nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość   
Gość

W jakie piękne słowa ubrałeś wasze wywody o łamaniu konstytucji przez rząd z powodu nie respektowania orzeczeń TK.

Szkoda że wtedy mówiliście innym tonem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

dla ciebie TK jest potrzebny jak prostuje ci sprawy w ARiMR

teraz jak zasadziłeś się na 500+ to już ci nie potrzebny bo cię jarek wystraszył  

takich głupków właśnie potrzeba do dyktatury bo łatwo im wszystko wmówić i nastraszyć 

 

trudno mi polemizować z twoimi zwidami które tu wmawiasz mi i innym 

żadnego zdania nie zmieniam i nadal twierdzę to co twierdziłem bo takie są fakty a nie domniemane wyniki jakieś sondy czy urojenia socjalisty 

 

krótka będzie chwała tego co się teraz dzieje a rachunki zapłacimy wszyscy 

 

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To że ty ciągle masz jakieś zwidy o jakimś cyrku i z tego powodu próbujesz mi wmówić na co się zasadziłem lub w co uwierzyłem, nie znaczy że każdy do okola cierpi na taką przypadłość.  :D

 

Kończę bo doświadczeniem sprowadzasz mnie do swojego poziomu, uwłaczającego poziomu. :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

mam twardą zasadę że z faktami nie dyskutuję  

jest tu parę osób które szanuję  z tego powodu, chociaż nie  koniecznie są mi bliskie ich poglądy 

 

żadnej opcji nie wybielałem i nie popierałem złych rozwiązań , które czyniło PO czy PSL  ,wręcz przeciwnie akurat psl krytykowałem najwięcej 

prezydent który nie szanuje konstytucji , jest dla mnie nikim i nie ważne z jakiej on opcji 

 

niestety najwięcej idiotów jest w pis , nie ja tu winien że i wyborcy tacy sami  ;)

naród tak chciał i niech się dzieje wola narodu 

chętnie popatrzę za chwile na te gęby wyznawców jak zaraz trzeba będzie płacić rachunki 

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z goła wygląda to nieco inaczej, wiec nie dziw się że każdy kto cię czyta ma wrażenie jakie ma.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

staraj się wypowiadać za siebie i nie uznawać bez podstaw swoich racji  skoro inni twierdzą inaczej 

każdy tu wypowie się sam więc nie stosuj tych płytkich i chamskich technik samo pochwały i uciekania do epitetów bo to nie pomoże 

pienisz się tak samo w innych tematach nie mając nic sensownego do powiedzenia 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

Problem jest taki że to ty , ja i wileu innych będziemy te rachunki spłacać. Jak ktoś nie miał nic - to mu z niczego wezmą całe nic.

 

Oni się skupią a tych co coś robią żeby te rachunki spłacili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeden ma urojenia, a drugi urwał się z choinki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Troche więcej niż po 10 procent poparcia mają dwie wielkie siły opozycji, a noszą się jakby po 50 mieli. Napewno zawiedzeni górnicy i rolnicy w następnych wyborach zagłosują na nowoczesną. To taka nowoczesna partia, przez 100 dni 120 wniosków o przerwe i ani jednego projektu ustawy. Nikt marszałkowi nie zarzuci że ma jakąś zamrażarkę i chowa tam projekty opozycji bo takowych projektów  nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wytłumaczysz im tego, bo w TV chcieli aby rozumieli zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

Troche więcej niż po 10 procent poparcia mają dwie wielkie siły opozycji, a noszą się jakby po 50 mieli. Napewno zawiedzeni górnicy i rolnicy w następnych wyborach zagłosują na nowoczesną. To taka nowoczesna partia, przez 100 dni 120 wniosków o przerwe i ani jednego projektu ustawy. Nikt marszałkowi nie zarzuci że ma jakąś zamrażarkę i chowa tam projekty opozycji bo takowych projektów  nie ma

Kwesta czasu jak ci "zadowoleni" górnicy zaczną palić opony w warszawie. Podobnie jak kwestią czasu są protesty rolników -  dopłat nie ma, ceny słabe , nawozy drogie - a wiadomo kogo się wini. Niech tylko minie ten powyborczy amok.

 

Ale to tylko moje zdanie - Mi to wisi kto rządzi dopóki nie zaczyna się pchać na mój "plac zabaw". A że ci sie pchają więc ciężko im dobrze życzyć. Jeszcze na dodatek ta karykatura prezydenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

W jakie piękne słowa ubrałeś wasze wywody o łamaniu konstytucji przez rząd z powodu nie respektowania orzeczeń TK.

Szkoda że wtedy mówiliście innym tonem.

 

O jakim łamaniu piszesz? Tych 48 wyrokach TK których PO tak miało nie spełnić? Nie spełniło bo nie dało się spełnić gdy zakwestionowany przepis z ustawy zniknął albo ustawa była już nieaktualna. Trudno wtedy naprawić coś czego nie ma.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To co było jest nie spójne z tym co tu pisano, swoje złudzenia chcieli wmówić innym bo im się wydawało że mają rację gdyż TV im tak powiedziało.

Nawet co niektórzy uwierzyli że TK chce zablokować ustawę 500 + dlatego utworzyli KOD który pod hasłem ,,obrona demokracji,, stał na straży ustawy 500+. Zresztą sam giertych nie krył zadowolenia z osiągniętych rezultatów kodu, tj obrona ustawy 500+ z trybunałem czy bez. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Kwesta czasu jak ci "zadowoleni" górnicy zaczną palić opony w warszawie. Podobnie jak kwestią czasu są protesty rolników -  dopłat nie ma, ceny słabe , nawozy drogie - a wiadomo kogo się wini. Niech tylko minie ten powyborczy amok.

 

Ale to tylko moje zdanie - Mi to wisi kto rządzi dopóki nie zaczyna się pchać na mój "plac zabaw". A że ci sie pchają więc ciężko im dobrze życzyć. Jeszcze na dodatek ta karykatura prezydenta.

 

Tylko teraz ktoś rozmawia z górnikami ,rolnikami nie robi z nich idiotów w mediach ,a co do cen to nawozy potaniały,a dopłaty płacą mimo nie działającego systemu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

Dokładnie ale Ci wyznawcy PO-Pslu snują jakieś teorie sPISkowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 

Nawet co niektórzy uwierzyli że TK chce zablokować ustawę 500 + dlatego utworzyli KOD który pod hasłem ,,obrona demokracji,, stał na straży ustawy 500+.  

jedynym , który w to uwierzył byłeś ty , ale dobrze że dotarło i choć przewrotnie to nabijasz się sam z siebie 

to się chwali dla idioty który twierdzi że musi być na słońcu żeby doznać poparzenia bo inaczej nie uwierzy że to właśnie słońce co dzień samo do niego zagląda  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I takich ludzi jak krasus, nam potrzeba tu na forum, którzy bacznie śledzą i przytaczają wszelkie nieudolności pseudo redaktorów.

 

EDIT:

marko jestem w stanie zrozumieć że coś tam próbujesz wywalczyć dla siebie z tej rozmowy o TK, jednak nie skutecznie.

 

ale pojąc nie mogę, dlaczego mianujesz się idiotą i na dowód tego przytaczasz, swój niezrozumiały tok myślenia.

Powtarzam, nie trzeba być na słońcu by wiedzieć że parzy. :ph34r:

 

Czym ty jeszcze nas zaskoczysz? :P

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

widzisz nie oceniaj ludzi swoją miarą , ja tu nie jestem po to  żeby zaskakiwać 

za słaba moja wiara ;)

 

 

 

  historia_prawdziwa.jpg

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z tego co słyszałem od znajomych na Żolibożu on wcale taki mały nie jest.

Więc nie bądź taki skromy że słaba, skoro daliście radę.

 

jarek, jarek się nie ożeni.

i marko kolo tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Jeden ma urojenia, a drugi urwał się z choinki. :D

 

Napisał człowiek, który sam zadawał pytania i sam na nie odpowiadał. Wymyślając jakąś fikcyjną ankietę, aby udowodnić inną fikcję. Którym jesteś?

 

To że ty ciągle masz jakieś zwidy o jakimś cyrku i z tego powodu próbujesz mi wmówić na co się zasadziłem lub w co uwierzyłem, nie znaczy że każdy do okola cierpi na taką przypadłość.  :D

 

Kończę bo doświadczeniem sprowadzasz mnie do swojego poziomu, uwłaczającego poziomu. :wacko:

 

Uwierzyłeś, uwierzyłeś. Jarek wmówił ci, że TK zablokuje 500 zł na dziecko i uwierzyłeś. Chciałeś to udowodnić przy pomocy fikcji i domniemań. Więc nie kłam, że nie uwierzyłeś bo ponoć nie kłamiesz. Z tym poziomem to nie przesadzaj. Bo u ciebie różnie z tym bywa. Twoje złote myśli tu publikowane są naprawdę na jakimś nie znanym poziomie.

 

Troche więcej niż po 10 procent poparcia mają dwie wielkie siły opozycji, a noszą się jakby po 50 mieli. Napewno zawiedzeni górnicy i rolnicy w następnych wyborach zagłosują na nowoczesną. To taka nowoczesna partia, przez 100 dni 120 wniosków o przerwe i ani jednego projektu ustawy. Nikt marszałkowi nie zarzuci że ma jakąś zamrażarkę i chowa tam projekty opozycji bo takowych projektów  nie ma.

 

Wystarczy, że nie zagłosują na PiS. Nie zakładaj wyjść zero jedynkowych, że jak nie na tą partię to na tą. Trzeba będzie szukać koalicjanta. Ewentualnie opozycja może stworzyć kolalicję większościową. I chociaż PiS wygra wybory może wyladowac w opozycji. Zostało jeszcze prawie cztery lata, kupa obietnic i problemów i mało pieniędzy w kasie. Po co opozycja ma składać projekty skoro PiS nawet nie raczy nimi się zająć.

 

Tylko teraz ktoś rozmawia z górnikami ,rolnikami nie robi z nich idiotów w mediach ,a co do cen to nawozy potaniały,a dopłaty płacą mimo nie działającego systemu

 

 

Tak rozmawia. Premier w styczniu prosiła górników by nie strajkowali. Bo zagrożona była wypłata czternastek. Tak naprawdę sytuację ratują związki zawodowe. Które porozumiały się z PiSem przed wyborami. I teraz nie bardzo wiedzą co robić. Z jednej strony są opóźnienia w realizacji obietnic wyborczych. Z drugiej związkowcy na razie siedzą cicho. Bo w PiS uwierzyli.

Co do wypowiedzi pani Witek. Już mówiłem przekaz medialny PiSu jest dostosowany do poziomu ich wyborców. Ta kobieta myli stawkę godzinową z kwotą wolną od podatku. Twierdząc, że ta ostatnia to sprawa pracodawca pracownik. Potem to durne tłumaczenie, że PiTy rozlicza się raz w roku w Polsce. I oni od listopada nie zdążyli. Mówi te bzdury. A potem dodaje, że trzeba ludziom tłumaczyć. To nie mogła powiedzieć, że na koniec roku 2016 będzie.

Dzisiaj Błaszczak twierdzi, że komendanta z przeszłością powołał uwaga z winy PO. Bo za PO ten człowiek pełnił różne funkcje to i on go powołał. Normalnie durnota goni durnotę.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj