Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#14141 Share witejus

witejus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 494 postów

Napisany 22 styczeń 2017 - 08:40

Filmiki z Bronkirm czy innym Petru maja duzo wyświetleń bo kazdy zwolennik PIS musi je obejżeć 10 razy by zrozumieć a nastepnie jeszcze kilka razy by utrwalić sobie negatywny przekaz

a każdy zwolennik PO KOD-ziarzy i Nowośmiesznej to chodząca intelygencja :D :D :ph34r:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 05:32
  •  

#14142 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 22 styczeń 2017 - 10:12

jaka elita taka inteligencjahttp://wdolnymslasku...rwszym-szeregu/

#14143 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 22 styczeń 2017 - 10:50

Wklejałem zwiastun  bo  zapowiadało  się  fajnie 

Ale  co odcinek  to  lipa  jeszcze  z pierwszego  się  pośmiałem  ale drugi  dno  totalne  trzeci  podobnie 

Zobaczymy  co  będzie  w czwartym   ale  chyba klapa totalna bo nawet  zwiastun  h*jowy

Porównywanie  oglądalności  TV  do  YT  jest  po prostu  żałosne

zobacz  sobie  ile wyświetleń mają  filmiki  z Bronkiem czy ryśkiem  i  to  bez  kampanii  reklamowej w TV  jak ma Ucho  prezesa

Sam jesteś żałosny. Oglądalność to oglądalność. Daj jakiś przykład filmiku z Ryśkiem lub Bronkiem, który obejrzało ponad 4 miliony widzów. Daj jeszcze jakiś przykład spotu reklamowego, który telewizję puszczają reklamując "ucho prezesa" Bo na razie to jeśli już telewizje mówią o tym. Ale to ze względu na dużą oglądalność w necie.

Pośrednio zasluga PIS  bo gdyby rządziło PO to w Polsce także byłoby zagrożenie terorystyczne

Masz rację. Patrząc na zadymy i burdy jakie zwolennicy pis urządzali na wiecach np Komorowskiego. Dodając do tego bandyctwo stadionowe i sfrustrowanie przegranymi wyborami, gdyby jak piszesz rządziło po a pis te wybory przegrał. To faktycznie zagrożenie terrorystyczne było by większe.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#14144 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 22 styczeń 2017 - 11:12

hubertuss -  twoje  pojęcie  o  YT  widzę  jest  na poziomie  przedszkola  :lol:  liczba  wyświetleń  to  nie  liczba  widzów :lol:   widzów  to mają  ok 200 tyś.  No jak to  gdzie  nawet  na konferencji  prasowej  Reklama Ucha  prezesa  była   pytaniami  Beatę szydło   czy  innych  polityków  w TV  czy  radiu   to  jest  reklama  każdy kto  usłyszy o tym  pierwszy  raz    wejdzie na YT i  będzie  chciał  zobaczyć   co to  tam  takiego  jest.   Liczba  lajków  też  słaba  jak na  kilku  milionową  widownie  :lol:  :lol:  :lol: 

Skoro  to  takie  super  to  czemu  TVN czy Polsat  nie chciał  tego  puścić ???????

i na wiecie  bronka  to  gównie  chodzili   ludzie  popierający  partie  KORWIN  nie  PIS

Edytowany przez marekfarmer, 22 styczeń 2017 - 11:21.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#14145 Share uszak21

uszak21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 22 styczeń 2017 - 11:58

PIS zniszczyl TK- instytucję, która broni obywateli przed ustawami niezgodnymi z prawem, obsadzil prokuraury swoimi, wszystkie spółki państowe też swoimi, zniszczyli TVP, robiąc z tego tubę propagandy. teraz kaczyński mówi prost o zmianie ordynacji wyborczej, a ostatnio też o pryatnych mediach, które trzeba spolonizować, by były taką samą tuba jak TVP. Zrobili nam drugie Węgry, a niedługo będzie Rosja albo inn Białoruś. Ale zwolennicy PISU mają tak yprane mózgi, że nic ich nie przekona.

#14146 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 22 styczeń 2017 - 12:03

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? uszak21 -  Ja tam widzę  że  Trybunał  nadal  jest  tylko  przeszedł z rąk  PO w ręce  PIS  co do reszty   tak  samo   więc  nie wiem co ty  bredzisz. Za czasów  PO-PSL  też  swoimi obsadzili  wszystko   Teraz  PiS  zrobił  to  samo  to  jest  zły  ale jak  PO-PSL  obsadzała  swoimi  wszystkie  instytucje  to  było  dobrze  wtedy  Demokracja  była.  Ręce  opadają  jak się  czyta  takie  posty   TyVNy wam  z mózgu  już  nawet  sieczki  nie zostawiły  tylko  próżnie.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#14147 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 22 styczeń 2017 - 12:09

Trybunał nie orzeka bo prezes ogłosiła przerwę, powód - bo tak.

#14148 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 22 styczeń 2017 - 12:33

hubertuss -  twoje  pojęcie  o  YT  widzę  jest  na poziomie  przedszkola  :lol:  liczba  wyświetleń  to  nie  liczba  widzów :lol:   widzów  to mają  ok 200 tyś.  No jak to  gdzie  nawet  na konferencji  prasowej  Reklama Ucha  prezesa  była   pytaniami  Beatę szydło   czy  innych  polityków  w TV  czy  radiu   to  jest  reklama  każdy kto  usłyszy o tym  pierwszy  raz    wejdzie na YT i  będzie  chciał  zobaczyć   co to  tam  takiego  jest.   Liczba  lajków  też  słaba  jak na  kilku  milionową  widownie  :lol:  :lol:  :lol:

Skoro  to  takie  super  to  czemu  TVN czy Polsat  nie chciał  tego  puścić ???????

i na wiecie  bronka  to  gównie  chodzili   ludzie  popierający  partie  KORWIN  nie  PIS

4 czy 5 milionów odsłon dzielone na jak to piszesz liczbę widowni czyli 200 tys. Daje nam wynik 20 czy 25. Komu ty chcesz wmówić durnotę, że jedna osoba ogląda 20 czy 25 razy ten sam filmik? Już ci kiedyś pisałem, że za bardzo bystry to ty nie jesteś. Bo gdybyś był to nie wymyślał byś tych bzdur. Bo w to, że jeden widz ogląda 20 - 25 razy to samo to nikt nie uwierzy. 

To, że rożni znani ludzie o tym mówią to wynik własnie dużej oglądalności. Szydło i reszta wypowiedziała się jakiś czas po premierze pierwszego i chyba drugiego odcinka z wieloma milionami odsłon. Własnie dlatego ich spytali, że tak wielu obejrzało i filmiki mają wielka popularność.

Oczywiście filmików z Bronkiem i Rysiem z przynajmniej 4 milionami odsłon nie znalazłeś.

#14149 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 22 styczeń 2017 - 12:58

01-gdc-billboard.jpg?itok=l3r_v-yL

billboard_germandeathcamps.png?itok=O_Js

made-in-germany.jpg?itok=LiQeY7FU

super akcja

http://www.germandeathcamps.org/pl

#14150 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 22 styczeń 2017 - 13:25

4 czy 5 milionów odsłon dzielone na jak to piszesz liczbę widowni czyli 200 tys. Daje nam wynik 20 czy 25. Komu ty chcesz wmówić durnotę, że jedna osoba ogląda 20 czy 25 razy ten sam filmik? Już ci kiedyś pisałem, że za bardzo bystry to ty nie jesteś. Bo gdybyś był to nie wymyślał byś tych bzdur. Bo w to, że jeden widz ogląda 20 - 25 razy to samo to nikt nie uwierzy. 

To, że rożni znani ludzie o tym mówią to wynik własnie dużej oglądalności. Szydło i reszta wypowiedziała się jakiś czas po premierze pierwszego i chyba drugiego odcinka z wieloma milionami odsłon. Własnie dlatego ich spytali, że tak wielu obejrzało i filmiki mają wielka popularność.

Oczywiście filmików z Bronkiem i Rysiem z przynajmniej 4 milionami odsłon nie znalazłeś.

Gdzie ja napisałem  że  jedna  osoba ogląda  ten  sam  filmik  20-25 razy ????????

Wielka  popularność  a liczba  subskrybcji   tylko  200 tyś  gdzie  inni  nie znani  ytberzy np: ,,Szwagry mają  prawie 1mln,,  ,,scifun prawie 700 tyś,,

Liczba lajków  ok 50 tyś   co to  jest     to jest  nic  jak na tak  znane  postacie  z TV

Dlaczego  żadna TV nie chciała  takiego  hitu  co  ????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14151 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1591 postów

Napisany 22 styczeń 2017 - 13:35

na glownej stronie od razu byk-ponad milion- w samych  obozach lezacych na polskich ziemach zginelo ponad 2,5 mln.

historia nie jest zreszta taka prosta jak sie wydaje -zapomina sie czesto o tym ze niemcy stanowili mniejszosc w zalogach obozow,  musimy uczyc sie od austriakow -to prawdziwa maestria ze udalo i m sie wmowic ze hitler byl niemcem , wiekszosc zalog to byli austriacy, ukraincy,rosjanie,wegrzy, lotysze, francuzi, belgowie i polacy sie nawet trafili-folksdojcze ze slaska- choc tu trzeba dodac ze  mlodzi slazacy mieli wybor znalezc sie po tej albo tamtej stronie drutow......

marus -ile dni w internecie jest ucho prezesa a ile strony ktore podales, co do lajkow to nawet na tej stronie widac ze gimbaza sama sie wzajemnie lajkuje,

piekna pogoda, sporo sniegu wiec dudus znowu na nartach , wczoraj obejrzal spust miedzi- teraz ma trudniej niz tow. gierek, nie da sie pojechac byle gdzie zeby zobaczyc spust surowki stali-dawniej nawet w warszawie byla huta, teraz tylko w krakowie wielki piec zostal. pojezdzil w milowce a dzisiaj zakopane

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#14152 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 22 styczeń 2017 - 15:12

@marekfarmer sęk w tym, ze ty zmyślając te swoje bajki sam już nie wiesz co wypisujesz. Jak chcesz wytłumaczyć to, że jest 4 czy 5 milionów odsłon a ty piszesz, że widzów mają 200 tys? To wytłumacz mi na jakiej zasadzie wymyśliłeś te 200 tys widzów? Co z tego, że jakieś szwagry mają 1 milion. Ludzie oglądają to mają. Ale ty zdaje się pisałeś, że tyle mają filmiki z Ryśkiem i Bronkiem. Masz już przykłady?

Lajkami się nie zasłaniaj. Bo wielu oglądających nie ma konta na yt i nie może wyrazić opinii. Ale jeśli już na to patrzeć to podoba się z reguły około 40 - 50 tys. A nie podoba się 2 -3 tys widzów którzy postanowili wyrazić opinię. Rożnica miażdżąca.

Nie obchodzi mnie dlaczego telewizje tego nie chcą. Spytaj autorów. Jedno jest pewne wymyślając kolejne bzdury nie zmienisz faktu, że te filmiki mają po 4 czy 5 milionów odsłon co świadczy o bardzo dużej widowni. Czy to jeśli chodzi o tv czy yt. To jest bardzo dużo. Więc nie jest to taka lipa jak piszesz.

#14153 Share rafalnowak100

rafalnowak100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 22 styczeń 2017 - 15:54

Prezydent Duda  , o to ktoś jest?

#14154 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 22 styczeń 2017 - 16:38

@marekfarmer sęk w tym, ze ty zmyślając te swoje bajki sam już nie wiesz co wypisujesz. Jak chcesz wytłumaczyć to, że jest 4 czy 5 milionów odsłon a ty piszesz, że widzów mają 200 tys? To wytłumacz mi na jakiej zasadzie wymyśliłeś te 200 tys widzów? Co z tego, że jakieś szwagry mają 1 milion. Ludzie oglądają to mają. Ale ty zdaje się pisałeś, że tyle mają filmiki z Ryśkiem i Bronkiem. Masz już przykłady?

Lajkami się nie zasłaniaj. Bo wielu oglądających nie ma konta na yt i nie może wyrazić opinii. Ale jeśli już na to patrzeć to podoba się z reguły około 40 - 50 tys. A nie podoba się 2 -3 tys widzów którzy postanowili wyrazić opinię. Rożnica miażdżąca.

Nie obchodzi mnie dlaczego telewizje tego nie chcą. Spytaj autorów. Jedno jest pewne wymyślając kolejne bzdury nie zmienisz faktu, że te filmiki mają po 4 czy 5 milionów odsłon co świadczy o bardzo dużej widowni. Czy to jeśli chodzi o tv czy yt. To jest bardzo dużo. Więc nie jest to taka lipa jak piszesz.

Dyskusja z tobą  to  jak  czytanie  Onetu 

,,"Ucho" doczekało się na razie trzech odcinków, które obejrzało łącznie prawe 14 mln widzów.

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

I nadal  twierdzisz  że  Reklamy  nie ma  w Mediach ????

http://film.onet.pl/...-dla-tvp/cvktkc

#14155 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 22 styczeń 2017 - 16:59

Ponieważ temat amerykański jest ze wszech miar na czasie, to polecam lekturę kilku dokumentów CIA odtajnionych i na czasie. Nie jest to ocena tylko analiza z punktu widzenia amerykańskiego szpiega. Beznamiętna za to pragmatyczna.

http://krajwspanialy...tus-cia-polska/

http://krajwspanialy...aport-cia-1947/

#14156 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 22 styczeń 2017 - 17:17

,,"Ucho" doczekało się na razie trzech odcinków, które obejrzało łącznie prawe 14 mln widzów.

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

demot-206-360.jpg

#14157 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 22 styczeń 2017 - 17:34

Tylko  że  ucho  prezesa  to  jedna  wielka Klapa

Myślałem że  Górski  się  postara  i  coś  naprawdę  śmiesznego  zrobi  a tu wyszła  z tego  lipa  BarekUSA by  lepiej  sobie  z tym  poradził   Zwiastuny mają  fajne  ale  odcinek  to  już  dno   jakoś  górski  w roli  Prezesa  nie pasuje  jak on podobny  do  Tuska 

Wklejałem zwiastun  bo  zapowiadało  się  fajnie 

Ale  co odcinek  to  lipa  jeszcze  z pierwszego  się  pośmiałem  ale drugi  dno  totalne  trzeci  podobnie 

Zobaczymy  co  będzie  w czwartym   ale  chyba klapa totalna bo nawet  zwiastun  h*jowy

Porównywanie  oglądalności  TV  do  YT  jest  po prostu  żałosne

zobacz  sobie  ile wyświetleń mają  filmiki  z Bronkiem czy ryśkiem  i  to  bez  kampanii  reklamowej w TV  jak ma Ucho  prezesa

Postanowiłeś w niedzielne popołudnie ośmieszyć się. Wczoraj pisałeś, że to lipa i dno. Dzisiaj próbowałeś tej bzdury bronić przy pomocy równie bzdurnych argumentów. A na koniec przyznałeś, że obejrzało to 14 mln widzów. Chociaż jeszcze rano coś tam bajdurzyłeś, że liczba odsłon nie równa się liczbie oglądających i że odcinek oglądało z 200 tys osób. Ty musisz czerpać z tego robienie z siebie durnia jakąś osobistą satysfakcję. Robisz to z takim zapałem.

To jak to jest lipę i dno obejrzało 14 mln widzów? Każdy odcinek ponad 4 miliony?  Skoro lipa i dno odcinek drugi i trzeci nie powinny być tak popularne.

Dyskusja ze mną jest możliwa dla ludzi mających choć trochę pomyślunku. Dla ciebie jednak to za dożo. Zaprzeczasz sam sobie. 4 czy 5 milionów oglądalności próbujesz wytłumaczyć liczbą 200 tys widzów. A jak cię pytam czy to znaczy, że jeden ogląda 20 czy 25 razy film to już wytłumaczyć nie umiesz. Doniesień medialnych opisujących jakieś popularne zjawiska tez nie odróżniasz od reklamy. O uchu prezesa zrobiło się głośno również w mediach po dużej popularności pierwszego odcinka. Którego nikt nigdzie nie reklamował. Teraz popularność tego filmu jest reklamą sama w sobie.

Gdzie te filmiki z Bronkiem i Ryśkiem? Gdzie przykład tej kampanii reklamowej w tv? Rozumiesz znaczenie słów kampania reklamowa?

Edytowany przez hubertuss, 22 styczeń 2017 - 17:37.

#14158 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 22 styczeń 2017 - 17:41

hubertuss    masz kłopoty  z czytaniem ze zrozumiem  nigdzie nie pisałem  że  obejrzało to 14mln  tylko  ośmiałem  te doniesienia  Onetu  tylko ty  wszystko przekręcasz  na opak.    Reklama była  przed  emisją  pierwszego  odcinka  w programach w Radiu i TV  sam o tym się  dowiedziałem z Radia.   Nie wmawiaj mi  rzeczy  których nie pisałem  bo robisz  to co  chwila  nie wiem czy świadomie czy nieświadomie  może  masz stwierdzone  jakąś chorobę  psychiczną  tego nie wiem  ale wiele na to wskazuje

od 2 stycznia

http://businessinsider.com.pl/media/ucho-prezesa-na-youtube-robert-gorski-w-nowym-serialu/4vtf6ht

http://natemat.pl/198163,kpili-z-tuska-i-po-teraz-biora-sie-za-kaczynskiego-i-pis-kabaret-moralnego-niepokoju-zapowiada-serial-ucho-prezesa

http://www.fakt.pl/w...ktorami/0bh48yf

http://prostozmostu....wkrotce-trailer

http://film.interia....oju,nId,2331604

http://polki.pl/maga...1666,wideo.html

http://www.vstars.pl/ucho-prezesa/

http://www.wirtualne...atyryczny-wideo

Więcej  linków  zapowiadających  Ucho  Prezesa  chcesz ????

Edytowany przez marekfarmer, 22 styczeń 2017 - 17:54.

#14159 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 22 styczeń 2017 - 18:27

Zwiastun pojawił się 2 stycznia to i doniesienia medialne są od 2 stycznia co sam zaznaczyłeś nad linkami. Gdyby zwiastun całej serii czy pierwszego odcinka pojawił się dzisiaj lub wczoraj a media trąbiły o nim od 2 stycznia miał byś rację. Ale skoro media zaczęły o tym pisać od 2 stycznia czyli dnia ukazania się zwiastuna to żadna kampania reklamowa w tv jak pisałeś. Zwykłe doniesienia medialne. Górski i reszta nie wykupował nigdzie reklam. Więc jak widać nie rozumiesz słów "kampania reklamowa"

Co do tych 14 milionów to trzeba było zaznaczyć, że to cytat a nie twoje słowa. Bo nie wiem czy wiesz ale cytowany tekst zaczyna się i kończy cudzysłowem. Lub chiazma trzeba było inną czcionka dać czy coś.

Chorobę psychiczną to sam masz. Nie wiem czy zdiagnozowaną ale chyba nie bo może by cie leczyli. Ośmieszyłem tu twoje wywody. A z kampanią reklamową czy bez ucho prezesa jest bardzo popularne. I twoje wywody tutaj tego nie zmienią. Bo gdyby była lipa i dno jak piszesz to nawet dzięki tej ubzduranej przez ciebie reklamie oglądalność drugiego i trzeciego odcinka by spadła. A jest duża.

PS skoro media mówią co dzień o pis i po np to czy je reklamują? Zastanów się nad tymi bzdurami, które tu wypisujesz. Bo jak dotąd konkretnych spotów reklamowych tego filmu nie podałeś.

Edytowany przez hubertuss, 22 styczeń 2017 - 18:28.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14160 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 22 styczeń 2017 - 18:46

No dobrze, to niech ktoś poda przepis na kabaret, żeby strona obśmiewana nie poczuła że może przejść do obrony przez atak używając argumentu iż, twórcy kabaretowi to ich zaciekli przeciwnicy ideologiczni i działają na zlecenie sił reakcyjnych "wiecie jakich"i sponsorowanych przez ' wiecie kogo".

Problem jest też taki że  przy całej dobrej woli uraczenia publiki wesołością kabaret od dawna u nas funkcjonuje jako bicz na władzę. Nie skłania on jednak władzy do refleksji natomiast budzi agresję. I teraz czy ktoś jest na tyle odpowiedzialny aby pomyśleć czy aby robiąc jakiś  skecz nie zachęca tłumu  i nie podgrzewa atmosfery wśród rządzących? Jeżeli jest człowiekiem odpowiedzialnym to nie będzie liczył na rozsądek rządu czy opozycji i sam zdecyduje. Jeżeli narzuci sobie takie ograniczenia to może narazić się na krytykę że jest za miękki dla swoich postaci.