Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11498 odpowiedzi na ten temat

#2841 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 06 styczeń 2016 - 16:30

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Mnie to śmieszy ta dziwna obsesja naszego narodu na punkcie żydów i teorii spiskowych :D Wszyscy prawie tylko żyd to żyd tamto :D Kiedy wreszcie ludzie zrozumiecie że problemem to jest dalej komuna .Przecież wszystkie partie w Polsce to byli niezadowoleni komuniści i kapusie PZPR :D To było już widać w momencie gdy Mazowiecki (dla mnie komunistyczna szuja) zrobił tak zwaną czerwoną kreskę .Wtedy było wiadomo już ze różnej maści ubecy,komuniści z tak zwanej Solidarności rządzić będą nadal .Młodzi wiem nie pamiętają tego :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 01:30
  •  

#2842 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 06 styczeń 2016 - 18:12

Tu nie chodzi o komunistów   tych nawet w komunie niewielu było

#2843 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 06 styczeń 2016 - 18:40

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Prawdziwych komunistów to i niewielu było u ruskich .Jak by nie patrzeć określali się jako komuniści więc tak ich będę nazywał .Nie zmienia to faktu że niezadowoleni kolesie z PZPR rządzili solidarnością a Lechu to był dla nich tylko popychadłem i ewentualnym chłopcem do bicia gdyby poszło coś nie tak .Tak to wygląda z perspektywy czasu

Edytowany przez akko, 06 styczeń 2016 - 18:56.

#2844 Share miszka16

miszka16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 09:17

@akko. A komuniści to skąd się wzięli?Jakie mieli korzenie?W jednym z moskiewskich muzeów są dokumenty świadczące o pochodzeniu Lenina.Pojedź zobacz, przeczytaj i będziesz miał odpowiedź na powyższe pytania.

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

#2845 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 10:40

@akko. A komuniści to skąd się wzięli?Jakie mieli korzenie?W jednym z moskiewskich muzeów są dokumenty świadczące o pochodzeniu Lenina.Pojedź zobacz, przeczytaj i będziesz miał odpowiedź na powyższe pytania.

Jechać nie muszę bo wiem .Komuna jako taka to pojawiła się wśród pierwszych chrześcijan czyli żydów jeśli o to Ci chodziło .Jednak ten znany w Polsce i Rosji to spadek po Marksie i Engelsie który wypatrzył na swoją modłę Lenin (podobno żyd) .Wychodzi na to że nie powinieneś chodzić do kościoła bo wymyślił go żyd i wszyscy pierwsi święci to żydzi .To kłóci się z twoim wyobrażeniem katolika bo musisz modlić się do Boga żyda i św żydów .Pislamiści o tym często nie pamiętają tak samo jak narodowcy i ośmieszają ją stwierdzeniami przez to że żyd wszystkiemu winien a sami w żydów wierzą :D

Edytowany przez akko, 07 styczeń 2016 - 15:19.

#2846 Share miszka16

miszka16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 11:44

Ostatnim zdaniem się ośmieszyłeś mieszając pojęcia.Kto to są "pislamiści"?Bo coś mieszasz swoją wypowiedzią że za chwile się pogubisz.Z resztą już się pogubiłeś.A kiedy to napisałem że katolik  powinien nienawidzić żyda?Ja tylko analizuje to co widzę i jakoś mi się wnioski nasuwają że ludzie którzy mieszają na tym świecie prowadząc do wielkich nieszczęść jakoś dziwnym trafem mają żydowskie korzenie.To właśnie żydzi nienawidzą nas chrześcijan nazywając nas" ludzkim bydłem"i cały czas prowadzą różne akcje przeciw nam.My natomiast nie mamy prawa ich krytykować bo zostaniemy nazwani antysemitami.Coraz więcej ludzi zaczyna kumać o co w tym wszystkim chodzi i pewne siły przyśpieszyły budowę "nowego wspaniałego świata"NWO.

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

#2847 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 11:57

a to nie chrześcijanie czasem modlą się do króla żydowskiego ? 

co tu nienawidzić ?  tu trzeba płakać  ;)

jak nazwać ty ''chrześcijan''  co plują na żyda i jednocześnie wierzą w bajki przez żyda zmyślone ?

Edytowany przez marko-kolo, 07 styczeń 2016 - 12:00.

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#2848 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 styczeń 2016 - 15:22

kazda wiara to ograniczenie ludzkiego umysłu i tyle w temacie wiary ..... wiara jest dobra dla ludzi prostych... ale jezeli zaczniemy studiowac rózne wyznania to dochodzimy do wniosku ze jednak chrzescijanstwo to najlepsza wiara bo zakazuje krasc, zabijac i robic mase innych złych rzeczy w imie boga, a tak jest np. w islamie, tam sie głowy ucina w imie boga i jeszcze jest za to nagroda po smierci, to jest dobra wiara ? 

Edytowany przez odwajler, 07 styczeń 2016 - 15:22.

#2849 Share miszka16

miszka16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 15:27

Jeden taki już zadawał takie pytania podobne do twego.

Piłat powiedział do Jezusa: Czy Ty jesteś Królem żydowskim? Jezus odpowiedział: Czy to mówisz od siebie, czy też inni powiedzieli ci o Mnie? Piłat odparł: Czy ja jestem Żydem? Naród Twój i arcykapłani wydali mi Ciebie. Coś uczynił? Odpowiedział Jezus: Królestwo moje nie jest z tego świata. Gdyby królestwo moje było z tego świata, słudzy moi biliby się, abym nie został wydany Żydom. Teraz zaś królestwo moje nie jest stąd. Piłat zatem powiedział do Niego: A więc jesteś królem? Odpowiedział Jezus: Tak, jestem królem. Ja się na to narodziłem i na to przyszedłem na świat, aby dać świadectwo prawdzie. Każdy, kto jest z prawdy, słucha mojego głosu. (J 18, 33b-37)

#2850 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 15:37

Ostatnim zdaniem się ośmieszyłeś mieszając pojęcia.Kto to są "pislamiści"?Bo coś mieszasz swoją wypowiedzią że za chwile się pogubisz.Z resztą już się pogubiłeś.A kiedy to napisałem że katolik  powinien nienawidzić żyda?Ja tylko analizuje to co widzę i jakoś mi się wnioski nasuwają że ludzie którzy mieszają na tym świecie prowadząc do wielkich nieszczęść jakoś dziwnym trafem mają żydowskie korzenie.To właśnie żydzi nienawidzą nas chrześcijan nazywając nas" ludzkim bydłem"i cały czas prowadzą różne akcje przeciw nam.My natomiast nie mamy prawa ich krytykować bo zostaniemy nazwani antysemitami.Coraz więcej ludzi zaczyna kumać o co w tym wszystkim chodzi i

Ja nic się nie ośmieszam tylko sekta toruńska tudzież smoleńska gdzie wszędzie widzi żydów i opowiada że wszystko przez żydów :D Pislamiści to ludzie głupio i bezgranicznie wierzący w PIS oraz nienawidzący żydów , masonów i innych co mają swoje zdanie nie pokrywające się z linią prezesa nawet tutaj na forum (ereksio za przykład) .Nic nie mieszam bo mi w PL żadna partia nie pasuje z obecnych i dawnych .Nie jestem też ślepym katolikiem i mam bardzo krytyczne zdanie o większości polskiego kleru który bezlitośnie strzyże swoje baranki .Ty jesteś książkowy przykład tropiciela teorii spiskowych . Napisz kto kryje się za tymi ,,pewne siły przyśpieszyły budowę "nowego wspaniałego świata"NWO." ? Koniec końców okaże się ze widzisz tam żydów w tych urojeniach bo tak skończy się ten twój wywód :D

kazda wiara to ograniczenie ludzkiego umysłu i tyle w temacie wiary ..... wiara jest dobra dla ludzi prostych... ale jezeli zaczniemy studiowac rózne wyznania to dochodzimy do wniosku ze jednak chrzescijanstwo to najlepsza wiara bo zakazuje krasc, zabijac i robic mase innych złych rzeczy w imie boga, a tak jest np. w islamie, tam sie głowy ucina w imie boga i jeszcze jest za to nagroda po smierci, to jest dobra wiara ? 

Dziesięć przykazań nie pochodzi z nowego testamentu a ze starego testamentu który naprawdę nazywa się tora .To samo dziesięć przykazań adoptowali na swoje potrzeby muzułmanie .Nawet proroków ze starego testamentu jak również Jezusa który u nich nie jest synem bożym ale prorokiem 

Edytowany przez akko, 07 styczeń 2016 - 15:46.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2851 Share miszka16

miszka16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 16:15

Czy finansowanie przez Sorosa niszczenia całej Europy, Sponsorowanie majdanów(ostatnio spora suma przeznaczona na Polskę) i innych kolorowych rewolucji,promocja zboczeń, rozwalanie społeczeństwa próby wywołania konfliktu światowego to są moje urojenia?Czemu nie rozmawiasz ze mną merytorycznie a tylko za wszelką cenę starasz się mnie ośmieszyć?Nie liczę nawet że odpowiesz na te pytania bo ty masz jeden cel udowodnić że jestem chorym z nienawiści pisiorem ,rydzykowym i czym tam jeszcze.

#2852 Share rewers66110

rewers66110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Zainteresowania:Bydło (chów, hodowla i rozród oraz choroby), Sport, Polityka, Motoryzacja, Rolnictwo (co nieco ogarniam :P)

Napisany 07 styczeń 2016 - 16:30

Prawdziwych komunistów to i niewielu było u ruskich .Jak by nie patrzeć określali się jako komuniści więc tak ich będę nazywał .Nie zmienia to faktu że niezadowoleni kolesie z PZPR rządzili solidarnością a Lechu to był dla nich tylko popychadłem i ewentualnym chłopcem do bicia gdyby poszło coś nie tak .Tak to wygląda z perspektywy czasu

Przecież Wałęsą sterował Kościół i Rydzyk

#2853 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 17:17

Wałęsą to bolek sterował

#2854 Share debrzyna

debrzyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 18:44

Pierwszy raz wszedłem w ten temat i jestem załamany Ludzie czym wy sie zajmujecie 143 strony żenujących /z wyjątkami/ postów. Może lepiej zajmijcie się swoimi gospodarstwami a nie "polityka " 

ŻENADA 

#2855 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 19:48

Ja juz przestałem tu i w paru innych tematach

podejzewam ze i tu zawitali płatni hejterzy

#2856 Share miszka16

miszka16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 20:40

No cóż trzeba w tym wszystkim umieć oddzielić ziarno od plew .Niestety w dzisiejszym wytresowanym społeczeństwie coraz trudniej o tą umiejętność.

#2857 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 20:44

Jutro nowi prezesi w mediach    zobaczymy kto bedzie prezesem TVP  napewno ktos apolityczny

#2858 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 21:04

Tak apolityczny i notoryczny kłamca co za nic ma gdzie parkuje i co mówi  bo przecież on policji nie będzie słuchał.O polskim i między innymi pisowskim elektoracie mówi że ,,ciemny lud to kupi" Przedstawiam szuję Kurskiego :D Takie jutro będą niusy :D

Edytowany przez akko, 07 styczeń 2016 - 21:05.

#2859 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 21:12

Za piesm nie jestem ale n ie wierze ze tak daleko sie posuna

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2860 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 07 styczeń 2016 - 21:23

Ja dziś otrzymałam taką oto wiadomość na pocztę, spośród kilkudziesięciu śmieciowych nęcących ogłoszeń, ankiet tą otworzyłam. Żartobliwie uznałabym to za  łapówkę  B)

"Temat: 1286,16 zł zaTwoją opinię polityczną

Witam,
Data rejestracji Twojego adresu e-mail:......
została potwierdzona: 2014.....

Z radością informujemy, że wartość aktualnej ankiety 
przypisanej do Twojego profilu to: 5.000,00zł.

Aby potwierdzić szansę na przelew powyższej kwoty
Musisz odpowiedzieć na pytanie ankietowe:
Czy popierasz nową PANIĄ PREMIER I NOWY RZĄD?

TAK              NIE
Pozdrawiamy,
Zespół Akcji Zwrot Wydatków"

Edytowany przez Ywa, 07 styczeń 2016 - 21:24.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.