Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#13921 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 16 styczeń 2017 - 21:54

z twoich pieniędzy ? masz na myśli te 500+  :D  :D  :D

nie ...wybacz ale na tyle to mleka nadoję za dzień  ;)

Z moich ciężko zapracowanych do maszyn też z moich wziołeś  no ale Toobie się należy B) ale niech Ci będzie tak głodny spać chodzisz :P :P

Koncerty zabawa, muzyka ..... Tak to bylo bardziej kulturalne jak film Pucz. Nie wiem czy Owsiak pcha sie do polityki ale napewno polityka pcha sie do Owsiaka

Skad masz takie dane? Jesli to prawda to czemu w TVPis tego nie mowia a prokuratura i sady Owsiaka nie zamknely? Jak to policzono ze dokladamy a podatkow 94 grosze na kazda zlotowke?

Jak złodzeja z Torunianie zamknęli toi Owsiaka nie zamkną widziałeś  kiedyś żeby zamknęli kogoś kto ma takie pieniądze? :P :P

Wezmą się i za Owsiaka , tylko wszystko po kolei . Gdyby od samego szczytu zaczęli , to by mogli z niego nie zejść bo na dole tak teren jeszcze jest zaminowany że cho cho .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 05:26
  •  

#13922 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 16 styczeń 2017 - 21:59

Ale skad te dane  bo czytam o tym piewszy raz? 94% dokladamy to znaczy ze tyle samo Owsiak kradnie

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#13923 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 16 styczeń 2017 - 22:02

Nie kradnie zrozum to on je tylko zagospodarowuje tak jak Rydzyk tyle że Rydzyk wszystko zostawi co zrobi Owsiak nie wiemy ;)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Jak przebiega kupno lasu zobacz »

•  

#13924 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 832 postów

Napisany 16 styczeń 2017 - 22:03

Z moich ciężko zapracowanych do maszyn też z moich wziołeś  no ale Toobie się należy B) ale niech Ci będzie tak głodny spać chodzisz :P :P

no nie przypominam sobie , żadnych dotacji nie składałem dziecko  ;) 

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#13925 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 16 styczeń 2017 - 22:08

Pewnie że nie bo zimia w doniczce na balkonie nie daje 4ESU :P :P

#13926 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 832 postów

Napisany 16 styczeń 2017 - 22:14

no widzisz ja tam w doniczce jeleniem obrabiam i to za swoje  ;)

#13927 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 16 styczeń 2017 - 22:24

Ale skad te dane  bo czytam o tym piewszy raz? 94% dokladamy to znaczy ze tyle samo Owsiak kradnie

A wystarczyło by aby każdy Polak dał miesięcznie 1zł na ubezpieczenie i było by tego sprzętu 10 razy więcej no ale wtedy nie zarobili by Ci co mają

#13928 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 832 postów

Napisany 16 styczeń 2017 - 22:28

skoro tak to trzeba zlikwidować wszystkie tego typu organizacje i zbiórki a wręcz zakazać  ;)

oj ojciec z  Torunia  mógłby tego nie przetrwać   :D  :D  :D

#13929 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 16 styczeń 2017 - 22:30

oj jak oni przytulili by tą kasę 

druga sprawa swoje przytulają i przed nikim się nie rozliczają i nikomu nie pomagają 

taki Caritas z 1 zł - pomaga za 30 gr ..takie  szacunki... bo oni z niczego się nie rozliczają 

mało tego ciąga kasę z budżetu  

Owsiak z 1 zł - daje 96 gr na pomoc i się z tego rozlicza co roku 

no i podobno że złodziej - jak tu piszą szmaciarze pisuarowe  ;)

Kurcze a może jestem w błędzie? Muszę chyba jednak iść do lekarza i niech mnie przebadają skoro mają tyle nowoczesnego sprzętu od Owsiaka ;)

#13930 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3960 postów

Napisany 16 styczeń 2017 - 22:34

Oj Staszek , ale na tym oddziale nie będzie tego sprzętu , na psychiatryki jeszcze nie zbierali . :huh: :rolleyes:

ZETOR TEAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13931 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 832 postów

Napisany 16 styczeń 2017 - 22:36

staszek ... o kurka, już po dwa razy komentujesz te same posty 

no naprawdę lekarz wskazany 

#13932 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 16 styczeń 2017 - 22:37

Nie kradnie zrozum to on je tylko zagospodarowuje tak jak Rydzyk tyle że Rydzyk wszystko zostawi co zrobi Owsiak nie wiemy ;)

Czekaj, czekaj........ Jesli tylko  6 groszy ze zlotowki wydaje na sprzet to 94 grosze idzie na co? Koszty ma na takim poziomie ? Pisales tez ze do kazdej zebranej zlotowki dokladamy dwie z podatków. Tak wiec zbieramy 100 Pln dokladamy 200 Pln z podatkow a tylko 6 Pln z zebranych idzie na sprzet. Czyli z 300 Pln wlozonych zwrot wynosi 6 Pln tzn 2%.  :wacko:

Jak to mozliwe ze swiat sie o tym przez 25 lat nie dowiedzial  przy tak olbrzymiej liczbie roznej masci wolontariuszy ktora sie przewija przez WOSP.? Rozumiem ze dotychczas nikt tych rewelacji nie publikowal wiec sprzedalbym te newsy prasie i TV bo to sporo warte. Mozesz udowodnic to czego PIS dotychczas nie dal rady

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#13933 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 16 styczeń 2017 - 22:41

Oj Staszek , ale na tym oddziale nie będzie tego sprzętu , na psychiatryki jeszcze nie zbierali . :huh: :rolleyes:

Też tak pomyślałem czytając Wasze posty ;) :P :P

No ale może w przyszłym roku. możecie już sobie miejsce zaklepać ;)

#13934 Share Jan94

Jan94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 16 styczeń 2017 - 22:57

-

te Kartofel -  gdzie napisałem że  niema   zacytuj mi to ???

Może nie umie czytać ze zrozumieniem.

Edytowany przez Jan94, 16 styczeń 2017 - 22:51.

#13935 Share tomsk

tomsk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 16 styczeń 2017 - 23:43

Napiszę  to  raz  jeszcze  to  że  u ciebie  tak  jest  nie znaczy  że  wszędzie

U mnie w parafii  ksiądz  zrobił  prac  remontowych za 200 tyś 

W Każdą  2 niedziele  miesiąca  za wyjątkiem września  i  stycznia  jest  zbiórka  na cele  inwestycyjne

Tak samo jak z kolęd  w ubiegłym roku  zrobił  dach na plebani   w tym roku  kasę  przeznacza na  remonty w kościele

Samochodem jakim  przyjechał  do  Parafii  taki  ma  co prawda  jest od 2015 roku 

Ale ja żadnych zastrzeżeń nie mam  dla Księdza w mojej parafii  czy w sąsiednich

Jeżeli  u ciebie  jest  tak jak piszesz  to  współczuję 

2300zł  za samą  mszę  pogrzebową  ????

Nasz po kolędzie to jedzie na wakacje 2 tygodniowe bo się narobił jak on to mówi na kazaniu u nas co 4 niedziele to z tacą chodzi on a wtedy najmniej ludków w kościele jak to on kilka lat wstecz mówił że gdyby nie został księdzem toby został finasistą 

Jeżeli liczba śledzących ten temat jest prawdziwa-ponad 200-miejcie proszę odwagę cywilną i napiszcie -dałem, nie dałem na WOŚP i dowiemy się jak jest na prawdę.Czy "popleczników złodzieja" jest garstka czy może też jest nas dużo.Chodzi o krótkie tak lub nie-bo może błądzę i trzeba się" nawrócić" ;)

DAŁEM

Ja bym dał tytuł   Warcholstwo  najwyższego  Sortu

NO I PISIOR Z CIEBIE WIELKI BO POWTARZASZ SŁOWA NACZELNIKA PAŃSTWA POLSKIEGO WIELKIEGO JAROSŁAWA

#13936 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1591 postów

Napisany 16 styczeń 2017 - 23:45

owsiak nigdy na szpitale psychiatryczne nie bedzie zbieral- w kazdych wyborach poparcie dla pis-u w tych krynicach madrosci podchodzi pod 90 %-to nawet wiecej niz w wiezieniach dla po. mozecie to sprawdzic wchodzac na strone pkw .

dudus zamienil narty na ojczyzne zony.znowu prawicowy internet bedzie wyl -orzel bialy dla wiecie kogo.....

tak dla rozrywki, ten co siedzi w kacie to bohater tego tematu-wy tez traktujecie go jak prezes, nikt go nie slucha i malo kto o nim pisze.oni graja hymn polski gorzej niz austriacy na tcs .

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#13937 Share tomsk

tomsk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 16 styczeń 2017 - 23:47

TAK jeszcze nie było podzielone społeczeństwo na lepszy i gorszy sort cyrk do czego to doprowadzi???

#13938 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3969 postów

Napisany 16 styczeń 2017 - 23:58

A tu kilka bardzo zabawnych sentencji które wyłapał pewien znajomu któremu pokazałem co tu się wyczynia.

Obawiam się że Pro Civili jest nie do ukarania. NIe będzie kogo sądzić. I myślę że powinno tak pozostać.

Ale panowie, chwila, chwila. Dziennikarz który nie liże d..py władzy jest nazywany niezależnym, czyli pani Lewicka jest już dziennikarką niezależną. Czyli nie jest dla lemingów. 
Dlatego należy ją chronić bo tylko tacy potrafią usadzić zapędychorych pomysłów władzy.

A co do wyborów. Dla mnie jedynie rozsądnie mówi Petru. Ale wątpię aby się dostał bo właśnie mówi rozsądnie. A w tym kraju ludzi ciągle chcą słuchać obietnic nawet wiedząc, że większość z nich nie zostanie spełniona.

Co do Lisa to akurat nie powiedział bym, że jest jakimś zagorzałym fanatykiem czy narzędziem PO bo potrafi wytykac im błędy drążyć afery czego nie można powiedzieć o przydup....ch dziennikarskich PISu. On poprostu ma dość liberalne poglądy, nie po drodze mu z demagogią socjalistyczną i zaściankowością PISu, a że akurat jest to choć trochę zbieżne z poglądami PO to fanatycy PISu zaraz mu przypisali taką łatkę.

Jestem zwolennikiem PO, oddałem głos na tą partię ale ani razu nie napisałem na tym forum, że wygrają te wybory.

Mi osobiście najbardziej do gustu przypadła ta o lisie który nie jest nadrzędnym PO.

I ci cytowani internauci twierdzą że ich poglądy nie są kreowane :lol:

#13939 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1591 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 00:07

tomsk-jeszcze nie jest zle-jeszcze sie nie bija sie w sejmie,jeszcze politycy nie musza uciekac za granice, jeszcze w wiezienniach nie siedza politycy partii opozycyjnych, jeszcze nie morduje sie prezydenta i poslow, jeszcze nie ma obozow koncentracyjnych, jeszcze nie falszuja wyborow, jeszcze nie zmieniaja premierow co 3 miesiace, jeszcze nie strzelaja do robotnikow i chlopow, jeszcze nie pala cerkwi i synagog-jeszcze nie......tylko nie wiadomo jak dlugo.

slabo znacie historie wiec podpowiem wam, ze to w pigulce historia II rp

a tu historia IV rp

http://www.pb.pl/465...-k-my-na-calego

Edytowany przez jacus, 17 styczeń 2017 - 00:10.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13940 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 17 styczeń 2017 - 00:07

Wczoraj to ogladalem. Niedlugo rozruby kibiców beda puczem nazywac. 

Jak ktos wierzyl w pucz przed emisja to wierzy nadal ale sceptycznych chyba nie przekonali. 

Ciekawie bylo rozegranie. By odciagnac nieco uwage od WOSP wyemitowali mocno tendencyjny filmik dla wyznawcow wszelkich teorii spiskowych. 

Powoli powstaje zaangazowane kino absurdalnego niepokoju - Solidarni 2010, Smolensk, Pucz i jeszcze cos tam po drodze bylo czego na festiwalu nie chcieli nagrodzic ;) Byl socrealizm bedzie kwakrealizm. Pomniki juz sa , na popiersia wkrotce nadejdzie czas :blink:

czytam twoje wypowiedzi myślę ze masz coś z głową co to jest filozofia ?? wróżenie wieczorne z fus uf 

wyznawców wszelkich teorii spiskowych peousia kod n i tvn nagrania telefonem co tam było spiskowe ?? 

pewnie zbierałeś do puszki ale kijowskiemu na alimenty ??

na razie o największym szambie to uważa się tvn  Mynarska chwilowo nie występuje nawet w new york times o tym napisali zeby tvn do

sądu pozwać   gdy Kaczyńskiego nagrają w taśmach prawdy jak rozsprzeda majątek zniszczą spółki strategiczne

a narzazie kup sobie pamiętniczek i sobie pisz kiedy dostałeś pierwszy raz cioty itp 

79b1e21ebff1e97826fa5be71dcda54f.jpg

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.