Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11537 odpowiedzi na ten temat

#3021 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 14 styczeń 2016 - 21:24

Jakiej dobroci i o czym ty bredzisz ?Sam po przyjeździe poszedłem do college by nauczyć się języka w stopniu bym mógł się komunikować bez problemu .Jednocześnie pracowałem w fabryce płacąc za tą szkołę bo w perspektywie chciałem pracować w swoim wyuczonym zawodzie (ślusarz mechanik) .Po osiągnięciu tego i przejściu testów u nowego pracodawcy mogłem zacząć pracę i zarabiać nie 200 funtów tygodniowo a 400 funtów .Napisz mi więc głąbie gdzie i w jaki sposób korzystam z dobroci rodaków? Kto dał mi coś z pisowców czy ludzi takich jak ty ?Słucham !Ty pracujesz na moje ubezpieczenie i emeryturę ? Ty płacisz mój podatek od działki w Polsce czy od lasu ?

Nie cytuj poprzedniego posta!

Edytowany przez danielhaker, 17 styczeń 2016 - 10:45.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 07:18
  •  

#3022 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 561 postów

Napisany 14 styczeń 2016 - 21:25

Nie możesz tego znać, bo to w stu procentach moje słowa, a moim znajomym nie jesteś na fb :) I na pewno nie będziesz :D

to na jaką ulicę zapraszałeś  po słowach  ?;         albo wpadnijcie do mnie ...... :D  :D  :D  :D 

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#3023 Share tomektroszynski

tomektroszynski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 14 styczeń 2016 - 21:27

Akko, widocznie jesteś sfrustrowany swoim pobytem na Wyspach i sytuacją życiową :) Dlatego z oddali musisz komentować sprawy Polski. 

#3024 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 14 styczeń 2016 - 21:33

Rozśmieszasz mnie i jak byś wiedział to to co wkleiłeś dotyczy fałszywych wpisów (włamanie na konto) córki prezydenta na facebook którego nie posiadam bo jako trochę obeznany z kompami cenię sobie prywatność i nie chce kolejnego szpiegowania .Zresztą pewnie ją potem musieli przeprosić za to.Nie przekonują mnie też durne wklejki jakie robi tomektroszynski bo to świadczy o pustostanie umysłowym że sam nie potrafi czegoś od siebie napisać .Ja moherów i innych pisowskich wynalazków nie zobaczę w lodówce bo mieszkam w UK obecnie :D Wrócę do polski na emeryturę która będzie płacona w funtach bo nie myślę głodować a cieszyć się życiem spokojnym jeśli dożyję :D Mam sporą działkę (75 arów) na budowę domu i 1,5 hektara lasu .Gospodarstwo ma brat i pomoc dla niego traktuję jako drogie hobby .Wyrosłem na tym gospodarstwie więc jest mi bliskie a zarazem kocham moje zielone góry

Jak byś był choć w ćwierć inteligentny na jakiego się kreujesz to zrozumiałbyś co chciałem ci uświadomić w powyższym poście. A to że nie potrafisz wyciągnąć jakichkolwiek wniosków z wpisu tomektroszynski niestety potwierdza tę tezę

PS - choroby nie znają granic, to że jesteś w UK nijak nie uchroni cię przed pislamistami z lodówki

#3025 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 14 styczeń 2016 - 21:34

Akko, widocznie jesteś sfrustrowany swoim pobytem na Wyspach i sytuacją życiową :) Dlatego z oddali musisz komentować sprawy Polski.

Ja nie jestem sfrustrowany bo wiem że moja emerytura to będzie 3600 zł miesięcznie na dzisiaj (cena funta) .Czym zatem mam się sfrustrować ? :D Może ty mi to wyjaśnisz :D

#3026 Share tomektroszynski

tomektroszynski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 14 styczeń 2016 - 21:38

Poziom Twoich postów jest bardzo niski, wręcz żenujący, dlatego nie zamierzam z Tobą dyskutować, bo nie masz nic merytorycznego do powiedzenia.

#3027 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów

Napisany 14 styczeń 2016 - 21:38

Akko w jaki sposób ,odpowiedz sobie sam ,skoro wyjechałeś ,zle Ci było w ojczyźnie ,możne edukacja słaba? (chyba nie)w Twoim zawodzie praca w Polsce jest i to dobrze płatna ,Z Polski uciekaja tylko lidzie słabi i nieporadni którzy nie radza sobie w naszych realiach ,uciekłes z kraju za czasów PO i spółki a teraz na zmiany narzekasz, i pytanie co chcesz o de mnie  i od pis ,najpierw daj cos od siebie a później wymagaj.

edytowałem bo chcialem cos napisać ale szkoda słów

Edytowany przez Tomasz78, 14 styczeń 2016 - 21:41.

#3028 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 561 postów

Napisany 14 styczeń 2016 - 21:44

Poziom Twoich postów jest bardzo niski, wręcz żenujący, dlatego nie zamierzam z Tobą dyskutować, bo nie masz nic merytorycznego do powiedzenia.

żenujące to jest kopiowanie i wstawianie jako swoje  cudze teksty   :D - nawet jeśli to teksty znajomych z fb  ;)

#3029 Share tomektroszynski

tomektroszynski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 14 styczeń 2016 - 21:53

Ostatni raz powtarzam - to moje teksty. Jeśli ciężko to pojąć, to już nie mój problem :)

#3030 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 561 postów

Napisany 14 styczeń 2016 - 21:56

masz na to dowody ? 

to przy jakiej tam ulicy mieszkasz na którą niby zapraszałeś  a potem to wykasowałeś ? 

to u was na wiosce są ulice ?  :D  :D  :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3031 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 14 styczeń 2016 - 22:09

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Z Polski to ja wyjechałem w styczniu 1996 roku by nie pracować za jałmużnę i nie być oszukiwany to pierwszy powód .Drugi to warto pozwiedzać świat (przy okazji zarabiać) a nie siedzieć tylko i mieć czysto teoretyczne pojęcie jak wygląda świat .Trzecie to miałem marzenie by mieszkać w tropikach i je spełniłem bo mieszkałem przez 8 lat .Czwarte to wyjeżdżają ludzie którzy się nie boją i chcą się sprawdzić a nie strachliwi .W między czasie zdążyłem nauczyć się dwóch języków w stopniu dobrze komunikatywnym (nie jest to perfekt) i zdobyć 4 nowe zawody .Jeden w Polsce (sztukatora odnowy zabytków przyuczonego) a także cieśli - zbrojarza ,blacharza od pokryć dachowych ,wózkowego wózków widłowych ,sprzedawcę w sklepie.Po wojsku w 1992 roku kiedy padł mój zakład wyjechałem do Szczecina by pracować w firmie odnowy zabytków a pochodzę z gór więc miałem do domu tylko 800 km .Tak że pisanie o nieporadnych czy niezaradnych to jest śmieszność :D Ja dbam o swoją przyszłość bo mi żaden polityk w PL jej nie zapewni na godnym poziomie .Zresztą poszedłem poniekąd w ślady mojego ojca który reż w latach 80@ XX wieku pracował w USA .Za kasę zarobioną wybudował dom który ma 450 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej .Zmodernizował też gospodarstwo .Są tu ludzie na forum co byli w moich stronach rodzinnych i widzieli jakie domy stoją oraz jak ludzie gospodarzą .Wszystkie te rzeczy zostały wybudowane za pracę w USA,Niemiec,UK,Islandii,Szwecji,Norwegii,Austrii .Nikt żadnych dopłat nie brał ani kredytów na zasadach lichwiarskich .Pewnie będą ci ludzie dla niektórych nieudacznikami bo wpompowali setki tysięcy zł w polską gospodarkę :D Z samego UK od tych niby nieporadnych życiowo idzie do polski dla rodzin miliony funtów :D Ci ludzie nie żebrzą o 500 zł pisowskie tylko sami sobie radzą :D

Edytowany przez akko, 14 styczeń 2016 - 22:12.

#3032 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 14 styczeń 2016 - 22:19

Pięknie normalnie się wzruszyłem, a ile żebrzą od Camerona?

#3033 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów

Napisany 14 styczeń 2016 - 22:22

Ot rozpisujesz sie jak bys się tłumaczył  ,jestem ciekaw czy wrócisz do kraju na stare lata ,pewnie tak ,z UE emeryturka poleci a ty pewnie zatrudnisz sie u brata na KRUS na 5 lat i pociągniesz jeszcze z Polski kolejną kase  ,i na to ja dzis dla ciebie pracuje  .ponadto ja 500zł nie chce i nie łapię sie bo dzieci mam dorosłe prawie ,a to co mam zapracowałem sam i mam sie dobrze i pracowałem na swoim w kraju ,nie szukajac chleba za miedza ,a swiat zwiedzać to trzeba na wycieczkach a nie w pracy ,sprzątając po turystach.

#3034 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 14 styczeń 2016 - 22:32

Pięknie normalnie się wzruszyłem, a ile żebrzą od Camerona?

Nie będę się tłumaczył boś za głupi i powtarzasz propagandę :D a KRUS jakbym chciał płacić to mogę sam bo bez problemu mogę mieć hektar przeliczeniowy a tyle wystarcza .Pytanie tylko po co mam płacić na rządowych darmozjadów ?Co potem dostanę z tego KRUS ? Mój dziadek opłacał go przez 45 lat i dostał całe 1200 zł :D Dobrze że sobie wypracował najniższą emeryturę w USA (400 $ miesięcznie) to ma na przyzwoite życie bo inaczej była by bida z nędzą i musiał by liczyć na dzieci i wnuki :D

Edytowany przez akko, 14 styczeń 2016 - 22:34.

#3035 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów

Napisany 14 styczeń 2016 - 22:40

Co byś jeszcze po kolanach z tego dobrobytu do Polski nie wracal jak dziadek

#3036 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 561 postów

Napisany 14 styczeń 2016 - 22:47

żeby to była Polska a nie ''ruska republika ''  

jaro zaliczył już szkolenie jak za czopka robić dla putina  :D

całowanie po rękach już ma  przećwiczone  

Edytowany przez marko-kolo, 14 styczeń 2016 - 22:53.

#3037 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 14 styczeń 2016 - 22:49

No tak my tu wszyscy tacy głupi, nie to co wy na zmywakach ale jacy ynteligentni. Jeżeli dobrze rozumiem to Cameron to taki populista, jeździ po krajach i bajki opowiada że nie chce płacić na dzieci emigrantów?

#3038 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów

Napisany 14 styczeń 2016 - 22:52

Ty ruska do tego nie mieszaj

#3039 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 styczeń 2016 - 23:07

żeby to była Polska a nie ''ruska republika ''  

jaro zaliczył już szkolenie jak za czopka robić dla putina  :D

całowanie po rękach już ma  przećwiczone  

żebys czasem ty ruska nie musiał po rekach całowac bo zdaje sie ze podlaskie to na wschód od Wisły  :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3040 Share xyz88

xyz88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Zainteresowania:Części samochodowe.

Napisany 14 styczeń 2016 - 23:23

Nudzi Wam się Panowie oj nudzi.