Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11802 odpowiedzi na ten temat

#4041 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1491 postów

Napisany 06 luty 2016 - 18:02

Tu się muszę z tobą staszku zgodzić - większość młodych stara się patrzeć w przyszłość. I to im się chwali. Bo nie ma co rozpamiętywać - trzeba pamiętać ale nie rozpamiętywać.

A co do pracy na tzw. "państwowym"....hmmm, moim zdaniem tam w znacznej większości idą ci którzy nie są w stanie sobie poradzić na rynku pracy a mają jakieś plecy i im się udało za masło studia skończyć. Bo nie jestem w stanie uwierzyć że ktoś kto skończy dobre studia pójdzie do pracy w jakimś urzędzie za 2000 zł.

A co do samej pracy - jakbym musiał to wolałbym w lidlu pracować niż w urzędzie.

Masz rację Daśku ale tych za masło to jest dużo i ciągle przybywa a fachowców coraz mniej bo kończyć studia po to aby mieć wyższe wykształcenie a nic nie umieć to jakaś paranoja

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 09:55
  •  

#4042 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 06 luty 2016 - 18:08

Akko odpowiedz kogo z młodych historia obchodzi? Młodych interesuje to co będzie nie chcą pracować tylko pracę na państwowym najlepiej a wiadomo że z tego kasy do budżetu nie przybędzie,bo czy można mówić że ktoś płaci podatki jeśli jego ubezpieczenie i wypłata właśnie z podatków pochodzi? Jak już obornik wywalisz zrób sobie herbatę i przemyśl to,

Ja mam dużo czasu bo jest weekend i mnie historia interesuje zwłaszcza ta II wojny ale również czasu wojny Polsko sowieckiej .Może dlatego że zapamiętałem dostawane cukierki od pradziadka który w tej wojny walczył .Druga wojna interesuje mnie bo w moich stronach było duże zgrupowanie oddziałów partyzanckich .Co do urzędników to PIS jak żadna partia przed nimi rozbudowuje tabuny urzędników .Obecny rząd zatrudnia najwięcej urzędników w historii po 1989 roku więc ja nie mam nad czym myśleć w tej kwestii bo ja na nich nie głosowałem i nigdy nie zagłosuje

#4043 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 06 luty 2016 - 18:35

Tak, tak wiemy już że nikt nie umie czytać i nic nie rozumie oprócz młodych pięknych i wykształconych z wielkich miast. Niestety Ty jako przedstawiciel powyższej elyty nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie? - jakie poparcie pokazała TVP? czy może narysować moje pytanie?

Nie oglądasz rządowej telewizji w której pokazywana jest dobra zmiana? Nie możliwe. Sondaż pokazywano wczoraj wieczorem i dzisiaj ze dwa razy widziałem. Niestety nie uczę się przekazu tvp na pamięć więc ci nie odpowiem dokładnie. Chodziło o poparcie dla partii politycznych. Wyniki podałem stronę czy dwie wcześniej. Poszukaj sobie w necie.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4044 Share Dasiekk

Dasiekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 06 luty 2016 - 21:31

A kogo dziś jakieś sondaże obchodzą tak się tym podniecasz jak panienka na pierwszej randce :P

Wypijmy za to żeby sondaże pokazywały pissowi 0% a do naszych gardeł lało się rozcieńczone 40% ;) .

No i trzeba o to się modlić bo jak tak dalej pójdzie to importowane trunki będą reglamantowane aBombay to "prima sort" ;)

Załączone miniaturki

• bombay.jpg

#4045 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 06 luty 2016 - 21:43

hubertuss mistrzu czarnego pijaru, fakty - TNS badanie z 22-27,01,2016 PiS-37%, PO-17%, Nowoczesna-13% źródło http://www.parlament...c-na-po,70.html ,CBOS z dnia 29,01,2016 PiS-36%, Nowoczesna-18%, PO-14% źródło http://www.parlament...tyczna,69.html

teraz proszę o link z TVP uwiarygadniający 30% dla PiS-u, tylko fakty, a nie gdzieś, coś tam słyszałem/widziałem

#4046 Share konrad82

konrad82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 972 postów

Napisany 06 luty 2016 - 22:48

Dzisiaj mówili  a tv że starym ubeko chcą emerytury zabrać..... :D  Brawo PIS. :D

Państwo wydaje na nie 8 m.ld

Edytowany przez konrad82, 06 luty 2016 - 22:53.

#4047 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 07 luty 2016 - 00:51

Może i dobrze ale po pierwsze nie wiem czy ąz tylu jeszcze żyje by te 8 mld wydawać ? Zapewne są to dane rzadowe więc nie wiem czy wiarygodne bo jest to wiecej niz ma przynieść opodatkowanie banków. Przykre jest to że ciagle jest grzebanie w przeszłości. Gawiedz znowu ma igrzyska bo zabrano tym złym ale czy to przyniesie wymierne korzyści masom pracującym to nie wiadomo. Generalnie wiekszość pomysłów dotyczy przeszłości, - ubecy, Smoleńsk, pewnie za chwilę stan wojenny, i kopalna "Wujek" a o przyszłości raczej cicho i jasnych pomysłów niewiele., 

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#4048 Share domat1998

domat1998

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 07 luty 2016 - 01:45

Dzisiaj mówili a tv że starym ubeko chcą emerytury zabrać..... :D Brawo PIS. :D

pardon moja zona wyciągnęła mnie na bal i klinkelo mi przypadkiem po kilku głębszych ludzie się bawię i wszystko mają to w d*pie

Edytowany przez domat1998, 07 luty 2016 - 02:49.

#4049 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 07 luty 2016 - 07:48

Może i dobrze ale po pierwsze nie wiem czy ąz tylu jeszcze żyje by te 8 mld wydawać ?

Dlaczego nie .

Na wynik mnożenia zwany ilocznem , sklada się mnożna i mnożnik .

Jeżeli w/g ciecie żyje ich już zbyt malo, to być może kasa placona jednemu jest na tyle wysoka by osiągnąc taki wynik.

Co do danych rządowych i braku wobec nich wiary , to zapomniałes napisać , że to dane rządu PiS . bo o ile pamiętam ,żadne dane nie były tak wiarygodne jek te gloszone do tej pory.przez poprzednią ekipę.

Wielu do dzisiaj nie może doczyścić butów,  które nabraly zielonego koloru stąpając po krainie powszechnego dobrobytu.

Edytowany przez scoffer, 07 luty 2016 - 07:54.

#4050 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1491 postów

Napisany 07 luty 2016 - 08:46

Wypijmy za to żeby sondaże pokazywały pissowi 0% a do naszych gardeł lało się rozcieńczone 40% ;) .

No i trzeba o to się modlić bo jak tak dalej pójdzie to importowane trunki będą reglamantowane aBombay to "prima sort" ;)

Jak takie świństwa pijesz to nie dziwota że masz takie jazdy B)

Oj Dasiek przestań w UK już grzebać w tych śmietnikach jeszcze kto Cię zauważy ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4051 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 07 luty 2016 - 09:08

hubertuss mistrzu czarnego pijaru, fakty - TNS badanie z 22-27,01,2016 PiS-37%, PO-17%, Nowoczesna-13% źródło http://www.parlament...c-na-po,70.html ,CBOS z dnia 29,01,2016 PiS-36%, Nowoczesna-18%, PO-14% źródło http://www.parlament...tyczna,69.html

teraz proszę o link z TVP uwiarygadniający 30% dla PiS-u, tylko fakty, a nie gdzieś, coś tam słyszałem/widziałem

Sondaż był robiony dla Onetu. TVP może podać jego wyniki jako wiadomość. Ale nie może prezentować na własnych stronach. Bo za niego nie płaciła. Poświęciłem się i znalazłem dla ciebie. Skoro nikogo dorosłego w domu nie miałeś to ja ci pomogę.

http://telewizjarepu...jmie,29209.html

Tam poniżej jest link do innego sondażu z 18 chyba stycznia dla Rzeczpospolitej. PiSowi spadło o 2 % wg IBRIS. Co ciekawe w komentarzu napisali, że PiSowi wzrosło poparcie od ostatniego badania tej pracowni. Nie wiem czy pomiędzy 18 stycznia a 5 lutym IBRIS robił jakieś badania. Ale w linku poniżej widać, że spadło poparcie o 2 %.

