Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?


 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#14641 Share Piotr778

Piotr778

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 241 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 06 luty 2017 - 17:47

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Duda apelował nie musiał wystarczyło do TK się zwrócić i sprawa zamknięta.

DO Dudy też apelowali żeby szedł w nocy spać grzecznie zamiast nadprogramowych sędziów przyjmować o północy na chwilę przed wyrokiem i co?Pan każe sługa musi.Jeszcze by mu ręki nie podał albo pod Trybunał Stanu za łamanie Konstytucji postawił co jest jak najbardziej możliwe ma gościa w szachu.

Jak tobie się podoba ustrój autorytarny twoje prawo różne rzeczy ludzie lubią musimy to tolerować i możemy co najwyżej współczuć.

Dobrze że chociaż Misiewicz zostaje bo chodziły plotki że go dobra zmiana też dotknęła,na szczęście jest niezatapialny pewnie dużo wie .To taki miś na miarę naszych możliwości.

 Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 05:29
 •  

#14642 Share staszek131415

staszek131415

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2237 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 06 luty 2017 - 17:59

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Po-psl wybrało 2 sędziów na wyrost TK orzekł niekonstytucyjne PO-psl skulili ogon przyjęli wyrok z pokorą.

Pis wybrał 3 sędziów na już zajęte miejsce TK orzekł nie może być 18 sędziów muszą czekać aż upłyną kadencje tj.zwolnią sie miejsca Pis na to g.nas obchodzi my stanowimy prawo.

I sie zaczęło 7 czy 8 ustaw "naprawczych" jawnie paraliżujących pana Piotrowicza każda z nich skarżona do TK wyrok niekonstytucyjne w kilkunastu punktach na co

PIS -to nie wyrok to opinia sędziów zebranych przy kawie i ciasteczkach. nie respektujemy nie publikujemy.

Krótko mówiąc  stawiają się ponad prawem od samego początku teraz jeszcze sądownictwo powszechne pod but partyjny będą ustawiać i mamy wczesnego Gomułkę wyroki zgodne z linią partii.

 

Szczęśliwi ci którzy tego nie rozumieją .To tak do marka: pozazdrościć ..

 

Tymczasem kolejne zatrzymania gdzie są obrońcy demokracji :P :P :P  http://warszawa.onet...tyzacji/4ppz7cz


Ciekawe ilu sędziów TK jest w tym umoczonych ;)#14643 Share Piotr778

Piotr778

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 241 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 06 luty 2017 - 19:36

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

A co to ma z demokracją wspólnego?Może chodzi ci o to że umoczeni w to urzędnicy z nadania pisu najprawdopodobniej unikną odpowiedzialności dzięki pisowskiej prokuraturze a nawet jesli jakimś cudem któryś trafi przed sąd to zapewne będzie to już sąd pod tak zwanym nadzorem politycznym.

Z tego co wiem to jeden niedawno wybrany sędzia TK był umoczony w jakichś służbach co starał się zataić ale wypłynęło.Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

 • agroFakt.pl
 • agroFakt.pl
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 05:29
 •  

#14644 Share staszek131415

staszek131415

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2237 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 06 luty 2017 - 19:43

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Oj widać że prubujsz uwagę odwrócić :P :P 


http://www.bankier.p...sc-3650878.html


A ten sąd pod czyim nadzorem jest? :P :P#14645 Share Bogdan675

Bogdan675

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 145 postów

Napisany 06 luty 2017 - 19:54

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

WYGLĄDAŁA POLSKA? GENIALNA HISTORIA ALTERNATYWNA.

 
 
Genialna historia alternatywna: PO wygrało wybory w roku 2015, 25 października: PO odnosi trzecie pod rząd zwycięstwo w wyborach parlamentarnych. Co się dzieje? plat.jpg
 
 
 
 
 
 

Wprawdzie ponownie będzie musiało dzielić władzę z PSL, ale to bez znaczenia. Wystarczy potwierdzić, że "Krusu nie ruszymy", a lojalność ludowców będzie zapewniona. Dziś, rok po tych wyborach mamy taką oto sytuację: Liczba kilkanastu tysięcy imigrantów rozmieszczonych w kilkudziesięciu obozach na terenie Polski stale rośnie.

 

Wkrótce zacznie się proces łączenia rodzin powiększając liczbę przybyszów ok 10-krotnie. Wprowadzono zasadę, że zasiłki wypłacane są jedynie na terenie obozów, to zniechęciło uchodźców do wyjazdu w Polski. Wprawdzie doszło do pierwszego zamachu: ukryty w tłumie przybyszów islamista rzucił się z nożem na ludzi wysiadającycyh z autobusu miejskiego, ale nie należy tego łączyć z imigrantami. Pardon: z uchodźcami, bo to jedynie ksenofobiczni prawicowcy ciągle używają terminu imigranci. To smutne wydarzenie to wina nieodpowiedzialnej pisowskiej opozycji, która zamiast popierać humanitarne przyjmowania uchodźców buduje negatywne emocje społeczne. Niektórzy uchodźcy spotkali się z niechętnymi reakcjami mieszkańcami Polski, a to budzi agresję. Gdyby PIS zachowywał się odpowiedzialnie, do tego zamachu dokonanego przez islamistę nie doszłoby. Premier Ewa Kopacz w ramach solidarności europejskiej zgłosiła chęć przyjęcia do Polski wszystkich mieszkańców dżungli w Calais w liczbie ok 10 tysięcy.

 

Francja wdzięczna okazaniu tak szczodrej pomocy w trudnych chwilach, ustami prezydenta Hollanda podziękowała Polsce, zapewniono zorganizowanie obchodów przyjaźni polsko-francuskiej oraz wsparcie dla kandydatury Donalda Tuska na drugą kadencję Przewodniczącego Rady Europejskiej. Szef MON Siemoniak wspólnie ze swoich francuskim odpowiednikiem wziął udział w uroczystościach związanych z pierwszą dostawą śmigłowców Caracal.

 

Pojawiające się negatywne głosy opozycji nt. dziwnej konstrukcji przetargu, wysokich cen oraz lekceważenia istniejących już w Polsce fabryk śmigłowców innych oferentów zostały potępione przez pluralistyczne stacje telewizyjne: TVN, PolSat i TVP. Wszystkie przyznały, że postawa PISu przynosi wstyd dla Polski. Podobne w tonie były teksty w GazWyb. W Warszawie nie wybuchła żadna afera reprywatyzacyjna. Pojawiające się komentarze w opozycyjnych mediach o kradzieży setek nieruchomości, media głównego nurtu uznały za szukanie sensacji. Warszawski Ratusz przyznał, że dochodziło do nieprawidłowości, ale na znacznie mniejszą skalę, zaś HGW jest zdeterminowana, aby wszystko wyjaśnić.

 

Szef stowarzyszenia Miasto Jest Nasze przegrał proces i musi wycofać opublikowaną mapę warszawskiej "reprywatyzacji" oraz przeprosić osoby na niej umieszczone. W Szczecinie zainaugurowano powołanie szpicy NATO, która wprawdzie będzie stacjonować w Hiszpanii, ale w razie zagrożenia może w ciągu kilku tygodni znaleść się w Szczecinie, korzystnym strategicznie miejscu tuż przy granicy Niemiec. Wprawdzie wobec zagrożenia rosyjskiego rządy: Litwy, Łotwy i Estonii domagały się stałej obecności NATO, ale wobec braku forsowania takiego postulatu przez Polskę, koncepcję odrzucono. Rząd Ewy Kopacz w mediach krajowych potwierdził, że oczekiwanie stałej obecności NATO na terenie Polski i krajów nadbałtyckich jest nierealne i niewskazane. Prezydent Komorowski w wywiadzie dla TVN pouczył lidera opozycji Jarosława Kaczyńskiego, że polityka to sztuka osiąganie tego co możliwe.

 

Zorganizowano uroczyste obchody 30-lecia Trybunału Konstytucyjnego. Prezes Rzepliński udekorowany został Orderem Orła Białego, w uroczystościach wzięło udział kilkudziesięciu prezesów TK z innych krajów. Kraje, które same takiej instytucji nie posiadają takiej jak Holandia i Wielka Brytania były reprezentowane przez stosownych ministrów. Parlament Europejski wydał odezwę podkreślającą silną pozycję demokracji w Polsce. Prof. Rzepliński zadeklarował bliską współpracę z rządem Ewy Kopacz, tak aby orzeczenia TK stanowiły wsparcie dla ofiarnej pracy rządu. Wręczono kwiaty wdowie po gen. Jaruzelskim, pomysłodawcy utworzenia TK w PRLu.

 

HGW przyznała, że bardzo jej zależy na wybudowaniu pomnika ofiar Katastrofy Smoleńskiej, zaś idealnym miejscem byłoby podwarszawskie Piaseczno. To byłby szlachetny gest stołecznego Ratusza wobec miasta przylegającego do Warszawy. Niestety na przeszkodzie w realizacji tego ambitnego planu stoi nieodpowiedzialna i awanturnicza polityka PISu. HGW podkreśliła, że Lech Kaczyński bardzo lubił Piaseczno, choć rzadko tam bywał. Warszawski Marsz Niepodległości 2016 został odwołany. Uznano, że stanowi on zagrożenia dla spokoju i ładu społecznego Warszawy. Spontanicznie pytani podczas sondy ulicznej mieszkańcy Poznania w wykazali pełne zrozumienie.

 

Zorganizowano uroczystości "Facebook Polska 2016" z udziałem viceprezydenta korporacji Facebook oraz członków rządu. Ewa Kopacz w uroczystym przemówieniu podkreśliła, że Facebook może zawsze liczyć na przychylność polskich władz. Facebook w oficjalnym oświadczeniu stwierdził, że zamknięcie wszystkich profili fejsbukowych założonych przez narodowców i konserwatywnych katolików nie ma związku z tą uroczystością, a osoby które kierując się regulaminem FB taką decyzję podjęły w uroczystości nie uczestniczą. Obchody rocznicy wojny polsko-bolszewickiej 1920 odbyły się przy wspólnym udziale przedstawicieli rządu Rosji i Polski. Otwarte Muzeum II WŚ w Gdańsku powiela koncepcję wojny jako wspólnej tragedii Polski i Niemiec, pod hasłem: "śmierć wszystkich zrównuje". Stanowi to odpowiedź na proponowaną przez prawicę egoistyczną wizję Polski jako ofiary IIWŚ. ABW skontaktowało się z wdową po gen. Kiszczaku, aby odebrać teczkę agenta Bolka. Wdowa w obszernym wywiadzie dla GazWyb podziękowała za uroczystości państwowe na Powązkach Wojskowych i uroczysty pogrzeb generała oraz zapewniła, że w archiwach męża nia znajdowały się żadne interesujące dokumenty.

 

Rząd powołał specjalną komisję składającą się z autorytetów, aby wytłumaczyć społeczeństwu dlaczego proponowany przez PIS program 500+ jest niemożliwy do wprowadzenia. TVN, PolSat i TVP podkreślają, że nawet gdyby PIS wygrał wybory 2015, nie mógłby tego zrealizować, zaś jedynie słabo wykształceni obywatele mogli uwierzyć w tą obietnicę. Związek Nauczycielstwa Polskiego pracuje z rządem PO nad wprowadzeniem obowiązku szkolnego od 5 roku życia. Taki projekt zapewni wcześniejszy start młodych Polaków na konkurencyjnym europejskim rynku pracy oraz obroni miejsca pracy nauczycieli, zagrożone wobec kryzysu demograficznego. To by było na tyle. Polska po trzeciej kadencji PO/PSL i drugiej prezydenta Komorowskiego bez wątpienia byłaby inna. Może dla niektórych lepsza. Jak mawiają zwolennicy spokoju: "przynajmniej nie byłoby tylu afer".

 #14646 Share Piotr778

Piotr778

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 241 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 06 luty 2017 - 20:43

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Oj widać że prubujsz uwagę odwrócić :P :P


http://www.bankier.p...sc-3650878.html


A ten sąd pod czyim nadzorem jest? :P :P

 

Na pewno nie pod nadzorem politycznym ale gdy już będzie to za kratki tylko ci co nie wierzą w zamach będą trafiać bez możliwości wyjścia za kaucją.#14647 Share staszek131415

staszek131415

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2237 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 06 luty 2017 - 20:44

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Ta tylko tacy nawiedzeni jak ty mogą w to uwierzyć B)#14648 Share mirro

mirro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 571 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 06 luty 2017 - 20:55

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Dobrze że Bogdan jest na forum i wkleił to co wkleił,  albowiem całkiem zapomniałem że 04.02 2017 to kolejna miesięcznica niezakupienia śmigłowców dla naszej armii.

 #14649 Share Piotr778

Piotr778

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 241 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 06 luty 2017 - 21:21

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Ciekawe za co kupią te śmigłowce jak kase na to już dawno przeje.. znaczy rozdali a jak już nie bedzie co rozdawać to i Bogdan z wklejaniem wyhamuje#14650 Share B3Agro

B3Agro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 288 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 06 luty 2017 - 22:20

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

teraz to już tylko przysłowiowe "drzwi od stodoły" zostają. Ale co , takie orły od latania jak macierewicz ze swoją prawą ręką misiewiczem na pewno poradzą. 

 

 

Ale sasin to chyba prezydentem Warszawy nie będzie. Już go z jednego miasta pogonili. Skok na Lublin też szykują pisiaki. A propo SKOK - następny padł i wszyscy się na to składamy. A jak powszechnie wiadomo to pisowcy kręcą tam wałki.

 Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 05:29
 •  

#14651 Share jacus

jacus

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 1591 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:ok.krakowa

Napisany 06 luty 2017 - 23:15

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

a co tam drobne 300 mln-to na dobry poczatek roku, stefczyk sie w grobie przewraca.

 

odkad prezesem tk zostala zona ambasadora w berlinie, nie wydano ani jednego wyroku -a to juz prawie 2 miesiace, wszelka wladze przekazala agentowi 000007[ agent specjalnej troski bo nawet niemcy go zdemaskowali] i poszla na l-4.

 

a gdzie jest dudus ??? pamieta ktos o nim ??????


buk, humor ,seks ,rokendrol.


#14652 Share Bogdan675

Bogdan675

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 145 postów

Napisany 07 luty 2017 - 08:34

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

mirro może z oszczędności ? 16427229_236566233470970_517938687315091#14653 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4188 postów

Napisany 07 luty 2017 - 08:37

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

To fakt Sasin się przejechał. Już zrezygnowali z pilnych prac nad ustawą a zapowiadają konsultacje. Po gwizdach i buczeniu na spotkaniach pis się znowu przestraszył i się wycofuje. W pisie nie ma mądrych ludzi i tego projektu tez nie zrobią. I całe szczęście. A jak będą chcieli zrobić na chama, na siłę. To Sasin tym prezydentem i tak nie zostanie i znowu pomnika nie będzie.

A propo pomnika i Smoleńska. Komisja pracuje już rok. Ostatnie spotkanie było w czerwcu a jej koszt to 4 miliony. Oczywiście konkretnych ustaleń brak.

 

Ostatnim   Królem był  Bronek  ale  kopa  zaliczył

Teraz  Mamy  Prezydenta  za którego  nie Musimy  się  wstydzić

 

Parę gaf już zdążył strzelić. Za niektóre jak np modlitwę o dojną Polskę przepraszał. Zdarzały się i inne kontrowersyjne wypowiedzi. Duda czasami zanim pomyśli to już powie. Parę razy ośmieszył go Kaczyński np ignorując jego chęć podania ręki pod pałacem w kwietniu zeszłego roku. Może i ty się nie wstydzisz. A jak dla mnie to nie jest szczyt marzeń.

 

Ma swoje zdanie i nie musi go czytać z kartki jak Pan Bredzisław B)

 

Lepiej było by jak by czasami przeczytał lub chociaż chwilkę pomyślał. Klika gaf za które przepraszał jak wyżej pisałem zdarzyło mu się palnąć. Z tym swoim zdaniem też bym nie przesadzał. On ma zdanie Kaczyńskiego jeśli już. Podpisuje ustawy i nominuje po nocach. Co jest zaprzeczeniem godności urzędu. Sam się nazywa notariuszem.A jeśli już coś powie inaczej niż myśli Kaczyński natychmiast jest przez niego stawiany do pionu. Np lekcoważącym potraktowaniem w kwietniu pod pałacem. Za to, że powiedział o wybaczeniu.

 

Powiem więcej to jedyny rząd który spełnia obietnice wyborcze B)

 

Tak np tą obietnice o 500 zł na każde dziecko. 

 

Jeśli sprzedawanie kolegów za pieniądze to dla ciebie bohaterski wyczyn to o czym my tu rozmawiamy :)

A Kwaśniewski czym ci tak zainponował może tym że ma mocny łeb wali 0,5 % i jeszcze wykład potrafi dhttps://www.youtube....?v=AFCGEYuBv00ać a może tym

Jeśli Duda nie ma klasy to powiedz kto ma z polityków i kto powinie teraz być prezydentem PL

 

Mocny łeb to tez plus. Kwaśniewskiemu zdarzały się wpadki jak każdemu prezydentowi. Jednak biorąc pod uwagę aż 10 lat urzędowania to statystycznie wyjdzie ich najmniej. Na pewno dużo mniej niż u Komorowskiego czy Kaczyńskiego lub Wałęsy których w liczbie wpadek i śmieszności nikt nie pobije.

Kwaśniewski był najbardziej nie zależnym prezydentem. Nie słuchał MIllera, kłócili się. Wetował ustawy sld. No i klasę wraz z Jolką mieli. czy Duda ma klasę? Na pozór tak. Ale zdarzają mu się wtopy jak choćby ostatnio, gdzie pytał ludzi czy przyjadą pomoc jak będą następne protesty. Tego prezydent wszystkich Polaków nie powinien robić. Kwaśniewski, Komorowski czy Kaczyński nigdy tego nie powiedzieli.

 

Przecież ich wystarczy dopuścić do głosu a sami się ośmieszą kto ma trochę rozumu w głowie to widzi to.

 

Tak sobie wmawiaj. Może się lepiej poczujesz ale rzeczywistości nie zmienisz. Bardziej od Misiewicza z Macierewiczem to już opozycja nie potrafi się ośmieszyć.I to każdy widzi. Tak samo jak ty się tutaj ośmieszasz i tez każdy widzi. 

A co powiesz na to jak Sasin się ośmieszył z tą ustawą o metropolii Warszawskiej? Jak go z kilu okolicznych miast przegnali to już konsultacje zapowiada.

 

Daj spokój Kwaśniewski miał najlepsze szkoły w Moskwie cała jego Prezydentura opierała sie na % ;)
 

 

Szkoły miał jakie miał. Duda jest doktorem prawa i wpadki jako prezydentowi i tak mu się zdarzają o czym pisałem wcześniej. 

 

 

Kto  apelował  ludzie  sprzyjający  PO  bo  reszta  nic  takiego nie  mówiła.

To  PO wybrało  nielegalnych  sędziów  na wyrost.

W USA  rok czasu  nie było  sędziego  bo  był  to  przywilej wyboru  nowego Prezydenta  a w Polsce   co zrobiło  PO   żeby  utrzymać  za  wszelką  cenę  władze  w trybunale  wszyscy  widzieli.

Im  nie chodziło  o  Demokrację  tylko  o  ostatni  bastion  władzy  swojej

Jeżeli ktoś  myśli  że  PO, PySL, Nowocześni  tak  krzyczeli  z powodu  demokracji  to albo  jest  głupi  albo  ślepy 

Chodziło tylko i  wyłącznie  o  władzę 

Żeby  PiS  robić  na złość

 

 

Tak Po wybrało dwóch sędziów na wyrost.. Pis nie chciał być gorszy i zamiast wymieć tylko tych dwóch, wymienił jeszcze legalnie wybranych trzech. Czym naraził Dudę na TS w przyszłości. No ale skoro Duda jako doktor prawa daje się tak podkładać i narażać na odpowiedzialność  przyszłości to jego sprawa.

Każdej partii chodzi o władzę. Więc ameryki nie odkryłeś. Jak pis był w opozycji też jeździł po wyborach samorządowych do Brukseli krzycząc o zagrożeniu demokracji. Tak samo Ziobro gdy piskliwym głosem skamlał w Brukseli o zagrożonej demokracji w związku z zatrzymaniem internauty.

 

 

Po-PSL  Wybrało  5 sędziów  wedle  niezgodnej  z konstytucją  Ustawy 

Nad którą  nawet sędziowie  TK  debatowali w e-mailach  że  może  pis  to wykorzystać  w wyborach

Potem  sługa  PO  Rzepliński  orzekł  za  niezgodną  z konstytucją  ale  3 sędziów  uznał za zgodnych z konstytucją  jak  wybranych  na mocy  niezgodnej z konstytucją  ustawy

Gdzie  Prezydent  Apelował  do  Po  aby  nie wybierali 

Tak  jak w Stanach  rok nie było  sędziego

SLD  jakoś  przed  wyborami  naprędce  nie  wybierało  sędziów  TK  tylko zostawili to  nowemu  parlamentowi

Ale  Po chciało  mieć  w swoich łapach  ostatni  bastion władzy 

 

Trudno  ci  to zrozumieć  bo  masz wyprany  mózg  przez TyVNy  i  Nocniki

Ale  cóż  trzeba  wam  to wybaczyć  i  tyle

 

Czyli jednak sędziowie TK nie byli polityczni. Skoro pisali e maile by Rzepliński rozmawiał z Kopacz, żeby tego nie robić. Tj nie wybierać sędziów na zapas. Jakim sługą Po był Rzepliński skoro orzekł TK, że po wybrała dwóch sędziów niezgodnie z konstytucją? Co z tego, że całą piątkę wybrano jedną ustawą. Liczył się wybór. Ziobro jakiś czas temu chciał zaskarżyć wybór innych sędziów chyba w 2010 roku tez jedną ustawą. I skargę wycofał. więc nie masz racji.

Zresztą cała burza była i tak o nic. Bo w ciągu minionego roku i tak skończyły się kadencje jeszcze chyba dwu sędziom i prezesowi. Więc gdyby pis poczekał rok miał by podobny skład i prezesa. Bez tego cyrku. A tak umocnili swój wizerunek jako prati rządnej władzy wszędzie i za wszelką cenę. Tak jak teraz ten wizerunek umacnia Sasin. 

 

Tymczasem kolejne zatrzymania gdzie są obrońcy demokracji :P :P :P  http://warszawa.onet...tyzacji/4ppz7cz


Ciekawe ilu sędziów TK jest w tym umoczonych ;)

 

Niech zatrzymują. Od tego są służby. Zamiast zadawać pytania o sędziów TK. Dodaj, że głównego machera od reprywatyzacji, którego zatrzymano. W urzędzie miasta Warszawy zatrudnił Kaczyński.


Edytowany przez hubertuss, 07 luty 2017 - 08:38.


#14654 Share Alamo

Alamo

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 283 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 07 luty 2017 - 08:58

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Dzisiaj Makrela spotka się z wezwaną na dywanik folksopozycją w ambasadzie Niemiec.By wręczyć im zadania do realizacji dla dobra utraconych Prus Wschodnich? Czy niemiecka opozycja spotka się z Beatą Szydło w Polskiej ambasadzie w Niemczech?#14655 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4188 postów

Napisany 07 luty 2017 - 09:33

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Co ty bierzesz? Skończ z tym bo to bardzo źle na tobie się odbija.

@Bogdan675 jak te firmy nas okradają? Dlaczego prokuratura tego nie ściga? Co robi w te sprawie rząd pisu skoro po działała źle? Skoro wiadomo na ile nas okradają to chyba wiadomo kto to robi? Dlaczego tych ludzi się nie zatrzymuje? Trzeba tam jeszcze dopisać pis i Kaczyńskiego. Bo chyba też tego nie widzą. Co ma do nielegalnych przepływów finansowych pucz? Co ma do tego zniewalanie Polski? Jeśli przez 25 lat Polskę zniewalano dlaczego nie ma tam nic o Kaczyńskich i pis? Przecież oni też rządzili. Pucz wymyślił Kaczyński.

To co kleiłeś jest najlepszym przykładem takiej papki propagandowej jaką was pis karmi. Wszystko ze sobą wymieszane i podane takim nieszczęśnikom jak wy.


Edytowany przez hubertuss, 07 luty 2017 - 09:35.


#14656 Share staszek131415

staszek131415

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2237 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 07 luty 2017 - 09:58

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Kiedy odszczekasz te brednie że Maciarewicz spowodował wypadek i powinien przepraszać uczestników ? B)#14657 Share Alamo

Alamo

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 283 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 07 luty 2017 - 10:02

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Co ty bierzesz? Skończ z tym bo to bardzo źle na tobie się odbija.

@Bogdan675 jak te firmy nas okradają? Dlaczego prokuratura tego nie ściga? Co robi w te sprawie rząd pisu skoro po działała źle? Skoro wiadomo na ile nas okradają to chyba wiadomo kto to robi? Dlaczego tych ludzi się nie zatrzymuje? Trzeba tam jeszcze dopisać pis i Kaczyńskiego. Bo chyba też tego nie widzą. Co ma do nielegalnych przepływów finansowych pucz? Co ma do tego zniewalanie Polski? Jeśli przez 25 lat Polskę zniewalano dlaczego nie ma tam nic o Kaczyńskich i pis? Przecież oni też rządzili. Pucz wymyślił Kaczyński.

To co kleiłeś jest najlepszym przykładem takiej papki propagandowej jaką was pis karmi. Wszystko ze sobą wymieszane i podane takim nieszczęśnikom jak wy.

Wzywanie na dywanik (a nie na neutralny grunt) ma wymiar symboliczny.W polityce symbole mają duże znaczenie.To potwierdza zaprzedawanie się,fakt wiedziany od dawna#14658 Share staszek131415

staszek131415

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2237 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 07 luty 2017 - 10:02

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

teraz to już tylko przysłowiowe "drzwi od stodoły" zostają. Ale co , takie orły od latania jak macierewicz ze swoją prawą ręką misiewiczem na pewno poradzą. 

 

 

Ale sasin to chyba prezydentem Warszawy nie będzie. Już go z jednego miasta pogonili. Skok na Lublin też szykują pisiaki. A propo SKOK - następny padł i wszyscy się na to składamy. A jak powszechnie wiadomo to pisowcy kręcą tam wałki.

 

No ale Bredzisław jest głównym udziałowcem :P tymczasem Gronkiewicz poszła w Walc ;)#14659 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4188 postów

Napisany 07 luty 2017 - 10:32

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Staszek gdzie ja napisałem, że to Macierewicz spowodował wypadek? Przecież wypadek spowodowała jego kolumna i to pisałem od początku. A w te bajki BORu, że jedno auto jechało gdzieś dalej z tyłu i wpadło na inne podczas, gdy te już stały po postu nie wierzę.

Co do skok ów to o Biereckim poczytaj. Gdyby po kiedyś nie zmieniło ustawy o SKOK ach wbrew sprzeciwowi pis. Oddając je pod opiekę Komisji Nadzoru Bankowego i Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. To dzisiaj poszkodowanych było by znacznie więcej niż w AMBER GOLD i na większe sumy.

Alamo gabinety mają to do siebie, że z reguły leży w nich jakiś dywan. Gdzie z Merkel opozycja ma rozmawiać w parku czy na ulicy? Merkel jest kanclerzem więc zaprosiła ich do przedstawicielstwa swego państwa w Polsce. Opozycja to nie jest oficjalna władza w Polsce z którą spotyka się taki gość w instytucjach państwowych.Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 05:29
 •  

#14660 Share wdaniel

wdaniel

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 590 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Opolskie
 • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 07 luty 2017 - 10:44

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Szczęśliwi ci którzy tego nie rozumieją 

... albo nie chcą rozumieć...

 

Dobrze że chociaż Misiewicz zostaje bo chodziły plotki że go dobra zmiana też dotknęła,na szczęście jest niezatapialny pewnie dużo wie .To taki miś na miarę naszych możliwości.

Nawet sam Kaczogęby wypowiedział się przeciw Misiewiczowi. Wprawdzie powiedział, że jedno piwko nic nie znaczy, ale również zaznaczył, iż nie może być tak, by żołnierze jemu salutowali i oddawali hołdy oraz że muszą być wyciągnięte konsekwencje. Szydło również wypowiedziała się przeciwko, ale Macierewicz go przy sobie zostawił. On ma coś na Macierewicza, bo w przeciwnym wypadku Antek by też nie sprzeciwiał się swojemu wodzowi.

 

Tymczasem kolejne zatrzymania gdzie są obrońcy demokracji 

Tylko takim dziwnym trafem wszystkie szlaki prowadzą do osób bliskich Lechowi Kaczyńskiemu za czasów jego prezydentury w Warszawie. Już pisałem o tym tu, że Macierewicz również miał się tłumaczyć, lecz kryje się za immunitetem. Tusk chociaż miał jaja i nie krył się za immunitetem odpowiadając na pytania prokuratora w sprawie Amber gold, a Macierewicz ma zarzut współpracy z łącznikiem rosyjskim, ale nikt mu oficjalnie go nie postawi, bo nie może. Jak PISzesz prawdę, to PISz całą a nie tylko wygodną PIS. 

 

Ta tylko tacy nawiedzeni jak ty mogą w to uwierzyć B)

Tylko tacy z wypranymi "muzgami" (specjalnie przez "u", bo na "ó" nie zasługują) przez propagandę PIS i Rydzyka mogą w to wierzyć...


 

Co do skok ów to o Biereckim poczytaj. Gdyby po kiedyś nie zmieniło ustawy o SKOK ach wbrew sprzeciwowi pis. Oddając je pod opiekę Komisji Nadzoru Bankowego i Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. To dzisiaj poszkodowanych było by znacznie więcej niż w AMBER GOLD i na większe sumy.

Już niedługo, bo PIS przecież ukrócił ten kaganiec skokom... Ale zanim co do czego dojdzie, to nie będzie ani PIS, anie Biereckiego, a PIS będzie znowu miał temat, że to przez następny rząd, a nie przez nich to się stało.Podobne tematy duda wybory prezydent

Tylko na agroFakt.pl: Priorytety rolne w Grupie Wyszehradzkiej zobacz »