Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11757 odpowiedzi na ten temat

#3741 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 29 styczeń 2016 - 18:11

Rynek oddało za grosze? Ty naprawdę głupotę za głupotą wymyślasz. Nawet chyba tego nie kontrolujesz. Tylko piszesz, aby pisać. Polska wysyła masę towarów na zewnątrz. Fakt sporo importuje. Ale zagraniczne firmy dają tez masę miejsc pracy w Polsce. Dają technologie bez których nasze zakłady po upadku komuny nie były w stanie istnieć a tym bardziej eksportować. Ale co ty o tym wiesz? Wyszukujesz w necie jakieś dyrdymały i tym żyjesz. Wielu mieszało w skokach. Ale senator Bielecki wypompował z stamtąd najwięcej kasy i tyle w temacie. Całe szczęście że znienawidzone przez was PO przy protestach PiSu zmieniło prawo o skokach i roztoczyło nad nimi opiekę bankowego funduszu gwarancyjnego. Bo po wyczynach Bieleckiego. Było by więcej poszkodowanych niż w Amber Gold. Ale czy dowiesz się tego w dyrdymałach które tu linkujesz? W życiu.

Edytowany przez hubertuss, 29 styczeń 2016 - 18:14.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 03:42
  •  

#3742 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 29 styczeń 2016 - 18:12

Marnotrawstwo grosza publicznego , przekroczyło granicę zdrowego rozsądku .

Płaci się trzy razy tyle za dwa razy mniej niż można to zrobić

Kto z tym skończy wiele zrobi i wiele wygra.

A że będzie słychać kwik , to normalne , przy kurczącym się korycie .

Można w ramach protestu podskakiwać w rytm nadawany przez Giertycha na manifestacji KOD-u , lub pomyśleć samodzielnie po co ten facet tu przyszedł i czy podskakując nie robię z siebie idioty.

Nie widzę powodów by nie dać szansy obecnemu rządowi , podobnie jak nie widzę powodów by go nie  rozliczyć z działalności.

Tylko na miły Bóg , dlaczego na drugi dzień po zaprzysiężeniu ?

Czy utrata władzy tak bardzo boli , czy też strach przed utratą  profitów , wypada się zapytać. 

Edytowany przez scoffer, 29 styczeń 2016 - 18:14.

#3743 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 29 styczeń 2016 - 18:17

Mając na myśli marnotrawstwo grosza publicznego mówisz o 20 milionach dla Rydzyka? Fakt to przekracza granicę zdrowego rozsądku. Tyle prywatnym uczelniom nawet PO nie dawała. Z drugiej strony apeluje się by bogaci nie brali 500 zł na dziecko. Jak myślisz jaki bogaty nie weźmie widząc takie marnotrawstwo?

Kwik Rydzyka faktycznie było słychać jak mu Tusk w 2008 roku odebrał dotacje na wody geotermalne. Od diabłów wtedy Tuska nawyzywał.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#3744 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 styczeń 2016 - 18:21

Rynek oddało za grosze? Ty naprawdę głupotę za głupotą wymyślasz. Nawet chyba tego nie kontrolujesz. Tylko piszesz, aby pisać. Polska wysyła masę towarów na zewnątrz. Fakt sporo importuje. Ale zagraniczne firmy dają tez masę miejsc pracy w Polsce. Dają technologie bez których nasze zakłady po upadku komuny nie były w stanie istnieć a tym bardziej eksportować. Ale co ty o tym wiesz? Wyszukujesz w necie jakieś dyrdymały i tym żyjesz. Wielu mieszało w skokach. Ale senator Bielecki wypompował z stamtąd najwięcej kasy i tyle w temacie.

nie no jasne, wszystko co osmiesza twoich idoli to dyrdymały, co innego jakbym wstawiał linki  osmieszajace PIS  :D

widzisz ja nie jestem fanem pis po psl sld  dlatego moge pisac obiektywnie a ty nie potrafisz, bo lewactwo to smiertelna choroba mózgu  :D

Edytowany przez odwajler, 29 styczeń 2016 - 18:26.

#3745 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 29 styczeń 2016 - 18:23

drugi dzien po zaprzysiezeniu- od poczatku listopada to chyba wiecej minelo..

http://www.tvp.info/...bieskiej-teczki

pamietasz scoffer- bo ja tak.

teraz senat da kase rydzykowi z ministerstwa kultury- dla szydlo to normalka, syna ma w seminarium duchownym wiec zna potrzeby kosciola na biezaco.....

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#3746 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 29 styczeń 2016 - 18:26

Mając na myśli marnotrawstwo grosza publicznego mówisz o 20 milionach dla Rydzyka? 

Mógłbyś się choć trochę wyśilić i sprawdzic ta wiadomość , by nikt nie zarzucił Ci łgarstwa.

Sejm odrzucił tą propozycję , a z tego co wiem opozycja nie ma w nim większości glosów.

@jacus -100 dni , czy dobrze widzę ?

A czy z końcem listopada , bądz w grudni miałeś inne zdanie ?

@jacus , z jednym to się z tobą zgodzę , ataki na rzad B.Szydło , były od początku listopada , choć zaprzysiężony został w jego drugiej połowie.

Ot takie kuriozum.

Edytowany przez scoffer, 29 styczeń 2016 - 18:36.

#3747 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 29 styczeń 2016 - 18:50

Póki co poprawka przeszła tylko minister kultury się zbuntował, że mu chcą zabrać. Gowin tez nie chce dać. Gdyby nie to kasa już by na konto Rydzyka popłynęła. Dadzą nie dadzą. Ale dać chcą. I nie zaprzeczysz, że jest to pomysł PiSu.

Duda już jest prezydentem ponad pół roku. Dużo obiecał nic nie zrobił. Rząd zamiast spełniać obietnice prowadzi wojnę ze wszystkimi do okola. Na razie pewne jest tylko 500 zł. reszta to mglista przyszłość.

Lewakiem nie jestem. Ale lepiej już być lewakiem niż wypisywać bzdury że rynek za grosze oddali. Ty pewnie chciał byś jak na Kubie. Tam wszystko państwowe. Rynku nikt nie chce oddać za grosze w obce ręce.

Edytowany przez hubertuss, 29 styczeń 2016 - 18:53.

#3748 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 29 styczeń 2016 - 18:59

teraz senat da kase rydzykowi z ministerstwa kultury- dla szydlo to normalka, syna ma w seminarium duchownym wiec zna potrzeby kosciola na biezaco.....

O tym zapomniałem . Mając takiego w rodzinie pewnikiem zna potrzeby instytucji w której  syn się edukuje.

Az strach pomyśleć co by było gdyby miała np męża bankiera , lub co nie daj Bóg - dziadka z Wermachtu.

Dopiero opozycja by po niej jechała .

@hubertuss , budzisz się rano skacowany, luki w pamięci  i myślisz dała , nie dała , grunt że ja chciałem brać , pewno dała.

Edytowany przez scoffer, 29 styczeń 2016 - 19:04.

#3749 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 styczeń 2016 - 19:04

Póki co poprawka przeszła tylko minister kultury się zbuntował, że mu chcą zabrać. Gowin tez nie chce dać. Gdyby nie to kasa już by na konto Rydzyka popłynęła. Dadzą nie dadzą. Ale dać chcą. I nie zaprzeczysz, że jest to pomysł PiSu.

Duda już jest prezydentem ponad pół roku. Dużo obiecał nic nie zrobił. Rząd zamiast spełniać obietnice prowadzi wojnę ze wszystkimi do okola. Na razie pewne jest tylko 500 zł. reszta to mglista przyszłość.

Lewakiem nie jestem. Ale lepiej już być lewakiem niż wypisywać bzdury że rynek za grosze oddali. Ty pewnie chciał byś jak na Kubie. Tam wszystko państwowe. Rynku nikt nie chce oddać za grosze w obce ręce.

nie ja bym wolał jak niemcy miec ustawione pod siebie gospodarki w UE a ty chcesz byc poddanym niemiec i mówisz ze lepszej opcji nie ma i nie bedzie

różni nas to ze ty jestes mentalnym niewolnikiem a ja nie 

#3750 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 29 styczeń 2016 - 19:29

Można w ramach protestu podskakiwać w rytm nadawany przez Giertycha na manifestacji KOD-u , lub pomyśleć samodzielnie po co ten facet tu przyszedł i czy podskakując nie robię z siebie idioty.

Nie widzę powodów by nie dać szansy obecnemu rządowi , podobnie jak nie widzę powodów by go nie  rozliczyć z działalności.

Czy utrata władzy tak bardzo boli , czy też strach przed utratą  profitów , wypada się zapytać. 

popieram

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3751 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2853 postów

Napisany 29 styczeń 2016 - 20:07

,,Można w ramach protestu podskakiwać w rytm nadawany przez Giertycha na manifestacji KOD-u,, ten rytm nie jest nowością, a całkiem przyjemny :

:D

Tu coś o prezesie i jego szeregach:

A ten tekst przedrukować i zatytułować ,,przewodnik po sejmie,,:

Tylko nie wiem kogo na miejsce słoni wytypować, może PSL ponoć lubią chłopaki dobrze popić?

Bo małpy skaczące w klatce, śmiejące się hieny i przekrzykujące papugi już przypisałem do poszczególnych polityków czy ugrupowań. Pasują idealnie.

Edytowany przez damianzbr, 29 styczeń 2016 - 20:19.

#3752 Share konrad82

konrad82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 972 postów

Napisany 29 styczeń 2016 - 20:30

Mając na myśli marnotrawstwo grosza publicznego mówisz o 20 milionach dla Rydzyka? Fakt to przekracza granicę zdrowego rozsądku. Tyle prywatnym uczelniom nawet PO nie dawała. Z drugiej strony apeluje się by bogaci nie brali 500 zł na dziecko. Jak myślisz jaki bogaty nie weźmie widząc takie marnotrawstwo?

Kwik Rydzyka faktycznie było słychać jak mu Tusk w 2008 roku odebrał dotacje na wody geotermalne. Od diabłów wtedy Tuska nawyzywał.

Ale za rządów Tuska PO zwiekszyła fundysz kościelny... :)

#3753 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 29 styczeń 2016 - 21:11

A czy ja gdzieś pisałem, że za Tuska wszystko dobrze było? Było różnie, ale tego juz nie ma. Teraz jest Kaczyński i też za dobrze się nie szykuje. Dzisiaj pani premier prosiła górników, aby nie strajkowali. Następni nie zadowoleni. A przecież tyle im obiecano.

nie ja bym wolał jak niemcy miec ustawione pod siebie gospodarki w UE a ty chcesz byc poddanym niemiec i mówisz ze lepszej opcji nie ma i nie bedzie

Co ty byś chciał to mało ważne. Ważne co jest. Polska nigdy nie zrówna się z Niemcami, które po II Wojnie Światowej prężnie się rozwijały dotowane przez USA na początku. Nas za to Ruscy doili. A czego nie wydoili zaprzepaścił socjalizm. Teraz ty chcesz gospodarki ustawiać pod siebie. Chcesz się zrównać z największym krajem UE z ponad dwa razy większą ludnością niż Polska. Zabawny jesteś. Sen o potędze biednego Polaka. Śnij dalej niewolniku swego ograniczonego światopoglądu.

#3754 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 29 styczeń 2016 - 21:20

ja w polityce pis widze powrót   SANACJI

#3755 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 styczeń 2016 - 21:24

hubertuss

lewactwo to smiertelna choroba mózgu 

wez sobie to do serca dobrze ci radze  :D

http://amerbroker.pl...ion=show&id=470

Edytowany przez odwajler, 29 styczeń 2016 - 21:24.

#3756 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 29 styczeń 2016 - 21:31

W socjaliźmie zawsze będzie marnotrastwo bo o wydawaniu pieniędzy decyduje urzędnik/polityk który wydaje nie swoje pieniadze więc mu to zwisa. Żadna partia nic nie zmieni bo system jest do kitu. 

Dwie proste prawdy znane od stuleci - bogaty może więcej i dobry interes robi się z tym kto ma pieniądze.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#3757 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 29 styczeń 2016 - 21:31

Przecież nie dawno pisałem,że nie jestem lewakiem. To, że jestem na tyle przytomny, aby widzieć i punktować obłudę PiSu nie znaczy, że jestem lewakiem. Patrząc na to co niektórzy tu wypisują widzę, że mam mózg całkiem zdrowy a nawet bardzo zdrowy. Ale idąc tropem tej teorii wyobraź sobie jak bardzo lewackie muszą być mózgi Staszka, który jako przykład jak źle było za PO podaje fakt, że za PO kogoś zatrzymali a za PiSu ten ktoś dogadał się z prokuraturą oferując kasę zamiast pudła. Lub odwajlera, który nie rozumie co czyta i co pisze, żyjąc w snach o potędze.

#3758 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 styczeń 2016 - 21:42

Ulman 

a jaki to dziejowy interes robimy z niemcami ? 

zaraz tu znafca jakis wyskoczy ze 30% pkb z nimi robimy  :D

zamknelismy stocznie, dalismy zablokowac własne porty gazociagiem rosja-niemcy i tak mozna do znudzenia jechac z tym tematem

aaaa sory te smierdzace półtusze sciagane od nich to jest to o co nam zawsze chodziło ..... 

Edytowany przez odwajler, 29 styczeń 2016 - 21:44.

#3759 Share Dasiekk

Dasiekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 29 styczeń 2016 - 21:55

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? najlepszym opisem do rządów PiS jest : świnie dorwaly się do koryta.... i robią chlew .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3760 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 29 styczeń 2016 - 22:00

Nie daliśmy zablokować porty gazociągiem. Tylko wspaniały PiSowski rząd dał zablokować. Jak się nie dba o własne interesy tylko żyje z głową w chmurach śniąc o potędze to tak to się kończy. Było pobrzękiwanie szabelką które każdy olewał. Zamiast negocjacji z Niemcami i Ruskimi. Którzy i tak było wiadomo, że gazociąg zbudują. Trzeba było zamiast pobrzękiwać szabelką gadać z nimi. Że się zgodzimy jak np zrobią go tak głęboko, aby statkom płynącym do naszych portów nie przeszkadzał. Ale ty to wiesz najlepiej w końcu wolał byś jak Niemcy mieć ustawione pod siebie gospodarki. Ot tak po prostu bo tak. Niestety u nas jest wielu takich niewolników co to za panów się uważają.