Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11845 odpowiedzi na ten temat

#3341 Share 1734

1734

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 16:49

Tutaj już zaczołeś uciekać w inne wątki. Widać pogodzić się z tym, że Szydło kitowała nie mogłeś. Argumentów zabrakło. Sam nie raz pisałem, że u nas zasiłki mniejsze i państwo biedniejsze niż Niemcy czy Anglia i uchodźcy czekający na mieszkania i zasiłki do nas nie przyjadą. Ale nie o to tutaj chodziło. Chodziło o to, że Szydło okłamała parlament europejski. Skłamała, że Polska przyjeła 1 milion uchodźców z Ukrainy.. Polska się nimi nie opiekuje, dała tylko pozwolenie na pracę. A zabżmiało tak jak byśmy ten milion wzieli i dali mieszkania, świadczenia itd. Ale ile to tłuc? Jak ty dalej swoje wywody uprawiasz. Jak to piszesz bełkoczesz.

Widać ty poważnie moje teksty traktujesz. Bo się zawsze spinasz. A poznać faktycznie się tutaj dałem. Patrz post @marko-kolo

Podsumowując Szydło okłamała parlament UE z tym 1 milionem Ukraińców jako uchodźców, którymi się państwo Polskie opiekuje.

@marko-kolo ktoś by pomyślał, że znęcam się tu nad biedakami co to gazety czy telewizji nie rozumieją. Że chcę się dowartościować czy coś. Ale mnie to bawi. Takie dysputy to taka rozrywka umysłowa. Bo nie sztuka napisać jesteś głupi, spadaj. A sztuka zrobić to merytorycznie. Dodatkowo nauczyłem się szybko pisać na kompie. A i w pracy gdzie nie raz trzeba prowadzić takie potyczki w pismach urzędowych to pomaga.

Merkel juz przyjela ponad 1M myslisz ze ktorys chce pracowac? oni chca brac i Meczety budowac! jak Polska takich przyjmie i wysle do pracy, to oni uciekna.

A po co nam nieroby. Szydlo dobrze zrobila dalismy im prace, czy nie jest to, to samo jak damy Socjal za darmo?

Po za tym Merkel ich zaprosila do Niemiec powiedziala ze wszystkich przyjma, bez konsultacji z eu! a teraz chce zeby kazdy kraj bral kwotowo? i chce nas do tego zmusic! zastanow sie komu dolki pod nogami kopiesz!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 11:19
  •  

#3342 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 17:17

Wiem, że oni nie chcą pracować. Dlatego piszę, że Szydło okłamała europarlament. Bo przyjazd 1 miliona Ukraińców do Polski nie jest dla nas takim ciężarem jak przyjęcie 1 miliona np. Syryjczyków dla Niemiec. W debacie padały zarzuty, że Polska nie chce ponosić ciężaru przyjmowania uchodźców. Szydło nie powiedziała np. wprost, że nie chce ich przyjmować bo to czy tamto. Tylko okłamała zasłaniając się Ukraińcami. Poza tym Szydło im nic nie dała. Bo oni za Tuska już tu przyjeżdżali. Niektórzy latami już siedzą.

@damianzbr widzę, że tobie już tylko zostało wyrywanie z kontekstu kawałków moich postów. I żałosne komentarze. Repertuar ci się skończył? Mój czas moja sprawa. Przynajmniej w porównaniu z tobą potrafię rzeczowo i merytorycznie argumentować coś o czym piszę. Zamiast zmyślać jak ty.

#3343 Share 1734

1734

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 17:27

Kto zaprosil ich do niemiec EU czy Merkel?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#3344 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1492 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 17:29

,,Podsumowując Szydło okłamała parlament UE z tym 1 milionem Ukraińców jako uchodźców, którymi się państwo Polskie opiekuje.,,

kiedy ona nie powiedziała że Polska się nimi opiekuje. 

a z tym co wyżej niż powyżej roz..bales system. Skąd ty masz tyle czasu na pisanie tak obszernych dyrdymałów bez składu ni ładu?

No jak skąd to jego praca z tego żyje :D :D

#3345 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 22 styczeń 2016 - 17:56

Wiem, że oni nie chcą pracować. Dlatego piszę, że Szydło okłamała europarlament. Bo przyjazd 1 miliona Ukraińców do Polski nie jest dla nas takim ciężarem jak przyjęcie 1 miliona np. Syryjczyków dla Niemiec. W debacie padały zarzuty, że Polska nie chce ponosić ciężaru przyjmowania uchodźców. Szydło nie powiedziała np. wprost, że nie chce ich przyjmować bo to czy tamto. Tylko okłamała zasłaniając się Ukraińcami. Poza tym Szydło im nic nie dała. Bo oni za Tuska już tu przyjeżdżali. Niektórzy latami już siedzą.

@damianzbr widzę, że tobie już tylko zostało wyrywanie z kontekstu kawałków moich postów. I żałosne komentarze. Repertuar ci się skończył? Mój czas moja sprawa. Przynajmniej w porównaniu z tobą potrafię rzeczowo i merytorycznie argumentować coś o czym piszę. Zamiast zmyślać jak ty.

szczerze to tego tematu nie czytałem przez x czasu i jakoś i się nie chce ale tą stronę przeczytałem i... tu chyba nie chodzi jaki dla kogo jest ciężar, czy prawdziwy uchodźca w swojej powiedzmy nowej ojczyźnie ma dostać wszystko za darmo? to że ukraińcy dostali pracę, stać ich na wynajem mieszkań i ogólnie są w stanie żyć to jest oznaka doskonałej asymilacji oraz tego że wpuszczenie ich do nas miało sens. co do ciapków troszeczkę inaczej to wygląda niestety a to czy Szydło zasłaniała się ukraińcami to szczerze też mnie tyle interesuje... ;) grunt że dobrze wypadła a i trzeba przyznać że mówiła z sensem

#3346 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 18:00

Nie odpowiadając na pytania. Na pytanie czy rząd polski zmieni zdanie w sprawie między innymi TK. Gdy swoją opinię opublikuje Komisja Wenecka. I będzie ona rozbieżna z obecnym stanowiskiem rządu polskiego. Nie odpowiedziała wcale. Gadała wciąż to samo jak by myślała, że dalej mamy kampanię wyborczą w Polsce.

#3347 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 761 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 18:24

ogloszenia w niemczech:

http://www.bauernhof...e/betriebe.html

i ich jest naprawde durz finansowanych przez Deutsche Bank. i jak to sie ma do 5ha?

Podobnie jak "informacja" że Petru chce sankcji dla Polski, tak i ta jest dobra dla wyznawców "Prawych i Sprawiedliwych". Wszyscy chętnie usłyszą jak to Niemcy sprzedają nasz kraj.

To, że słowa i zwroty są napisane z takimi błędami, że wykluczają niemieckie pochodzenie autora, oczywiście umknęło uwadze. To, że adres kontaktowy jest w Holandii, również. Ale to nieistotne "szczegóły", ważne, że Niemcy sprzedają nasz kraj! Naród musi to usłyszeć!

Ywa, też się dałaś wpuścić? No co Ty...

#3348 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 18:35

Taj jak Ukraińcy nie są uchodźcami w Polsce tak i muzułmanie w Niemczech nie sa uchodźcami no może trafiają się wyjątki ale głównie są to imigranci zarobkowi tylko z ta różnicą że Ukraińcy w Polsce pracują i przynajmniej nie są ciężarem dla kraju. Natomiast Merkel na swoich ciapanych nieźle się przewiezie.

To co sie dzieje to jest wojna polityczna ponieważ na bliskim wschodzie różne grupy chcą załatwić swoje interesy. Był wywiad z Kurdyjskim lekarzem mieszkającym w Polsce i z tego co mówił to Kurdowie organizują obozy dla uchodźców na odzyskanych terenach po ISIS ale mało kto im pomaga. Natomiast Turcy na siłe wypychają przybyłych tam uchodźców do europy. Powodem jest konflikt Kurdów z Turkami i Turcy nie chcą żeby Kurdowie stworzyli własne państwo przy ich granicy. NIkt nie jest zainteresowany pomocą uchodźcom tam na miejscu dlaczego ?

Sami Niemcy są trochę sobie winni tego ze Merkel musi sprowadzać obcych aby pracowali w ich kraju, ponieważ 20% Niemców nie chce mieć dzieci dlatego populacja germańska kurczy sie w zastraszającym tempie.

#3349 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 18:47

,,Ukraińcy w polsce są uchodźcami, ale honorowymi i nie proszą się o jałmużnę lecz o pracę i kawałek koja, dlatego nie są tu oficjalnie jako uchodźcy lecz pracownicy. " napisał yo kolega wyZej

ukraincy  ucielaja do nas z innego powodu  

maja powołania do armi 

#3350 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 18:53

I tak o to na forum rolniczym ukształtowało się nowe pojęcie. Uchodźca honorowy. Kolega wyżej już nie jedną ciekawą rzecz tu wymyślił. Mamy już politycznych, humanitarnych, ekonomicznych a teraz jeszcze honorowych. Może ONZ i inne światowe organizacje to podchwycą.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3351 Share ozzborn

ozzborn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 19:03

jakby nie nazywac przybyszów z Ukrainy to sa oni żadnym zagrożeniem w porównaniu do przybyszów muzułmańskich, łapanie za słówka w tak ważnym temacie to dziecinada

#3352 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 19:09

Nie specjalnie jest się o co spierać Jak już kiedyś pisałem - nie zmieniło się nic. Obecna socjalistyczna premier  próbuje być poprawna politycznie i zasłania się ukraińcami. Czy doczekamy kiedyś premiera który powie - nie wpuscimy ciapatych do kraju bo ich po prostu nie chcemy i nie sa nam potrzebni ,  kropka?

Korwin miał rację jak powiedział że największą krzywdę beżowym wyrządził biały człowiek uwalnajac kolonie i zostawiając ich samym sobie.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#3353 Share kaj

kaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Zainteresowania:maszyny /sport /muzyka / film/ kobiety

Napisany 22 styczeń 2016 - 19:11

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Kanclerz Niemiec sama zapraszała do siebie zapraszała Syryjczykow itd. to niech teraz sama rozwiąże ten problem. Jeśli nie pytała sie innych krajów o zdanie zapraszając to tez niech nie oczekuje pomocy od innych w sytuacji gdy nie radzi sobie z imigrantami. Niemcy juz zapedzili się trochę myśląc ,że rządzą cała UE. Na szczęście pośrednio przez imigrantów i Polskę zostaje wylany kubeł zimnej wody.
Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

#3354 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 19:22

wedlug propagandy po i nowoczesnej kto nie slucha niemiec ten jest antyeuropejski

#3355 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1492 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 19:34

Podobnie jak "informacja" że Petru chce sankcji dla Polski, tak i ta jest dobra dla wyznawców "Prawych i Sprawiedliwych". Wszyscy chętnie usłyszą jak to Niemcy sprzedają nasz kraj.

To, że słowa i zwroty są napisane z takimi błędami, że wykluczają niemieckie pochodzenie autora, oczywiście umknęło uwadze. To, że adres kontaktowy jest w Holandii, również. Ale to nieistotne "szczegóły", ważne, że Niemcy sprzedają nasz kraj! Naród musi to usłyszeć!

Ywa, też się dałaś wpuścić? No co Ty...

http://jerzypolaczek...nta-rzdu-tuska/

#3356 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 19:36

I kto nie słucha krajów demokratycznych ten jest krajem nie demokratycznym ;)  W tej europejskiej dekoktacji każdy może mieć swoje zdanie pod warunkiem że jest ono takie samo jak Niemieckie :)

#3357 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 19:57

"Dziś rano miałem wątpliwą przyjemność wysłuchać rozmowy z naszym najbardziej ulubionym posłem do europarlamentu Guy'em Verhofstadt'em na temat sytuacji w Unii Europejskiej. Pytania były całkowicie otwarte, nieomalże na zasadzie "co tam słychać w Unii Europejskiej" więc pan poseł mógł się wypowiadać w sposób w pełni wolny.

Mówił oczywiście o różnych problemach w Unii Europejskiej.

Wiecie co powiedział o debacie na temat Polski, o zagrożeniu demokracji w Polsce, o złym Kaczyńskim i dobrym KODzie?

Nic. Ani jednego słowa.

To pozwala dobrze umiejscowić wagę całej tej awantury w wymiarze całości Unii Europejskiej. Zdaniem Guy'a Verhofstadt'a liczy się ryzyko wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii, liczy się brak wspólnej polityki wobec imigrantów i brak systemu kontroli zewnętrznych granic Unii. Wspomniał też o Tusku, który nie potrafi zebrać wszystkich szefów państw i rządów w jednym miejscu i zmusić ich do opracowania wspólnej polityki w tej sprawie. Wspomniał o Danii, która chce odbierać imigrantom ich dobra, wspomniał o Szwecji, która zamknęła most łączący ją z Danią.

A o Polsce NIC."

#3358 Share Dasiekk

Dasiekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 19:59

Ktoś tam wkleił link że w niemczech tak chcą Polską ziemię wykupować. Szokoda że ze wschodu jestem bo pewnie u mnie nie zechcą ,ale jak by się trafił ktoś co chce dać 100 tyś hektar , może być chińczyk,niemiec,ruski to sprzedam mu swoje 50 ha nawet jutro ;). za maszyny i inne graty jeszcze z 2 miliony, dom z 400 tysięcy i tyle byście mnie w tym grajdole widzieli ;). No ale na chwilę obecną nawetu nas z cen spuszczają - teraz za 50-55 hektar.a jak kogoś ciśnie i gotówki trzeba to nawet za pół tej ceny. Ja właśnie dogaduję 14 ha  - mam nadzieję że zbiję do 22tyś/ha, i już czekam na niemca z 64ha gotowymi do sprzedania po 100 tyś ;).  

#3359 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 761 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 20:06

Jaki Stasiu, taki argument.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3360 Share Dasiekk

Dasiekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 20:20

Bo staszek dyrdymały wali jak z karabinu. Ja jakoś za rządów PO PSL zacząłem jeździć po nowych autostradach. Niech mi ktoś przypomnie ile kilometrów wybudowano za rządów PiS... Wybory dla PiS wygrał kościół i obietnice bez pokrycia.