Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11839 odpowiedzi na ten temat

#3861 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 01 luty 2016 - 14:49

Akko, wracaj bo należysz do wymierającego gatunku. A ponieważ OT ma podobno dostać T72 po liftingu możesz być przydatny   Kiedyś szkolono w drugiej specjalności więc jeżeli ktoś chciał mógł dużo zobaczy i posmakować.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 05:23
  •  

#3862 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 01 luty 2016 - 16:53

PS Tak ogólnie to cihhhooooo jestem specjalnym agentem Jarosława. Rozszyfrowałeś mnie. Sieję zamęt na forach jako wywrotowiec opozycji. Żeby ciebie i ci podobnych utwierdzić w przekonaniu, że był zamach. Żebyśmy wszyscy myśleli tak jak Jarosław chce. I dali odpór zaplutym karłom reakcji z Nowoczesnej i PO. :)  :)  :)

Sorry ale już więcej ze śmiechu nie mogę.

Te żale nie do mnie ,to że jesteś np rudy ,ciapaty  lub twój sex polega wyłącznie na onanizmie mnie mie obchodzi .

Nie obchodzi mnie twój mentor Jarosław , chodzi mim tylko o jedno , o szacunek do adwersarza .

Zgnoić można każdego, nawet jaj ma rację

Przykro że na Cibie trafiło .ale ucz się, synu ucz.

Edytowany przez scoffer, 01 luty 2016 - 16:55.

#3863 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 576 postów

Napisany 01 luty 2016 - 16:59

opanuj się człowieku bo bredzisz jak potłuczony 

nie napisałeś nic rozsądnego a popadasz w samozachwyt 

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

#Dobry rok w rolnictwie zobacz »

•  

#3864 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 01 luty 2016 - 18:48

@scoffer dopominasz się szacunku. A stronę czy dwie wcześniej brzydziłeś się takim typkiem jak ja. Po co ci szacunek takiego typka? Tobie wolno pisać o kwiku, biedzie umysłowej, typkach, czy trolach. A jak cię kulturalnie bez epitetów wobec twojej osoby w kozi róg zagoniłem. (nie ja pierwszy uzyłem trola czy typka). Rozumiem, że czujesz się zgnojony. Ale to ty sam się tutaj zgnoiłeś. Nie umiesz czytać i pisać ze zrozumieniem. Więc do kogo ta pretensja? Wypisujesz bzdury wymyślasz coś czego nie napisałem a potem nerwy ci puszczają. Trzeba iść do wieczorówki jakiejś i się trochę polskiego poduczyć. To cię gnoić nie będą.

I zapamiętaj sobie na całe życie. Nigdy ale to nigdy nie domagaj się szacunku. Na szacunek trzeba sobie w życiu zasłużyć. Ci co się go domagali zawsze się ośmieszali i nigdy go nie dostawali. Jako osobie z imienia i nazwiska należy się on każdemu. Ale w tej dyskusji musisz sobie na niego zapracować. Czego niestety nie czynisz wypisując głupoty.

#3865 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 01 luty 2016 - 19:38

Daj spokój , hubertussie , Rydzykowa marionetko ,. 

Wstręt do takich osób jak Ty nie przemija , a narasta i wiedz że nikt , a w szegolności taka szuja jak Ty , nie przekona mnie ze samolot byl wrakiem i spadł zamiast lądować.

Ty czubie Macierewicza .

#3866 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 576 postów

Napisany 01 luty 2016 - 19:41

dałeś się zrobić jak dziecko  :D

czytaj chłopie a nie będziesz  błądził  ;)

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#3867 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 01 luty 2016 - 20:04

Każdy pisowski szpieg ma swojego zausznika  ,Ale my przeciwnicy PiS jesteśmy na tyle czujni by nikt nie siał tych herezji

Zrozumcie w końcu , tam doszło do katastrofy ..

Nie damy się omamić Rydzykowym teoriom.

Prawda jest tylko jedna.

Wina pilotow i pijanego dówodztwa.

#3868 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 01 luty 2016 - 20:06

senator Platformy Obywatelskiej Jerzy Wcisła podczas debaty nad uchwałą z okazji zbliżającej się 1050. rocznicy chrztu Polski, w której podkreślono, że przyjęcie przez Mieszka I chrześcijaństwa dopełniło procesu państwotwórczego w wymiarze ideowym oraz etycznym:

- Mieszko I był raczej wątpliwej jakości chrześcijaninem. Przyjął chrześcijaństwo bardziej z powodów politycznych niż moralnych czy etycznych.

(to prawie jak tusk ślub kościelny)

A jego partyjna koleżanka senator Barbara Zdrojewska dodała:

- Możemy się zaledwie domyślać, jak zachowywał się Mieszko. Można domniemywać, że był to zabijaka i zapewne palił, gwałcił.

(rozmarzyła się kobieta :)

wybitnych senatorów ma platforma

#3869 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 01 luty 2016 - 20:26

moze ktos policzy całe nie rozbite okna we wraku 

jak poleci kawałek skrzydła samolotu rozpedzony do 200 kmh  (poczatkowa pozycja taka jak w narmalnym locie) 

#3870 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 01 luty 2016 - 20:28

W zasadzie sam pomysł uchwały wielbiącej Mieszka jest już tak poroniony że, sama dyskusja o tym to powód do ładnej polewki.
Może niech senatorowie poszukają świadków iż świętobliwy Mieszko porzucił od razu swe nawyki i razem z poddanymi od razu został chrześcijaninem. Etykę to on miał w dużym poważaniu.Paliło się pod nogami, to zapewnił sobie nietykalność przy pomocy prostego obrzędu, w dodatku bezbolesnego choć pewnie budzącego lekki wstręt bo ocierającego się mycie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3871 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 01 luty 2016 - 20:36

Zapamiętajcie sobie raz na zawsze . że rosyjskie drzewa to nie drzewa polskie . Niech was nie omamią takie obrazy . Tamta brzoza była wyjatkowo twarda , rzekłbym pancerna,.

http://www.pomorska....8,id,t,zid.html

Szyb się proszę nie czepiac , bo to zachodnia technologia , ale nasz Kubica

http://www.wykop.pl/...od-scina-potez/

Edytowany przez scoffer, 01 luty 2016 - 20:54.

#3872 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 01 luty 2016 - 20:44

A poddani grzecznie w ko9lejce  tylko troche sie pchali który pierwszy

#3873 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 01 luty 2016 - 21:32

Daj spokój , hubertussie , Rydzykowa marionetko ,. 

Wstręt do takich osób jak Ty nie przemija , a narasta i wiedz że nikt , a w szegolności taka szuja jak Ty , nie przekona mnie ze samolot byl wrakiem i spadł zamiast lądować.

Ty czubie Macierewicza .

No jasne. Jak można przekonać kogoś, kto nie rozumie co czyta? Ja bynajmniej w żadnym ze swoich postów nie pisałem, że samolot był wrakiem i spadł zamiast lądować. Nawet żalu do ciebie o to nie mam. W końcu musisz być tym bardzo sfrustrowany. I upust tej frustracji dajesz na forum.

#3874 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 01 luty 2016 - 22:56

ciekawy artykuł

http://kulisy24.com/...aplatany-sedzia

#3875 Share Dasiekk

Dasiekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 01 luty 2016 - 22:58

scoffer to chyba nowe wcielenie staszka ;)

#3876 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 02 luty 2016 - 04:08

Akko, wracaj bo należysz do wymierającego gatunku. A ponieważ OT ma podobno dostać T72 po liftingu możesz być przydatny   Kiedyś szkolono w drugiej specjalności więc jeżeli ktoś chciał mógł dużo zobaczy i posmakować.

Ja byłem szkolony w kilku specjalnościach tak się akurat złożyło .Najpierw byłem ładowniczym T-55AM Merida .Potem działonowym T-72 a często też kierowcą obu tych typów w zastępstwie jak któryś z chłopaków pojechał na przepustkę .Jako że to była Wyższa Oficerska Szkoła Wojsk Pancernych to jako działonowy miałem status instruktora i mimo że byłem tylko starszym szeregowym musieli mnie  słuchać sierżanci podchorąży bo ich uczyłem praktyki w trakcie ćwiczeń poligonowych które były codziennie a poligonie w Biedrusku.Oczywiście nad wszystkim czuwał pułkownik wykładowca i to on wystawiał im oceny i zaliczenia .Oprócz tego byłem pisarzem dowódcy kompani a wszyscy pisarze należeli do PKI które było niczym innym jak alarmowym WKU w czasie mobilizacji .Zapisywali ilu szeregowych,podoficerów i oficerów przybyło do punktu mobilizacyjnego .Ja akurat miałem fuchę bo byłem łącznikiem między tym alarmowym WKU a dowództwem jednostki .Kiedy przychodził alarm to pobierałem swojego AKMS-47 z amunicją , biegłem do sztabu tam pobierałem odpowiednią mapę,kompas.  Podjeżdżał po mnie  BWP oraz 7 żołnierzy desantu .Wskakiwałem do BWP i podawałem namiary gdzie mamy się udać .Odpowiadałem tylko przed majorem który odpowiadał za to WKU .Najbardziej lubiłem co miesięczne przestrzeliwanie broni w celu ustawienia rozregulowanych przyrządów celowniczych.Było nas 3 z bardzo dobrym okiem w  wstrzelaniu gdzie na 100 metrów zdobywaliśmy 49/48 punktów na 50 możliwych w 5 strzałach.Dlatego braliśmy zawsze w tym udział oprócz dowódcy i technika kompanii.Zabieraliśmy 27 AK (wszystkie z kompanii) i całą skrzynkę amunicji oraz tarcze testowe i szliśmy na strzelnicę .Tam strzelanie do bólu ile kto chciał :D Często też z pistoletów TT oficerów strzelaliśmy robiąc zawody do tarczy na 50 metrów.Oprócz tego lubiłem ostre strzelania z czołgu do celu na 1500 metrów lub ostrzał artyleryjski z czołgu na 6 km .Czuć było moc tej armaty 125 mm .     Bardzo miło wspominam czasy wojska w poznaniu 

Edytowany przez akko, 02 luty 2016 - 04:15.

#3877 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1492 postów

Napisany 02 luty 2016 - 08:23

scoffer to chyba nowe wcielenie staszka ;)

Jak tam Dasiek niedzielne zakupy? Karty Ci nie ukradli :D :P

Ja byłem szkolony w kilku specjalnościach tak się akurat złożyło .Najpierw byłem ładowniczym T-55AM Merida .Potem działonowym T-72 a często też kierowcą obu tych typów w zastępstwie jak któryś z chłopaków pojechał na przepustkę .Jako że to była Wyższa Oficerska Szkoła Wojsk Pancernych to jako działonowy miałem status instruktora i mimo że byłem tylko starszym szeregowym musieli mnie  słuchać sierżanci podchorąży bo ich uczyłem praktyki w trakcie ćwiczeń poligonowych które były codziennie a poligonie w Biedrusku.Oczywiście nad wszystkim czuwał pułkownik wykładowca i to on wystawiał im oceny i zaliczenia .Oprócz tego byłem pisarzem dowódcy kompani a wszyscy pisarze należeli do PKI które było niczym innym jak alarmowym WKU w czasie mobilizacji .Zapisywali ilu szeregowych,podoficerów i oficerów przybyło do punktu mobilizacyjnego .Ja akurat miałem fuchę bo byłem łącznikiem między tym alarmowym WKU a dowództwem jednostki .Kiedy przychodził alarm to pobierałem swojego AKMS-47 z amunicją , biegłem do sztabu tam pobierałem odpowiednią mapę,kompas.  Podjeżdżał po mnie  BWP oraz 7 żołnierzy desantu .Wskakiwałem do BWP i podawałem namiary gdzie mamy się udać .Odpowiadałem tylko przed majorem który odpowiadał za to WKU .Najbardziej lubiłem co miesięczne przestrzeliwanie broni w celu ustawienia rozregulowanych przyrządów celowniczych.Było nas 3 z bardzo dobrym okiem w  wstrzelaniu gdzie na 100 metrów zdobywaliśmy 49/48 punktów na 50 możliwych w 5 strzałach.Dlatego braliśmy zawsze w tym udział oprócz dowódcy i technika kompanii.Zabieraliśmy 27 AK (wszystkie z kompanii) i całą skrzynkę amunicji oraz tarcze testowe i szliśmy na strzelnicę .Tam strzelanie do bólu ile kto chciał :D Często też z pistoletów TT oficerów strzelaliśmy robiąc zawody do tarczy na 50 metrów.Oprócz tego lubiłem ostre strzelania z czołgu do celu na 1500 metrów lub ostrzał artyleryjski z czołgu na 6 km .Czuć było moc tej armaty 125 mm .     Bardzo miło wspominam czasy wojska w poznaniu 

No to niezłe braki już armia wtedy miała jak kapusia wzięli na instruktora ;) B)

#3878 Share Dasiekk

Dasiekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 02 luty 2016 - 09:57

oooo, staszek. 

A dziękuję zakupy udane , wysłać ci zdjęcie mojego nowego zestawu plażowego ? ;).Karty nie ukradli ale teraz chyba musze kilka dni popracować żeby odrobić to co wydałem. Życie.

A ty jak , w kolejce po "pińcset" już się ustawiłeś? 

#3879 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 02 luty 2016 - 10:08

Na ulicach pełno smrodu, zwolennicy idą KOD-u. Dyżurny Psychiatra Kraju.

Witam Państwa, właśnie jestem na Placu Zamkowym w Warszawce. Tu ma swój początek marsz protestacyjny ciemiężonych i prześladowanych przez rząd pani Beaty Szydło prominentów, wylansowanych przez hersztów Platformy Obywatelskiej. Marsz rozpocznie się z dużym opóźnieniem, ponieważ uciemiężeni mieli problemy z zaparkowaniem swoich ekskluzywnych limuzyn. Na szczęście z pomocą przyszła prezydentka Warszawki Hajka Gronkiewicz-Waltz z domu Grundbaum. Jak wiadomo Hajka jest katoliczką wyznania mojżeszowego i wiedziona miłosierdziem, oraz miłością bliźniego, zezwoliła na parkowanie limuzyn w pobliży Grobu Nieznanego Żołnierza przy pl. Piłsudskiego, tak by uczestnicy marszu mieli blisko zbiórki prześladowanych przez PiS prezesów, dyrektorów i ministrów. Tak oto Pl. Piłsudskiego, trawniki i kwietniki Parku Saskiego zamieniły się w największy na świecie skansen najdroższych, luksusowych limuzyn, chronionych przez kilkudziesięciu uzbrojonych ochroniarzy i sforę policjantów.

a.jpg

Na Placu Zamkowym zbierają się uczestnicy marszu. To prawda, jest ich b. dużo. Widać tu przedstawicieli największego kombinatu urzędniczego na świecie. Kombinat zatrudnia już ponad 8 000 pierdzistołków, ale prezydentka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Cały czas trwa nabór pociotków i kumpli pociotków wysokich prominentów PO. Kiedy Grundbaum zaczynała swe rządy, Urząd zajmował tylko ratusz, który kubaturą powierzchni jest większy od Zamku Królewskiego. Królowi Polski i jego administracji państwowej musiał wystarczyć Zamek do zarządzania całym krajem, a trzeba pamiętać, że obszarowo Polska była dwu, czasem trzykrotnie większa. W Zamku mieściły się gabinety najwyższych urzędników, ich pomieszczenia mieszkalne i pokoje królewskie. Znajdowały się tam również różne pomieszczenia gospodarcze, kuchnie i pokoje służby. Obecnie Urząd Stołeczny zajmuje ratusz, 30 piętrowy wieżowiec naprzeciwko ratusza, Pałac Kultury i kilka pomniejszych budynków na terenie stolicy, gdzie znajdują się różne filie i agendy. Nie liczę tu instytucji pomocniczych, które są rozmieszczone po całej Warszawie i pracują dla Urzędu Stołecznego

