nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

hubertuss    4652

A Tobie to wszystko Wałęsa powiedział, że współpracował też?Jedynie w tv ciągle mówi że nigdy. Więc mam wierzyć Tobie czy jemu? A dlaczego uważasz że każdy kto jest innego zdania niż Ty jest wyznawcom Pisu i Kaczyńskiego? Dla Ciebie są tylko za i przeciw a po środku pustka? Jeśli tak będzie to będzie wojna domowa, bo tak się zawsze kończy starcie skrajności. Na szczęscie wiekszość póki co  ma mniej radykalne podejście.

 

Przecież tyle razy pisałem, że fakt iż był bolkiem jest powszechnie znany. Więc nie wiem o co pytasz? Chcesz wierz chcesz nie wierz. Co mnie to obchodzi twoja sprawa.

 

I w końcu wracamy do senda ;).

 

 

Jakież to mądre ustawy ?

 

- 20 baniek dla szamana z torunia

- zwiększenie budżetu funduszu kościelnego

- 500 zł w tej postaci któą wprowadzają????

 

Jakieś jeszcze ? Bo chyba nie wierzysz że wprowadzą to o czym mówili w kampanii bo już kilku którzy nie są populistami w tym rządzie jasno mówi że to niewykonalne.

 

On już uwierzył przed wyborami. Teraz czeka na dobra zmianę a tu lipa. Zakładając, że te 500 zł zwiększy przyrost. To ciekawe skąd na to kasa będzie. Bo nawet z podatkiem od sklepów jest spory problem. Coraz większe grupy wyłączonych spowodują spadek wpływów z tego podatku. Dalszych obiecanek nie widać w realizacji

@damianzbr Po co dyskutujesz jeszcze? Skoro czytasz moje teksty to tez tak uważasz. Sam przecież napisałeś. O co ci chodzi?

To co robili akurat Kaczyńscy w czasie walki z komuną jest znane. A no z tego tytułu jest znane. Że nie byli w tej Polsce sami. Jest masa ludzi, która widziała i wie co robił każdy z braci. Jeden wałczył drugi nie. Czy to mówili w tv czy to pisali, czy opowiadali. Ten przekaz jest znany i tyle. Uważasz się za lepszego bo co. Nie oglądasz tv? A jakie ma znaczenie czy ty czytasz czy oglądasz. Czy te czy te informacje wytworzyła jakaś osoba, mniej lub bardziej stronnicza. O jakichś poglądach. Więc nie pajacuj tutaj,, że komuś coś w tv powiedzieli. 

Ok jeśli moją przerwę w pisaniu w okresie między świątecznym uważasz za swoje zwycięstwo niech tak będzie. Grunt, że przed Świętami zdążyłem twoją arogancję wyprostować. Bo jak sobie tam zajrzysz to zobaczysz, że wpadłeś tam jak tu z nerwem. A że nie chciało mi się po nowym roku odpisywać kilkanaście stron do tyłu. Niech będzie, że wygrałeś.

No i na koniec typku swego pokroju. Wypisujesz tu bzdury, których nawet nie kontrolujesz. A chcesz u mnie poprawę zobaczyć. Nie jesteś w stanie ponieważ aktualnie przebywasz na dużo niższym poziomie. Ja takich bzdur jak ty nie wypisuje. Podobnie inni, których tutaj próbujesz besztać.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
- 20 baniek dla szamana z torunia

- zwiększenie budżetu funduszu kościelnego

- 500 zł w tej postaci któą wprowadzają????

 

Jakieś jeszcze ? Bo chyba nie wierzysz że wprowadzą to o czym mówili w kampanii bo już kilku którzy nie są populistami w tym rządzie jasno mówi że to niewykonalne.

1. Nie popieram  mimo to iż jest to dla państwa kwota równoznaczna z ceną paczki fajek dla ciebie.

2. Nie wiem o czym mówisz ale o ile jest to prawda, z tytułu dedukuję że mi się nie spodoba.

3. Jako rolnik oraz przedsiębiorca widzę w tym same korzyści. Mało tego, takich rolników i drobnych przedsiębiorców znam na pęczki. No chyba że ty byś wolał aby w ustawie wprowadzono obowiązek udokumentowania wydania owych 500 zł na kaszki bebiko i pieluchy pampers niemieckiego pochodzenia.

 

Jeszcze jakieś cudowne inaczej ustawy? Mam nadzieję że do ustawy TK nie wracamy która miała być taką kulą u nogi polskiego narodu.

 

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

I w końcu wracamy do senda ;).

 

 

Jakież to mądre ustawy ?

 

- 20 baniek dla szamana z torunia

- zwiększenie budżetu funduszu kościelnego

- 500 zł w tej postaci któą wprowadzają????

 

Jakieś jeszcze ? Bo chyba nie wierzysz że wprowadzą to o czym mówili w kampanii bo już kilku którzy nie są populistami w tym rządzie jasno mówi że to niewykonalne.

 

Kto wie może jeszcze wprowadza ustawę o zniesieniu przywilejów płatnym SB-ckim szpicom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Przywileje emerytalne odebrali SB kom już dawno. Szpicle nie mająi przywilejów emerytalnych oraz żadnych innych. Więc już nic nikomu nie odbiorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

Nie wprowadzą bo jeszcze sporo teczek jest i na nich


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Swoją drogą ciekawi mnie co jest w pozostałych 5 kartonach wyniesionych z domu Kiszczaka. IPN powinien opublikować wszystko na raz. Mają dość pracowników. A tak znowu jest w Polsce gra teczkami. Jedne publikują bez większego sprawdzania innych nie. A powiem wprost nie wierzę, że panowie z IPN u odstawili sobie pudełeczka z papierami wzięte z domu Kiszczaka na półeczkę na luzie. I nikt tam nie zajrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
@damianzbr Po co dyskutujesz jeszcze? Skoro czytasz moje teksty to tez tak uważasz. Sam przecież napisałeś. O co ci chodzi?

To co robili akurat Kaczyńscy w czasie walki z komuną jest znane. A no z tego tytułu jest znane. Że nie byli w tej Polsce sami. Jest masa ludzi, która widziała i wie co robił każdy z braci. Jeden wałczył drugi nie. Czy to mówili w tv czy to pisali, czy opowiadali. Ten przekaz jest znany i tyle. Uważasz się za lepszego bo co. Nie oglądasz tv? A jakie ma znaczenie czy ty czytasz czy oglądasz. Czy te czy te informacje wytworzyła jakaś osoba, mniej lub bardziej stronnicza. O jakichś poglądach. Więc nie pajacuj tutaj,, że komuś coś w tv powiedzieli. 

Ok jeśli moją przerwę w pisaniu w okresie między świątecznym uważasz za swoje zwycięstwo niech tak będzie. Grunt, że przed Świętami zdążyłem twoją arogancję wyprostować. Bo jak sobie tam zajrzysz to zobaczysz, że wpadłeś tam jak tu z nerwem. A że nie chciało mi się po nowym roku odpisywać kilkanaście stron do tyłu. Niech będzie, że wygrałeś.

No i na koniec typku swego pokroju. Wypisujesz tu bzdury, których nawet nie kontrolujesz. A chcesz u mnie poprawę zobaczyć. Nie jesteś w stanie ponieważ aktualnie przebywasz na dużo niższym poziomie. Ja takich bzdur jak ty nie wypisuje. Podobnie inni, których tutaj próbujesz besztać.

W przeciwieństwie do ciebie, nie potrafię łgać jak fałszywy pies w żywe oczy. Próbowałem przemilczeć, jednak nie pozwalasz dlatego odpowiem. Faktycznie wtedy bezpodstawnie użyłem epitetów, a tym samym ty nie poddałeś się emocją i zachowałeś zimną krew.

 

Jednak że ja nie o tym mówię. Nie chodzi mi o to kto kogo zmieszał z błotem wyzwiskami, bo już widzę że nie miał bym najmniejszych szans z tobą i twoim doświadczeniem.

 

Cały czas mam na myśli konstruktywną rozmowę przy której upierałeś się że ustawa pisu o TK to wcielone zło. Nie wracając do tego kto wygrał tą przepychankę słowną przed świętami gdyż wszyscy wiedzą że nie ty, wystarczy spojrzeć na przebieg zdarzeń po dziś dzień aby wiedzieć że myliłeś się pisząc o tamtej ustawie nie przychylnie.

Do teraz nic takiego się nie wydarzyło czego się obawiałeś, wręcz przeciwnie bo niedługo będziemy mieć wprowadzoną dostatecznie mądrą ustawę o ustroju rolnym, a gdyby TK miał skład z przed roku jak się domyślasz każda ustawa, dobra dla narodu PL czy też nie, lądowała by w koszu. I o ile te złe bym przeżył, to jednak nad tymi mądrymi bym ubolewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Co ma wujek do rzeczy ,  dziadek jednego gościa , przegrał z Armią Czerwoną , a teraz wnuczek jest Prezydentem Europy .

Przywileje emerytalne odebrali SB kom już dawno. Szpicle nie mająi przywilejów emerytalnych oraz żadnych innych. Więc już nic nikomu nie odbiorą.

A jest komu

http://www.polskacanada.com/marek-baterowicz-bestie-1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

Prezes IPN jest z 2011 roku. Tam też spisek Pisu widzisz?

Nie ale za 4 miesiące kończymu się kadencja i się musiał wykazać żeby na stołeczku zostać.

 

 

 

 

A co powiecie o odwołaniu prezesów stadnin? czy to nie pchanie swoich wszędzie gdzie można kasę wydrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oczywiście że to tym pachnie. Dzisiaj na to wpadłeś, że jest to normą po zmianie rządu?

Też sobie życzę aby w końcu nastał rząd który nie popada w rutynę powtarzaną od nastu lat, oraz który wprowadza sensowne ustawy.

I o ile mogę przypuszczać że w drugiej kwestii przynajmniej połowicznie zmierza to w słusznym kierunku zgodnie z moimi oczekiwaniami to pierwsza pozostaje nie sutannie bez zmian od ponad 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6297

To tylko potwierdza moją teorię że, jeżeli cokolwiek działa jak należy (albo na takie wygląda) trzeba natychmiast reagować i zapobiec dalszym sukcesom.
A tu mam cytat dla wszystkich PRL- owskich prokuratorów, oraz innych przygarniętych przez PIS (szczególnie ciepłe myśli kieruję do min Gowina)
„Tylko krowa nigdy nie zmienia swoich poglądów”. Gen Skibiński do gen. Maczka 

„A świnia zawsze”. Gen. Maczek do gen. Skibińskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

wiadomo że wokół kaczora się największe męty zebrały. Bo gdzie indziej szans by nie mieli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Donalda masz na myśli ? Nie wierze , tam sami porządni ludzie . Udowodnij tą tezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2045

najpierw przeczytaj wynik kontroli nik w stadninach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

 

Cały czas mam na myśli konstruktywną rozmowę przy której upierałeś się że ustawa pisu o TK to wcielone zło. Nie wracając do tego kto wygrał tą przepychankę słowną przed świętami gdyż wszyscy wiedzą że nie ty, wystarczy spojrzeć na przebieg zdarzeń po dziś dzień aby wiedzieć że myliłeś się pisząc o tamtej ustawie nie przychylnie.

Do teraz nic takiego się nie wydarzyło czego się obawiałeś, wręcz przeciwnie bo niedługo będziemy mieć wprowadzoną dostatecznie mądrą ustawę o ustroju rolnym, a gdyby TK miał skład z przed roku jak się domyślasz każda ustawa, dobra dla narodu PL czy też nie, lądowała by w koszu. I o ile te złe bym przeżył, to jednak nad tymi mądrymi bym ubolewał.

Nie mozna stwierdzić ze coś sie poprawiło jesli nie działa wcale. 

Czyli albo trybunał z założenia wetuje ustawy zgodne z konstytucją albo to co uwazasz za dobre dla narodu jest niezgodne z prawem . 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

W przeciwieństwie do ciebie, nie potrafię łgać jak fałszywy pies w żywe oczy. Próbowałem przemilczeć, jednak nie pozwalasz dlatego odpowiem. Faktycznie wtedy bezpodstawnie użyłem epitetów, a tym samym ty nie poddałeś się emocją i zachowałeś zimną krew.

 

Jednak że ja nie o tym mówię. Nie chodzi mi o to kto kogo zmieszał z błotem wyzwiskami, bo już widzę że nie miał bym najmniejszych szans z tobą i twoim doświadczeniem.

 

Cały czas mam na myśli konstruktywną rozmowę przy której upierałeś się że ustawa pisu o TK to wcielone zło. Nie wracając do tego kto wygrał tą przepychankę słowną przed świętami gdyż wszyscy wiedzą że nie ty, wystarczy spojrzeć na przebieg zdarzeń po dziś dzień aby wiedzieć że myliłeś się pisząc o tamtej ustawie nie przychylnie.

Do teraz nic takiego się nie wydarzyło czego się obawiałeś, wręcz przeciwnie bo niedługo będziemy mieć wprowadzoną dostatecznie mądrą ustawę o ustroju rolnym, a gdyby TK miał skład z przed roku jak się domyślasz każda ustawa, dobra dla narodu PL czy też nie, lądowała by w koszu. I o ile te złe bym przeżył, to jednak nad tymi mądrymi bym ubolewał.

 

Głupoty jakich tu nawpisywałeś nawet wczoraj są niezgodne z prawdą bo są głupotami. Więc można przyjąć, że łganie idzie ci całkiem dobrze i nawet o tym nie wiesz. No chyba, że zaraz nam udowodnisz, że twoja złota myśl z wczoraj o tym, że jak coś ktoś przeczyta to się z tym zgadza jest prawdą.

Dlaczego mam patrzeć spokojnie jak ktoś wpada z nerwem i arogancją w środek dyskusji i próbuje wszystkich ustawiać. Zacząłeś to dostałeś lekcję i się uspokoiłeś. I nie mów, że tak nie było bo ci zacytuję. Zresztą w poście wyżej to potwierdzasz, że tak było.

Ustawa PiSu o TK wybiera nie legalnie sędziów tak jak ustawa PO. Po prostu każda z tych partii wybierając sędziów na zapas jak w przypadku PO czy anulują wybór części legalnie wybranych sędziów w przypadku PiS łamie konstytucję. Pisałem też, że Duda podpisując to złamał konstytucję. Te fakty nie uległy zmianie do dziś.

No i na końcu popłynąłeś. Robisz ludziom wyrzuty, że z tv informacje podają. A sam jasnowidzem zostałeś. Skąd wiesz co by było gdyby? Pokaż mi jakieś założenia ustawy 500+, które mogły by być uznane za niezgodne z konstytucją. PO prostu są dwie opcje. Albo jesteś jasnowidzem. Albo klepiesz to co wbił ci do głowy PiS. Bo Jarosław i cała reszta dokładnie ta ciemnotę ludziom wpierali.

Zacznij myśleć samodzielnie. A nie powtarzasz propagandę pisu. Bo wychodzą ci głupoty na których dziecinnie łatwo cię złapać. Wczoraj zarzucałeś mi, że skąd wiem co było w latach 80 tych. A potem zostałeś jasnowidzem i wiesz co zrobił by TK gdyby nie uległ zmianom.

 

Oczywiście że to tym pachnie. Dzisiaj na to wpadłeś, że jest to normą po zmianie rządu?

Też sobie życzę aby w końcu nastał rząd który nie popada w rutynę powtarzaną od nastu lat, oraz który wprowadza sensowne ustawy.

I o ile mogę przypuszczać że w drugiej kwestii przynajmniej połowicznie zmierza to w słusznym kierunku zgodnie z moimi oczekiwaniami to pierwsza pozostaje nie sutannie bez zmian od ponad 20 lat.

 

Długo jeszcze będziesz czekał. Ja tez bym chciał doczekać. Niestety nie będzie to ten rząd. W rutynę to on już popadł. Tak zmieniają kadry, że nawet przez pomyłkę zatrudniają. Z tą sensownością ustaw to może być różnie. Wprowadzili 500 zł na dziecko. Ale co z ustawami mającymi poprawić ściągalność podatków, co ogólnie z ustawami poprawiającymi wpływy do budżetu? Bo na razie to powstają nowe podatki. Czy to są ustawy sensowne? W ogóle podatek od sklepów natknął się na duże problemy. Bo wbrew obietnicom z kampanii uderzy najbardziej w polskich handlowców. Czy to jest sensowne? Ja tu na razie nie widzę nic sensownego, bo co prawda dano 500 zł ale nie bardzo widać skąd wziąć na to kasę. Ale kolega jasnowidz już widzi sensowne ustawy. Bo tak mu Kaczyński powiedział.

Czy ustawa o ustroju rolnym będzie sensowna czas pokaże. Pamiętajmy, że to tylko projekt. A czas pokazał, że w tym rządzie projekty mogą odbiegać od realnych ustaw. Projekt ustawy o podatku od sklepów tez niby był dobry. Oczywiście wg PiSu. A utknął bo w opinii sklepikarzy nie był dobry. Choć sklepikarze na początku się cieszyli, że to dobry pomysł. Tak samo może być z rolnikami. 

No i weź wyjaśni co tam o tej sutannie chciałeś napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

wiadomo że wokół kaczora się największe męty zebrały. Bo gdzie indziej szans by nie mieli. 

 

Jasne tylko w PO-PSL owskiej mafi sami patryioci :D :D :D afera goniła aferę przekręty o jakich największym fanatykom PiS się nie śniło a oni mówili tylko nic się nie stało  i kradli dalej B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

pierwsza pozostaje nie sutannie bez zmian od ponad 20 lat.

hubertuss , byc może jestem mało inteligentny , ale odnoszę wrażenie, że nie chodzi o sutannę , lecz o odwróconą kolejnośc liter" s'  i  'u' oraz spacją pomiędzy "e":  i "s"  . 

Tyle że moje lekcje religii prowadziła zakonnica, ministrantem nigdy nie byłem , w związku z czym , sutanna nie jest koszmarem mojego dzieciństwa , stąd jestem pewny , że chodzi o wyraz NIEUSTANNIE .

 

No i weź wyjaśni co tam o tej sutannie chciałeś napisać.

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Adwokat się znalazł. Nie obchodzi mnie twoje wrażenie  Czy też czy się domyśliłem czy nie. BO tego nie wiesz. Zadałem pytanie. Jak taki bystry i chce pouczać innych to niech sam wypowie się poprawnie. Kilka stron temu wyłapałeś jakiś mój błąd. Zwróciłeś uwagę. To weź mu zwróć anie mi wytykasz, że się nie domyśliłem. Zresztą wcale ci się nie dziwię. Kilka razy ci udowodniłem, że nie wiele masz do powiedzenia. To teraz próbujesz tak się podłączać pod czyjeś wypowiedzi. Sam nie wiele zdziałasz.

@henio2 a może pogadamy o senatorze Bieleckim i skokach. Gdyby nie ta znienawidzona przez was PO przy protestach PiSu nie objadła skoków. Przepisami, które dotyczą banków np o funduszu gwarancyjnym. Poszkodowanych było by więcej niż w aferze Amber Gold. Tak przynajmniej bankowy fundusz gwarancyjny oddał ludziom pieniądze. Które wyprowadził ze skoków Bielecki. Rydzyk to następna pijawka. dwadzieścia parę milionów na wodę. Dwadzieścia na szkołę. On nawet nie kradnie każe żeby mu dawali, bierze jak swoje. Jedna mafia zastąpiła inną mafię. Każdy karmi swoich. Dlatego jak pisałem wyżej nie wierzę póki co w jakiś sensowny rząd w tym kraju. Rydzyk to następna pijawka. dwadzieścia parę milionów na wodę. Dwadzieścia na szkołę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Adwokat nie wiele oznacza. Co innego pełnomocnik z ramienia petru PO PSL. Który nie potrafi prowadzić rozmowy opartej na znaczących faktach, jedynie ogranicza się do wyszukiwania błędów językowych. W sumie wiadoma sprawa, gdy się kończy grunt chwytasz czego popadnie łudząc się że chociaż takim sposobem twoje zdanie będzie poparte.

 

Jednak celu nie osiągasz, bo sprzymierzeńców twoich brak, po za dwoma nawiedzonymi. Za każdy wpis dostaję po 2 - 3 lajki od różnych osób które nie zabierają zdania w tym temacie, a ty dalej masz swój świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Jasnowidz od faktów się znalazł. Weź lepiej wytłumacz na jakiej podstawie wróżysz, że gdyby PiS nie zmienił sędziów w TK. To TK odrzucił by ustawę 500 +. Skąd wiesz co by było gdyby? Takie są twoje fakty. Co post to głupota w stylu skoro coś czytasz to się z tym zgadzasz. I to nazywasz faktami?

Już ci pisałem. Wiedz co piszesz a nie pisz co wiesz. Ty komuś zarzucasz coś co przed chwilą sam robiłeś. Zero spójności w twoich postach. Bo jak mówiłem nie kontrolujesz tego. Wczoraj tu wpadłeś z nerwem i próbowałeś wszystkich pouczać i besztać. Aż jak to napisałeś rozłożyłeś się na łopatki. Dzisiaj mi zarzucasz, że nie miał byś w wyzywaniu ze mną najmniejszych szans. Teraz mi zarzucasz, że nie umiem prowadzić rozmowy opartej na faktach. A jeszcze nie dawno coś tam wróżyłeś w stylu co by było gdyby. Wczoraj pokazałeś jak się rozmowę oparta na faktach prowadzi. A że kilka osób to skomentowało. To nie znaczy, że są moimi pomocnikami. Jak widzisz sam sobie świetnie radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj