Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11391 odpowiedzi na ten temat

#2001 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 510 postów

Napisany 05 grudzień 2015 - 10:39

Odnośnie węgla to mam pytanie. Po jakiej cenie agencja rezerw kupi ten węgiel? Jakieś faktury są przewidywane, czy zaraz będzie nakaz zużycia go przez elektrownie? 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 23:37
  •  

#2002 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 05 grudzień 2015 - 17:47

Moja mam dzisiaj przypadkowo włączyła r. maryja i była jakas transmisja z Torunia z jakieś hali... Ojciec dyrektor witał kolejno gości od Kaczyńskiego, poprzez niemal wszystkich ministrów (Macierewicz, Kamiński, Szyszko, itd., a także biskupi głównie z zagłębia południowo-wschodniej Polski. To co się tam wyprawiało, owacje dla tych gości wrzaski jak w Koreii Północnej , a to co ten Rydzyk wygaduje i wykrzykuje... Chciałem to porównać do sekty ale nie to bardziej przypominało zjazdy NSDAP z lat 30 XXw...,

#2003 Share mikad

mikad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 906 postów

Napisany 05 grudzień 2015 - 18:24

Nie ściemniaj że przypadkowo, pewnie słuchasz od rana do wieczora ;)

#2004 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 05 grudzień 2015 - 18:43

heh no zdradziłem się :D

#2005 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 05 grudzień 2015 - 18:52

Nie ściemniaj że przypadkowo, pewnie słuchasz od rana do wieczora ;)

To samo miałam zamiar napisać, ale mnie ubiegłeś...

Grego  nie zrzucaj na mam...ę ^^...zresztą trzeba być na bieżąco...

Wiem, że jacus słucha, bo kiedyś chwalił się...., prawda?

Edytowany przez Ywa, 05 grudzień 2015 - 18:59.

Ziemia człowieka wyda i ziemia człowieka zje.

#2006 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 05 grudzień 2015 - 18:58

ale ten wengiel jeszcze nie wydobyty  

kopalnie potrzebowały kasy aby wypłacic barbórke górnikom 

innaczej była by zadyma

#2007 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 510 postów

Napisany 05 grudzień 2015 - 19:57

To może niech oni go nie kopią, to będzie tańszy w rozliczeniu? :D  W sensie, mniej dołożymy?

#2008 Share kaj

kaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Zainteresowania:maszyny /sport /muzyka / film/ kobiety

Napisany 05 grudzień 2015 - 20:31

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Węgiel podobno taki tani ,a jeśli zwykły obywatel chce kupić polski węgiel to musi płacić 800-900 zł. Embargo na naszą żywność Rosja wprowadziła ,a Polska na ich węgiel jakoś wprowadzić embarga nie potrafi.
artykuł ma blisko rok ale bardzo aktualny- http://m.niezalezna....ku-chca-zamknac
Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

#2009 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 05 grudzień 2015 - 22:36

podobno pokazywali w radiu jak Rydzyk maybachem bączki kręci a z bagażnika wyskoczył hitler w różowych majtkach i krzyczał, że jest koreańczykiem :)

#2010 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 06 grudzień 2015 - 00:57

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Na kpinę zakrawa że Duduś uduś pisał znów list pochwalny do złodzieja Rydzyka :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2011 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 06 grudzień 2015 - 08:32

podobno pokazywali w radiu jak Rydzyk maybachem bączki kręci a z bagażnika wyskoczył hitler w różowych majtkach i krzyczał, że jest koreańczykiem :)

Oj widzę, że uraziłem wiernopoddańczego wyznawcę ojca dyrektora. To wam tam pozwalają korzystać z takich wynalazków szatana jak internet?

Kaczyński: "nie byłoby zwycięstwa bez o. Tadeusza Rydzyka i Rodziny Radia Maryja", "każda ręka podniesiona na Kościół to ręka podniesiona na Polskę", a teraz władza tą rękę odetnie? :ph34r: Hmm coś znajomo brzmią te słowa... 

Także Duda napisał kolejny wiernopoddańczy list do Rydzyka. Gdzie my w ogóle żyjemy?

http://wiadomosci.wp...l?ticaid=116119

Edytowany przez grego, 06 grudzień 2015 - 09:04.

#2012 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 992 postów
  • Zainteresowania:Bydło mięsne

Napisany 06 grudzień 2015 - 09:44

Na kpinę zakrawa że Duduś uduś pisał znów list pochwalny do złodzieja Rydzyka :D

Co  ci  Rydzyk  Ukradł ????

grego   Lepiej jak jeżdżą  do  Rydzyka   niż  jak ich  poprzednicy  do  Berlina  :D

Edytowany przez marekfarmer, 06 grudzień 2015 - 09:45.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#2013 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 06 grudzień 2015 - 11:40

Co  ci  Rydzyk  Ukradł ????

grego   Lepiej jak jeżdżą  do  Rydzyka   niż  jak ich  poprzednicy  do  Berlina  :D

Pierwsze to ukradł pieniądze które rzekomo zbierał na uratowanie stoczni .Dwa to na własne oczy widziałem jak podczas pielgrzymek do Ziemi Świętej okradał babki z kasy przy pomocy przewodników .Wyznawcy tej radiowej sekty dobrze wiedzą że czarterował po 3 samoloty tygodniowo i zwoził babki na wycieczki po 1400$ .Jak jednej takiej kupiłem na szuku w Jerozolimie o 50% taniej te same pamiątki co sprzedawali jego pseudo przewodnicy to zaczęli wojnę ze mną .Tak że wiem dobrze jakie machlojki ojczulek odwala .Zresztą jego sekta składa się z takich wyznawców miłości bliźniego jak ten np Którzy posiadają taką wiedzę o świecie

Edytowany przez akko, 06 grudzień 2015 - 11:45.

#2014 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 992 postów
  • Zainteresowania:Bydło mięsne

Napisany 06 grudzień 2015 - 12:20

Jeśli  to co piszesz byłą  by prawdą  to by  Rydzyk  był  za kratkami

A co do tego pana  z filmiku  to   zawsze znajdzie sie jakaś czarna owca  ale według ciebie pewnie  Autorytetem jest

https://www.youtube....h?v=aggDGlusAEY

albo

https://www.youtube....h?v=PW9iiUCgVJ4

https://www.youtube....h?v=V1Qw6q5ahN4

Albo najlepsze

https://www.youtube....h?v=LdfgG5h8xFo

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#2015 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 06 grudzień 2015 - 12:43

grego twój poziom rozmowy jest nieosiągalny dla większości ludzi, nie wiem jakim trzeba być człowiekiem, żeby takie plugastwa wypowiadać

komorowski gdy chodził na "urodziny" wyborczej też cię nie zabierał?

#2016 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 06 grudzień 2015 - 13:30

Jeśli  to co piszesz byłą  by prawdą  to by  Rydzyk  był  za kratkami
A co do tego pana  z filmiku  to   zawsze znajdzie sie jakaś czarna owca  ale według ciebie pewnie  Autorytetem jest
https://www.youtube....h?v=aggDGlusAEY

albo
https://www.youtube....h?v=PW9iiUCgVJ4

https://www.youtube....h?v=V1Qw6q5ahN4
Albo najlepsze
https://www.youtube....h?v=LdfgG5h8xFo

Dla mnie wśród polityków w Polsce nie ma żadnego autorytetu bo to jak napisałem wcześniej niezadowolony komuch który stworzył Solidarność dogadał się z komuchem który był u władzy .Co do Rydzyka to kto ma go zamknąć jak kasą dzieli się z biskupami a biskupi są przy każdym rządzie PL i rękę w rękę z nim kradną .Zresztą dowiedz się za co Rydzyk został wydalony z Niemiec jak tam pracował w radiu katolickim i co się stało z tym radiem .Miałem kiedyś znajomego księdza co siedział w kurii biskupiej to dobrze wiem jakie wałki się robi .Tylko ludzie twego pokroju kupią bzdety wygłaszane z ambony .Dla mnie dawno przestali być Ci ludzie autorytetami .Ciekawe czy Rydzyk tak by pracował jak mój kumpel ze szkoły który jest misjonarzem w Peru .Ma taką skromną parafię wśród Indian że miesiąc zajmuje mu objazd .Przy czym nie wychodzi z motocykla krosowego oraz gumofilców .Tak wygląda jego praca (moja prywatna fotka od niego)

Załączone miniaturki

• fbf6f61867.jpeg

Edytowany przez akko, 06 grudzień 2015 - 13:41.

#2017 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 510 postów

Napisany 06 grudzień 2015 - 13:51

Błędem jest dopatrywać się autorytetu wśród polityków. 
To normalni pracownicy z którymi podczas wyborów podpisaliśmy umowę o pracę. Zwyczajni jak każdy z nas. Pozwalamy im reprezentować ogół ponieważ sami mamy wiele ważniejszych zajęć. Nie są ani mądrzejsi, ani głupsi. Są dokładnie tacy jak społeczeństwo. 
Nie ma co się z nimi pieścić. Nie podoba się zakres obowiązków na zajmowanym stanowisku, to żegnam. Jeżeli prezydent nie wie co oznacza termin "ma obowiązek" i jeżeli nie może ogarnąć czasoprzestrzeni "niezwłocznie" to żegnam. Po co się męczyć ?

#2018 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 06 grudzień 2015 - 14:24

Katolicka Polska, obecnie jeszcze bardziej dzięki odstraszaczowi: Pis,  jest bronią tudzież tarczą przeciw temu, co dzieje się obecnie w liberalnej Europie,...napływowi muzułmanów.

Dlatego jesteśmy nieatrakcyjni dla nich. To bardzo dobry tego aspekt, nie sądzicie?

Nie stać Was na jakiś pozytywny gest w stosunku do nowych rządów....Nikt nie jest idealny wiadomo.

Jednakże nasza polska skłonność to tylko narzekanie....

Edytowany przez Ywa, 06 grudzień 2015 - 14:29.

Ziemia człowieka wyda i ziemia człowieka zje.

#2019 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 06 grudzień 2015 - 14:34

Nieatrakcyjni dla nich  jesteśmy ekonomicznie i socjalnie

Czeczenów było 90 tys 

ukrainców 500 tys  ilu teraz z nich pozostało

Edytowany przez GoRAL1, 06 grudzień 2015 - 14:34.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2020 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 06 grudzień 2015 - 14:38

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dla mnie polityk ma być jak dyrektor firmy a społeczeństwo jak pracownik .Państwo jest jak firma .Jak firma ma dobrego dyrektora i menadżerów (czytaj ministrów) to i pracownicy są zadowoleni (czyli społeczeństwo) bo oprócz pracy żyje się im lepiej .U nas od 25 lat mamy dyrektorów którzy dbają o siebie tylko mając w nosie pracowników (społeczeństwo) .Przyświeca im tylko jeden cel a jest nim dostanie się do koryta .W mojej rodzinnej wsi wójt (bezpartyjny) jest już 4 kadencję ten sam i żaden pisowiec nie może z nim wygrać .Powód jest prosty .Działa w interesie ludzi a nie swoim .Nie ma przesadnie wysokich zarobków .Całą gminę skanalizował i wybudował 2 oczyszczalnie ścieków ,nowe drogi asfaltowe dla każdego osiedla .Nowa droga asfaltowa główna,nowe chodniki,oświetlenie drogowe ,nowy ośrodek zdrowia rozbudowując stary by lekarze i pacjenci mieli lepiej .Do tego dla straży pożarnej OSP zakupił 2 samochody terenowe jeden Man nówka a drugi używany Mercedes od wojska w Niemczech .Do pozostałych 3 straży OSP używane stary terenowe od wojska polskiego po generalnym remoncie .Nowa pijalnia wód mineralnych dla turystów .Nowe wysypisko śmieci .Kupił koparkę i zatrudnił operatora by rolnicy mieli wstawiane przepusty betonowe na dojazdach do pól oraz pogłębiane rowy melioracyjne .Uregulował rzeczkę i pobudował mosty tam gdzie były konieczne .Kupił traktor i zatrudnił ludzi by raz w tygodniu odbierać śmieci posortowane .Wystarał się o budowę orlika oraz wyremontował boisko sportowe LZS i szatnie .Wyremontował starą szkołę i wynajął pod aptekę by ludzie nie musieli jeździć 23 km po lekarstwa .W tej starej szkole jest też miejsce na próby dla zespołu regionalnego .Oprócz tego wyremontował 5 szkół podstawowych oraz dom nauczyciela .Wnioski o dotacje UE pisze sam osobiście bo jak mówi szkoda mu kasy by wydawać je zewnętrznym firmom .Nie ważne jaka jest władza centralna radzi sobie dobrze i za to ludzie go szanują i obdarowują zaufaniem