Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?


 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#14381 Share Roman176

Roman176

  Użytkownik

 • Members
 • PipPip
 • 66 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Marklowice
 • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 30 styczeń 2017 - 22:41

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Nie jestem wyborcą żadnych z tych partii ani wyborcą PIS. Na żadną z nich nie głosowałem i nie mam zamiaru głosować. Ale jak tak bardzo chcesz, to najpierw przestań się powtarzać w jednym poście, bo kilka razy wypisujesz jedno i to samo. 500+ czy mieszkania + - nie mam nic na przeciw, lecz niech najpierw na nie zarobią, bo jak na razie to biegają do Merkel, by im kasę pożyczała, przez co zadłużają ciągle kraj. PO wypominali zadłużenie, a w tym miesiącu ono już stuknęło 1 bilion jawnego i 2 razy tyle niejawnego. Likwidacja gimnazjów i powrót do komunistycznego systemu szkolnictwa - jakoś na zachodzie dalej są gimnazja i funkcjonują na wysokim poziomie, a ta reforma to kolejne marnotrawstwo pieniędzy, tym bardziej, że nie ma opracowanej podstawy programowej. Chcą tylko zwiększyć ilość godzin historii i polskiego, by szerzyć swoją propagandę o męczenniku Lechu. 

Ty nazywasz to, co zrobili z TK uporządkowaniem? Podaj przykłady w czym TK im przeszkodził? W tym, że zanegował ustawy niezgodne z konstytucją? Widać, że też nie masz pojęcia co to jest Konstytucja. W jednym z waszych teorii muszę się niestety zgodzić: " za 2 lata nikt nie będzie wiedział o czymś takim jak konstytucja"... i dopowiem - bo PIS rozwali ją w 3d. tworząc w jej miejsce kaczonstytucję. Do TK zawsze powoływano sędziów, którzy mieli jakiś dorobek i było to uwieńczenie ich kariery. Tym razem na przewodniczącego wybrali sędzię, która w swoim dorobku ma kilkadziesiąt źle rozpatrzonych spraw i nieprawidłowych wyroków na skutek nie zbadania dowodów oraz kilka spraw z nieprawidłowym wyrokiem mimo, iż dowody wskazywały na co innego, ale widzę, że dla ciebie to jest znakomity dorobek życia i jak najbardziej nadaje się na to stanowisko... tym bardziej, że będzie trzeba zmierzyć się między prawdą kaczogębego a prawem.

Nie wspomnę już o SB-kach, którzy tam z ramienia PIS przesiadują...

 

Przypomnę tylko, że Szydło krzyczała iż żadnej kopalni nie zamknie... tym niemniej po roku czasu zamknęła 3. Przy ostatnim planowaniu budżetu przez PO-PSL krzyczała, że dzieciom chorym (chodziło o wiadomą instytucję) nie należy   zabierać pieniędzy, tym samym przy planowaniu przez nią budżetu również im urwała i to o połowę... Wymieniać dalej?

Reasumując: z pustego ani Salomon nie naleje. Najpierw trzeba mieć, zarobić itd, a następnie można rozdawać. A co do tego zrównania dopłat - obietnica taka sama, jak ze sprowadzeniem tupolewa, a więc wieszali na Tusku psy, że tego nie zrobił, a sami też nic nie wskórali. 

tylko te kopalnie są wyeksploatowane powyżej 12oom 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 05:36
 •  

#14382 Share jacus

jacus

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 1591 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:ok.krakowa

Napisany 30 styczeń 2017 - 22:51

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

 on  byl drugim pilotem tego lotu-widzial co sie dzialo bezposrednio w samolocie i potem . sytuacja w smolensku go przerosla, slabo znal rosyjski, inni wcale, mial male doswiadczenie jako 1 pilot, popelnil szereg bledow , gdy to zrozumial bylo juz za pozno.

 

a tak w ogole co sie dzieje w komisji macierewicza, ile miesiecy temu byly podane jakies nowe informacje z badan ?? gdzie jest zbudowana makieta , jakie przeprowadzono badania aerodynamiczne-takie byly zapowiedzi na ubiegly rok.

 

gowin jechal 20 km na peknietej oponi-tyle ze ta byla przystosowana do takich sytuacji, wiec nic wielkiego sie nie stalo,ciagle czekam na ta 4 sztuke-to bedzie prawdziwy fajerwerk, 


buk, humor ,seks ,rokendrol.


#14383 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1237 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 31 styczeń 2017 - 07:25

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

mareczku Ty nasza skarbnico wiedzy,wyrocznio nieomylna,erudyto i oratorze kochany jak zwykle nie odniosłeś się do odpowiedzialności przełożonego tylko skupiłeś się na błędzie stylistycznym.Ale niech tam.To minister był inicjatorem wyjazdu a nie ochrona czy kierowcy.Gdyby był człowiekiem honoru(ale pojechałem) przyznałby się do winy i przeprosił a nie twierdził ,że to on jest" poszkodowany".Jeśli natomiast już koniecznie chcesz podyskutować o pilotach to weź mi wyjaśnij jaki wpływ miał incydent podczas lotu do Gruzji na podejmowane decyzje przez Protasiuka w trakcie lotu "smoleńskiego"?

 


Od kiedy to  pisanie  nieprawdy  to  błąd  stylistyczny

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

 

Taki wpływ  miało  że  Piloci  wiedzieli że  oni  podejmują  ostateczną  decyzję  a nie  kto  inny 

I nawet  sam  twój  ten  rzekomo  wyrzucony Pilot  tak  mówił 


Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

 • agroFakt.pl
 • agroFakt.pl
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 05:36
 •  

#14384 Share staszek131415

staszek131415

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2237 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 31 styczeń 2017 - 10:29

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Co było powodem brawurowej jazdy?

 

Nie każdemu jest dane jeździć wypasionym BMW za bańkę Pod Łodzią były znacznie trudniejsze warunki.

 

Kto tym razem zawinił ? Kaczyński , Szydło czy Duda ;) :P   http://gazetatrybuna...iete-na-pasach/


Dobrze że ze sklepu a nie z kościoła wracała bo wtedy pewnie wina była by Rydzykaa B)#14385 Share wdaniel

wdaniel

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 590 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Opolskie
 • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 31 styczeń 2017 - 11:14

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Ja nie twierdzę że Żandarmeria nie jest winna ale takie pisanie że Maciarewicz powinien pomocy udzielać czy przepraszać to jest zabawne dla mnie nie ma znaczenia czy pogotowie udziela pomocy czy nie nie rozumiesz tego czy naprawdę udajęsz :P :P  podstawy prawne to podajesz takie jakie znajdziesz a nie do zaistniałej sytuacji  B)

„Kolizja, to zdarzenie mające miejsce w ruchu lądowym, spowodowane poprzez nieumyślne naruszenie zasad bezpieczeństwa obowiązujących w tym ruchu, którego skutkiem są straty materialne (uszkodzenie pojazdu, płotu, urządzenia drogowego, bagażu, itp.) lub też jeden 

z uczestników doznał obrażeń ciała powodujących naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia trwające poniżej 7 dni”.

Dotarło? :P :P

Obrażenia ciała to nie to samo, co wypisanie ze szpitala. W niedzielę w opolu pobito na chodniku człowieka. Z obrażeniami klatki piersiowej i głowy trafił do szpitala, po czym go wypisano w tym samym dniu. Twoim zdaniem po wyjściu ze szpitala już tych obrażeń nie miał? Ile dni będzie teraz trwało leczenie i/lub rehabilitacja, tego się nie dowiesz, bo nawet ze złamaną ręką, nogą itd.nikogo w szpitalu nie będą trzymać - dotarło?

Ja nie pisałem, że Macierewicz jest sprawcą wypadku. Napisałem, że nie udzielił pierwszej pomocy i nawet nie zapytał się nikogo, czy coś się stało. Zbiegł z miejsca wypadku. Podstawy prawne podałem, gdzie na ich negację nic nie znalazłeś, bo byś musiał znaleźć kasację mojej podstawy prawnej, a niestety na stronach ISAP wszystkie mają status "obowiązujący".

Co do przeprosin Macierewicza - za wypadek przeprosiny raczej powinien składać sprawca, a nie kierowca... Nie mniej jednak bulwersujące jest to, że Polak chce cały czas być przepraszany. Mnie też zbulwersowało stanowisko rządu z roku 2006, który po pielgrzymce Benedykta XVI do Polski na antenie RM powiedział, że myśleli, iż Benedykt XVI będąc w Oświęcimiu przeprosi Polaków w imieniu Niemców. Skoro chcą być cały czas ze wszystkich stron przepraszani, to niech też przepraszają... ;) Tym razem za nieudzielenie I-szej pomocy osobom w potrzebie i nie zainteresowanie się, czy w ogóle takie osoby są.

 

Staszku, prawda jest taka że nijak tego wyjazdu do Torunia nie da podciągnąć pod kompetencyjny zakres działanie MON. Czyli była to prywata, 

tu niestety nie mogę się zgodzić, ponieważ było to sympozjum, w którym Macierewicz był prelegentem. Nie była to prywata, lecz jego zadania służbowe, które były nawet ogłoszone na stronach rządowych. Jedynym znakiem zapytania to wstępne, które było pobierane przez WSKSiM w kwocie 60zł od uczestnika. Otóż wstęp na sympozja z udziałem polityków powinien być darmowy i na to są inne środki, a nie bilety. Nie mniej jednak kancelaria ministra ogłosiła swoje stanowisko, że nic nie wiedziała o sprzedawanych biletach.

 

Gdybyś ty jadąc trzeźwy z prawkiem w kieszeni staranował te auta tak jak ta beemka. Poszedł byś siedzieć z miejsca. Szkoda, że tego nie rozumiesz i nawet nie stać cię na krytykę takiego nadużycia i sprawiedliwości dla wybranych.

Masz stłuczkę z udziałem 2 innych aut, bez wzywania innych służb takich jak pogotowie, a już jest rozważanie nad zabraniem prawka. Wiem coś o tym, bo miałem stłuczkę, gdzie 2 inne auta się stuknęły, a ja wjechałem na nich. ten, na którego najechałem miał pęknięty zderzak z tyłu i rozbite lewe szkiełko lampy, pogotowie nie było wzywane, bo nie było potrzeby, a policja była wezwana przez wzgląd na samochód służbowy, którym jechałem. Dostałem jako ostatni tłukący 500zł i rozważano odebranie prawa jazdy, lecz uratowało mi je to, że były zawodowe i stan konta w punktach "0".

Co do bm-ki, w końcu sama nazwa BMW o sobie mówi: "Będziesz Mieć Wypadek".

 

Nie przesadzaj zachowli ostrożność bo gdby tak było jak piszesz to by były ofiary lub w ciężkim stanie

Staszek, czasami coś mądrego napiszesz, ale to, to sam siebie pobijasz. Kto zachował ostrożność? Jak by była zachowana ostrożność, to by nie były auta w takim stanie. Te pierwsze BMW to szrot. Te auta są wzmacniane, a mimo to aż tak skasowane? Nie rozśmieszaj mnie.

 

Teraz wypływa ciekawy temat jak to krętacze z pisu kupili 30 aut za 35 milionów. Zupełnie bez potrzeby i przetargu. 

Jak bez potrzeby? Jak tłuką, to parami, więc się przyda zapas. W aucie z Gowinem koło Krakowa znowu tym razem pancerny kamień rozwalił oponę. KOD zrobił zamach, czy kibole chcieli zaatakować, jak miało to miejsce na A1? 

 

Dlatego należało do nich dostosować prędkość to żadne usprawiedliwieniee powodem była głupota kierowcow i brak wyobrazni

... i to samo tyczy się również kierowców żandarmerii. 

Czytałem reportaż z jednym z kierowców BOR. Wypowiadał się, że szybka jazda, to normalka. To, że przed światłami włączają sygnały dźwiękowe i świetlne, by przelecieć jako uprzywilejowany - też normalka (przyznał również, że jego kolega mimo wjazdu jako uprzywilejowany miał stłuczkę i odpowiedział za ten czyn, bo nie zachował należytej ostrożności, gdyż drugi miał zielone światło). Powiedział też, że mkną szybko, bo dla nich pochwałą jest, jak polityk powie, że "już dotarli?" i że nawet nie czuł tej szybkiej jazdy. Hańbą natomiast jest, jak powie: "no nareszcie...". Ciekawym jest również to, co wypowiedział się o żandarmerii, iż oni jeżdżą naprawdę agresywnie i zachowują się tak, jak by byli tylko oni na drodze.

Ja też jeździłem zawodowo i zamiast polityków woziłem towar. Ci z was, którzy nie siedzieli w życiu za kółkiem ciężarówki, ciągle narzekają na kierowców zestawów. Nie mniej jednak taki kierowca też goni z czasem, bo mu każe pracodawca. A pracodawcę kto nauczył gonić kierowców? - sami kierowcy! W jaki sposób? Odpowiem tylko jednym cytatem: "Co? Kazio dał rady obrócić Hiszpanię w 5 dni z 3 załadunkami i 4 rozładunkami, a ty nie dasz rady?!"

 

mareczku Ty nasza skarbnico wiedzy,wyrocznio nieomylna,erudyto i oratorze kochany 

zapomniałeś dodać: "...i poszkodowany przez nieudolny system gimsie :D" Ale w związku z tym ostatnim myślę Zbyszku, że wybaczysz Mareczkowi jego niewiedzę tak, jak ja to już dawno zrobiłem ;) Przecież to nie jego wina, tylko systemu nauczania


Kto tym razem zawinił ? Kaczyński , Szydło czy Duda   

Staszek, ja (wypowiadam się zawsze za siebie, a nie w imieniu innych) osobiście nie obwiniam tu rząd za każdą kraksę, która ma miejsce, ani za każdy wypadek. Winny zawsze jest sprawca, w tym przypadku jest to kierujący radiowozem, aczkolwiek radiowozy policyjne nie są ubezpieczone, więc nie zdziwi mnie to, jak będą chcieli wepchać winę samej poszkodowanej. Odnośnie tego wpisu

 

Dobrze że ze sklepu a nie z kościoła wracała bo wtedy pewnie wina była by Rydzykaa 

 

- to uważaj z takimi pytaniami, bo ktoś złośliwy jeszcze ci odpowie, że to wina rządu, bo babcia dostała za duży socjal i ją było stać na pójście do sklepu ;)


Edytowany przez wdaniel, 31 styczeń 2017 - 11:15.


#14386 Share staszek131415

staszek131415

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2237 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 31 styczeń 2017 - 13:24

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Bredzisz nadal idz do tej twojej straży może Ci wytłumaczą co to jest nie udzielenie pomocy lub zbiegnięcie z miejsca wypadku współczuję twoim byłym uczniom :P :P :P#14387 Share wdaniel

wdaniel

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 590 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Opolskie
 • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 31 styczeń 2017 - 14:25

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Bredzisz nadal idz do tej twojej straży może Ci wytłumaczą

Do straży chodzę za każdym razem, jak dostaję sms z treścią "Alarm Pożarowy" z  DTG-53, a jestem na miejscu. Bredzić, to ty bredzisz. Podaj podstawy prawne w którym miejscu bredzę? Jakoś najpierw mi wmawiałeś, że jechali pojazdem uprzywilejowanym, gdzie byłeś w błędzie, bo nie był to w danej chwili pojazd uprzywilejowany, lecz kierowcy byli piratami i przestępcami drogowymi (kary pozbawienia wolności w określonej sytuacji podałem w aktach prawnych). Forsowałeś nakaz udzielenia I-szej pomocy, że niby tylko sprawca i to w dodatku kierowca - też ci dałem podstawy prawne. Trochę się tego nałożyło łącznie z wypadkiem a kolizją - czego też nie potrafisz zrozumieć i nie rozróżniasz obrażeń, które widnieją w definicji tak pięknie zacytowanej przez ciebie, od wypisu ze szpitala (dodam, że nawet siniak w skutek uderzenia, to też uraz, który w 2 godziny nie zniknie, a rozcięcie skóry nawet te błahe, płytkie, nie wymagające założenia nawet jednej szwy, to uraz gojący się pow. tygodnia). Podasz mi w końcu podstawę prawną, która potwierdzi twoje teorie, czy tylko stać cię na obrażanie? Piszesz, że współczujesz moim byłym uczniom - to współczuj dalej, bo ja współczuję twojej trzodzie, gdyż z tego, co piszesz, to nawet obornika porządnie nie potrafisz wyrzucić, a co dopiero podjąć się innej pracy. Siedzisz tylko od rana do wieczora przy komputerze, wypisujesz swoje brednie próbując komuś coś udowodnić, a jak drugi poda ci podstawę prawną i pokarze gdzie się mylisz, to zamiast przyznać się do błędu, to dalej szukasz dziury w całym, tylko tym razem obrażając bezpodstawnie i kierując groźby karalne. Na tyle cię tylko stać? No cóż, nic innego nie można spodziewać się po "gimpach"...


 zbiegnięcie z miejsca wypadku

Zapoznaj się z orzeczeniem SN o sygn. I Ca 45/2009 a następnie dyskutuj, bo widzę, że kodeks cywilny i postępowania karnego do ciebie nie przemawia, to może orzeczenia sądownicze pomogą ci coś zrozumieć?

Ucz się ucz, bo na szkołę kamieniami się rzucało, to teraz w głowie nawet siano pozostało.


Edytowany przez wdaniel, 31 styczeń 2017 - 14:26.


#14388 Share staszek131415

staszek131415

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2237 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 31 styczeń 2017 - 15:22

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Ale ty jesteś nawiedzony nic dziwnego że Cię ze szkoły wyżucili  ;) ;)  jadę taksówką dochodzi do kolizji wiadomo że nie będę czekał z kierowcą bo się spieszę przesiadam się i jadę dalej :PPolecam lekturę     https://books.google...kolizji&f=false


Edytowany przez staszek131415, 31 styczeń 2017 - 15:34.


#14389 Share uszak21

uszak21

  Użytkownik

 • Members
 • PipPip
 • 70 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 31 styczeń 2017 - 15:29

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Staszek pier**lisz jak potłuczony. A gdzie to się Antoni spieszył? Do Torunia to raz a dwa, wypadałoby jako Ministrowi zostać tam na mkiejscu#14390 Share wojtekd

wojtekd

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 15 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 31 styczeń 2017 - 15:34

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?
C3fuZ1mUMAA1Biu.png

http://niezalezna.pl...walesa-tw-bolek

http://niezalezna.pl...heros-bez-skazy


OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 05:36
 •  

#14391 Share staszek131415

staszek131415

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2237 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 31 styczeń 2017 - 15:38

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Staszek pier**lisz jak potłuczony. A gdzie to się Antoni spieszył? Do Torunia to raz a dwa, wypadałoby jako Ministrowi zostać tam na mkiejscu

 

Nie musiał pozostać na miejscu bonie miał takiego obowiązku to co pisze Wdaniel to tylko jego fanaberie jak większość członkow OSP żyje we własnym świecie fascynacji  mundurem i czerwonym autem :P :P#14392 Share mirro

mirro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 571 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 31 styczeń 2017 - 15:40

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Za to jego kierowca miał taki obowiązek a jednak nie został.#14393 Share staszek131415

staszek131415

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2237 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 31 styczeń 2017 - 15:47

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Ta wsiadł do rozbitej BMKI  i śmigali dalej ludzie co wy za brednie piszecie jak dzieci w zerówce podobnie jak spekulacje nad czasem przejazdu do warszawy co w tym dziwnego że przejechał trasę w krótszym czasie niż mapy gogle pokazują? :P :P


Edytowany przez staszek131415, 31 styczeń 2017 - 15:57.


#14394 Share zetorki12

zetorki12

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 3960 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 31 styczeń 2017 - 15:56

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Bez sensu ta dyskusja . Przecież naszych rządzących chronią immunitety i takie tam . Co ich obchodzą prawa i przepisy  B)  . Nie zdziwił bym się gdyby Duda odznaczył Antoniego za narażanie życia w służbie ojczyzny :ph34r: . No przy tym jakaś premia też by się należała . Cały czas to samo , niezależnie która opcja rządzi - przy korycie wszystkim się we łbach przewraca :ph34r: .


ZETOR TEAM

#14395 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4188 postów

Napisany 31 styczeń 2017 - 16:25

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Ok Macierewicz był pasażerem. Ale po pierwsze z miejsca zdarzenia ulotnił się również jego kierowca pan Kazimierz. Przesiadł się do innego samochodu i powiózł Antoniego dalej. Na to już Macierewicz nie powinien pozwolić. Bo po prostu tolerował zwykłą ucieczkę z miejsca zdarzenia. Po drugie jako członek rządu i minister MON powinien zachować się honorowo. To czego nie musiał robić jadący taksówką pasażer on jako minister powinien. Czyli przeprosić poszkodowanych w imieniu podległych sobie ludzi, zapytać o pomoc, nakazać pozostałym na miejscu żandarmom udzieleni pomocy innym cywilom oraz nakazać kierowcy pozostanie na miejscu. Jednak jak ustaliliśmy on nie ma za grosz honoru. Uciekł jak ze Smoleńska. Bo Prawdziwy Polak i katolik, członek pis lepszego sortu w takich sytuacjach ucieka jak szczur.#14396 Share Agrest

Agrest

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 1089 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:płd. mazowieckie WLI

Napisany 31 styczeń 2017 - 16:38

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Nie wiecie - powstaje już może nowy KOD (Komitet Obrony Donosiciela) ? Ten podły PIS spreparował dokumenty z Kiszczakową na Wałęsę. Petru i Schetyna już stoją murem za Lechem. Kiedy protesty? #14397 Share staszek131415

staszek131415

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2237 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 31 styczeń 2017 - 16:51

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Ok Macierewicz był pasażerem. Ale po pierwsze z miejsca zdarzenia ulotnił się również jego kierowca pan Kazimierz. Przesiadł się do innego samochodu i powiózł Antoniego dalej. Na to już Macierewicz nie powinien pozwolić. Bo po prostu tolerował zwykłą ucieczkę z miejsca zdarzenia. Po drugie jako członek rządu i minister MON powinien zachować się honorowo. To czego nie musiał robić jadący taksówką pasażer on jako minister powinien. Czyli przeprosić poszkodowanych w imieniu podległych sobie ludzi, zapytać o pomoc, nakazać pozostałym na miejscu żandarmom udzieleni pomocy innym cywilom oraz nakazać kierowcy pozostanie na miejscu. Jednak jak ustaliliśmy on nie ma za grosz honoru. Uciekł jak ze Smoleńska. Bo Prawdziwy Polak i katolik, członek pis lepszego sortu w takich sytuacjach ucieka jak szczur.

 

Dobre nie masz pojęcia co to jest ŻW  :P :P BREDZISZ JAK ZWYKLE#14398 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1237 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 31 styczeń 2017 - 17:29

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Ok Macierewicz był pasażerem. Ale po pierwsze z miejsca zdarzenia ulotnił się również jego kierowca pan Kazimierz. Przesiadł się do innego samochodu i powiózł Antoniego dalej. Na to już Macierewicz nie powinien pozwolić. Bo po prostu tolerował zwykłą ucieczkę z miejsca zdarzenia. Po drugie jako członek rządu i minister MON powinien zachować się honorowo. To czego nie musiał robić jadący taksówką pasażer on jako minister powinien. Czyli przeprosić poszkodowanych w imieniu podległych sobie ludzi, zapytać o pomoc, nakazać pozostałym na miejscu żandarmom udzieleni pomocy innym cywilom oraz nakazać kierowcy pozostanie na miejscu. Jednak jak ustaliliśmy on nie ma za grosz honoru. Uciekł jak ze Smoleńska. Bo Prawdziwy Polak i katolik, członek pis lepszego sortu w takich sytuacjach ucieka jak szczur.

 


Dobre   ty będziesz  mówić  co ma robić  minister  dobre

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

Gdybyś  miał  chociaż  odrobinę  pojęcia  o  procedurach  ochrony  najważniejszych osób w państwie  to byś  takich głupot nie pisał

W takich  sytuacjach   ewakuacja  ochranianej osoby  to  priorytet 

A nie łażenie  i  przepraszanie 

weź  się  ograni  człowieku  bo  piszesz  takie  brednie  że   nie wiadomo czy się  śmiać  czy płakać


Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


#14399 Share mirro

mirro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 571 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 31 styczeń 2017 - 18:16

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Nic mu nie groziło, miał ochronę osobistą. Potrafi być stanowczy w gównianych sprawach tutaj też trzeba było. Rządzi MONem a nie kółkiem różańcowym. Patrzą na niego szeregowi, podoficerowie i oficerowie i co widzą? Wizerunkowo do dupyyyyyy.

 Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 05:36
 •  

#14400 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1237 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 31 styczeń 2017 - 19:43

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

To że nic mu nie groziło  wiemy  dzisiaj

Ale wtedy  tego nikt nie wiedział czy to  wypadek  czy  to  ewentualny zamach 

Służby  mają  jasne procedury  Ewakuacja

Gdyby  został  tam i  chodził  po samochodach  z kwiatami   cukierkami  i  przepraszał to byście  lamentowali  że  nieodpowiedzialny

Ochrona  zrobiła  prawidłowo  że  ewakuowała  Ministra

 

 

I niewiem co ma na celu  to  wasze Trollowanie   o  kolizji  Kolumny z Macierewiczem

Nikomu  nic  się  nie stało  poza kilkoma rozbitymi  samochodami

Ubezpieczalnia  straty  pokryje  i tyle 

Poco   Trolować  tyle  czasu  jeden temat ???


Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


Podobne tematy duda wybory prezydent

Tylko na agroFakt.pl: Rozwój rolnictwa w Mołdawii zobacz »