Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11783 odpowiedzi na ten temat

#3461 Share ereksio

ereksio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Zainteresowania:wyłącznie ładne kobiety

Napisany 23 styczeń 2016 - 21:41

święte słowa, święte słowa. Żydzi won i mamy nasz dom.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 19:01
  •  

#3462 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 23 styczeń 2016 - 21:43

To teraz pozostaje tylko zadać pytanie. Czy to Radio Maryja i kręcąca nim agentura uczyniło PIS swoim zbrojnym ramieniem, czy też PiS zasymilował w swe szeregi agenturę kręcącą się wokół radia.
A jak będziecie grzeczni to jutro może opowiem wam bajeczkę o jednym premierze co czytywał stenogramy z podsłuchów koalicjanta.

Edytowany przez mirro, 23 styczeń 2016 - 21:45.

#3463 Share Dasiekk

Dasiekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 23 styczeń 2016 - 21:47

A nie macie wrażenia że pis to właśnie moskiewska agentura tylko do tej pory była uśpiona? 

święte słowa, święte słowa. Żydzi won i mamy nasz dom.

ereskiu - a czy to nie ty w którymś z postów chciałeś żyda królem Polski robić???

Rozumiem że twoja nienawiść do żydów i innych nie pozwala ci co niedzielę w pierwszej ławce siedzieć i gęby rozdziapiać jak ksiądz z komunią chodzi.....

Żal mi takich ludzi jak ty i staszek131415

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#3464 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 23 styczeń 2016 - 22:09

Historia zasłużonych dla morderców z Katynia, dwóch ukochanych wujków Jarka i Lecha - Wilhelma i Henryka ŚWIĄTKOWSKICH i ich związek ze straszliwym Mordem Katyńskim. Było dwóch Świątkowskich(obaj to kuzyni Jadwigi-matki bliźniaków) Jeden był ministrem u Bieruta,od budownictwa mieszkaniowego i spółdzielczości mieszkaniowej i jego kuzyn-major prokurator NKWD delegowany do Polski.Po śmierci Stalina Polska komisja powołana do sprawdzenia nieprawidłowości w prokuraturze wojskowej nie pozostawiła na nim suchej nitki.Więc został wycofany do ZSRR. Wilhelm był absolwentem Charkowskiego Instytutu Prawa z 1940 roku, od razu włączonym w wojskowy wymiar sprawiedliwości Armii Czerwonej (a co działo się z polskimi oficerami w Charkowie w 1940 roku - dodawać chyba nie muszę), potem, po wojnie, jako zaufany Stalina i Berii, był Prezesem Naczelnego Sądu Wojskowego w okresie największego apogeum stalinowskich czystek na Polakach (1950-1954). Drugi, Henryk, był ministrem "sprawiedliwości" nieprzerwanie w latach 1945-1956 (!!!), przez co odpowiada za całokształt stalinowskich zbrodni na Narodzie Polskim, był jedynym stałym ministrem w czterech powojennych marionetkowych rządach komunistycznych (Osóbki-Morawskiego, I rząd Bieruta, I rząd Cyrankiewicza i II Bieruta), a co najważniejsze - już na wiosnę 1945 roku (!!) nakazał wszcząć śledztwo swemu wiernemu psu (Jerzemu Sawickiemu - właść. Izydorowi Reislerowi), którego celem miało być zatuszowanie winy bolszewików za ten straszliwy mord na polskich oficerach i próba zrzucenia go na broniących się wtedy jeszcze faszystów. To są tylko informacje ogólne. Po szczegóły - wysyłam was do pewnego Jarosława i jego mamy, Jadwigi. Wiedzą o tym bardzo dużo ? jako że często odwiedzali się nawzajem, zanim po śmierci Stalina nie cofnięto Wilhelma do Związku Radzieckiego i tam, rozliczono za zbrodnie na Narodzie Polskim, czego dokonali sami komuniści od Chruszczowa już w 1954 roku (!). czym Rajmund Kaczyński zaimponował Bierutowi. Wilhelmem Świątkowskim, kuzynem przysłanym do PRL przez Stalina, na funkcję prezesa Wojskowego Sądu Najwyższego. To Wilhelm podpisywał wyroki śmierci na zakapowanych przez Rajmunda AK-wców. ps. Dzięki temu Wilhelmowi pewne młode, bezdzietne wtedy jeszcze małżeństwo Rajmunda i Jadwigi otrzymało tylko dla siebie piękną trzypiętrową willę na Żoliborzu, gdy reszta warszawian, którym jakimś cudem udało się przetrwać II Wojnę, gnieździło się całymi rodzinami po piwnicach i spalonych ruinach. Żeby było ciekawiej - ta willa była wcześniej nadana rodzinie bohatera z 1920 roku, majora Lisa-Kuli przez Piłsudskiego, za męstwo tego człowieka i oddanie życia w obronie Polski, Europy i Świata przed zalewem czerwonego terroru. Wujkiem Rajmunda Kaczyńskiego był Naczelny Prezes Sądu Wojskowego w rządzie Bieruta, wyznania starozakonnego KGBowiec osobiscie mianowany przez Stalina i kat narodu polskiego Wilhelm Świątkowski ur. w Granówce pod Odessą. Mamusia Rajmunda z domu Świątkowska ur. w Granówce pod Odessą. Stąd ta przychylność władz dla rodziny Kaczyńskich. Dlatego też IPN gorliwie ściga różnych Bermanów i Szechterów a milczy i udaje że nic nie wie o ich zwierzchniku, którego rozkazy wykonywali.

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#3465 Share Dasiekk

Dasiekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 23 styczeń 2016 - 22:17

Wystarczy popatrzeć na historię rodu Kaczyńskich żeby być niemalże pewnym że ich historia może być co najmniej wstydliwa. 

Dostali dom na warszawskim Żoliborzu - w tym czasie było to możliwe jedynie jeżeli było sie aparatczykiem , wysoko postawionym w hierarchi komunistycznego reżimu.

Grali w filmie - w tamtym czasie ludzie z partii pierwsi wprowadzali swoje dzieci.

"Sfałszowana" teczka, brak internacji.

Pełną gębą ruski agent,który na dodatek nigdy w życiu nie skalał się uczciwą pracą. Karzeł całe życie walczy z systemem.

Będziecie się wstydzić przed swoimi dziećmi wy którzy daliście im władzę.

#3466 Share ereksio

ereksio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Zainteresowania:wyłącznie ładne kobiety

Napisany 23 styczeń 2016 - 22:31

Dasiek, ciebie to nawet rozumiem. Porzeczki nic nie warte, raz do roku trzęsiesz, to też musisz dorabiać na forum. Płacą ci żydowscy zdrajcy , a jakby co to na zmywak do GB wyjedziesz. Mój kraj jest tutaj gdzie od stuleci mieszka moja rodzina. Moje dzieci na zmywak nie pojadą bo i żyć i pracować potrafią w Polsce. Życzyłbym wam wszystkim wykształcenia zarówno humanistycznego jak i technicznego równego mojemu i mojej rodziny. Rolnikiem jestem z własnego wyboru . Żydów nie lubię delikatnie mówiąc oględnie z przyczyn różnych zaś Niemców przyjmę w swoim pomorskim domu kiedy im już Merkel całkowicie ich kraj zohydzi.

Nie pamiętam , kłamco, abym kiedykolwiek ustanawiał króla Polski . Zaś dla ciebie ignorancie mam prosta radę . Wróć do szkoły, poucz się jeszcze trochę lubelski koniosraju , to może dowiesz się jaka jest różnica pomiędzy wyobrażeniem biblijnego Jezusa, a żydami przez których zginął.

I żeby było jasne . Moje poglądy w temacie żydów dotyczą wszystkich partii bez wyjątku.  PO, PIS , SLD i innych , a wam brak argumentów którymi moglibyście mnie naprostować. Rezerwacja na wagoniki rozpoczęta  i trzeba się śpieszyć bo miejsc zabraknie.  Polska dla Polaków, rząd Polski , sejm i senat złożony z Polaków. Czy to tak dużo?

Chcesz być gejem jedź do Los Angeles, możesz też do Brukseli. Chcesz być żydem jedź do Izraela. Tu w Polsce mało koszernie jest i trzech czy czterech kolesi tego nie zmieni.

#3467 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1491 postów

Napisany 23 styczeń 2016 - 22:41

Dzisiaj weszła w zycie ustawa o słuzbie publicznej

Do tej pory były konkursy , moge sie zgodzić ze kazda władza od 25  lat przy nich po cichu majcowała

teraz bedzie zmiana    urzednicy tego szczebla beda mianowani   

tylko co bedzie kryterium   przynaleznoec partyjna   rodzina  kolesiostwo     może mi ktos obiektywnie to wytłumaczyć

Mnie już nic nie zdziwi w tym roku szkody w uprawach szacował były ZOMO wiec i lekarz ortopeda ............................

