Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11796 odpowiedzi na ten temat

#2161 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 11 grudzień 2015 - 12:21

To nie chodzi o trybunał bo on do niczego nie jest potrzebny tylko o przejęcie władzy przez Liberałów czas zmienić Konstytucję bo ta z przed 18 lat nic zwykłym Polakom nie gwarantuje

Aaa czyli według ciebie krajem powinna rządzić nie wykształcona ciemnota i nieudacznicy, którzy nawet sami sobą nie potrafią zarządzać tylko stękają żeby zabrać liberałom i rozdać komu tam potrzeba? Tak właśnie za władzę wzięli się bolszewicy i komuniści jak się to skończyło chyba wiesz czy przypomnieć?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 02:28
  •  

#2162 Share tomektroszynski

tomektroszynski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 11 grudzień 2015 - 12:28

Czy naprawdę nikt z Was nie dostrzega, jak media kreują w Polsce rzeczywistość? Co wyprawia antypolski TVN, TVP, Gazeta Wyborcza? Takiej nagonki na nowy Rząd można było się spodziewać. Dlaczego wolicie, gdy jest niby wszystko ładnie pięknie, a w białych rękawiczkach rozprzedaje się resztę majątku? Dlaczego wówczas reżimowe stacje nie panikowały jak teraz? Bo to jeden wielki układ, który ma teraz SRACZKĘ, że nastąpił koniec. Zgoda za wszelką cenę? Co mi daje zgoda, gdy po cichu wszystko idzie w obce ręce? Tu trzeba walnąć ręką w stół, bo oprócz Biedronek niedługo w PL nie będzie nic. Bije Was ktoś, ABW wpada po nocy? Do cholery, nie dajcie się zwariować głupim Lisom, Żakowskim, Pochanke, Kraśkom i ich mocodawcom!!! 

Edytowany przez tomektroszynski, 11 grudzień 2015 - 12:29.

#2163 Share marti1980

marti1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Zainteresowania:Robota za półdarmo

Napisany 11 grudzień 2015 - 12:37

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Jak tak czytam ten temat to tylko jedno chcę powiedzieć.Wróć komuno bo naród kona.W tym kraju potrzeba Hitlera Stalina albo przynajmniej Putina.Ludzie kogo z was tak naprawdę na godzien obchodzi ten cały Smoleńsk komu to potrzebne

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#2164 Share rolnik90_01

rolnik90_01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 11 grudzień 2015 - 12:46

Jakiej nagonki? Duda podpisuje co mu podsuną. Kaczyński nie mając żadnego stanowiska wygłasza za niego decyzje na wiecach. Co i gdzie będzie stało? To jest nagonka? Ja o tym wiem nie oglądając TVN, TVP ani nie czytając GW. Każdy człowiek myślący wie że ani prezydent ani premier to nie są osoby samodzielne. Marionetki mają wiedzę o każdym organie państwa, i dostęp do tajnych informacji. Narzekasz na nagonkę w TVN. Jak CI się nie podoba to przełącz na rządowe stacje.RM, TRWAM, Gazetę (anty)Polską, telewizje Republika. Dostaniesz tam pewnie same rzetelne i wiarygodne informacje i będziesz szczęśliwy jak to teraz Polska stanie się krajem mlekiem i miodem płynącym. Co zaś do tego osławionego już wyprzedawania majątku narodowego to powiem że każdy wie jak wyglądało zarządzanie w takich spółkach. Czym mniej państwo kładzie na nie łapy tym lepiej.  

#2165 Share tomektroszynski

tomektroszynski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 11 grudzień 2015 - 12:47

Zapytam tak. Masz kolego kogoś na cmentarzu? Jeśli masz, to po co tam chodzisz? Odwiedzasz grób, bo leży tam Twój bliski, chcesz w ten sposób uczcić Jego pamięć. Tylko idiota lub dyletant powie, że śledztwo smoleńskie zostało przeprowadzone rzetelnie.Tfuuuu, co ja pieprzę, przecież tu żadnego śledztwa nie było, Śp. gen. Petelicki ujawnił sms-a ze wskazówkami dla posłów PO, co mają mówić nt. Smoleńska... I niby popełnił samobójstwo... Proszę się nie dziwić, że Rodziny ofiar są rozgoryczone. Przecież sprawę zamieciono pod dywan. 

#2166 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 11 grudzień 2015 - 13:00

Czy naprawdę nikt z Was nie dostrzega, jak media kreują w Polsce rzeczywistość? Co wyprawia antypolski TVN, TVP, Gazeta Wyborcza? Takiej nagonki na nowy Rząd można było się spodziewać. Dlaczego wolicie, gdy jest niby wszystko ładnie pięknie, a w białych rękawiczkach rozprzedaje się resztę majątku? Dlaczego wówczas reżimowe stacje nie panikowały jak teraz? 

Gdyby PIS prywatyzował to jeszcze coś bym popierał. Wszystkie firmy państwowe powinny zostać sprywatyzowane. Znasz państwową firmę które dobrze prosperuje? Firmy państwowe służą tylko do wsadzania swoich kolesi na fotele prezesów żeby się wzbogacili na pokolenia. Firmy państwowe to jedne wielkie złodziejstwo. Majątek narodowy powinien być w rękach Polaków, nie państwa. Państwo to rodzaj mafii która codziennie zdziera z obywateli haracz, teraz te haracze mają być jeszcze większe, wcześniej nakradło PO, teraz nakradnie PIS.

Wielkie żale na PIS ale w sumie ja się tego spodziewałem. W obecnym sejmie największy zawód to Kukiz, myślałem że przynajmniej będzie krzyczał a tymczasem grzecznie popiera PIS.

Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#2167 Share tomektroszynski

tomektroszynski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 11 grudzień 2015 - 13:12

Pisząc o wyprzedaży, miałem na myśli sprzedaż ziemi przez ANR. Zbyt dużo było przypadków, że podjeżdża Wiesiu na rowerze z reklamówką i wykłada na stół wadium, nikogo nie interesuje, skąd wziął taką kasę, skoro na swoim gospodarstwie ledwie zipie. Oczywiście, nikomu nie powinno zaglądać się do kieszeni, mamy wolność, ale przy tego typu transakcjach powinno się dmuchać na zimne. Czy nikt nie widzi, że w małych miastach pomiędzy 6 marketami na osiedlu nie ma żadnego sklepiku prywatnego? Tu nie chodzi o to, że za nimi tęsknię, ale pokazuje to problem. Dla małych nie ma m-ca, rządzi zachodni kapitał, a profesorkowie i dziennikarzyny martwią się, że nowy podatek uderzy w konsumentów. Ale gdy wpieprzali kolejną daninę małym sklepikarzom, to nikt nie odezwał się słowem. Tego typu pomysły trzeba popierać, a nie pieprzyć jak bankowiec Petru. On się wyżywi, nie martwcie się. Gorzej z resztą. Wczoraj ktoś mądrze powiedział. Banki i markety to tłuste koty, nic się im nie stanie, gdy zyskami podzielą się z budżetem. I nie bójcie się-z PL nie uciekną, dojnej krowy się nie sprzedaje.

#2168 Share rolnik90_01

rolnik90_01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 11 grudzień 2015 - 13:15

Jeśli ktoś twierdzi że państwowe jest lepsze to nich przejedzie się po wsiach gdzie po wojnie powstały PGR-y, a potem po wsiach gdzie ziemie dano chłopom na własność. Nie powiem że wszędzie(bo wszędzie nie byłem) ale w moich okolicach tam gdzie NIE było PGR-u poziom życia dorównał, a w niektórych  przewyższył poziom miejski. Zaś wsie popegeerowskie zatrzymały się tam gdzie stały,  i brakuje możliwości i chęci aby cokolwiek zmienić. Szczytem przedsiębiorczości jest handel substancjami odurzającymi niskiej jakości. Gdyby po wojnie nie powstał żaden PGR, a ziemie podzielono między rolników to obraz "prowincji" byłby dużo bardziej pozytywny.

Pisząc o wyprzedaży, miałem na myśli sprzedaż ziemi przez ANR. Zbyt dużo było przypadków, że podjeżdża Wiesiu na rowerze z reklamówką i wykłada na stół wadium, nikogo nie interesuje, skąd wziął taką kasę, skoro na swoim gospodarstwie ledwie zipie. Oczywiście, nikomu nie powinno zaglądać się do kieszeni, mamy wolność, ale przy tego typu transakcjach powinno się dmuchać na zimne. Czy nikt nie widzi, że w małych miastach pomiędzy 6 marketami na osiedlu nie ma żadnego sklepiku prywatnego? Tu nie chodzi o to, że za nimi tęsknię, ale pokazuje to problem. Dla małych nie ma m-ca, rządzi zachodni kapitał, a profesorkowie i dziennikarzyny martwią się, że nowy podatek uderzy w konsumentów. Ale gdy wpieprzali kolejną daninę małym sklepikarzom, to nikt nie odezwał się słowem. Tego typu pomysły trzeba popierać, a nie pieprzyć jak bankowiec Petru. On się wyżywi, nie martwcie się. Gorzej z resztą. Wczoraj ktoś mądrze powiedział. Banki i markety to tłuste koty, nic się im nie stanie, gdy zyskami podzielą się z budżetem. I nie bójcie się-z PL nie uciekną, dojnej krowy się nie sprzedaje.

Problem jest w tym że państwo tą ziemie posiada. Gdyby jej nie posiadało, a należała ona od zawsze do polskiego rolnika to problemów takich by nie było.

#2169 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 11 grudzień 2015 - 13:19

A z ziemią to rozumiem, choć w sumie nie ma skutecznego mechanizmu który całkowicie zablokuje wykupywanie ziemi przez obcokrajowców. Tu też do powiedzenia ma głupota Polaków którzy w takich transakcjach są słupami.

Co do podatków od sklepów i banków to co jak co ale one z koryta sobie nie odejmą, lekko podniosą ceny i wyjdzie to samo jakby wprowadzili np większa akcyzę na paliwo. Państwo nigdy nie daje, państwo tylko zabiera i i dlatego ja nie chce żeby państwo coś mi dawało, ja bym chciał żeby państwo zabierało mniej, a jak narazie to słyszy się tylko o podwyżce podatków.

Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#2170 Share tomektroszynski

tomektroszynski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 11 grudzień 2015 - 13:20

Nie odkryłeś Ameryki, pewnie, że miała być od dawna w rękach rolników, ale to tylko mrzonki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2171 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 11 grudzień 2015 - 13:26

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Kukiz to się zeszmacił i zniknie z polityki tak samo jak oszołom z Biłgoraja Palikot .Dużo ludzi w UK głosowało na niego a teraz są totalnie wkurzeni że brata się z PIS .Ja np jestem zwolennikiem tego by zabrać prawo głosu polakom za granicą w ambasadach .Jeśli chcą głosować to niech pofatygują się do polski i aktualnego miejsca zameldowania .Wtedy skończy się patologia że jakaś stara baba która wyjechała np do USA 40 lat temu i nie pojawia się w Polsce głosuje i miesza się w sprawy polaków . Kolejną patologią jaka się z tym wiąże to możliwość wpływania na wybór rządzących przez inne rządy .Wyobraźcie sobie co by było gdyby np w Rosji mieszkało 5 milionów
ludzi którzy mają polskie paszporty i prawo głosu .Przecież jeśli mieszkają od pokoleń to mają domy i inne własności w tych krajach i rząd danego kraju gdzie mieszkają może na tej podstawie wywierać na nich naciski by wybrali opcję polityczną w Polsce jaka temu rządowi bardziej pasuje .

#2172 Share rolnik90_01

rolnik90_01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 11 grudzień 2015 - 13:39

Co do słupów, to nie są oni wynikiem działania rządu. Znaczy rząd wcale nie chce aby ziemia tak była sprzedawana. Podstawianie figuranta to w ogóle jest karane. Problem jest brak wykrywalności i dziurawego prawa. Oraz ignorancja i niekompetencja urzędników. Jest całą gama czynników sprzyjających powstawaniu takiego procederu. Opcja polityczna jest na ostatnim miejscu. Niestety zmarnowaliśmy dużo szans wiele lat temu, a teraz możemy tylko zmniejszać skalę problemu.

Edytowany przez rolnik90_01, 11 grudzień 2015 - 13:40.

#2173 Share fokusfokus

fokusfokus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 11 grudzień 2015 - 15:27

Teraz zobaczymy, czy słusznie wybraliśmy 

#2174 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 11 grudzień 2015 - 15:37

Jako idiota i ignorant będę twierdził że śledztwo zostało przeprowadzone rzetelnie, na tyle ile pozwoliła strona rosyjska, doświadczenie naszych śledczych w tego typu sprawach oraz wrzaski i krzyki.

Widzę że kolega ma wiadomości na temat gen. Petelickiego i okoliczności jego śmierci, proszę z tym szybko do prokuratury.
Niedawno rozmawiałem z dyrektorem jednego dużych marketów i odpowiedział mi krótko- "damy radę", dostawcy już są poinformowani.

#2175 Share wojtekd

wojtekd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 11 grudzień 2015 - 15:45

Demokracja-w-Polsce-Trybunal-Konstytucyj

OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY

#2176 Share tomektroszynski

tomektroszynski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 11 grudzień 2015 - 16:21

Jako idiota i ignorant będę twierdził że śledztwo zostało przeprowadzone rzetelnie, na tyle ile pozwoliła strona rosyjska, doświadczenie naszych śledczych w tego typu sprawach oraz wrzaski i krzyki.

Widzę że kolega ma wiadomości na temat gen. Petelickiego i okoliczności jego śmierci, proszę z tym szybko do prokuratury.
Niedawno rozmawiałem z dyrektorem jednego dużych marketów i odpowiedział mi krótko- "damy radę", dostawcy już są poinformowani.

Jeśli odpowiada Ci to, że ktoś sikając Ci na głowę, mówi, że to deszcz, to ok. Rozmawiać to Ty mogłeś co najwyżej z kierownikiem wiejskiego GS-u, bo chyba nie myślisz, że jakiś chłoptaś - Twój znajomy - realizuje zamówienia na swój supermarket w pojedynkę?:)

#2177 Share Robertkujawy

Robertkujawy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 646 postów

Napisany 11 grudzień 2015 - 16:32

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Co wy tu się kłucicie Już działają Dołorzyli do paliwa i jeszcze to. http://www.farmer.pl/technika-rolnicza/rolnicy-docisna-pedal-gazu,61445.html

#2178 Share konrad82

konrad82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 972 postów

Napisany 11 grudzień 2015 - 16:49

Taa.. rzetelnie .. tak jak i sekcje zwłok rzetelnie...

#2179 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 11 grudzień 2015 - 17:33

Widzisz Tomkutroszyński świat jest trochę szerszy niż Ci się wydaje. Ludzie znają się bo łączą ich wspólne interesy, bo sobie w życiu pomogli, bo razem nadstawiali gdzieś głowę.  Nie oznacza to jednak poufałości. Ludzie rozmawiają ze sobą, a jeżeli spotkają się tacy którzy nie narzekają, tylko próbują rozwiązać problem rozmowa się klei i jest pożyteczna dla wszystkich. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2180 Share ereksio

ereksio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Zainteresowania:wyłącznie ładne kobiety

Napisany 11 grudzień 2015 - 18:12

Już niedługo pomożemy wam spakować walizki. Albo hotel i grzanie gazem albo Izrael.