nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość   
Gość

,,Można w ramach protestu podskakiwać w rytm nadawany przez Giertycha na manifestacji KOD-u,, ten rytm nie jest nowością, a całkiem przyjemny :

:D
 
Tu coś o prezesie i jego szeregach:
 
A ten tekst przedrukować i zatytułować ,,przewodnik po sejmie,,:

Tylko nie wiem kogo na miejsce słoni wytypować, może PSL ponoć lubią chłopaki dobrze popić?

Bo małpy skaczące w klatce, śmiejące się hieny i przekrzykujące papugi już przypisałem do poszczególnych polityków czy ugrupowań. Pasują idealnie.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Mając na myśli marnotrawstwo grosza publicznego mówisz o 20 milionach dla Rydzyka? Fakt to przekracza granicę zdrowego rozsądku. Tyle prywatnym uczelniom nawet PO nie dawała. Z drugiej strony apeluje się by bogaci nie brali 500 zł na dziecko. Jak myślisz jaki bogaty nie weźmie widząc takie marnotrawstwo?

Kwik Rydzyka faktycznie było słychać jak mu Tusk w 2008 roku odebrał dotacje na wody geotermalne. Od diabłów wtedy Tuska nawyzywał.

 

Ale za rządów Tuska PO zwiekszyła fundysz kościelny... :)


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

A czy ja gdzieś pisałem, że za Tuska wszystko dobrze było? Było różnie, ale tego juz nie ma. Teraz jest Kaczyński i też za dobrze się nie szykuje. Dzisiaj pani premier prosiła górników, aby nie strajkowali. Następni nie zadowoleni. A przecież tyle im obiecano.

 

nie ja bym wolał jak niemcy miec ustawione pod siebie gospodarki w UE a ty chcesz byc poddanym niemiec i mówisz ze lepszej opcji nie ma i nie bedzie

 

różni nas to ze ty jestes mentalnym niewolnikiem a ja nie 

 

Co ty byś chciał to mało ważne. Ważne co jest. Polska nigdy nie zrówna się z Niemcami, które po II Wojnie Światowej prężnie się rozwijały dotowane przez USA na początku. Nas za to Ruscy doili. A czego nie wydoili zaprzepaścił socjalizm. Teraz ty chcesz gospodarki ustawiać pod siebie. Chcesz się zrównać z największym krajem UE z ponad dwa razy większą ludnością niż Polska. Zabawny jesteś. Sen o potędze biednego Polaka. Śnij dalej niewolniku swego ograniczonego światopoglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Marnotrawstwo grosza publicznego , przekroczyło granicę zdrowego rozsądku .

Płaci się trzy razy tyle za dwa razy mniej niż można to zrobić

Kto z tym skończy wiele zrobi i wiele wygra.

A że będzie słychać kwik , to normalne , przy kurczącym się korycie .

Można w ramach protestu podskakiwać w rytm nadawany przez Giertycha na manifestacji KOD-u , lub pomyśleć samodzielnie po co ten facet tu przyszedł i czy podskakując nie robię z siebie idioty.

Nie widzę powodów by nie dać szansy obecnemu rządowi , podobnie jak nie widzę powodów by go nie  rozliczyć z działalności.

Tylko na miły Bóg , dlaczego na drugi dzień po zaprzysiężeniu ?

Czy utrata władzy tak bardzo boli , czy też strach przed utratą  profitów , wypada się zapytać. 

W socjaliźmie zawsze będzie marnotrastwo bo o wydawaniu pieniędzy decyduje urzędnik/polityk który wydaje nie swoje pieniadze więc mu to zwisa. Żadna partia nic nie zmieni bo system jest do kitu. 

 

nie ja bym wolał jak niemcy miec ustawione pod siebie gospodarki w UE a ty chcesz byc poddanym niemiec i mówisz ze lepszej opcji nie ma i nie bedzie

 

różni nas to ze ty jestes mentalnym niewolnikiem a ja nie 

Dwie proste prawdy znane od stuleci - bogaty może więcej i dobry interes robi się z tym kto ma pieniądze.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Przecież nie dawno pisałem,że nie jestem lewakiem. To, że jestem na tyle przytomny, aby widzieć i punktować obłudę PiSu nie znaczy, że jestem lewakiem. Patrząc na to co niektórzy tu wypisują widzę, że mam mózg całkiem zdrowy a nawet bardzo zdrowy. Ale idąc tropem tej teorii wyobraź sobie jak bardzo lewackie muszą być mózgi Staszka, który jako przykład jak źle było za PO podaje fakt, że za PO kogoś zatrzymali a za PiSu ten ktoś dogadał się z prokuraturą oferując kasę zamiast pudła. Lub odwajlera, który nie rozumie co czyta i co pisze, żyjąc w snach o potędze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ulman 

a jaki to dziejowy interes robimy z niemcami ? 

zaraz tu znafca jakis wyskoczy ze 30% pkb z nimi robimy  :D

zamknelismy stocznie, dalismy zablokowac własne porty gazociagiem rosja-niemcy i tak mozna do znudzenia jechac z tym tematem

aaaa sory te smierdzace półtusze sciagane od nich to jest to o co nam zawsze chodziło ..... 

Edytowano przez odwajler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

najlepszym opisem do rządów PiS jest : świnie dorwaly się do koryta.... i robią chlew .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nie daliśmy zablokować porty gazociągiem. Tylko wspaniały PiSowski rząd dał zablokować. Jak się nie dba o własne interesy tylko żyje z głową w chmurach śniąc o potędze to tak to się kończy. Było pobrzękiwanie szabelką które każdy olewał. Zamiast negocjacji z Niemcami i Ruskimi. Którzy i tak było wiadomo, że gazociąg zbudują. Trzeba było zamiast pobrzękiwać szabelką gadać z nimi. Że się zgodzimy jak np zrobią go tak głęboko, aby statkom płynącym do naszych portów nie przeszkadzał. Ale ty to wiesz najlepiej w końcu wolał byś jak Niemcy mieć ustawione pod siebie gospodarki. Ot tak po prostu bo tak. Niestety u nas jest wielu takich niewolników co to za panów się uważają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

spoczko

ja tam nie jestem fanem PIS-u takze nie bede ich bronił, moze i tak było ale to nie zmienia faktu ze nasz kraj to pionek a ty tu opowiadasz ze jest swietnie, szczególnie jak rzadzi PO

Edytowano przez odwajler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

@odwajler Oczywiście że nasza wymiana gospodarcza jest istotna. To że ustawili pod siebie gospodarki innych państw bierze się z tego że stanowia bardzo duzy i bogaty rynek zbytu i będąc na ich miejscu zrobiłbyś dokładnie to samo. Możemy strzelić focha i się na nich obrazić ale co w zamian? Będziemy się przyjaźnić z golasami albo banderowcami na Ukrainie? 

Łatwo jest winić wszystkich dookoła za stocznie , gazociąg i porty. Zacznijmy od siebie. Czy podjęte były słuszne decyzje, czy doktryna dwóch wrogów jaką stosuje się w stosunku do Niemiec i Rosji ma racje bytu? Może zamiast gazoportu za 3,5 mld dolarów trzeba było się dorzucić 2mld dolarów do Nordstreamu i pociągneliby nam niteczkę do Gdańska i po bólu? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

czemu nie, jestem za, z takim małym warunkiem: zadna rura nie przeszkadza nawet najwiekszym statkom

Edytowano przez odwajler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194

Mając na myśli marnotrawstwo grosza publicznego mówisz o 20 milionach dla Rydzyka? Fakt to przekracza granicę zdrowego rozsądku. Tyle prywatnym uczelniom nawet PO nie dawała. Z drugiej strony apeluje się by bogaci nie brali 500 zł na dziecko. Jak myślisz jaki bogaty nie weźmie widząc takie marnotrawstwo?

Kwik Rydzyka faktycznie było słychać jak mu Tusk w 2008 roku odebrał dotacje na wody geotermalne. Od diabłów wtedy Tuska nawyzywał.

20mln to przekracza granice zdrowego rozsadku?(nie jestem zwolennikiem kleru).A co powiesz o 320 mln na muzemu histori zydów Polskich otwarte w 2014 przez miłosciwie wtedy nam panujacego  Bronka Komorowskiego?Gdzie my zyjemy w Polsce czy Izraelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

 

PiSowski rząd dał zablokować

twoje myślenie

 

nie ma wykształconych dzieci i internetu :)

skąd oni się biorą :) najlepsi z najlepszych :) elyta :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

najlepszym opisem do rządów PiS jest : świnie dorwaly się do koryta.... i robią chlew 

Niegrzecznym jest porównywanie ludzi do zwierząt i odwrotnie . Takie posty niczego nie wnoszą i są obrażliwe najczęściej wobec ludzi , ale czasem i zwierząt .

Ostatnio cierpiał inny gatunek , a to przez fakt przywłaszczenia sobie przez poprzednią ekipę zasiedlająca belweder, obrazu olejnego pod znamiennym tytułem - 'Bydło na pastwisku" .

Dasiekk nie idz ta drogą.

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

@odwajler Oczywiście że nasza wymiana gospodarcza jest istotna. To że ustawili pod siebie gospodarki innych państw bierze się z tego że stanowia bardzo duzy i bogaty rynek zbytu i będąc na ich miejscu zrobiłbyś dokładnie to samo. Możemy strzelić focha i się na nich obrazić ale co w zamian? Będziemy się przyjaźnić z golasami albo banderowcami na Ukrainie? 

Łatwo jest winić wszystkich dookoła za stocznie , gazociąg i porty. Zacznijmy od siebie. Czy podjęte były słuszne decyzje, czy doktryna dwóch wrogów jaką stosuje się w stosunku do Niemiec i Rosji ma racje bytu? Może zamiast gazoportu za 3,5 mld dolarów trzeba było się dorzucić 2mld dolarów do Nordstreamu i pociągneliby nam niteczkę do Gdańska i po bólu? 

Zamiast do ruskiej rury dokładać 2 mld $ to lepiej było by rozbudować to https://pl.wikipedia.org/wiki/Biogazownia za tą kasę .Dawało by nam to oprócz gazoportu uniezależnienie i to ruscy by musieli się starać  o to by  od nich kupować gaz po cenie jaka nam pasuje .Trzeba było sobie zastrzec że rura ma być zakopana głęboko  a oni za przejście płacą 3 mdl $ .My rozwijamy technologię i mamy jeszcze dodatkowe miejsca pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

A że będzie słychać kwik , to normalne , przy kurczącym się korycie .

Można w ramach protestu podskakiwać w rytm nadawany przez Giertycha na manifestacji KOD-u , lub pomyśleć samodzielnie po co ten facet tu przyszedł i czy podskakując nie robię z siebie idioty.

 

Oczywiście ty nie przyrównujesz nikogo do świni pisząc o kwiczeniu. Gdy określasz głos przeciwników obecnej władzy.

 

Niegrzecznym jest porównywanie ludzi do zwierząt i odwrotnie . Takie posty niczego nie wnoszą i są obrażliwe najczęściej wobec ludzi , ale czasem i zwierząt .

Ostatnio cierpiał inny gatunek , a to przez fakt przywłaszczenia sobie przez poprzednią ekipę zasiedlająca belweder, obrazu olejnego pod znamiennym tytułem - 'Bydło na pastwisku" .

Dasiekk nie idz ta drogą.

 

Tutaj się zreflektowałeś i postanowiłeś napisać o sobie.  Myślę, że zawróciłes z tej drogi.

 

@hubertuss , budzisz się rano skacowany, luki w pamięci  i myślisz dała , nie dała , grunt że ja chciałem brać , pewno dała.

 

Opisałeś przebudzenie z autopsji? Czy chciałeś mi coś zasugerować niby nie obrażając? Widzisz jak to jest gdy zwracasz uwagę innym na coś co sam robisz? Łatwo to wyciągnąć przeciwko tobie.

 

 

twoje myślenie

 

 

Myślenie jak najbardziej prawidłowe. Idea budowy gazociągu północnego była wdrażana od roku 2005 za czasów rządu PiS. Który to pobrzękiwał szabelką i nic w zamian nie dostał. A mógł usiąść do negocjacji i wytargować jakieś ustępstwa. Teraz zostanie zbudowana druga nitka. A jeśli PiS nie wyciągnie wniosków to znowu skończy się na szabelce. No chyba, że jakiś mądry tam się znajdzie i wytarguje np zwrot wraku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Biję się w piers i obiecuję ze juz nigdy przez myśl mi nie przejdzie ,ze móglbyś być skacowany , tak jak mi się to czesto zdarza.  i nawet nie pomslę ,że  kontakty damsko -męskie i związane z tym doświadczenia dotyczą twojej osoby .

Tu miałeś rację .

Natomiast z kwikiem i sugestią świni się nie zgadzam , gdyż jak wiesz popularny uśmieszek zwany w slangu "lol'  oznacza-"lezę i kwiczę"

Czy każdy ktory lola uzywa jest świnią ?

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Wiesz ja swoje kontakty pamiętam. Więc jednak ty opisujesz swoje z autopsji. A co do kwiku. Kwik to kwik. Popularnie nazywamy tak odgłosy jakie wydaje świnia. Ty i inni zwolennicy PiSu określacie kwikiem głos opozycji. Więc nie ślizgaj się teraz slangiem. Bo to nic nie da. Po prostu nie rób tego co komuś potem zarzucasz. Lub po prostu kontroluj to co piszesz. By ktoś nie wykorzystał tego przeciwko tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Zamiast do ruskiej rury dokładać 2 mld $ to lepiej było by rozbudować to https://pl.wikipedia.org/wiki/Biogazownia za tą kasę .Dawało by nam to oprócz gazoportu uniezależnienie i to ruscy by musieli się starać  o to by  od nich kupować gaz po cenie jaka nam pasuje .Trzeba było sobie zastrzec że rura ma być zakopana głęboko  a oni za przejście płacą 3 mdl $ .My rozwijamy technologię i mamy jeszcze dodatkowe miejsca pracy 

Po pierwsze nie starczyłoby nam surowca. Po drugie takie konstrukcje produkują drogi gaz podobnie jak drogi gaz bedzie z gazoportów. Cała europa kupuje gaz w Rosji i jakoś się z nimi dogadują a my jak zwykle "na przekór mamie odmrozimy sobie uszy" 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

 Ty i inni zwolennicy PiSu określacie kwikiem głos opozycji.  

Panie kolego pisalem o kwiku oderwanych od koryta . To że jest to glos opozycji -to twoja sugestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

hubertuss jak wykle pominął to co warte uwagi i lewacko odwraca kota ogonem i uznał ze 320 mln na niepotrzebne muzeum wyrzadzi mniejszą szkode budżetowi niz 20 mln, które tez niepotrzebnie zostanie zmarnowane

Edytowano przez odwajler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ale to już było, Platforma za to zapłaciła przy wyborach. Być może jeszcze zapłaci przy następnych. PiS zapłaci podobnie i tyle w temacie.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

       LOL (Laughing out loud) - Śmiejąc się głośno, do rozpuku. To chyba nie oznacza leżę i kwiczę? 

A tu fajna definicja lewactwa, troszkę może uproszczona dla potrzeb internetu ale autor się postarał.
Cytuję w dobrej wierze.

 

"Z grubsza można powiedzieć, że lewak to persona o poglądach lewicowych, przy czym jest to niedojrzała forma tego osobnika - w przeciwieństwie od formy dojrzałej cechuje się ślepym idealizmem, wiarą w możliwość radykalnego zmiany obecnego porządku rzeczy, pragnieniem poruszania bryły z posad i tym podobnych. Nieświadomy korzeni swych poglądów, często lewak krytycznie wyraża się o Marksie czy Engelsie; zarazem notorycznie posługuje się ich żargonem, w argumentacji używa ich aparatu pojęciowego; krótko - partycypuje w marksowskim paradygmacie (tu charakterystyczne pojęcia: "sprawiedliwość społeczna", "pazerny prywaciarz", "ucisk klasy/grupy społecznej" i inne).

Zwykle, zanim lewak przekształci się w formę dojrzałą, ginie i zmienia poglądy (na ogół dzieje się tak po kilku zastrzykach zdrowego rozsądku). Czasem jednak dochodzi do mutacji w dojrzałego lewicowca. Niestety, jest to proces nieodwracalny. Dojrzały lewicowiec zaczyna fascynować się socjologią, którą uprawia jak scholastykę; historią, w której dopatruje się procesów dziejowych; ekonomią, której nie rozumie. Jego żargon (patrz: nowomowa) jest jednak silnie działającym na niewyrobionego słuchacza środkiem halucynogennym, co lewicowiec często wykorzystuje z morderczą skutecznością (stąd wyjątkowa populacja l. wśród polityków)."

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj