nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

nie    2045

Co sądzicie o kandydacie na prezydenta Andrzeju Dudzie? Dla mnie jest to najlepszy kandydat ze wszystkich startujących  wyborach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Z tego co się orientuję to niejaki Andrzej Duda jest kandydatem na prezydenta z ramienia Narodowo-Socjalistycznej Partii Polski w skrócie PiS. Więc to go przekreśla w moich oczach. Poza tym kochani rolnicy przypominam, że PiS głosował za zakazem uboju rytualnego co uderzyło nas po kieszeni.

Edytowano przez PolishLandwirt
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Co sądzicie o kandydacie na prezydenta Andrzeju Dudzie? Dla mnie jest to najlepszy kandydat ze wszystkich startujących  wyborach.

 

PIS to dno , tyle na temat tego pana  ;)

  • Like 3

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafik87    16

Duda to najlepszy wybór. Ewentualnie Korwin jeśli ktoś ma zamydlone oczy przez media nienawiścią do Pis-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki3232    0

Bardzo dobry kandydat na prezydenta. Świetnie wyartykulowal swoje obietnice na dzisiejszym konwencie czy jak to się nazywało. Wypunktowal Komorowskiego, czego chcieć więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Duży plus dla Dudy że mówił z głowy a nie jak Bronek z kartki czytał 

do drugiej tury przejdzie Bronek Duda lub Ogórek głosowanie na innego kandydata jest strata głosów w wyborach prezydenckich 

prezydent dużo nie może ale reprezentuja nasz kraj na arenie międzynarodowej a także może zablokować uchwały 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106
Napisano (edytowany)

Moja znajoma robiła z Dudą wywiad i z tego co wiem twierdzi że to straszny kołek.

Choć Bronka pod tym względem nikt nie przebije.

Edytowano przez janusz20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Zamiast zagłosować na Ogórek, Korwina czy kogoś innego aby dać pstryczka POPIS to dalej chcecie siedzieć w tym bagnie a później narzekać jak jest źle. A kto jeszcze raz napisze, że trzeba głosować na PO czy PiS bo inaczej głos stracony nie porządnie się rozpędzi i walnię głową w ścianę. Jak nie podziała niech powtarza do skutku.

  • Like 4

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Jakby nie było to dzieki Bronkowi trzeba dwa lata dłużej zapieprzać, starzy niech zapierdzielają i młodym blokują miejsca pracy ot cały Bronek mógł nie podpisywać ustawy jak i wiele innych, ale on tam jest jak ta pieczątka w urzędzie, trzeba to się przystawia i wygląda że nie ma nic do gadania i może tylko patrzeć w żyrandole ,nie ma co, jest bardzo operatywny i ma swoje zdanie :lol: , jakoś z pośród tych kandydatów nie widać aby było na kogo głosować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

sorry kolego ale nie sądzę żeby w drugiej turze był ktoś inny niż Bronek Duda lub Ogórek  

trzeba wybrać mniejsze zło ale odsunąć od władzy Bronka bo inaczej kraj bedzie pogrążony w "bulu i nadzieji" na lepsze jutro

ty pewnie wolałbyś Anne Grodzką 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetores    16
Napisano (edytowany)

Duda ma zniesc wiek emyrytalny

Edytowano przez zetores
  • Like 1

Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafik87    16

skoro tutaj mało kto popiera bronka to jestem ciekaw skad w sondażach ma takie wysokie wyniki ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

No to ciekawe ile procęnt ze wsi osób brało udział w tych sondażach?ponadto myśle że to są specjalnie zawyżane wyniki w sondażach bo to też w pewnym stopniu przecież kampania dla Bronka ponadto Bronek jak dobrze pamiętamy, to fuksem wskoczył na ten stołek po śmierci św.pamięci Lecha, i tak jak przysłowiowy Napoleon, po trupach wszedł do zwycięstwa i tak zostało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Najlepiej wychodzi Wam pajacowanie a nie strajkowanie. Pisałem o tym wcześniej . Mamy dużo blokad a jeszcze więcej postulatów. Całkowity brak konsolidacji rolników , brak organizacji związkowej i brak organizacji celów. Każdy sobie rzepkę skrobie i jak przyjdzie marzec to wszyscy się rozejdą  a jak wcześniej zostaną spacyfikowani to już nigdy nie wyjdą i długo będą rozpaczać nad wydumana krzywdą. Szkoda.  Widzicie ,że rząd specjalnie was olewa bo się was nie boi . Większa część kraju nie wie po co te strajki a pozostali sami dopisują sobie postulaty. Tam kopalnia, tam niskie ceny , gdzie indziej dziki , a dalej mleko i niskie ceny , brak odszkodowań i brak ochrony polskich gruntów. Żadnych wspólnych celów i wspólnej listy którą zna każdy rolnik w Polsce. Nie dziwię się że rząd Was olewa skoro sami siebie nie szanujecie. Nie dziwie się ,że rząd Wami pomiata bo to niepolski rząd tylko jakiś inny z knesetem w tle, a taki nie będzie się zajmował polepszeniem bytu obcego mu polskiego rolnika. Dzisiaj wspomaga Was na blokadach policja urzędy gmin i straż  jednak kiedy padnie rozkaz użycia broni gładkolufowej to w pięć minut po Waszych blokadach ni cień nie pozostanie. Przeczytajcie sobie po 50 wpisów wstecz we wszystkich tematach na agrofoto i oceńcie jaką to jedność tworzycie. Wasze blokady i strajki są jak z bajki. Są nieprawdziwe, nieskuteczne i mało odczuwalne. Oprócz niechęci kierowców na drogach niczego nie zyskacie bo nie macie pojęcia o co walczycie i z kim. Kim i gdzie są wasi przywódcy związkowi? A zapomniałem pojechali odebrać rządową wypłatę. Jakie jest ich umocowanie jeżeli duża część kraju nie blokuje z niewiedzy celu terminu i miejsca?

Szkoda tego potencjału który się obecnie marnuje na drogach. naprawdę szkoda.   

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

sorry kolego ale nie sądzę żeby w drugiej turze był ktoś inny niż Bronek Duda lub Ogórek

trzeba wybrać mniejsze zło ale odsunąć od władzy Bronka bo inaczej kraj bedzie pogrążony w "bulu i nadzieji" na lepsze jutro

ty pewnie wolałbyś Anne Grodzką

Taaa... Od 25 lat wybieramy to mniejsze zło i jeszcze się ludzie nie nauczyli. I co wybory ludzie zamiast wybrać coś nowego to zastanawiają się co jest mniejszym złem, lewy czy prawy sierpowy. Duda to to samo co Kaczyński, Bronek, Tusk czy Niesiołowski. To jest człowiek PiSu, taki sam z niego będzie prezydent jak z Bronka. Ale głosujcie ale poźniej nie marudźcie i nie zwalajcie na Żydów czy obce wywiady, że taki rząd mamy. Sami ich wybraliście.

 

I jeżeli wierzycie, że Duda obniży wiek emerytalny to jesteście frajerami. Tego żadna partia nie zrobi bo ZUS tego nie wytrzyma. Jedynie co może pomóc ZUSowi to albo zabranie emerytur albo robienie dzieci na potęgę.

  • Like 2

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akernolat    26

PIS to dno , tyle na temat tego pana  ;)

 

PiS to dno? To w takim razie uzasadnij swoją odpowiedź :)

Jeśli twierdzisz, że PO jest lepsze to powiedz w czym?

 

A czemu Komorowski ma takie poparcie? A powiedzcie mi które stacje w wiadomosciach mówiły o tym http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/226378-komorowski-przed-sadem-przesluchanie-glowy-panstwa-w-procesie-wojciecha-sumlinskiego

 

Albo skoro cała Europa oraz USA śmieją się z Tuska, to ile stacji o tym mówi?

 

Dla mnie to w Polsce media nie maja 4 władzy:p

Taaa... Od 25 lat wybieramy to mniejsze zło i jeszcze się ludzie nie nauczyli. I co wybory ludzie zamiast wybrać coś nowego to zastanawiają się co jest mniejszym złem, lewy czy prawy sierpowy. Duda to to samo co Kaczyński, Bronek, Tusk czy Niesiołowski. To jest człowiek PiSu, taki sam z niego będzie prezydent jak z Bronka. Ale głosujcie ale poźniej nie marudźcie i nie zwalajcie na Żydów czy obce wywiady, że taki rząd mamy. Sami ich wybraliście.

 

I jeżeli wierzycie, że Duda obniży wiek emerytalny to jesteście frajerami. Tego żadna partia nie zrobi bo ZUS tego nie wytrzyma. Jedynie co może pomóc ZUSowi to albo zabranie emerytur albo robienie dzieci na potęgę.

 

Chyba z ekonomią nie masz nic wspólnego, skoro mówisz, że zus nie wytrzyma:p I że żadna partia nie może znieść wieku emerytalnego:p Bo tyle to można wyczytać w jakimś brukowcu:p Chociaz ostatnie zdanie jest bardzo realne:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Wszyscy ekonomiście zgodnie twierdzą. Do ZUSu coraz mniej osób wpłaca a coraz więcej wypłaca. Obniżając więk emerytalny zmniejszasz wpływy a zwiększasz wypłaty więc jak ZUS to wytrzyma? Obniżeniem emerytur? Podniesiem składek? Czy kolejne miliardy z budżetu państwa?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Duda to żaden kandydat po prostu sam Prezes boi się kolejnej kompromitacji(samego siebie) a konkretni zastępcy zostali wyrzucenii z partii i nie ma nikogo. A między nami SLD to Ogórkiem chce dobić ostatni gwóźdź do trumny. Dla Komorowskiego to jedynym przeciwnikem jest raczej prezes ale nie Duda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
Napisano (edytowany)

Patrząc  na wszystkich  kandydatów  to  najlepszy wydaje się  Duda jest młody  umie  się  dobrze  wysłowić  nie to co bronek  czy korwin który  coś tam sepleni i gada głupoty. A  Prezes  chyba zrozumiał  że czas odejść  i robi  pierwszy krok w tym kierunku  niech wygra  duda  to zobaczycie  że  odejdzie w cień jak zobaczy.  Co do  PiS  to  tak  głosowali  przeciw  ubojowi   i tego  ja im nie wybaczę  i  mojego głosu  pis nie dostanie  ale na Dudę  będę głosował.

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro tutaj mało kto popiera bronka to jestem ciekaw skad w sondażach ma takie wysokie wyniki ;o

Nie ważne kolego kto jak głosuje tylko jak powiedział Józef Stalin ważne kto liczy głosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMB    0

"Nie ważne kolego kto jak głosuje tylko jak powiedział Józef Stalin ważne kto liczy głosy" Trudno się nie zgodzić po ostatnich incydentach w KW


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

Taaa... Od 25 lat wybieramy to mniejsze zło i jeszcze się ludzie nie nauczyli. I co wybory ludzie zamiast wybrać coś nowego to zastanawiają się co jest mniejszym złem, lewy czy prawy sierpowy. Duda to to samo co Kaczyński, Bronek, Tusk czy Niesiołowski. To jest człowiek PiSu, taki sam z niego będzie prezydent jak z Bronka. Ale głosujcie ale poźniej nie marudźcie i nie zwalajcie na Żydów czy obce wywiady, że taki rząd mamy. Sami ich wybraliście.

 

I jeżeli wierzycie, że Duda obniży wiek emerytalny to jesteście frajerami. Tego żadna partia nie zrobi bo ZUS tego nie wytrzyma. Jedynie co może pomóc ZUSowi to albo zabranie emerytur albo robienie dzieci na potęgę.

 

No i tu zgoda. Znów wybór między PIS a PO - co się zmieni w kraju? NIC. Duda kupił was emocjami. Nawet TYMOCHOWICZ (kto nie zna niech na youtube zajrzy - ostrzega przed PISem - a to już coś znaczy. Oto jego słowa: 

Uważam, że nie ma nic gorszego niż niedocenianie 

przeciwnika tym bardziej, jeśli ten - uczy się na błędach 

i kopiuje najlepsze wzorce amerykańskie. 

A kampanii wyborczych nie wygrywa się ani merytorycznie 

ani za pomocą kontentu. Wygrywają zawsze ci, którzy mają lepszy 

PR , taka jest rzeczywistość .... 

Ja obserwuję to z daleka, ale nie chciałbym odwiedzać 

Polski PiS'owskiej tak jak mam nadzieję, 

wielu innych emigrantów ...

 

Prezydent jaki by nie był wiele nie zmieni, chyba że Korwin ale on może jedynie zrobić dobry wynik. Na Prezydenta głosujcie jak chcecie ale w wyborach parlamentarnych niech ktoś zagłosuje na PIS PO PSL SLD a potem narzeka że nic się nie zmieniło......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj