Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11412 odpowiedzi na ten temat

#2201 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 11 grudzień 2015 - 21:16

nikogo nie muszę udawać

jestem rolnikiem i nikogo nie słucham i powodzi mi się całkiem dobrze :D  

a co tam u ciebie w biznesie ? dziury w kieszeniach ? od szukania drobnych ? 

Edytowany przez marko-kolo, 11 grudzień 2015 - 21:17.

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 22:48
  •  

#2202 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 grudzień 2015 - 21:17

gratuluje  :D

#2203 Share Robertkujawy

Robertkujawy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 646 postów

Napisany 11 grudzień 2015 - 21:38

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Panowie wy kase robicie a babcie z pis będą wami rządzić Babci dowodów nie zabraliście i teraz rządza Wczoraj i pod trybunałem Ja tam młodych nie widziałem Mój teść brał rete struktualną głosował ma tuska Jak się skączyła na pis bo tak nie może być .Ja już do dziada nie jeżdze bo robią skok na kase bo mało . Jeszcze troche to żeby pociupciać będe proboszcza pytał .

#2204 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 11 grudzień 2015 - 21:41

a co planujesz proboszcza posuwać ?  :D

takie czasy naszły , teraz  '' krzyżowce'' górą  :D

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#2205 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 11 grudzień 2015 - 21:56

W ostatnich wyborach głosowanie było przeciw bieżącemu stanowi rzeczy a nie za konkretnymi rozwiazaniami  Zaraz się okaże że było słabo a będzie nie lepiej i do tego jeszcze głupio i śmieszno..

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#2206 Share Robertkujawy

Robertkujawy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 646 postów

Napisany 11 grudzień 2015 - 22:13

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Proboszcza bym odchudził lecz chodzi o fakt Jak poszłem do sklepu na piwo po wyborach to ilu to na pis nie głosowało Zwycięscy ! Aż głupio było nie głosować na nich. Teraz nie ma takich co by na nich głosowali cisza Tak jak z komuną Wszyscy ją obalili Teraz nie na takiego co walczył Oto polska Babcie grandzą a my na to tyramy

#2207 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 11 grudzień 2015 - 23:48

Robertkujawy  jak słyszę takich pętaków jak Ty to mam jedno pytanie - gdzie ty byłeś jak te babcie tyrały? pewnie z jajka na jajko skakałeś. d*pę wytarły, papu w dziób wsadziły, odchowały, a Ty w podziękowaniu plujesz jadem, może lepiej byłoby  za cycek podziękować.

Właściwie to o co wy się żrecie? co zmieniło się w waszym otoczeniu? bo w moim akurat ''nic''  oprócz krzykliwych wiadomości z pierwszych stron typu ''koniec demokracji'' ''zamach stanu'' ''przewrót'' ''rewolucja'' ''dyktatura'' i kto najbardziej drze japy? otóż ci którzy odrywani są od koryta czyli Zoll, Żakowski, Lis, Siemoniak, Kopacz i wielu innych bliżej lub dalej ale powiązanych z PO. Doszło do tego że Lis, Schetyna i Petru nawołują do Majdanu w obronie TK - i co pójdziecie się bić w imię upolitycznionej bandy, w imię interesów wyżej wymienionych? bo chyba nie jesteście tak naiwni by wierzyć że to będzie obrona waszych interesów.

Dość cenie bieżąca sytuacja opisana jest w tym linku http://wiadomosci.wp...1619f&_ticrsn=3

#2208 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 12 grudzień 2015 - 00:38

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Radio z ryjem z Torunia to dawno powinno być zamknięte a Rydzyk w pace z artykułu 256 który stanowi ,,§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2." Tak samo na tej podstawie PIS powinien zostać rozwiązany a pokurcz zbawiciel siedzieć w pace za np wypowiedź o opcji niemieckiej Ślązaków i o tym że Ci co nie głosują na PIS to nie Polacy .Zresztą nic straconego bo po następnych wyborach powinni trafić pod sąd rządzący teraz razem z Dudą z artykułu 127 KK i 128 KK który mówią

Art. 127. Zamach stanu
§ 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.
§ 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.
Art. 128. Zamach na organ konstytucyjny RP
§ 1. Kto, w celu usunięcia przemocą konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 3. Kto przemocą lub groźbą bezprawną wywiera wpływ na czynności urzędowe konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej,
podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

#2209 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 12 grudzień 2015 - 06:59

Proboszcza bym odchudził lecz chodzi o fakt Jak poszłem do sklepu na piwo po wyborach to ilu to na pis nie głosowało Zwycięscy ! Aż głupio było nie głosować na nich. Teraz nie ma takich co by na nich głosowali cisza Tak jak z komuną Wszyscy ją obalili Teraz nie na takiego co walczył Oto polska Babcie grandzą a my na to tyramy

heh dokładnie, u mnie teraz też ze świecą w ręku szukać tych co głosowali na Pis jakoś się wszysycy pochowali. Tym starym mocherowym dewotom już nie pomoże nic, trzeba tylko czekać aż to wymrze to wtedy może się coś zmieni. Wczoraj rydzyk się zdenerwował,że jak Pis chciał wygrać wybory to pisowcy stali pod jego drzwiami (byli tu tacy naiwniacy, którzy twierdzili, że kościół był apolityczny :lol:). A gdzieś na salony nie wzieli TV trwam i się ojciec dyrektor obraził ale w każdej rodzinie są kłótnie da ojciec Dudzie klapsa i będzie po sprawie :D.

#2210 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 12 grudzień 2015 - 07:14

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Chrzanic to wszystko, wczoraj urwalem plug obrotowy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2211 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 12 grudzień 2015 - 08:06

akko te artykuły dotyczą PO

#2212 Share Kas

Kas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 12 grudzień 2015 - 08:36

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Tak właśnie; to po je..W czerwcu złamali prawo!

#2213 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 12 grudzień 2015 - 09:05

Umiesz czytać? Czy masz problem ze zrozumieniem? Inteligencika zgrywasz a prostego zdania nie rozumiesz...

Pisałem wielokrotnie że nic nie wiadomo, bo raport Millera nie jest wiarygodny. Skąd mam konkrety pisać? Jak to co powinno być najbardziej konkretne jest niewiarygodne? Zarówno ty jak i ja wiemy tyle samo: że nic konkretnego nie wiemy w sprawie tragedii w Smoleńsku. Tyle w temacie, tak zacząłem ten wątek i tak go kończę. Ty zaś jeśli chcesz wierzyć osobom które nie raz okłamały swój naród, które nie raz mówili inaczej niż robili to wierz. Mi nic do tego.

No tak jak nie umiem czytać tego co ty tu wymyślasz. Nie jednego już na tym forum wyprostowałem co to za alfe i omege się uważał. Repertuar ci się wyczerpał i w kozi róg się zagnałes lub ja cię zagnałem jak wolisz. To się wycofujesz. Teraz piszesz, że nic nie wiesz. I skąd masz konkrety pisać.

Wyszło mi wystarczająco dużo: ten raport kupy się nie trzyma. A jak było? Tego ani ja ani ty nie wiemy. Wierz w co chcesz.

Ale jeszcze dzień wcześniej pisałeś, że porównujesz czy tam analizujesz fakty. To cię zapytałęm co konkretnie ustaliłeś w sprawie Smoleńska. Na to ty napisałeś to co wyżej zacytowałęm, że dużo ci wyszło. Wiedziałem już wtedy, że się zakiwasz i tylko czekałem. Czyli jak jest dużo ustaliłeś, czy nic nie wiesz?

Tak jak ty działają Macierewicz i spółka. NIby dużo wiedzą ale nic konkretnego nie powiedzą. Bo jak ktos konkretnie spyta to oni nie wiedzą. Mnożą tylko teorie spiskowe i mamią tym głupich ludzi. Podsumowując chwaliłeś się tu rozszerzoną fizyką, pisałeś, że analizujesz fakty, że ci dużo wyszło. A na końcu piszesz, że nic nie wiesz. Typowy schemat działań Macierewicza i PiSu w sprawie Smoleńska. Nie masz też racji pisząc, że obaj ni konkretnego w sprawie Smoleńska nie wiemy. Bo wszystkie istotne zagadnienia zostały wyjaśnione. Są jakieś pomyłki i nie dociągnięciaq. Ale to nie zmienia faktu, że wiadomo co i dlaczego tam się stało. Tylko ty nie chcesz przyjąć tego do wiadomości bo tak ci twoi idole polityczni każą. I wypisujesz bzdury po forach przecząc sam sobie.

To nie chodzi o trybunał bo on do niczego nie jest potrzebny tylko o przejęcie władzy przez Liberałów czas zmienić Konstytucję bo ta z przed 18 lat nic zwykłym Polakom nie gwarantuje

Co chcesz, aby ci nowa konstytucja zagwarantowała? Piszesz tak bo PiS tak mói? Liberałowie źli? A może lepszy ploletarjacki rząd PiSu? Rozumiem, że nowa konstytucja zwykłemu Polakowi ma dać socjalizm z mnustwwem darów na które nie trzeba pracować.

Co do osób starszych. jedni tyrali inni się obijali. Jak to wżyciu. Wielu młodych dzisiaj pracuje ciężej niż te babcie kiedyś. Mój dziadek w 2003 roku był przeciwnikiem wejścia do UE. Ale powiedział, że jest stary i nie ma zamiaru głosować przeciw. Niech młodzi głosują jak chcą. Bo to oni będą żyć w tej UE. Tak samo powinno być i tutaj. Wnuczki bawić a nie politykę robić.

Wszystko natomiast przerasta zachownie dziadków i babć s tosunku do dziennikarza TVP. Osoby trzymająca krzyż w rękach popychały innego człowieka, wyzywały. I to dlatego, że przyszedł, aby zdać realcję nikogo nie zaczepiając i z nikim nie dyskutując.

PS po co tym starszym darmowe leki? Jak popatrzysz na wiece PiSu to mochery zdrowe i waleczne jak lwy. Nic nie łupie nic nie ciupie.

Edytowany przez hubertuss, 12 grudzień 2015 - 09:13.

#2214 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów

Napisany 12 grudzień 2015 - 09:19

Ta "afera" Trybunałowa pokazuje tylko jak słabe jest nasze prawo i konstytucja. Co to za prawo które każdy może interpretować jak mu pasuje. Co to za konstytucja nad interpretacja której musi czuwać 15 mędrców. Gdyby TK był faktycznie niezależny to nie było by takiej walki o niego ,,czyli nie ważne jakie są zapisy w konstytucji  tylko ważne kto je interpretuje.

Jakoś afera taśmowa przeszła bez większego echa mimo że było dużo więcej demonstracji , no ale czego telewizja nie pokazuje tego nie ma.

#2215 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 12 grudzień 2015 - 10:33

Radio z ryjem z Torunia to dawno powinno być zamknięte a Rydzyk w pace z artykułu 256 który stanowi ,,§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2." Tak samo na tej podstawie PIS powinien zostać rozwiązany a pokurcz zbawiciel siedzieć w pace za np wypowiedź o opcji niemieckiej Ślązaków i o tym że Ci co nie głosują na PIS to nie Polacy .Zresztą nic straconego bo po następnych wyborach powinni trafić pod sąd rządzący teraz razem z Dudą z artykułu 127 KK i 128 KK który mówią

Art. 127. Zamach stanu
§ 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.
Art. 128. Zamach na organ konstytucyjny RP
§ 1. Kto, w celu usunięcia przemocą konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 3. Kto przemocą lub groźbą bezprawną wywiera wpływ na czynności urzędowe konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej,
podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Gdzie takie buraki jak Ty wyrosły co wybory poszły n ie po Twojej myśli koledzy od butelki nie weszli iżal d*pę ściska tak większość wybrała i musisz się ztym pogodzić jak nie pasuje możesz za granicę wyjechać

#2216 Share ereksio

ereksio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Zainteresowania:wyłącznie ładne kobiety

Napisany 12 grudzień 2015 - 10:41

akko, właśnie posadziłeś rumuna za nawoływanie do wyjścia na ulicę przeciw demokratycznie wybranym rządom. Posadziłeś całą POsraną i jej żydowskich mocodawców. Zgodnie z tym co pisał Binek. Nie musisz słuchać Rydzyka, ja tak robię ,  nie musisz chodzić do kościoła, w ogóle nic nie musisz . Gwarantuje ci to konstytucja i demokracja której nie dostrzegasz.

Żydowscy ochroniarze na ulicach Polski to prowokacja czy świadome wprowadzania obcych zwyczajów za przyzwoleniem zdrajców z PO, PIS i wielu innych (vide nocne głosowanie w sprawie odszkodowań za przedsiębiorstwo holokaust). 

#2217 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 12 grudzień 2015 - 10:42

Panowie wy kase robicie a babcie z pis będą wami rządzić Babci dowodów nie zabraliście i teraz rządza Wczoraj i pod trybunałem Ja tam młodych nie widziałem Mój teść brał rete struktualną głosował ma tuska Jak się skączyła na pis bo tak nie może być .Ja już do dziada nie jeżdze bo robią skok na kase bo mało . Jeszcze troche to żeby pociupciać będe proboszcza pytał .

Proboszcza nie musisz do Brukseli będziesz prośbę pisał o pozwolenie na rozpoczęcie żniw bo do tego to wszystko dąży co byś chciał teściem kierować jak ma głosować ? Najwięcej nażekają Ci co z Uni kasy się nachapali  i wszystko im się należy teraz ziemie najlepiej małym dekretem zabrać i im dać bo oni jak stoją w miejscu to się nie rozwijają

#2218 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 12 grudzień 2015 - 10:42

Państwo jest słabe bo gamonie robią politykę. Weźmy np. opodatkowanie odpraw prezesów spółek skarbu państwa. Ponad ustalony limit będzie 70% podatku   - jak to jest wogóle możliwe że w spółkach kontrolowanych przez skarb państwa dochodzi do takich wypłat ? Przecież państwo przyznaje się w ten sposób że nie ma kontroli nad spółkami które powinno kontrolować.

Darmowe leki dla seniorów -  starsze dziadki będą dealować młodszym lub nawet swoim dzieciom konieczne specyfiki. Kolejne pole do olbrzymich nadużyć a bogami będą w tej sytuacji wypisujący recepty.

500 na dziecko - pytam się po co płacić ludziom w wieku "poprodukcyjnym" (40 lat +) aż ich dzieci skończą 18 lat. Przecież ilość urodzeń nie wzrośnie więc cel nie zostanie osiągniety co oznacza pieniądze w błoto.

A na koniec -  zaprzestanie finansowania invitro, co przy głoszonej potrzebie poprawy demografii jest dla mnie sprzeczne logicznie. 

Mamy najczystszy socjalizm  - zaraz stworzy problemy z którymi potem będzie walczył. 

Państwo zarządzane przez niewydolnych intelektualnie nigdy nie będzie silne 

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#2219 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 12 grudzień 2015 - 11:07

A komu te 500zł dać może na tworzenie nowych miejsc pracy? Myślisz że lekarz dziadkowi przepisze leki na ząbkowanie? Ludzie myślcie trochę a nie takie bajki piszecie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2220 Share konrad82

konrad82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 969 postów

Napisany 12 grudzień 2015 - 11:25

Ale viagre przepisze dziadkowi a póżniej wnuczek sprzeda.... :)