Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#14421 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 01 luty 2017 - 12:58

@Zbigniew3003 Widać, że już wtedy Kaczyński aż prosił się o śmierć. Dopiął swego w Smoleńsku. Gdzie wg slow pracownika jego kancelarii musieli próbować lądować aż do skutku.

lepsze to niż ludzie z krwią na rekach 

poza tym to nie my piszemy złote myśli i za nami nie wieje tusk z zdradziecką flagą nazisty  40% spółek gdzie ta kasa k**wa 

pis nie prywatyzuje daje i zmniejszył deficyt z zakładanego 55 do 46mil

wiec pytam się kto kradł a kto nie jakaś afera ciemno grodzie ??

2+2 wiesz ile jest ??????

według waszej propagandy pis już dawno miał skoczyć 

Jaką krew? Kto miał na czyich rękach? Deficyt ulegl zmniejszeniu dzięki sprzedaży LTE w 2015 roku i transferowi zysku z NBP. Obie te dwie rzeczy to nie zasługa pisu. Pis dostał prezent po poprzednikach na łączną kwotę 17 mld. Dodaj to do tych 46 i zobaczysz czy faktycznie pis coś zmniejszył.

W tvp nawet jak by trafili na jakiegoś nawet obojętnego co by nie krytykował i nawet nie chwalił Wałęsy to i tak by nie puścili.

Edytowany przez hubertuss, 01 luty 2017 - 12:59.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 11:05
  •  

#14422 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 01 luty 2017 - 12:59

nic dziwnego że Cię ze szkoły wyżucili   ;)  ;)     

Widać gimpa, bo nie dosyć, że ma nie pawdziwe informacje, to nawet "wyrzucić" prawidłowo nie potrafi napisać. Otóż rozczaruję cię - to ja rzuciłem wypowiedzenie pracodawcy z zachowaniem okresu wypowiedzenia. Mi dyrekcja nie chciała podpisać wypowiedzenia, lecz im powiedziałem, że mam to gdzieś, czy podpiszą, czy nie, bo jak mnie nie zwolnią, to wezmę sobie 4 dni urlopu na żądanie, następnie chorobowe, a oni mi będą płacić, przy czym tracić będą uczniowie. Ostatecznie kazano mi zmienić podstawę prawną na Art.30.1.1.

#14423 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 01 luty 2017 - 13:14

Jakim przepisom podlega żandarmeria, które miały by zastosowanie w tym przypadku? Jeżeli kierowca nie był żandarmem tylko funkcjonariuszem SKW w stopniu kapitana to jakim przepisom podlega?  Uprzedzając Twoje wywody informuję Cię że żołnierze żandarmerii podlegają ustawie o służbie żołnierzy zawodowych zaś SKW ma swoją ustawę. W tym miejscu i w tej sytuacji podlegali prawu o ruchu drogowym . O ile jeszcze o zabraniu ministra mógł zdecydować dowódca ochrony o tyle pan Kazio to zwykły operator kierownicy.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#14424 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów

Napisany 01 luty 2017 - 13:23

W tvp nawet jak by trafili na jakiegoś nawet obojętnego co by nie krytykował i nawet nie chwalił Wałęsy to i tak by nie puścili.

Podobnie jak z wymazywaniem serduszek WOŚP - albo by nie puścili, albo by wycięli słowo zaprzeczenia i wyjdzie znowu na ich. Takich teczek jest sporo, a jak do tej pory, to IPN samo przyznało, że podpis jest autentyczny, ale nie ma żadnych dowodów na donosicielstwo. Z tego, co dziennikarze dostali, to wynika jedynie, że SB próbowało go dyscyplinować łącznie z pozbawianiem pracy. Dlaczego nie dostał willi jak ojciec Kaczyńskiego, tylko pracę w innym zakładzie za połowę stawki?

Wałęsa jest prosty w budowie, jak budowa cepa. To prosty robotnik, którego bez problemu można było zastraszyć, tym bardziej, że miał rodzinę i dzieci. Jego błędem było to samo, co u bp-a Wielgusa, a więc pójście w zaparte. Powiedział by, jak było i sprawa by ucichła tak samo, jak ucichła w przypadku abp. Gocłowskiego, gdzie do niego również podeszli dziennikarze i powiedzieli, że podobno na niego też są teczki. Odpowiedział, że wszyscy wiedzą, jakie były czasy, jak zastraszano ludzi i grożono śmiercią bliskich. Owszem, coś podpisywał, ale nie pozwolono mu nawet przeczytać co podpisuje. A w między czasie zanim podpisał, to przeczytano imiona i nazwiska z jego rodziny oraz adresy, gdzie mieszkają... 

Reportaż ten słyszałem tylko raz w popołudniowym wydaniu dziennika, w wieczornych wiadomościach tej samej stacji już go nie było i nikt też się już go nie czepiał.

swoje przepisy to możesz żonie wmawiać j kolegom z remizy ;)

No jasne. Tylko szkoda, że te "moje przepisy" są ogłoszone w dziennikach ustaw, a więc obowiązują każdego... A - przepraszam, zapomniałem, że przepisy nie obowiązują zwolenników PIS jak i samej partii rządzącej, która pluje na konstytucję, a z której te przepisy się również wywodzą.

Wybacz Staszku, lecz pokaż mi przepis, który zwalnia żandarmerię oraz osób rządzących ze stosowania się do konstytucji oraz KC, KK? Nawet KD nie zwalnia ich od stosowania się do niego, co już też ci udowodniłem, lecz co ja tobie dzieciaku będę tłumaczył, skoro ty w życiu nic nie widziałeś prócz gimnazjum - twojego oprawcę, gdyż nie nauczyło ciebie nawet logicznego myślenia.

Uprzedzając Twoje wywody informuję Cię że żołnierze żandarmerii podlegają ustawie o służbie żołnierzy zawodowych zaś SKW ma swoją ustawę. W tym miejscu i w tej sytuacji podlegali prawu o ruchu drogowym

Tak, zgadza się, ponieważ jedna ustawa nie wyklucza drugiej. W tym przypadku jedynie co, to postępowanie od policji przejmuje żandarmeria, czyli tzw. policja wojskowa (bo być może kolega Staszek nie wie o tym... ale to teraz już wie)

#14425 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2235 postów

Napisany 01 luty 2017 - 13:58

Wdaniel OSP to specyficzna grupa ludzi mnie ich fascynacja niesieniem pomocy często przeraża ;) http://www.codzienny...akcji-gasniczej   B)  http://www.gk24.pl/w...asic,id,t.html  :ph34r: http://www.gazetalub...ozary,id,t.html

Wszelki fsnatyzm jest niebezpieczny ale ten w szeregach OSP najbardziej grozny :P :P

#14426 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 01 luty 2017 - 14:32

Trzeba  się  włączyć  do  akcji

http://niezalezna.pl...-w-calej-polsce

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#14427 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów

Napisany 01 luty 2017 - 14:34

Staszek - kończ już trolować, bo robi się to nudne. Przyznaj, że nie masz żadnych sensownych argumentów na swoją obronę a moje zaprzeczenie i teraz próbujesz zejść znowu na OSP i szkolnictwo. A co do OSP, to nie życzę ci, ale już mówiłem, że jak będziesz potrzebował pomocy, to przekaż KDR, by nie brało udziału OSP. Albo złóż lepiej takie oświadczenie do KWPSP z zakazem udziału w akcjach RG pod twoim adresem oraz na terenie twojego gospodarstwa OSP, a jedynie jednostek PSP. Masz jaja? To udowodnij, że zamiast krzyczeć potrafisz coś zrobić i być konsekwentnym swoich wypowiedzi. A jak nie, to czytaj pierwsze zdanie tego postu...

Edytowany przez wdaniel, 01 luty 2017 - 14:35.

#14428 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 01 luty 2017 - 16:17

Kierowca Macierewicza Kazimierz Połoninie bez dwóch zdań pozostać na miejscu kolizji do wyjaśnienia. Tym bardziej, ze wtedy nie było wiadomo czy nie będzie to wypadek. Trzy osoby pojechały do szpitala. A on wsiadł sobie do innego samochodu i odjechał z Macierewiczem. Macierewicz jako osoba posiadająca prawo jazdy powinien wiedzieć jak należy się zachować po zdarzeniu drogowym. I jeśli kierowca miał ochotę się oddalić. Powinien nakazać mu pozostanie a nie tolerować łamanie prawa. Ale cóż arogancja nowej władzy rośnie.

Ci z niezależnej to niech się lepiej sami zasłonią. Jak ktoś czyta Newsweeka to i  tak kupi. Kiedyś dewotki zasłaniały świerszczyki na wystawach kiosków i guzik dało. To teraz tez guzik da.

Edytowany przez hubertuss, 01 luty 2017 - 16:17.

#14429 Share karolr2

karolr2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1627 postów

Napisany 01 luty 2017 - 16:31

Jak cię to tak boli wytocz przeciwko nim proces cywilny że masz przez ich zachowanie potworny ból d*py :)

#14430 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 01 luty 2017 - 16:47

Kierowca Macierewicza Kazimierz Połoninie bez dwóch zdań pozostać na miejscu kolizji do wyjaśnienia. Tym bardziej, ze wtedy nie było wiadomo czy nie będzie to wypadek. Trzy osoby pojechały do szpitala. A on wsiadł sobie do innego samochodu i odjechał z Macierewiczem. Macierewicz jako osoba posiadająca prawo jazdy powinien wiedzieć jak należy się zachować po zdarzeniu drogowym. I jeśli kierowca miał ochotę się oddalić. Powinien nakazać mu pozostanie a nie tolerować łamanie prawa. Ale cóż arogancja nowej władzy rośnie.

Ci z niezależnej to niech się lepiej sami zasłonią. Jak ktoś czyta Newsweeka to i  tak kupi. Kiedyś dewotki zasłaniały świerszczyki na wystawach kiosków i guzik dało. To teraz tez guzik da.

Może masz informacje  czy  Bronisław    przeprosił  wkońcu  tą  panią  z którą  jego  kolumna  miała kolizję  która  doznała  urazu  kręgosłupa   i  przeżyła  trałme razem z dzieckiem ????

Na sprawę Ministra  Macierewicza  proponuję ci 

0002Q27XG8SB8543-C122-F4.jpg

Jak  długo  zamierzasz  jeszcze  trollować  ten  sam temat ???

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14431 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2235 postów

Napisany 01 luty 2017 - 17:12

Staszek - kończ już trolować, bo robi się to nudne. Przyznaj, że nie masz żadnych sensownych argumentów na swoją obronę a moje zaprzeczenie i teraz próbujesz zejść znowu na OSP i szkolnictwo. A co do OSP, to nie życzę ci, ale już mówiłem, że jak będziesz potrzebował pomocy, to przekaż KDR, by nie brało udziału OSP. Albo złóż lepiej takie oświadczenie do KWPSP z zakazem udziału w akcjach RG pod twoim adresem oraz na terenie twojego gospodarstwa OSP, a jedynie jednostek PSP. Masz jaja? To udowodnij, że zamiast krzyczeć potrafisz coś zrobić i być konsekwentnym swoich wypowiedzi. A jak nie, to czytaj pierwsze zdanie tego postu...

Daj już sobie spokoj z tymi wywodami co kto ma robić

Chłopie przestań bredzić  Bona jakiej podstawie twierdzisz że kierowca Maciarewicza był sprawcą?? Bo z tegoco wiadomo był uczestnikiem

Może masz informacje  czy  Bronisław    przeprosił  wkońcu  tą  panią  z którą  jego  kolumna  miała kolizję  która  doznała  urazu  kręgosłupa   i  przeżyła  trałme razem z dzieckiem ????

Nie bo spieszył się na polowanie
:P :P

Edytowany przez staszek131415, 01 luty 2017 - 17:16.

#14432 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 01 luty 2017 - 17:38

Jeśli nie "fake" to chyba coś musi piznąć.

http://dziennik-poli...ony-genetycznie

#14433 Share tola27

tola27

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 01 luty 2017 - 18:52

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Tak się dzieje jak dzieciom na wszystko się pozwala.Misiewicz myśli że jest nietykalny

#14434 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 01 luty 2017 - 19:05

Prawdę  napisał   więc  o co wam chodzi ????

#14435 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 01 luty 2017 - 19:12

Ja bym jednak wolał żeby to była fałszywka albo włamanie na konto Misiewicza. Do kogo jak do kogo ale do Skrzypczaka to mu akurat daleko. 

#14436 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 01 luty 2017 - 19:44

16387319_10206747228233887_6085729476825

#14437 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 01 luty 2017 - 19:47

A schetyna  broni  Bolka  i  Grozi  tym  co  piszą  prawdę   która  jest dla nich nie wygodna

#14438 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 01 luty 2017 - 19:56

Akurat mnie grzmoci ta prawda. Jednak wolałbym aby ocenę samego Wałęsy pozostawić jego "towarzyszom broni" z Solidarności. W zasadzie tylko oni mają do tego prawo. Mogą czuć się oszukani, zdradzeni ale też mogą powiedzieć że wiedzieli o tym. Taki był czas i takich wymagał decyzji. Niektóre tajemnice są zabierane do grobu i czasami to dobrze. inaczej nawalanka w narodzie murowana.

#14439 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 01 luty 2017 - 20:47

Jak cię to tak boli wytocz przeciwko nim proces cywilny że masz przez ich zachowanie potworny ból d*py :)

Widzę wzbiłeś się na szczyty swoich możliwości. I tylko tyle ci wyszło.

Zapytaj Bronisława czy przeprosił. A co do maści, sprawdzałeś skoro polecasz? Bo chyba cię boli skoro ci przeszkadza co piszę. Nie czytaj po prostu.Bo widzę, że prawda boli.

Daj już sobie spokoj z tymi wywodami co kto ma robić

Chłopie przestań bredzić  Bona jakiej podstawie twierdzisz że kierowca Maciarewicza był sprawcą?? Bo z tegoco wiadomo był uczestnikiem

Nie bo spieszył się na polowanie
:P :P

Brawo zaskoczyłeś w końcu. Każdy uczestnik zdarzenia prowadzący pojazd powinien zostać na miejscu do ustalenia przyczyn zdarzenia lub choćby przesłuchania i sprawdzenia trzeźwości i wylegitymowania. Oraz przeprowadzenia wsze;kich procedur na miejscu zdarzenia. Pan Kazimierz nie został w związku z czym złamał prawo a Macierewicz na to przyzwolił.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14440 Share karolr2

karolr2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1627 postów

Napisany 01 luty 2017 - 21:22

I co z tego jemu wolno tobie nie :)