Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#13961 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 16:21

Lepper z Giertychem po upadku rządu pis mówili kto to wszystko zniszczył. Wiadomo kto kierował wtedy CBA.

Duda wygrał nie dzięki jakiejś książce z bajkami. A dzięki Komorowskiemu. Bo ten był słabym prezydentem do tego słabo prowadził kampanię i słabo wypadał w mediach i debatach na tle Dudy. I na to przede wszystkim patrzyli ludzie anie na jakieś książki. Którymi nawet pisowska tv nie chce się zajmować. Zresztą dla pisu Lepper to temat nie wygodny. Wolą o tym milczeć jak pisałem wyżej.

Dzięki  moim  książką   Nie  bo ja żadnej  książki na razie  nie napisałem

Odpuść se te gierki słowne bo znowu zaczynasz kręcić a to nie na twoją głowę. "Moim książkom" możesz powiedzieć nie tylko gdy książkę napisałeś. Ale również, gdy jest on twoją własnością. Tak samo jak możesz powiedzieć "moim samochodem" chociaż go nie wyprodukowałeś. A jedynie należy on do ciebie. Nie wymyślaj bzdur nie ośmieszaj się. Gdybym napisał "książkom twojego autorstwa" mógł byś napisać, że żadnej nie napisałeś. Ale te słowa nie na twoją głowę. Próbujesz się wymądrzać a tylko się ośmieszasz.

Edytowany przez hubertuss, 17 styczeń 2017 - 16:32.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 12:16
  •  

#13962 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 17:17

Tak  Duda jest  Prezydentem  dzięki  Komorowskiemu  dobre 

:lol: :lol: :lol:

Duda  został  Prezydentem Polski  bo  był  Lepszym  Kandydatem  i  pokonał  wielkiego działacza  Solidarności   który  miał  wygrać  w pierwszej turze

Masz  Rację  co  do tego  jak Komorowski  wypadł w Kampanii 100% Racja

Masz  Rację  Komorowski był  Słabym  Prezydentem  chyba  najgorszym  od 90 roku

Co do Książki o  Niebezpiecznych Związkach Komorowskiego  to był  Zakaz  w żadnej TV nie można było  tego  pokazywać  tym  bardziej w TVPO  Jak  na debatę  ją  przyniósł  Grzegorz Braun to  go  chcieli  wyprosić  z TV za tą  książkę  

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#13963 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 17:20

To jest  książka  ukazująca  Prawdę  o  Komorowskim  i    jest cały  czas  aktualna i cały  czas  ludzie  chcą  to  czytać  i  przekazują  sobie  tą  książkę  za moją  zgodą.
Tak  między  innymi  dzięki   mnie  wygrał  bo  oddałem na niego swój  głos :) :) :)

Jeżeli  nie czytałeś  tej  książki to nie pisz  bzdur  poco ona powstała i co  tam  jest !!!!!

Jeżeli  to jest  książka która  ma omamić  wyborców  to  dlaczego  TVPiS  się  o tym się nie zająknęła ??????

Książka ukazuje pogląd o Komorowskim ale niekoniecznie prawdę.

Dla mnie znamienne jest właśnie to że TVPis  i cała propaganda partyjna nie eksploatuje tego tematu. Wnioskuje z tego że albo są z Komorowskim w zmowie albo wiedzą że to bzdury

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#13964 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 17:42

Raczej to drugie. Poza tym jak pisałem jest to temat dla pisu nie wygodny. Leppera zniszczyło CBA pod kierownictwem pisu. Życie pokazało, że to oni kręcili te wszystkie afery by niby kogoś pogrążyć. Z większości sztucznie kreowanych afer przez CBA nic nie wyszło. Jednak Leppera i samoobronę udało się wykończyć Dzisiaj pis woli o tym nie mówić bo po co drażnić ludzi, którzy kiedyś głosowali na samoobronę a dzisiaj głosują na pis. Przecież teraz pod rządami pisu tvp mogło by ten temat omawiać.

Żeby ktoś był lepszy to ktoś musi być gorszy. Duda wygrał bo Komorowski był słaby. Co wyraźnie napisałem. Jak chcesz, niech będzie, że Duda był lepszy na jedno wychodzi.

Jednak najgorszym prezydentem po 89 roku Komorowski nie był. Najgorszy był Wałęsa, którego jak to się chwalicie wykreował Jarosław Kaczyński. Potem był Lech Kaczyński wykreowany również przez Jarosława. Przy którego wpadkach w wypowiedziach i komediach które odstawiał jak barubar i tym podobne Petru to pikuś. I dopiero na trzecim miejscu Komorowski. Najlepszy był jak dotąd Kwach. Jak wypadnie Duda zobaczymy. Jednak wątpię by Kwacha pokonał. Bo Kwach przynajmniej SLD umiał się postawić i z Millerem się kłócił. A Duda widać, że jest ubezwłasnowolniony przez Kaczyńskiego. Czyli następny wykreowany przez Jarosława prezydent jest taki sobie. Lepszy od pozostałych dwóch przez niego wykreowanych bo przynajmniej w wypowiedziach takich kabaretów nie urządza jak pozostali dwaj. Ale charyzmy, charakteru i niezależności ten człowiek nie ma za grosz.

Edytowany przez hubertuss, 17 styczeń 2017 - 17:46.

#13965 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 17:54

Książka ukazuje pogląd o Komorowskim ale niekoniecznie prawdę.

Dla mnie znamienne jest właśnie to że TVPis  i cała propaganda partyjna nie eksploatuje tego tematu. Wnioskuje z tego że albo są z Komorowskim w zmowie albo wiedzą że to bzdury

Było  i to  nie raz  Wojciech  Sumliński  opowiadał  o tym w TVP  zamieszczałem tu nie raz  nie dwa  filmiki

hubertuss

Leppera  zniszczyły Służby  a dokładnie WSI które  Leppera  wykreowało. 

Skąd  Lepper  miał  wiedzę  na temat   kiejkutów   czy powiązań  Politków  z Prószkowem skąd  ????

Śmiali się  z niego jak mówił  o  więzieniach CIA   skąd  wiedział ?????

Od wróżbity Jackowskiego  czy od innej wróżki  ????

Tak  Kaczyński  i  Ziobro  byli narzędziami      rozegrało  ich  WSI 

Dlatego  Teraz  Ziobro i  Kaczyński  są    ostrożni

Dla  jasności  Maksymiuk  Najbliższy współpracownik A Leppera  Zakładał  Pro  Civili  jeżeli  coś  ci to mówi

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#13966 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 18:23

Zdaje się to CBA kreowało aferę gruntową w którą chcieli umoczyć Leppera i przez to rozleciał się rząd. Kiejkuty, więzienia CIA to są najzwyklejsze przecieki. Gdy amerykanie robili swoją robotę w Kiejkutach polskie władze musiały o tym co nie co wiedzieć. Krążyły po sejmie plotki to i Lepper coś tam chlapnął. Tym bardziej, że on nie mówił, że amerykanie tam kogoś przywożą. Tylko, że talibowie sami przyjeżdżają. Co brzmiało śmiesznie. Bo niby po co mieli tam sami przyjeżdżać.

Twoje tłumaczenie jest już naprawdę bzdurne. Kiedyś pis mówił, że skoro Wałęsa był agentem to ruscy nim kierowali. A teraz ty wymyślasz bzdurę, że niby ktoś kierował Kaczyńskim i Ziobrą. A może do dzisiaj nimi ktoś kieruje? Skoro wtedy WSI nimi kierowało to teraz może tez kieruje? Może to robią inne służby? Fajną laurkę wystawiasz swoim idolom. Są kierowani czy tam byli kierowani przez jakichś ludzi jak Wałęsa. Niezłe jaja. Wymyślisz każda bzdurę byle by tylko wytłumaczyć, że Kaczyński nie zniszczył Leppera. Ale przecież wielu pamięta jak było. To CBA kierowane przez Ziobrę, Kamińskiego i Kaczyńskiego chciało skompromitować Leppera korupcją i przejąć jego ludzi tak by pis miał własną większość. Bo Lepper w rządzie Kaczyńskiemu się stawiał. A ten tego bardzo nie lubił i chciał Leppera ograć i zniszczyć. No i poniekąd zniszczył.

Edytowany przez hubertuss, 17 styczeń 2017 - 18:25.

#13967 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 18:25

Jakie WSI, które konkretnie bo ja mam pewne wątpliwości. A jeśli książka jest rzetelna a autorowi zależało na prawdzie to pewnie nie pominął tego szczegółu.

#13968 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 18:27

@marekfarmer w tej chwili zmyśla byle by wyszło na jego rację. A że WSI to wróg to było najłatwiej. ALe prawda jest oczywista to plan Kaczyńskiego był by zniszczyć Leppera i samoobronę.

#13969 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2232 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 18:31

TAK jeszcze nie było podzielone społeczeństwo na lepszy i gorszy sort cyrk do czego to doprowadzi???

;

Dałem , bo uważam że trafiają tam gdzie trzeba , wystarczy wizyta w pierwszym lepszym szpitalu .

"Prawdziwa cnota krytyk się nie boi". Kijowski też twierdził, że w KOD nie zarabia a utrzymuje się ze wsparcia rodziny. W jakimś sensie to prawda była, bo te 15tysi z groszem dostawała firma w której 95% udziałów ma jego żona icon_wink.gif Po prostu dawał zarobić rodzinie, żeby go mogła potem wspierać;-) Tylko czemu Cię to tak oburzało? I kodziarzy najbardziej uderzyło nie to, że kręcił na boku, ale to, że ich okłamywał, jakoby "bronił" demokracji w czynie społecznym. Podobnie było z naszym bolkiem, nie sama współpraca ludzi tak rozwścieczyła, ale to, że bezczelnie kłamał jakoby był krystaliczny Ktoś wyżej wkleił skan, w 2002r żona Owsiaka została zatrudniona na etacie w WOŚP z pensją 9 tys. zł brutto. Owsiak jakiś czas temu twierdził, że utrzymuje się z robienia witraży i prowadzenia szkoleń/wykładów, a w WOŚ działa charytatywnie, więc w czym problem, dlaczego nie chce upublicznić swoich finansów powiązanych z orkiestrą? Może ma sporo niewygodnych spraw do ukrycia? Dziwne spółki itd. http://wpolityce.pl/...l-wynagrodzenie Czy ludzie będą mieli problem z tym, że oficjalnie dostawałby pensję od WOŚP (niektórzy na pewno) na przejrzystych, transparentnych zasadach, czy może zaboli ich bardziej to, że kłamał jakoby robił to co robi charytatywnie, a w rzeczywistości uprawiał dziwne krętactwa i machlojki finansowe aby tylko zostało w zaufanym kręgu wzajemnych adoratorów? Sama idea WOŚP to i piękna, ale jak to mówią, tylko prawda was wyzwoli.

Edytowany przez staszek131415, 17 styczeń 2017 - 18:30.

#13970 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 18:46

Było  i to  nie raz  Wojciech  Sumliński  opowiadał  o tym w TVP  zamieszczałem tu nie raz  nie dwa  filmiki

Jeśli to jest prawda i to jak wytłumaczysz brak reakcji właściwych organów na ten skandal? 

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13971 Share Zbigniew3003

Zbigniew3003

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 19:09

Przytoczono tu Wałęsę a czy grafolog już mu udowodnił autentyczność podpisu przy TW BOLEK czy coś mi umknęło?

#13972 Share grzen

grzen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,budownictwo

Napisany 17 styczeń 2017 - 19:18

nie udowodniono bo grafolog to TW GRYF :)

#13973 Share Zbigniew3003

Zbigniew3003

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 19:24

Mam mieszane uczucia bo jeśli był to ileż można się zastanawiać,chyba,że nie a chodzi o to by jak najdłużej ludzie w to wierzyli.Zmienić grafologa jeśli ten to niedojda.

#13974 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 19:37

Tutaj historia Komorowskiego https://rpolska.word...-ipn-przeczytaj

#13975 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 19:43

Zdaje się to CBA kreowało aferę gruntową w którą chcieli umoczyć Leppera i przez to rozleciał się rząd. Kiejkuty, więzienia CIA to są najzwyklejsze przecieki. Gdy amerykanie robili swoją robotę w Kiejkutach polskie władze musiały o tym co nie co wiedzieć. Krążyły po sejmie plotki to i Lepper coś tam chlapnął. Tym bardziej, że on nie mówił, że amerykanie tam kogoś przywożą. Tylko, że talibowie sami przyjeżdżają. Co brzmiało śmiesznie. Bo niby po co mieli tam sami przyjeżdżać.

Twoje tłumaczenie jest już naprawdę bzdurne. Kiedyś pis mówił, że skoro Wałęsa był agentem to ruscy nim kierowali. A teraz ty wymyślasz bzdurę, że niby ktoś kierował Kaczyńskim i Ziobrą. A może do dzisiaj nimi ktoś kieruje? Skoro wtedy WSI nimi kierowało to teraz może tez kieruje? Może to robią inne służby? Fajną laurkę wystawiasz swoim idolom. Są kierowani czy tam byli kierowani przez jakichś ludzi jak Wałęsa. Niezłe jaja. Wymyślisz każda bzdurę byle by tylko wytłumaczyć, że Kaczyński nie zniszczył Leppera. Ale przecież wielu pamięta jak było. To CBA kierowane przez Ziobrę, Kamińskiego i Kaczyńskiego chciało skompromitować Leppera korupcją i przejąć jego ludzi tak by pis miał własną większość. Bo Lepper w rządzie Kaczyńskiemu się stawiał. A ten tego bardzo nie lubił i chciał Leppera ograć i zniszczyć. No i poniekąd zniszczył.

Byłeś  Posłem wtedy czy jak że  wiesz  że  takie informacje po  sejmie  były. 

Bo  jakoś  wszyscy  się  z Leppera  śmiali  jak  o tym mówił   ciekawe
Nie  Kierowało  a Rozegrało   nie zmyślaj po raz  kolejny!!!!.

Gdybyś  przeczytał  chociaż  jedną  Książkę  o  służbach  specjalnych  i  ich  metodach  i  działaniu  to  byś  takich  bzdur  nie  pisał

Lepper  zniszczył  się  sam   wchodząc  w Kontakty ze służbami i taka jest prawda

Gdyby  faktycznie  popełnił  samobójstwo  przez  Afery  które  mu  zrobił  Jarosław  Kaczyński rzekomo  to  na pewno  nie zapomniał  by  zostawić  Listu 

Tak jak nie było  odcisków  Palców  na sznurze  jak i na krześle

Niezidentyfikowane ślady  traseologiczne  

Awaria  monitoringu  w  pobliżu  siedziby  samoobrony

chcesz  wiesz  sobie w samobójstwo  ale prawda  prędzej  czy później wyjdzie na jaw

Jeśli to jest prawda i to jak wytłumaczysz brak reakcji właściwych organów na ten skandal? 

Młyn  Sprawiedliwości  Mieli  powoli  

PiS  drugi raz  tych  samych  błędów  nie  popełni 

Jedno  jest  pewne  że  jak  PiS  nie  zacznie  rozliczać  poprzedników  przed  wyborami  to na pewno  w 2019 nie  dostanie   władzy  większościowej   a  jeśli  to  zrobi  to  zapewniam  cie  że  dostanie  Większość  Konstytucyjną  bo  większość  Polaków  chce  rozliczenia  poprzednich   beznadziejnych  8  lat   za  rządów  PO-PSL

#13976 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 19:46

Z jakimi służbami konkretnie wszedł w kontakty? Pytam o książkę i to co tam jest?

#13977 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 20:01

Najlepiej  to Kup  sobie  ta  książkę  majątku  nie kosztuje  przeczytaj  i  będziesz  wiedział  co i jak.

#13978 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 20:06

Nie chcę bo wątek sensacyjny może mnie bardziej wciągnąć niż fakty, tym bardziej że moje podejście i tak będzie sceptyczne do autora. Wolałbym zostawić sobie margines do manewru przy innych publikacjach. 

#13979 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 20:12

Przeczytaj  zobaczysz   nawet  tam  jest   jeden  z europosłów  z PiS opisany jak z Lepperem jeździł  na  Ukrainę w pewnych sprawach

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13980 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 20:16

No to inaczej. Kontaktował się ze służbami wojskowymi czy cywilnymi? Czy może kontaktował się z kimś kto miał dojścia w wojskowych? Zapewniam tu nie ma podpuchy i nie będzie kontry.