Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#13941 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1607 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 00:15

nie slyszales o in-vitro i surogatkach ????

teraz romus cos extra dla ciebie

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 14:12
  •  

#13942 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 685 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 00:40

czytam twoje wypowiedzi myślę ze masz coś z głową co to jest filozofia ?? wróżenie wieczorne z fus uf 

wyznawców wszelkich teorii spiskowych peousia kod n i tvn nagrania telefonem co tam było spiskowe ?? 

pewnie zbierałeś do puszki ale kijowskiemu na alimenty ??

na razie o największym szambie to uważa się tvn  Mynarska chwilowo nie występuje nawet w new york times o tym napisali zeby tvn do

sądu pozwać   gdy Kaczyńskiego nagrają w taśmach prawdy jak rozsprzeda majątek zniszczą spółki strategiczne

a narzazie kup sobie pamiętniczek i sobie pisz kiedy dostałeś pierwszy raz cioty itp 

79b1e21ebff1e97826fa5be71dcda54f.jpg

Zlapal cie znowu skurcz intelektualny czy tym razem tojuz  paraliz? :(

Spróbuj swe mysli zebrac w sensowna calosc i okreslic z czym sie nie zgadzasz , dlaczego i przedstawic jak ty sprawy  widzisz. Nie zapomnij argumentowac czyli uzasadnic w sposob powszechnie uznawany za logiczny

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#13943 Share tomsk

tomsk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 00:40

roman świnia z ciebie jest i tyle

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#13944 Share luteks77

luteks77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:pszczoły,konie,rolnictwo.

Napisany 17 styczeń 2017 - 01:00

Pierwszy raz zaglądłem do tego tematu.

Do admina,może by usunąć w ogóle ten temat bo takie wspólne chamskie obrażanie do niczego dobrego nie prowadzi.(a przynajmniej z listy gorących tematów)

Pozdrawiam.

#13945 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2066 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 07:29

Mi osobiście najbardziej do gustu przypadła ta o lisie który nie jest nadrzędnym PO.

I ci cytowani internauci twierdzą że ich poglądy nie są kreowane laugh.png

Chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem tekstu...

A jak Ci się podobają całkowicie obiektywni i ambitni dziennikarze TVP, którzy wyretuszowali zresztą nieudolnie znaczek WOŚP, aby nie był widoczny w Wiadomościach? :lol:  Goebbels nawet by temu przyklasną, zaraz po tym jakby się przestał śmiać z nieudaczników :D

#13946 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1256 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 07:45

NO I PISIOR Z CIEBIE WIELKI BO POWTARZASZ SŁOWA NACZELNIKA PAŃSTWA POLSKIEGO WIELKIEGO JAROSŁAWA

To są  słowa  TyVN i  Polityków  PO  z przed kilkunastu lat  jak  A. Lepper  Blokował  mównicę 

Wtedy to było  warcholstwo  a teraz  co  Nie  bo  PO  blokowała

hubertuss  -   nadal  uważasz  że  jedynie  rozsądnie  mówi  Rysiek Petru  ????

Edytowany przez marekfarmer, 17 styczeń 2017 - 08:09.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#13947 Share grzen

grzen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,budownictwo

Napisany 17 styczeń 2017 - 08:10

@roman 176 dupek i palant za ten pierwszy obrazek

Edytowany przez grzen, 17 styczeń 2017 - 08:33.

#13948 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 09:06

A tu kilka bardzo zabawnych sentencji które wyłapał pewien znajomu któremu pokazałem co tu się wyczynia.

Mi osobiście najbardziej do gustu przypadła ta o lisie który nie jest nadrzędnym PO.

I ci cytowani internauci twierdzą że ich poglądy nie są kreowane :lol:

Toś się napracował. Dziękuję za zainteresowanie moimi postami. Od razu pragną złożyć samokrytykę za zbyt słabo wyczuwalny sarkazm  w poście o PRO CIVILI. Jeśli to coś pomoże Twojemu znajomemu, to chcę wyjaśnić że obawy moje dotyczą tego iż nie znajdą się ludzie bezpośrednio odpowiedzialni za wyprowadzenie kasy tak z WAT jaki i z kilku innych miejsc związanych z naszą zbrojeniówką w tym instytutów badawczych. Nie znajdą się bo albo już ich niema albo mają paszporty co najmniej dwu krajów, w tym takiego który nie zgodzi się na ich przesłuchiwanie. To co pozostało i tak w niczym nie pomoże a paliwo do żarcia się murowane. Takie samo zdanie mam o kilku innych starych aferach w tym Srebrnej i Telegrafu. Nic nigdy nie jest do końca takie na jakie wygląda.

Teraz zdecyduj jak bardzo jestem zmanipulowany.

A na koniec chciałbym dodać że tak właśnie się dzieje kiedy brak jest zadaniowania służb specjalnych przez rząd robotą mającą znaczenie dla naszej gospodarki czy obronności, a te służby muszą same sobie ustalać czym by tu się zająć. Jeśli myślisz że od tamtego czasu coś się zmieniło to grubo się mylisz.

#13949 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4207 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 09:37

Nie  dość  że  nie umiesz  czytaj  ze  zrozumieniem  to  jeszcze  pisać

Żal  mi ciebie 

Pisanie  Skąd  wiem że niema 

świadczy jasno  że napisałem że  NIE MA

Ale  dobra  nie pisałeś   bo  widzę  że  tego  nie ogarniasz 

Widzisz już tylko to ci zostało. Bezradny jesteś. Ja cię zapytałem a nie stwierdziłem. A ty nie umiejąc wybrnąć z sytuacji obracasz kota ogonem. Tak wiem, że zaraz napiszesz, że nie rozumiem co czytam bo ty przecież o żadnym  kocie nie pisałeś. Nie odróżniasz pytania od stwierdzenia. Ale chcesz uparcie wmówić, że stwierdziłem nie zapytałem. Jak chcesz ośmieszaj się dalej. W końcu każdy widzi jak jest.

Chłopie a czy to jest istotne czy z serduszkim czy bez? Jak ratuje życie to nie ma znaczenia

Może nie jest istotne. Ale nie ma co wyciągać wniosków ile jest tego sprzętu w szpitalach na podstawie tego, że ktoś tam rzadko bywa i takich sprzętów nie widział. Bo mógł nie widzieć. Skoro siedząc przed monitorem nie potrafi odróżnić pytania od stwierdzenia. To i serduszek mógł nie wyłapać

A tu kilka bardzo zabawnych sentencji które wyłapał pewien znajomu któremu pokazałem co tu się wyczynia.

I ci cytowani internauci twierdzą że ich poglądy nie są kreowane :lol:

Szacun twemu znajomemu, pewnie jakiś już ukształtowany światopoglądowo przez prezesa zapalony działacz. Bo komu normalnego chciało by się czytać te kilkadziesiąt jak nie kilkaset stron od sierpnia 2015 z którego pochodzi mój zacytowany przez ciebie post.

Petru w kampanii wydawał mi się najrozsądniejszy. Nie skompromitowany aferami jak ci z po i pis czy psl. Z umiarkowanie liberalnym programem. Więc twoje podsumowanie, że cytowani internauci w tym ja twierdzą, że nasze poglądy nie są kreowane jest głupie i bez sensu. Bo tak można napisać i o tobie i o twoim znajomym i o każdym innym. Bo głosowaliście na tego czy tamtego i twierdzicie, że wasze poglądy nie są kreowane. Masło jest maślane taki tego sens.

PS gdybyś choć trochę ze swoim znajomym znał się na psychologii to byś tych mądrości nie wygłaszał. Bo osoba o liberalnym światopoglądzie nigdy nie zagłosuje na lewicę czy prawicowych konserwatystów. Podobnie lewicowa osoba nie zagłosuje na liberałów itd.

To są  słowa  TyVN i  Polityków  PO  z przed kilkunastu lat  jak  A. Lepper  Blokował  mównicę 

Wtedy to było  warcholstwo  a teraz  co  Nie  bo  PO  blokowała

hubertuss  -   nadal  uważasz  że  jedynie  rozsądnie  mówi  Rysiek Petru  ????

Niestety życie lekko zweryfikowało te słowa. Program Nowoczesnej dalej jest rozsądny na tle tego z pisu zwłaszcza. Niestety różne zachowania jej polityków czasami nie są rozsądne. Jednak dalej póki co pozostaje przy tej partii jako anty pisie.

Z drugiej strony Petru miał wpadki. Ale przynajmniej jako wyborca nie muszę czuć się oszukany. Bo was Szydło w kampanii okłamywała. Okłamywał Kaczyński, okłamywał Duda. Lepiej się zawieść na czyichś gafach niż na celowych kłamstwach.

Filmiku obejrzałem może 1/3 dalej mi się nie chciało. Bo to dziecinada jest. Każdy zalicza jakieś wpadki. I gdyby Petru przyjął taktykę Kaczyńskiego odmawiania jakich kolwiek wypowiedzi  a tylko przygotowane wywiady w odpowiednich mediach. Wpadek miał by mniej.

Edytowany przez hubertuss, 17 styczeń 2017 - 09:43.

#13950 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1256 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 11:12

hubertuss -    chyba na język  polski  miałeś  pod górkę  za pytaniem  stawia  się  Pytajnik  ???????????????.

A twoje  Zdanie  było  oznajmujące  a nie pytające   

Mnie  Duda  nie okłamał w Kampaniii

Dla twojej wiedzy  sam namawiałem  ludzi  do  głosowania na Andrzeja Dudę  pożyczałem książki   Niebezpieczne Związki Bronisława Komorowskiego  ludziom  żeby  przejrzeli na oczy  do dnia  dzisiejszego  5 książek  jest w obiegu.

Tym bardziej Szydło  bo nie głosowałem na PiS

Edytowany przez marekfarmer, 17 styczeń 2017 - 11:17.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13951 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4066 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 11:26

Chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem tekstu...

A jak Ci się podobają całkowicie obiektywni i ambitni dziennikarze TVP, którzy wyretuszowali zresztą nieudolnie znaczek WOŚP, aby nie był widoczny w Wiadomościach? :lol:  Goebbels nawet by temu przyklasną, zaraz po tym jakby się przestał śmiać z nieudaczników :D

Tekst zrozumiałem i napisałem co miałem napisać. Podrzędni stali na dole a nadrzędni na cyrkowej scenie.

Gdy to pisałeś mózg twój był przesiąknięty propagandą, gdy teraz osoby omawiane przestały się kryć ze swoimi zapędami i czar propagandy prysł, wszystkich swoich zmanipulowanych obrońców skazali na pośmiewisko. Ty niestety zostałeś oszukany i teraz jesteś jednym z wyśmiewanych naiwniaków.

Petru w kampanii wydawał mi się najrozsądniejszy. Nie skompromitowany aferami jak ci z po i pis czy psl. Z umiarkowanie liberalnym programem. Więc twoje podsumowanie, że cytowani internauci w tym ja twierdzą, że nasze poglądy nie są kreowane jest głupie i bez sensu.

Hubertus bez obrazy, ale jeśli to było powodem twojej przychylności do nowoczesnej:

Może urzekło cię puste stwierdzenie że postawimy prze TS prezydenta i szydło?

https://youtu.be/KpHUJIK_Sug?t=17

Może było to zawodowe zajmowanięę sięęę

https://youtu.be/Zr5BFZgRYZw?t=141

To z czystym sumieniem mogę stwierdzić że twoje poglądy były nadzwyczaj zmanipulowane przez media, które w kilka dni z niczego zrobiły nwoczesną.

#13952 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 12:01

A teraz mam zła wiadomość dla wszystkich wielbicieli "niezależnych" informacji. Pokazało się w sieci coś takiego.

http://dziennik-poli...-polski-nonsens

Potem było oświadczenie rzeczników że jest to fałszywka, a warto wspomnieć że w ubiegłym roku była podobna akcja tylko z gen Tomaszyckim.

To jest dopiero manipulacja, ale gówno już wrzucone w wentylator.

A teraz dwa zdjęcia i niech ktoś powie co je łączy albo dzieli.
zdjęcie z artykułu

http://m.salon24.pl/...2,750,0,0,0.jpg

Ludzie poszukali pogrzebali i jest zdjęcie z wizyty

http://16dz.wp.mil.p...Dowodcy/19 .jpg

Radziłbym zająć się tego typu manipulacją, bo to już na prawdę śmierdzi.

#13953 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2066 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 12:33

Tekst zrozumiałem i napisałem co miałem napisać. Podrzędni stali na dole a nadrzędni na cyrkowej scenie.

Gdy to pisałeś mózg twój był przesiąknięty propagandą, gdy teraz osoby omawiane przestały się kryć ze swoimi zapędami i czar propagandy prysł, wszystkich swoich zmanipulowanych obrońców skazali na pośmiewisko. Ty niestety zostałeś oszukany i teraz jesteś jednym z wyśmiewanych naiwniaków.

No jednak nie zrozumiałeś. Postaraj się dopuścić do siebie myśl, że nie wszyscy ludzie są podatni i kierują się w życiu populistycznymi, socjalistycznymi hasłami, które jak historia pokazuje nie przynisoły nic dobrego. Jakie były hasła bolszewików czy komunistów, w sumie dość szlachetne prawda? Postęp i bogactwo na którym w konsekwencji skorzystali i ci biedniejsi w cywilizowanym świecie było wynikiem czegoś zupełnie innego...

Propaganda? Nie, swoje poglądy i wartości wyciągnałem na podstawie własnych wniosków, nauki i obserwacji zanim powstało PO, przerabiajac zresztą te chwytliwe hasła ludzi pokroju Kaczyńskiego, brzmi to fajnie..., ale świat nie jest tak prosto zbudowany, kiedyś trzeba to w końcu zrozumieć. Na szczeście pozostało jeszcze na świecie kilka skansenów o jakich marzysz, więc proponuje się tam wybrać i tego zakosztować. Mi osobiście bardziej się podoba droga jaką obrały kraje cywilizowane do których notabene pewnie często porównujesz naszą sytuacje. Dlaczego do nich, a nie do np. Białorusi czy Rosji? Hipokryzja? ;)

#13954 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4207 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 13:37

hubertuss -    chyba na język  polski  miałeś  pod górkę  za pytaniem  stawia  się  Pytajnik  ???????????????.

A twoje  Zdanie  było  oznajmujące  a nie pytające   

Mnie  Duda  nie okłamał w Kampaniii

Dla twojej wiedzy  sam namawiałem  ludzi  do  głosowania na Andrzeja Dudę  pożyczałem książki   Niebezpieczne Związki Bronisława Komorowskiego  ludziom  żeby  przejrzeli na oczy  do dnia  dzisiejszego  5 książek  jest w obiegu.

Tym bardziej Szydło  bo nie głosowałem na PiS

To, że nie ma znaku zapytania nie zmienia faktu, że z treści widać, że to było pytanie. Joz tylko taka obrona ci została. O mój polski się nie martw.

Muszę cię zmartwić książki już ci pewnie nie wrócą. Może ktoś w wychodku potrzebował. Lub mu rozpałki zabrakło. Tylko do tego takie dzieła się nadają.

Hubertus bez obrazy, ale jeśli to było powodem twojej przychylności do nowoczesnej:

Może urzekło cię puste stwierdzenie że postawimy prze TS prezydenta i szydło?

https://youtu.be/KpHUJIK_Sug?t=17

Może było to zawodowe zajmowanięę sięęę

https://youtu.be/Zr5BFZgRYZw?t=141

To z czystym sumieniem mogę stwierdzić że twoje poglądy były nadzwyczaj zmanipulowane przez media, które w kilka dni z niczego zrobiły nwoczesną.

Spoty jak spoty jedne głupsze inne mądrzejsze. Każda partia je produkuje a tego nie widziałem. Bo ja ogólnie tych rzeczy nie oglądam. Nawet teraz tylko kilka sekund zobaczyłem by sprawdzić co to jest. ja słucham wypowiedzi ludzi z tych partii a nie spotów.

Co do przemówienia. To, że ktoś się jąka czy zacina nie musi znaczyć braków umysłowych. A może oznaczać stres i nerwy towarzyszące takim wypowiedziom. Tym bardziej jeśli się w polityce debiutuje.

Co do TS Dudzie się należy bez dwóch zdań za tych sędziów. Nie wiadomo jak z tym budżetem. Bo niby dostał oświadczenia, że wszyscy głosowali. Ale dla swego spokoju powinien ten nie legalnie głosowany budżet do TK oddać. Co do Szydło kwesta dyskusyjna. 

Co do zmanipulowanych poglądów to widzę nie zrozumiałeś co ci wcześniej napisałem. Tak można oskarżyć każdego głosującego na jakaś partię. Ty piszesz, że jestem zmanipulowany przez Nowoczesną to ja ci napisze, że twoje poglądy zmanipulował pis i wrzucę parę filmików ze spotami tej partii i jakichś jąkających się lub kłamiących polityków. I czego to dowiedzie, że w twoim i moim przypadku takie pisanie o zmanipulowanych poglądach bo się na kogoś głosowało. To takie pisanie, że masło jest maślane.

#13955 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1256 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 13:42

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? hubertuss -     nie w wychodku  tylko  w obiegu  wiem dokładnie u kogo  są.  Nie jednego  zagorzałego  wyborce  komorowskiego z 2010 roku  nawróciła  ta  książka   i obecnie w obiegu  są  4 książki   Niebezpiecznych Związkach  Andrzeja  Leppera.

#13956 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4207 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 13:57

Wiesz u kogą są ale nie wiesz co z nimi zrobił. Ale widać lektura tak wciągająca, że nawet nie zauważyli, że Komorowski wybory przegrał. A może to dzięki tobie i twoim książkom Duda wygrał? 

Tak na marginesie odnoszę wrażenie, że ta dziwna książka powstała tylko po to. By od winy za ostateczne położenie Andrzeja Leppera i upadek tamtego rządu odsunąć Jarosława Kaczyńskiego. Elektorat samoobrony jest dla pisu ważny i osiągalny. Ale byłych wyborców samoobrony trzeba było jakoś omamić, że to nie Kaczyński zniszczył Leppera. A niestety to wydumane afery gruntowe zniszczyły samoobronę i Leppera. I kto wie czy nie były jakimś przyczynkiem do samobójstwa.

#13957 Share bartlomiej456

bartlomiej456

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 210 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 14:03

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Z osobami na poziomie wychodek itd moim zdaniem nie warto dyskutować
Z osobami na poziomie wychodek itd moim zdaniem nie warto dyskutować

#13958 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4207 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 14:07

Masz racje zwłaszcza jak się nie ma nic do napisania. Tak ogólnie to fakt ta książka nawet do wychodka się nie nadaje bo papier za twardy.

Edytowany przez hubertuss, 17 styczeń 2017 - 14:08.

#13959 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1256 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 14:58

Wiesz u kogą są ale nie wiesz co z nimi zrobił. Ale widać lektura tak wciągająca, że nawet nie zauważyli, że Komorowski wybory przegrał. A może to dzięki tobie i twoim książkom Duda wygrał? 

Tak na marginesie odnoszę wrażenie, że ta dziwna książka powstała tylko po to. By od winy za ostateczne położenie Andrzeja Leppera i upadek tamtego rządu odsunąć Jarosława Kaczyńskiego. Elektorat samoobrony jest dla pisu ważny i osiągalny. Ale byłych wyborców samoobrony trzeba było jakoś omamić, że to nie Kaczyński zniszczył Leppera. A niestety to wydumane afery gruntowe zniszczyły samoobronę i Leppera. I kto wie czy nie były jakimś przyczynkiem do samobójstwa.

To jest  książka  ukazująca  Prawdę  o  Komorowskim  i    jest cały  czas  aktualna i cały  czas  ludzie  chcą  to  czytać  i  przekazują  sobie  tą  książkę  za moją  zgodą.
Tak  między  innymi  dzięki   mnie  wygrał  bo  oddałem na niego swój  głos :) :) :)

Dzięki  moim  książką   Nie  bo ja żadnej  książki na razie  nie napisałem :) :)

Lepper nie  popełnił  samobójstwa

Jarosław Kaczyński  go nie zniszczył  tylko służby

ale to tak na marginesie

Jeżeli  nie czytałeś  tej  książki to nie pisz  bzdur  poco ona powstała i co  tam  jest !!!!!

Jeżeli  to jest  książka która  ma omamić  wyborców  to  dlaczego  TVPiS  się  o tym się nie zająknęła ??????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13960 Share wojtekd

wojtekd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 16:01

0006B8WMMWME8VPY-C122-F4.jpg

OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY