Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11413 odpowiedzi na ten temat

#2121 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 09 grudzień 2015 - 23:53

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Skończ te faszystowskie insynuacje bo może dojść do tego że ktoś Cię nada policji i podpadniesz głupio pod artykuł http://statystyka.po...ci-art-256.html Taka jest moja rada .Po co Ci kłopoty

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 03:06
  •  

#2122 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 10 grudzień 2015 - 00:22

profesorowie  współpracujący z nasa (profesor Wiesław Binienda został doradcą powołanej przez prezydenta Baracka Obamy Prezydenckiej Rady Ekspertów ds. Nauki i Techniki), naukowcy zajmujący się wytrzymałością materiałów to niby eksperci, szaleńcy od macierewicza, a arytmowicz i laseki i miler to niezależni uczeni z szanowanych uczelni - czy ty rozumiesz co piszesz??

arytmowicz  -astrofizyk, do badania katastrofy samolotu,

Wiesław Kazimierz Binienda (ur. 20 sierpnia 1956 w Kole[1]) – doktor inżynierii mechanicznej, wykładowca, profesor University of Akron[5], dziekan[a] Wydziału Inżynierii Cywilnej[b] (Department of Civil Engineering) w Kolegium Inżynierii (College of Engineering) University of Akron w Akron w stanie Ohio w Stanach Zjednoczonych (od 2003 roku).

Jest także redaktorem naczelnym kwartalnika naukowego „Journal of Aerospace Engineering” wydawanego przez American Society of Civil Engineers (ASCE)[6], współdyrektorem Gas and Turbine Research and Testing Laboratory w University of Akron (od 2003 roku). Jest autorem licznych publikacji naukowych[7] (w roku 2012: 79 publikacji, indeks h wynoszący 8[8]), specjalizuje się w inżynierii materiałowej, metodach obliczeniowych w fizyce ciała stałego i ich zastosowaniach w lotnictwie i astronautyce[9] (mechanika pękania materiałów złożonych, analiza elementów skończonych, analiza dynamiczna problemów udarowych, analiza zmęczeniowa, analiza związana z płynięciem materiałów[5]).

Jest laureatem wielu nagród, w tym przyznawanych przez NASA (m.in. NASA „Turning Goals Into Reality Award” w 2004 roku za udział w badaniach dotyczących poprawy bezpieczeństwa w konstrukcjach silników odrzutowych[10], w tym silnika GEnx[11]) i przez ASCE (m.in. „Outstanding Technical Contribution Award” w 2011 roku za wybitny wkład w badania inżynieryjne związane z astronautyką[12]). W 2008 roku American Polish Engineering Association (APEA) uznało go za jednego z najbardziej zasłużonych naukowców amerykańskich polskiego pochodzenia[13].

Grzegorz Szuladziński (ur. 1940[1]) – polski ekspert i autor książek oraz artykułów naukowych[2] z zakresu inżynierii pracujący w Australii[3]. Zajmuje się dynamiką konstrukcji, procesami rozpadu, odkształceń i wibracji w inżynierii lądowej, transporcie i technice wojskowej[4]. Jest specjalistą w dziedzinie skutków wybuchów[5] i działania materiałów wybuchowych[6]. W 1965 roku ukończył Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej, specjalizując się w inżynierii mechanicznej. Po studiach wyjechał do Stanów Zjednoczonych, gdzie w 1973 roku uzyskał stopień naukowy doktora w zakresie mechaniki struktur na University of Southern California. W okresie pracy w Stanach Zjednoczonych zajmował się m.in. problemami bezpieczeństwa elektrowni jądrowych[7] i był współautorem raportu na temat konstrukcji kadłubów sterowców przygotowanego dla Naval Air Development Center w Warminster w ramach projektów badawczych Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych[8].

Od 1981 roku mieszka i kontynuuje pracę inżynierską w Australii, kierując firmą konsultingową Analytical Service Pty Ltd w Northbridge koło Sydney, składającą się z zespołu specjalistów w zakresie inżynierii mechanicznej i dynamiki strukturalnej. Analytical Service Pty Ltd zajmuje się m.in. mechaniką rozpadu konstrukcji, często z udziałem materiałów wybuchowych, prowadzi analizy zjawisk szybkozmiennych metodą elementów skończonych (eksplozje, zderzenia, katastrofy budowlane, działanie fal uderzeniowych itp.)[9].

Grzegorz Szuladziński wchodzi w skład grupy ekspertów zaangażowanych w prace badawcze związane z bezpieczeństwem narodowym Australii (Research Network for a Secure Australia, RNSA)[10]. Jest członkiem doradczego komitetu naukowego międzynarodowej konferencji poświęconej projektowaniu i analizie struktur ochronnych organizowanej przez Uniwersytet Technologiczny Nanyang i Defence Science and Technology Agency w Singapurze (International Conference on Design and Analysis of Protective Structures, DAPS) oraz członkiem komitetu doradczego międzynarodowej konferencji poświęconej wpływowi obciążeń wywołanych udarami i zderzeniami na struktury organizowanej przez uczelnie wyższe krajów Azji i Pacyfiku, m.in. University of Adelaide w Australii i Uniwersytet Kiusiu w Japonii (International Conference on Shock and Impact Loads on Structures)[11].

Komisja Milera twierdzi, że brzoza dopadła samolot na wysokości pięciu metrów Prokuratura twierdzi, że to było 6,6 metra - kto kłamie?

Według wersji oficjalnej samolot strąciła brzoza.

Nadleciał za nisko, próbował uciec, już się nawet wznosił, ale w tym momencie przechwyciła go brzoza, urwała mu skrzydło, stał się niezdatny do lotu, obrócił się i spadł. Samolot leciał za nisko, a ziemia była za wysoko.

Jakie śledztwo jak dowody są w Rosji?

polscy prokuratorzy byli tylko przy sekcji prezydenta

prokuratura powołała biegłych dopiero w sierpniu 2011 roku, w półtora roku po katastrofie

oględziny wraku, przeprowadzone z udziałem polskich prokuratorów i polskich biegłych odbyły się we wrześniu 2011 roku, półtora roku po katastrofie!

zlecenie badań na obecność materiałów wybuchowych do Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji w 2012 roku, ponad 2 lata po katastrofie!

Brzoza jest kluczowym obiektem, z którym zderzenie przesądziło podobno o upadku samolotu -tymczasem pierwsze prokuratorskie oględziny brzozy – w grudniu 2011 roku, w ponad półtora roku po katastrofie!

BRAWO

Natomiast eksperci Zespołu Parlamentarnego, nie prowadzą śledztwa tylko na podstawie materiałów przedstawionych przez prokuraturę, zdjęć, oraz własnej wiedzy i badań stawiają hipotezy jakie czynniki musiały zadziałać, żeby stało się to co zaistniało.

#2123 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 10 grudzień 2015 - 00:50

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? nie widzę że zapisałeś się do sekty smoleńskiej .Przyjmi więc do wiadomości że guru tej sekty a twój zbawiciel Jarko już nie potrzebuje śledztwa bo wszystko wie .Oszołom Macierewicz ma teraz nową zabawkę w postaci MON i myśli jak by tu skołować atom :D

#2124 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 10 grudzień 2015 - 07:35

Ten samolot nie miał szans wyrwać się z tej wysokości, ponieważ czas reakcji silników i całego obiektu na działania załogi był zbyt długi w stosunku do tego co zostało do ziemi. Jeżeli dodatkowo  był przechylony na skrzydło które zawadziło o drzewo to mogła być różnica w odległości od ziemi kadłuba i skrzydła.
Ktoś ustalił minimalną wysokość zejścia , aby pozostał margines dla pilota na odejście, albo szansę bezpiecznego odejścia a jaka jest różnica między 100m,50m a 5m to  niech sobie każdy sobie doświadczalnie sprawdzi . Można popatrzeć na maszty elektrowni wiatrowych aby mieć skalę porównawczą. 

#2125 Share ereksio

ereksio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Zainteresowania:wyłącznie ładne kobiety

Napisany 10 grudzień 2015 - 09:23

akko, zawsze możesz się poddać i usunąć się z portalu który jest dla rolników a nie dla trolli. Straszenie policją to zadanie dla słabych  trolli którzy nie maja argumentów.

Co do wcześniejszych wypowiedzi  należy zauważyć ,ze obecny Izrael to nie tylko teren wyznaczony przez ONZ lecz również tereny podbojów i wypędzeń ludności arabskiej . Za co maja więc Arabowie kochać żydów? A jeśli chodzi o ich pozycje społeczną to nie wam to oceniać. Ludy rolnicze i pasterskie są szczęśliwe  tym co robią bez względu na to co sądzą inni. Ponad to ONZ nie jest władzą w zakresie odbierania i dawania państwowości i powoływanie się na to jest totalną bzdurą. Efekt tych bzdurnych decyzji ONZ mamy obecnie w UE . Wypędzenie żydów z Polski, nieuchronne, pokaże światu ,że nie można w sposób niekontrolowany mieszać odmiennych nacji .  Możecie nazywać mnie nacjonalistą , faszystą, antysemita  czy jak tam chcecie, ale nikt nie zabroni mi prostych zdrowych określeń i walki przeciw powszechnemu zniewoleniu Polaków.  Tak jak żydzi oddają zrzekają się polskich odznaczeń , tak powinni się zrzec zagrabionych majątków , praw do mediów, banków i odszkodowań z przedsiębiorstwa holokaust.

#2126 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 10 grudzień 2015 - 09:26

@nie to, że ktoś jest doradcą prezydenta USA. Czy współpracuje z NASA nie znaczy, że jest niezależny w innych sprawach. Z punktu widzenia USA Smoleńsk to dla Biniendy sprawa prywatna. Więc w tej sprawie nie koniecznie musi być obiektywny. A np kierować się poglądami politycznymi itd.

Sęk w tym, że ten zespół Macierewicza złożony z samych niby nie zależnych ekspertów nic nie przedstawił. On pracuje czy tam pracował jakiś czas i nic nie odkrył. Bo co niby się wg nich stało w Smoleńsku? Skrzydło ktoś podpiłował? Był wybuch na pokładzie? Czy samolot zestrzelono a może była chmura helowa o jakiej mówił Macierewicz? Co ten zespół odkrył? Bo na razie to tylko czepiają się, czy uderzenie było na wysokości 5 czy 6,5 m. Czy bliżej kadłuba czy dalej. Jakie znaczenie ma kto był przy sekcji prezydenta? Królowa angielska miała być? Przecież to i tak lekarz opisuje co się z denatem stało i dlaczego. A nie prokurator. To jest właśnie cała dyskusja sekty smoleńskiej. Wytykanie błędów, których było nie mało fakt. I na tej podstawie próbuje się udowodnić nie wiadomo co. Bo jak pisałem zespół Macierewicza nie jest w stanie powiedzieć i udowodnić co tam się stało. Podtrzymywana jest tylko atmosfera spisku. Dla naiwnych. Nie podaje się żadnych faktów.

Było sporo błędów i zaniedbań w sprawie tego lotu. Była zła pogoda, presja kampanii wyborczej, złe decyzje pilotów i kontrolerów. Wszystko razem dała katastrofę. Po której wiele rzeczy w śledztwie zostało przedstawione nie dbale. Nie zmienia to jednak faktu, że wiadomo co było bezpośrednią fizyczną przyczyną upadku samolotu. I tego nic nie zmieni. Bo nawet zespół Macierewicza nie potrafi wskazać i udowodnić konkretnej przyczyny. Biją tylko piane i podkręcają atmosferę spisku. Bo to potrzebne ich elektoratowi.

PS zobaczy ilu profesorów prawa ma sprzeczne opinie na temat tego co się teraz dzieje z TK. Każdy ma papier nawet czasami tej samej uczelni i każdy swoje zdanie. Ty mi piszesz, że Artymowicz jest stronniczy a ja tobie, że Binienda. Z tym, że Artymowicz czy wielu innych potrafią udowodnić co się stało. A zespół Macierewicza nie potrafi udowodnić co się wg nich tam stało. Mało tego oni nawet nie wymyślili tego co się tam stało. A skupiają się na negowaniu tych co pokazują co się stało i potrafią to udowodnić.

Edytowany przez hubertuss, 10 grudzień 2015 - 09:37.

#2127 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 10 grudzień 2015 - 10:10

akko, zawsze możesz się poddać i usunąć się z portalu który jest dla rolników a nie dla trolli. Straszenie policją to zadanie dla słabych  trolli którzy nie maja argumentów.
Co do wcześniejszych wypowiedzi  należy zauważyć ,ze obecny Izrael to nie tylko teren wyznaczony przez ONZ lecz również tereny podbojów i wypędzeń ludności arabskiej . Za co maja więc Arabowie kochać żydów? A jeśli chodzi o ich pozycje społeczną to nie wam to oceniać. Ludy rolnicze i pasterskie są szczęśliwe  tym co robią bez względu na to co sądzą inni. Ponad to ONZ nie jest władzą w zakresie odbierania i dawania państwowości i powoływanie się na to jest totalną bzdurą. Efekt tych bzdurnych decyzji ONZ mamy obecnie w UE . Wypędzenie żydów z Polski, nieuchronne, pokaże światu ,że nie można w sposób niekontrolowany mieszać odmiennych nacji .  Możecie nazywać mnie nacjonalistą , faszystą, antysemita  czy jak tam chcecie, ale nikt nie zabroni mi prostych zdrowych określeń i walki przeciw powszechnemu zniewoleniu Polaków.  Tak jak żydzi oddają zrzekają się polskich odznaczeń , tak powinni się zrzec zagrabionych majątków , praw do mediów, banków i odszkodowań z przedsiębiorstwa holokaust.

No właśnie jako faszystowski troll powinieneś się zwinąć .Widzę że do szkoły też miałeś pod górę i nie znasz historii powojennej w ogóle .ONZ po wojnie to była ta sama trójka aliantów co wygrała wojnę i to ona ustaliła i kształtowała wygląd obecnego świata .Do tej trójki potem dodano Francję bo tak chciało USA i UK .Arabowie sami zaczęli wszystkie wojny z żydami .Wszystkie przegrali i w ich wyniku powiększyło się państwo Izrael .Pewnie też nie wiesz że żydzi co roku dostają z budżetu USA uzbrojenie za 4 miliardy $ .Są to najnowsze samoloty F-22 ,helikoptery ,rakiety patriot i inne systemy obrony .Dodatkowo Francja w latach 60" ubiegłego wieku sprzedała im technologię nuklearną .Uran załatwili sobie od rasistowskiego rządu RPA budując dla niego brań atomową .Pewnie też nie wiesz że wszyscy wysocy oficerowie i dowódcy wojska izraelskiego wykształcenie otrzymali w PL .Dlatego nie piśmienni Arabowie nie mieli szans w starciu z taką armią .Polska już przed II wojną dostarczała broń z zakładów Łucznik partyzantce izraelskiej zwanej Hagana i szkoliła ich oficerów .Pewnie też nie wiesz że dzisiaj bardzo dużo technologi żydowskiego przemysłu zbrojeniowego (mają 1000 razy lepiej rozwinięty) jest transferowanych do PL w ramach podziękowania za tą akcję http://historia.focu...u-w-polsce-1214

#2128 Share dzikidaniel

dzikidaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 413 postów

Napisany 10 grudzień 2015 - 10:15

w jednym masz rację , nie ogarniasz tego więc przestań zmyślać,  bo to robi się żałosne 

od raportów i wyjaśniania katastrof są fachowcy a nie absolwenci takich czy innych studiów 

masz swoje zdanie które wyrobiłeś na podstawie tego cyrku który dał Macierewicz - i tu świadczy to o twojej świadomości ( czytaj  braku wiedzy )bo trudno to powiązać z faktami  ;)

I tu my się różnimy, ja sprawdzam fakty, ty przyjąłeś je jako pewnik.

hubertuss, marko-kolo, jak znajdziecie w tym oficjalnym raporcie jak/w jaki sposób kawał skrzydła znalazł się sporo przed przeszkodą (brzozą) przez którą to skrzydło zostało oderwane to konia z rzędem dla was.

yt sprawdziłem, film jest (Paweł Artymowicz jest astrofizykiem czyli zajmuje się fizyką w kosmosie, zaś podważany Binienda ma wykształcenie w kierunku inżynierii mechanicznej ze specjalizacją w dziedzinie inżynierii materiałowej - tak w gestii tych januszów co każdy ekspertem jest). Z filmu poza ładną wizualizacją (zgodną z głównym nurtem przyjętym przez raport) nie wynika nic, nie ma ani prędkości, ani sił działających na drzewo-samolot, ani nie ma energii jaką samolot traci na drzewo, nawet nie ma wysokości a tym bardziej odległości jaką samolot pokonuje. Taka wizualizacja jest za przeproszeniem z d*py - nic nie udowadnia ani nic nie pokazuje. Ale spoko, wierzcie w co chcecie. Przecież Katyń to też była przecież insynuacja...

C328, U-912 i R 103-54

#2129 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1343 postów

Napisany 10 grudzień 2015 - 10:25

Ponawiam pytanie: kto i w jakim celu dokonał zamachu?

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#2130 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 10 grudzień 2015 - 10:32

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Wszyscy eksperci Macierewicza pisali nie to co było zgodne ze stanem faktycznym ale to co zamówił Macierewicz i to co sekta smoleńska chciała usłyszeć bo za takie zamówienie im zapłacono .Pomijam już fakt że płacono za to państwowymi pieniędzmi .Wiem że umysły ludzi z sekty smoleńskiej nigdy faktów nie przyjmą do siebie .Prawda że zbawiciel Jarosław ma na rękach krew swojego brata i tych ludzi którzy zginęli jest dla nich zbyt porażający .Najwięcej na tych sekciarskich wywodach korzysta Putin i ruscy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2131 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 10 grudzień 2015 - 10:38

.Pewnie też nie wiesz że wszyscy wysocy oficerowie i dowódcy wojska izraelskiego wykształcenie otrzymali w PL .Dlatego nie piśmienni Arabowie nie mieli szans w starciu z taką armią .Polska już przed II wojną dostarczała broń z zakładów Łucznik partyzantce izraelskiej zwanej Hagana i szkoliła ich oficerów .

A ja na Golanie spotkałem żyda i co prawda obydwaj mieliśmy broń, ale okazało się że jego dziadkowie pochodzą z małego miasteczka na lubelszczyźnie a dokładniej z Bełżyc. Nie było konfliktu międzynarodowego.

#2132 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 10 grudzień 2015 - 10:40

co to za eksperci co zmieniają zdanie bo Macierewicz wpadł na kolejny pomysł.. żenada.

Pozatym co tam wyjaśniać? Piloci złamali procedury bo przy tak małej widoczności nie mieli prawa lądować, o czym wiedzieli ale stwierdzili "że spróbujemy", a nóż się uda, pozatym nie przestawili wysokościomierzy. Nie wiem czy wiecie ale Kaczyński jak to miał w zwyczaju spóźnił się na odlot bo lubił długo spać i samolot wystartował z opóźnieniem, a już na pewno nie było zapasu czasu na awaryjne lotnisko nie mówiąc o tym, że gdyby wystartowali o czasie to najpewniej zdążyli by wylądować przed mgłą...

Edytowany przez grego, 10 grudzień 2015 - 10:43.

#2133 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 10 grudzień 2015 - 11:02

A ja na Golanie spotkałem żyda i co prawda obydwaj mieliśmy broń, ale okazało się że jego dziadkowie pochodzą z małego miasteczka na lubelszczyźnie a dokładniej z Bełżyc. Nie było konfliktu międzynarodowego.

Często w czasach jak mieszkałem w Tel Awiwie gościłem polskich żołnierzy z ONZ .Kiedyś będąc na plaży w Netanja rozpoznałem znajomego mojego brata z sąsiedniego osiedla który był w kontyngencie ONZ .Od tego czasu przez 3 lata przyjeżdżali do mnie wojskowi mimo że on wrócił do domu .Działało to na zasadzie przekazywania kontaktu kolejnym i bardzo miło wspominam tamte czasy .Nie raz wspólnie z szefem firmy w której byłem zatrudniony robiliśmy wypad jeepem na pustynię Negew w ciekawe miejsca .Przywozili mi też zamówione rzeczy ze strefy bezcłowej .Raz w roku moją paczką polaków jeździliśmy powygłupiać się na śniegu udając się na górę Hermon .

Edytowany przez akko, 10 grudzień 2015 - 11:33.

#2134 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów

Napisany 10 grudzień 2015 - 11:58

Po II WŚ żydzi zyskali nietykalność i podtrzymywanie antysemityzmu jest na rękę samym żydom.

Mam znajomego w Krakowie i to prawda że wycieczki żydowskie są pod specjalnym nadzorem . Jeśli wycieczka składa się z kilku autokarów to  zamykają ulice i wszyscy won bo oni teraz zwiedzają.

Polski paszport żydzi dostają za darmo i dzięki temu wydawane są masowo ale tylko w pojedynczych przypadkach żyd z polskim paszportem przyjeżdża do Polski. Praktycznie wszyscy lądują na zachodzie europy a najwięcej z nich w Berlinie. Kiedyś był program i pytali się Berlińskich żydów z polskim paszportem dlaczego nie jadą do Polski skoro maja Polski  paszport ? Odpowiedź była taka że Polacy to antysemici . A dlaczego tak uważają skoro nie byli w Polsce? Odpowiedź była taka że "Wszyscy mówią że Polacy są antysemitami i nie lubią żydów."

Jeśli nic sie nie zmieni to za kilkadziesiąt lat w szkołach będą uczyć że II wś to nasza wina bo to my zbudowaliśmy obozy koncentracyjne w których mordowaliśmy żydów a Niemcy wkroczyli do Polski tylko po to aby ratować biednych żydów.

#2135 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 10 grudzień 2015 - 13:08

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Film dobry wszystko co tam powiedzieli młodzi to tak samo odczuwają ich rodzice .Do Berlina najwięcej udaje się ,,pejsiatych" żydów którzy mówią że Polacy są antysemitami .Tych żydów nie lubią normalni żydzi bo oni nawet w swoim kraju żyją obok a nie z normalnymi żydami tworząc zamknięte getta .Normalni żydzi nie mają nic do polski .To co piszesz o nauce historii to propagują lewacy czy to w Niemczech (patrz Merkel) czy innych krajów którzy kolaborowali z Niemcami podczas II wojny światowej .W Izraelu samym zawsze podkreśla się ze polska była jedynym krajem z zachodniej kultury w którym za ukrywanie żyda rodzina ukrywająca szła na śmierć .Pewnie niektórzy z was nie wiedzą ale każdy polak i polka którzy ukrywali żyda dostają obywatelstwo izraelskie oraz ich dzieci .Spotkałem babki które mieszkały w Izraelu na tej podstawie .Zresztą tu masz opowieść co sądzą normalni żydzi o polakach

#2136 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 10 grudzień 2015 - 18:51

http://wiadomosci.on...reckiego/tcdcf6

#2137 Share miwigos

miwigos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1228 postów

Napisany 10 grudzień 2015 - 19:54

Mi się tych długich postów nie chce czytać ,a co dopiero pisać

#2138 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 10 grudzień 2015 - 20:11

@hubertuss nie napisałem nigdzie, że któryś z naukowców lub ktoś z komisji milera jest lub nie jest stronniczy, to ty ciągle zarzucasz stronniczość naukowcom z zp bo nie potrafisz zrozumieć że są ludzie którzy nie dadzą sie sprzedać i potrafią zrobić coś dla innych bezinteresownie

arytmowicz (niech sobie popiera kogo chce) może komety oglądać a nie dyskutować z biniędą na temat wytrzymałości materiałów i co się z nimi stanie gdy się zderzą

To jest właśnie cała dyskusja sekty smoleńskiej. Wytykanie błędów, których było nie mało fakt.

no zobacz mają chamy tupet i wytykają błędy

napisałem ci jak przebiegało śledztwo ale ciebie to nie interesuje bo prawda jest znana już od 15 min po wypadku i żadne fakty tego nie zmienią

taki przykład

jedzie twoja żona z koleżankami samochodem, uderza w nią inny samochód kierowany przez prezesa dużej firmy i zabija wszystkich, przyjeżdża policja i ratownicy zabierają zwłoki i po sprawie, wieczorem na komendzie policjant pisze raport, do wypadku doszło poprzez zderzenie dwóch pojazdów co spowodowało śmierć wszystkich znajdujących sie w pojeździe

nie badano prędkości pojazdów bo co za różnica czy jechali 50 czy 150

nie zrobiono sekcji zwłok i badania alkomatem drugiego kierowcy

nie zbadano stanu tech. bo kto miałby interes ich zabić

oszołomy domagają się śledztwa takiego jak przy każdym wypadku bo chcą być popularni, a przecież wiadomo jaka była przyczyna wypadku "do wypadku doszło poprzez zderzenie dwóch pojazdów co spowodowało śmierć wszystkich" bo co innego :przewody hmulcowe ktoś podpiłowal?, ładunek jakiś podłożył?, butelki po wódce były?

i teraz odp sobie na pytanie kto jest sekciarzem?

Z tym, że Artymowicz czy wielu innych potrafią udowodnić co się stało.

twoje życie,  twoja sprawa

jak dla mnie to oni nawet nie potrafią zmierzyć wysokości drzewa, jednego zwykłego drzewa

#2139 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 10 grudzień 2015 - 20:25

To jest własciwe podejscie

http://www.polityka....ot-zamawia.read

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2140 Share Kas

Kas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 10 grudzień 2015 - 20:34

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? No i o czym ma to świadczyć, bo jak dla mnie o braku gotowości lotnictwa!