nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

akacja    92

Tak sie zastanawiam dlaczego panuje takie przekonanie lub powiedzenie iż teraz będzie fajnie bo odsunelismy ich od koryta.Tak tylko automatycznie przy korycie bedą inni którzy pewnie nie dotrwaja do nastepnej kadencji,ale należało by sie zastanowić gdzie w tym wszystkim jesteśmy my normalni ludzie, i niestety odbije sie to wyłącznie na nas..Wówczas nie będzie wazne kto jest przy korycie..Nie jestem członkiem żadnej parti,staram sie być stronniczy,ale trudno milczeć w zaistniałych sytuacjach.Dążenie do przejęcia całości władzy w sposób zaciagniety z czasów faszystowskich,bo chyba nie powiesz że mając wiekszość w parlamencie nie można tego przeglosować spokojnie w dzień.Upolitycznienie mediów,prokuratury i najwyzszej władzy sądowniczej to władza totalitarna w której przecietny obywatel nie ma nic do powiedzenia..Wynika to z poglądów parti rządzącej która nie potrafi uszanować zdania i poglądów innych ludzi,a przecież cała esencja demokracji polega na tym aby wypracowac kompromis który wyniknie z polemiki dwóch lub wiecej nacji..Brak umiejętności prowadzenia polityki na arenie miedzynarodowej do prowadza do debaty o Polsce,gdzie jeszcze niedawno byliśmy podawani jako przykład rozwoju,najmniej ucierpieliśmy skutki kryzysu.Jest czymś nie prawdopodobnym ..Jeżeli będą sankcje a na to sie zanosi..to żegnajcie dopłaty.Przykład Węgry..I wtedy będzie pis jako przyjazna partia dla wsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Dla mnie wygląda to tak .PIS wie już że przerżnie następne wybory (może nawet będą wcześniejsze)i robi wszystko by zostawić po sobie spaloną ziemię albo zaprowadzić dyktaturę by utrzymać się przy władzy .Jeśli nie zdecydują się na dyktaturę to nie ulega wątpliwości że doprowadzenie potem tej spalonej ziemi do normalności zajmie kolejne 10 lat .Polska nie ma czasu by ciągle marnować go w ten sposób bo będziemy przez to popadać w ruinę jaką dzisiaj jest np Ukraina,Rosja i wiele innych po ruskich krajów które nie są powiązane z zachodem a powiązane są z mafią KGB co stworzyła oligarchów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Rozumiem, że "staram się być stronniczy", to "wypadek przy pracy".

Odsunięci od koryta zostali jedni, ale jak uczy doświadczenie (i co widać, choć nie wszyscy chcą/potrafią to dostrzec), zostaną zastąpieni przez innych, równie lub bardziej wygłodzone prosiaczki.

 

Ciekawi mnie Wasze zdanie odnośnie wczorajszej wypowiedzi Ziobry - "To sejm decyduje o zgodności ustawy z Konstytucją.".

Po co w takim razie istnieje  (i tak zablokowany przez ustawę PiS oraz niespełnienie obowiązku przez Prezydenta) Trybunał Konstytucyjny?

Tak, jak ja to rozumiem, to usiłowanie legalizacji ustaw niezgodnych z Konstytucją, ale do których zalegalizowania wymagana będzie jedynie większość głosów w sejmie. Innymi słowy - PiS robi co chce, a wszystko jest zgodne z prawem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek42    23

Dokładnie i wcześniej czy później wszyscy to dostrzegą że to nie tak się dzieje jak powinno , 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

W samej Polsce już to wygląda gorzej natomiast w postrzeganiu Polski na świecie to również bardzo źle .Nie chodzi mi o to jak postrzegają Polskę politycy unijni ale o to http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-35303912 Artykuł 7 może oznaczać zawieszenie państwowych głosów w Radzie UE, w których ministrowie z 28 państw kształtują politykę UE .Tak że pislamiści prostą drogą podążają do tego by pozbawić wszystkich polaków dotacji z UE również rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

A ja myślę że oni {PIS) najchętniej widzieliby na wsi PGR albo kołchozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Dla mnie po tym co rozmawiałem z ludźmi przynajmniej u mnie na wsi to wieś,mohery i kibole tworzą grono wyborców PIS .Tacy jak np ja to są wyjątki w moich stronach że nie popierają PIS .Oczywiści w naszych obiektywnych mediach publicznych teraz nie wspomina się o tym że Polsce grozi faktycznie wykluczenie z podejmowania jakich kol wiek decyzji w obrębie UE .Innymi słowy nie będziemy mieli prawa głosu czy sprzeciwu w żadnej kwestii jeśli to wejdzie w życie .Nie trzeba być super inteligentnym by wiedzieć co to oznacza i do czego to może doprowadzić .Tak że gratulacje dla prezydenta/premiera/Kaczyńskiego i wyborców tej partii.O obietnicach 500 zł i innych mogą zapomnieć

Teraz leci
 SIE KRECI 
 
 
warto posłuchac

Na jakim kanale ? Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek42    23

A ja myślę że oni {PIS) najchętniej widzieliby na wsi PGR albo kołchozy.

 

Tak, a ludzie na dźwięk dzwona z wieży kościelnej trzęśli by portkami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Dwaj dawni wspólpracownicy

 

jeden w tylnym rzedzie czasem sobie poszczekał

 

drugi został ministrem

moim zdaniem obydwaj jedno wartaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

Przeżyliśmy potop szwedzki,rozbiory, wojny światowe, okupację, komunę. Przeżyjemy i unię europejską!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Pewnie że przeżyjesz w stanie wegetacji bo raczej nie na tym poziomie co masz teraz .Już rząd PIS ma wspaniały pomysł by opodatkować e-sklepy .Przecież patologi trzeba dać po 500 zł na dzieci by mogli nie pracować i wychować w tej kulturze nieróbstwa swoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2060

niemcy tez beda objęte nadzorem

 

Były prezes niemieckiego Trybunału Konstytucyjnego Hans-Juergen Papier ostro skrytykował politykę migracyjną kanclerz Angeli Merkel. Jego zdaniem państwo nie wywiązuje się z obowiązku bycia gwarantem wolności i bezpieczeństwa swoich obywateli.

Wydarzenia w Kolonii, gdzie w sylwestra doszło do masowych napaści seksualnych i rabunkowych na kobiety, "pokazują częściowe fiasko państwa jako gwaranta wolności i bezpieczeństwa wobec swoich obywateli"

 

Papier nie jest osamotniony w swej krytyce pod adresem Merkel. Były prezes TK Nadrenii Północnej-Westfalii Michael Bertrams zarzucił kanclerz przekroczenie kompetencji i być może złamanie konstytucji.

 

Inny były sędzia TK Udo di Fabio potwierdził w ekspertyzie dla rządu bawarskiego, że ewentualna skarga konstytucyjna przeciwko Merkel miałaby szanse powodzenia. Premier Bawarii Horst Seehofer zagroził w zeszłym roku Merkel skierowaniem do TK skargi na jej politykę imigracyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek42    23

Pewnie że przeżyjesz w stanie wegetacji bo raczej nie na tym poziomie co masz teraz .Już rząd PIS ma wspaniały pomysł by opodatkować e-sklepy .Przecież patologi trzeba dać po 500 zł na dzieci by mogli nie pracować i wychować w tej kulturze nieróbstwa swoje dzieci

 

 Patologia bierze z innej beczki , mają więcej niż ludzie którzy harowali całe życie, gotówkę, żarcie, opał ,opłacone mieszkanie i sprzątać nawet przyjeżdżają ,  a te 500 to zostanie im dołożone jeszcze , żyć nie umierać , tylko czasem dorobić dzieciaka ,żeby średnia nie spadła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Przeżyliśmy potop szwedzki,rozbiory, wojny światowe, okupację, komunę. Przeżyjemy i unię europejską!

 

Ja wolałbym żeby było ,,normalnie'' a nie eksperymenty na mnie będą robić...


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Pracowałem kiedyś przy odnowie zabytków .Dokładnie Koszewo/Koszewko/ koło Stargardu Szczecińskiego jak również Kulice koło Nowogardu .Naoglądałem się tam mnóstwa patologi która była zatrudniona przy wyburzaniu i odgruzowywaniu .Po wzięciu wypłaty obowiązkowo kierowali kroki do jedynego małego sklepu w Koszewku by kupić wino patykiem pisane .Tak robili przez parę dni a potem po zaliczki do majstra .Kradli wszystko co w ręce wpadło z pól a na moje pytanie dlaczego to robią odpowiadali że to niczyje .Tak było pewnie i za komuny bo przecież patologia nie powstała z dnia na dzień .To oni sami doprowadzili do ruiny swoje zakłady pracy a teraz są wiernymi wyborcami PIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie po tym co rozmawiałem z ludźmi przynajmniej u mnie na wsi to wieś,mohery i kibole tworzą grono wyborców PIS .Tacy jak np ja to są wyjątki w moich stronach że nie popierają PIS .Oczywiści w naszych obiektywnych mediach publicznych teraz nie wspomina się o tym że Polsce grozi faktycznie wykluczenie z podejmowania jakich kol wiek decyzji w obrębie UE .Innymi słowy nie będziemy mieli prawa głosu czy sprzeciwu w żadnej kwestii jeśli to wejdzie w życie .Nie trzeba być super inteligentnym by wiedzieć co to oznacza i do czego to może doprowadzić .Tak że gratulacje dla prezydenta/premiera/Kaczyńskiego i wyborców tej partii.O obietnicach 500 zł i innych mogą zapomnieć

Na jakim kanale ?

A za kogo Ty się uważasz? Bo z tego co piszesz wynika, iż zwykły pajac z Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek42    23

No dobrze, jak już kogoś od pajaców się nazywa to trzeba to z argumentować jakoś, na szczęście jeszcze jakaś wolność słowa nam została , może już nie długo ale jeszcze jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj