Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11708 odpowiedzi na ten temat

#3161 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 styczeń 2016 - 18:54

jezeli chodzi o emerytury to ciekawe czemu nikt z rzadzacych nie moze wpasc na pomysł 65 albo 60 lat dla wszystkich ?

dlaczego murarz ma pracowac do 67 lat na budowie zima nie zima a jakis len z budzetówki do 40 lat ? 

w bajki typu pracuj do 67 zamiast 65 a bedziesz miał wiecej kasy wierza tylko frajerzy

Edytowany przez odwajler, 19 styczeń 2016 - 19:02.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 11:25
  •  

#3162 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 19:19

przecież PO z PSL ma wyborców za frajerów

#3163 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 19:42

Sonda po debacie http://www.tvp.info/...re-dla-polski 

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#3164 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 565 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 20:08

czyli bardzo dobrze że UE zajmuje się łamaniem prawa i konstytucji przez  pis   :D  :D  :D

Edytowany przez marko-kolo, 19 styczeń 2016 - 20:20.

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#3165 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 styczeń 2016 - 20:12

brałes dzisiaj leki ? widze ze nie....

:D

#3166 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1489 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 20:13

Petru dziś się określił że nie chodzi mu o konstytucję tylko o obalenie rządu o czym zresztą od początku było wiadomo :D :D :D

#3167 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2189 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 20:50

czyli bardzo dobrze że UE zajmuje się łamaniem prawa i konstytucji przez  pis   :D  :D  :D

Niech lepiej sie zajmą swoimi problemami

12540969_1723361427898476_49664569281048

#3168 Share Katiana87

Katiana87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 21:40

najlepszy to byl dzisiaj Korwin, haha :)

#3169 Share 1734

1734

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 22:43

Edytowany przez 1734, 19 styczeń 2016 - 22:45.

#3170 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2189 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 22:55

Bez komentarza

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3171 Share 1734

1734

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 23:06

"Oglądając ten film u schyłku 2015 roku, aż nie chce się wierzyć, że te słowa zostały wypowiedziane blisko 15 lat temu. Przecież to jest obraz dzisiejszej sytuacji jak na dłoni. Pomyśleć jacy byliśmy głupi ówcześnie, Leppera uznaliśmy za człowieka delikatnie mówiąc mało rozumnego, a Unię jako naszą utopię. Tymczasem słowa ŚP Andrzeja Leppera, że nasze negocjacje z Unią to nie sukces Polski, a sukces Niemiec, pobrzmiewają dziś szczególnie mocno. Muszę po latach przyznać się do błędu i powiedzieć, że Lepper miał rację"

#3172 Share 1734

1734

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 23:53

15lat temu a co dzisiaj sie dzieje w eu.

Edytowany przez 1734, 19 styczeń 2016 - 23:57.

#3173 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 20 styczeń 2016 - 00:22

Mocne końcowe przemówienie B.Szydlo. Wygrała a tchórzliwa PO na łopatkach. (W Kuczyński)

Jeżeli to prawda, że europosłowie PO znowu wyszli z sali to już nic nie otworzy ich trumny. (J Kużniar)

jeżeli wrogowie pisu tak mówią to nic nie trzeba już dodawać

wielka fala życzliwości wobec Polski w mediach społecznościowych w eu :)

#3174 Share 1734

1734

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 20 styczeń 2016 - 00:40

Mocne końcowe przemówienie B.Szydlo. Wygrała a tchórzliwa PO na łopatkach. (W Kuczyński)

Jeżeli to prawda, że europosłowie PO znowu wyszli z sali to już nic nie otworzy ich trumny. (J Kużniar)

nic dodać nic ująć!

#3175 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 20 styczeń 2016 - 01:13

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? To kto wygrał w Brukseli to okaże się niedługo .Nie byłem ,nie jestem i nie będę za taką debatą w UE na temat polski i to niby zwycięstwo widzę jako Pyrrusowe . Nie podoba mi się obecnie tak bezczelne pisowskie kolesiostwo jakie pod płaszczykiem niby reform uprawiają .Nawet za znienawidzonej tutaj przez niektórych PO nie było tak bezczelne i z taką pogardą dla wyborców uprawiane .Może niektórzy wyborcy PIS tutaj nie widzą tego ale z daleka to wygląda to tak że PIS pluje na nich bezczelnie a oni wycierając zaplutą twarz mówią ze deszcz pada .Wszędzie od góry na sam dół pisiory wprowadzają swoje rodzinki/znajomych nie próbując nawet tego ukrywać choćby ustawionymi konkursami na dane stanowisko by zachować pozory .Dzisiejsi hura optymiści pisowscy za 4 lata już będą płakać krokodylimi łzami .Obecnie Szydło z wora czy ministrant Duda którzy urzędują w imieniu Kaczyńskiego jako podlegli mu urzędnicy rozdają obietnicę i kasę na lewo i prawo .Dobrze jest rozdawać pisowi i jeszcze dodatkowo zadłużać Polskę bo przy budżecie UE obecnym manipulowało znienawidzone PO .W 2020 roku będzie ustalany nowy budżet UE i mam dziwne przeczucie w kościach że od tego roku polska będzie w ruinie i to prawdziwej a nie wyimaginowanej z pisowskich przedwyborczych reklamówek .Będzie zadłużona po same uszy i z 1/3 tej kasy z UE co dzisiaj bo Bruksela się o to postara gdyż tego Pyrrusowego niby zwycięstwa PIS nie zapomni .Ciekawe co wtedy powiedzą tu anty unijni z tego forum którzy teraz tak ochoczo sięgają po kasę z dopłat .Obym się mylił w kwestii nowego unijnego budżetu i polityki pislamu.Czas to zweryfikuje

Edytowany przez akko, 20 styczeń 2016 - 01:14.

#3176 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 20 styczeń 2016 - 07:32

"I tylko umarli widzieli koniec tej wojny". Co może oznaczać - walmy dalej głupa bo dobrze nam idzie albo, co mi zrobisz jak mnie złapiesz.

#3177 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1489 postów

Napisany 20 styczeń 2016 - 08:48

Niesiołowski pewnie też ruszy niedługo na poszukiwanie motyli bo wiosna tuż tuż ;)

To kto wygrał w Brukseli to okaże się niedługo .Nie byłem ,nie jestem i nie będę za taką debatą w UE na temat polski i to niby zwycięstwo widzę jako Pyrrusowe . Nie podoba mi się obecnie tak bezczelne pisowskie kolesiostwo jakie pod płaszczykiem niby reform uprawiają .Nawet za znienawidzonej tutaj przez niektórych PO nie było tak bezczelne i z taką pogardą dla wyborców uprawiane .Może niektórzy wyborcy PIS tutaj nie widzą tego ale z daleka to wygląda to tak że PIS pluje na nich bezczelnie a oni wycierając zaplutą twarz mówią ze deszcz pada .Wszędzie od góry na sam dół pisiory wprowadzają swoje rodzinki/znajomych nie próbując nawet tego ukrywać choćby ustawionymi konkursami na dane stanowisko by zachować pozory .Dzisiejsi hura optymiści pisowscy za 4 lata już będą płakać krokodylimi łzami .Obecnie Szydło z wora czy ministrant Duda którzy urzędują w imieniu Kaczyńskiego jako podlegli mu urzędnicy rozdają obietnicę i kasę na lewo i prawo .Dobrze jest rozdawać pisowi i jeszcze dodatkowo zadłużać Polskę bo przy budżecie UE obecnym manipulowało znienawidzone PO .W 2020 roku będzie ustalany nowy budżet UE i mam dziwne przeczucie w kościach że od tego roku polska będzie w ruinie i to prawdziwej a nie wyimaginowanej z pisowskich przedwyborczych reklamówek .Będzie zadłużona po same uszy i z 1/3 tej kasy z UE co dzisiaj bo Bruksela się o to postara gdyż tego Pyrrusowego niby zwycięstwa PIS nie zapomni .Ciekawe co wtedy powiedzą tu anty unijni z tego forum którzy teraz tak ochoczo sięgają po kasę z dopłat .Obym się mylił w kwestii nowego unijnego budżetu i polityki pislamu.Czas to zweryfikuje

Odstaw to zioło albo bierz połowę bo widać że nie służy jak masz takie jazdy po tym :rolleyes:

#3178 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 20 styczeń 2016 - 10:00

Kto wygrał okaże się nie długo jak będą np. robić poprawki w budżecie i przesuwać pieniądze. Bo sondaże pokażą to co chce osoba za nie płacąca. Co do samej debaty PiS przykłada dużo uwagi, aby być dobrze postrzeganym na zachodzie na który w Polsce tak plują. Sponsorowane artykuły w prasie zachodniej, ulotki w Europarlamencie, no i publiczność na sali obrad wiwatująca po wypowiedziach korzystnych dla PiS. Jak wcześniej pisałem pełna hipokryzja. W Polsce się na zachód pluje. A na zachodzie zabiega się o opinie dobrą dla Polski. Pożyjemy zobaczymy. Największym partiom, które mają najwięcej do powiedzenia w UE to się nie podobało. Polska postawiła się wśród eurosceptycznej mniejszości mającej nie wiele do powiedzenia. I jak się mówi w UE finansowanej przez Putina.

#3179 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 565 postów

Napisany 20 styczeń 2016 - 10:44

wygrany jest jeden , a temu to wiadomo co w głowie  :D

Kaczynski-mem_article-content-max.jpg

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3180 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 20 styczeń 2016 - 10:48

staszek131415 Odstaw to zioło albo bierz połowę bo widać że nie służy jak masz takie jazdy po tym :rolleyes:

Widać tobie wino siarkowe zaszkodziło . Tam gdzie masz mózg jest teraz tylko cienka nitka .Jak by ją przeciąć to by uszy odpadły :D W przeciwieństwie do pislamskiej armii z tego forum ja nie żebrze o dopłaty co roku które bierzecie od ludzi którymi tak podobno gardzicie .Nigdy nawet o żadną dopłatę nie wystąpiłem bo po pierwsze wykalkulowałem sobie że więcej zarobi moja rodzinna za granicą przez to że jest swoboda przepływu obywateli niż jest tych  dopłat  . Mogę przez to więcej wyłożyć w kraju na zakupy te które mnie interesują i uznaję za potrzebne .Drugie cenię sobie niezależność na swoim podwórku i nie muszę obawiać się kontroli UE oraz ewentualnej kary że wziąłem kasę a nie zrobiłem tego do czego się zobowiązałem .Mam prawdziwą wolność Tomku w swoim domu .Taki pis(kliwiec) jak ty to może mi co najwyżej skoczyć na wentyl w kole rowerowym :D Teraz pis(zcz) i tup  nogą a ja się śmieję .Za rok pójdziesz znów żebrać po unijne dopłaty 

Edytowany przez akko, 20 styczeń 2016 - 11:01.