nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

miszka16    86

Czy finansowanie przez Sorosa niszczenia całej Europy, Sponsorowanie majdanów(ostatnio spora suma przeznaczona na Polskę) i innych kolorowych rewolucji,promocja zboczeń, rozwalanie społeczeństwa próby wywołania konfliktu światowego to są moje urojenia?Czemu nie rozmawiasz ze mną merytorycznie a tylko za wszelką cenę starasz się mnie ośmieszyć?Nie liczę nawet że odpowiesz na te pytania bo ty masz jeden cel udowodnić że jestem chorym z nienawiści pisiorem ,rydzykowym i czym tam jeszcze.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewers66110    10

Prawdziwych komunistów to i niewielu było u ruskich .Jak by nie patrzeć określali się jako komuniści więc tak ich będę nazywał .Nie zmienia to faktu że niezadowoleni kolesie z PZPR rządzili solidarnością a Lechu to był dla nich tylko popychadłem i ewentualnym chłopcem do bicia gdyby poszło coś nie tak .Tak to wygląda z perspektywy czasu

Przecież Wałęsą sterował Kościół i Rydzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2031

Pierwszy raz wszedłem w ten temat i jestem załamany Ludzie czym wy sie zajmujecie 143 strony żenujących /z wyjątkami/ postów. Może lepiej zajmijcie się swoimi gospodarstwami a nie "polityka " 

ŻENADA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Ja juz przestałem tu i w paru innych tematach

 

podejzewam ze i tu zawitali płatni hejterzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

No cóż trzeba w tym wszystkim umieć oddzielić ziarno od plew .Niestety w dzisiejszym wytresowanym społeczeństwie coraz trudniej o tą umiejętność.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Jutro nowi prezesi w mediach    zobaczymy kto bedzie prezesem TVP  napewno ktos apolityczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Tak apolityczny i notoryczny kłamca co za nic ma gdzie parkuje i co mówi  bo przecież on policji nie będzie słuchał.O polskim i między innymi pisowskim elektoracie mówi że ,,ciemny lud to kupi" Przedstawiam szuję Kurskiego :D Takie jutro będą niusy :D

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja dziś otrzymałam taką oto wiadomość na pocztę, spośród kilkudziesięciu śmieciowych nęcących ogłoszeń, ankiet tą otworzyłam. Żartobliwie uznałabym to za  łapówkę  B)

"Temat: 1286,16 zł zaTwoją opinię polityczną

Witam,
Data rejestracji Twojego adresu e-mail:......
została potwierdzona: 2014.....

Z radością informujemy, że wartość aktualnej ankiety 
przypisanej do Twojego profilu to: 5.000,00zł.

Aby potwierdzić szansę na przelew powyższej kwoty
Musisz odpowiedzieć na pytanie ankietowe:
Czy popierasz nową PANIĄ PREMIER I NOWY RZĄD?

TAK              NIE
Pozdrawiamy,
Zespół Akcji Zwrot Wydatków"

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Jak się nie posuną?
rzecznik Macierewicza pomoc z apteki w łomiankach
szef tej apteki w radzie nadzorczej koncernu zbrojeniowego
brat Waszczykowskiego , szefem skarbowego

brat Suskiego straż pożarna
syn Kurtyki 25 lat, Agencja Mienia Wojskowego
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Ja dziś otrzymałam taką oto wiadomość na pocztę, spośród kilkudziesięciu śmieciowych nęcących ogłoszeń, ankiet tą otworzyłam. Żartobliwie uznałabym to za  łapówkę  B)

"Temat: 1286,16 zł zaTwoją opinię polityczną

Witam,

Data rejestracji Twojego adresu e-mail:......

została potwierdzona: 2014.....

 

Z radością informujemy, że wartość aktualnej ankiety 

przypisanej do Twojego profilu to: 5.000,00zł.

 

Aby potwierdzić szansę na przelew powyższej kwoty

Musisz odpowiedzieć na pytanie ankietowe:

Czy popierasz nową PANIĄ PREMIER I NOWY RZĄD?

TAK              NIE

Pozdrawiamy,

Zespół Akcji Zwrot Wydatków"

A pytali cię o dane osobowe w tej ankiecie?


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Czy finansowanie przez Sorosa niszczenia całej Europy, Sponsorowanie majdanów(ostatnio spora suma przeznaczona na Polskę) i innych kolorowych rewolucji,promocja zboczeń, rozwalanie społeczeństwa próby wywołania konfliktu światowego to są moje urojenia?Czemu nie rozmawiasz ze mną merytorycznie a tylko za wszelką cenę starasz się mnie ośmieszyć?Nie liczę nawet że odpowiesz na te pytania bo ty masz jeden cel udowodnić że jestem chorym z nienawiści pisiorem ,rydzykowym i czym tam jeszcze.

Przeczytaj to https://pl.wikipedia.org/wiki/George_Soros A teraz napisz mi czy nie prawdę napisałem że za cytuję twoje słowa  ,,pewne siły przyśpieszyły budowę "nowego wspaniałego świata"NWO."  Wcześnie napisałem Ci że i tak żyda kryjesz za tym wpisem .Jak widać nie myliłem się :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

"oddaj Bogu co boskie, a cesarzowi co cesarskie.  W zasadzie akko, widzę że i ty wszędzie widzisz żydów. Stosując wybieg i nazywając ich komunistami próbujesz wybielić nację żydowską , a kiedy ktoś staje się w tej kwestii bardziej przeciw żydom  , to uderzasz w sprawy wiary.  Zapewniam cię że Bóg i Jezus nie nakazywali mordować, zabijać, oszukiwać i okradać. To chorzy na umyśle żydzi , czyli ludzie tak sobie wiarę podporządkowali. Bóg z nieba nie wysłał SMS-a z zawołaniem "teraz zabij czy teraz wykorzystaj słabszego.

Cieszy mnie ,że na wymienianej przez ciebie liście są komuniści którzy wyłącznie żydami, czyli przynajmniej w tej części się nie różnimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Czy finansowanie przez Sorosa niszczenia całej Europy, Sponsorowanie majdanów(ostatnio spora suma przeznaczona na Polskę) i innych kolorowych rewolucji,promocja zboczeń, rozwalanie społeczeństwa próby wywołania konfliktu światowego to są moje urojenia?Czemu nie rozmawiasz ze mną merytorycznie a tylko za wszelką cenę starasz się mnie ośmieszyć?Nie liczę nawet że odpowiesz na te pytania bo ty masz jeden cel udowodnić że jestem chorym z nienawiści pisiorem ,rydzykowym i czym tam jeszcze.

Akurat Majdan i całe te zamieszanie na Ukrainie to dzieło Putina. Dobrze że zajął się Turcją bo znowu byłoby głośno. W każdym razie Putin może się cieszyć że Europa jest tak słaba. Jedyne o co może się martwic to niska cena ropy i dlatego tak dąży do zniszczenia Kalifatu.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Jak by to było dzieło Putina to na Wierchownej Radzie powiewały by dzisiaj flagi rosyjskie a majdaniarze ia cała reszta banderowców latała by dzisiaj z karabinami po Przemyślu, a tak nie jest.Noworosja ma nawet pretensje do Putina że się nie angażuje.Żeby dowiedzieć się coś więcej na ten temat polecam stronę Dawida Hudźca http://tragediadonbasu.pl/ O cenę ropy też się nie martwi bo jakoś dziwnie przynosi to odwrotny skutek.Zmartwiony to morze być Obama bo mu kraje BRIKS-u dolara z obiegu wymiatają.

Edytowano przez miszka16

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1113

Kurskiego wsadzili na prezesa TVP, ciekawe kiedy przyjmą z powrotem Hofmana i gdzie go posadzą, może zostanie szefem Polskiego Radia ;)


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Już to wczoraj pisałem że Kurski będzie bo ciemny lud to kupił jak sam mawiał .PIS umieszcza wszędzie kolesi .Tylko patrzeć kiedy Hofman i reszta ferajny siądzie na stołkach .Teraz niektórzy to się obudzili dopiero z głową w kibelku  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

I widział Pan że to było dobre, i podobało się Panu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1113

Już to wczoraj pisałem że Kurski będzie bo ciemny lud to kupił jak sam mawiał .PIS umieszcza wszędzie kolesi .Tylko patrzeć kiedy Hofman i reszta ferajny siądzie na stołkach .Teraz niektórzy to się obudzili dopiero z głową w kibelku  ;)

Narazie jest ręka w nocniku, głowa w kiblu dopiero będzie :) Swoją drogą to dotychczas żadna partyjka po wygranej nie obsadzała stołków w takim tempie i tak bezczelnie jak pis.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A pytali cię o dane osobowe w tej ankiecie?

kożystałas z niepodam pl

Toteż takie podejrzane rzeczy od razu w koszu lądują. Nie brnę.

Człowiek korzysta z różnych rzeczy, ???? i  czasem nie ma wyboru i akceptuje wymagane warunki....i w ten sposób adres ląduje w jakiejś bazie..

Jeśli ktoś zainteresował się wyrażeniem opinii politycznej odpłatnie, to proszę wygrzebałam z kosza nadawcę: opinia_polityczna@zwrot-wydatkow.pl ;)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 

teraz będzie TVP dla ,, ciemnego ludu ,,

na szczęście coraz go mniej  :D

 

 

 

  

104f30ebdf3b5ed82fdf709302e4c61a.jpeg

 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No w Niemcowni macie przykład jak funkcjonują <Wolne media>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

nasz KOD musi teraz jechać do niemiec bo tam coś nie tak z wolnymi mediami LIS z PETRU na czele

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj