nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość   
Gość

Myślę że on wiedział, ale wstawił to po to aby hubertus i inni albo się przyznali do błędu i przeprosili za nieswiadome głosowanie na zdrajcę, bo w innym przypadku będą postrzegani na równi z nim, czyli jak zdradzieckie ścierwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

największy komunista to pan jarek nie internowany 

metody rodem z PRL i tacy sami kompani np.  pan prokurator piotrowicz 

więc jeśli ktoś tu pisze o  postkomunie   to  tej najwięcej jest w PIS ,  to widać po tych dziadach i ich sposobie myślenia  

 

 

 

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Do wszystkich którzy używają określenia "lewacy".
Przypominam że określenie to powstało w czasach Lenina i określało tych którzy przeciwstawiali się wizji rządów jednej wszechwiedzącej partii, w tym wypadku komunistycznej. 
Dlatego dobrze było by zastanowić się kogo obrzuca się tym określeniem bo można wyjść na .......
Z wyrazami poważania dla wszystkich wyznających radość z rządów jednej partii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

największy komunista to pan jarek nie internowany 

metody rodem z PRL i tacy sami kompani np.  pan prokurator piotrowicz 

więc jeśli ktoś tu pisze o  postkomunie   to  tej najwięcej jest w PIS ,  to widać po tych dziadach i ich sposobie myślenia  

 

A czego jest najwięcej w PO i Nowoczesnej?   http://kontrowersje.net/nowoczesnapl_szczucie_kaczy_skiego_hejtowanie_prezydenta_upienie_polak_w_furty_finansowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Żeby być wiarygodnym powinieneś podać link do artykułu a nie do demotywatorów - bo po prostu się ośmieszasz. Jedyna nadzieją że Kaczyński zejdzie z racji wieku , inaczej to nas w ręce ruskich wepchnie szybciej niż nam się wydaje. No ale chyba właśnie tego chciał elektorat PiSu - chciał żeby ktoś im mówił jak mają żyć , co robic w niedzielę , jak mysleć. A i widzę tu kilku orłów co za komuną tęsknią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

największy komunista to pan jarek nie internowany 

metody rodem z PRL i tacy sami kompani np.  pan prokurator piotrowicz 

więc jeśli ktoś tu pisze o  postkomunie   to  tej najwięcej jest w PIS ,  to widać po tych dziadach i ich sposobie myślenia  

Tu nie chodzi o to kim jest pan jarek, lecz o to do czego doprowadziły parszywe rządy PO i PSL oraz o to że obecnie niemiłosiernie kwiczą aż uszy więdną. Gdyby kwiczeli o dobro PL nie miał bym nic przeciwko, ale jak widzę wyimaginowaną nagonkę UE po czym się okazuje że nie potrafią zadać pytań naszej premier bo nie maja ku temu podstaw, gdyż nagonkę zorganizowała opozycja i jakiś zdrajca zwącym się obrońca demokracji życzy źle Polsce to mnie krew zalewa i pis nie ma z tym żadnego związku.

 

EDIT: Nie chodzi mi o to że krytykujesz pis już na dzień dobry, nie wiem czy ty tez ale jest tu wielu zwolenników PO i petrusa których postawił bym pod murem razem ich ulubieńcami. Możecie sobie krytykować pis nie mam nic przeciwko dopiero objął rządy i w śród zwykłych obywateli będą zwolennicy jak i przeciwnicy jest to normalne, ale nie mogę pojąć jak można wielbić zdrajców z PO PSL = nowoczesna, przecież pokazali na co ich stać, tyle złego zrobili i każdego obywatela który nie jest z nimi w układzie jest wręcz obowiązkiem nienawidzenie zdrajców PO PSL nowoczesna.

Być może nie długo taki sam obowiązek każdy powinien mieć wobec pis, ale na dziś dzień nie dali nam ku temu podstaw.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Żeby być wiarygodnym powinieneś podać link do artykułu a nie do demotywatorów - bo po prostu się ośmieszasz. Jedyna nadzieją że Kaczyński zejdzie z racji wieku , inaczej to nas w ręce ruskich wepchnie szybciej niż nam się wydaje. No ale chyba właśnie tego chciał elektorat PiSu - chciał żeby ktoś im mówił jak mają żyć , co robic w niedzielę , jak mysleć. A i widzę tu kilku orłów co za komuną tęsknią.

 

Żebyś nie był burakiem to byś to zrozumiał to nie PiS jest zagrożeniem ale opozycja która w imię konstytucji która wobec prawa unijnego jest świstkiem nic nie znaczącego papieru i chcą nam wmawiać że to w imię wolności nałożą na nas sankcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

A niech się wożą ,przecież wozem drabiniastym nigdzie nie dojada , szkoda ze nie polskimi ,lecz to juz zaszlości starych rządów ,które prywatyzowały i sprzedawały za bezcen Polski przemysl ,wiec co pozostaje kupic niemieckie

A jaki to był ten wieeeelki polski przemysł, w tym konkretnym przypadku samochodowy, którego tak żałujesz ?? Bo dla twojej wiadomości, ani FSO ani FSM nie produkowały nigdy samochodu który był polskim pomysłem w 100%. Najwięcej udziału w projektowaniu polscy inżynierowie mieli w przypadku FSO Syreny, samochodu który już w momencie rozpoczęcia produkcji był przestarzały. Żadna polska fabryka samochodów nie była poważnym graczem na rynku międzynarodowym, największym sukcesem była produkcja modelu 126 na licencji Fiata. Racja, szkoda FSO, jego potencjału i entuzjazmu pracujących tam ludzi, ale najlepsze co mogliśmy zrobić, to to samo co zrobili Czesi se Skodą lub Hiszpanie z Seatem, marki i fabryki dalej istnieją dzięki zastrzykowi technologi, o zgrozo, niemieckiej. Tylko wtedy to już by nie była polska fabryka i polskie pomysły, na otarcie łez może znaczek by pozostał i nazwa. Zawsze to lepsze niż upadek...

 

Widzisz do czego to doszło, więcej sklepów z pod jednej marki w którym nie chciał byś aby ktoś z twojej rodziny pracował niż kościołów w Katolickim Kraju.

Nie ma się co dziwić, że kiedyś straszono dzieci słowami ,,jak nie będziesz się uczył, to będziesz świnki pasł,, a dzisiaj ,,jak nie będziesz się uczył będziesz pracował w biedronce,,

Mów za siebie, dla mnie żadna praca nie hańbi, nawet ta w dyskoncie. Racja, jak ktoś nie ma większych możliwości intelektualnych to ląduje w takim sklepie, lepsze to niż chodzenie do kościoła, bo tam tylko rękę wyciągają po pieniądze. No chyba że ktoś nie ma oporów żeby pod tym ostatnim żebrać, według mnie już lepsza ta praca w złej Biedronce czy innym Lidlu...

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mów za siebie, dla mnie żadna praca nie hańbi, nawet ta w dyskoncie. Racja, jak ktoś nie ma większych możliwości intelektualnych to ląduje w takim sklepie, lepsze to niż chodzenie do kościoła, bo tam tylko rękę wyciągają po pieniądze. No chyba że ktoś nie ma oporów żeby pod tym ostatnim żebrać, według mnie już lepsza ta praca w złej Biedronce czy innym Lidlu...

Mówię w imieniu ogółu, a jeśli ty nie jesteś katolikiem to twój problem że nieraz możesz być wrzucony do jednego worka. W związku z tym nie wypowiadaj się na temat kościołów bo nie masz o tym bladego pojęcia. Oświecę cię, nikt tam reki nie wyciąga, daje się dobrowolnie. Jeśli chodzi o chrzty mogę podać ci adres parafii w W-wa gdzie udzielają ich za darmo.

 

W tym powiedzeniu o nie chęci do nauki i pracy w biedronce, oczywistym jest że chodzi o zdolności intelektualne. Jednak że straszenie nie polega na wypominaniu charakteru wykonywanej pracy bo to nie jest czyszczenie szamb, lecz o charakter pracodawcy, w sensie wyzysk pracowników. I niestety są ludzie którzy nie mają co dzieciom do garnka włożyć dlatego są zmuszeni do poniżania się w ten sposób. (nie chcę obrazić pracowników biedronki, bo większość gdy by ich godność osobista została naruszona bez wahania złożyli by wypowiedzenie w trybie natychmiastowym) ale są osoby które jak powiedziałem nie mają co do garnka włożyć i porzucenie pracy mogło by się wiązać nawet z utratą dzieci, dlatego wolą żyć w upokorzeniu i poniżeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

No pewnie że nie wyciągali tylko poszli Ci co o posadę na podatnika koszt żyją ale to już się kończy na szczęście PO myślała że Polacy to barany i jak jeden będzie głośno beczał jak Wy to reszta z bekem za nim poleci

 

Teraz będą nowi na koszt podatnika żyć. I myśleć, że Polska to barany. Jednak nie wszystkie chcą za beczeniem Jarka lecieć.

 

 

Przykład na twoją miarę i poziom. Takie coś nawet na Jarka można napisać i pewnie wielu tez uwierzy. Śmieszny jesteś z takimi przykładami po prostu. Daj linka do artykułu, porozmawiamy wtedy. Bo teraz nie ma o czym.

 

Może i gdzieś chrzczą za darmo ale w Siemiatyczach wsio rawno ślub, wesele czy pogrzeb 1200 - 1500. I nie ma taniej.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taa, sprawdzać tego nie sprawdzałem, ale wątpię by ktoś odważył się na takie pomówienie.

 

W polsacie. ,, szydlo w UE: Polska przyjęła 1 mln uchodźców z ukrainy!!,, ironiczny komentarz dziennikarza ,,w polsce zarejestrowano oficjalnie 3 uchodźców z ukrainy,, brakowało tylko podłożonego śmiechu widowni jak w sticom bo niektórzy nie wiedzieli czy się śmiać z szydło czy z dziennikarza.

 

No, hubertus, no powiedz nam ile pieczarkarni stoi na wschodzie i ilu w nich polaków pracuje? Który jest z Grójca? Niech się pochwali kto zbiera jabłka i czereśnie? Kto jest szoferem? Niech nam powie ilu ukraińców jeździ Polskimi cięzarówkami. Który jest z Lublina, niech nam powie kto stoi przy pasach w okolicy PKS z torbami wypchanymi spirytem i fajkami.

 

Dobrze by ich policzyć to więcej jak mln by było.

a może to Polska powinna na forum UE stwierdzić że będziemy rozlokowywać uchodźców z ukrainy po UE. A jak któryś kraj się nie zgodzi zabieramy dopłaty rolne?

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Oczywiście, że śmiać się trzeba z Szydło. To tak jak by Anglicy powiedzieli, że przyjęli 3 czy tam ileś milionów uchodźców z Polski. A to tylko emigranci ekonomiczni. Szydło okłamała parlament europejski. No chyba, że ktoś nie rozróżnia uchodźcy od emigranta ekonomicznego. W Siemiatyckim Pronarze tez pracuje 100 Ukraińców. Ale to nie są uchodźcy a zwykli emigranci ekonomiczni. Polskie państwo ich nie utrzymuje, nie daje mieszkań czy miejsc pobytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Mówię w imieniu ogółu, a jeśli ty nie jesteś katolikiem to twój problem że nieraz możesz być wrzucony do jednego worka. W związku z tym nie wypowiadaj się na temat kościołów bo nie masz o tym bladego pojęcia. Oświecę cię, nikt tam reki nie wyciąga, daje się dobrowolnie. Jeśli chodzi o chrzty mogę podać ci adres parafii w W-wa gdzie udzielają ich za darmo.

 

 

 

nie raz i nie dwa miałem przyjemność bo kilku chrześniaków mam i jakoś nigdy nie było za darmo 

no ale wiadomo nie wszędzie te warszawskie zwyczaje  :D  :D  :D

wypowiedz się w imieniu tych co płaca na wioskach po 2 tys za pogrzeb i po 1500 zł za ślub  ;)

 

nawet według tych danych do 1 mln  daleko ;

 

http://niezalezna.pl/71061-niech-bruksela-nie-uczy-nas-solidarnosci-przyjelismy-juz-prawie-100-tys-imigrantow

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Kaszlak dzieki za info z dziedziny naszej techniki ,sory ale tez ja znam ,była jaka byla ale zawsze coś mogło sie z tego zrodzic własnego ,Czy załuję nie wiem ,chyba Ty bardziej ,ja i tak woze się niemieckimi markami tylko dlatego że są dobre i mi pasuja  .A co do przemysłu to myślałem o całym i bardziej związanym z rolnictwem.

Damian nie mieszajmy wiary z kosciołem to dwie rożne rzeczy ,kler jest pazerny i temu nie zaprzeczysz ,popatrz choćby na Rydzyka ,a to że sa wyjątki to dobrze szkoda że nie w każdej parafii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2053

Borys Budka - minister sprawiedliwości PO-powiedział, że Polska posiada duże doświadczenie w udzielaniu pomocy osobom, które muszą opuścić swój kraj i w wypadku uchodźców z Bliskiego Wschodu powinniśmy z niego skorzystać. – Mamy bardzo dobre przykłady, jak Polska potrafi pomóc ludziom dotkniętym tragedią wojny. Mieliśmy pierwszą, drugą wojnę czeczeńską, w tym czasie kilkaset tysięcy uchodźców z terenów Rosji trafiło do Polski i nie ma żadnego problemu. Myśmy przyjęli w ostatnich latach około miliona osób z Ukrainy i też nie stanowią one problemu – stwierdził Budka.

 

co hubertus - znowu załamka? :)

Edytowano przez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oczywiście, że śmiać się trzeba z Szydło. To tak jak by Anglicy powiedzieli, że przyjęli 3 czy tam ileś milionów uchodźców z Polski. A to tylko emigranci ekonomiczni. Szydło okłamała parlament europejski. No chyba, że ktoś nie rozróżnia uchodźcy od emigranta ekonomicznego. W Siemiatyckim Pronarze tez pracuje 100 Ukraińców. Ale to nie są uchodźcy a zwykli emigranci ekonomiczni. Polskie państwo ich nie utrzymuje, nie daje mieszkań czy miejsc pobytu.

Dziwne rzeczy piszesz, a co anglicy nie mówią w ten sposób? Więc o co się dąsa cameron?

Gdyby Polska była anglią albo niemcami to mieli byśmy tu nie tylko ukrainców którzy przyjechali do pracy ale także dzikusów którzy przyszli po darmowe mieszkania, jednak w Polsce ani obywatelom ani uchodźcom, niestety tego się nie rozdaje, nie wspominając o zasiłkach pozwalających na godne życie.

Problem jest z tym że ktoś nie słusznie szufladkuje uchodźców na ekonomicznych i , no właśnie i jakich? Wszyscy są uchodźcami ekonomicznymi, różnią się tym ze ukraincy w PL, Polacy w UK itd chcą pracować, a dzikusy chcą za darmo.

 

Jednak tobie się nie dziwię, dałeś się poznać i na komentarze z twojej strony można przymknąć oko, gdyż nikt nie traktuje ich poważnie.

 

koko płaca bo chcą, nikt ich nie zmusza.

 

Tomasz78 do kościoła nie chodzi się dla klera, a dla samego siebie. Nikt cie nie zmusza, jesteś katolikiem i czujesz taka potrzebę idziesz.. Za kilka lat ceny ,,usług parafialnych,, spadną tak jak na zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1111    27

Oczywiście, że śmiać się trzeba z Szydło. To tak jak by Anglicy powiedzieli, że przyjęli 3 czy tam ileś milionów uchodźców z Polski. A to tylko emigranci ekonomiczni. Szydło okłamała parlament europejski. No chyba, że ktoś nie rozróżnia uchodźcy od emigranta ekonomicznego. W Siemiatyckim Pronarze tez pracuje 100 Ukraińców. Ale to nie są uchodźcy a zwykli emigranci ekonomiczni. Polskie państwo ich nie utrzymuje, nie daje mieszkań czy miejsc pobytu.

 

Prawie wszyscy uchodźcy przybywający do europy to tak naprawdę imigranci ekonomiczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Wczorajszy film .. Putin wiecznie żywy  ::   w TWP warto było obejżec  

 

cos mi to przypomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

Ktoś napisał , że PiS ruskich się słucha...hmmm tzn. ,że jak nie chcą być pod butem UE to odrazu słuchają się Rosji? Gratuluję logiki myślenia rodem ze średniowiecza. Popieranie Nowoczesnej PSL PO to tak jak być zdrajca kraju i zwykłym sprzedawczykiem...historia kołem się toczy i właśnie na własnych oczach możemy zobaczyć jak dzieje się druga Targowica.


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 

  Za kilka lat ceny ,,usług parafialnych,, spadną tak jak na zachodzie.

 jasne i ludzie będą wtedy walić do kościołów jak na zachodzie  :D

 no i zapomniałeś że będzie tak tanio że kler do roboty będzie musiał iść  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ludzie walą do kościołów nie z powodu cen, gdyby tak był nazywali byśmy to paradoks. PL drogo ludzie walą, zachód tanio ludzi brak.

O robocie nie rozmyślałem ale będą mieli żony. Może jest to perspektywa 20 lat może 100 ale tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Bidna ta Polska. Przyjmuje imigrantów lub emigrantów a oni i tak lezą dalej na zachód. Aż dziw że jest jeszcze jakiś naród co chce tu przyjechać i popracować.
Obywatele uciekają też na zachód. Prezydent ostrzega żeby na razie wracać. Macierewicz ostrzega że jak wrócą to armia już na nich czeka.
I tylko jedna pozytywna wiadomość to uniewinnienie trzech żołnierzy z Afganistanu i zasądzenie 1.3 miliona odszkodowania dla nich . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj