coś ma  jest bogatszy od najuboższych. Skoro już zacząłeś to spróbój mi odpowiedzieć czemu ja miałbym płacić najuboższym za nic nie robienie?

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#4143 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 09 luty 2016 - 21:15

Pis przeprowadził juz wiele ustaw 

króra  oprucz 500 plus  daje cos zwykłym ludzia

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4144 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 09 luty 2016 - 21:34

Czy ty naprawdę nie rozumiesz, że bank nie dołoży do tego podatku złotówki? My go zapłacimy. Będziemy jeszcze epiej wydojeni jak piszesz. Jeśli dla ciebie przerzucanie kosztów na klienta to dobra droga do zwalczania nie uczciwości to powodzenia. Wg mnie nie uczciwość będzie jeszcze większa. Bo bank zarobi ile ma zarobić. A klient zapłaci więcej. Taka jest uczciwość wg PiSu?

O tych bankach to doczytaj dobrze. PKO BP obniżył marże na kredyty tylko mieszkaniowe. I to pod warunkiem, że wykupisz u nich 3 dodatkowe produkty. Jeśli masz już konto to tylko dwa. Dodatkowo musisz mieć 20 % wkładu własnego. Zapłacisz mniej za marżę. Ale zapłacisz, za jakieś ubezpieczenie, kartę kredytową itd. Bank weźmie od ciebie co ma wsiąść. A ty się będziesz cieszył, że jest uczciwiej. Zanim napiszesz coś pomysl, doczytaj. Bo wyjdziesz na tym jak Staszek. Któy tutaj różne rzeczy wypisywał. A na koniec jednym postem wszystkiemu co wcześniej uparcie pisał zaprzeczył.

Jeszcze kilka postów wyżej beczałeś że hipoteczny będzie droższy, teraz beczysz że podrożeją zdrapki. Ciekawe czy tak beczałeś jak PO podnosiła VAT, akcyze, dała zielone światło dla podnoszenia podatków lokalnych, jak utworzyła 43 tys nowych posadek biurokratycznych, wprowadziła podatek od kopalin, gdy w ciągu 8 lat zielonej wyspy ZUS zdrożał o 40%, wydano dziesiątki milionów złotych na bezużyteczne usługi informatyczne (przykład z dzisiaj 43mln za nieużyteczny system dla NFZ) Gdzie słynne 3X15 Tuska - nie jesteś oszukany? Tak mocno beczysz że zapłacisz o 30zł więcej za zdrapki i o 100 więcej od hipermarketów, za POczynania poprzedniej ekipy z własnej kieszeni musisz wyłożyć co rocznie 2500zł!!! - nadal nie czujesz się oszukany? Jeżeli te pieniądz z banków i hipermarketów faktycznie trafią do dzieci, a nie na ośmiorniczki, prywatne przeloty premiera na linii Gdańsk-Warszawa i inne fanaberie kasty to śmiało mogę ci napisać, nawet wytłuścić - NIE CZUJĘ SIĘ OSZUKANY- jeżeli tobie te 30zł robi taką krzywdę to przyjdź dam ci, ale nie rób już z siebie takiego dziada.

#4145 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 09 luty 2016 - 21:41

E tam podniecacie się paroma złotymi, poczekajcie aż samorządom zacznie brakować na to wszystko kasy i trzeba będzie przypomnieć sobie o podatku katastralnym.

#4146 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 09 luty 2016 - 21:42

Czyli jest dobrze bo ci oszukują mniej niż Poprzedni ?   PIS i PO to dwie strony jednej monety ale puki co widzę że dla Ciebie - PIS uber alles!

#4147 Share Kas

Kas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 09 luty 2016 - 21:59

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Co ponad wszystko?

#4148 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 09 luty 2016 - 22:15

PiS uber alles - srales nie obchodzi mnie to. Nie głosowałem na PiS i bardzo dobrze wiem że prędzej czy później PiS się wyłoży ale nie na tym co teraz robi, tylko na aborcji, in vitro i tego typu sprawach. Od obecnego mięgolenia można kufy dostać non stop raz że zrobili, raz że nie zrobili, jak zrobili to źle bo zrobili, jak nie zrobili to też źle bo nie zrobili - ludziska opamiętajcie się. Jedynie co mnie ciekawi to kim są prywatnie wieczni malkontenci tego tematu.

#4149 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 09 luty 2016 - 22:30

Jak to kim ? Rolnikami. Tu chyba pilotów i lekarzy raczej nie ma.  

Chodzi tylko o to żeby pomysły miały sens a ich realizacja była przemyślana. Tylko tyle i az tyle

#4150 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 10 luty 2016 - 00:49

Jeszcze kilka postów wyżej beczałeś że hipoteczny będzie droższy, teraz beczysz że podrożeją zdrapki. Ciekawe czy tak beczałeś jak PO podnosiła VAT, akcyze, dała zielone światło dla podnoszenia podatków lokalnych, jak utworzyła 43 tys nowych posadek biurokratycznych, wprowadziła podatek od kopalin, gdy w ciągu 8 lat zielonej wyspy ZUS zdrożał o 40%, wydano dziesiątki milionów złotych na bezużyteczne usługi informatyczne (przykład z dzisiaj 43mln za nieużyteczny system dla NFZ) Gdzie słynne 3X15 Tuska - nie jesteś oszukany? Tak mocno beczysz że zapłacisz o 30zł więcej za zdrapki i o 100 więcej od hipermarketów, za POczynania poprzedniej ekipy z własnej kieszeni musisz wyłożyć co rocznie 2500zł!!! - nadal nie czujesz się oszukany? Jeżeli te pieniądz z banków i hipermarketów faktycznie trafią do dzieci, a nie na ośmiorniczki, prywatne przeloty premiera na linii Gdańsk-Warszawa i inne fanaberie kasty to śmiało mogę ci napisać, nawet wytłuścić - NIE CZUJĘ SIĘ OSZUKANY- jeżeli tobie te 30zł robi taką krzywdę to przyjdź dam ci, ale nie rób już z siebie takiego dziada.

Przypomnisz nam jaki był powód podniesienia Vatu? Podpowiem, że było to związane z poprzednimi rządami PiS. Akcyzę na paliwa na obecnym poziomie uchwalił PiS, PO dołożyła jedynie podatek od magazynowania. Ale zaraz PiS już kolejny podatek na paliwa nałoży tzw. handlowy które obejmie także punkty sprzedające ŚOR czy nawozy. Więc rolnicy też więcej zapłacą.

Podaj jakieś linki do tego, że składka na ZUS wzrosła o 40%. Co do biurokracji, PiS właśnie jedną ustawą zwiększył biurokracje o 7 tys urzędników.

A co mają podatki lokalne do rządów PO?

Skoro tak łatwo rozdajesz pieniądze to może nam co miesiąc przelewać pieniądze. Pewnie jeszcze kilku chętnych się znajdzie. Co to dla ciebie, w końcu to grosze będą. Bo z tego co pamiętam, PO nikomu nie obiecywała pieniędzy. PiS obiecuje i dzisiaj ma problem znaleźć pieniądze na tylko jedną obiecankę a nie zapominajmy, że zwinęli 15mld złotych z budżetu PO na 2015 rok. A jeszcze w kolejce czeka wyższa kwota która ma kosztować 17 mld złotych. No i wiek emerytalny który też rocznie ma kosztować nas coś ok. 5 mld złotych. Nie zapominajmy o deklaracjach ministra zdrowia o dołożeniu do NFZ ok. 30 mld złotych rocznie. Do tego nowe województwa, powtórka wyborów samorządowych. PiS już daje samorządom zielone światło do podnoszenia podatków lokalnych bo ostatnio podwyższyli limit opłat za płatne parkowanie o 75%. Jak zostanie podwyższona kwota wolna od podatku to automatycznie podniesione zostaną podatki lokalne. VAT też szybko nie zostanie obniżony bo Modzelewski, doradca podatkowy PiS twierdzi, że bezsensu jest obniżanie go. Więc jeżeli obecne rządy uważasz za lepsze bo poprzednie podniosły ich więcej to gratuluje podejścia.

Tutaj dla przypomnienia kto obiecał 500 złotych na każde dziecko. PO i Nowoczesna pomagają spełnić obietnice Pani Premier.

Edytowany przez Krassus, 10 luty 2016 - 01:44.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4151 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 10 luty 2016 - 08:08

Oj tam....po tej wypowiedzi inna posłanka tłumaczyła w radio, że p. Premier jedynie nieprecyzyjnie wypowiedziała się. I powinno być na każde dziecko począwszy od drugiego.

Właśnie, a czy czasem nie mówiono o ograniczeniu rzeszy urzędników.....a tu nagle +7tys muszą zatrudnić w związku z 500zł.

Mam nadzieję, że te stołeczki nie są jako forma podziękowania dla młodzieżówki pisowskiej...(przesadzam pewnie)

Poza tym czy to jeszcze aktualna teza, że 500zł mają dostać tzw. "biedniejsi" i "bogatsi". A to z racji tego, jak tłumaczyli się, obliczanie dochodów rodziny wiązałoby się z zatrudnieniem dodatkowej rzeszy urzędników i dlatego, aby nie dopuścić do tego wszystkim dadzą po równo. Poza tym ideą tego programu jest przecież promocja rozrodczości.

^^

Popieram "500zł", w końcu jesteśmy europejczykami. Niech to z głową zrobią jedynie.

Niektórzy wydają się obawiać tego jak przed komuną.

Najbardziej irytujący są urzędnicy, biurwy.........i  chodzenie w urzędu do urzędu tyle razy.U mnie Starostwo z Gminą wiem, że nie przepadają za sobą, no ale bez przesady.

Dlaczego nie wykorzystują baz danych i brak jest komunikacji w tej kwestii miedzy urzędami.

Co oni robią przed tymi komputerami?

Za Odrą można samemu załatwić wiele urzędowych spraw nie wychodząc z domu dzięki takiemu systemowi.

Edytowany przez Ywa, 10 luty 2016 - 09:04.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#4152 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 10 luty 2016 - 08:22

krasuus klakier po

#4153 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 10 luty 2016 - 10:04

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Na podstawie tego forum wyborcę PIS ja postrzegam w tak obrazowy sposób np : Gdyby stali na wiecu tej partii a na podest nad ich głowami wszedł ich guru Jarosław to by oszaleli ze szczęścia.Następnie gdyby opuścił spodnie i sikał im centralnie na głowę to spijali by to oblizując się a przy tym twierdzili by że rozdaje im herbatę z miodem .Słony posmak tej niby herbaty tłumaczyli by sobie tym że płacząc ze szczęścia (wyborcy PIS) ich łzy nadają jej taki posmak .Kurski miał rację twierdząc że ciemny lud to kupi . Wyborca PIS ten wierzący bezgranicznie i bezkrytycznie we wszystko co robi jego partia na takiego ciemniaka wygląda .PO kradło i ustawiało swoich ludzi na stołkach to prawda.Prawdą też jest że nigdy nie robili tego tak bezczelnie plując ludziom w twarz jak to robi PIS począwszy od prezydenta na sam dół hierarchii partyjnej idąc.Co do 500 zł na dziecko to można odnieś wrażenie że Polska jest tak bogata jak co najmniej Anglia która łupiła swoje kolonie przez setki lat .Dlaczego ? Dlatego że takie rodzinne na dziecko 500 zł to dostaje się w Anglii .Pytanie tylko jak długo Polskę będzie stać na takie rozdawnictwo i ile dziesięcioleci zajmie usuwanie skutków tego ? Czarno to widzę no chyba że wyborcom tej partii marzy się znów zarabianie w nic nie wartych milionach złotych .Ja już miałem okazję widzieć w życiu jak to wyglądało .Nie jestem zwolennikiem tego 500 zł benefitu i wolał bym by to odbywało się kosztem na początek odpisu od podatku w wysokości rocznej dochodu rzędu 50 tyś zł dla rodziny .Co do innych podatków od sklepów itp to wolał bym likwidację wszelkich ulg podatkowych a w to miejsce obniżenie podatku do np 12% dla wszystkich firm .Poprawiło by to ściągalność i paradoksalnie budżet państwa by się wzbogacił a nie malał .Trzeba by też ustalić minimalną stawkę godzinową na początek na 15 zł od której było by odejmowane 19% jako 12% podatku i 7 % ubezpieczenia zdrowotnego.Po roku podatkowym był by np zwrot tej ulgi 50 tyś zł na rodzinę.Ludzie mieli by za co wtedy przeprowadzać remonty np domów czy robić inne potrzebne w ich mniemaniu zakupy co napędzało by gospodarkę.Związki pracownicze powinny być wywalone poza zakłady pracy i ludzie do nich należący płacić na nie składki z których by się utrzymywały .Mogły by też prowadzić swoją działalność gospodarczą by na siebie zarabiać.Górnicy i inni z rozbudowanymi ulgami powinni mieć to ścięte do zera i tylko dobra wola pracodawcy mogła by dać im przywilej np 1 tony węgla rocznie jeśli by chciał .Chorobowe powinno być zniżone i wynosić max 40% wynagrodzenia podstawowego by nie było kombinowania ze zwolnieniami jak to ma miejsce teraz .Chorobowe np 2 dniowe nie powinno być w ogóle płatne.Opłata medialna na państwową TV i radio to powinna wynosić np 10 zł od rodziny.Przy czym już na etapie zakupu odbiornika tv czy radia sklep powinien żądać okazania dowodu i np kwitu podatkowego gdzie jest podany aktualny adres zamieszkania (nie starszy jak 3 miesiące) by wypełnić formę która była by przesłana do np urzędu skarbowego który zajmował by się pobieraniem tych opłat.Skończyło by się biadolenie że ludzie ukrywają tą opłatę .Jeśli ktoś miał by np 10 tv w domu to opłata nie ulegała by zmianie jeśli należą wszystkie odbiorniki do tego samego właściciela.Tak to wygląda w innych krajach np .To takie luźne moje przemyślenia na podstawie moich obserwacji

Edytowany przez akko, 10 luty 2016 - 10:16.

#4154 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 10 luty 2016 - 12:15

Akko wcale nie dziwi mnie to, że tak jak piszesz, nie jesteś zwolennikiem programu "500zł".

Pewnie tak wypowiada się w większości męska część społeczeństwa. Brak zrozumienia.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#4155 Share domat1998

domat1998

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 10 luty 2016 - 12:45

może Akko już nie może,unas chłopy chcą już brać do roboty

#4156 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 10 luty 2016 - 13:11

Oczywiście rządowa tv mówiła o protestach sklepikarzy. Zauważ tylko, że nie w głównych wiadomościach. Tylko w mało oglądanej panoramie. To tak samo jak z tym sondażem dla onetu. W wiadomościach nie pokazali tylko gdzieś tam w tvp info w południe lub później wieczorem. To są działania jak mówi Kurski dla ciemnego ludu, który wszystko kupi. Niby tvp pokazuje fakty nie wygodne dla rządu. Więc jest obiektywna. Tylko nikt nie dodaje, że pokazuje je w mniej oglądanych programach. W Faktach tvn mówili o tym ze dwa dni temu. To co ma zrobić tvp udawać, że tego nie ma.

No chyba wytłumaczyłem ci, żebyś doczytał z tymi kredytami. Skąd wiesz, że będzie tańszy jeśli jesteś zmuszony wykupić trzy usługi PKO BP do kredytu hipotecznego. Dalej udajesz, że tego nie widzisz.

Piszesz w kółko PO to PO tamto. Tłumaczę ci po raz kolejny oni za to zapłacili. Ja na PO nigdy nie głosowałem , więc nie czuję się oszukany. A gdy Tusk w pięknych klipach obiecywał druga Irlandię to tylko się śmiałem. Tak jak teraz śmiałem się z obietnic Szydło. I z naiwniaków którzy wtedy na Tuska a teraz na Szydło głosowali.

Dla twojej wiadomości nigdy na PO nie zagłosowałem i nie zagłosuję. Za to co zrobili z Cimoszewiczem w kampanii prezydenckiej. Od referendum unijnego lub 2005 do 2015 nie brałem udziału w wyborach bo nie było na kogo głosować. A, że zagłosować na Cimoszewicza było warto to pokazała historia. Ktoś powie, że komunista był. Ale przynajmniej tego cyrku z wojną o krzesło by nie  było. I te 96 osób by żyło. Choćby dla tego jak pokazała historia warto było na niego zagłosować. Mieli byśmy porządnego prezydenta. A być może i komedianta Komorowskiego by nie było.

Za PiSu nie będzie posadek nowych? Mariusz Antoni Kamiński już się szykuje na nowy stołek. Niby podpadł ale wraca. Zaraz wylezie i Hofman. Po co ta ustawa o służbie publicznej czy tam raczej rozwalenie tej służby. A no po to, żeby partyjniacy PiSu mogli będąc w partii na stołki wskakiwać. Nie czujesz się oszukany? Myślisz, że bez legitymacji partyjnej łatwiej teraz będzie o pracę w jakimś urzędzie. Bzdura. Ale obiecano, że będzie łatwiej, gdy Szydło jeździła po Polsce.

No i na koniec najnowszy news z niezależnej tvp. I nowe oszustwo PiSu. Kitują teraz swoim wyborcom, że przez system informatyczny ZUS nie mogą obniżyć wieku emerytalnego. Nie będzie to możliwe od 1 stycznia 2017. A co obiecał Duda i Szydło? Że to będzie pierwsza rzecz jaką się zajmie. I co? Zajmowali się trybunałem po nocach i innymi takimi. A w sprawie emerytur w grudniu ledwo jedno czytanie. Jakoś im się nie śpieszy. Ale dla naiwniaków mówią, że system informatyczny winny.

Nie czujesz się oszukany? PO zmieniła wiek emerytalny w kilka miesięcy. A PiS niby przez system informatyczny nie zrobi tego w 1,5 roku? Duda jest prezydentem od sierpnia 2015 wg tvp zmiana wieku nie będzie możliwa w pierwszym kwartale 2017. Policz sobie ile to miesięcy.

Edytowany przez hubertuss, 10 luty 2016 - 13:30.

#4157 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 10 luty 2016 - 13:17

Akko wcale nie dziwi mnie to, że tak jak piszesz, nie jesteś zwolennikiem programu "500zł".
Pewnie tak wypowiada się w większości męska część społeczeństwa. Brak zrozumienia.

Nie jestem zwolennikiem bo widzę na co dzień jak takie benefity produkują masowo patologię w UK .Na końcu ulicy przy której mieszkam mieszka 35 letnia angielka która ma 5 dzieci (pomijam fakt że każde z innym facetem). Zaczęła jak miała 16 lat .Nigdy nie pracowała i nie będzie pracować a żyje z zasiłków na dzieci .Taka sama patologia czeka Polskę przez tą ustawę .Ci którzy tego nigdy nie widzieli to trudno im sobie to wyobrazić i ja to rozumiem .Będzie to kolejny podział społeczny który wyhoduje kolejne pokolenia patologi kryminalnej a najbardziej z takiego obrotu sprawy na dzisiaj to ucieszą się polscy cyganie .Po nich ściągną masowo araby i ludzie z afryki którzy stworzą getta i będą bezproduktywni .PIS się ucieszy bo im w statystyce się poprawi przyrost naturalny .Pytanie tylko czy normalny Kowalski będzie szczęśliwy? Tak właśnie Francja,Niemcy,Anglia,Szwecja,Norwegia i wiele innych zachodnich państw stworzyły sobie obecne problemy .Zwolennicy 500 zł tak mimochodem staną się zwolennikami zalewu przez imigrantów nie zdając sobie z tego sprawy .No ale jeśli tego chcecie to nic na to nie można poradzić

#4158 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 10 luty 2016 - 13:26

Jakiego zrozumienia? Powinniśmy wspierać klasę średnią a nie rozdawać ubogim pieniądze. Zachód dał przykład, że polityka prorodzinna nie daje wzrostu dzietności. Jeżeli chcemy pomóc rodzicom to finansujmy darmowe żłobki, posiłki w szkołach, dopłaty do opiekunek, darmowy transport dla dzieci czy książki do szkół. Dawanie biednym gotówki to nie pomoc w wyciągnięciu z ich biedy tylko jeszcze większy uzależnianie od pomocy innych.

Obecne rozdawanie pieniędzy to kupowanie sobie kolejnej kadencji za nasze pieniądze a nie martwienie się o losy kraju.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#4159 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 10 luty 2016 - 13:34

http://www.miastopoc...inie-zastepczej

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4160 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 10 luty 2016 - 13:36

W niejednym przypadku choć na pewno nie we wszystkich. Męska część społeczeństwa się ciesz. Będzie za co wypić i zapalić.

A co do stronniczych mediów to Kaczyński powinien im dziękować. Za tą stronniczość. Bo gdyby nie okrzyknęli Zaldberga. W sumie nie wiem za co po debacie zwycięzcą. To do sejmu dostała by się lewicowa koalicja. Pis nie rządził by samodzielnie. Tak więc samodzielną władzę dał PiSowi nie naród. A ultra lewicowy Adrian Zaldberg. I to jemu i stronniczym mediom powinien dziękować PiS i Kaczyński.