#3468 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 23 styczeń 2016 - 22:42

myślisz że jakiś pedał albo żyd przestraszy się twojego szczekania ? :D 

kogo tak na prawdę obchodzi kto kogo  nie lubi  i dlaczego ? 

co zmienia fakt że zginął przez żydów ? jak sam był żydem i z żydami się zadawał ?

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#3469 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1491 postów

Napisany 23 styczeń 2016 - 22:43

Sąsiad należał do PZPR ale dobry człowiek z niego do kościoła całe życie chodził ;)

#3470 Share Dasiekk

Dasiekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 23 styczeń 2016 - 22:52

W Los Angeles byłem, w Brukseli też...byłem też w kilku innych ciekawych miejscach na świecie o których może nawet nie słyszałeś, ooo i za 2 tygodnie lecę z żoną i dzieckiem na 2 tygodnie do Tajlandii (ferie się w lubelskiem zaczynają). Jeżeli po swoich dzieciach widzisz że wyżej jak zmywak nie wyskoczy to muszę Cię rozczarować - to jest możliwe, ale najwidocznej Ty złe geny przekazałeś. Życie. 

Polska jest tak moją jak i Twoją ojczyzną. Tyle że Ty kochasz ją w inny sposób - ale muszę powiedzieć że dziwna to miłość która prowadzi do zniszczenia kochanego obiektu.

Argumenty żeby Cię prostować?!?!??? - człowieku , życie Cię naprostuje , o to się nie martw.

O moją porzeczkę się niemartw bo sprzedaję w cenie która wystarczy żeby kupić te Twije parę hektarów ugoru ;).

@ereksiu

W Los Angeles byłem, w Brukseli też...byłem też w kilku innych ciekawych miejscach na świecie o których może nawet nie słyszałeś, ooo i za 2 tygodnie lecę z żoną i dzieckiem na 2 tygodnie do Tajlandii (ferie się w lubelskiem zaczynają). Jeżeli po swoich dzieciach widzisz że wyżej jak zmywak nie wyskoczy to muszę Cię rozczarować - to jest możliwe, ale najwidocznej Ty złe geny przekazałeś. Życie. 

Polska jest tak moją jak i Twoją ojczyzną. Tyle że Ty kochasz ją w inny sposób - ale muszę powiedzieć że dziwna to miłość która prowadzi do zniszczenia kochanego obiektu.

Argumenty żeby Cię prostować?!?!??? - człowieku , życie Cię naprostuje , o to się nie martw.

O moją porzeczkę się niemartw bo sprzedaję w cenie która wystarczy żeby kupić te Twije parę hektarów ugoru ;).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3471 Share konrad82

konrad82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 972 postów

Napisany 24 styczeń 2016 - 10:19

hehe, o sprzedawaniu to widzę że ironii nie wyczułeś. Chociaż jakbym miał 7 mln w gotówce to uwierz mi że są rzeczy na których można zarobić dużo więcej niż to co zarabiam w gospodarstwie. 

@staszek131415- co mam ci rozpisać? koszty nawozów , oprysków, ??? Jak chcesz jakiejś porady to nie wstydź się zapytać , ale nie będę szukał faktur zakupu i liczył litrów ON. Napisałem że tyle wyszło mi po podliczeniu kosztów a to czy ci to odpowiada czy nie to nie jest moje zmartwienie. Jak wydajesz więcej to może robisz coś źle.

Następny bajkopisarz .... :)

#3472 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1491 postów

Napisany 24 styczeń 2016 - 11:20

Wystarczy popatrzeć na historię rodu Kaczyńskich żeby być niemalże pewnym że ich historia może być co najmniej wstydliwa. 

Dostali dom na warszawskim Żoliborzu - w tym czasie było to możliwe jedynie jeżeli było sie aparatczykiem , wysoko postawionym w hierarchi komunistycznego reżimu.

Grali w filmie - w tamtym czasie ludzie z partii pierwsi wprowadzali swoje dzieci.

"Sfałszowana" teczka, brak internacji.

Pełną gębą ruski agent,który na dodatek nigdy w życiu nie skalał się uczciwą pracą. Karzeł całe życie walczy z systemem.

Będziecie się wstydzić przed swoimi dziećmi wy którzy daliście im władzę.

Opisz historię swojego rodu bo ciekaw jestem z czego takie ustrojstwo wyrosło B)

jedyna nadzieja że kaczor z racji wieku zejdzie z tego świata zanim na dobre się rozpędzą z "reformami".

Tylko prostak używa takiego słownictwa

A nie macie wrażenia że pis to właśnie moskiewska agentura tylko do tej pory była uśpiona? 

ereskiu - a czy to nie ty w którymś z postów chciałeś żyda królem Polski robić???

Rozumiem że twoja nienawiść do żydów i innych nie pozwala ci co niedzielę w pierwszej ławce siedzieć i gęby rozdziapiać jak ksiądz z komunią chodzi.....

Żal mi takich ludzi jak ty i staszek131415

No zawsze możesz jeszcze się nawrócić i zostać Świętym, rozdasz zagrabiony majątek ubogim ;)

#3473 Share kaj

kaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Zainteresowania:maszyny /sport /muzyka / film/ kobiety

Napisany 24 styczeń 2016 - 11:44

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dasiek z tego co ja widzę jak piszesz to "złote dziecko" jesteś. Żadnych strat wszędzie zyski...Los Angeles Bruksela Tajlandia...światowy człowiek z Ciebie. Może prawda ,a może mówiąc kolokwialnie "gówna widziałeś", a może masz brata księdza który Ci kasę przysyła...nie raz już słyszałem o takich rzeczach. To jest internet i klawiatura wszystko przyjmie.
Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

#3474 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 24 styczeń 2016 - 11:48

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Tu masz historię rodziny Kaczyńskiego i Wiadomo za co dostali willę i wszystkie przywileje komunistyczne .Wiadomo też dlaczego tak chętnie Kaczyński wspiera Ukraińców i występuje na tle flag UPA

#3475 Share ozzborn

ozzborn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 24 styczeń 2016 - 12:01

Kłócicie sie o bzdury, słuchajcie ludzi którzy chca dobrze dla kraju !!!

A Wy szukacie w internecie filmików i zdjec na których ktos tam sie z kims pokzał...

Trzeba sie nauczyc przede wszystkim słuchac i czytac ze zrozumieniem, w prawdziwej polityce prawdziwy sens wypowiedzi zawsze jest miedzy wierszami ....

#3476 Share 1734

1734

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 24 styczeń 2016 - 12:14

Dasiek i inni, Kto Wam płaci za wypisywanie takich pierdoł - PO?, KOD zagraniczny Kapital? :ph34r: 

#3477 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1005 postów
  • Zainteresowania:Bydło mięsne

Napisany 24 styczeń 2016 - 12:29

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? akko       Ta twoja historia   z tych filmików  jest  niewiarygodna  gdyby to była prawda  to  tacy szczekacze  jak Hiena roku  i inni  by otym trąbili przed wyborami na wszystkie strony świata

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#3478 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 24 styczeń 2016 - 13:10

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Nikt nic nie będzie trąbił bo wszystko było dogadane przy okrągłym stole i niewygodne fakty są ukrywane bo ręka rękę myje .To był układ który działa do dzisiaj .Wyszukałem program który kiedyś oglądałem Pamiętam doskonale stan wojenny i to co potem się działo gdyż byłem już nastoletnim człowiekiem .

#3479 Share renovoltage

renovoltage

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 398 postów

Napisany 24 styczeń 2016 - 13:28

Dzieci są mniej naiwne od co niektórych tutaj, dobry glina , zły glina myślicie ze w polityce jest inaczej ? Teatrzyk trwa a "ciemny lud to kupi" jak to powiedział obecny prezes tvp Jacek Kurski. Niby jeden drugiego by zjadł ale koniec końców kruku krukowi oka nie wykole... Jedni udają dobrych drudzy to ci źli , ale efekt taki że nic się nie zmienia i nie zmieni a jedyni ewoluuje tak jak to sobie zaplanują ci co dziś pociągają za sznurki marionetek z tylnego siedzenia

Obecnie wszystkie sprzedawczyki w sejmie(niezależnie od partii) są umoczenie w afery o jakich nie macie pojęcia, przy których skoki i amber gold to pikuś. 

FOZZ do dziś nie ma winnych każdy co ktoś wiedział poszedł do piachu dawno, Lepper chodź kryształem nie był ale stał się nieobliczalny, nie dało się go dalej zastraszać , miał haki zarówno na pis jak po , jemu było już wszystko jedno i skończył jak skończył...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3480 Share ozzborn

ozzborn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 24 styczeń 2016 - 13:42

idąc tym tokiem rozumowania to jezeli Kukiz proponuje referundum w sprawie przyjmowania bandytów to jest to teatrzyk, tak samo jak teatrzykiem jest odzyskiwanie za wszelka cene przez sfetru wpływów wrogich organizacji ....

polityka to nie teatrzyk, to dla jednych tylko biznes a dla innych biznes własnego kraju połaczony z patriotyzmem 

Edytowany przez ozzborn, 24 styczeń 2016 - 13:43.