Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#15141 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 16 luty 2017 - 07:24

Nie tak dawno chyba w Turcji rozbił się samolot pasażerski. Służby ratunkowe znalazły kapitana który chodził między szczątkami samolotu. Zmarł 3 godziny później z powodu obrażeń wewnętrznych. Jesteś w stanie to zaakceptować?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 14:24
  •  

#15142 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 16 luty 2017 - 07:26

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#15143 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 284 postów

Napisany 16 luty 2017 - 08:07

Świetnie że podałeś ten film.Ukazuje on że opozycja jest coraz gorszym szambem, a jej dyskurs coraz smrodliwszą, toksyczną wydzieliną

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#15144 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 16 luty 2017 - 08:56

16640617_1282735291811839_83306623691427

#15145 Share hubertb

hubertb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 331 postów

Napisany 16 luty 2017 - 08:58

Sprawdźcie jakie teraz pytania są na "milionerach" po prostu witki mi opadły jak przeczytałem...

#15146 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 16 luty 2017 - 09:21

Pytania zaczynają być dopasowywane do poziomu kształcenia w tym kraju i ja tu niczego dziwnego nie widzę. :D

#15147 Share hubertb

hubertb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 331 postów

Napisany 16 luty 2017 - 09:26

Ciekawe o co jeszcze zapytają rozmiar stanika dody ? 

#15148 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 16 luty 2017 - 09:48

Komorowskiego: "Platforma była kompletnie głucha na moje wołanie o pomoc"

opublikowano: wczoraj · aktualizacja: wczoraj

4e8985ee759c428ea74ec8782cab195b.jpegfot. Fratria/TVP Info

Podziel się
Poleć

— mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl piosenkarka Natalia Arnal, która 10 grudnia w 2014 roku miała stłuczkę z kolumną pojazdów, którą poruszał się ówczesny prezydent Bronisław Komorowski.

Nikt z Platformy Obywatelskiej nie okazał najmniejszego zainteresowania. Było to na zasadzie „ratuj się jak możesz, próbuj, my umywamy rączki”

wPolityce.pl: Grzegorz Schetyna zapewniał w RMF FM, że państwo nie musiało Pani wspierać na ścieżce sądowej ponieważ „państwo broniło się samo”, a nie tak jak dzisiaj. Czy Pani walcząc o sprawiedliwość w sądzie czuła się, że żyje w państwie praworządnym?

Natalia Arnal: Słyszałam wypowiedź pana Grzegorza Schetyny i może rzeczywiście państwo broniło się samo, ale nie broniło z pewnością swoich obywateli, którzy byli w realnej potrzebie. Zrobiono ze mnie kozła ofiarnego, ponieważ starłam się z Biurem Ochrony Rządy i z limuzyną prezydenta. Samotna kobieta z dzieckiem musiała zmagać się z BOR-em, prezydentem i policją. Byłam bardzo zbulwersowana ponieważ czułam się poszkodowana, a to mnie obarczano całą winą. Na szczęście do walki w sądzie przekonał mnie świadek całego wydarzenia, który jechał za mną i sam był zbulwersowany zachowaniem pojazdów BOR. Był to Jerzy Ernst, który również w związku z tą sytuacją wiele przeszedł. Okazał się wspaniałym człowiekiem, który zdecydował się pomóc mi i przekonał mnie, że powinniśmy walczyć o sprawiedliwość. To jak zachowali się kierowcy BOR-u było dla mnie karygodne. Jechali bardzo szybko, złamali kilka przepisów ruchu drogowego, poruszali się nieoznakowaną kolumną pojazdów. Nie używali żadnych sygnalizacji, ani dźwiękowych, ani świetlnych. Wydawało mi się, że jest to jakiś pościg, a nie kolumna prezydencka. Zajechali mi drogę, wymusili pierwszeństwo, paradoksem jest to, że znalazłam się w środku kolumny przez co prezydent nie był w rzeczywistości w pełni chroniony. Później próbowano obarczyć mnie winą. Policja zrobiła wszystko, abym stanęła przed sądem jako oskarżona. To była dla mnie paranoja.

Jak wyglądało śledztwo?

Na początku mieliśmy utrudniony dostęp do dokumentów, które były w rękach policji. Mogliśmy się z nimi zapoznać dopiero, kiedy sprawa trafiła do sądu. Zarówno ja, jak i funkcjonariusze Biura Ochrony Rządy byliśmy przesłuchiwaniu. Robili oni jednak wszystko, aby uniknąć kary i zmyć z siebie winę. Dla nich poczucie prędkości ma inny wymiar. Jeżeli jechali 60 km/h, a mówią, że jechali 20 km/h, to jest to niewiarygodne.

Oprócz ograniczonego dostępu do dokumentów, były jakieś inne przeszkody, z którymi spotkała się Pani podczas śledztwa?

Na szczęście nic takiego nie miało miejsca. Wydaje mi się, że władza właśnie liczy, że takie osoby jak ja się wycofają, że się przestraszą. Pierwszym pytaniem jakie zadałam funkcjonariuszom BOR, było to „czemu nie jeżdżą oznakowani, na jakichkolwiek światłach?”. Później się dowiedziałam w Belwederze, że Bronisław Komorowski nie lubił jeździć „na światłach”.

Pisała pani list do pani prezydentowej Anny Komorowskiej. Doczekała się Pani odpowiedzi?

Tak, napisałam do pani prezydentowej list po wypadku, który jednak odbił się od ściany. Zadzwoniła do mnie jedynie pani z gabinetu pani prezydentowej, która zapewniała, że odpowiedź z pewnością otrzymam. W wyniku braku odpowiedzi napisałam otwarty list do ówczesnego prezydenta Bronisława Komorowskiego i również nie dostałam żadnej odpowiedzi.

A jak zachowywali się posłowie Platformy Obywatelskiej? Zgłosili się do Pani z pomocą?

Platforma Obywatelska była kompletnie głucha na moje wołanie o pomoc. Próbowaliśmy się skontaktować z kilkoma osobami z ówczesnej władzy, ale nasze prośby przeszły jednak bez żadnego echa. Nikt z posłów PO nie był zainteresowany kontaktem ze mną.

Nikt się z Panią nie kontaktował?

Nie. Jerzy Ernst próbował z kimś porozmawiać, ale nic mu się w tej sprawie nie udało wskórać. Zostałam absolutnie sama z tą sprawą. Pomoc zaoferował mi Bartosz Kownacki, który wtedy był jeszcze posłem i pomagał mi jako prawnik do momentu, kiedy został wiceministrem. Nie zostawiono mnie jednak na lodzie, dostałam bardzo dobrego prawnika. Nikt z Platformy Obywatelskiej nie okazał najmniejszego za

#15149 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4196 postów

Napisany 16 luty 2017 - 09:53

Dlaczego Arnal nie powie uczciwie, że pomagał jej polityk pisu Kownacki? Nie wklejaj tego bo już wszyscy wiedzą, że to pisowska obłuda. Sami pomagali kobiecie, która zderzyła się z autem polityka PO. A teraz mają problem jak po pomaga chłopakowi, który zderzył się z autem polityk pis. Przecież się tylko ośmieszyli tym. Dzisiaj już nawet tvp tego nie pokazuje. Bo Terlecki i Mazurek zostali wczoraj ośmieszeni na konferencji pytaniem właśnie o Arnal i Kownackiego.

to co plótł dziś ten pan z worami pod oczami to woła o pomstę do nieba  ;)

jak można tak pajacować to nie wiem ...będą kierować do prokuratury doniesienie o przestępstwo  za pomoc prawną dla człowieka 

mało tego płaszczak ogłosił już wszem i wobec kto jest   winny     - to dopiero jest paranoja bo tu kłania się odpowiedzialność za oczernianie bo przecież jest domniemanie niewinności 

na szczęście prawnik wyprostował im umysły i teraz już pokazują w tvp inną ulicę  :D  :D  :D

Nerwówka w pisie coraz większa. Bo jak wyjdzie, że kierowca sc nie winny to polecą sondaże. Szydło pisze list do kierowcy. Wskazuje na polityczną sprawę. Zapominając o tym, że jak Arnal zderzyła się z autem Komorowskiego to wtedy polityk pisu pomagał. Niby zdrowa siedzi w szpitalu. Prawdopodobnie do piątku by 7 dni naciągnąć. 

Oj to się wystraszyli tego prawnika? :P  A ja myślałem ze Budki bo krzyczał że obronimy tego kierowcę przed państwem PiS szkoda że nie bronili ludzi jak komornik bezprawnie z mieszkań wyrzucał na ulicę czy rolnikikom maszyny zabierał B)

http://wiadomosci.on...raturze/5tpp5je

No ekspercie od wypadkow dajesz http://www.rp.pl/Kuk...kiego.html#ap-1

A czego tam nie rozumiesz? Że akumulator wypadł? Nawet prokurator zaznaczył, że jeśli był prawidłowo zamocowany. Auto miało swoje lata. Wielu ludzi wstawia akumulator podłącza i jeździ.

Miałem kiedyś z kumplem wypadek samochodowy. Dachowanie. Ok,że koło zapasowe wypadło i akumulator to ktoś powie, że normalka. Ale wypadły zagłówki, które są blokowane zatrzaskami i radio pomimo, że kabina nie była naruszona i parę innych dupereli, które są przymocowane do auta. 

Kumpel kiedyś miał wypadek na motocyklu. Zginął. Jak ustalili biegli jechał 130 - 160 km/h drogę zajechała mu wołga jadąca z przeciwka i skręcająca w lewo. Koleś zaczął hamować, przewrócił się i lecąc ślizgiem po jezdni uderzył w przednie koło wołgi a w niego motocykl. Jesteś w stanie uwierzyć, że po uderzeniu na chwilę wstał na nogi? Dla mnie to ty jesteś jak dzieciak łykasz takie rzeczy i dorabiasz do tego swoje teorie. Jak kiedyś przeżyjesz poważniejszy wypadek czego ci oczywiście nie życzę. To się przekonasz jakie rzeczy są możliwe.

Już nie wspominam nawet o tym, że jak kurze łeb odetniesz to ta biegać potrafi. Więc jeśli poseł wyszedł z auta. O ile to prawda. To nie znaczy, że był w świetnej kondycji i nic mu nie dolegało.

Świetnie że podałeś ten film.Ukazuje on że opozycja jest coraz gorszym szambem, a jej dyskurs coraz smrodliwszą, toksyczną wydzieliną

Ten film ukazuje takie szambo jak ty i zakłamanie. Bo ta pni powinna powiedzieć, że pomagał jej polityk pisu Kownacki.

Edytowany przez hubertuss, 16 luty 2017 - 09:57.

#15150 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 16 luty 2017 - 10:15

skad znasz tak doskonale wyziewy szamba-mieszkasz w nim ??, mam wolne miejsce w oborze wiec moge ci pomoc i pozwole   w niej zamieszkac, moze zycie w polsce a  rozszerzy horyzonty..

w milionerach powinni zadac pytanie-gdzie jest marionetka ????. bo od tygodnia nigdzie go nie widzialem, wyjechal w alpy na urlop czy co, premier ma wypadek a prezydent nic, nawet jej w szpitalu nie odwiedzil.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15151 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4196 postów

Napisany 16 luty 2017 - 10:19

Był u niej już w piątek po wypadku. Teraz się na memoriał Marii Kaczyńskiej szykuje.

#15152 Share uszak21

uszak21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 16 luty 2017 - 10:23

Wiecie dlaczego Misiewicz jest niusuwalny ze stanoisk zajmowanych? Dlaczego PIS daruje mu wszystkie winy? To proste, Misiewicz był sekretarzem komisji smoleńskiej, czyli zna wszystkie kłamstwa i tajemnice Macierewicz, ięc będą go trzymać na wysokich stanoiskach i koleś będzie się smiał nam w twarz. gdyby go wywalili i  zaczął mówić to cała polityka PIsu oparta na kłamstwie o zamachu runęłaby

#15153 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 16 luty 2017 - 12:19

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#15154 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4196 postów

Napisany 16 luty 2017 - 12:32

Masz idola na swoją miarę.

#15155 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 16 luty 2017 - 12:47

Wiecie dlaczego Misiewicz jest niusuwalny ze stanoisk zajmowanych? Dlaczego PIS daruje mu wszystkie winy? To proste, Misiewicz był sekretarzem komisji smoleńskiej, czyli zna wszystkie kłamstwa i tajemnice Macierewicz, ięc będą go trzymać na wysokich stanoiskach i koleś będzie się smiał nam w twarz. gdyby go wywalili i  zaczął mówić to cała polityka PIsu oparta na kłamstwie o zamachu runęłaby

Oj tam nie takich pionków się pozbywali jak myślisz jakby rosjanie nie mieli nic d ukrycia w jakim celu wrak przetrzymują ? B)

#15156 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4196 postów

Napisany 16 luty 2017 - 14:46

Żeby w Polsce większy ferment był. Rosyjska wina w tym, to taka, że podwali niedokładne informacje pilotowi. Oni nie mają bardzo co ukrwyac bo to wszystko jest w sceno gramach rozmów nagranych z kokpitu.

#15157 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 16 luty 2017 - 15:46

Na Kontakt 24 otrzymaliśmy kolejne nagranie dokumentujące przejazd rządowej kolumny w Oświęcimiu. Na filmie z monitoringu widać, z jaką prędkością poruszają się pojazdy oraz w jakiej odległości od siebie się znajdują. Nagranie z monitoringu tuż przed wypadkiem premier Szydło Na Kontakt 24... czytaj dalej » Jak informuje reporter TVN24 Jerzy Korczyński, kamera monitoringu, skąd pochodzi nagranie, jest zainstalowana na skrzyżowaniu ulic Wąskiej i Powstańców Śląskich. Ok. 90 metrów dalej doszło do wypadku, w którym ucierpiała premier Beata Szydło. Korczyński opisuje, że na wspomnianym filmie odległość pomiędzy pierwszym pojazdem z kolumny a limuzyną szefowej rządu wynosi ok. 20 metrów. Natomiast trzeci, ostatni samochód ochraniający jedzie za limuzyną "zderzak w zderzak". Reporter TVN24 dodaje, że biorąc pod uwagę szerokość ulicy, pojazdy te poruszają się z prędkością ok. 50-60 km/h. (http://www.tvn24.pl)

samo zaoranie tvn 

wszystkie tezy zostały opozycji obalone 

hubertuss jacus wasza opozycja i wy wyszła jak zawsze na tępaków o czym to świadczy brak wam samodzielnego myślenia tvn powiedział  gw napisała 

a ja powtórzyłem

hubertuss jak to było pisowska policja pisowska prokuratura

to jak ciebie nazwiemy zdrajcą polski !!!!

http://niezalezna.pl...ad-beaty-szydlo

Wicepremier ujawnia: Wynajęto agencję do ataku na rząd Beaty Szydło

lewaki a wytłumaczcie mi po co to wszystko ??? poco ta dobrze płatna malinowa propaganda bo pis ??  bo nas Niemcy nie wykupią 

http://niewygodne.in...k-szefa-NIK.htm

Podczas prywatnego polowania z udziałem Komorowskiego uszkodzono wojskowy helikopter. Słyszałeś o tym w telewizji?

http://niewygodne.in...e-polowania.htm

Na Kontakt 24 otrzymaliśmy kolejne nagranie dokumentujące przejazd rządowej kolumny w Oświęcimiu. Na filmie z monitoringu widać, z jaką prędkością poruszają się pojazdy oraz w jakiej odległości od siebie się znajdują. Nagranie z monitoringu tuż przed wypadkiem premier Szydło Na Kontakt 24... czytaj dalej » Jak informuje reporter TVN24 Jerzy Korczyński, kamera monitoringu, skąd pochodzi nagranie, jest zainstalowana na skrzyżowaniu ulic Wąskiej i Powstańców Śląskich. Ok. 90 metrów dalej doszło do wypadku, w którym ucierpiała premier Beata Szydło. Korczyński opisuje, że na wspomnianym filmie odległość pomiędzy pierwszym pojazdem z kolumny a limuzyną szefowej rządu wynosi ok. 20 metrów. Natomiast trzeci, ostatni samochód ochraniający jedzie za limuzyną "zderzak w zderzak". Reporter TVN24 dodaje, że biorąc pod uwagę szerokość ulicy, pojazdy te poruszają się z prędkością ok. 50-60 km/h. (http://www.tvn24.pl)

samo zaoranie tvn 

wszystkie tezy zostały opozycji obalone 

hubertuss jacus wasza opozycja i wy wyszła jak zawsze na tępaków o czym to świadczy brak wam samodzielnego myślenia tvn powiedział  gw napisała 

a ja powtórzyłem

hubertuss jak to było pisowska policja pisowska prokuratura

to jak ciebie nazwiemy zdrajcą polski !!!!

Szef NIK ginie w tajemniczym wypadku. Następnie umiera jego kierowca i 2 policjantów. Szkoda, że media nie żyły tym tak, jak wypadkiem pewnego Seicento...

http://niezalezna.pl...ad-beaty-szydlo

Wicepremier ujawnia: Wynajęto agencję do ataku na rząd Beaty Szydło

lewaki a wytłumaczcie mi po co to wszystko ??? poco ta dobrze płatna malinowa propaganda bo pis ??  bo nas Niemcy nie wykupią 

http://niewygodne.in...k-szefa-NIK.htm

Podczas prywatnego polowania z udziałem Komorowskiego uszkodzono wojskowy helikopter. Słyszałeś o tym w telewizji?

http://niewygodne.in...e-polowania.htm

według hubertuss do była demokracja  :lol:

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#15158 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4196 postów

Napisany 16 luty 2017 - 16:48

Nikt nie dokonuje tu lepszego samo zaorania niż ty. Tvn mówi jak jest. Kluczem jest odległość od pierwszego do drugiego samochodu. Jeśli ustalone zostanie, że instrukcje bor podają określoną odległość między pojazdami w kolumnie a tu była większa to  automatycznie jasne będzie, że pojazdy jechały nie przepisowo. Więc nie wiem jakie tezy opozycji zostały obalone. Bo dopiero sąd wyjaśni jak było i kto jest winny.

Niech Gowin poda nazwę agencji a nie takie dyrdymały dla takich głupków jak ty pociska. Już jeden mówił, że MIstrale za euro sprzedali Egipcjanie ruskim. A teraz drugi se agencje wymyślił. A ty w to wszystko wierzysz I te brednie tu piszesz. I po co sam siebie cytujesz? Co wskazuje dobitnie, że większego tępaka jak ty na tym forum nie ma.

#15159 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 16 luty 2017 - 17:22

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15160 Share Agrest

Agrest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1091 postów

Napisany 16 luty 2017 - 17:51

http://www.rp.pl/Prz...wcami.html#ap-1