Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#15161 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 16 luty 2017 - 19:05

Nikt nie dokonuje tu lepszego samo zaorania niż ty. Tvn mówi jak jest. Kluczem jest odległość od pierwszego do drugiego samochodu. Jeśli ustalone zostanie, że instrukcje bor podają określoną odległość między pojazdami w kolumnie a tu była większa to  automatycznie jasne będzie, że pojazdy jechały nie przepisowo. Więc nie wiem jakie tezy opozycji zostały obalone. Bo dopiero sąd wyjaśni jak było i kto jest winny.

Niech Gowin poda nazwę agencji a nie takie dyrdymały dla takich głupków jak ty pociska. Już jeden mówił, że MIstrale za euro sprzedali Egipcjanie ruskim. A teraz drugi se agencje wymyślił. A ty w to wszystko wierzysz I te brednie tu piszesz. I po co sam siebie cytujesz? Co wskazuje dobitnie, że większego tępaka jak ty na tym forum nie ma.

Tak TVN  PEWNIE NA ZDERZAKU SIEDZIAŁ Sędziowie to teraz na kradzieże do marketów chodzą nie w głowach im praca http://www.rp.pl/Sad...zem-z-zona.html :P :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 14:28
  •  

#15162 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 16 luty 2017 - 19:47

16729001_917249131745333_777835723218043

#15163 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 16 luty 2017 - 19:58

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#15164 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 16 luty 2017 - 20:19

Nikt nie dokonuje tu lepszego samo zaorania niż ty. Tvn mówi jak jest. Kluczem jest odległość od pierwszego do drugiego samochodu. Jeśli ustalone zostanie, że instrukcje bor podają określoną odległość między pojazdami w kolumnie a tu była większa to  automatycznie jasne będzie, że pojazdy jechały nie przepisowo. Więc nie wiem jakie tezy opozycji zostały obalone. Bo dopiero sąd wyjaśni jak było i kto jest winny.

Niech Gowin poda nazwę agencji a nie takie dyrdymały dla takich głupków jak ty pociska. Już jeden mówił, że MIstrale za euro sprzedali Egipcjanie ruskim. A teraz drugi se agencje wymyślił. A ty w to wszystko wierzysz I te brednie tu piszesz. I po co sam siebie cytujesz? Co wskazuje dobitnie, że większego tępaka jak ty na tym forum nie ma.

Mariusz max kolonko mówi jak jest  :lol:  a tvn manipuluje czyli wyłącz tvn włącz myślenie 

teraz piszesz sąd, tak się zajmie to poczytaj sobie manipulancie co pisałeś ty o wypadku :o  

Edytowany przez Roman176, 16 luty 2017 - 20:29.

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#15165 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 16 luty 2017 - 21:20

teraz wam przectawie propagada i siłę niemieckich gazet najlepsze auta wedługTÜV

http://moto.onet.pl/...uev-2017/erztvy

czyli jesli 1,5litra pali oleju przy 100tyś to norma pekajoce rorzady pierscienie i pnewki no super :D

tu według polskich autoryzowanych warsztatów

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#15166 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 17 luty 2017 - 07:30

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#15167 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4196 postów

Napisany 17 luty 2017 - 07:30

Mariusz Max Kolonko nawet mówił, że jechali szybciej niż 50 km/h. To co mówił jak jest? Ja nigdzie nie pisałem, że jechali 160 km/h. Jeśli nie wierzysz to znajdź. I zacytuj. Za to od zawsze pisałem, że kierowca BOR wyprzedzał na skrzyżowaniu na co pozwalają mu przepisy. Ale nakazują też zachować szczególną ostrożność. Której nie zachował bo się zderzył z innym autem. Co do prędkości pisałem, że sądząc po uszkodzeniach auta uderzył w drzewo z prędkością 50 km/h. Ale to może okazać się prawdą. Bo jeśli jechał ciut szybciej niż 50 km/h a tego nikt nie wyklucza i nie zdążył zahamować to uderzenie w drzewo mogło nastąpić przy prędkości około 50 km/h. Nie chce mi się tu powtarzać za dużo. Ale nie znajdziesz jakichś większych manipulacji z mojej strony na temat tego zdarzenia.

TUV to nie jest gazeta. Nie bierz się za tematy których nawet nie rozumiesz. Bo to tylko przykład twojej głupoty a nie propagandy. Przeczytaj sobie komentarze pod tym artykułem. Ktoś tam dał dobry przykład o tym porsche 911. Auta z wyższej półki robią mniejsze przebiegi jak owo porsche. I są lepiej serwisowane. Ata typu bmw audi mercedes kupują zamożni ludzie, którzy nawet jak dużo jeżdżą to je serwisują.

Dlatego raporty TUV nie pokrywają się z tym co jest w Polsce. Bo do nas trafia w dużej mierze złom. Nawet jak się nazywa audi czy bmw czy mercedes. To z reguły dojechane sztuki z nieznanym przebiegiem i się psują. Nawet bardziej niż nowe punto u polskiego właściciela, który je kupił w salonie. Po prostu pewne rzeczy trzeba rozumieć by się o nich wypowiadać.

#15168 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3975 postów

Napisany 17 luty 2017 - 07:49

A jak jechali 200 , to co , chłopak z Fiata okaże się nie winny ? Nie , nadal będzie winny .

ZETOR TEAM

#15169 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4196 postów

Napisany 17 luty 2017 - 08:00

Bo ty i pis byście tak chcieli. Zresztą co tu dziwić się opozycji. Że stanęła w obronie tego chłopaka. Może czasami trochę na wyrost. Ale przecież pisowskie media już w piątek skazały go jako winnego. Kaczyński do dziś mówi, że jest winny. Bo reszta już się trochę przestraszyła i mówi podejrzany. 

Jak by jechał ponad 200 to kierowca bor był by winny bez dwóch zdań. W tv pokazywali ostatnio podobny przypadek. Kierowca skręcał w lewo a wyprzedzał go na skrzyżowaniu radiowóz bardzo szybko jadący. Co pokazano na filmiku z ciężarówki. Sąd skazał kierowcę radiowozu jadącego na sygnale. Bo stwierdzono, że kierowca skręcający w lewo nie miał sznas go zobaczyć i się zatrzymać. Więc nie pleć bzdur.

#15170 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2762 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 17 luty 2017 - 08:22

Nie ma tego czegoś jak opozycja teraz , no poza kukizem , Ale tp dobrze ze PO I nowoczesna sami sie ośmieszają , Pis ma duzo mniej roboty ;D

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15171 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3975 postów

Napisany 17 luty 2017 - 08:22

No Ja a PiS to zupełnie nie kompatybilni jesteśmy . Jesteś mocno nie zorientowany w przepisach . Również jestem całym sercem za chłopakiem , ale nieszczęścia się zdarzają. Tak samo jest mit że w zdarzeniu drogowym , gdy jeden z uczestników jest nietrzeźwy to cała wina przechodzi na niego . To również bzdura , która krąży w obiegu . Każdy z osobna odpowiada za złamanie przepisów .

ZETOR TEAM

#15172 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 284 postów

Napisany 17 luty 2017 - 09:14

skad znasz tak doskonale wyziewy szamba-mieszkasz w nim ??, mam wolne miejsce w oborze wiec moge ci pomoc i pozwole   w niej zamieszkac, moze zycie w polsce a  rozszerzy horyzonty..

lewak odezwał się,marzący o POwrocie złodziei,ciekawe jakby wywlekli takiemu traktor?,czy nastąpiła by wtedy regeneracja mózgu? 

Ten film ukazuje takie szambo jak ty i zakłamanie. Bo ta pni powinna powiedzieć, że pomagał jej polityk pisu Kownacki.

Głąbie, wasza pomoc działa wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści politycznych.Kobieta pisała błagała i odzewu od tych sk... nie było żeby jej pomoc,,,pisała do Komorowskiego,do prezydentowej i żadnego odzewu,wasze niemieckie lewicowo-liberalne media kryły was,ani słowa w TV nie było o tym ,a teraz gdy nic  praktycznie niestalo tyle szumu hieny robia..hipokryci zakłamani.Po drugie gdzie byli ,gdy ludzi wyrzucali z kamienic niejednokrotnie na wózkach inwalidzkich,matki z małymi dziecmi,po trzecie gdzie byli gdy Amber Gold obierało ludzi z kasy,po czwarte słynna akcja "widelec". Schetyna nakazał, że mają obłowić 300 kibiców i wsadzić ich do pierdla, bez względu na to, czy są miejsca czy nie,okazało się że wszyscy byli niewinni.Po piąte wsadziliście Maćka Dobrowolskiego, który spędził w areszcie 40 miesięcy bez wyroku oraz Piotra Staruchowicza, któremu "co miesiąc zmieniano zarzuty bo Donald Tusk kazał kogoś aresztować.Oni potrzebowali pomocy prawnej  to co wtedy? krewetki i osmorniczki wpierdalali po 8 tys, na koszt podatnikow.kolacje sobie u sowy urządzali,,,,szlachta tez tak kiedys robila i marnie skonczyla,,,,,i na was tez przyjdzie kres,zdrajcy Polski. 

#15173 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 17 luty 2017 - 10:00

lewak odezwał się,marzący o POwrocie złodziei,ciekawe jakby wywlekli takiemu traktor?,czy nastąpiła by wtedy regeneracja mózgu? 

Kto wywlókł komu traktor? Tusk, czy Komorowski nim wyjechał z twojego podwórka?

po trzecie gdzie byli gdy Amber Gold obierało ludzi z kasy  

Po kolejne - gdzie byli i gdzie są, jak Skoki obierają ludzi na 10x większą sumę i nikt nic z tym nie robi? - A przepraszam, robi, bo piszą ustawę, która będzie chroniła tego złodzieja, który jest teraz nietykalny i chowa się za immunitetem. A wszystko zgodnie z prawem... Jarka i Antoniego, które podpisane jest przez Andrzeja w nocy, bo w dzień nie mają czasu, gdyż musi ludziom oczy mydlić.

Lewakiem wszystkich nazywasz, a sam jesteś lewakiem z wypranym "muzgiem". Jak masz rozum, to naucz się z niego korzystać, bo to naprawdę nie boli.

Edytowany przez wdaniel, 17 luty 2017 - 10:05.

#15174 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4196 postów

Napisany 17 luty 2017 - 10:01

@Alamo Głąbie, żeby ten film był rzetelny to ta pani powinna powiedzieć, że po nie chciało jej pomóc a pomógł polityk pis. To czysta manipulacja dla takich głąbów jak ty. Bo pis przy jej pomocy chce pokazać, że pomaga po. A ukrywa, że ich posłowie tez pomagali. mało tego mówi się, że je córka została poważnie poturbowana. A dziewczynkę wzięto do szpitala na rutynowe badania bo to dziecko. Poza tym to zderzenie było komentowane w mediach i toczyły się dyskusje. Tym bardziej, że ta pani pisała różne listy i nagłaśniała sprawę. Dlatego ten film to szambo i zakłamanie. Bo atakuje się innych i ukrywa to samo co się samemu robiło.

Jeśli po tak ludzi maltretowało i zamykało jak piszesz. To gdzie był pis? Co z nich za opozycja? Wg mnie każda opozycja powinna obywateli przed niesprawiedliwością władzy bronić.

Rozbite limuzyny pod Toruniem na prywatnym wyjeździe Macierewicza kosztowały więcej niż ośmiorniczki. Zdającą Polski to sam jesteś bo na pis głosowałeś.

A z tym traktorem to właśnie po pomogła. Bo wzięli komornika za d. Ale taki ktoś jak ty z wypranym mózgiem nawet do siebie tego nie dopuści.

@zetorki12 prawnikiem nie jestem. Ale podałem ci konkretny przykład. Zilustrowany w tv nagraniem z ciężarówki, która była z tyłu.  Kierowca peugeota skręcał na skrzyżowaniu w lewo. Radiowóz na sygnale wyprzedzał go na tym skrzyżowaniu. Zderzyli się i radiowóz wpadł do rowu. Sąd orzekł, że winny kierowca radiowozu. Więc jak widzisz nie zawsze pojazd uprzywilejowany jest gwarancją nie wonności dla kierującego. 

Tym czasem Kaczyński już wypisał Szydło ze szpitala. Nikt nie wie oficjalnie kiedy wyjdzie. A on mówi, że dzisiaj. Nawet wczoraj już tak mówił. Widać kto w kraju rządzi. I widać też, że Kaczyński lubi dawać takie dyskretne znaki że to jednak on.

Edytowany przez hubertuss, 17 luty 2017 - 10:05.

#15175 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 17 luty 2017 - 13:15

Co komornikowi zrobili ? Ano nic a niezawisły POsąd napisał że dowod rejestracyjny nie świadczy o własnści pojazdu :P :P

#15176 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów

Napisany 17 luty 2017 - 13:38

W dowodzie rejestracyjnym masz właściciela. Jak właścicielem jest bank, to jest wpisany bank. Chyba, że dany sprzęt jest jako zabezpieczenie (a takowym zabezpieczeniem kredytu może być traktor, kombajn, sprzęt, dom itd.), to w dowodzie może być wpisany właściciel - użytkownik, a w umowie będzie ten sprzęt/ urządzenie/ nieruchomość wisiał(ło) jako zabezpieczenie. Co PO zrobiło? - nie zamiotło tego pod dywan. Nie zamiotło też pod dywan Ambergold ani innych afer, tylko toczyły się procesy. PIS natomiast, jak prawo jest nie po ich stronie, to w nocy zmieniają ustawy, by rano już wszystko było zgodnie z prawem. A teraz, mimo obecności Pani Premier w szpitalu - podpisała zwolnienia 2 wicepremierów, którzy wyniuchali w Skoku 10x większy przekręt niż Ambergold. Dowódcy, którzy postawili się pączusiowi też polecieli. Starszych nie będę odgrzebywał rzeczy, bo każdy je zna, ale z ostatnich godzin mamy kolejne zadłużenie kraju na 30lat, bo rządzącym zachciało sprzedawać się obligacje skarbowe, które po tych 30-stu latach będą odkupować. Nie wspomnę już, że zeszły rok zamknęli na pożyczkach od Merker na kwotę 76mld., a obligacje, które w zeszłym roku sprzedali, to 30mld. Coś chcesz dodać prócz tego, że nawet Gierek taki rozrzutny nie był? 

#15177 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3975 postów

Napisany 17 luty 2017 - 14:12

@zetorki12 prawnikiem nie jestem. Ale podałem ci konkretny przykład. Zilustrowany w tv nagraniem z ciężarówki, która była z tyłu.  Kierowca peugeota skręcał na skrzyżowaniu w lewo. Radiowóz na sygnale wyprzedzał go na tym skrzyżowaniu. Zderzyli się i radiowóz wpadł do rowu. Sąd orzekł, że winny kierowca radiowozu. Więc jak widzisz nie zawsze pojazd uprzywilejowany jest gwarancją nie wonności dla kierującego. 

Tym czasem Kaczyński już wypisał Szydło ze szpitala. Nikt nie wie oficjalnie kiedy wyjdzie. A on mówi, że dzisiaj. Nawet wczoraj już tak mówił. Widać kto w kraju rządzi. I widać też, że Kaczyński lubi dawać takie dyskretne znaki że to jednak on.

Ja także prawnikiem nie jestem , być może jestem w błędzie . Napisałem na podstawie swojego zdarzenia , ale wiadomo każda sytuacja jest inna . Ważne aby chłopaka miał kto pokierować , a nie partie wykorzystały go do swoich celów .

ZETOR TEAM

#15178 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów

Napisany 17 luty 2017 - 14:21

Ja liczę na to, że sąd będzie sprawiedliwy. Mam  też nadzieję, że wkroczy znowu w ten proces Zbyszek, a wtedy sprawiedliwości nie będzie, tylko sąd.

#15179 Share hubertb

hubertb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 331 postów

Napisany 17 luty 2017 - 15:27

Cały dramat polega na tym że wypadki nagłaśniane są dopiero teraz. Wcześniej nie było na to przyzwolenia i dalej by nie było, tylko PiS chciał wykorzystać wypadek prezydenta. To że teraz PO próbuje wykorzystać wypadek jest rzeczą normalną. Gadanie jak pomagają chłopakowi i że to oni i tylko oni ... już takie fajne nie jest i prędzej czy później się zemści. Wystarczy poczekać.

hubertuss przykład podany przez ciebie ma się nijak do tego wypadku, radiowóz był sam i kierowca mógł go nie zauważyć, tutaj chłopak widział, zatrzymał się, po czym ruszył nie upewniając się że pojazdów nie ma więcej. 

Nie wierze że nigdy nie spotkaliście się z sytuacja gdzie 2 pojazdy uprzywilejowane jadą jeden po drugim, bo ja dość często to widzę i jakoś nikt nie wjeżdża w ten drugi. Ba nawet śmiem twierdzić że lepiej jak są w jakiejś sensownej odległości 20- 30 m od siebie bo lepiej odróżnić że pojazdy są dwa a nie jeden. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15180 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4196 postów

Napisany 17 luty 2017 - 16:07

Kolizja z Komorowskim też była nagłaśniana i tez pomagał ofierze polityk ówczesnej opozycji czyli pisu. Nie ma tu o czym dyskutować. Pani Arnal pisała listy do prezydentowej itd, sprawa była w mediach itd. Chociaż teraz wmawia się ludziom, że nikt o tym nie wiedział. A ludzie łatwo w to wierzą bo to dawno było i już zapomnieli.

A jak jechali 200 , to co , chłopak z Fiata okaże się nie winny ? Nie , nadal będzie winny .

Mój przykład z radiowozem odnosił się do tego stwierdzenia. Wypadek z premier oczywiście jest inny. I trzeba poczekać co powie sąd. Bo tak naprawdę jego wyrok a nie nasz pisanie będzie miał znaczenie w tej sprawie.

Co do odległości to wszystko zależy od wytycznych BOR. Jeśli one zalecają bliższą jazdę np maks 10 czy 5 m. To tutaj już jest błąd. Jeśli nic nie mówią lub dozwalają np do 30 m to jest ok. I naprawdę nie ma tu nic znaczenia co ty uważasz czy tak lepiej czy gorzej. Pojazdy w takich kolumnach zwykle jada blisko siebie tak jak jechał trzeci pojazd za audi. Właśnie po to by jakiś pojazd np którego kierowca chce zablokować kolumnę nie wjechał między nich i nie zablokował pojazdu z vip em.

Edytowany przez hubertuss, 17 luty 2017 - 16:13.