Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11649 odpowiedzi na ten temat

#2921 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 10 styczeń 2016 - 11:09

Najtrudniejsza jest prawda. Mirro w większości kłamcy i ci, co dają się podporządkować... są u władz.

Ostatnio rozmawiałam o tym ze znajomym śmiejąc się. Pchają mnie w tę stronę. To odpowiedziałam, że bym całą gminę podała do CBŚ.... ;)

Piękne słowa w ustach krętaczy stają się narzędziem manipulacji i ulegają przewartościowaniu.

'Marek Kondrat: Partiotyzm jest cechą ludzi chorych na nienawiść'

http://www.se.pl/roz...ch-_156837.html

P.S. Nie wiedziałam co to tv Trwam, dzięki Wam wiem  ;) tak jak wszystko...

Wobec tego, co poznajemy najlepszą postawą jest sceptycyzm.....dyskusja.

Brak chęci zrozumienia, krytyka świadczy o.........dopowiedzcie sobie sami.

Edytowany przez Ywa, 10 styczeń 2016 - 11:12.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 17:32
  •  

#2922 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 10 styczeń 2016 - 12:26

to w koncu nie usunelas konta-kiedys[ale trwalo to krotko] to bylo mozliwe od reki.

przeczytalas dokladnie ten artykul, az boje sie zapytac czy zrozumialas o co chodzilo kondratowi, no a na koniec data artykulu i tytul gazety ktora wzorem dzienikarstwa nie jest ,wszystko to pozwoli ci zachowac duza doze  sceptycyzmu do tego wytluszczonego leadu artykulu.

wlasnie przelaczylem z satelity tvn24 na naziemny tv trwam- bedzie moj ulubiony program rolniczy-moze nie zasne tak jak ostatnio :P , jesli tak bedzie wygladac tvp to slupki ogladalnosci beda szybowac. teraz na zywo telefonuje minister jurgiel[musze wstawic wode na kawe, bo mi powieki opadaja :D ] 

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#2923 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisany 10 styczeń 2016 - 12:39

To co się teraz dzieje to piękny przykład jak można łatwo manipulować ludźmi. Nowoczesna oraz KOD to  jest idealny przykład jak można w łatwy sposób wypromować i sprzedać piękne opakowanie które jest w środku puste... Dzisiaj niestety liczy się show. Pamiętacie przed wyborami te wszystkie debaty, jak liderzy wchodząc i wychodząc przypominali bokserów wchodzących na ring? Te wszystkie okrzyki i hasła asystujących im członków komitetów wyborczych...  Śmieszne demonstracje w obronie niezależności TVP... Ciekawe ilu z tych zatroskanych zadało sobie trud i sprawdziło biografie poprzednich prezesów TVP? Czy ktoś się zastanawiał jak to jest, że mamy ponoć niezależne sądownictwo a na wszystkie najważniejsze stanowiska w tymże sądownictwie nominują politycy? Jak to jest, że ustawa o TK może być procedowana jako projekt poselski w ciągu jednego dnia a np słynne 500+ idzie jako projekt rządowy co wiąże się z całą procedurą konultacji? Nie dajcie się ogłupiać politykom i jak to napisała Ywa zachowajcie sceptycyzm i sami wyciągajcie wnioski, bo to co widzicie w TV to jest nowoczesmy marketing polityczny...Pamiętajcie o tym, że "nowe idzie, stare jedzie"...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#2924 Share wojtekd

wojtekd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 10 styczeń 2016 - 13:06

Ten gość tak bredzi jak dla mnie jakby mu coś ciężkiego na dynię mu spadło :D Coś gdzieś mu przydzwoniło ,gdzieś przejechało .Ogólnie to nawijanie makaronu na uszy frajerów . Widać tu typowego pro partyjniaka PIS choć chce się kreować na niby niezależnego i obiektywnego .Zresztą pisze do sponsorowanych przez pislamistów tak zwanych ,,prawdziwych" gazet czyli „Gazety Polskiej” i „W Sieci” więc nie dziwi nic .Dla mnie jego gadka na tym filmiku to było 20 minut stracone

Dla fanatycznych wyznawców PO i UE jedyne niezalerzne media to TVN i Wyborcza .Wzorem bezstronnych i apolitycznych dziennikarzy są Lis , Michnik i Olejnik . A reszta to propaganda .             Tomasz Lis skarży się ,, wolnym , niezalerznym i poprawnym politycznie '' mediom Niemieckim

Edytowany przez wojtekd, 10 styczeń 2016 - 13:10.

OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY

#2925 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 10 styczeń 2016 - 13:36

wojtekd   Dla fanatycznych wyznawców PO i UE jedyne niezalerzne media to TVN i Wyborcza .Wzorem bezstronnych i apolitycznych dziennikarzy są Lis , Michnik i Olejnik . A reszta to propaganda .             Tomasz Lis skarży się ,, wolnym , niezalerznym i poprawnym politycznie '' mediom Niemieckim

To co mówi Lis czy kto inny (np Rydzyk) trzeba brać bardzo sceptycznie i z dystansem .Tak jak powiedziała wyżej Ywa o manipulacji słowami .Ja żeby wyrobić sobie swoje zdanie na dany temat to przerzucam strony w komputerze kilku różnych mediów .W każdym z artykułów na dany temat jest ziarenko prawdy i trzeba je wyłapać , a potem te ziarenka poskładać i mam jako taki prawdziwy obraz sytuacji .Dla mnie krętacz Rydzyk i inne oszołomy z tych sponsorowanych mediów prawicowych dla ,,prawdziwych" polaków czy TVN ,TVP nie są żadnymi autorytetami przez to że na początku transformacji rząd Mazowieckiego postanowił rozdysponować majątek PZPR i jego przystawek między rodzące się partie obozu solidarnościowego .Przestań więc zachowywać się jak frajer któremu Rydzyk nawija makaron manipulacji na uszy i bełta w mózgu .Zacznij samodzielnie myśleć

#2926 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 10 styczeń 2016 - 14:42

tylko krowa...

http://www.wiocha.pl...-zmienia-zdanie

nie wiem czy uwierzycie ale takze kaczynscy dostali swoja gazete-express wieczorny to byla najlepsza popoludniowka prl, u nas w sobote rano to kolejka ustawiala sie po piatkowe wydanie. i w ciagu kilku miesiecy ja wykonczyli.....

chyba nie wiecie ze tvn od pol roku ma nowego wlasciciela i to hamerykanskiego a na dodatek pszenno-buraczanego. i jakos nic sie nie zmienia-widac i na taka propagande jest popyt

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#2927 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 10 styczeń 2016 - 17:37

Dla fanatycznych wyznawców PO i UE jedyne niezalerzne media to TVN i Wyborcza .Wzorem bezstronnych i apolitycznych dziennikarzy są Lis , Michnik i Olejnik . A reszta to propaganda .             Tomasz Lis skarży się ,, wolnym , niezalerznym i poprawnym politycznie '' mediom Niemieckim

Taki człowiek jak Lis nie jest dziennikarzem to jest dla mmnie szmata

#2928 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 10 styczeń 2016 - 18:20

Jacuś to nie do mnie, lecz kompetentnej osoby pytanie. Wyświetla mi się tylko komunikat:cierpliwie oczekiwać...

Już masz mnie dość ? :P :D A ja Cię lubię ..

Oj "bój się" jak możesz mnie podejrzewać o brak zrozumienia.....powiedzmy artystyczna interpretacja...

...I ten protekcjonalizm ciągły z Twej strony... ;)

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#2929 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 10 styczeń 2016 - 22:42

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Znaczy że masz kiepski komputer albo słaby internet bo mnie buforuje się w parę sekund .Pewnie używasz jakiegoś marnego laptopa :D Każdy komputer stacjonarny od 1600 zł do 1800 zł bez problemu radzi sobie z takim czymś równie szybko o ile nie pochodzi z Allegro albo super marketu czy innych tego wynalazków a został poskładany .Wiem o czym piszę bo składam znajomym i nie tylko komputery

Edytowany przez akko, 10 styczeń 2016 - 23:29.

#2930 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 11 styczeń 2016 - 00:18

ubiegający się o azyl uchodźca zgwałcił 16-letniego wolontariusza w ratuszu w Wolfsburgu

następne będą kozy :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2931 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 11 styczeń 2016 - 00:30

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? To ty nie wiedziałeś że oni to mają w tradycji np Afgańczycy gdzie kupują sobie nieletnich niewolników seksualnych .Tu masz coś na ten temat http://www.fronda.pl...ycja,57339.html

#2932 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 11 styczeń 2016 - 18:55

Kazdy generał ma chłopca (to prestiz ) a amerykanie (sojusznicy)udaja ze niema sprawy

#2933 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 11 styczeń 2016 - 19:05

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Myślę że to starożytni grecy przynieśli do nich ten zwyczaj i mają go do dzisiaj .Przecież te ziemie były podbite przez Aleksandra wielkiego a jak wiadomo on lubił chłopców .

Edytowany przez akko, 11 styczeń 2016 - 19:05.

#2934 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 11 styczeń 2016 - 19:20

Od dzisiaj wiadomosci beda miały wieksza ogladalnosc

kazdy bedzie chciał sprawdzic kto prowadzi  

mozna obstawiac

#2935 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 11 styczeń 2016 - 19:33

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Co masz konkretnie na myśli bo ja nie w temacie :D

#2936 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 11 styczeń 2016 - 19:35

Dzisiaj Ziemiec 

#2937 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 11 styczeń 2016 - 20:23

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dziwne że go dopuścili .Zwolennicy ,,pislamu" powinni oprotestować to do Kurskiego bo gość skończył pracownię radiową polsko-amerykańskiego studium dziennikarskiego .Przecież ,,pislamiści" wiedzą że w ,,hameryce" wszystkie gazety i tv mają żydzi .To niepojęte dla nich bo będzie przedstawiał żydowski punkt widzenia :D Co na to Macierewicz i prezes Kaczyński ? Przecież to jawnie zakamuflowana nacja polaka gorszego sortu :D

#2938 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 11 styczeń 2016 - 22:52

następni, po niemcach, nauczyciele demokracji

Polityczna poprawność doprowadzona do szaleństwa. FIFA w filmiku prezentującym kandydatów do Złotej Piłki wymazała napis z opaski Neymara, w której świętował wygranie Ligi Mistrzów. Czy piłkarz ma prawo w ogóle mieć własne poglądy, w tym religijne? A może trzeba zapytać zupełnie inaczej: czy FIFA ma prawo ingerować w religijność zawodnika?

CYdx6DyWEAAuOFd.jpg-large-640x361.jpeg

#2939 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 11 styczeń 2016 - 23:36

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Od lat 90 ubiegłego wieku wiele krajów trawi ta choroba by nie nazywać rzeczy po imieniu lub nie mówić nie pokazywać 100% faktów takimi jakie są .Pamiętam jak w UK wyleciała z pracy stewardessa tylko dlatego że miała ma szyi krzyżyk i ciapakom się to nie podobało .Zresztą na stołówce w college gdzie uczęszczałem nie można było zjeść niczego normalnego bo wszędzie były na żarciu napisy że to halal .Mam nadzieję że w PL nigdy do tego nie dojdzie .UK jest już prawie stracone .Dogorywa jeszcze kilka katolickich szkół gdzie o dziwo byłem zdziwiony że jednym z warunków przyjęcia moich bratanków było pytanie czy mają chrzest .Podałem im stronę parafii i osobiście kontaktowała się szkoła z księdzem w Polsce gdzie mieli chrzest

Edytowany przez akko, 11 styczeń 2016 - 23:36.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2940 Share miszka16

miszka16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 12 styczeń 2016 - 07:20

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? @akko I w tym miejscu napisałeś prawdę ale w poprzednim swoim poście to się z nią minąłeś .Co ma powiedzieć Macierewicz i Kaczyński jak oni z tej samej gliny ulepieni co właściciele amerykańskich mediów,nie wspomnę o Dudzie obchodzącym Chanukę.

Edytowany przez miszka16, 12 styczeń 2016 - 08:23.

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.