Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#14341 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 28 styczeń 2017 - 08:06

Takie  są  procedury  i  Macierewicz  niema nic  do  Gadania

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 05:30
  •  

#14342 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 28 styczeń 2017 - 08:13

A tak wracając do tematu i wykładów to nasuwa mi się pytanie. Cóż to za sławetna szkoła że jednego dnia i to jeden po drugim aż dwu ministrów zaszczyca ją swymi wykładami? Czyżby Gliński jednak to było zbyt mało? I teraz kolejne pytanie. Czy min Gliński również podróżował kolumną uprzywilejowaną, czy też dotarł tam w zwykły sposób?

#14343 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 28 styczeń 2017 - 08:19

Tu masz odpowieź

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#14344 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 28 styczeń 2017 - 08:35

tu przyznam ci racje za slaby jestes na lekarza psychiatrii-ale na pacjenta swietnie sie nadajesz.....

a tak na serio, to po prostu jestes nie za slaby tylko za glupi zeby to zrozumiec, nawet paru trudnych slow nie umiesz przepisac a chcesz o polityce i gospodarce dyskutowac :P .moze gdzies tam w polsce c-to nie chodzi nawet o geografie, ale o stan umyslu- mialbys szanse ale nie tutaj

Twoja histeria wylewana w moją stronę,obrazuje brak jakiejkolwiek argumentacji na twarde dowody współpracy Twojej koleżanki z opcją antynarodową.I tylko tyle.

#14345 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 28 styczeń 2017 - 09:05

Kolizja rządowej limuzyny z szefem MON. TVN24 w swoim żywiole. Znów MANIPULACJA
Dodano: 26.01.2017 [14:32]
148543723914944992901.jpg
foto: Piotr Galant / Gazeta Polska; Twitter.com/malyy5
Niektórym nie potrzeba dużo, by dokonać manipulacji. Jak już wielokrotnie pisaliśmy, takie rzeczy nie są pierwszyzną dla TVN24. I tak właśnie było tym razem. Limuzyna z ministrem obrony narodowej Antonim Macierewiczem brała udział w kolizji. „Żaden ze świadków nie potwierdził, że ministerialna kolumna poruszała się na sygnale” – podał reporter tej stacji. Co ciekawe trzy godziny wcześniej na antenie właśnie TVN24 jeden ze świadków przyznał otwarcie, że widział niebieskie światła, jak i słyszał syrenę pojazdy uprzywilejowanego. Rzeczywistość swoje, a TVN24 swoje…

W dniu 25 stycznia br. około godziny 17:46 na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Lubicz koło Torunia miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem pojazdów Żandarmerii Wojskowej. W kolizji brały udział 2 pojazdy ŻW marki BMW oraz 6 pojazdów cywilnych.

W jednym z pojazdów przebywał minister obrony narodowej Antonii Macierewicz, który zaraz po zdarzeniu udał się innym pojazdem do Warszawy. Troje uczestników kolizji drogowej, po konsultacjach w szpitalu i zaopatrzeniu medycznym, zostało zwolnionych.

Na antenie TVN24 o godzinie 9:31 pojawił się świadek zdarzenia, opowiadał co się stało. Mówił również o sygnałach jakie słyszał i widział.

Staliśmy spokojnie na światłach i w pewnym momencie usłyszałem

#14346 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 28 styczeń 2017 - 09:32

Twoja niezależna też manipuluje. Bo z dziennikarskiej rzetelności powinni dodać, że dwoje z tych ludzi wypisało się ze szpitala na własne żądanie. A co za tym idzie, gdyby posłuchali lekarza zostali by w tym szpitalu.

Takie  są  procedury  i  Macierewicz  niema nic  do  Gadania

Coś takiego? A jakie procedury mówią o takim napinaniu dziennego grafika by potem gnać na złamanie karku? jakie procedury mówią o wykorzystaniu pojazdów państwowych do prywaty? Jakie procedury mówią, że trzeba dziękować kierowcy za wariacką jazdę? Jak trzeba przeprosić i zapytać czy nie potrzebna pomoc to procedury nie dają i nie ma nic do gadania? Ale jak trzeba pędzić ze spotkania na spotkanie i dziękować kierowcy za brawurową jazdę to już ma dużo do gadania.

Edytowany przez hubertuss, 28 styczeń 2017 - 09:33.

#14347 Share Piotr778

Piotr778

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 28 styczeń 2017 - 09:49

Dajcie sobie spokój takie zdarzenia jak to z Maciarewiczem mogą przekonać co najwyżej wyborców pisu do naszych racji ale wyznawców nie ma szans a tu na forum sami wyznawcy j.Jak mawiają miłość jest ślepa.

#14348 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 28 styczeń 2017 - 10:05

A jakie są wasze racje? Bo ja Tu żadnych nie widzę :P :P

#14349 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 803 postów
  • Zainteresowania:Nowinki techniczne związane z rolnictwem

Napisany 28 styczeń 2017 - 10:58

Powinni na wielbłądach rowem jeździć, a nie samochodami 

#14350 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 28 styczeń 2017 - 11:19

Ci którzy  projektowali to  skrzyżowania  bo  to nie  pierwsza  kolizja w tym miejscu  i  nie ostatnia 

Na skrzyzowaniach zdarzaja się stłuczki nie tylko tam. Argumentacja że złe skrzyzowanie przypomina mi sprawy smoleńskie.i uwierz mi że jest poniżej twojego poziomu. Czy tak trudno przyznać że zapie...ał za szybko bo nie umie rozplanować dnia, że nie zachowali ostrożności? Zamiast tego Staszek wprowadza pojecie przypadku a ty zwalasz na drogowców :blink:  . Może pójść dalej i zwalić na Opatrzność która nie uchroniła normalnych kierowców przed Antonim albo na Stwórcę który tak ukształtował teren :wacko: . Jak nie daj Boże bedziesz miał kiedyś kolizję/wypadek to wytłumacz policji że to nie jest niczyja wina  a jedynie droga źle wyprofilowana albo zakręt jest w złym miejscu  :P

Człowieku przestań bredzić bo płakać się chce jak TWOJE BREDNIE CZYTAM  kiedy zrozumiesz żeto nie Maciarewicz miał wypadek tylko kolumna która go wiozła noo ale KOD się kończy i potrzebują paliwa :P :P

Kaczyński w Smoleńsku nie miał wypadku  a jedynie samolot którym leciał się rozbił :unsure:  Może się zaraz okazać że Macierewicza tam w ogóle nie było

W takich  przypadkach  ochrona  ma obowiązek jak najszybciej  zabrać   ochranianą  osobę  z miejsca  wypadku  a nie pozwalać  mu łazić  i  pytać  czy  kogoś  nos  nie boli.

Racja. Jakby zaczął chodzić i pytać to mógłby go nos rozboleć ;)

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14351 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 28 styczeń 2017 - 11:28

Człowieku kolizja a nie wypadek ni rozumiesz czy trudno się z tym pogodzić :P :P pewnie jeszcze wolałbyś żeby byłyofiary śmiertelne to by były powody do demonstracji ;)https://bydgoszcz.tv...-auta-szefa-mon

Edytowany przez staszek131415, 28 styczeń 2017 - 11:30.

#14352 Share Agrest

Agrest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1089 postów

Napisany 28 styczeń 2017 - 11:58

Tu nie ma co gdybać. Będący przy korycie i Ci z tzw. plecami zawsze będą chronieni. Tak było jest i będzie. Ta sprawa się rozmyje podobnie jak sprawy ś.p. pomroczności jasnej Wałęsy, czy też jego brata europosła (uwalono bogu ducha winnego kierowcę rav4), czy też sprawa Wujca, który rozjechał pieszego w Warszawie, czy też posła PO, który rozjechał pieszą w Limanowej, Czy też posła PIS, który rozjechał rowerzystę w Lublinie. Pewnie tych przykładów znajdzie się wiele więcej, ale zasada jest jedna - im wolno więcej, nam mniej.

#14353 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 28 styczeń 2017 - 12:00

Człowieku przestań bredzić bo płakać się chce jak TWOJE BREDNIE CZYTAM  kiedy zrozumiesz żeto nie Maciarewicz miał wypadek tylko kolumna która go wiozła noo ale KOD się kończy i potrzebują paliwa :P :P

Sam pisałeś że to był wypadek więc nie miej pretensji i nie posadzaj o niezrozumienie. Możesz co najwyżej sam ujednolicić wersję bo rano pisałeś że wypadek a teraz się upierasz że nie wypadek a kolizja. Nie wiesz o czym piszesz czy masz rozszczepienie osobowości? 

#14354 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 28 styczeń 2017 - 12:25

:P No patrz tyle trąbiłeś o tym wypadku że faktycznie napisałem co nie zmienia faktu że Maciarewicz nie był ani sprawcą  ani winnym  tylko uczestnikiem B)

Edytowany przez staszek131415, 28 styczeń 2017 - 12:28.

#14355 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 28 styczeń 2017 - 13:04

Nie chce mi sie szukać ale to nie ja trąbiłem o wypadku. O ile pamietam to uzyłem tego sformułowania raz więc nie idź droga PISowskiej propagandy i nie wmawiaj że "tyle trąbiłęś"

Kto w takim razie jest sprawcą i winnym? 

#14356 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 28 styczeń 2017 - 13:19

Obyś za jakiś czas nie przecierał oczu ze zdziwieniem czytając werdykt prokuratury. Zaraz okaże się że znajdą jakąś plamę oleju na drodze albo inny ślad, który będzie dla nich koronnym dowodem że nic się nie dało zrobić i faktycznie tylko przyjęcie na klatę  przez   Pana Kazia impetu auta zapobiegło tej niewyobrażalnej tragedii. Zakładam że w najbliższym czasie odbędzie się stadna pielgrzymka rządu do jakiegoś sanktuarium. Tam będą podziękowania za wyratowanie z opresji elity polityki polskiej. Być może nawet zostanie wskazany jakiś patron dla pędzących po kraju kolumn uprzywilejowanych. Wybite zostaną medaliki w limitowanej serii i obrazki z jego podobizną zostaną umieszczone w formie ołtarzyka we wszystkich pojazdach rządowych.

Ja osobiście widzę takiego patrona. Mógłby nim zostać "Św Antoni od wielkiego dzwonu". 

Edytowany przez mirro, 28 styczeń 2017 - 13:21.

#14357 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 28 styczeń 2017 - 13:32

Staszek pewnie napisze że nie wiadomo kto jest winny, bo to bada prokuratura, ale napewno wiadomo że nie jest to Antoni  :P Jakkolwiek jeśli na poziomie planowania dnia zakłada się że zimową porą da radę zrobić trasę Toruń -Wwa do tego nocą poniżej 2 godzin to ten co to zaakceptował może być głownym sprawcą i winnym.Kierowca  i wszyscy zaangażowani zostali świadomie narażeni na niebezpieczeństwo a skarb państwa na straty materialne. Zawsze powtarzałem że najgrożniejsi są głupi i nadgorliwi.

#14358 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 28 styczeń 2017 - 13:40

Nie chce mi sie szukać ale to nie ja trąbiłem o wypadku. O ile pamietam to uzyłem tego sformułowania raz więc nie idź droga PISowskiej propagandy i nie wmawiaj że "tyle trąbiłęś"

Kto w takim razie jest sprawcą i winnym? 

Sprawcami są Ci sami co uczestniczyli w karambolu pod Łodzią czyli kierowcy tam skutki były znacznie tragiczniejsze czemu nie piszesz że przyczyną była brawurowa jazda nie adekwatna do warunków na drodze?

Masz rację głupi i nadgorliwi czyli opozycja :P :P

#14359 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 28 styczeń 2017 - 13:57

Czyli po Smoleńsku niczego jednak się nie nauczyli. Ale przyroda jest cierpliwa, znajdzie właściwy moment. Tak właściwie to wypadało by od kierowców na wożących VIP-ów wymagać więcej niż od tego zwykłego Kowalskiego. Jeżeli do tej pory nikt nie zdradził im tej małej tajemnicy, że łatwiej samochód rozpędzić niż zatrzymać to może wykupić im jazdy doszkalające albo jakieś spotkania z psychologiem zorganizować. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14360 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 28 styczeń 2017 - 14:21

jEDNAK widać że można wymagać bo jakie były obrażenia uczestników pod łODZIĄ A pod Toruniem  widać że jechali ostrożnie