Dzisiaj mówili  a tv że starym ubeko chcą emerytury zabrać..... :D  Brawo PIS. :D

Łykasz wszystko co ci rządowa tv powie. Już nie mówię, że Jarek, bo nie wiem czy zauważyłeś. Nikt z wysoko postawionych w PiSie tych głupot nie powtarza. Z prostego powodu. Co mogli zabrać to już ubekom z emerytur zabrali. Pozabierali im wszystkie dodatki jakie mogli. Zostały im emerytury powiązane ściśle z wysokością gołej pensji. A tego ruszyć nie mogą tak jak każdemu innemu pracownikowi choć by sklepu spożywczego. Z prostego powodu. Bo ci ubecy napiszą skargę do Strasburga. I Polska zwróci im to z odsetkami. O tym PiSowcy dobrze wiedzą.

Oczywiście pojawiają się takie wrzutki w TVP. Z dwóch przyczyn. Pierwsza to omamić ciemny lód. Że niby nowa sprawiedliwość ludowa nastąpi. Druga to omamić tych biednych nieudaczników. Co to przez ponad 26 lat po upadku komunizmu pracy znaleźć nie mogli. Bo parę razy pałką dostali. Jeśli ktoś doznał uszczerbku na zdrowiu to ma rentę. Z drugiej strony wielu prześladowanych opozycjonistów porobiło całkiem legalne kariery. Czy też znalazło dobrą pracę.

Ciekawe czy PiS obniż emeryturę Piotrowiczowi jeśli taka pobiera. Bo z wysokością tych emerytur to też wielka ściema. Te po 20 tysięcy pobierają prokuratorzy czy sędziowie w stanie spoczynku. Znam przypadek gdzie emerytowany major kierujący sb na powiatowym posterunku z chyba 4 tys ma dzisiaj nie całe 2 tys. 

#4052 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1491 postów

Napisany 07 luty 2016 - 09:24

Oświeć mnie kolego kto Twoim zdaniem godzien jest rządzić Tym ciemnym ludem oprócz Ciebie i jeszcze kilku osób które tak chętnie piszą w tym  temacie?

#4053 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 07 luty 2016 - 09:58

Błąd, nie rządzić ciemnym ludem tylko rządzić w imieniu i dla dobra ciemnego ludu. I tu widać błąd w podejściu do sprawy, który rzutuje na wykonywanie powierzonego zadania.

#4054 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 07 luty 2016 - 10:01

Dlaczego nie .

Na wynik mnożenia zwany ilocznem , sklada się mnożna i mnożnik .

Jeżeli w/g ciecie żyje ich już zbyt malo, to być może kasa placona jednemu jest na tyle wysoka by osiągnąc taki wynik.

Co do danych rządowych i braku wobec nich wiary , to zapomniałes napisać , że to dane rządu PiS . bo o ile pamiętam ,żadne dane nie były tak wiarygodne jek te gloszone do tej pory.przez poprzednią ekipę.

Wielu do dzisiaj nie może doczyścić butów,  które nabraly zielonego koloru stąpając po krainie powszechnego dobrobytu.

Dane kazdego rządu mogą być różnie naciagane w zależności od potrzeb i łatwości ich weryfikacji. Dziwię się skoro to tak wielka kasa że nie było to nr.1 z pomysłów w kampanii. Ganiaja tam za jakimiś 2 mld za markety a tu buch! - 8 mld.Jak jeszcze pogrzebią to znajdą   z 50 mld i będzie na każde dziecko po 1000 i dodatek dla emerytów i premia dla wielodzietnych bezrobotnych itp.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#4055 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 07 luty 2016 - 10:09

Ogólnie retoryka elektoratu PiS i PAD jest ściśle związana ze sloganem "rozliczymy złodziei i pieniądze na wszystkie obiecanki się znajdą".

#4056 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 07 luty 2016 - 10:09

Oświeć mnie kolego kto Twoim zdaniem godzien jest rządzić Tym ciemnym ludem oprócz Ciebie i jeszcze kilku osób które tak chętnie piszą w tym  temacie?

Ten rządzi, kogo ciemny lud wybrał. Naobiecywali ludziom cudów i jak to mówił Kurski ciemny lud to kupił. Miała być dobra zmiana. A jest po prostu wymiana kadr przy korycie. Niech sobie rządzą co mi tam. Ja się nigdy do polityki nie pchałem i nie pcham. Za nie całe 4 lata zakończy się ten kabaret. Rządy radykalnej prawicy w Polsce nigdy nie trwały dłużej niż jedną kadencję. AWS marny koniec z największą dziurą budżetową. Krzaklewski rządził Buzkiem jak Kaczyński Szydło z tylnego siedzenia. Potem cyrk PiSu LPR i Samoobrony. A teraz sam PiS pokazuje co potrafi. Ok PO bardzo przysłużyła się PiSowi robiąc bałagan przez 8 lat. Ale PiS daleko nie pojedzie na tym. Musi sam coś pokazać. A na razie nie wiele zrobili z tego co obiecali. I widać nie wiele zrobią.

#4057 Share Dasiekk

Dasiekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 07 luty 2016 - 10:12

Oj Dasiek przestań w UK już grzebać w tych śmietnikach jeszcze kto Cię zauważy ;)

Może i masz jakieś traumatyczne przeżycia staszku ale nie oceniaj innych swoją miarą.

Akurat płacąc za tą butelkę dołożyłem się do twojej "wypłaty" w GOPS bo akcyza została w PL ;)

#4058 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1491 postów

Napisany 07 luty 2016 - 10:38

Błąd, nie rządzić ciemnym ludem tylko rządzić w imieniu i dla dobra ciemnego ludu. I tu widać błąd w podejściu do sprawy, który rzutuje na wykonywanie powierzonego zadania.

W imieniu ciemnego ludu to ostatnie 8 lat rządzili a teraz zaczynają czyścić pomału buty z zielonego koloru jak ktoś wyżej pisał :P :P :P

Dasiek to się nie liczy bo to było z tych pieniędzy co vat  zgodnie z prawem odliczyłeś czli wychodzi na 0 ;)

Następnym razem wstaw zdjęcie z toalety dowiemy się co na obiad było i jak z trawieniem u cb B)

#4059 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 07 luty 2016 - 11:01

Sondaż był robiony dla Onetu. TVP może podać jego wyniki jako wiadomość. Ale nie może prezentować na własnych stronach. Bo za niego nie płaciła. Poświęciłem się i znalazłem dla ciebie. Skoro nikogo dorosłego w domu nie miałeś to ja ci pomogę.

http://telewizjarepu...jmie,29209.html

Tam poniżej jest link do innego sondażu z 18 chyba stycznia dla Rzeczpospolitej. PiSowi spadło o 2 % wg IBRIS. Co ciekawe w komentarzu napisali, że PiSowi wzrosło poparcie od ostatniego badania tej pracowni. Nie wiem czy pomiędzy 18 stycznia a 5 lutym IBRIS robił jakieś badania. Ale w linku poniżej widać, że spadło poparcie o 2 %.

Myślałem że jesteś facet z jajami tymczasem jesteś zwykłą popierduchą. Nie interesują mnie wyniki robione dla łonetu,  o wiarygodności możesz poczytać w poniższych komentarzach z linku który podałeś :) Nadal czekam na wiarygodne źródło z TVP, nie na bajki że mogą pokazywać w tv, ale już w necie już nie (żenua) Z racji że znowu zostałem sam w domu i nikogo starszego nie ma :)  daje ci jeszcze jedną szanse w jakim programie informacyjnym to widziałeś; wiadomości? panorama? serwis info?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4060 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 07 luty 2016 - 12:35

Dajcie spokój ludzie, sensowne sondaże to będziemy za 4 lata oglądać. Celowo napisałem sensowne a nie trafione...