Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11797 odpowiedzi na ten temat

#3221 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 20 styczeń 2016 - 20:41

staszek  jak nie rozumiesz co ludzie piszą  to nie komentuj , bo się wydaje że masz  niesprawną głowę 

tata i mam na ferie nie wysłali , to nie udawaj dorosłego  :D

uzupełnić to Ty musisz , braki w czytaniu ze zrozumieniem  ;)

Edytowany przez marko-kolo, 20 styczeń 2016 - 20:44.

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 08:22
  •  

#3222 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 20 styczeń 2016 - 20:46

Stasiu to o komendancie policji i jego gabinecie było.

#3223 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 20 styczeń 2016 - 20:49

Tak teraz to wozami drabiniastymi jeździć nie będą. Ale jak by PO kupowało dopiero by było. Nowy komendant krytykował Bizancjum a tu proszę. Nowe fury po 400 KM jak by te co teraz mają jakieś stare były. Kopacz i Tusk jeździli ostatnim modelem Audi a 8 góra 5 lat jak model jest w produkcji.  Dla PiS owskich dygnitarzy widać za słaby bo Szydło jeździ Mercedesem s. Dorwali sie do koryta to co se będą żałować teraz ich kolej. 

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#3224 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 20 styczeń 2016 - 20:52

to się nazywa ''dobra zmiana '' ,  czyli   - TERAZ MY 

#3225 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2858 postów

Napisany 20 styczeń 2016 - 20:53

Ale biedronka płaci podatek

Chodzi o to że właśnie nie płaci...

#3226 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 20 styczeń 2016 - 21:00

Nie bierz się już facet za sprawy o których nie masz zielonego pojęcia bo się ośmieszasz. Tłumaczył ci jak wytyczne unijne pokrywają się z prawem polskim nie będę, ale dla własnej ciekawości wyjedz w pole termitem bez atestu i bez kursu chemizacyjnego. Jak cie złapie PIORN to powiedz ze mogą ci skoczyć na wentyl bo żadnej kasy nie bierzesz - dalszy ciąg opisz tu. Jak nie chce ci się czekać do wiosny to wywieź teraz przyczepę obornika na  pole, jak przyjedzie wydział ochrony środowiska to powiedz że żadne cross-compliance cię nie dotyczy i mogą ci naskoczyć - ciąg dalszy chętnie poczytamy.

Kto by w zimie w górach gnój woził chyba taki idiota jak ty który chciałby sobie życie skrócić :D Koni na wsi nie ma by na saniach uprawiać wożenie jak co poniektórzy w latach 80 (u mnie w domu nigdy tego się nie robiło) .Mam rozrzutnik obornika specjalnie stworzony do gór (ma napęd na oś w razie potrzeby) więc zajmuje mi całe pół dnia taka praca .Nawet z traktora nie muszę schodzić bo druga osoba obsługuje ładowacz elektryczny jak przyjadę po wyładunku . Gnojowicę wywozi się na wiosnę bo zbiornik duży to raz na rok wystarczy go opróżnić.Moje maszyny są z wszystkimi atestami bo nigdy nie kupuję samoróbek .Jedyna robiona rzecz to przyczepa jednoosiowa z hamulcem pneumatycznym. Ja się nie ośmieszam tylko ty swoim głupim ujadaniem .Mieszkam przy parku narodowym gdzie dużo domów letniskowych mają adwokaci i lekarze tak że wiem jakie obowiązują mnie przepisy . Nie muszę za to np wykaszać łąki jeśli tak uznam jak ty który masz ją zgłoszoną bo mi nie dopłacają i nikt mnie nie skontroluje pod tym względem ani nie nałoży kary za to .Moją sprawą jest czy ją zaorze czy też nie

#3227 Share renovoltage

renovoltage

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 398 postów

Napisany 20 styczeń 2016 - 21:01

Klasyczne TKM , teraz ku..a my ...

#3228 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1491 postów

Napisany 20 styczeń 2016 - 21:01

Będzie dobrze wczorajsza debata to pokazała

#3229 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 591 postów

Napisany 20 styczeń 2016 - 21:04

Sukces jak  Chruszczowa w Ameryce

Dzis  bardziej od TVP  jest wiarygodna Trwam

Tylko pytanie czy TVP było kiedykolwiek niezależne??? Moja siostra pracuje tam ponad 20 lat i mogę Ci powiedzieć, że zawsze tak było, że ten kto rządził to miał TVP w rękach. Przez ostatnie 8 lat PO-PSL zrobiły sobie z telewizji folwark, ludzie nawet się nie kryli z tym, że są zatrudniani z partyjnego klucza,

Wygrała? Szkoda, że nie odpowiadała na pytania. Jak np. na to czy jeśli komisja Wenecka uzna ustawę o TK czy inne za nie właściwe to czy podporządkują się temu. Okazała się też hipokrytką. Mówiła w swoich wystąpieniach, że Polska jest za unią itd. A biła brawa gdy wypowiadali się eurosceptycy mówiący o zburzeniu unii.

A teraz z innej beczki. Rząd ogłosił przetarg na 20 nowych limuzyn o długości ponad 5 m i mocy ponad 400 KM. Kilkuletnie a 8 już im nie wystarczą. Pisowska władza chce się wozić nowymi furami pewnie niemieckimi.

Wiesz oglądałem całą tą debatę i tylko jedna osoba mówiła o zburzeniu unii, to był Korwin Mikke i nikt mu nie bił brawa co niektórzy się śmiali... Beata Szydło biła brawo wszystkim tym którzy wypowiadali się dobrze o Polsce, oraz bronili jej rządu... Np. Kamallowi

Ja mam wrażenie, że niektórzy z Was ograniczają swoją aktywność na tym forum tylko do tego tematu i do atakowania za wszelką cenę PiS-u.. W sumie jako członek PSL-u też tak powinienem robić ale mi się po prostu chce śmiać jak moi koledzy biegają dzisiaj jak ze sraczką i krytykują PiS za to co sami robili razem z PO, Jak prezes powiatowy dwa tygodnie przed wyborami parlamentarnymi przyjeżdża do mnie do domu i mówi z przerażeniem, że "musimy działać bo jak PiS wygra wybory to nas wszystkich wypie...oli".  A kto na to pracował przez 8 lat???  Dzisiaj oczywiście cała aktywność sprowadza się do atakowania PiS, nikt się jakoś nie zastanawia czemu razem z PO przegraliśmy wybory....

Edytowany przez lukejro, 20 styczeń 2016 - 21:06.

#3230 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 20 styczeń 2016 - 21:08

my nie jesteśmy Twoi koledzy i nie należymy do PSL ani do PO :D  :D  :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3231 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 591 postów

Napisany 20 styczeń 2016 - 21:12

jasne... nhehehe

#3232 Share Katiana87

Katiana87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 20 styczeń 2016 - 21:13

Przy akko to My jestesmy cienkie Bolki... chłopak w UK pracuje, w miedzy czasie do szkoły na angielski chodzi, wie co w trawie piszczy w polityce, gania pisorow, i jeszcze ma czas obskoczyc gospodare w Polsce, wiedziec jak i co z prawem w UE, byc tutaj na forum, zapewne pominelam jeszcze wiele- ale to prawdziwy człowiek biznesu, i na dodatek taka emeryture weznie o ktorej 'frajerzy'( cyt. Sawicki) beda mogli tylko śnic.

#3233 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 20 styczeń 2016 - 21:18

przecież pisał że tylko pomaga dla brata  :D

a co nie wolno mu ? niech chłop używa do woli 

#3234 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2192 postów

Napisany 20 styczeń 2016 - 21:28

Katiana dobrze napisałaś pominęłaś że z łąkami nie daje rady ,a swoją drogą obornik ma a łąk nie kosi ,czyżby z baranami miał do czynienia ? Pewnie tak bo po sposobie pisania kultury to raczej od nikogo się nie nauczył 

#3235 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 20 styczeń 2016 - 21:48

Kto by w zimie w górach gnój woził chyba taki idiota jak ty który chciałby sobie życie skrócić :D Koni na wsi nie ma by na saniach uprawiać wożenie jak co poniektórzy w latach 80 (u mnie w domu nigdy tego się nie robiło) .Mam rozrzutnik obornika specjalnie stworzony do gór (ma napęd na oś w razie potrzeby) więc zajmuje mi całe pół dnia taka praca .Nawet z traktora nie muszę schodzić bo druga osoba obsługuje ładowacz elektryczny jak przyjadę po wyładunku . Gnojowicę wywozi się na wiosnę bo zbiornik duży to raz na rok wystarczy go opróżnić.Moje maszyny są z wszystkimi atestami bo nigdy nie kupuję samoróbek .Jedyna robiona rzecz to przyczepa jednoosiowa z hamulcem pneumatycznym. Ja się nie ośmieszam tylko ty swoim głupim ujadaniem .Mieszkam przy parku narodowym gdzie dużo domów letniskowych mają adwokaci i lekarze tak że wiem jakie obowiązują mnie przepisy . Nie muszę za to np wykaszać łąki jeśli tak uznam jak ty który masz ją zgłoszoną bo mi nie dopłacają i nikt mnie nie skontroluje pod tym względem ani nie nałoży kary za to .Moją sprawą jest czy ją zaorze czy też nie

tylko taki idiota jak ty widzi świat przez koniec własnego nosa i myśli ze jak mieszka w górach to inni też i nie maja innych obostrzeń. Doinformuj się na ile obowiązuje atest opryskiwacza (o ile go masz) bo widać że blado z tym i nie wiesz o czym mówisz, bo to że nie masz samoróbek wcale nie oznacza że masz atesty :lol:  . Zapoznaj się z OSN-ami co trzeba spełniać bynajmniej nie dla żebrania może wtedy coś się rozjaśni bo na razie to ciemność widać

#3236 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 21 styczeń 2016 - 07:59

Ja mam wrażenie, że niektórzy z Was ograniczają swoją aktywność na tym forum tylko do tego tematu i do atakowania za wszelką cenę PiS-u.. W sumie jako członek PSL-u też tak powinienem robić ale mi się po prostu chce śmiać jak moi koledzy biegają dzisiaj jak ze sraczką i krytykują PiS za to co sami robili razem z PO, Jak prezes powiatowy dwa tygodnie przed wyborami parlamentarnymi przyjeżdża do mnie do domu i mówi z przerażeniem, że "musimy działać bo jak PiS wygra wybory to nas wszystkich wypie...oli".  A kto na to pracował przez 8 lat???  Dzisiaj oczywiście cała aktywność sprowadza się do atakowania PiS, nikt się jakoś nie zastanawia czemu razem z PO przegraliśmy wybory....

No tak koledzy z PSL u bronią resztek stołków jak lwy. A ty postanowiłeś pójść na skróty i nowej partii poszukać. Jak PSL był na topie to ci w nim dobrze było. Jak stacza suę dzięki Bogu to ci źle w PSLu. Takich jest pełno w polityce. Szyld nie ważny byle koryto było.

Co do TVP fakt każdy rząd nią dyrygował. Ale takich jaj jak teraz to za PO nie było. Nie publikowano sondaży gdzie 91 % pochwala działania premier czy tam rządu. To Już jest jak na Białorusi czy Rosji. W pro rządowej propagandzie też powinien być umiar. Bo w takie bzdury nikt nie uwierzy. Tak samo jak nikt nie uwierzy w niby list od 9 latki, który redaktor tvp nazywa darem losu. Bo każdy średnio zoriętowany widzi, że to ustawka PR owa. Na potrzeby ocieplenia wizerunku premier w Polsce po debacie w UE. PiS dzisiaj robi to co kiedyś zarzucał PO i Tuskowi. Ostro stawia na PR.

#3237 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1491 postów

Napisany 21 styczeń 2016 - 08:05

Za PSL nigdy dobrze nie było co do sondaży to Ty oczywiście wiesz najlepiej ,no może jeszcze Petru i Schetyna :D :D Ten milion ludzi na protesty to pewnie z uchodzców będą brać bo nikt co ma w głowie poukładane choć trochę w te prowokacje się wkręcić nie da B)

#3238 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 21 styczeń 2016 - 08:24

Nikt nie publikował dotąd w tvp sondaży dotyczących polityki gdzie 91 % było za. Więc daruj sobie te wywody. Na protesty szedł kto chciał. Siłą z domów nie wyciągali. Choć władza PiSowska drugiego marszu zabroniła filmować dronami. Bo niby terroryzm. A chodziło o to by w tv nie pokazać ile ludzi było. A tutaj nikt nie widział nikt nie słyszał i trach 91 % za.

#3239 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 761 postów

Napisany 21 styczeń 2016 - 08:27

Stasiu, masz rację! To ten milion uchodźców z Ukrainy, których Polska przyjęła.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3240 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 591 postów

Napisany 21 styczeń 2016 - 10:17

No tak koledzy z PSL u bronią resztek stołków jak lwy. A ty postanowiłeś pójść na skróty i nowej partii poszukać. Jak PSL był na topie to ci w nim dobrze było. Jak stacza suę dzięki Bogu to ci źle w PSLu. Takich jest pełno w polityce. Szyld nie ważny byle koryto było.

Co do TVP fakt każdy rząd nią dyrygował. Ale takich jaj jak teraz to za PO nie było. Nie publikowano sondaży gdzie 91 % pochwala działania premier czy tam rządu. To Już jest jak na Białorusi czy Rosji. W pro rządowej propagandzie też powinien być umiar. Bo w takie bzdury nikt nie uwierzy. Tak samo jak nikt nie uwierzy w niby list od 9 latki, który redaktor tvp nazywa darem losu. Bo każdy średnio zoriętowany widzi, że to ustawka PR owa. Na potrzeby ocieplenia wizerunku premier w Polsce po debacie w UE. PiS dzisiaj robi to co kiedyś zarzucał PO i Tuskowi. Ostro stawia na PR.

Jakie masz proste wytłumaczenie. Jak chcesz wiedzieć to już 17 lat jestem w tym PSL i nigdzie się nie wybieram. A to co się teraz stało może wyjść tylko na dobre, bo odsieje tych wszystkich karierowiczów a władze partii może w końcu wrócą na ziemię bo już dawno stracili z nią kontakt....  A z tymi słynnymi stołkami to jest tak, że PSL ma ich kilkakrotnie mniej od PO i jakoś nikt platformie tego nie wytyka i nie mówi o tym, że oni ich teraz bronią....

91%? Ja sprawdziłem i to było 81% osób które uznało, że Szydło wypadła dobrze w tej debacie. Też tak uważam. A w sprawie tych miliona uchodźców z Ukrainy to wczoraj głos zabrał ambasador Ukrainy i powiedział, że to nie są żadni uchodźcy tylko "migranci ekonomiczni"