nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

scoffer    1156

 Z tym wojskowym to też nie głupi pomysł, 

 

Na generala , zbawcę narodu , niestety nie możemy już liczyć  Odszedl do krainy wielkich łowów.

 

 

post-174477-0-80284900-1453898606.jpg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

...poza tym jest tego multum...

Kiedyś również wrzuciłam jakiś film na forum o kłamstwie polityków, np. przepisów dotyczących umiejscowienia ich sklepu monopolowego w sejmie...

 

P.S. W wyborach prezydenckich akurat nie zagłosowałam na żadnego z tej sondażowej trójcy :)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

No potrafił jak to alkoholik wszystko obiecuje za wszystko przeprasza do następnego razu ^^

 

Śni Ci się Jaruzelski jeszcze? A może przynajmniej myśliwy jak Komorowski ;)

 

O Boże to średnia wieku by była 95 lat   i jeszcze z 15 geriatrów by musiało być zatrudnionych B)

No widzisz człowiek po szkole podstawowej znający świat góra tylko z miasta powiatowego nie wie jak to jest na świecie rozwiązane w innych krajach :D Nie zna też podstaw konstytucji PL i nie wie że prezydent jest dowódcą wojska polskiego :D Ogólnie to odnoszę wrażenie że ty jednak wszystkich w domu nie masz i zachowujesz się podobnie jak Macierewicz który też wszystkich w domu nie ma :D  Jakoś w USA TK tak działa i jest normalnie .Wiadomo pisowcom to nie na rękę by było ale nie dziwota bo berety zbyt im mózgi uciskają więc i z postrzeganiem rzeczywistości otaczającego świata mają problem .Dobrze że choć antenki na beretach mają zestrojone z toruńskim guru bo by w ogóle nie wiedzieli co się dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Dzisiaj Agrobiznes poinformowal o zapaści na rynku zwierząt futerkowych .Podobno najbardziej spadła  cena skórek z norek.

O to do czego prowadzą rządy PiS . Za` platformy przemysl futrzany szedł pełną parą.

 

Dziwisz się? Po wypowiedz\iach Brudzińskiego o osobach uczestniczących w demonstracjach ubranych w futra ceny spadły. PiS woi już wszyscy podpadają. Panie w futrach, cykliści, wegetarianie. Ci ludzie są tak butni w swoich wypowiedziach, że nawet nie zwracają na to uwagi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Generalnie spełniam wszystkie warunki postawione przez Ako, więc mógłbym zostać prezydentem.Miałem też okazję obserwować Prezydenta Kwaśniewskiego kiedy z Kuczmą wysiadali z salonki na lądowisku więc w tej materii też pewien obraz posiadam. 
Martwi mnie tylko jedno, Jeżeli wlazł bym  w politykę zapewne straciłbym dobre imię i opinię na jaką dotąd pracowałem. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No widzisz człowiek po szkole podstawowej znający świat góra tylko z miasta powiatowego nie wie jak to jest na świecie rozwiązane w innych krajach :D Nie zna też podstaw konstytucji PL i nie wie że prezydent jest dowódcą wojska polskiego :D Ogólnie to odnoszę wrażenie że ty jednak wszystkich w domu nie masz i zachowujesz się podobnie jak Macierewicz który też wszystkich w domu nie ma :D  Jakoś w USA TK tak działa i jest normalnie .Wiadomo pisowcom to nie na rękę by było ale nie dziwota bo berety zbyt im mózgi uciskają więc i z postrzeganiem rzeczywistości otaczającego świata mają problem .Dobrze że choć antenki na beretach mają zestrojone z toruńskim guru bo by w ogóle nie wiedzieli co się dzieje :D

 

Ty może i masz wszystkich tyle że nie po kolei Bo oprócz obrażania ludzi to nic do tematu nie wnosisz :P  Jakby PO zPSL Polski nie rozkradało to by wyborów nie przegrało nie wiem czy zauważyłeś że cała ta opozycja dzisiejsza nic oprócz przejęcia władzy w głowie nie ma bo i skąd :lol:  jak to ludzie Twojego pokroju :ph34r:  słuchaj dalej tego TVN to może coś jeszcze wymyślisz no chyba że z centrali Ci te newsy przesyłają B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Dzisiaj Agrobiznes poinformowal o zapaści na rynku zwierząt futerkowych .Podobno najbardziej spadła  cena skórek z norek.

O to do czego prowadzą rządy PiS . Za` platformy przemysl futrzany szedł pełną parą.

 

ale jaja według ciebie to pewnie PIS jest też winien opóżnieniom w wypłacie dopłat ,przez ostatnie lata też winiono PIS za wszystko

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Za to PiS w ogóle nikogo nie winił... https://www.google.nl/search?q=wina+tuska&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjwy_OXtsrKAhUKPRoKHSDiAtYQ_AUIBygB&biw=1366&bih=641

PS, Ja już resztę dopłat dostałem w poniedziałek, nie sądzę aby były opóźnione.

Na generala , zbawcę narodu , niestety nie możemy już liczyć  Odszedl do krainy wielkich łowów.

 

 

attachicon.gifimages.jpg

Podobno skojarzenia to przekleństwo. Chcąc nie chcąc, pierwszym prezydentem III RP był.

 

 

No potrafił jak to alkoholik wszystko obiecuje za wszystko przeprasza do następnego razu ^^

Przynajmniej nie był niczyją marionetką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

A kto służył "braciom" moskalom ? Teleranka też mu nie zapomnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

http://www.agrofoto.pl/articles/aktualnosci/kowalczyk-na-ministra-rolnictwa-i-czystka-w-agendach-rolnych/

 

tu mas powód opuznien

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

 

 Jakoś w USA TK tak działa i jest normalnie

w usa nie ma tk

 

No widzisz człowiek po szkole podstawowej znający świat góra tylko z miasta powiatowego nie wie jak to jest na świecie rozwiązane w innych krajach

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Ciekawe jakie są losy zaginionego obrazu z kancelarii prezydenckiej o znamiennym tytule "Bydło na pastwisku" .

Ma ktoś info o tym autoportrecie ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

"Wczoraj na portugalskiej giełdzie kurs Jeronimo Martins, właściciela Biedronki, wzrósł o 4,7 proc., bo inwestorzy ocenili, że Biedronka ucierpi mniej, niż się obawiali. Ale akcje polskiej Almy notowanej na warszawskiej giełdzie straciły 9 proc. wartości."

 

"Ministerstwo wydało za to zaskakujący komunikat prezentujący założenia ustawy. Mimo że początkowo miał to być podatek od hipermarketów, zapłacą go również sklepy AGD i RTV, meblowe, odzieżowe, dealerzy samochodowi itd. A także e-sklepy i - nowość - stacje benzynowe. Potwierdza nam to resort finansów."

 

 

Jakby to delikanie ująć - macie kur.wa dobrą zmianę.

 

Czyli jak marionetkowy prezydent klapnie co te ekonomicznie upośledzone pisiaki przegłosują to macie wszystko droższeo kilka procent. A to dopiero początek.

 

Może to i dobrze - bo jakoś mam wrażenie że te wszystkie obciążenia uderzą najbardziej w pisowski elektorat.

 

A tu jeden z trafnijszych komentarzy do sytuacji : "Czy ceny wzrosną ? Cóż, stawka VAT liczona od ceny niższej daje mniejszy wpływ do budżetu niż ta sama stawka VAT liczona od ceny wyższej. Jeśli więc minister Szałamacha myśli tak jak każdy inny minister finansów, czyli chce aby wpływy do budżetu były jak największe, to...można powiedzieć że MODLI SIĘ o wzrost cen..."     -    z każdą chwilą opłaca się w tym dzikim kraju coraz bardziej kombinować.

 

 

 

 

I "pińcset" może nie wystarczyć.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

 

Dalsze dyskusje z wami moi mali socjaliści uważam za bezsensowne więc żegnam się czule ;)

Na krotko , zapomnialeś dopisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wiem co Cię tak w tym denerwuje ;) a miałeś już tu nie pisać oj niesłowny jesteś jak Ci Twoi koledzy B)


No jak mógł nie pisać jak z tego żyje ;) ;) ;)


Daśku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Tego co ci ludzie robią nie da się nie komentować.

 

 

O widzę staszek zareagował szybko - szpicel na czatach ;).

 

 


Nie wiem co Cię tak w tym denerwuje ;) a miałeś już tu nie pisać oj niesłowny jesteś jak Ci Twoi koledzy B)


No jak mógł nie pisać jak z tego żyje ;) ;) ;)


Daśku

Nie wiesz co mnie denerwuje ? Ty chyba upośledzony jakiś jesteś skoro nie potrafisz zrozumieć tego co się właśnie dzieje.

 

No ale właśnie dla takich jak ty idą chyba dobre czasy - promocja bylejakości , karanie tych którym się chce i którzy wiedzą jak. Taki już los - historia ich rozliczy a ty się będziesz musiał wstydzić przed swoimi dziećmi za swoje wybory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

http://www.wiocha.pl/poczekalnia,8 -rok nie wyrok ,dwa lata jak dla brata -dobra zmiana, poczekamy rok -dwa i wtedy paru bedzie musialo wejsc pod stol i odszczekac to co pisze.

 

skladki ubezpieczenia oc wzrosly o 10 %-ciekawe czemu, czyzby ktos wprowadza nowy podatek-dla nie poznaki nazwany bankowym a ktory obejmuje takze firmy ubezpieczeniowe.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

dobrze, że po obniżyła vat :)

Nie zapominaj że na Węgrzech, z których to Jarek bierze po cichu przykład, najwyższy VAT jest już 27%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tego co ci ludzie robią nie da się nie komentować.

 

 

O widzę staszek zareagował szybko - szpicel na czatach ;).

 

 

Nie wiesz co mnie denerwuje ? Ty chyba upośledzony jakiś jesteś skoro nie potrafisz zrozumieć tego co się właśnie dzieje.

 

No ale właśnie dla takich jak ty idą chyba dobre czasy - promocja bylejakości , karanie tych którym się chce i którzy wiedzą jak. Taki już los - historia ich rozliczy a ty się będziesz musiał wstydzić przed swoimi dziećmi za swoje wybory.

 

Ty za swoje nie będziesz bo Ty to robisz w majestacie prawa jak PO, wiadomo że aby komuś dać to trzeba komuś zabrać tyle że tym razem dadzą Ci co nie dawali bo 8 lat rządów na to im pozwalało stąd ten kwik i lament B)

http://www.wiocha.pl/poczekalnia,8 -rok nie wyrok ,dwa lata jak dla brata -dobra zmiana, poczekamy rok -dwa i wtedy paru bedzie musialo wejsc pod stol i odszczekac to co pisze.

 

skladki ubezpieczenia oc wzrosly o 10 %-ciekawe czemu, czyzby ktos wprowadza nowy podatek-dla nie poznaki nazwany bankowym a ktory obejmuje takze firmy ubezpieczeniowe.

 

Ciekawe bo ja mam 30% mniej w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Brać ja nic nie chcę bo sobie radze . Ale dawać też nie będę bo nie popieram socjalizmu w wydaniu Pis.

 

Powiem ci tak - potrzebowałem zrobić sobie rezonans magnetyczny . Poszedłem do lekarza bo to trzeba mieć skierowanie i w piątek dzwoniłem się zarejestrować - termin na czerwiec. No i właśnie wróciłem  z badania - 630 pln. I pokaż mi zasadność składek zus i płacenia wysokich podatków.

 

Jak myślisz że pis coś zmieni to sie mylisz, a zobaczysz co się stanie z krusem. Moim zdaniem w pogoni za pieniążkami zamachną sie na krus w niedalekiej przyszłości. A te podatki które właśnie wprowadzają uderzą najbardziej w tych co zarabiają najmniej bo sklepy dołożą to do ceny i podstawowe produkty podrożeją siłą rzeczy.  

 

Czyli powoli będziemy odchodzili od zasady - chcesz mieć to ucz się i pracuj a będziemy szli w stronę - nam się należy.

 

Powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj