Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11768 odpowiedzi na ten temat

#3041 Share Tomek42

Tomek42

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 14 styczeń 2016 - 23:25

hihi, zaraz będzie ,,kosy na sztorc,, :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 12:36
  •  

#3042 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 14 styczeń 2016 - 23:40

ciemnogrod kontratakuje czesc III -kurna chyba jednak IV jak dobrze policzylem i pewnie ostatnia -watpie zeby po raz V ktos sie na kaczynskiego nabral. szybko sie okazalo ze czerwona teczka byla pusta i z waznych spraw nic nie bylo przygotowane-chyba sami nie wierzyli, ze znajdzie sie tylu glupich ktorzy to kupia-i nie pieprzcie o woli narodu z 31mln uprawnionych glosowalo na nich 5,78 mln czyli niecale 19% doroslych polakow.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#3043 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 15 styczeń 2016 - 00:02

No tak my tu wszyscy tacy głupi, nie to co wy na zmywakach ale jacy ynteligentni. Jeżeli dobrze rozumiem to Cameron to taki populista, jeździ po krajach i bajki opowiada że nie chce płacić na dzieci emigrantów?

Ty akurat to wyjątkowy pustak umysłowy do kwadratu :D Po ,,pisorze nieudaczniku" to nie ma się czego spodziewać .Najdalej pewnie w swoim życiu to miasto powiatowe zwiedziłeś :D Głos jednak będziesz zabierał bo światowiec :D Jak byś nie był takim burakiem to byś wiedział że zasiłki to ciągną Pakistańczycy ,Irakijczycy ,Syryjczycy,Kurdowie i inne nacje blisko wschodnie oraz ludzie z afryki z byłych koloni angielskich .Do tego dochodzi 50% patologi angielskiej niczym nie różniącej się od naszych patologi co w życiu nigdy nie pracowała .Poczytaj jakich koloni bo zapewne że szkoły też o tym nie słyszałeś bo buraczany mózg nie przyjmował takich wiadomości :D Jako że poprawność polityczna zabrania mówić źle o kolorowych a przecież na swoją patologię mówił nie będzie to mówi o polakach .Po pierwsze nasz żaden polityk nie stanie w obronie bo oni zwykłych ludzi mają tylko po to by pracowali na nich.Po drugie takie k**wy PIS jak np obecny minister Witold Waszczykowski przehandlują nas za bazy wojskowe USA w PL bo to powiedział .Po trzecie dużej ilości ludzi w Polsce twojego pokroju żal d*pę ściska że innym się udało i przelicza tym w UK ile zarobią i ile odłożą .Polak już taki jest że potrafi tylko drugiemu zazdrościć .Dlatego ja od polaków trzymam się zagranicą z daleka .Miałem już w pracy kiedyś taką pisowską szuję co chodziła do szefa i kablowała na mnie a szef mi to wszystko opowiadał .Nie dość że tłumokowi pracę to ja załatwiłem .Powinęła się noga baranowi to nawet najmniejszym palcem nie kiwnąłem i poleciał .Mam 3 znajomych i to mi wystarcza

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#3044 Share Katiana87

Katiana87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 15 styczeń 2016 - 01:46

I robi sie ostro... :)

Powiem tyle nie dajmy sie podpuścić temu co jest w mediach... bo tu chodzi tylko o interesy innych a nie nasze.

Wiekszosc osób ktora wypowiada tutaj swoje zdanie, pisze bo zalezy im na Polsce. Jedni krytykuja PIS inni PO- niewazne, wazne ze chcą dobrze dla Polski ( taką mam nadzieje). Cisnienie sie podnosi w komantarzach- i prawidłowo bo to co sie dzieje w naszym kraju od dawna,nie jest dobre. Polityka to gra- trudna gra- trzeba być cwanym, a uczciwi ludzie rzadko są cwani.

Jak ktos ma ochote niech sobie troche poszuka o geopolitycznym połozeniu Polski, bo nie chce mi sie rozpisywac- zobaczymy co z tego będzie.

#3045 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 15 styczeń 2016 - 08:47

Akko wyluzuj, rozpuść włosy. Wiesz przecież że świat jest większy i ciekawszy. Przyroda sama się już wkrótce wyleczy. 

#3046 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 15 styczeń 2016 - 08:49

To może zróbmy małą rewolucje dla odmiany i zacznijmy pisać o tym co łączy obie strony a nie szukajmy na siłę rozbieżności ?

Wytykanie sie palcami i dziecinada typu " Głupi jesteś! nie to ty jesteś głupi! itd" raczej nie przystoi dorosłym ludziom. 

NIe wiem już w jakim temacie (być moze i w tym) zamieniłem kilka zdań z @akko i wyszło ze mimo że stoimy raczej po przeciwnych stronach to większość poglądów o dziwo mamy wspólnych :) .

Może bardziej rożni nas droga dojścia do celu ale sam cel może byc ten sam.

Ktoś pisał tutaj że wydawanie 500zł na dziecko to utrzymywanie patologii i wspieranie dziecioróbstwa .

A uważacie że jaki jest nasz cel na tym świecie? Uważamy sie za jedyny inteligentny gatunek na tej planecie ale postępujemy jak ostatnie bezmózgi. Byle robal wie że aby przetrwać musi sie rozmnażać, u niektórych gatunków wydanie potomstwa równa sie śmierć a mimo to robią. Natomiast człowiek robi wszystko aby sie unicestwić a zwłaszcza biały człowiek bo ze statystyk wynika że populacja białego człowieka kurczy sie w zastraszającym tempie. Z badań wynika że w Polsce 7% par nie chce mieć dzieci a to jeszcze nic bo w Niemczech jest to juz 20% . Czyli 20% świadomie prowadzi swój kraj do upadku. I jak widać stopa życiowa nie jest tutaj przeszkodą w posiadaniu dzieci a raczej wynika z tego ze od bogactwa to ludziom sie w głowach poprzewracało.

Wmawia sie ludziom że wiara w jakiegokolwiek Boga to ciemnogród ale wiara w kawałek papierka którego wartość zależny od ilości zer za jedynką to jest ok. Tak dla wiary i religii prowadzone były wojny i ginęli ludzie i giną nadal ale mogę zie założyć że więcej ludzi zginęło przez i dla mamony.

#3047 Share dzikidaniel

dzikidaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 414 postów

Napisany 15 styczeń 2016 - 09:03

Ty akurat to wyjątkowy pustak umysłowy do kwadratu :D

Nie ma to jak znaleźć światłego człowieka na forum. Szkoda że wszyscy nie są tacy obeznani, obcykani z szerokimi perspektywami...

Kolego, skoro jesteś taki cwany to czemu musisz zasuwać u anglika? Przecież z tego co piszesz to jesteś jednym z lepszych w swoich fachach, więc dlaczego nie szło w Polsce się dorobić? Skoro w gospodarstwo Twoich rodziców pompowano kasę z zachodu czemu musiałeś uciekać za granice by się "dorobić"? No nie rozumiem tego. Skoro jesteś taki przewidujący, znasz się i na polityce i ludziach to czemu musisz z Anglii pisać?

Wiesz co ja myślę? Z kraju wyjeżdżali ci co musieli albo nie radzili sobie. Takie jest moje zdanie i znajdę pełno przykładów pasujących do tego.

C328, U-912 i R 103-54

#3048 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2856 postów

Napisany 15 styczeń 2016 - 09:47

Oczywiście że z kraju wyjechały w większości same niedojdy i nieudacznicy życiowi.  Oraz część która się nabrała, ale ci to już dawno wrócili gdy się zorientowali że ze swoimi możliwościami więcej zarobią w kraju niż tam na przysłowiowym zmywaku.

Jedno jest pewne gorzej niż za PO to nie będzie. A gdy PO w postaci petru wróci do władzy to dopiero da nam popalić za karę, w szczególności wsi, bo to dzięki niej pis wygrał wybory.

#3049 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 15 styczeń 2016 - 10:01

tu się z Tobą nie zgodzę bo najbardziej  po tyłku dostają zawsze wyborcy  zwycięskiej partii - ci którzy dali się otumanić  przedwyborczą  ściemą 

fanatyków pomijam bo to wiadomo ''wyższy stan umysłu '' :D

PO nie chwalę bo nie ma za co , mało robili i tym samym nie wiele schrzanili  ;)

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#3050 Share Katiana87

Katiana87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 15 styczeń 2016 - 10:50

OKEY ma racje ... "Może bardziej rożni nas droga dojścia do celu ale sam cel może byc ten sam".

Co do akko- zycze Ci zebys mogł dozyc starosci w UK i wydawac swoją emeryturkę o ktorej pisałes na same przyjemnosci :)

Mam tylko pytanko skoro jestes w UK dobrze wiesz jak wyglądają relacje ciapatych miedzy sobą, moze napiszesz coś o tym, tutaj wszystkim... i jakies wnioski, ktore sie nasuwają. Prosze tylko nie łącz mojego zapytania ze zdarzeniami z Niemiec bo to dwie odrebne bajki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3051 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 15 styczeń 2016 - 10:54

100 % racji. Rozczarowani są najbardziej ci co popierali. Oczywiście nie wszyscy. Ale już maja protestować frankowicze. Duda z solidarności mówił, że nie wpisano do ustawy jakichś postulatów związkowych. Prezydent na to, że zapomnieli. Mówił też, że coś trzeba zrobić by te emerytury po obniżce wieku emerytalnego pozwalały godnie żyć. Zaczynają się schody bo w skarbonce kasy mało. Wielu zagłosowało na PiS bo usłyszeli, że coś dostaną. Przecież o wojnie z TK czy UE w kampanii mowy nie było. A i sam wiek emerytalny jak widać prędko obniżone nie zostanie. Nie wspominając już o tym, że jeśli go obniżą to emerytury będą jeszcze niższe niż dzisiaj. W spółkach górniczych brakuje pieniędzy. Był powyborczy szał i radość teraz zaczyna się życie. Za PO dobrze nie było. Ale za PiSu tez lepiej nie będzie. Poczekajmy jeszcze z rok. A już będzie widać kto jest bardziej rozczarowany. Przeciwnicy obecnej władzy czy wyborcy.

#3052 Share Katiana87

Katiana87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 15 styczeń 2016 - 10:57

A i dla wszystkich zainteresowanych... Kukiz 15- w koncu ktos sie za to wziął- o uchylenie ustawy 1066 o bratniej pomocy... pomagac to sobie mozna ale nie pałami :P , zobaczymy co z tego wyniknie.

#3053 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1491 postów

Napisany 15 styczeń 2016 - 11:35

100 % racji. Rozczarowani są najbardziej ci co popierali. Oczywiście nie wszyscy. Ale już maja protestować frankowicze. Duda z solidarności mówił, że nie wpisano do ustawy jakichś postulatów związkowych. Prezydent na to, że zapomnieli. Mówił też, że coś trzeba zrobić by te emerytury po obniżce wieku emerytalnego pozwalały godnie żyć. Zaczynają się schody bo w skarbonce kasy mało. Wielu zagłosowało na PiS bo usłyszeli, że coś dostaną. Przecież o wojnie z TK czy UE w kampanii mowy nie było. A i sam wiek emerytalny jak widać prędko obniżone nie zostanie. Nie wspominając już o tym, że jeśli go obniżą to emerytury będą jeszcze niższe niż dzisiaj. W spółkach górniczych brakuje pieniędzy. Był powyborczy szał i radość teraz zaczyna się życie. Za PO dobrze nie było. Ale za PiSu tez lepiej nie będzie. Poczekajmy jeszcze z rok. A już będzie widać kto jest bardziej rozczarowany. Przeciwnicy obecnej władzy czy wyborcy.

Jak na razie to protestują tylko opłacani przez Zachodni kapitał przeciwnicy obecnej władzy :D bo elektorat PiS jest bardzo cierpliwy i wiadomo że z miesiąca na miesiąc poprawy nie będzie

#3054 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 15 styczeń 2016 - 13:07

nie będzie tu masz rację  ;)

jak się wszystko psuje i łamie prawo i konstytucję tylko w imię zemsty politycznej  - to co z tego będzie miał obywatel ?

rachunek do zapłacenia i nic więcej  :(

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#3055 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 15 styczeń 2016 - 13:45

Przed chwilą oglądałem w teraz niezależnej tvp info konferencję frankowiczów. Oni wcale nie są zadowoleni z prezydenckiej propozycji ustawy. Jeśli ktoś myśli, że opłaca ich zachodni kapitał to gratuluje samopoczucia. Oni przeciw temu kapitałowi protestują. Ale jak komuś nakładli dyrdymałów i propagandy do głowy jak za komuny ludziom o stonce zrzucanej z samolotów przez USA to się nie dziwię. Obecny rząd jak kiedyś za komuny wszystko zrzuci na zachód.

Prezydencka propozycja ustawy dla frankowiczów zakłada podział różnicy kursowej na pół. Jednak oni wcale z tego nie są zadowoleni i organizują jakiś marsz pod sejm. Kolejny po KOD zie. Mało tego ta próba pomocy jednym zrodzi nie zadowolenie u drugich. Bo za te straty banków zapłacą inni klienci. A sama ustawa zakłada, że banki straty z tego tytułu mogły będą odliczyć od podatku bankowego. Czyli na koniec zapłacimy my wszyscy. I tak to nikt za bardzo nie skorzysta. Nikt za bardzo zadowolony nie będzie. Ale następnych nie zadowolonych przybędzie. Jak wyżej było pisane. Najbardziej się rozczarują ci co na coś liczyli. A takich na coś liczących bo szczodrej w obietnice kampanii było i jest wielu.

#3056 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1491 postów

Napisany 15 styczeń 2016 - 13:49

Jak brali we frankach to był czas przeciw temu kapitałowi protestować ;)

nie będzie tu masz rację  ;)

jak się wszystko psuje i łamie prawo i konstytucję tylko w imię zemsty politycznej  - to co z tego będzie miał obywatel ?

rachunek do zapłacenia i nic więcej  :(

Co masz na myśli że się psuje nie można psuć czegoś co już jest zepsute można jedynie próbować to naprawić :lol:

#3057 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 15 styczeń 2016 - 13:55

Ty akurat to wyjątkowy pustak umysłowy do kwadratu :D Po ,,pisorze nieudaczniku" to nie ma się czego spodziewać .Najdalej pewnie w swoim życiu to miasto powiatowe zwiedziłeś :D Głos jednak będziesz zabierał bo światowiec :D Jak byś nie był takim burakiem to byś wiedział że zasiłki to ciągną Pakistańczycy ,Irakijczycy ,Syryjczycy,Kurdowie i inne nacje blisko wschodnie oraz ludzie z afryki z byłych koloni angielskich .Do tego dochodzi 50% patologi angielskiej niczym nie różniącej się od naszych patologi co w życiu nigdy nie pracowała .Poczytaj jakich koloni bo zapewne że szkoły też o tym nie słyszałeś bo buraczany mózg nie przyjmował takich wiadomości :D Jako że poprawność polityczna zabrania mówić źle o kolorowych a przecież na swoją patologię mówił nie będzie to mówi o polakach .Po pierwsze nasz żaden polityk nie stanie w obronie bo oni zwykłych ludzi mają tylko po to by pracowali na nich.Po drugie takie k**wy PIS jak np obecny minister Witold Waszczykowski przehandlują nas za bazy wojskowe USA w PL bo to powiedział .Po trzecie dużej ilości ludzi w Polsce twojego pokroju żal d*pę ściska że innym się udało i przelicza tym w UK ile zarobią i ile odłożą .Polak już taki jest że potrafi tylko drugiemu zazdrościć .Dlatego ja od polaków trzymam się zagranicą z daleka .Miałem już w pracy kiedyś taką pisowską szuję co chodziła do szefa i kablowała na mnie a szef mi to wszystko opowiadał .Nie dość że tłumokowi pracę to ja załatwiłem .Powinęła się noga baranowi to nawet najmniejszym palcem nie kiwnąłem i poleciał .Mam 3 znajomych i to mi wystarcza

hahaha ale zabolał zmywak, ale nie martw się nie pogardzam tymi na zmywaku ani żadnymi innymi (żadna praca nie hańbi) nie gardzę ludźmi którzy przez całe życie nie opuszczali pobliża zamieszkania, nie nazywam nikogo burakiem tylko dlatego że ma inne zdanie czy gorzej szło mu w szkole, staram się szanować pislamistów, POpaprańców i innych. Ubliżanie z w/w powodów innym to cecha ''małych'' ludzi, ludzi z wybujałym ego. Natomiast szlak mnie trafia jak słyszę takich co wyżej sra niż d*pę ma. Powiedz czy to totalne schamienie to efekt uboczny emigracji? Jesteś już drugi po Kaszlaku (też emigrancie zarobkowym) z podobnym tonem wypowiedzi; wszyscy głupi, wszyscy burki, tylko ja najmądrzejszy - bo? bo pracuje na emigracji?

''.Po drugie takie k**wy PIS jak np obecny minister Witold Waszczykowski przehandlują nas za bazy wojskowe USA w PL bo to powiedział ''

Tu pokazujesz prawdziwą twarz, twarz małego zawistnego polaczka, jak w Polsce jest projekt 500zł na dziecko to pierwszy drzesz jepę żeby nie sponsorować patologi, jak tobie chcą odebrać przywileje socjalne to - ta PISowska k**wa przehandlowała nas. Może też jesteście tam patologią? A może jesteście tak honorowi że nie bierzecie socjalu od Camerona? i cały ten socjal wywołuje w was obrzydzenie? Jak to jest? - tylko nie opowiadaj o angielskich koloniach, tylko o faktach

PS

skąd dziś wypełzli pislamiści zza szafy? czy może ukryli się pod łóżkiem? :D

#3058 Share konrad82

konrad82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 972 postów

Napisany 15 styczeń 2016 - 14:21

Przed chwilą oglądałem w teraz niezależnej tvp info konferencję frankowiczów. Oni wcale nie są zadowoleni z prezydenckiej propozycji ustawy. Jeśli ktoś myśli, że opłaca ich zachodni kapitał to gratuluje samopoczucia. Oni przeciw temu kapitałowi protestują. Ale jak komuś nakładli dyrdymałów i propagandy do głowy jak za komuny ludziom o stonce zrzucanej z samolotów przez USA to się nie dziwię. Obecny rząd jak kiedyś za komuny wszystko zrzuci na zachód.

Prezydencka propozycja ustawy dla frankowiczów zakłada podział różnicy kursowej na pół. Jednak oni wcale z tego nie są zadowoleni i organizują jakiś marsz pod sejm. Kolejny po KOD zie. Mało tego ta próba pomocy jednym zrodzi nie zadowolenie u drugich. Bo za te straty banków zapłacą inni klienci. A sama ustawa zakłada, że banki straty z tego tytułu mogły będą odliczyć od podatku bankowego. Czyli na koniec zapłacimy my wszyscy. I tak to nikt za bardzo nie skorzysta. Nikt za bardzo zadowolony nie będzie. Ale następnych nie zadowolonych przybędzie. Jak wyżej było pisane. Najbardziej się rozczarują ci co na coś liczyli. A takich na coś liczących bo szczodrej w obietnice kampanii było i jest wielu.

Ja mam 2 kredyty to niech spłacą i za mnie, w złotówkach taniej bedzie...

#3059 Share DarekD

DarekD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisany 15 styczeń 2016 - 14:27

tak jest ,kiedyś korzystali teraz dokładją ich wybór .Ja do frankowych nie będę dopłacał !!!

Edytowany przez DarekD, 15 styczeń 2016 - 14:33.

nowy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3060 Share Dasiekk

Dasiekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 15 styczeń 2016 - 14:33

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? widzę że wielu z tu obecnych wypowiada się o emigrantach jako nieudacznikach. swój ze swoim trzyma więc pewnie znacie tylko tych nieudaczników. byłem jednym z emigrantów - kilka lat. tyle że ja nie nazwę tego emigracja a wyjazd do pracy. bo co za różnica czy pojadę i będę po studiach pracował w Warszawie czy w Londynie. mogłem pracować w Warszawie za 5 może 7 tysięcy miesięcznie spłacać mieszkanie i wrócić do gospodarstwa albo popracować kilka lat w UK , w zawodzie za ponad 4 tysiące miesięcznie tyle że funtów . każdy ma wybór . złoszczą mnie tylko takie kapuśniaki co dalej jak w mieście powiatowym nie byli a oceniają wszystkich innych. A co do Dudy - jeszcze będziemy płakali z tęsknoty za normalnymi ludźmi u władzy . Bo rolnicy pierwsi odczują rządy PiS. Lepiej się ruskiego uczcie. I jeszcze zapytam - czy żona Dudy to żydówka?