Na dzisiejszy marsz protestacyjny, przyszło sporo urzędasów, ale są jacyś markotni. Zastanawiające. Wszyscy zarabiają co najmniej kilka tysięcy miesięcznie i czują się krzywdzeni. Urząd zatrudnia ponad 30 dyrektorów i ponad 80 zastępców zarabiających po kilkanaście tys. zł. Do tego stałe premie kwartalne w wys. min. 4 pensji podstawowych. Hajka do 2012 r. rozdała również 318 milionów złotych nagród. Ale co rok kwoty były wyższe, wiec urzędasy przebalowali już ok. pół miliarda zł odebranych plebsowi. Moim marzeniem byłoby zostać w kombinacie sprzątaczem, bo sprzątaczka w 2013 r miała 2600 zł pensji podstawowej, plus premia kwartalna ponad 10 000! Za to wszyscy urzędasy kochają swoja prezydentkę.

Gadu, gadu, a tu miałem relacjonować marsz obrońców dupokracji. Biorę się zatem do roboty. Już mam wyjaśnienie ponurych pysków urzędasów, bo ktoś na murze wielkimi , koślawymi literami wymalował napis: „Dzisiaj płacze Tuska świta, odepchnięta od Koryta!”. Pojawił się też piękny transparent wśród tzw. obrońców „Demokracji”: „My jesteśmy sola ziemi, bo łupimy i kradniemy!”

Na chodniku stoi staruszek i przygląda się rosnącemu tłumkowi. Proszę pana – pytam – co to jest ten KOD? – To nie wie Pan? – Koryto, Ograbianie, Dupczenie!

Wśród tłumku uwija się jeden z głównych organizatorów obrońców „demokracji”. To niejaki Ryszard Petru, podnóżek Balcerowicza i jego doradca w czasie, gdy ten dokonywał zbrodni likwidacji polskiego przemysłu, nazywanej szyderczo prywatyzacją. Tzw. prywatyzacja, to niespotykana w dziejach Polski grabież majątku Polaków, obliczana w dziesiątkach bilionów złotych! Jak wyglądała ta „prywatyzacja”, opowiedział w Sejmie Andrzej Lepper wyliczając rządzącym złodziejom ile milionów łapówek przyjęli za przekazywanie naszej gospodarki obcym. Kosztowało go to życie.

Petru zaoszczędził z pensyjek 2,6 mln zł, mieszka w 3 mieszkaniach ogromnej wartości, jeździ najdroższymi samochodami. Ciężko tyra na chleb, zarabiając 600 tys. zł. ale to tylko ujawniony gawiedzi czubek jego bogactwa. Pięć dni po wyborach, podzielił z żoną swój skromny mająteczek, wiec nikt z nas tak na prawdę nie dowie się o jego bogactwie. Teraz stwierdził, że demokracja w Polsce jest zagrożona, więc organizuje marsze i protesty przeciwko demokratycznie wybranej władzy. Nie robi tego za darmo. Żydowski inicjator ruiny państwa polskiego, Soros przekazał Petru 150 mln dolarów na wywołanie rewolty w Polsce, wiec ten „doradca” grabarza polskiej gospodarki – Balcerowicza bardzo się stara. Takich agentów jak Petru, w każdym normalnym kraju na świecie, skazano by za zdradę i powieszono.

Szczerze przyznam, że ja osobiście o tym osobniku, usłyszałem dopiero po wyborach. Dlatego z mikrofonem w ręku pytam przechodniów, kto to jest Petru? – Panie, to jakiś rumuński żyd! – pada pierwsza odpowiedź.

– Kto to jest Petru? – pytam młodego człowieka o inteligentnej twarzy. – Panie redaktorze, tak do końca, to ja nie wiem. Dowiedziałem się o nim dopiero po wyborach. On jest wszędzie! Włączam telewizor – Petru. Radio – bredzi coś Petru. Wchodzę do MPiK-u, a tam w każdej gazecie Petru. Wszędzie Petru! Już mi się tak jego gęba opatrzyła, że otwieram lodówkę i widzę Petru. Boję się, że podniosę deskę klozetową i wyskoczy z kibla Petru!

Oprócz Petru widzę pysk największego polakożercy, Tomasza Grossa. Ten zdeklarowany, największy wróg Polski i Polaków, trzyma w łapskach transparent na którym się odgraża: „W kłamstwach wielkich ja nie słabnę. Będą większe niż Jedwabne!” Obok widzę jego kupla po fachu, wybitnego opluwacza Polski i Polaków, Tomasza Lisa. Dziwię się, że jeszcze nikt nie napluł ani jednemu, ani drugiemu w mordę. Jest też żydowska reżyserka Agnieszka Holland i setki innych właścicieli haczykowatych nochali o ślepiach wielkości judaszowych srebrników. Właśnie pojawia się transparent: „Gdy wolności wiatr zawieje, do władz wrócą znów Jewreje!” To delegacja ukraińskich rezunów przyjechała wesprzeć tutejszy majdan. Biedni upowcy nie wiedzą, że zarówno w Polsce jak na Ukrainie żydzi cały czas mają pełnię władzy, której nikt i nic nie jest w stanie zagrozić, więc nie muszą do niej wracać. Bo kto ma w swoich łapskach finanse, ten rządzi! Dlatego wyraz „Jewreje”, powinni zamienić na „złodzieje” i wszystko trzymałoby się kupy.

Wreszcie pochód „demokratów” ruszył. Ciężko im się maszeruje, bo ich tłuste dupska wypasione ośmiorniczkami i kawiorem, wożone limuzynami, nie są przyzwyczajone do chodzenia. Ale widzę dzieci niosące transparent, na którym widnieje kaczka i wymierzony w nią karabin. No tak, do swoich gierek wciągają dzieci – bydlaki. A karabin wymierzony w kogoś, to symbol ich „demokracji”, której ukoronowaniem były dziesiątki prymitywnych mordów o podłożu politycznym. O! widzę tutaj k. Szczukę. To profesor demoralizacji. Z ramienia Polskiej Akademii Nauk, prowadzi wykłady „nauki” gender. W otoczeniu feministek i lesbijek niosą piękny transparent: „ W ramach naszej demokracji, uczmy dzieci masturbacji!” Widzę też inny wspaniały transparent, określający sens całej demonstracji: „- Prokuratorze – słuchaj waść – nam nie dają w Polsce kraść!!!”

Zdemoralizowany, rozwrzeszczany, złodziejski kondukt, maszeruje teraz Nowym Światem. Dla nich to nowy świat, ziemia obiecana. Rzadko kto wie, że kamienice przy Krakowskim Przedmieściu i Nowym Świecie, były kwaterunkowe. Stopniowo wyrzucano stąd Polaków, aż wreszcie wszystkie kamienice przy tych reprezentacyjnych ulicach zamieszkane są niemal wyłącznie przez Chazarów. Tu oficjalnie chodzą w jarmułkach, czują się jak u siebie w Jerozolimie. To tu właśnie na rondzie skrzyżowania Nowego Świata i Al. Jerozolimskich stoi ogromna, plastikowa palma – symbol wolnej Jerozolimy. Tu też znajduje się Centrum Finansowe i Giełda Papierów Wartościowych, którą w całości zarządzają żydzi. Jest ich w tym barwnym pochodzie nie do zliczenia. „Idzie żydów cała klika – to redakcja jest Michnika”.

Warto przypomnieć, że w czasie „demokracji” Tuska, tą samą trasą maszerowali protestujący Katolicy, którym decyzją zażydzonej KRRiT, łamiąc podstawowe prawa Konstytucji, odmówiono możliwości nadawania w pierwszym multipleksie Naziemnej Telewizji Cyfrowej programów telewizji „Trwam”. Petru, jak również jego zasrani „demokraci” o tym wyraźnie zapomnieli.

Marsz Odpychanych Od Koryta, dotarł wreszcie do Pl. Trzech Krzyży. Tu dopiero zebrało się trochę Bożego ludu Warszawy pod Kościołem św. Aleksandra. Garstka Patriotów też trzyma transparenty. Oto niektóre: „Lisów idzie cała sfora – precz szmatławce od Kaczora!” Na drugim: „Na asfalcie małpa fika – to naczelny jest Newsweeka!” Na innym: „ Maszeruje szczwana Szczuka – zwolenników gender szuka!” A widząc kilku ogłupiałych, zaczadzonych telewizyjną propagandą debili spośród zwykłego ludu, natychmiast powstał transparent: „Popierajcie głąby lisa – pusta będzie wasza misa!”

Podszedłem do jednej starszej pani i mówię: – Wie pani, to dziwne, jakoś nie widzę tu Kopaczowej. Przecież ona straciła bardzo ważne koryto. I co, u siebie na wsi kartofle będzie kopała? Szybko uzyskałem odpowiedź: „- Nie ma z nimi tu Kopaczki, bo dostała dzisiaj sraczki!”

Wreszcie obrońcy swoich żłobów doszli pod Sejm. Lis wydzierał tam ryja, coś wrzeszczał o złodziejach, aż mu haczykowaty nochal jeszcze bardziej zrobił się garbaty. Hołota coś skandowała. Tumult jak na żydowskim jarmarku. Telewizornia wszystko nagrała, ale opuściła najważniejszy transparent jaki dziś widziałem. Tan transparent, a na nim dwuwiersz, wyjaśnia wszystko. Całe zamieszanie, cały problem. Oto on: „- Oddawajcie nam koryta, to będziemy z wami kwita!”

Na tym kończę tę relację, następne takie imprezki postaram się relacjonować natychmiast, bo to człowiek trochę zapomina pod naporem medialnego szumu, kłamstw „demokratów”, coś człowiekowi może się popierdzielić. Ja wiem jedno. Gołodupcem byłem za „demokratów”, gołodupcem jestem teraz. W poprawę swojej sytuacji nie wierzę, bo do żadnej sitwy nie należę!

Dyżurny Psychiatra kraju.  http://wolna-polska....a-kraju-2016-02

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3880 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 02 luty 2016 - 10:40

George Soros krytykuje rząd PiS. Czy finansuje KOD? „wSieci” na tropie zaangażowania finansisty

mid_40936.jpg

Finansista wspierający lewicowo-liberalne organizacje na całym świecie robi to nie z dobrego serca, a ekonomicznego wyrachowania. Od dawna ostro atakuje Viktora Orbana, a teraz w wywiadzie zaatakował ekipę Prawa i Sprawiedliwości. Kim jest George Soros i czy finansuje Komitet Obrony Demokracji? Marcin Wikło zbadał sprawę na łamach tygodnika „wSieci”.

Podczas niedawnego Forum Ekonomicznego w Davos amerykańsko-węgierski finansista żydowskiego pochodzenia, George Soros, mocno uderzył w Prawo i Sprawiedliwość, oskarżając polski rząd o wszystko co najgorsze i zarzucając nam kopiowanie rzekomo złych wzorców węgierskich. Już wcześniej Paweł Kukiz zwrócił uwagę na medialne doniesienia o ekonomicznym wspieraniu antyrządowych manifestacji Komitetu Obrony Demokracji przez Sorosa.

Przyjaźń ideologiczna Platformy Obywatelskiej oraz Bronisława Komorowskiego z Sorosem nie była tajemnicą. Wiele mówiło się także o korzyściach płynących z obopólnej współpracy. W 2012 roku spekulant został odznaczony przez byłego prezydenta Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Zasługi Rzeczpospolitej Polskiej. Z kolei „Gazeta Wyborcza” przyznała mu tytuł Człowieka Roku.

- Zmianom wprowadzanym przez PiS jest przeciwny bardzo szeroki obóz powiązany z poprzednią władzą, lecz także z mediami i światową finansjerą, która do tej pory nad Wisłą miała raj – stwierdziła w rozmowie z tygodnikiem „wSieci” osoba z otoczenia prezydenta Andrzeja Dudy.

Opinie łączące Sorosa z PO nie mogą być więc zupełnie nietrafionymi dywagacjami, gdy zwróci się uwagę na biografię spekulanta i jego aktywność w jednej z jego ojczyzn – na Węgrzech. Na szerzenie specyficznie pojmowanego liberalizmu oraz idei lewicowych w Europie Środkowej i Wschodniej finansista wydał co najmniej 100 milionów dolarów.

Fortuny George Soros dorobił się w Stanach Zjednoczonych. „Dziś pragnie uchodzić za bezinteresownego filantropa wydającego własne pieniądze na budowę społeczeństwa obywatelskiego. Skąd jednak pochodzą te gigantyczne środki? Soros jest przede wszystkim twardym i bezwzględnym spekulantem finansowym. To on złamał kurs brytyjskiego funta szterlinga i malezyjskiego ringgita. Realnie oznaczało to wepchnięcie tych krajów w kryzys finansowy, bankructwo tysięcy firm, bezrobocie setek tysięcy ludzi” – informuje „wSieci”.

Tygodnik zwraca uwagę na pola aktywności węgierskiego Żyda. Zaangażował się on w działalność ekonomiczno-polityczną w kilku krajach bloku wschodniego jeszcze w czasie trwania reżimu komunistycznego. Taki scenariusz zastosował na Węgrzech, gdzie swoimi stypendiami wykształcił liberalne i wolnorynkowe elity polityczne, które w latach 90. dążyły do zgody z postkomunistami.

Najzdolniejszy stypendysta Sorosa zawiódł pokładane w nim nadzieje i obejmując władzę zwrócił się przeciwko „mentorowi”. Jest nim Viktor Orban, którego od dłuższego czasu amerykańsko-węgierski Żyd mocno krytykuje. W 2014 roku spekulant powiedział nawet, że odsunięcie lidera Fideszu jest warte każdych pieniędzy. Dzisiaj George Soros straszy społeczność międzynarodową Prawem i Sprawiedliwością, a dzięki „pasom transmisyjnym” w postaci lewicowo-liberalnych mediów, jego gromy trafiają do polskojęzycznego odbiorcy.

Tygodnik „wSieci” zwraca uwagę na zbieżność interesów Sorosa, Komitetu Obrony Demokracji i Ryszarda Petru. Pierwszy chciałby odsunąć PiS od władzy, gdyż zagraża jego wielkim interesom, środowisko KOD również może ponieść straty, jednak na znacznie mniejszą skalę, zaś Petru nie pogardziłby rolą beneficjenta obalenia obecnego rządu. Liberalizm rozumiany jako drenaż państw narodowych przez międzynarodowe korporacje łączy spekulanta i polityka.

W sposób oczywisty bolesnym dla Sorosa może być „podatek bankowy”, jednak Marcin Wikło zwraca także uwagę na „łupkowe” inwestycje finansisty, których pozaprawny charakter może zostać ukrócony przez Prawo i Sprawiedliwość. Nie bez znaczenia jest z pewnością światopoglądowa różnica między nowym rządem Rzeczpospolitej, a spekulantem, który mocno lansuje model społeczeństwa „otwartego” na homoseksualizm, aborcjonizm i multi-kulturalizm. Jesienią 2015 roku pojawiały się doniesienia, że Soros finansuje przewodniki dla imigrantów, mające ułatwić im podróż do Europy. Tajemnicą nie jest udział spekulanta w owianej tajemnicą Grupie Bilderberg, która swoim zamkniętym charakterem w naturalny sposób rodzi masę domysłów i obaw o aspirowanie do miana rządu światowego. Czy George Soros, przy pomocy dostępnego mu aparatu finansowego, dokona ataku na Polskę? To okażę się już wkrótce.

http://www.pch24.pl/...ty,40936,i.html

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA