Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#13741 Share daron64

daron64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 583 postów
  • Zainteresowania:Wszelakie

Napisany 15 styczeń 2017 - 12:56

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? @mirro
To Ty stary jesteś :) ja do ogólniaka chodzilem w latach 2000-2004. W 1993 to co najwyżej z rodzicami na zapiekankę na dworzec jezdzilem, takie mam wspomnienia z tego okresu :)
Troche się pozmienialo w braniewie od lat 90tych. Sporo się rozbudowalo, ulice troche wyladnialy, ale raczej glowne. Ale sporo tez na gorsze-browar, dworzec. Eb to już nie to samo. Jeszcze jak za gowniarza ojciec dal lyka, czy w średniej jeszcze to byl smak. To co teraz jest to nawet nie lezalo kolo dawnego eb, niestety.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 16:59
  •  

#13742 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 12:57

Ato wszystko jest bardzo dziwne. Tych co wrzucają do puszek swoje pieniążki nie interesuje co dalej, zaś ci deklarujący że nie wrzucają chcą pełnej informacji co z pieniędzmi wrzucających się stało. :D

Na imprezie otwarcia EB grały "Wilki". Fakt że coś w tym piwie ze smakiem poszło nie w tę stronę. 

Edytowany przez mirro, 15 styczeń 2017 - 13:02.

#13743 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 13:03

oni nie widzą tego sprzętu na który dają 

bo ojciec z torunia do nich nie przyjeżdża  ;)

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#13744 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1238 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 13:53

marko-kolo -   do ciebie  przyjeżdża  dlatego  widzisz 

:D :D :D

:D  :D 

:D

Edytowany przez marekfarmer, 15 styczeń 2017 - 14:02.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#13745 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 14:17

podaj jeszcze co siostra pawlowicz mowila na wiecach kod-u-tak dla rownowagi.

ech.wspomnien czar EB -to bylo moje ulubione piwo na poczatku lat 90, nowego nie pilem

zawsze dawalem po 20 na swiece karitasu i wosp, juz drugi raz na orkiestre dalem 50, 

jako ojciec dzieci ktore pare razy przebywaly na oddzialach pediatrycznych roznych krakowski szpitali moge napisac pis-uarom tylko jedno- albo nie napisze bo zadne slowo nie nadaje sie do zacytowania bez gwiazdek, co najwyzej moge wam napluc w twarz bo nawet reki szkoda, jak bedziecie mieli chore dzieci w szpitalu to wtedy pogadamy- wy i dzieci, zapomialem ze idziecie w slady wodza, moze to i lepiej. :D  :D  :D

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#13746 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4192 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 14:27

staszek131415 -   mnie  dzisiaj  jak  wyszedłem z kościoła  napadli  żebracy z puszkami  nawet  złamanego  grosza  im nie dam i nigdy  nie dałem. 

Rozumiem, że jak nie daj Boże bo wam nie życze traficie do szpitala to tak samo będziecie się bronić przed skorzystaniem ze sprzętu orkiestry. 

Czy zdajesz sobie sprawę, że wspierając Owsiaka wspierasz promocję tych wszystkich chorych bytów? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że w wielu szpitalach sprzęt od Owsiaka stoi nieużywany? A wiesz dlaczego? – Bo szpitalom nie opłaca się go używać – koszty obowiązkowych przeglądów są bowiem tak wysokie, że bardziej opłaca się kupić nowy sprzęt u konkurencji.”

No patrz po co ciągnik kupować. Serwis drogi można koniem robić albo motyką. Równie dużej durnoty dawno nie czytałem. Serwis sprzętu jest drogi to nie kupujmy. Może lepiej szamanów ich serwisować nie trzeba. Butelka wody ognistej i diagnoza gotowa. Jak ci w ogóle się chce te bzdury czytać? To jest właśnie pranie mózgu na poziomie przeciętnego pisowca. Po co sprzęt skoro serwis kosztuje. Lepiej bez sprzętu jak w XIX wieku co?

#13747 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 14:28

nie znam ani jednego szpitala w którym bywałem ja i moja rodzina w którym to byśmy nie korzystali ze sprzętu z serduszkiem 

z dzieciakami to zaliczone najlepsze klinki w tym kraju 

szkoda słów normalnie ręce opadają jak się czyta  i słucha tych szmaciarzy z pisuaru 

#13748 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 14:45

W ogóle jest tak że  sprzęt wysoce specjalistyczny to urządzenia generujące wysokie koszta serwisowe. O ile można je zredukować? Ano kupując sprzęt z górnej półki w mniejszy stopniu wymagający napraw między planowymi serwisami. W przypadku sprzętu ratującego życie i zdrowie w ogóle to nie powinno być roztrząsane.

"Kiedy mija radość z niskiej ceny pozostaje tylko gorycz z marnej jakości". Ten sprzęt ma być stale gotowy bo żyje się tylko raz i nie wiadomo kiedy będzie potrzebny.

#13749 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1238 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 14:55

Rozumiem, że jak nie daj Boże bo wam nie życze traficie do szpitala to tak samo będziecie się bronić przed skorzystaniem ze sprzętu orkiestry. 

No patrz po co ciągnik kupować. Serwis drogi można koniem robić albo motyką. Równie dużej durnoty dawno nie czytałem. Serwis sprzętu jest drogi to nie kupujmy. Może lepiej szamanów ich serwisować nie trzeba. Butelka wody ognistej i diagnoza gotowa. Jak ci w ogóle się chce te bzdury czytać? To jest właśnie pranie mózgu na poziomie przeciętnego pisowca. Po co sprzęt skoro serwis kosztuje. Lepiej bez sprzętu jak w XIX wieku co?

Z tego  co mi wiadomo  to  wosp zbiera  kasę  dla  dzieci  i  seniora  więc  nawet  jeśli  trafię  do  szpitala  ten  sprzęt  mi życia nie  uratuje  bo  wedle regulaminu  mogą  go  użyć  dla  dzieci  i  seniora.

Ja w szpitalu bardzo  rzadko  bywam  i  jeszcze się  nie spotkałem aby na którymś  ze sprzętów  którym byłem badany było  serduszko

Ty  myślisz  że  szpitale  swojego  sprzętu nie  mają  tylko  z wosp ???????

nie  przeczę  że na oddziałach  dziecięcych jest  ten sprzęt ale nie jest  tylko on  szpital tez ma swój  sprzęt   może  na waszej ścianie wschodniej są  tak  zacofane  szpitale  ale  u nas na zachodzie  są  nowoczesne  szpitale   i to  bez  serduszek  wosp.

Nie ma przymusu  wspierania wosp na szczęście

Jak ktoś  chce  niech  daje   ale  niech nie nagabują   ludzi na ulicach  czy  pod kościołem  tekstem  ,,Kupi  pan serduszko - Nie bo mam swoje ,,

Jak owsiak chce  niech sobie  organizuje  koncerty  i  tam  zbiera  a nie na ulicach   czy łażenie  po domach 

Wczytaj się  dobrze  w  ten  tekst  to może  takich głupot  pisać  nie będziesz

Piszecie  nie wspierasz wosp nie korzystaj ze sprzętu przez nich zakupionego

To ja pisze  nie  głosowałeś  na PiS  nie bierz  500+   bo to od  pisuarów  jest  z  zaoszczędzonych pieniądzach z wyłudzeń VAT

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#13750 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 15:02

tylko że to nie są pieniądze pisuarów a nasze z podatków i ten dług będą płacić przyszłe pokolenia 

ale nie pobieram dziecko jakby coś 

więc nie porównuj działalności dobroczynnej do oszustwa i przekupstwa ciemnej masy 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13751 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 15:20

Z tego  co mi wiadomo  to  wosp zbiera  kasę  dla  dzieci  i  seniora  więc  nawet  jeśli  trafię  do  szpitala  ten  sprzęt  mi życia nie  uratuje  bo  wedle regulaminu  mogą  go  użyć  dla  dzieci  i  seniora.

Ja w szpitalu bardzo  rzadko  bywam  i  jeszcze się  nie spotkałem aby na którymś  ze sprzętów  którym byłem badany było  serduszko

Ty  myślisz  że  szpitale  swojego  sprzętu nie  mają  tylko  z wosp ???????

Może bardziej tu chodzi o organizację i wyposażenie oddziałów do opieki nad seniorami? Jeśli wierzyć doniesieniom o starzejącym się społeczeństwie to działamy tu trochę z wyprzedzeniem dla siebie. Złożoność schorzeń które dają znać o sobie w tym wieku wręcz wymusza na nas organizowanie takich oddziałów. Ma to też sens aby nie blokować i tak zapchanych oddziałów leczących tych w "kwiecie wieku". 

#13752 Share domat1998

domat1998

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 15:26

@mirro
To Ty stary jesteś smile.png ja do ogólniaka chodzilem w latach 2000-2004. W 1993 to co najwyżej z rodzicami na zapiekankę na dworzec jezdzilem, takie mam wspomnienia z tego okresu smile.png
Troche się pozmienialo w braniewie od lat 90tych. Sporo się rozbudowalo, ulice troche wyladnialy, ale raczej glowne. Ale sporo tez na gorsze-browar, dworzec. Eb to już nie to samo. Jeszcze jak za gowniarza ojciec dal lyka, czy w średniej jeszcze to byl smak. To co teraz jest to nawet nie lezalo kolo dawnego eb, niestety.

Tez słuzyłem w Braniewie w jw3737 (cyrk),

#13753 Share daron64

daron64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 583 postów
  • Zainteresowania:Wszelakie

Napisany 15 styczeń 2017 - 15:32

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? @up
Kiedy?
Heh już wrzucili sióstr kijowskiego, chyba te same wiadomości oglądaliśmy. W tvp info to prawie news dnia byl.

#13754 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 15:34

http://www.wiocha.pl...nt-czy-Dlugopis

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#13755 Share Zbigniew3003

Zbigniew3003

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 16:34

To czy WOŚP zbiera duże pieniądze czy małe,to czy Owsiak je kradnie czy nie,to czy zmuszają do datków czy proszą ale przez 24 lata naród jeden dzień w roku się jednoczył a teraz nawet tu PIS dzieli naród i to jest najgorsze.Pokazują gdzie naprawdę mają miliony ludzi-to pokazuje prawdziwe podejście do suwerena,nienawiść w najczystszej formie.TVP zwróciło uwagę na 10 (jak to stwierdzili)protestujących przeciw wojskom USA w Polsce a WOŚP jakby nie było tylko, że ORKIESTRA to nie Jurek-to żywi ludzie-miliony ludzi którzy zbierają,dają,występują,udzielają się we wszelaki sposób i chwała im za to.OBY DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ

#13756 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 16:50

nie znam ani jednego szpitala w którym bywałem ja i moja rodzina w którym to byśmy nie korzystali ze sprzętu z serduszkiem 

z dzieciakami to zaliczone najlepsze klinki w tym kraju 

szkoda słów normalnie ręce opadają jak się czyta  i słucha tych szmaciarzy z pisuaru 

Korzystałeś to zapłać czyż nie Ty pisałeś że każdy ma za siebie płacić?To że zaliczasz najlepsze kliniki to nie powód by z moich pieniędzy to finansować ja za siebie płacę Ty też powinieneś no ale elity potrafią użyć małych dzieci wykorzystać naiwnośc bo kogo nie zkruszy widok dziecka stojącego z puszką B) wyjątkowo chorowita ta Twoja rodzina że wszytkie kliniki zjechałeś a tak krzyczałeś że za wszystkopłacisz jednak tak nie jest :P  :P  socjalisto

To czy WOŚP zbiera duże pieniądze czy małe,to czy Owsiak je kradnie czy nie,to czy zmuszają do datków czy proszą ale przez 24 lata naród jeden dzień w roku się jednoczył a teraz nawet tu PIS dzieli naród i to jest najgorsze.Pokazują gdzie naprawdę mają miliony ludzi-to pokazuje prawdziwe podejście do suwerena,nienawiść w najczystszej formie.TVP zwróciło uwagę na 10 (jak to stwierdzili)protestujących przeciw wojskom USA w Polsce a WOŚP jakby nie było tylko, że ORKIESTRA to nie Jurek-to żywi ludzie-miliony ludzi którzy zbierają,dają,występują,udzielają się we wszelaki sposób i chwała im za to.OBY DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ

Nie żartuj kogo jednoczy?

#13757 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 17:02

Korzystałeś to zapłać czyż nie Ty pisałeś że każdy ma za siebie płacić?To że zaliczasz najlepsze kliniki to nie powód by z moich pieniędzy to finansować ja za siebie płacę Ty też powinieneś no ale elity potrafią użyć małych dzieci wykorzystać naiwnośc bo kogo nie zkruszy widok dziecka stojącego z puszką B) wyjątkowo chorowita ta Twoja rodzina że wszytkie kliniki zjechałeś a tak krzyczałeś że za wszystkopłacisz jednak tak nie jest :P  :P  socjalisto

Nie żartuj kogo jednoczy?

Mnie nie wzruszy, bo daję z przekonaniem że to dobre działanie.

#13758 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 17:05

ile płacisz ? ile dałeś na Owsiaka ? pochwal się ?

bo jak na razie to wiemy że nawet 1,5 zł nie dałeś 

dziecko płacisz za mnie podatki ? wiesz jaki mam roczny obrót i ile z tego idzie na różne podatki pośrednie ? 

co ty płaciłeś jak ja leczyłem dzieci, skoro robiłeś sam wtedy w pieluchy ? 

płacisz może za mnie składki czy jak ? 

jak płaciłeś jak składka zdrowotna jest wprowadzona od nie dawna dla rolników ? 

ps. o tu przepraszam ty jako mało rolny nadal nic nie płacisz 

Edytowany przez marko-kolo, 15 styczeń 2017 - 17:23.

#13759 Share Zbigniew3003

Zbigniew3003

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 17:10

staszek oczywiście wszystkich oprócz "nadludzi" 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13760 Share PRIMO

PRIMO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 806 postów
  • Zainteresowania:Nowinki techniczne związane z rolnictwem

Napisany 15 styczeń 2017 - 17:13

Czyli pierwszy SORT :lol: