Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11784 odpowiedzi na ten temat

#2501 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 19 grudzień 2015 - 20:26

Używajac twojej retotyki

najadł sie lew i poszegł   przyszła hiena

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 19:15
  •  

#2502 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 19 grudzień 2015 - 20:30

Ten ,,lewy lew '' jest  jeszcze nienażarty .

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#2503 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2858 postów

Napisany 19 grudzień 2015 - 20:42

damianzbr

uważam że  Hubertuss opisał wszystko dość logicznie i nie mam zamiaru ani ochoty  powielać tego co pisał 

widzę że obrałeś opcję udawania że nie rozumiesz tych argumentów 

demagogia jaką tu prezentujesz jest typowa ale pytanie co to ma do faktów ?

co do tych ludzi to jak myślisz kim oni są ? 

dziwne że są obywatele którzy protestują przeciwko deptaniu prawa i konstytucji w tym kraju nie ?

Nic nie udaję, jeśli wielu dookoła to robi nie znaczy że ja też. Dałem jakieś powody abyś tak sądził. Może to ty coś udajesz i z powodu obsesji jaka cię ogarnęła, nie masz możliwości bezkrytycznej oceny otoczenia i bezpodstawnie oskarżasz o to samo innych.

Wypunktowałem te argumenty i wydaje mi się że wiem co chciał przez nie powiedzieć hubertus, ale dla bezpieczeństwa chcę mieć to na piśmie.

Demagogia jaką tu prezentuje jest typowa... dla?

Zaczynam się bać, chciałeś powiedzieć pisiora? Weź pan, zgłoś się pan do lekarza specjalisty, może jeszcze jest nadzieja. Schizofrenia to okrutna choroba.

Co do tych ludzi, czyli kim są wypowiem się po przeanalizowaniu wypowiedzi hubertusa. Być może zmieni mi się pogląd.

Dziwne jest to że obywatele nie protestowali w innych przypadkach deptania prawa i konstytucji, a nagle teraz spadły im klapki z oczu, podnieśli się z kolan wzięli i sprawy w swoje ręce. Dał bym wiele abyś ty miał rację i hubertus przedstawił mi na to argumenty.

Edytowany przez damianzbr, 19 grudzień 2015 - 20:53.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#2504 Share ereksio

ereksio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Zainteresowania:wyłącznie ładne kobiety

Napisany 19 grudzień 2015 - 20:50

Kim są ludzie wychodzący na ulice? No , kim są? Kim jest Holland, Kondrat,Materna, Frasyniuk, Wyjec ? Tydzień temu miało być 50 tys. Dzisiaj łącznie w 20 miastach może tyle samo .  Jak na 800 tys. pracowników budżetówki to strasznie mało. Jak zakładał żyd Karol  Marks , to granica błędu statystycznego.  Jak widać banki tak łatwo nie odpuszczą i będą za wasze  finansować to żydowskie g...o.

#2505 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 19 grudzień 2015 - 20:51

widać masz kompleks :D

czekasz na wypowiedz hubertusa  ;)

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#2506 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2858 postów

Napisany 19 grudzień 2015 - 21:04

Kto ma kompleksy?

Tak czekam na wypowiedź hubertusa. Chyba nie myślisz że będę rozmawiał z każdym z osobna. Gdybyś chociaż przedstawił kwestie z którymi się nie zgadzasz i najlepiej argumenty dlaczego się nie zgadzasz. Przecież sam powołałeś się na słowa hubertusa, więc nie rozumiem czego oczekujesz.

Podpuszczasz, mnie tak? to taki twój test na pisiora? Czy cię zaatakuje czy też nie. Dobrze że nie jest to choroba zakaźna, ale przykro że twoja rodzina musi się z tobą męczyć. Pewnie dlatego zamyka cię w pokoju na górze i abyś nie krzyczał zostawia włączony komputer.

#2507 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 19 grudzień 2015 - 21:30

nie mam ochoty tracić czas na bezsensowne przepychanki 

hamuj się czasem bo wyłazi z Ciebie zwykły burak  a widzę że chcesz udawać że masz sprawną głowę ;)  

zanim zaczniesz jechać po czyjeś rodzinie pomyśl o swojej , bo możesz się skaleczyć chłoptasiu     

nikomu nie narzucam swoich poglądów i staram się jak najmniej o tym pisać 

komentuję po prostu czasem to czy tamto i tyle  

lubię ludzi myślących którzy piszą o faktach i posługują się logiką  a nie demagogią i zwidami  :blink:

#2508 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2858 postów

Napisany 19 grudzień 2015 - 22:03

Bezsensowne przepychanki sam zacząłeś, a teraz stwierdzasz że jednak nie masz na nie ochoty.

Nie mam ci tego za złe, po prostu takie zachowanie jest zatrważające, przypomina objawy złego stanu psychicznego człowieka.

Co do buraków, chyba właśnie tymi słowami udowodniłeś każdemu kogo można określić tym mianem. Sam mnie zmusiłeś abym przypuszczał że masz obsesję na punkcie doszukiwania się w każdym pisiora. Teraz dowiedziałem się że lubisz wyzywać.

Nie przypominam sobie abym obraził twoją rodzinę, nie wyobrażam sobie abym mógł to w ogóle zrobić no i w jakim celu?

Chcesz dać mi do zrozumienia abym brał z ciebie przykład? Żartowniś...

Odebrałem to jak bezpodstawne obrażanie. Ale Jeśli dla ciebie zdania tego typu: ,,widzę że obrałeś opcję udawania że nie rozumiesz tych argumentów'' są komentowaniem po prostu, ok. W przyszłości zachowam większy dystans.

No właśnie, więc czemu tego co cenisz nie przekładasz na siebie?

#2509 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 19 grudzień 2015 - 22:16

CWmhVmsXIAA2yKk.jpg

mam nadzieję, że rodzice zostaną ukarani

#2510 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 19 grudzień 2015 - 22:21

Bezsensowne przepychanki sam zacząłeś, a teraz stwierdzasz że jednak nie masz na nie ochoty.

jasno poparłem to co pisał kolega - czy to ciężko pojąć ?

co tu jeszcze pisać ? 

wiem że ubodło  ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2511 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2858 postów

Napisany 20 grudzień 2015 - 00:11

Nie ubodło że poparłeś kolegę, bo być może hubertus przedstawi argumenty które skłonią mnie do przejścia na ,,ciemną stronę mocy,, ;)

Ubodło że zrobiłeś to w sposób obcesowy.

#2512 Share kaj

kaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Zainteresowania:maszyny /sport /muzyka / film/ kobiety

Napisany 20 grudzień 2015 - 11:44

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj rano w radiu Zet Paweł Kukiz tez mówił o tym człowieku http://amerbroker.pl...ion=show&id=176
Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

#2513 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 20 grudzień 2015 - 11:46

Kiedy protestujesz przeciw łamaniu prawa, to nie wodzi o prawo?
Kiedy Protestujesz przeciw łamaniu konstytucji, to nie chodzi o konstytucję?
Kiedy majstruje się przy immunitecie rzecznika praw obywatelskich, to nie chodzi o wolności i prawa obywatelskie?
To może wprowadzić świadomość zbiorową, będzie równo czysto ładnie. 

Na ulicy stoją zwykli obywatele, tacy sami jak my. Jeżeli zauważyli że coś jest nie tak to przecież im wolno. Być może to my jeszcze nie postrzegamy tego tak ostro jak oni. Być może niedługo przyznamy im rację, oby nie było za późno.

#2514 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1491 postów

Napisany 20 grudzień 2015 - 12:06

Guzik prawda na ulicy stoją Petru i PO-PSL owska nomenklatura która chce wykorzystać zwykłych ludzi do obalenia Rządu i Prezydenta a to co Wałęsa wygaduje to się wgłowie nie mieści ten człowiek powinien się leczyć

Wciągają do tej gry jeszcze dzieci to obrzydliwe

Edytowany przez staszek131415, 20 grudzień 2015 - 12:09.

#2515 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1349 postów

Napisany 20 grudzień 2015 - 12:34

CWmhVmsXIAA2yKk.jpg

mam nadzieję, że rodzice zostaną ukarani

Rodziców przykładnie zastrzelić, a bachory do przytułku gdzieś w Bieszczadach.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#2516 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 20 grudzień 2015 - 12:45

będzie teraz jazgot o dwóch takich co chciały zestrzelić kaczkę  :D

może jaki film powstanie , tak czy siak kariera murowana  ;)

#2517 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 20 grudzień 2015 - 13:08

zabrać jedno,to na drugie nie dostaną 500 złotych.

#2518 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 20 grudzień 2015 - 13:42

Hiena nie pozostawia resztek pożera wszystko

a odnosnie tych dzieci to faktycznie rodzice powinni dostać kuratora

#2519 Share AS2

AS2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 20 grudzień 2015 - 13:43

Wojtekd czytaj ze zrozumieniem. Ci z powyższej fotografii pogodzili się z tym że przegrali wybory, a w każdym bądź razie nie uczestniczą w oddolnych manifestacjach mających na celu obronę demokracji.

No chyba jednak się mylisz. Kliknij w linki zawarte w niżej cytowanym poście, aby się o tym przekonać.

Nie no jasne. Wczorajszy marsz w ogóle nie był partyjny. Szczególnie dobrze widać to na tych zdjęciach:

http://s.tvp.pl/imag..._height_405.jpg

http://wiadomosci.co...rsz-620x270.jpg

http://eserwis.info/...e-dla-demok.jpg

http://img.politykaw...2_115747174.jpg

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/36082/5.jpeg

http://bi.gazeta.pl/...Lis-Iga-Lis.jpg

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/36082/6.jpeg

A skoro już wspomniałeś o ACTA. Ot, ciekawostka:  http://prawo.gazetap...osobistych.html

Takich oto mamy obrońców wolności w TK.

Tak się składa, że część założycieli KOD ma pośrednie powiązania z Gazetą Wyborczą. A ta ostatnio ma nieciekawą sytuację finansową. Kurek z państwową na reklamy został po wyborach zakręcony. Ceny akcji Agory lecą w dół. A na dodatek sprzedaż na rynku prasy papierowej im spada. Jakby rządziła PO to przynajmniej mieliby stabilne źródło finansowania z reklam spółek skarbu państwa. Więc jakie mają wyjście? Wyprowadzają ludzi na ulicę pod pretekstem "obrony demokracji". Inna sprawa, że teraz ta kasa idzie do Gazety Polskiej czy wSieci.

A tutaj ciekawy wywiad z Mateuszem Kijowskim, założycielem KOD:

http://wyborcza.pl/m...y-komitety.html

Moje ulubione jego fragmenty to:

"A w wyborach prezydenckich rok później, kiedy trzeba było decydować: Mazowiecki czy Wałęsa?

(...)Potem zagłosowałem na Olechowskiego, na Tuska i dwa razy na Komorowskiego.

A w parlamentarnych?

(...) Więc głosowałem na UD, potem na UW. W 2005, 2007, 2011 i teraz - to już na PO."

"Z przekonania?
- Z kalkulacji. Głosowanie to nie są wybory miss, nie wybiera się tego, kto się najbardziej podoba, tylko wybiera się przyszłość dla siebie. I były dwie możliwości: albo będzie premier Kopacz, albo premier Szydło. Rachunek był prosty: jeżeli mandat małej partii kosztuje tyle samo co dwa mandaty dużej partii, to lepiej zagłosować na dużą." - Człowiek, który broni demokracji uważa, że głosowanie na mniejsze partie nie ma sensu. Aha. Dobrze wiedzieć.

"Na Komorowskiego z kalkulacji?
- Z serca. Był najlepszym prezydentem w wolnej Polsce.

Lepszym od Kwaśniewskiego, który w rankingach wypada najlepiej?
- Tak. Był mniej upartyjniony. Znacznie bardziej dbał o sferę społeczną. Te kotyliony, marsze obywateli, "Orzeł może", próbował stworzyć jakąś wspólnotę.
A teraz mu wypominają orła z czekolady.
- Mali ludzie nie rozumieją takich rzeczy.(...)" - Czuję się teraz małym człowiekiem. Rozumiem, że wielkie media będą teraz pisać: "Kijowski dzieli Polaków." :D

"Wolność, równość, demokracja, wzajemne poszanowanie, troska o mniejszości - to są moje ideały." - I w ramach troski o mniejszości uważam, że głosowanie na mniejsze partie jest bez sensu. Aha.

"Aż we wrześniu 1991 r. trafiłem do "Wyborczej" do działu informatycznego. Akurat się przeprowadzaliście, byłem takim chłopcem, co biegał od gniazdka do gniazdka i pytał przez krótkofalówkę, w który numerek włożyć końcówkę. Potem nauczyłem się składać komputery, aż jakoś dołączyłem do najbardziej elitarnej grupy administratorów sieci. Na przełomie 1993 i 1994 odszedłem z "Wyborczej" do Centrum Edukacji Komputerowej,(...)" - Czy ja przypadkiem kiedyś nie wspominałem, że część założycieli KOD ma pośrednie powiązania z Gazetą Wyborczą?

"Przez weekend zgłosiło się trzydzieści parę tysięcy ludzi. I wszyscy krzyczeli: - Wyjdźmy z Facebooka, bo z klikania tutaj nic nie wynika!
23 listopada, w poniedziałek, "Wyborcza" napisała o nas na pierwszej stronie." - Wyborcza pisze na pierwszej stronie o grupie na Facebook, która powstała pięć dni wcześniej. Aha.

"W weekend powstał sztab. Ludzi przybywa, są nawet tacy jak moja mama, co zakładają Facebooka tylko po to, żeby do nas przystąpić. Trzeba ich dodawać do grupy, kontrolować, kto przystępuje, żeby - jak zdarzyło się na Podlasiu - nie wkręcił się jakiś narodowiec czy rasista." - To KOD zajmuje się też przyznawaniem ludziom certyfikatów na rasizm czy bycie narodowcem. To rasiście czy narodowcowi nie wolno bronić demokracji i TK przed złym Kaczyńskim :o ? Nie, no ten Kijowski znów dzieli Polaków.

"Gadaliście o zawiłościach prawnych wokół Trybunału?
- Trochę, ale mało, bo wszyscy się zgadzaliśmy, że to oczywiste draństwo. Raczej rozprawialiśmy, co chcielibyśmy robić i jak. Padł pomysł, że trzeba to jakoś usystematyzować. I powstały sekcje: akcji, mediów, prawa, edukacji.
Sekcja akcji działa sprawnie, przygotowała dwie pikiety, manifestację, ten marsz z zeszłej soboty, teraz szykuje kolejne, na tę sobotę. Szykujemy też sieć prawników świadczących pomoc.
Wam?
- Ludziom, którzy będą w jakiś sposób pokrzywdzeni. Weźmy dziennikarzy z mediów publicznych - wiadomo, że za chwilę polecą; albo tych, którzy oberwą za zaangażowanie w KOD." - Czyli nie rozumieliśmy co się dzieje z TK, ale założyliśmy KOD, bo wiadomo - draństwo. Poza tym wygląda na to, że Tomasz Lis załapie się na pomoc prawną KODu. No bo przecież na własnego prawnika go nie stać. Wiadomo.

"Mieliśmy zacząć o dwunastej. O wpół do dwunastej siedzieliśmy w autobusie z liderami partyjnymi, którzy mieli przemawiać.(...)

Politycy panu nie przeszkadzali?
- Nie, dlaczego? W państwie demokratycznym to politycy stanowią prawo, realizują je, pełnią urzędy i tylko oni mogą coś zrobić." To po co Pan wyprowadził tych ludzi na ulice? We własnych obywateli Pan nie wierzy?

A tu jeszcze taka ciekawostka: http://www.dws24.pl/...es/pacewicz.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2520 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 20 grudzień 2015 - 13:47

gdyby te dzieci byłe w marszu niedzielnym z podobnym napisem to media od rana miałyby jazdę