Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11757 odpowiedzi na ten temat

#281 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 11 luty 2015 - 10:04

A co Wałesa był dobry paranoja.Napewno Duda lepszy od komora dla rolników

hmm a co ty wiesz o wałęsie? ten stek bzdur serwowany przez media i jakąś głupią nagonkę na niego? jeśli się nie orientujesz to on robił dokładnie to czego społeczeństwo od niego wymagało a było i tak że ostrzegał że nic dobrego z tego nie wyjdzie ale chcecie to macie. może porozmawiaj ze starszymi jak to dokładnie wyglądało po upadku komuny, bo to co media i pseudohistorycy teraz opowiadają to jest jedna wielka parodia. teraz mało kto interesuje się historią i stanem faktycznym i większość podłąpie temat z mediów i robi się mnóstwo bardzo zorientowanych specjalistów.

wracając do przyszłego prezydenta... cóż gorszy od obecnego to raczej nikt nie będzie, niestety jakieś statystyki (zapewne mocno naciągane) pokazują że ten analfabeta ma duże poparcie pytanie tylko u kogo?

w chwili obecnej trzeba po prostu głosować na młodych bo niektórzy mają jeszcze jakieś idee i wartości a starzy koryciarze powinni sobie zrobić już urlop przed emeryturą.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 23:47
  •  

#282 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 11 luty 2015 - 10:46

Idż powiedz bankowi że nie weżmiesz kredytu na nowego JD, Fenta...

A tak na poważnie uważasz że dla wszystkich nowy JD jest najważniejszy w życiu?A co z poczuciem bezpieczeństwa

(spokój ducha

),finansowego ,jak i fizycznego.

Czy ktoś z rolników martwił sie o to że mu kasy braknie na spłate kredytu?,jak wyszedłeś w nocy na ulice to nie miałem wrażenia że ktoś mi zaraz kose pod żebro włoży(tylko nie pisz mi o zomo bo teraz policja też nie święta!)Teraz nawet jak ktoś nie ma kredytu to mocno główkuje jak wyjść na swoje.Czy Ty myślisz że Ci wszyscy polacy którzy wyemigrowali za granicę zrobili to dla turystyki?

Temat rzeka...Chyba za dużo telewizji oglądasz ....

Gdzie ty żyjesz, że boisz się nocą wyjść na ulicę?

Ale co wy te banki tak mieszacie? Ktoś kazał wam brać kredyty w nich? Jak były PROWy i pszenica po 1000 złotych to na forum pełno było postów, że jak nie kupujesz to się cofasz, że zginiesz i więksi Cię wchłoną. Nikomu banki i kredyty nie przeszkadzały i były tylko narzekania, że za mały ciągnik dają. Teraz się okazuje, że rozwój to zło i że trzeba kredyty spłacać? Teraz może się okazać, że ten mniejszy może wchłonąć tego rozwojowego? Z tymi protestującymi co nie mają na kredyty jest tak samo jak z frankowiczami. Dopóki było dobrze to byli rekinami biznesu. Jak przyszedł słabszy rok to wina banków i rządu. A kolejny rok zapowiada się rokiem urodzaju więc będzie jeszcze ciekawiej.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#283 Share miwigos

miwigos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1230 postów

Napisany 11 luty 2015 - 14:06

I tu masz Krassus racje po co brali bo sąsiad wziąl ,ja też brałem wszystko na maksa ,ale kredytu nie mami ide do przodu Tak narzekają a jak ruszy PROW to się pobiją

A co do wałęsy to mieszkam blisko jego domu rodzinnego ,to jak bym tu coś o nim napisał ,to byś z krzesła spadł ale nie moge bo służby wywiadowcze działają

Edytowany przez miwigos, 11 luty 2015 - 14:08.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#284 Share sowa92

sowa92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 11 luty 2015 - 15:07

Jest tylko jeden sposób na lepsze jutro   

#285 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 12 luty 2015 - 18:50

I tu masz Krassus racje po co brali bo sąsiad wziąl ,ja też brałem wszystko na maksa ,ale kredytu nie mami ide do przodu Tak narzekają a jak ruszy PROW to się pobiją

A co do wałęsy to mieszkam blisko jego domu rodzinnego ,to jak bym tu coś o nim napisał ,to byś z krzesła spadł ale nie moge bo służby wywiadowcze działają

no pewnie "służby wywiadowcze" to jacyś bajkopisarze :) ja patrzę z perspektywy starszych ludzi wiek powyżej 50 lat bo z takimi rozmawiałem i tacy opowiadają jeszcze co się działo i jak wyglądało. mnie nie interesują jakieś jego prywatne sprawy, mnie interesowało to w jaki sposób rządził i co podczas tych rządów zrobił. a tak jak twierdzą starsi ode mnie to robił to czego społeczeństwo od niego wymagało, niestety często jest tak że jak spełnia się wszystkie postulaty społeczeństwa ciągnie to za sobą też konsekwencje.

prosty przykład: społeczeństwo żąda zmniejszenie sił policji o połowę, rządzący robi to i co się wtedy dzieje? społeczeństwo początkowo jest zadowolone a przychodzi czas kiedy bardzo mocno wzrasta przestępczość i społeczeństwo już nie jest zadowolone.

z takiego właśnie podejścia wyszło to że dużo ludzi teraz tak  na niego psioczy. proste? proste!

#286 Share miwigos

miwigos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1230 postów

Napisany 13 luty 2015 - 15:17

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? On był dobry do skakania przez płot a nie rządzenia

#287 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 13 luty 2015 - 17:16

tylko on nie rządził a jedynie robił to czego od niego społeczeństwo wymagało czyli społeczeństwo samo sobie winne

#288 Share miwigos

miwigos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1230 postów

Napisany 15 luty 2015 - 09:25

Teraz zaczyna rządzić społeczeństwo w Grecji zobaczymyco z tego wyjdzie,Mam nadzieje żę krach i ero straci na wartości to dobrze sprzedam pszenice i rzepak

#289 Share mateusz1634

mateusz1634

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 15 luty 2015 - 10:05

nigdy pis nie chodzi o Dude tylko o innych członków tej partii jestem tak sparzony pisem na moim terenie ze szkoda gadac

#290 Share kris82

kris82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów

Napisany 15 luty 2015 - 12:01

Duda coś o Rosji się nie wypowiada czyżby cisza przed burzą?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#291 Share miwigos

miwigos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1230 postów

Napisany 15 luty 2015 - 13:32

Niech się DUda promuje to wyżre Kaczyńskiego to więcej ludzi PIS polubi ,bo koczor jest przeszkodą

#292 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 15 luty 2015 - 17:16

fakt człowiek zapowiada się ciekawie, jak nie będzie się da dużo wypowiadał o drażliwych kwestiach to może nie narobi sobie wrogów.

#293 Share miwigos

miwigos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1230 postów

Napisany 16 luty 2015 - 14:04

Co tu tak cicho

#294 Share ziomster

ziomster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 16 luty 2015 - 16:12

Teraz zaczyna rządzić społeczeństwo w Grecji zobaczymyco z tego wyjdzie,Mam nadzieje żę krach i ero straci na wartości to dobrze sprzedam pszenice i rzepak

społeczeństwo nic nie zrobi bo żeby rządzić trzeba mieć pieniądze - Grecja ich nie ma i nie będzie fikać. btw...jest straszna przecena na greckie wyspy - można stosunkowo tanio kupić sobie wyspę pod turystów:)

#295 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 luty 2015 - 17:09

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? kto to wogole jest k**wa kukiz i z kad sie to wzielo?

#296 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 16 luty 2015 - 18:15

młody chyba jesteś jak go nie znasz... a on też głupim człowiekiem nie jest tylko troszeczkę zbyt dosadnie mówi a tego sie nie toleruje u kandydatów na prezydenta.

tak ogólnie kojarzysz zespół piersi (tak to ci od "bałkanica") to kiedyś on był w tym zespole, potem trochę kariery solowej aż w końcu zaczął sie interesować polityką, tylko nie zalecam sugerować się tym że to muzyk bo to może być mylące, ja mam do niego sympatię a i z sensem mówi- jest konkretny gość tyle że raczej niewiele osób go doceni...

Edytowany przez daremw, 16 luty 2015 - 18:20.

#297 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 16 luty 2015 - 19:56

Gdzie ty żyjesz, że boisz się nocą wyjść na ulicę?

Ale co wy te banki tak mieszacie? Ktoś kazał wam brać kredyty w nich? Jak były PROWy i pszenica po 1000 złotych to na forum pełno było postów, że jak nie kupujesz to się cofasz, że zginiesz i więksi Cię wchłoną. Nikomu banki i kredyty nie przeszkadzały i były tylko narzekania, że za mały ciągnik dają. Teraz się okazuje, że rozwój to zło i że trzeba kredyty spłacać? Teraz może się okazać, że ten mniejszy może wchłonąć tego rozwojowego? Z tymi protestującymi co nie mają na kredyty jest tak samo jak z frankowiczami. Dopóki było dobrze to byli rekinami biznesu. Jak przyszedł słabszy rok to wina banków i rządu. A kolejny rok zapowiada się rokiem urodzaju więc będzie jeszcze ciekawiej.

Kto nie daje zarobić bankom ,komornikom i serwisowi na przeglądach ten się cofa

#298 Share warchest

warchest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1411 postów

Napisany 16 luty 2015 - 20:23

a jaki program dla rolnikow ma duda jesli zagwarantuje to ze obcokrajowcy nie beda mogli kupowac u nas ziemi i ziemia zostanie ograniczona dla rolnikow i nie bedzie dązyl do tego do czego dazy rzad czyli likwidacji malych gospodarstw rolnych typu do 30 ha na rzecz wielkich kolchozow typu ponad 100 ha to ma moj glos a najwazniejszy postulat zakaz wykupu ziemi przez obcokrajowcow

#299 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 luty 2015 - 20:27

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? @daremw dzieki za wyjasnienie, mam 20 lat ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#300 Share Robertkujawy

Robertkujawy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 646 postów

Napisany 16 luty 2015 - 21:03

Co z tego że będzie Duda czy Grocka itp. Rządzą nami spółki kolesie i żarłoczne fabryki. One nastawione są na zyski. My jesteśmy za biedni żeby je wykupić. Kupujemy maszyny zamiast udziały przetwórni

Wałęsie dajcie spokuj. Żeby nie on to nie było by tego forum.Mój dziadek siedział 4 miesiące za 300 kg żyta. Pamiętam jak wyczekiwali wszyscy na wieści z okrągłego stołu i co dalej bo karzdy miał dość już biedy. Największy błąd zrobił.T Mazowiecki grubą KRESKĄ

Wtedy dawni oligarchowie wykupili za 1 zł co lepsze a reszte sprzedali zachodowi

Najśmieszniejsze jes to że po 20 latach największy komuch popierał demokrację bo jak nie ma w mieście pracy to za granice pojedzie

śmieszy mnie postawa rolników kturzy pobrali z uni kasę na młodego rolnika itp mając 8 ha 10 w dzierżawie o jakiej nie śnili. Stary który się nie narobił się dostał ręte struktualną i kszyczą precz z unią .A za komuny był chłopo robotnikiem i kozy pasł

Jesteśmy krajem ktury zawsze walczył pod zaborami a jak nie ma z kim to walczymy sami z sobą. Wieś z miastem  itp.Zaczym nauczymy się demokracji to już putin zapuka do dźwi