Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11797 odpowiedzi na ten temat

#3681 Share Dasiekk

Dasiekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 28 styczeń 2016 - 14:02

Trzeba jakoś zapłacić za zmobilizowanie armii mocherów.   

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 08:11
  •  

#3682 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1491 postów

Napisany 28 styczeń 2016 - 14:14

Raczej nie za Owsiaka bo to prywatna klinika gdzie robiłem

A myślisz że gdzie to idzie chyba tak naiwny to n ie jesteś

To tacy sami specjaliści jak Ty w kwesti vat tylko te dzieciaki w to wierzą że show się taki robi :D :D :D

Ojciec Rydzyk właśnie przytulił 20 mil dotacji dla swojej szkoły uczenia niczego. Za to ponoć jakieś hospicja mają dostać mniej.
"Bo tak to funkcjonuje w naszym kraju" 

A Kulczyk ile przytulił? B)

#3683 Share Dasiekk

Dasiekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 28 styczeń 2016 - 14:21

Ty staszek to chyba z jakiejś plebanii piszesz :D .

Całe szczęście nie miałem zbyt wielu okazji bywać w szpitalach ale mam w rodzinie i wśród bliskich znajomych kilku lekarzy i oni wręcz odwrotnie mówią o Panu Owsiaku - to jest ktoś kto robi wspaniałe rzeczy.

Wiadomo że nauczanie z torunia mówi inaczej i ty się z tym musisz zgadzać bo ci mały rozumek nie pozwala ogarnąć że ktoś może robić coś innego niż ciągle klęczeć.

Ile Kulczyk przytulił? Tego chyba nikt nie wie - ale na pewno da się policzyć ile powstało z tego miejsc pracy. W przeciwieństwie do belzebuba z torunia co to cegiełki na stocznię zbierał.  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#3684 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1491 postów

Napisany 28 styczeń 2016 - 14:26

U nas też była taka osoba wierząca jak  Ty na kolanach w nocy by zbierała na Owsiaka dopuki nie zachorowała poważnie a że znała trochę ludzi z tego kręgu szukała tam pomocy to się na nią wypieli i od tego czasu o Owsiaku nawet nie wspomni więc daruj sobie te teksty przekręty są wszędzie :ph34r:

#3685 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 28 styczeń 2016 - 14:43

No tu się z Tobą zgodzę ja wydałem 5000 tysi bo tak u nas funkcjonuje służba zdrowia ale i tak wszystko drożeje i ostatecznie płaci ten co kupuje

KRUS nie zlikwidują najwyżej mogą go uszczelnić i tak być powinno

Ten rezonans to pewnie za Owsiaka pieniądze był kupiony :D :D

Bo tak to funkcjonuje w naszym kraju

Zasmucę Cię, w połowie 2007 robiłem rezonans kręgosłupa, też zaproponowano mi absurdalny termin i też musiałem sobie kupić prywatnie wcześniejszy, i to w tym samym ośrodku. Wcale też nie był tańszy niż obecnie, dałem coś 700 zł. Kto wtedy rządził krajem ?? Ale zaraz podniesie się głos, że w tamtym czasie Jarosław Kaczyński nie mógł do końca skrzydeł rozwinąć, bo został siłą zmuszony przez złe PO do "byle jakiej" koalicji.

#3686 Share Dasiekk

Dasiekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 28 styczeń 2016 - 14:46

U nas też była taka osoba wierząca jak  Ty na kolanach w nocy by zbierała na Owsiaka dopuki nie zachorowała poważnie a że znała trochę ludzi z tego kręgu szukała tam pomocy to się na nią wypieli i od tego czasu o Owsiaku nawet nie wspomni więc daruj sobie te teksty przekręty są wszędzie :ph34r:

Ale jak - ta osoba chciała żeby ją Owsiak wyleczył , zoperował czy jak ? 

#3687 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1491 postów

Napisany 28 styczeń 2016 - 14:51

Nie znam szczegółów, tyle że wszędzie są przekręty robił je Kulczyk,, Owsiak i Rydzyk żebyście mi nie zarzucali że nie jestem obiektywny .Także żaden premier czy prezes jakiejkolwiek partii nie ma kryształowej przeszłości

#3688 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 28 styczeń 2016 - 15:13

Tu się zgodzę, tylko wytłumacz mi dlaczego PiS w takim razie ciągle stosuje prostą retorykę złodziei z PO ??

#3689 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1491 postów

Napisany 28 styczeń 2016 - 15:29

To chyba rządzących taka choroba zawodowa ;) 

#3690 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 28 styczeń 2016 - 15:55

Ale widzisz, spora części ludzi w to wierzy. Co się stanie, jak za 4 lata obecnie rządzący nie dokonają spektakularnych zmian i nie rozliczą "złodziei" ?? Bo prawda taka, że w majestacie prawa, sami nimi są, podobnież jak poprzednicy. Za dużo naobiecywać to problem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3691 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 28 styczeń 2016 - 19:38

Ty za swoje nie będziesz bo Ty to robisz w majestacie prawa jak PO, wiadomo że aby komuś dać to trzeba komuś zabrać tyle że tym razem dadzą Ci co nie dawali bo 8 lat rządów na to im pozwalało stąd ten kwik i lament B)

Częściowo masz rację - by dać, trzeba zabrać Amen! Cała reszta jest nieprawdziwa.

Ci co nie dawali i tak nie dadzą bo czym wyższe podatki tym lepszy biznes z ich niepłacenia. PIS realizuje misterny plan podniesienia podatków bo złodzieje z PO to bzdura i nawet po odstawieniu ich od koryta w kasie państwa jest pusto. Swoją drogą PIS wykreował termin "złodzieje z PO" by sie odróżnić , wskazać przyczynę słabej kondycji państwa doskonale wiedząc że to brednie. Jarosław wiedział od dawna że podatki podniesie bo będąc socjalistą nic lepszego nie potrafi. Postanowił jednak przedstawić to w możliwie "strawnej" formie. Podniesienie PIT i/lub CIT i/lub VAT nie wchodziło w rachubę więć umyślił że wskaże mocherom nowych "złodziei" czyli te złe masońskie markety i jeszcze gorsze żydowskie banki. Moim zdaniem jest to najzupełniej przemyślane zaplanowane opodatkowanie szerokich mas tyle że nie wprost. Praktycznie kazdy korzysta z banku, wiekszość z marketów ale teraz się okazało że oprócz tych ostatnich podatek dotyczy, stacji benzynowych, mniejszych sklepów czy nawet salonów samochodowych. Tak więc drodzy Panowie i Panie - własnie zostalismy podwójnie opodatkowani !!!

PISowcy uwierzą że rząd opodatkował "ich" a ja wierzę że opodatkował NAS.

PISda, PISdzieli ! 

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#3692 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 28 styczeń 2016 - 20:06

Tu jest o podwyzkach w bankach  tym panstwowym też

http://www.bankier.p...oplat-bankowych

#3693 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 28 styczeń 2016 - 20:17

w poprzednich latach podwyżki opłat bankowych i produktów w marketach też były spowodowane podatkiem, którego jeszcze nie ma?

naiwni jesteście czy głupi?

#3694 Share Dasiekk

Dasiekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 28 styczeń 2016 - 20:18

Przecież pis nie ma specjalistów - on ma ideologię!!!

Jest w tym stadku może 2 normalnych ludzi z pojęciem o tym co mają robić ale to właśnie oni mówią inaczej niż mówi "rząd",pozatym PiS ma tak krótką ławke kadrową że nawet nie było w stanie znaleźć wśród eknomistów z prawdziwego zdarzenia kandydata na ministra finansow i teraz biedny pan minister musi przeżywać szok że banki podnoszą opłaty i je chce przed KNF stawiać. To tak jakby ktoś mi powiedział że ja za godzinę pracy w mojej firmie nie mogę brać więcej niż 100 zł.

Czekamy niecierpliwie na kolejne wydarzenia z cyklu "Ekonomia zaskakuje ministra Szałamachę"!

Edytowany przez Dasiekk, 28 styczeń 2016 - 20:21.

#3695 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1491 postów

Napisany 28 styczeń 2016 - 20:23

Częściowo masz rację - by dać, trzeba zabrać Amen! Cała reszta jest nieprawdziwa.

Ci co nie dawali i tak nie dadzą bo czym wyższe podatki tym lepszy biznes z ich niepłacenia. PIS realizuje misterny plan podniesienia podatków bo złodzieje z PO to bzdura i nawet po odstawieniu ich od koryta w kasie państwa jest pusto. Swoją drogą PIS wykreował termin "złodzieje z PO" by sie odróżnić , wskazać przyczynę słabej kondycji państwa doskonale wiedząc że to brednie. Jarosław wiedział od dawna że podatki podniesie bo będąc socjalistą nic lepszego nie potrafi. Postanowił jednak przedstawić to w możliwie "strawnej" formie. Podniesienie PIT i/lub CIT i/lub VAT nie wchodziło w rachubę więć umyślił że wskaże mocherom nowych "złodziei" czyli te złe masońskie markety i jeszcze gorsze żydowskie banki. Moim zdaniem jest to najzupełniej przemyślane zaplanowane opodatkowanie szerokich mas tyle że nie wprost. Praktycznie kazdy korzysta z banku, wiekszość z marketów ale teraz się okazało że oprócz tych ostatnich podatek dotyczy, stacji benzynowych, mniejszych sklepów czy nawet salonów samochodowych. Tak więc drodzy Panowie i Panie - własnie zostalismy podwójnie opodatkowani !!!

PISowcy uwierzą że rząd opodatkował "ich" a ja wierzę że opodatkował NAS.

PISda, PISdzieli ! 

Żyjemy w wolnym kraju i każdy ma swój punkt widzenia możesz tak twierdzić i nikomu nic do tego B)

Przecież pis nie ma specjalistów - on ma ideologię!!!

Jest w tym stadku może 2 normalnych ludzi z pojęciem o tym co mają robić ale to właśnie oni mówią inaczej niż mówi "rząd",pozatym PiS ma tak krótką ławke kadrową że nawet nie było w stanie znaleźć wśród eknomistów z prawdziwego zdarzenia kandydata na ministra finansow i teraz biedny pan minister musi przeżywać szok że banki podnoszą opłaty i je chce przed KNF stawiać. To tak jakby ktoś mi powiedział że ja za godzinę pracy w mojej firmie nie mogę brać więcej niż 100 zł.

Czekamy niecierpliwie na kolejne wydarzenia z cyklu "Ekonomia zaskakuje ministra Szałamachę"!

Masz prawo do wyrażania takich opini ale nikt nie musi ich podzielać a mówią że jest dyktatura

#3696 Share Dasiekk

Dasiekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 28 styczeń 2016 - 20:31

staszek chyba dostał nowe wytyczne z centrali bo już nie wypisuje swoich dyrdymałów ;).

Teraz będziesz nam mówił jak dobrze że jest piss i że idzie lepsze ? 

#3697 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1491 postów

Napisany 28 styczeń 2016 - 20:37

ze względu że jesteś Daśku nie słowny ja opuszczam ten temat abyś mógł w swych poglądach dalej spokojnie siebie i innych  uświadamiać  tak  jak ta cała śmieszna opozycja bywaj zdrów ;)

#3698 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 28 styczeń 2016 - 21:13

w poprzednich latach podwyżki opłat bankowych i produktów w marketach też były spowodowane podatkiem, którego jeszcze nie ma?

Nie wiem jak inni ale ja jestem  głupi :blink:

Podwyzki są spowodowane też czasem inflacją kosztami pracy, drożejącymi w skali światowej surowcami itp. W dużych instytucjach finansowych jest więcej ludzi myślacych jak obejść system niż speców w rządzie myślacych jak go uszczelnić. Do tego ci w bankach są lepiej wykształceni i dużo lepiej opłacani.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#3699 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 28 styczeń 2016 - 21:15

Dla madrego głupka  w 2915 była deflacja

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3700 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 28 styczeń 2016 - 21:24

Pożyjemy, zobaczymy. Żeby być uczciwym, wypadałoby porównać poprzednie podwyżki z tymi które obecnie ewentualnie się pojawią.