Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11365 odpowiedzi na ten temat

#2421 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 17 grudzień 2015 - 13:47

Dlaczego  taka nienawiść do narodowości. Skąd ona się bierze????????

Czy to nie efekt zaszłości stalinizmu, a teraz ue. Nazywanie narodowców faszystami, to tania propaganda niemiecka, cóż za paradoks...odwracanie kota ogonem. Niech nas do siebie nie porównują, bo nie dorastają nam do pięt. Ich wielkość polega jedynie na poniżaniu innych w stylu amerykańskim.

Narodowość kojarzy mi się z tradycjami, historią, pamięcią i czcią dla czynów i honoru Polaków, którą tak bardzo ktoś usiłuje wyplenić.

Brak słów wobec tego, że tych młodych, którzy chcą mieć autorytety prawdziwych Polaków typu: Dmowski, Piłsudski....  tak odróżniających się od pokolenia -hm nie wiem jak to określić, powiedzmy nieprecyzyjnie fanatyków facebook'owego show, a którzy nie chcą autorytetów propagowanych przez zachód typu: homoseksualizm i inne choroby i dewiacje, którzy butnie opierają się temu patrząc dalekowzrocznie z myślą o następnych pokoleniach, nazywa się faszystami?????

Proszę bardzo, czy Ci którzy tak gardzą Narodowcami, potrafią podać własne autorytety?

(Nie ma ideałów)

Edytowany przez Ywa, 17 grudzień 2015 - 13:54.

Ziemia człowieka wyda i ziemia człowieka zje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 20:57
  •  

#2422 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 17 grudzień 2015 - 14:09

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Jeśli na wiecach tak zwanych narodowców widzi się takie obrazki https://www.google.c...I65JIPwJX2nI7M: lub z 2015 roku https://www.google.c...jY7et15QmJ6U9M: i wykonuje się takie gesty publicznie https://www.google.c...Dah-aTAMA-1BIM: To mnie to osobiście przypomina takie obrazki https://www.google.c...VGZIP1jgVDIRiM: Tu zresztą kolejny przykład https://www.google.c...Ks-lXh2S4FhzWM: Jak nazwać takich ludzi ?Kiedyś polacy już to widzieli i odczuli na własnej skórze

Edytowany przez akko, 17 grudzień 2015 - 14:12.

#2423 Share KarolTD90

KarolTD90

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 17 grudzień 2015 - 14:25

Dlaczego  taka nienawiść do narodowości. Skąd ona się bierze????????

Czy to nie efekt zaszłości stalinizmu, a teraz ue. Nazywanie narodowców faszystami, to tania propaganda niemiecka, cóż za paradoks...odwracanie kota ogonem. Niech nas do siebie nie porównują, bo nie dorastają nam do pięt. Ich wielkość polega jedynie na poniżaniu innych w stylu amerykańskim.

Narodowość kojarzy mi się z tradycjami, historią, pamięcią i czcią dla czynów i honoru Polaków, którą tak bardzo ktoś usiłuje wyplenić.

Brak słów wobec tego, że tych młodych, którzy chcą mieć autorytety prawdziwych Polaków typu: Dmowski, Piłsudski....  tak odróżniających się od pokolenia -hm nie wiem jak to określić, powiedzmy nieprecyzyjnie fanatyków facebook'owego show, a którzy nie chcą autorytetów propagowanych przez zachód typu: homoseksualizm i inne choroby i dewiacje, którzy butnie opierają się temu patrząc dalekowzrocznie z myślą o następnych pokoleniach, nazywa się faszystami?????

Proszę bardzo, czy Ci którzy tak gardzą Narodowcami, potrafią podać własne autorytety?

(Nie ma ideałów)

Dla nich autorytetem jest Grodzka ( ni to chlop ni baba)

#2424 Share kaj

kaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Zainteresowania:maszyny /sport /muzyka / film/ kobiety

Napisany 17 grudzień 2015 - 15:21

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? akko chłopie wstawiasz zdjęcia jakiś skrajności ,a większość tzw. narodowcow to normalni ludzie którzy chcą , żeby tradycja została Polsce zachowana i na przykład głównym hasłem jest rodzina. Rodzina normalna k+m ,a nie jakieś odchylenia. Ja jestem zdania ,że w domu i na własnej posesji człowiek nie robi jak uważa ,ale narzucać większości społeczeństwa swoje poglądy i roszczenia to czyste chamstwo i narcyzm.
Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

#2425 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 17 grudzień 2015 - 15:50

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Jakie skrajności przecież 99% narodowców to debile co ledwo skończyli gimbazę i faszyzm mylą z patriotyzmem .Po dopalaczach to pewnie jeszcze ubyło im tak już małej ilości szarych komórek .Ja tam bez problemu zachowuję tradycję i moje rodzeństwo również nawet to mieszkające w USA .U siebie w domu na podwórku robię jak chcę .Za to jak przyjadę do rodziców (70 i 65 lat) to wiecznie jest problem bo słyszę tą głupotę typu ,,co ludzie powiedzą?" .Mam na to tylko jedną odpowiedź zawsze że to co ludzie powiedzą to mam głęboko w 4 literach a u siebie robię tak aby było mnie dobrze i wygodnie .Oprócz zachowywania tradycji to trzeba też iść w niektórych sprawach z postępem bo świat w miejscu nie stoi .Przecież nie będę w polu obrabiał konikami mimo że w polską tradycję koniki bardzo wzrosły .Nie będę też słuchał ćwoka z Torunia który wmawia ludziom że pleban zawsze ma rację bo to też polska tradycja .Równie dobrze patrząc na to z drugiej strony nie obchodzę świąt typu Halloween czy tym podobnych bo to nie jest nasza tradycja .Tak samo 99% narodowców współczesnych nie było w wojsku i nie ma pojęcia o poszanowaniu polskich symboli narodowych czy służbie ojczyźnie na sumiennym wykonywaniu obowiązków nawet tych co się nie bardzo lubi .Większość tych narodowców to zwykli dresiarze,obiboki co żyją z zasiłku urzędu pracy i patrzą tylko jak komuś coś zwędzić z podwórka

Edytowany przez akko, 17 grudzień 2015 - 16:09.

#2426 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 783 postów

Napisany 17 grudzień 2015 - 16:21

Ja myślę że 99% to normalni ludzie a ten 1% to debile zresztą jak wszędzie. Problem w tym że tv nie widzi potrzeby pokazywania tych 99% bo oglądalność by spadła ale za to ten 1% to jest hit sezonu zwłaszcza 11 listopada :) .
Niestety w tym roku tv strasznie zawiedziona była bo ci wredni faszyści zawalili na całej linii :( .

Jeśli wie się jak to każdy naród można zeszmacić albo ze szmat zrobić bohaterów. Przykład mamy po sąsiedzku , Niemcy doprowadzili do największej zagłady ludzkości w tym 100leciu  a po 70 latach stoją na czele Europy, świeca przykładem i mówią innym jak maja żyć.

Przykład odwrotny to Japonia jeden z chyba najdumniejszych narodów na świecie .  Teraz dorośli mieszkańcy ubierają się i zachowują jak dzieci, oglądają kreskówki i biorą odział w durnych  programach tv.

#2427 Share arencjo

arencjo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 17 grudzień 2015 - 17:04

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Akko: wyłącz telewizor, włącz myślenie.

#2428 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 17 grudzień 2015 - 17:45

okey masz absolutną racje to prawdziwi patrioci a nie multikulti

#2429 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 17 grudzień 2015 - 18:39

Akko: wyłącz telewizor, włącz myślenie.

No właśnie jak będziesz mniej słuchał ćwoka z Torunia i jego mediów oraz oszołomów pisowskiej gadzinówki o nazwie Republika to wyjdzie Ci na zdrowie .Z kanałów tv które mnie interesują to oglądam wyłącznie BDC Earth ,Planet+ ,TVP Historia ,HD Historia,Historia,National Geographic ,Discovery itp .Żadnych gadzinówek politycznych czy informacyjnych bo szkoda mi na nie czasu

#2430 Share mikad

mikad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 906 postów

Napisany 17 grudzień 2015 - 18:39

Gówno nie patrioci, co to za patriota co heiluje jak zwykły faszysta albo te brązaowe koszule, wyglądają jak bojówki nsdap, chcesz być narodowcem to wymyśl coś własnego a nie małpujesz po faszystach. Akko ma rację to zwykłe zjeby szukające okazji do zadymy ciekawe jak szybko by spierfalali gdyby np moskale na nas ruszyły. I żeby była jasność nie jestem żadnym lewakiem, komuny nie lubię, kler mam gdzieś, multikulti i ciapatych nie trawię.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2431 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 17 grudzień 2015 - 19:17

Faszyści byli patriotam, narodowcy byli patriotami i komuniści też byli patriotami. Różnią ich poglądy i metody ale nikt nie ma prawa odmawiać im patriotyzmu. Zapewne jesteś patriotą i czytając "kler mam gdzieś": myślę - lewak a jak widzę " multikulti i ciapatych nie trawię".to kojarzy mi się z narodowcem. Tak jak widzisz patriotyzm ma różne odcienie  ;) 

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#2432 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 17 grudzień 2015 - 20:11

tak ale zgodnie ze swoimi przekonaniami dla dobra kraju a nie  dla checi dokopania przeciwnikom   i nachapaniw sie  mamony

Kiedys przed laty  byłem przymusowo na zegraniu pzpr  na około 200 złonków parti tylko jeden był prawdziwy z przekonaniami

Edytowany przez GoRAL1, 17 grudzień 2015 - 20:14.

#2433 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 17 grudzień 2015 - 20:33

Faszyści byli patriotam, narodowcy byli patriotami i komuniści też byli patriotami. Różnią ich poglądy i metody ale nikt nie ma prawa odmawiać im patriotyzmu. Zapewne jesteś patriotą i czytając "kler mam gdzieś": myślę - lewak a jak widzę " multikulti i ciapatych nie trawię".to kojarzy mi się z narodowcem. Tak jak widzisz patriotyzm ma różne odcienie  ;) 

Za to oni nie mają prawa nikomu narzucać totalitaryzmu a jako przybudówka PIS próbują to zrobić nazywając innych polakami gorszego sortu i gestapowcami ustami ich wodza Kaczyńskiego .Zresztą jeśli zostanie Kaczyński pozwany za to przez 5 tyś ludzi to uważam że mu się należy .Powinni mu zasądzić z milion zł odszkodowania za naruszenie dóbr osobistych oraz przeprosiny w mediach. Ci drudzy pozywający jeśli wygrają powinni przekazać po odjęciu opłat dla adwokata tą kasę na cele społeczne

Edytowany przez akko, 17 grudzień 2015 - 20:34.

#2434 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 17 grudzień 2015 - 20:37

Wczesniej bedzie reforma sadownictwa.

#2435 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 17 grudzień 2015 - 20:48

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Reforma po pisowsku .Pozamykają bladym świtem tych co pozwali Kaczyńskiego .Ziobro z Kamińskim mają już w tym wprawę .Następny rząd w imieniu polski będzie wypłacał za to milionowe odszkodowania tak jak to musiał robić po rządach PIS z 2007 roku przez zamieszanie jakie wywołał oszołom Macierewicz

#2436 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 17 grudzień 2015 - 20:52

Nie był bym taki pewny 

teraz maja wsystko przemyslane i nieraz nas zaskocza 

#2437 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 17 grudzień 2015 - 20:55

Za to oni nie mają prawa nikomu narzucać totalitaryzmu a jako przybudówka PIS próbują to zrobić nazywając innych polakami gorszego sortu i gestapowcami ustami ich wodza Kaczyńskiego .Zresztą jeśli zostanie Kaczyński pozwany za to przez 5 tyś ludzi to uważam że mu się należy .Powinni mu zasądzić z milion zł odszkodowania za naruszenie dóbr osobistych oraz przeprosiny w mediach. Ci drudzy pozywający jeśli wygrają powinni przekazać po odjęciu opłat dla adwokata tą kasę na cele społeczne

Obrażajac i poniżając innych podnoszą sobie samoocenę i podkreślają wyimaginowaną odrębność. Wyładowanie frustracji i tyle

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#2438 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 17 grudzień 2015 - 20:59

;)

#2439 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 17 grudzień 2015 - 21:03

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Kaczyński ma już wprawę w obrażaniu Ślązaków jako opcji niemieckiej .Dziwi fakt że taką krótką pamięć mieli ci Ślązacy że przy tych wyborach nie pogonili PIS .Chyba że na śląsku już nie mieszkają Ślązacy a wyłącznie ludzie z innych regionów polski

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2440 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 17 grudzień 2015 - 21:06

Głosowali nie za zmianami ale za utrzymaniem obecnego stanu w górnictwie